Uitslagenlijst
07-12-2013  Alerdinckloop  Laag zuthem

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  Kinderloop 500m
Plts Naam Woonplaats GJ 500 m Foto
1 Mara Bakker Haarle gem hellendoorn 2004 1:58
2 Imme Roescher Laag zuthem 2002 1:58
3 Anna De jong Zwolle 2005 2:01
4 Bodien Scholing Raalte 2002 2:04
5 Christy Ter Horst Laag zuthem 2005 2:05
6 Maud Roescher Laag zuthem 2003 2:09
7 Britt Borger Dalfsen 2006 2:15
8 Esmée De Mink Heino 2006 2:22
9 Noah Schotman Heino 2006 2:26
10 Lisa Slotman Heino 2005 2:30
11 Indy Hofman Holten 2002 2:41
12 Lian Klein Overmeen Heino 2007 2:43
13 Noor Bartelink Heino 2007 2:46
14 Noa Hofman Holten 2005 3:26

Jongens  Kinderloop 500m
Plts Naam Woonplaats GJ 500 m Foto
1 Roy Ruitenberg Dalfsen 2004 1:55
2 Maikel Potkamp Heerde 2006 2:01
3 Ludo Stok Raalte 2004 2:15
4 Riley Keet Raalte 2007 2:19
5 Stef Eggink Zwolle 2007 2:21
6 Sten Slotman Heino 2007 2:26
7 Luca Schotman Heino 2008 2:46

Meisjes  Jeugdloop 2km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Minke Nijhuis Zwolle 2002 8:01
2 Laura Prins Hoogeveen 1998 8:02
3 Merel Loomans Raalte 1999 8:04
4 Esmee Marsman Raalte 2001 8:07
5 Lieke Markink Zwolle 2001 8:16
6 Iris Gils Zwolle 2002 8:22
7 Nomi Kramer Raalte 1999 8:23
8 Julia Eisen Zwolle 2002 8:24
9 Suzan Ruitenberg Dalfsen 2001 8:39
10 Emma Westenberg Dedemsvaart 2001 8:48
11 Rianne Schonewille Zwolle 2000 8:53
12 Elin Logtenberg Zwolle 2002 8:56
13 Juliët Siebelink Raalte 2004 9:15
14 Aniek Mars Raalte 2004 9:16
15 Malou Eisen Zwolle 2000 9:21
16 Marit Fiechter Zwolle 1998 9:30
17 Maud Eelman Heino 2002 9:41
18 Meliz Klink Laag zuthem 2000 9:43
19 Christy Ter Horst Laag zuthem 2005 9:56
20 Noor Holterman Heino 2003 10:16
21 Danielle Snakenburg Zwolle 2000 10:22
22 Carlijn Reining Zwolle 2001 10:27
23 Yara Kramer Raalte 2001 11:01
24 Asmita Pekelder Zwolle 2001 11:06
25 Bodien Scholing Raalte 2002 11:34
26 Mare Klopstra Laag zuthem 2004 11:47
27 Nikki Veldkamp Luttenberg 2003 12:06
28 Diede Heuven Luttenberg 2003 12:06
29 Jamila Isse Zwolle 2006 15:06

Jongens  Jeugdloop 2km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Simon Vos Zwolle 1998 6:55
2 Thomas Mudde Olst 2000 7:03
3 Max Sinninghe Olst 2000 7:30
4 Jur Heuven Luttenberg 2001 7:39
5 Julian Vos Zwolle 2000 7:43
6 Devin Bakker Haarle gem hellendoorn 2002 7:47
7 Bas De Jong Zwolle 2001 7:48
8 Julian Reinkingh Heino 2001 7:52
9 Merijn Logtenberg Zwolle 1999 8:15
10 Jeroen Peeters Raalte 2000 8:15
11 Tijmen Prins Heino 2001 8:21
12 Rens Van de Vegte Dalfsen 2001 8:29
13 Ties Marsman Raalte 2002 8:29
14 Mees Kappert Raalte 2002 8:30
15 Thomas Reining Zwolle 2004 8:31
16 Rick Schrijver Marienheem 2001 8:42
17 Ties Eelman Heino 2002 8:51
18 Nick Holsappel Heino 2002 9:00
19 Hielke Prins Heino 2002 9:00
20 Teun Schrijver Marienheem 2001 9:06
21 Thijs Hagen Raalte 2002 9:10
22 Simon Morrenhof Heino 2003 9:10
23 Kevin Jansen Holleboom Marienheem 2001 9:12
24 Bram Beekman Zwolle 2004 9:21
25 Sven Besten Heino 2003 9:24
26 Léon Stok Raalte 2002 9:34
27 Jesse Nap Zwolle 2003 9:35
28 Ruben Mink de Heino 2004 9:40
29 Sem Bartels Laag zuthem 2001 9:45
30 Jorn Horstman Heino 2004 9:53
31 Age Klopstra Laag zuthem 2003 10:06
32 Lennart Klink Laag zuthem 2002 10:09
33 Tygo Akkersdijk Marienheem 2004 10:31
34 Sem Tuitert Marienheem 2004 10:37
35 Ozzy Roesink Heino 2002 10:37
36 Sylvain Reinkingh Heino 2002 10:37
37 Iwan Nijenhuis Zwolle 2003 10:38
38 Sven Koggel Dalfsen 2001 11:09
39 Twan Schrijver Raalte 2000 11:33
40 Bram Van Lenthe Heino 2003 11:33

Dames  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Pauline Bos Dieren 1980 19:00
2 Sabine Spreen Rolde 1992 20:09
3 Anita Reimert Zwolle 1983 20:19
4 Marije Dankelman Arrien 1997 20:49
5 Gerja Zielman Heino 1980 21:18
6 Ilse Keizer Heeten 1987 21:36
7 Hilde Mussche Arnhem 1985 21:48
8 Astrid Slotman Heino 1974 22:12
9 Janneke Busser - Kanis Amersfoort 1985 22:29
10 Elleke Demmers Wijhe 1985 22:31
11 Margje Timmerman Staphorst 1982 22:33
12 Renate Bosman Meppel 1975 22:35
13 Kim Hogeman Raalte 1985 22:37
14 Esther Ruitenberg Dalfsen 1975 23:23
15 Charlot Hogeman Raalte 1985 23:31
16 Alieke Hobert Marienheem 1988 23:35
17 Kyra Koenjer Raalte 1992 23:48
18 Anita De Mink Heino 1974 23:51
19 Annelies Van der Kolk Diepenheim 1975 24:02
20 Sabine Tijs Lemele 1984 24:05
21 Marleen Grotentraast Wesepe 1981 24:16
22 Alejandra Luna Gajardo Raalte 1976 24:17
23 Maartje Dijk Zwolle 1985 24:24
24 Daniëlle Blom Heeten 1980 24:25
25 Karlijn Duteweert Groningen 1991 24:28
26 Marlin Bloo Raalte 1993 24:29
27 Inge Bruggeman Heino 1980 24:46
28 Marlou Alferink Raalte 1991 24:52
29 Karien Nijhof Raalte 1981 25:08
30 Ellen Schrijver Marienheem 1978 25:17
31 Ilse Mars Raalte 2000 25:20
32 Annelien Van Zanten Meppel 1979 26:17
33 Auke Kogelman- Roescher Raalte 1982 26:26
34 Ingrid Muilerman Heino 1977 26:27
35 Maaike Van de Belt Heino 1974 26:35
36 Joelle Bartels Laag zuthem 1995 26:45
37 Marin Van der Kolk Deventer 1986 26:49
38 Maeike Blauw Heino 1976 26:51
39 Manon Tuitert Heeten 1998 26:55
40 Heleen Flierman Wesepe 1980 26:59
41 Allisha Hendriks Ommen 1998 27:03
42 Anne-Wil Beekman Zwolle 1980 27:09
43 Ilse Krist Zwolle 1999 27:10
44 Laura Vrolijken Heino 1990 27:11
45 Lieke Overgoor Heino 1988 27:12
46 Annemarie Mussche Nijmegen 1983 27:19
47 Jennifer Van der Kolk Zwolle 1978 27:19
48 Ellen Van Assem Raalte 1978 27:21
49 Kim Schutte Lierderholthuis 1989 27:23
50 Kristel Spijker Raalte 1984 27:25
51 Ilse Kiekebosch Utrecht 1992 27:44
52 Marleen Vonder Groningen 1989 27:47
53 Brenda Vonder Ommen 1987 27:47
54 Estell Grootenhuis Raalte 1998 27:51
55 Ingrid Bruggeman Heino 1988 27:57
56 Liset Overgoor Lemelerveld 1978 27:59
57 Heleen Baarslag Lettele 1987 28:04
58 Esther Van Galen Raalte 1997 28:05
59 Janneke Van der Meulen Zwolle 1979 28:13
60 Annelies Boersema Zwolle 1977 28:18
61 Marinka Boerdijk Heino 1990 28:30
62 Mariska Hofman Holten 1974 28:39
63 Merijn Marselis Raalte 1984 28:56
64 Meike Schrijver Raalte 1987 28:57
65 Marijn Slotman Wijhe 1984 28:58
66 Maike Smeenk Heino 1988 29:14
67 Yoni Haverkamp Zwolle 1987 29:20
68 Rianne Bieleman Zwolle 1974 29:36
69 Lynet Van Rossum Raalte 1994 29:52
70 Nicolien Bekkink Heino 1975 30:04
71 Nelleke Olthuis Raalte 1980 30:14
72 Kirsten Booijink Raalte 1984 30:26
73 Saskia Nijensteen Heino 1991 30:36
74 Aafke Tepperik Heeten 1986 30:44
75 Manon Koolman Raalte 1983 31:06
76 Marit Mentink Zwolle 1993 31:07
77 Inge Voetdijk Heeten 1987 31:25
78 Renee Segbers Raalte 1983 31:25
79 S. Slegers Laag zuthem 1974 31:56
80 Wendy Walraven Raalte 1984 32:12
81 Wendy Meijer-Schaake Raalte 1975 32:45
82 Marloes Oostewechel Heeten 1985 34:01

Dames 40+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Marian Fuselier Heino 1962 20:53
2 Jannet De Graaf Raalte 1973 22:37
3 Roselin Van Gerresheim Ommen 1970 23:00
4 Rietje Neplenbroek Raalte 1967 23:16
5 Gerda Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1958 23:16
6 Tanja Rozendal Lemelerveld 1967 23:37
7 Esther Kruiper Heeten 1970 23:52
8 Mirjam Brandt Heino 1969 24:48
9 Marja Mulder Raalte 1963 25:08
10 Marian Bloo Raalte 1962 25:08
11 Silvia Klein Hofmeijer Wijhe 1960 25:43
12 Ineke Koerhuis Raalte 1962 26:04
13 Ineke Koopman Heeten 1960 26:09
14 Silvia Plessius Heeten 1965 26:14
15 Lucre Evers Marienheem 1963 26:16
16 Karin Duteweert Raalte 1964 26:17
17 Monique Groenenberg Raalte 1968 26:17
18 Irma Holterman Heino 1969 26:19
19 Ella Herbrink Ommen 1958 26:19
20 Barbara Morrenhof Heino 1967 26:20
21 Marike Kleinen Zwolle 1966 26:30
22 Tineke Admiraal Zwolle 1957 26:34
23 Agnes Kieftenbelt Raalte 1958 26:37
24 Angenita Steijn Heino 1971 26:43
25 Kevin Maas Raalte 1997 26:58
26 Gea Nijensteen Dalfsen 1970 27:01
27 Ursulien Welgraven Holten 1967 27:10
28 Nicole Van den Berg Zwolle 1971 27:14
29 Marian Marsman Raalte 1973 27:20
30 Angelien Strijkveen Raalte 1960 27:27
31 Yvonne In 't Veld Heino 1967 27:29
32 Lieke Poot Laag zuthem 1972 27:45
33 Gerlinde Holsappel Heino 1971 27:47
34 Carla Slootman Heeten 1968 27:48
35 Tonneke Nijland Heino 1962 27:48
36 Gerrianne Oosterlaar-Meijer Heino 1970 27:50
37 Ankie Dijkslag Olst 1964 28:00
38 Aaffien Van Meurs Assen 1961 28:01
39 Miriam Jansman Raalte 1971 28:03
40 Petra Schotman Heeten 1969 28:05
41 Mirjan Hutten Raalte 1969 28:07
42 Siska Karstens Heino 1964 28:11
43 Marian Schrijver Lemelerveld 1954 28:17
44 Esther Eisen Zwolle 1972 28:44
45 Marlies Van Waveren Laag zuthem 1967 28:44
46 Lia Valk Raalte 1965 28:55
47 Ilse Jansen Wijhe 1969 28:58
48 Marion Smit Broekland ov 1969 28:59
49 Els Doorgeest Raalte 1968 28:59
50 Lenie Butink Laag zuthem 1964 29:00
51 Janneke Menkveld Heino 1963 29:21
52 Yvonne Hondeveld Heino 1967 29:25
53 Ria Willemse Raalte 1964 29:25
54 Marja Eilert Raalte 1969 29:28
55 Gerda Hendriks Heino 1959 29:32
56 Margreet Lunenberg Heeten 1970 29:38
57 Mariejan Weseldijk Dalfsen 1971 29:49
58 Kitty Van Veenhuizen Wijhe 1964 29:57
59 Elly Schrijver Raalte 1959 29:58
60 Alice Gerritsen Heino 1961 30:02
61 Grietje Klomp De wijk 1960 30:06
62 Yvonne Westenenk Raalte 1968 30:12
63 Irene Goede Zwolle 1966 30:15
64 Christa Thier Zwolle 1968 30:15
65 Leni Schrijver Heeten 1971 30:22
66 Dorien Kouwert Heino 1963 30:23
67 Caroline De Jager-de Haas Zwolle 1963 30:27
68 Annemiek Derks Laag zuthem 1967 30:27
69 Henny De Jager Heino 1965 30:29
70 Alie Kruisselbrink Zwolle 1959 30:35
71 Hennie Reurink Koekange 1955 30:36
72 Anja Den Brok Malden 1967 30:40
73 Anneke Holsappel Heino 1957 30:51
74 Riny Lokate Heeten 1960 30:58
75 Grietje Lubbers Ruinerwold 1963 31:02
76 Lies Van zanten De wijk 1951 31:04
77 Ellen Egbertzen Raalte 1964 31:14
78 Hetty Brugman Zwolle 1965 31:15
79 Loes Hartholt Lierderholthuis 1958 31:22
80 Gerda Berends Zwolle 1965 31:38
81 Hester Hansman Lemelerveld 1970 31:47
82 Irma Schutte Heino 1962 32:02
83 Dana Nijland Raalte 1973 32:02
84 Marka Van Tongeren Heino 1971 32:03
85 Lida Doldersum Heino 1957 32:09
86 Ans Reimert Marienheem 1966 32:15
87 Greet Dijk Ommen 1964 32:34
88 Annemarie De Ram - Klunder Wijhe 1958 32:44
89 Agnes Tuink Raalte 1963 32:45
90 Iris Feenstra Zwolle 1971 32:53
91 Pauline Wielandt Zwolle 1968 32:59
92 Ida Vrolijken Heino 1958 33:03
93 Gina Strookappe Raalte 1959 33:21
94 Thea Herik Raalte 1961 33:23
95 Anja Van Rossum Raalte 1967 33:23
96 Bennet Morrenhof Heino 1962 33:35
97 Riet Bruggeman Raalte 1963 33:53
98 Ria Kruitbos Olst 1960 33:56
99 Christel Jonkman Raalte 1969 34:11
100 Elly Bessembinder Zwolle 1972 36:51
101 Dianne Schrijver Raalte 1970 38:55
102 Irma Wichers Schreur - Reimert Heeten 1965 41:58

Heren  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Herman Nijman Amsterdam 1983 16:22
2 Andre Plette Oosterwolde gld 1976 16:30
3 Leon Van Leusen Amstelveen 1982 16:35
4 Bernard Nitrauw Zwolle 1980 16:40
5 Olof Bos Dieren 1975 16:48
6 Niek Linckens Zwolle 1982 17:09
7 Mark Jansonius Apeldoorn 1996 17:18
8 Rubin Vos Zwolle 1996 17:27
9 Robin Dijk Heino 1992 17:42
10 Rick Oosterlaar Raalte 1983 17:47
11 Rob Busser Amersfoort 1984 17:59
12 Michiel Broeksma Zwolle 1982 18:13
13 Rutger Kloppenberg Kleve (DK) 1981 18:14
14 Sander Kloosterziel Wezep 1998 18:15
15 Frank Eggink Zwolle 1977 18:24
16 Wilbert Broekhuizen Zwolle 2000 18:30
17 Ralph Schepers Dalfsen 1977 18:50
18 Leon Kiekebosch Nijmegen 1994 18:57
19 Milan Vloedgraven Heino 1994 19:05
20 Jaap Ilsink Zwolle 1980 19:23
21 Daniel Middendorp Raalte 1994 19:34
22 Atte Moorman Heino 1992 19:41
23 Sebastiaan Van den Berg Zwolle 1981 19:44
24 Tom Schottman Raalte 1981 19:45
25 Dennis Oosterlaar Heeten 1979 19:49
26 Jasper Van der Kolk Deventer 1988 19:53
27 Thomas Bennink Broekland ov 1997 19:53
28 Job Middendorp Raalte 1981 19:58
29 Roy Veldman Heino 1976 20:15
30 Teun Zeilstra Heeten 1982 20:17
31 Steven Van Wort Zwolle 1985 20:22
32 Sander Bennink Broekland ov 1997 20:37
33 Sven Wentink Raalte 1977 20:41
34 Kevin Heuven Raalte 1998 20:45
35 Ruben Benter Raalte 1999 21:07
36 Sijtse Brouwers Ommen 1979 21:13
37 J. Jonker Raalte 1980 21:19
38 Joost Koolhof Raalte 1986 21:27
39 Ive Mulders Leiden 1995 21:28
40 Joost Wolbink Zwolle 1984 21:31
41 Freddie Spanhal Zwolle 1982 21:31
42 Timo Bomhof Lierderholthuis 1981 21:31
43 Johan Lugtenberg Lemelerveld 1977 21:32
44 Jeroen Hollegien Raalte 1987 21:36
45 Willem Van de Sterren Zwolle 1978 21:38
46 Wim Heebels Zwolle 1974 21:41
47 Danny Modderman Deventer 1987 21:42
48 Pascal Sluiter Zwolle 1981 21:43
49 Ruud Mulder Heeten 1980 21:44
50 Maarten Mussche Amsterdam 1982 21:44
51 Coen Spelt Delft 1989 21:48
52 Thomas Evers Marienheem 1998 22:04
53 Simon Groot Wesseldijk Zwolle 2000 22:08
54 Jo Hommer Zwolle 1980 22:10
55 Joost Meijerink Heeten 1990 22:10
56 Ido Wentink Raalte 1981 22:11
57 Kenneth Holtmaat Luttenberg 1987 22:18
58 Robert Vloedgraven Raalte 1984 22:23
59 Marc Bomhof Heino 1982 22:27
60 Mike Leurink Zwolle 1999 22:37
61 Sander Brinkhof Utrecht 1991 23:39
62 Mark Overmars Raalte 1987 23:45
63 Robin Slotman Heino 1974 23:47
64 Luc Nijensteen Dalfsen 2001 24:27
65 Jelle Mars Wijhe 1999 24:45
66 Stefan Hazelhekke Bathmen 1985 24:48
67 Dylan Kopp Raalte 1993 24:53
68 Jasper Ter Horst Laag zuthem 2001 24:57
69 Jelmer Klink Laag zuthem 1999 25:05
70 Rik Oosterlaar Heino 1998 25:08
71 Steyn Elshof Heino 1999 25:32
72 Bram Drees Nijverdal 1986 25:34
73 Tom Spoolder Haarle gem hellendoorn 1988 25:40
74 Michel Bartelink Heino 1975 25:40
75 Dio Haverkamp Frankfurt (60599) (DE) 1985 25:52
76 Rick Neulen Wijhe 2000 25:53
77 Max Wichers Schreur Heeten 1996 25:53
78 Martijn Heuven Raalte 1974 26:03
79 Chris Elshof Heino 1999 26:16
80 Thomas Beekman Zwolle 2004 27:09
81 Ruben De Roo Zwolle 1992 28:01
82 Rick Van der Werf Laag zuthem 1999 28:44
83 Loes Huis in 't Veld Heino 1990 28:48
84 Jur Hulsink Zwolle 1992 29:19
85 Edo Koch Zwolle 1980 30:17
86 Maikel Schotman Heino 1975 30:32
87 Raymond Spoolder Raalte 1974 30:40
88 Pim Van Achthoven Zwolle 2000 31:00
89 Rita Groothand Zwolle 1974 31:14
90 Andries Bongaards Zwolle 1987 31:16
91 Gijs Jonkman Raalte 2002 31:38
92 Michel Te Riele Heeten 1984 34:02

Heren 40+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Melchior Van de Pol Apeldoorn 1967 17:33
2 Patrick Dijk Raalte 1970 18:15
3 Bert Ruitenberg Dalfsen 1973 18:23
4 John Blankhorst Raalte 1971 18:32
5 Martijn Kogelman Zwolle 1972 18:34
6 Michel Blaauwgeers Zwolle 1972 18:40
7 Alfons Schrijver Marienheem 1968 19:18
8 Wilfred Loozeman Raalte 1972 19:36
9 Dick Bennink Broekland ov 1965 19:39
10 Erwin Reefman Deventer 1970 19:46
11 Peter Gils Zwolle 1971 20:05
12 Martin Leijen Zwolle 1971 20:18
13 Jeroen Steenblik Heeten 1971 20:23
14 Marco Dik Zwolle 1969 20:42
15 Erik Heuven Luttenberg 1969 21:08
16 Willie Schrijver Marienheem 1967 21:14
17 Frank Slootman Raalte 1970 21:42
18 Stefan Hemmer Zwolle 1973 21:59
19 Paul Van Duursen Zwolle 1967 22:02
20 Martin Heuven Raalte 1965 22:09
21 Ewald Woertman Raalte 1970 22:42
22 Hinrik Nap Zwolle 1973 22:51
23 Edwin Kramer Raalte 1969 22:59
24 Jurjen Kampen Broekland ov 1966 23:12
25 Gerard Schrijver Raalte 1970 24:00
26 PATRICK ROELOFS Raalte 1969 24:32
27 Gerrit Morrenhof Heino 1966 24:33
28 Dennis Groeneveld Heeten 1973 24:39
29 Eric Van Lenthe Heino 1969 24:39
30 Leo Tuitert Marienheem 1972 24:56
31 Hans Lenderink Heeten 1973 25:10
32 Dick Holsappel Heino 1970 25:16
33 Dik Nijhoff Heino 1967 25:17
34 Arjan De Mink Heino 1971 25:57
35 Patrick Neulen Wijhe 1969 26:08
36 Richard Jansman Raalte 1969 26:13
37 Peter Smit Broekland ov 1968 26:41
38 Henk Benter Raalte 1966 27:09
39 Gerard Krist Zwolle 1969 27:48
40 Dick Middendorp Raalte 1964 27:57
41 Mark Eisen Zwolle 1970 28:44
42 Erick Borger Zwolle 1965 30:59
43 Anneke Ten Klooster Heino 1966 31:16

Heren 50+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Jan Beldman Dalfsen 1959 18:49
2 Eric Kloosterziel Wezep 1961 19:19
3 Fons Zijthof ten Raalte 1960 21:04
4 Bennie Stigt Raalte 1962 21:11
5 Jan Bloo Raalte 1961 21:16
6 Silvo Van der Vegte Wijhe 1956 21:26
7 Paul Tielbeek Raalte 1959 22:14
8 Hans Antonissen Lemelerveld 1961 22:16
9 Paul Floor Zwolle 1959 22:56
10 Ben Schrijver Lemelerveld 1954 23:03
11 Ton Koopman Heeten 1957 23:14
12 Jacob Mosterd Wijhe 1959 23:21
13 August Holtmaat Marienheem 1956 23:23
14 Pieter Berends Zwolle 1962 23:25
15 Pim Leutholff Zwolle 1963 23:26
16 Gerard Hulman Broekland ov 1960 24:18
17 Tom Ogink Raalte 1955 24:20
18 Jos Mars Heino 1959 24:30
19 Bennie Van Dartel Wijhe 1961 24:32
20 Ate Smit Olst 1960 24:40
21 Johan Karstens Heino 1954 24:44
22 Anton Haverkamp Olst 1959 25:00
23 André Jorink Zwolle 1956 25:07
24 Gerrit Hoekerd Laag zuthem 1954 25:11
25 Wilbert Hondeveld Raalte 1963 25:26
26 Jan Van Hittersum Heino 1954 25:33
27 Erik Mekers Heino 1960 25:37
28 Gerard Fikken Marienheem 1958 25:52
29 Jan Stuiver Zwolle 1947 25:58
30 Rene Veldkamp Heino 1962 26:02
31 Jan De Boer Raalte 1956 26:06
32 Martin Kleine schaars Raalte 1959 26:14
33 Barry Hartsuiker Meppel 1949 26:15
34 Gerard Hofhuis Heino 1950 26:15
35 Gerrit Strookappe Raalte 1958 26:24
36 Bennie Bruggeman Raalte 1956 26:48
37 Sjef Vlierhuis Heino 1954 26:48
38 Jan Disselhorst Raalte 1957 26:54
39 Erik Mentink Zwolle 1958 26:55
40 Harry Cents Raalte 1947 27:26
41 Benny Koerhuis Raalte 1958 27:51
42 Ton Kloppenberg Heino 1955 27:53
43 Theo Vlaskamp Raalte 1953 27:56
44 Rob Eshuis Raalte 1947 28:06
45 Jan Lenderink Heeten 1957 28:38
46 Ypke De Jong Zwolle 1946 28:48
47 Henk De Kleine Dalfsen 1939 28:57
48 Piet Brouwer Zwolle 1958 28:59
49 Frank Koerkamp Heeten 1962 29:47
50 Jan Maarten Albers Heeten 1962 30:22
51 Wouter Koning Laag zuthem 1953 33:12
52 Jaap Van der Spek Nieuwleusen 1938 35:37

Dames  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Lysanne Aarden Groningen 1990 20:36 20:53 41:29
2 Ingrid Tempert Lemele 1986 20:37 21:49 42:26
3 Linda Eektimmerman Zwolle 1985 21:11 21:43 42:54
4 Hanneke Koenjer Zwolle 1986 21:26 22:00 43:26
5 Larissa Mars Groningen 1994 21:20 22:19 43:39
6 Marlon Van Dijck Raalte 1984 22:04 22:35 44:39
7 Wilma Wibbelink Hattem 1985 22:10 22:49 44:59
8 Frieda Kok Zwolle 1983 22:19 22:50 45:09
9 Debora Van Houdt Hattem 1979 22:36 23:01 45:37
10 Ellen Keizer Raalte 1985 22:29 23:21 45:50
11 Marielle Van Dooremolen Heeten 1986 22:26 23:27 45:53
12 Tineke Friesen Deventer 1980 23:16 23:53 47:09
13 Marijke Ten Cate Zwolle 1974 23:38 23:40 47:18
14 Judith Van Holland Zwolle 1980 23:38 23:43 47:21
15 Aafke Willemsen Nieuw heeten 1979 23:46 24:00 47:46
16 Nelleke Lantink Zwolle 1982 24:10 24:46 48:56
17 Lianne Kortstee Enschede 1994 24:39 24:30 49:09
18 Edith Rooseboom Zwolle 1981 24:37 24:47 49:24
19 Edith Stegeman Raalte 1979 25:01 26:07 51:08
20 Nardie Mulder Zwolle 1988 25:44 25:59 51:43
21 Geertruida Brommer Hattemerbroek 1974 26:11 26:37 52:48
22 Lidy Van der Vegt Olst 1975 27:04 26:12 53:16
23 Marjolein De Haan Bathmen 1989 26:35 28:02 54:37
24 Romke Mulder Laag zuthem 1991 26:10 28:31 54:41
25 Martje Godschalk Bathmen 1990 27:27 27:38 55:05
26 Petra Van der Vegt Raalte 1978 27:25 28:18 55:43
27 Lonneke Mulder Heino 1988 29:10 30:34 59:44
28 Miranda Snijders Zwolle 1988 35:56 36:58 1:12:54
29 Margritha Rijke Zwolle 1986 36:03 36:54 1:12:57

Dames 40+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Margriet Beekman Zwolle 1973 20:19 20:37 40:56
2 Gonny Homma Heino 1967 21:25 21:16 42:41
3 Wiea Nijhoff Heino 1968 21:41 22:25 44:06
4 Anita Spieker Deventer 1962 22:05 22:58 45:03
5 Jolien Schutte Olst 1970 21:54 23:22 45:16
6 Willie Lozeman Marienheem 1959 22:50 23:05 45:55
7 Evelien Marsman-Besten Lemelerveld 1972 22:49 23:34 46:23
8 Thea Klink Laag zuthem 1968 23:00 23:25 46:25
9 Elly Jansen Heeten 1962 23:39 23:43 47:22
10 Erna Wind Luttenberg 1963 23:15 24:36 47:51
11 Yvonne Rosenkamp Raalte 1967 23:47 24:12 47:59
12 Ingrid Liefers Zwolle 1968 24:41 24:31 49:12
13 Sylvia Wichink Raalte 1967 23:58 25:21 49:19
14 Judith Hulsman Lemelerveld 1969 24:02 25:35 49:37
15 Mirjam Stolte Heino 1968 25:32 24:48 50:20
16 Joke Klink Raalte 1958 24:43 25:40 50:23
17 Dorien Horenberg Marienheem 1963 24:41 25:59 50:40
18 Marry De lange Arrien 1960 25:22 25:51 51:13
19 Ada Van Beek Zwolle 1966 26:29 25:34 52:03
20 Irma Dunnewind Dalfsen 1963 25:45 26:32 52:17
21 Frederiek Dijkema Zwolle 1961 26:13 26:25 52:38
22 Mireille Janssen Raalte 1970 26:36 26:18 52:54
23 Paula Heerink Heino 1964 26:11 26:55 53:06
24 Femmie Van Dooremolen Dalfsen 1958 26:32 26:36 53:08
25 Irma Smeenk Heino 1968 25:51 27:24 53:15
26 Joke Alferink Zwolle 1953 26:44 27:03 53:47
27 Margret Groot Zwaaftink Raalte 1963 27:01 26:47 53:48
28 Sonja Van der Sluis Zwolle 1965 26:39 27:10 53:49
29 Marlien Boerdijk Heino 1965 26:58 27:20 54:18
30 Riet Kievitsbosch Dalfsen 1958 27:34 26:53 54:27
31 Gerda Kersten Lemelerveld 1964 27:26 27:02 54:28
32 Brigitte Hendriks Boers Almelo 1968 27:11 27:30 54:41
33 Anne-Marie Eijkelkamp-Smook Dalfsen 1966 27:35 27:08 54:43
34 Jacqueline Van Nee Zwolle 1967 27:07 27:53 55:00
35 Janny Vrielink Raalte 1951 27:33 27:36 55:09
36 Carla Heerink Heino 1960 27:08 28:42 55:50
37 Corry Rooijakkers Dalfsen 1951 28:05 27:51 55:56
38 Anja Van der Sluis Dalfsen 1965 28:05 27:51 55:56
39 Erna Bruinewoud Zwolle 1967 27:14 29:51 57:05
40 Esther Rooseboom Zwolle 1968 27:05 30:29 57:34
41 Karin Bredewold Zwolle 1969 28:46 29:18 58:04
42 Ria Morrenhof Zwolle 1956 29:01 29:06 58:07
43 Iris Feenstra Zwolle 1971 29:07 29:24 58:31
44 Aletta Kroeze Zwolle 1967 30:05 30:16 1:00:21
45 Renate Jansen Zwolle 1963 29:53 30:47 1:00:40
46 Marga Jaalink Raalte 1960 30:03 31:39 1:01:42
47 Annette Timmerman Heino 1951 30:23 32:08 1:02:31
48 Marge Evers Zwolle 1962 30:42 34:03 1:04:45

Heren  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Ruud Boom Nieuw heeten 1991 16:34 17:28 34:02
2 Willard Bredewold Zwolle 1984 17:09 18:02 35:11
3 Jendo Visser Eesveen 1978 18:08 19:01 37:09
4 Pascal Dankelman Ommen 1986 18:29 18:48 37:17
5 Michel Alferink Heeten 1987 18:12 19:13 37:25
6 Michiel Huzen Nieuwleusen 1975 18:35 19:01 37:36
7 Bernard Nitrauw Zwolle 1980 18:34 19:03 37:37
8 Jeroen Ten klooster Wijhe 1974 18:29 19:12 37:41
9 Bernard Nitrauw Zwolle 1980 18:36 19:12 37:48
10 Jeroen De Haan Raalte 1985 18:35 19:33 38:08
11 Matijs Jansen Zwolle 1980 18:49 19:54 38:43
12 Tjerk Van Beersum Olst 1978 19:11 19:42 38:53
13 Erik Klink Raalte 1982 19:16 19:46 39:02
14 Sjoerd Overmars Heino 1980 19:16 19:53 39:09
15 Conrad Van 't erve Amersfoort 1975 19:39 20:11 39:50
16 Jeroen Tielbeke Raalte 1982 19:35 20:20 39:55
17 Bram Veltien Lemelerveld 1976 19:53 21:01 40:54
18 Niek Joxhorst Zwolle 1988 20:35 20:34 41:09
19 Albert Lantink Zwolle 1981 20:34 20:39 41:13
20 Marco Spikker Raalte 1984 20:21 21:12 41:33
21 Danny Beumer Heino 1986 20:18 21:19 41:37
22 Joost Holtmaat Almelo 1989 20:33 21:12 41:45
23 Raymond Ramaker Den ham ov 1980 20:19 21:33 41:52
24 Dennis Oosterhuis Raalte 1987 20:59 21:21 42:20
25 Jeffrey Ter Steege Zwolle 1981 21:17 21:20 42:37
26 Ronald Schotman Heino 1976 20:33 22:09 42:42
27 Michiel Satink Zwolle 1975 21:09 21:33 42:42
28 Paul Bakker Warmlopers Wijhe 1977 22:15 20:42 42:57
29 Marco Schuurman Raalte 1989 22:05 20:53 42:58
30 Jos Claessens Deventer 1982 21:05 21:55 43:00
31 Harold Bruggeman Raalte 1976 21:08 22:01 43:09
32 Rowan Nijboer Lemelerveld 1981 21:22 21:54 43:16
33 Jordy Beekman Raalte 1991 22:05 21:12 43:17
34 Rogier Rietman Haarle gem hellendoorn 1995 21:11 22:08 43:19
35 Remco Groot Beumer Raalte 1977 21:29 22:17 43:46
36 Michiel Meijerink Ommen 1988 22:36 21:12 43:48
37 Rick Jansen Heeten 1995 22:17 21:53 44:10
38 Kees Martens Ommen 1983 22:39 21:39 44:18
39 Pascal Sluiter Zwolle 1981 23:09 21:42 44:51
40 Sander Weertman Heino 1976 21:46 23:10 44:56
41 Erik Hekkert Wijhe 1978 22:19 22:41 45:00
42 Joey Rozendal Lemelerveld 1989 22:09 22:59 45:08
43 Thijs Holsappel Heino 1991 22:32 22:45 45:17
44 Rik Evenboer Zwolle 1975 22:41 22:37 45:18
45 Jordie Ter Steege Zwolle 1986 22:37 23:10 45:47
46 Rick Van der Vegte Lemelerveld 1989 22:25 23:30 45:55
47 Bart Stevens Dalfsen 1974 23:00 22:58 45:58
48 André Van der Beek Zwolle 1979 23:15 22:57 46:12
49 Arnout Jalving Dalfsen 1977 23:16 23:12 46:28
50 Ramon Schijven Zwolle 1993 23:34 23:12 46:46
51 Chris Maatman Raalte 1977 23:28 23:29 46:57
52 Roel Van den Berg, Warmlopers Zwolle 1977 24:12 22:56 47:08
53 Harro Roelofs Hellendoorn 1979 23:35 23:33 47:08
54 Koen Steenbergen Heino 1981 24:11 23:44 47:55
55 Ines Jentink Zwolle 1974 23:02 25:07 48:09
56 Martijn Jacobs Hellendoorn 1979 23:36 24:46 48:22
57 Henk Brons Hattem 1976 24:23 24:03 48:26
58 Jeroen Damink Zwolle 1989 23:32 25:08 48:40
59 Ronald Welmers Zwolle 1979 23:53 24:49 48:42
60 Esper Koggel Lemelerveld 1976 24:41 24:03 48:44
61 Maarten Boerhof Heino 1983 24:11 25:34 49:45
62 Johan Van Beem Zwartsluis 1981 24:21 26:23 50:44
63 Ronald Zwarts Zwolle 1982 25:30 26:01 51:31
64 Bert Peters Zwolle 1974 25:30 26:22 51:52
65 Chiel Polstra Heino 1986 25:17 26:52 52:09

Heren 40+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Johan Kats Deventer 1969 16:28 17:06 33:34
2 Jesse Ter Mate Deventer 1973 19:11 19:42 38:53
3 Chris Dam Zwolle 1973 19:15 20:23 39:38
4 Hilco Prins Heino 1965 19:34 20:25 39:59
5 Olaf Bos Zwolle 1968 19:52 20:50 40:42
6 René Hulsman Raalte 1965 19:57 20:46 40:43
7 Frank Freriks Raalte 1969 20:19 20:58 41:17
8 Bert Manenschijn Lemele 1968 20:20 21:06 41:26
9 Mike Kleinlugtebeld Zwolle 1970 21:06 20:52 41:58
10 Frank Hofstede Raalte 1973 20:46 21:15 42:01
11 Maarten Vos Zwolle 1968 20:41 21:24 42:05
12 Peter Van Grootheest Zwolle 1970 20:47 21:25 42:12
13 Rene Klink Laag zuthem 1965 20:58 21:18 42:16
14 Martin Van der Spek Zwolle 1964 21:20 21:02 42:22
15 Marco Baltes Lemelerveld 1970 20:38 21:50 42:28
16 Paul Wichink Haarle gem hellendoorn 1969 21:11 21:24 42:35
17 René Sitters Zwolle 1972 21:10 21:34 42:44
18 Hans-Erik Kuypers Wijhe 1966 21:38 21:15 42:53
19 Teun Van Nee Zwolle 1966 20:54 22:31 43:25
20 Erik Souverein Deventer 1966 22:07 21:25 43:32
21 Durk Klopstra Laag zuthem 1967 21:47 21:48 43:35
22 Edwin Middelkoop Olst 1969 21:07 22:28 43:35
23 Izak Hiemstra Zwolle 1969 21:48 21:50 43:38
24 Rene Groote Schaarsberg Raalte 1970 21:05 22:51 43:56
25 Peter Mensink Heeten 1964 21:10 22:52 44:02
26 Erwin Van Marwijk Zwolle 1970 21:19 22:47 44:06
27 Peter Gerritsen Lemelerveld 1968 22:01 22:12 44:13
28 Vincent Van 't Erve Raalte 1970 22:05 22:14 44:19
29 John Brandwacht Nijverdal 1967 21:55 22:25 44:20
30 Willy Kemper Haarle gem hellendoorn 1965 21:58 22:23 44:21
31 René Overkempe Heino 1964 21:18 23:07 44:25
32 Harry Van Wijnen Warmloper Zwolle 1965 22:04 22:33 44:37
33 Jacco Bonhof Raalte 1966 22:03 22:37 44:40
34 Oscar Driessen Raalte 1966 22:04 22:43 44:47
35 Rob Nijdeken Deventer 1966 22:00 23:00 45:00
36 Erik Holtman Dalfsen 1965 22:20 23:14 45:34
37 Huub Elshof Heino 1967 22:43 23:03 45:46
38 Robert Meefout Heino 1969 22:24 23:30 45:54
39 Paul Jansen Wijhe 1965 22:50 23:10 46:00
40 Freddy Mulder Zwolle 1973 23:05 23:01 46:06
41 Vincent Jansen Wijhe 1969 22:56 23:13 46:09
42 Luuk Groenewoud Heino 1972 23:54 22:16 46:10
43 Coen Berwald Almelo 1968 22:25 24:02 46:27
44 Rudy Veltmaat Zwolle 1973 22:54 23:50 46:44
45 Tjalco Zetzema Raalte 1968 23:15 23:34 46:49
46 Enrico Grootenhuis Raalte 1969 23:27 23:46 47:13
47 Arie Van der Lee Raalte 1966 23:52 23:47 47:39
48 Edwin Elshof Heino 1971 23:16 24:31 47:47
49 John Snakenburg Zwolle 1965 23:37 24:19 47:56
50 Henk Huisman Heino 1968 23:59 24:09 48:08
51 Rudie Marsman Raalte 1967 23:38 24:56 48:34
52 Feike Van der Werf Laag zuthem 1965 24:39 24:18 48:57
53 Edwin Heetkamp Heino 1967 24:23 24:38 49:01
54 Roland Koster Deventer 1973 24:35 24:30 49:05
55 Robert Fakkert Heino 1964 24:53 24:18 49:11
56 Jan Leusink Zwartsluis 1965 24:15 25:34 49:49
57 Raoul Meulenkamp Zwolle 1969 25:04 24:49 49:53
58 Antonie Grootenhuis Groningen 1969 25:32 24:43 50:15
59 Rokus Plantinga Zwolle 1967 24:56 25:47 50:43
60 Rob Beumer Olst 1970 25:10 25:35 50:45
61 Rutger Beekman Zwolle 1970 25:30 25:18 50:48
62 Alfred Klaassen Zwolle 1967 25:12 26:23 51:35
63 Jan Wessel Beekman Zwolle 1969 25:48 26:37 52:25
64 Walter Wind Ede gld 1972 26:46 27:15 54:01
65 Martin Vosjan Zwolle 1971 26:26 27:47 54:13
66 Paul Bink Dalfsen 1972 27:05 27:27 54:32
67 Ramon Schuil Heino 1972 27:05 27:27 54:32
68 Peter Santing Zwolle 1966 27:14 27:20 54:34
69 Onno Looijestein Dalfsen 1964 27:44 27:39 55:23
70 Willem-Jan Hulsdom Dalfsen 1971 27:39 27:45 55:24
71 Hans Van de Streek Zwolle 1966 29:07 29:26 58:33

Heren 50+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Gerard Lugtenberg Heino 1963 18:28 18:54 37:22
2 LarbiL El Ouahbi Deventer 1962 18:37 19:45 38:22
3 Silvester Holtmaat Luttenberg 1960 18:50 19:43 38:33
4 Andre Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1959 18:49 19:58 38:47
5 Stef Riemens Zwolle 1963 19:36 20:14 39:50
6 Arend-Jan Koning Luttenberg 1962 19:43 20:18 40:01
7 Henk Besten Heino 1962 19:43 20:32 40:15
8 Harry Derksen Raalte 1960 19:56 20:22 40:18
9 Theo Boekema Zwolle 1957 19:52 20:32 40:24
10 Alfons Groot Koerkamp Heino 1962 19:53 20:47 40:40
11 Nico Kropman Zwolle 1958 21:51 20:21 42:12
12 Hans Schoorlemmer Heeten 1962 21:34 21:50 43:24
13 Tonnie Bosman Nieuw heeten 1960 21:35 21:50 43:25
14 Willie Mars Heino 1955 21:20 22:13 43:33
15 Henny Tijink Raalte 1963 21:39 22:05 43:44
16 Leon Slegten Wijhe 1963 21:34 22:18 43:52
17 John Luchtenberg Heino 1960 21:33 22:46 44:19
18 Tino Verburg Olst 1960 21:54 22:29 44:23
19 Hans Van Duuren Zwolle 1960 22:33 22:24 44:57
20 René Sterk Twello 1963 22:22 22:36 44:58
21 Jan Nij Bijvank Heino 1958 22:51 22:28 45:19
22 Henny Lammers Marienheem 1954 22:16 23:11 45:27
23 Jan Bakker Zwolle 1951 22:59 22:43 45:42
24 Silvo Van der Vegte Wijhe 1956 23:36 22:12 45:48
25 Kees Moesman Zwolle 1959 22:46 23:20 46:06
26 Ton Vloedgraven Heino 1960 23:04 23:23 46:27
27 Jan Mulder Laag zuthem 1952 22:45 23:47 46:32
28 Herman Klink Raalte 1956 22:47 23:46 46:33
29 Roelof Rekker Zwolle 1961 22:48 23:51 46:39
30 George Vulkers Dalfsen 1958 23:15 23:27 46:42
31 Frans Bosscher Heino 1958 22:50 23:57 46:47
32 Frits Poppema Epe 1946 23:14 23:47 47:01
33 Jan Hollak Heino 1952 23:40 23:44 47:24
34 Piet Schippers Heino 1948 23:29 23:58 47:27
35 Adriaan Aarden Zwolle 1957 23:39 23:53 47:32
36 Harry Van der vegt Raalte 1949 23:46 24:10 47:56
37 Jacob Vonder Ommen 1959 23:44 24:16 48:00
38 Fred Van Dam Zwolle 1953 24:12 24:01 48:13
39 Herman Euverman Zwolle 1953 24:38 24:17 48:55
40 Emiel Blanke Raalte 1963 24:03 25:04 49:07
41 Simon Butink Heino 1960 24:22 24:50 49:12
42 Hans Hoekman Ommen 1954 24:29 25:00 49:29
43 Geertjan Smits Zwolle 1957 24:11 25:24 49:35
44 Gerrit Vrielink Raalte 1951 24:53 24:58 49:51
45 Ton De Ram Wijhe 1952 24:22 25:29 49:51
46 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 25:08 24:50 49:58
47 Ton Kattenberg Laag zuthem 1962 24:40 25:22 50:02
48 Gerard Masman Lemelerveld 1961 24:52 25:31 50:23
49 Henk Doornebosch Zwolle 1954 25:03 25:21 50:24
50 Kees Jongbloed Dalfsen 1943 24:53 25:33 50:26
51 Jaap Strijker, Warmlopers Zwolle 1962 24:46 25:41 50:27
52 Eef Nijhoff Dalmsholte 1956 24:54 25:37 50:31
53 Jaap Makkinga Dalfsen 1962 24:55 25:45 50:40
54 Cor Van Gasteren Heino 1947 25:39 25:22 51:01
55 Jos Joxhorst Zwolle 1960 25:34 25:54 51:28
56 Dick Bredewout Zwolle 1963 25:30 26:22 51:52
57 Gerard Klink Heino 1953 25:37 26:18 51:55
58 Wiljan Geerts Raalte 1960 26:27 25:34 52:01
59 Marten Muller Wezep 1956 26:30 25:33 52:03
60 Harry Siegersma Zwolle 1960 26:34 26:32 53:06
61 Wim Schrijver Heino 1950 26:17 27:27 53:44
62 Klaas Timmerman Heino 1944 27:03 27:31 54:34
63 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 27:44 27:39 55:23
64 Theo Oortwijn Heino 1941 28:27 28:29 56:56
65 Kees Smit Zwolle 1955 28:06 28:50 56:56
66 Ben Nijboer Heino 1955 28:28 29:31 57:59
67 Hans Tupker Zwolle 1963 29:07 29:26 58:33
68 Gerrit Mulder Zwolle 1943 29:45 30:52 1:00:37