Uitslagenlijst
31-12-2013  Oliebollenloop  Gorredijk

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Dames  4 mijl
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Maayke Sterk Groningen 1985 27:01 27:02
2 Ilona Hoeksma Luxwoude 1991 28:30 28:37
3 Sjoukje Van der Heide Nij beets 1989 28:47 28:52
4 Marlijn Van der Mei Sintjohannesga 1993 29:01 29:10
5 Rianne Harmsen - de Boer Drachten 1991 29:31 29:36
6 Elly Koning Enschede 1969 30:43 30:52
7 Nadia Veldman - Boucetta Jubbega 1973 31:16 31:21
8 Lies Ter Beek Beetsterzwaag 1974 31:30 31:34
9 Kristie Hoeksma Heerenveen 1988 31:38 31:45
10 Kim Keidel Leeuwarden 1982 31:44 31:52
11 Siska Folkertsma Heerenveen 1963 31:57 31:59
12 Rixt Minkes Heerenveen 1977 31:57 32:14
13 Tjitske Weening Surhuisterveen 2001 32:16 32:18
14 Petra Leurink Drachten 1970 32:12 32:20
15 Lyke Rots Drachten 1983 32:57 33:03
16 Vivian Laarhuis Groningen 1986 32:25 33:14
17 Lisanne Faber Oranjewoud 1999 33:23 33:29
18 Sanne Graafstra Appelscha 1998 33:27 33:30
19 Tetsje Hoks Joure 1982 33:27 33:38
20 Paulien Arendz De veenhoop 1994 33:44 33:56
21 Martine Oosterloo Beetsterzwaag 1973 33:49 33:56
22 Petra Smid Gorredijk 1967 34:03 34:10
23 Joyce Atsma Heerenveen 1981 33:59 34:14
24 Gretha Geertsma Beetsterzwaag 1975 34:12 34:19
25 Hieke Numan Drachten 1966 34:22 34:30
26 Olga Overeem Drachten 1969 34:10 34:39
27 Marianne Den boer Heerenveen 1973 34:25 35:02
28 Ella Van den Berg Oosterwolde fr 1963 35:03 35:15
29 Marit Schots Gorredijk 1993 35:09 35:22
30 Olga Graafstra Appelscha 1972 35:28 35:31
31 Tea Van Doorn Lippenhuizen 1971 34:51 35:31
32 Yvonne Vonk-Blaauw Nijehaske 1979 35:42 35:52
33 Ellen De Boer Gorredijk 1995 35:41 35:55
34 Hester Zwanenburg Gorredijk 1975 35:54 35:59
35 Wilma Numan Gorredijk 1965 35:47 36:03
36 Nienke Huizenga Nes gem boarnsterhim 1968 35:51 36:05
37 Sieta Hoekstra Heerenveen 1977 35:46 36:06
38 Jeanet Louwrink Zwolle 1977 35:44 36:27
39 Janke Leffering Sneek 1962 36:21 36:33
40 Sandra Lettinga Nes gem boarnsterhim 1972 36:43 36:50
41 Rommie Waslander Katlijk 1963 36:44 36:52
42 Neel Van Mourik Ravenswoud 1959 36:52 37:06
43 Sjoerdje Corpier-tibbesma Opeinde 1957 37:00 37:15
44 Betty Hamstra Beetsterzwaag 1988 36:57 37:24
45 Geertje Hijlkema Langezwaag 1973 37:07 37:27
46 Attje De Vries Katlijk 1967 37:17 37:28
47 Alida Haaijer Langezwaag 1972 37:08 37:28
48 Wya Van der meer Jubbega 1975 37:09 37:29
49 Nicole Venne Almere 1970 37:23 37:31
50 Silvia Jonker Gorredijk 1970 37:20 37:33
51 Evelien Mandemaker Nieuwehorne 1980 36:53 37:33
52 Sytske Lageveen Gorredijk 1989 36:56 37:35
53 Dieuwke Verkerk Rottum fr 1997 37:08 37:36
54 Aukelien De Jong Gorredijk 1996 37:08 37:36
55 Hester Latenstein van Voorst Gorredijk 1965 37:31 37:37
56 Dirkje Krol-Smedinga Gorredijk 1980 37:09 37:38
57 Judith Labohm Haren gn 1978 36:39 37:38
58 Helena Veenstra Drachten 1973 37:29 37:42
59 Mirna Kamminga Delfzijl 1969 37:33 37:51
60 Laura Talen - Kamminga Heerenveen 1972 37:33 37:51
61 Renata De Wit Oranjewoud 1980 37:34 37:55
62 Lykke Karlsson Uppsala (SE) 1989 37:34 37:55
63 Jantine Rozenberg Langezwaag 1972 37:40 38:00
64 Jacoba Hiemsra Drachten 1979 37:49 38:01
65 Lisanne De Jong Siegerswoude 1990 37:58 38:04
66 Hilde Agricola Groningen 1985 37:50 38:11
67 Eppie De haan Oudehorne 1974 38:11 38:14
68 Hannie De Jager Gorredijk 1976 38:11 38:14
69 Niesje Hes Gorredijk 1974 37:28 38:15
70 Nancy Hertsenberg Gorredijk 1967 37:32 38:20
71 Julia Sikkema Utrecht 1995 38:14 38:24
72 Ingrid Veenstra Jubbega 1984 37:53 38:29
73 Marjan Hofstra Steenwijk 1967 37:43 38:36
74 Nienke De Jong Gorredijk 1987 37:49 38:39
75 Irmi Poiesz Gorredijk 1969 38:32 39:00
76 Elske Booi Bergum 1964 38:28 39:01
77 Renske Kooistra Gorredijk 1984 38:47 39:04
78 Yvonne Stoker Jubbega 1988 38:48 39:04
79 Mirjam Numan Gorredijk 1999 38:52 39:08
80 Therese Wester Leeuwarden 1968 39:04 39:12
81 IJda Arendz Nijega 1971 38:40 39:13
82 Stieneke De Jong Oldeberkoop 1982 38:35 39:13
83 Lois Jonker-overmeer Gorredijk 1973 38:44 39:14
84 Anita Blankvoort Wolvega 1957 38:39 39:19
85 Monique Bosman Lippenhuizen 1965 38:57 39:22
86 Doety Waninge Terwispel 1970 38:41 39:22
87 Nynke Jongsma Jubbega 1988 39:00 39:23
88 Jildou Jongsma Jubbega 1991 39:00 39:23
89 Liset Van Beek Gorredijk 1979 38:49 39:28
90 Hannah Buwalda Franeker 1990 38:56 39:29
91 Marije Van der Veen Gorredijk 1980 39:03 39:33
92 Angelina Hartlief Beetsterzwaag 1990 39:11 39:41
93 Renata Bakker Oranjewoud 1970 39:09 39:47
94 Annie Van der Werf Lippenhuizen 1962 39:24 39:49
95 Greta Huitema Hoornsterzwaag 1964 39:16 39:53
96 Linda Huitema Noordwolde fr 1992 39:16 39:53
97 Eveline Bijlsma Gorredijk 1994 39:43 39:56
98 Boudina De Boer Echtenerbrug 1964 39:24 40:04
99 Marrit Vries Beetsterzwaag 1994 39:22 40:05
100 Ynke Hartsema Jonkerslan 1994 39:36 40:05
101 Baukje Faber Gorredijk 1984 39:33 40:07
102 Thea De Haan Hoornsterzwaag 1977 39:40 40:07
103 Ygerne Imhoff Sneek 1994 39:58 40:11
104 Marijan Van Dam Nieuwehorne 1971 39:37 40:15
105 Kaya Boonstra Langezwaag 1993 39:57 40:22
106 Kim Boonstra Langezwaag 1996 39:59 40:23
107 Maaike Goldbach Tijnje 1983 40:05 40:23
108 Fetsje Jonker-Westerhuis Jubbega 1972 40:12 40:29
109 Maaike Strengers Jubbega 1981 40:27 40:32
110 Hilse Talen Heerenveen 1998 40:15 40:34
111 Linda De Groot Lippenhuizen 1968 40:04 40:38
112 Suzanne Van dijk Jubbega 1959 40:01 40:43
113 Coby Fischer Tijnje 1966 40:23 40:56
114 Anje De Jong Hemrik 1973 40:24 40:57
115 Marjan Cordes Haulerwijk 1989 40:37 41:00
116 Karin Kuperus Terwispel 1970 40:26 41:00
117 Tamara Tuinstra Leek 1989 40:39 41:02
118 Patricia Van Vilsteren Gorredijk 1996 40:20 41:06
119 Tjitske Kussendrager-Koen Gorredijk 1960 40:48 41:07
120 Jolanthe Gerrits Gorredijk 1971 40:50 41:11
121 Sietske Brandsma Gorredijk 1982 40:42 41:12
122 Greetje Verdaasdonk Espel 1967 40:27 41:13
123 Dorenda Borger Opende 1970 40:43 41:15
124 Larissa Huizinga Bedum 1990 40:59 41:18
125 Linda Danen Jubbega 1974 40:41 41:23
126 Roelie Bos Beetsterzwaag 1988 40:57 41:27
127 Berber Menger-Spans Gorredijk 1980 40:57 41:27
128 Rinske Gotink Haarlem 1989 40:57 41:27
129 Albertje Talen Heerenveen 1960 41:16 41:34
130 Sonja Konijn Wijnjewoude 1967 41:14 41:40
131 Carolien Tolman Beetsterzwaag 1967 41:14 41:41
132 Bea Hofstra Nieuwehorne 1971 41:03 41:42
133 Siepie De Leeuw Gorredijk 1963 41:04 41:43
134 Claire Kussendrager Heerenveen 2000 41:26 41:54
135 Sjoukje Bakker Gorredijk 1970 41:11 41:58
136 Nancy Reindersma Drachten 1981 41:22 42:08
137 Henryke De Vries Heerenveen 1983 41:40 42:23
138 Monique Bertram Oudehorne 1973 41:57 42:36
139 Esther Bertram Oudehorne 2002 41:58 42:37
140 Karin Comello Luxwoude 1971 42:16 42:39
141 Geralde Van der Giezen Beilen 1980 42:06 42:44
142 Marrit De Jong Wolvega 1988 42:04 42:48
143 Angelique Baron Drachten 1970 42:22 42:49
144 Jolanda Veenstra Drachten 1981 42:22 42:49
145 Marjan Akkerman Beetsterzwaag 1991 42:21 42:52
146 Alie Akkerman Katlijk 1960 42:21 42:52
147 Sanne Knol Hemrik 1997 41:59 42:53
148 Jildau Kaspers Bolsward 1988 42:10 42:55
149 Evelien Van der Horst Drachten 1975 42:19 42:56
150 Nynke Postma Drachten 1975 42:23 42:58
151 Iepie Jonker Gorredijk 1972 42:44 43:04
152 Jolanda Bakker Sint nicolaasga 1985 42:21 43:06
153 Bernou Veenstra Donkerbroek 1974 42:45 43:07
154 Willemijne Jorritsma Tijnje 1968 42:35 43:07
155 Riejanne Pasveer Drachten 1986 42:26 43:08
156 Carla Muller Tijnje 1972 42:37 43:08
157 Hennie De Groot Drost Tijnje 1968 42:39 43:10
158 Tineke Bosma Joure 1953 43:02 43:22
159 Loltsje Bos Heerenveen 1985 42:53 43:23
160 Mirthe De Jong Gorredijk 1997 42:48 43:25
161 Foekje Hempenius Jonkerslan 1977 43:21 43:33
162 Mirthe De Haan Gorredijk 2000 43:12 43:39
163 Femke Kooistra Lippenhuizen 1996 43:12 43:39
164 Marieke Slof Gorredijk 1998 43:13 43:39
165 Hester Den Daas Heerenveen 1984 42:41 43:42
166 Annemieke Broersma Gorredijk 1999 43:17 43:43
167 Gerdine Yousef-Visser Heerenveen 1978 42:48 43:49
168 Janny Kootstra Gorredijk 1961 43:35 43:55
169 Anna Raap Heerenveen 1984 43:54 44:18
170 Mary Overmeer Gorredijk 1968 43:50 44:21
171 Linda Haanstra Leeuwarden 1966 43:35 44:27
172 Mirjam Veenstra Drogeham 1993 43:34 44:28
173 Sjoukje Talen Heerenveen 1982 44:22 44:46
174 Daisy Heijnen Terwispel 1966 44:25 44:50
175 Althea Browne Heerenveen 1953 44:54 45:07
176 Janny De Leeuw De knipe 1956 44:29 45:09
177 Mattie Jongsma Drachten 1984 44:53 45:19
178 Nicole Van Opzeeland Drachten 1987 44:53 45:19
179 Petra Koers Gorredijk 1979 44:56 45:27
180 Gea De Vries De wilgen 1963 45:07 45:35
181 Cielo Sanchez Gorredijk 1988 45:06 45:37
182 Wobbina De boer Gorredijk 1969 45:10 45:39
183 Elisabeth Everts Opende 1980 45:44 46:16
184 Margot Weijer De knipe 1957 45:59 46:19
185 Godelieve Van Oers Heerenveen 1964 46:36 46:45
186 Lisette Zwerver Jubbega 1990 46:21 47:00
187 Marja Bruinsma Jubbega 1970 46:21 47:01
188 Helga Hoornstra Wolvega 1973 46:52 47:02
189 Janneke Jonker Wolvega 1969 46:51 47:02
190 Maureen Blom Heerenveen 1993 46:23 47:03
191 Gonnie De Wagt Gorredijk 1970 46:27 47:14
192 Sietske Bosma Langezwaag 1953 46:20 47:14
193 Hinke Poortinga Gorredijk 1978 46:52 47:28
194 Bettina Leijstra De veenhoop 1977 47:09 47:52
195 Christa Tolsma Terwispel 1971 47:21 48:02
196 Angelique Van vilsteren Gorredijk 1997 48:02 48:48
197 Geertje De Vries Talen Heerenveen 1962 50:18 50:38
198 Jessie Knol-Bruinsma Hemrik 1973 51:17 52:12
199 Cathy Bloem Harich 1991 51:53 52:28
200 Ismay Veenstra Den helder 1990 51:54 52:28
201 Theresia Vegelien Hoornsterzwaag 1974 54:48 55:17
202 Eva Stoelwinder Gorredijk 1998 59:29 59:49
203 Minke Posthumus Gorredijk 1999 59:29 59:49
204 Renee Venema Gorredijk 1999 59:27 59:49
205 Annemieke Blokzijl Gorredijk 1992 1:04:34 1:04:57

Heren  4 mijl
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Bram Kielman Grouw 1996 21:44 21:45
2 Henri Harmsen Drachten 1988 24:14 24:18
3 Joost Ter Doest Beetsterzwaag 1968 24:50 24:53
4 Jan Driessen Oosterwolde fr 1957 25:57 25:59
5 Rutger Leukfeldt Assen 1982 26:05 26:06
6 Bart Bij de Leij Gorredijk 1968 26:49 26:54
7 Steven Kielman Grouw 1999 27:02 27:03
8 Marco Haaisma Mildam 1997 26:56 27:07
9 Erik Canter Visscher Beetsterzwaag 1975 27:05 27:09
10 Richard Van Lunzen Franeker 1966 27:08 27:11
11 Geery Van huisstede Joure 1964 27:14 27:15
12 Kevin De Jonge Heerenveen 1997 27:39 27:43
13 Thom Klein Appelscha 1997 27:47 27:49
14 Jorn Buter Groningen 1984 27:02 27:54
15 Roelof Stoelwinder Gorredijk 1998 27:47 27:54
16 Sikke Van Bruggen Surhuisterveen 1988 27:51 27:56
17 Jorrit Krist Gorredijk 1985 28:02 28:07
18 Guus Vogels Jubbega 1989 27:50 28:12
19 Luuk Driessen Deurne 1990 27:52 28:14
20 Piet Boelens Kollumerzwaag 1952 28:18 28:19
21 Hendrik Planting Groningen 1986 28:16 28:22
22 Johan Abma Lippenhuizen 1993 28:22 28:28
23 Arnold Zwaagstra Drachten 1976 28:26 28:29
24 Jarin Hedzer Van der Kooi Bergum 2000 28:29 28:32
25 Martin De Vries Heerenveen 1986 28:21 28:38
26 Chris Wever Bontebok 1999 29:06 29:07
27 Rene Wever Bontebok 1967 29:22 29:33
28 Sam Van Roosendaal Gorredijk 1999 29:32 29:37
29 Domien Mulder Joure 1985 29:44 29:53
30 Edwin Poiesz Gorredijk 1968 29:34 30:03
31 Herman Rotteveel Gorredijk 1969 30:02 30:09
32 Jan Albert Weening Hardegarijp 1969 29:48 30:18
33 Dick Pluim Groningen 1967 30:15 30:19
34 Jan Van der Meij Enschede 1970 30:12 30:21
35 Jasper Rispens Gorredijk 2001 30:20 30:22
36 Bouwe Hiddinga Leeuwarden 1968 30:24 30:33
37 Harro Arkema Lippenhuizen 1976 30:33 30:38
38 Jens Rinsma Gorredijk 2001 30:42 30:44
39 Martijn Kromkamp Wolvega 1980 30:35 30:52
40 Jan Welling Gorredijk 1968 30:56 30:58
41 Geart rienk Kooistra Gorredijk 1995 30:47 31:03
42 Rodion Talman Jonkerslan 1996 30:55 31:24
43 Hilbert Talsma Heerenveen 1978 31:09 31:27
44 Wouter De Haas Beetsterzwaag 1982 31:29 31:33
45 Jan Ooid Langezwaag 1971 31:28 31:34
46 I. Bosma Gorredijk 1979 30:49 31:39
47 Niels Laarhuis Groningen 1988 30:51 31:41
48 Jasper Pik Groningen 1991 31:32 31:46
49 Brian De Ruiter Gorredijk 1994 31:19 31:55
50 Douwe Hoitinga De hoeve 1994 32:02 32:09
51 John Blanken Gorredijk 1969 32:04 32:21
52 Harry Pieters Gorredijk 1993 31:58 32:37
53 Roelof Postma Gorredijk 1973 32:05 32:40
54 Ronny Lemstra Mildam 1965 32:40 32:51
55 Roel De Jong Gorredijk 1992 32:29 32:57
56 Bastiaan Boel Uppsala (SE) 1988 32:46 33:07
57 Wietse De Vries Heerenveen 1987 32:49 33:07
58 Bote Hendriksma Terwispel 1955 33:01 33:08
59 Remmelt Van der Laan Jonkerslan 1993 32:36 33:12
60 Tjerk Jongstra Heerenveen 1956 33:02 33:12
61 Tobias Talman Jonkerslan 1998 32:48 33:18
62 André Kort Heerenveen 1973 32:30 33:26
63 Pieter Van der Bij Irnsum 1957 33:18 33:28
64 Saco Wijma Eestrum 1972 33:29 33:42
65 Peter Looy Gorredijk 1961 33:28 33:43
66 Peter Smit Sneek 1976 33:08 33:49
67 Ronald Rozema Stiens 1979 33:17 33:52
68 Sjouke Waninge Terwispel 1998 33:48 33:59
69 Rindert Wolbers Leeuwarden 1985 33:14 33:59
70 Tjeerd Bakker Leeuwarden 1969 34:00 34:05
71 Christian Huiberts Gorredijk 1980 33:16 34:09
72 Tim Van Zutphen Heerenveen 1980 33:59 34:14
73 Hendrik Jan De Vries Drachten 1974 34:06 34:24
74 Meine Bergsma Gorredijk 1965 34:07 34:29
75 Kees Kootstra Lippenhuizen 1947 34:22 34:43
76 Jolt Postma Gorredijk 2002 34:27 34:44
77 Menno Van Buiten Gorredijk 1999 34:24 34:44
78 Gerd-Jan Benedictus Lippenhuizen 1988 34:25 34:44
79 Ronald Renkema Grootegast 1986 34:52 34:57
80 Richard Kampstra Gorredijk 1967 35:01 35:09
81 Redmar Van der Werf Gorredijk 1989 34:35 35:19
82 Rick Althof Lippenhuizen 1999 35:17 35:21
83 Jan Werkman Langezwaag 1971 34:46 35:23
84 Noach Bouwmans Deurne 1988 35:12 35:34
85 Harry Fuhler Emmen 1962 35:28 35:42
86 Cor Trompetter Wolvega 1956 35:37 35:50
87 Henk Walgemoed Gorredijk 1978 35:18 35:53
88 Jappie Sikkema Oudehorne 1963 35:29 35:56
89 Klaas Jansen Sneek 1975 35:17 36:00
90 Wessel Huisman Gorredijk 1993 35:26 36:02
91 André Ten Vergert Beetsterzwaag 1961 35:40 36:06
92 Jules Meijerink Oldemarkt 1956 35:29 36:08
93 Peterjan De Jong Gorredijk 1968 35:15 36:10
94 Bart Van roosendaal Gorredijk 1966 36:01 36:11
95 Wouter Visser Heerenveen 1993 35:31 36:11
96 Alexander Bosma Heerenveen 1969 35:39 36:14
97 Tom Boersma Heerenveen 1969 35:48 36:23
98 Theewis De Jong Jonkerslan 1951 36:21 36:32
99 Jorrit Smid Gorredijk 2002 36:31 36:36
100 Gerhardus Kootstra Lippenhuizen 1970 36:21 36:43
101 Ebe-jan Van der woude Boornbergum 1971 36:41 36:49
102 Menno Glas Gorredijk 1961 36:38 36:52
103 Joost Bosma Gorredijk 1982 36:21 37:03
104 Jan Land Wolvega 1972 36:53 37:04
105 Roest Paulien Leeuwarden 1976 36:58 37:06
106 Hielke Jonker Jubbega 2002 36:56 37:13
107 Jorrit Booi Bergum 2002 36:40 37:13
108 Frans Corpier Opeinde 1957 37:00 37:15
109 Tjalke Boonstra Langezwaag 1964 36:50 37:15
110 Jord-Laas Beenen Gorredijk 2005 37:19 37:21
111 Bauke De Vries Heerenveen 1984 37:09 37:26
112 Gerard De Vries Almere 1972 37:24 37:31
113 Remmelt Van der Wal Gorredijk 1972 37:22 37:33
114 Rinke Booi Bergum 1964 37:02 37:34
115 Jelke Hamelink Nijeholtpade 1989 37:01 37:44
116 Sijbrand Dijkstra Heerenveen 1967 37:36 37:45
117 Milan Dijkstra Heerenveen 2000 37:36 37:45
118 Wietze De Jong Jubbega 1971 37:28 37:52
119 Abele De Haan Gorredijk 1983 37:29 38:04
120 Tjeerd Broersma Gorredijk 1969 37:43 38:20
121 Marcel Boel Gersloot 1959 38:29 38:49
122 Patrick Schmit Gorredijk 1972 38:06 38:54
123 Sander Schmit Gorredijk 1999 38:10 38:58
124 Johan Beenen Gorredijk 1946 39:24 39:27
125 Renee A Jongsma De knipe 1974 39:15 39:30
126 Auke Zeilstra Sneek 1956 39:11 39:52
127 Henk De Vries Langezwaag 1965 39:27 39:53
128 Kees Schots Gorredijk 1965 39:44 39:58
129 Wieger De Wit Grouw 1975 39:27 40:05
130 Roel Hartsema Jonkerslan 1958 39:37 40:06
131 Henk De Vries Heerenveen 1959 39:49 40:06
132 Jan Van der Meer De knipe 1952 39:49 40:06
133 F. Braam- Aartsen Hasselt 1975 39:35 40:16
134 Bareld Van der Meer Langezwaag 1977 40:01 40:27
135 Jelmer Bakker Leeuwarden 1998 39:53 40:28
136 Guus De Haan Ureterp 1965 40:11 40:47
137 Nico- Jan De Jong Lippenhuizen 1993 40:07 40:52
138 Marcel Homsma Groningen 1966 40:19 40:57
139 Klaas Hes Gorredijk 1972 40:22 40:59
140 Dareck Faber Leeuwarden 2001 40:34 41:08
141 Wouter Bakker Leeuwarden 2002 40:35 41:08
142 Djoni Maätita Ureterp 1959 40:33 41:09
143 Eddie Frankruijter Bedum 1968 40:59 41:18
144 Chris Jonker Gorredijk 1965 41:26 41:40
145 Thijs De Jong Lippenhuizen 1959 41:35 41:51
146 Pieter De Jong Jubbega 1987 41:35 41:51
147 Wybo Kussendrager Heerenveen 1973 41:27 41:54
148 Dim Feenstra Heerenveen 1977 41:59 42:20
149 Marcel Wallate Sneek 1957 41:41 42:36
150 Jan De jonge Gersloot 1971 41:53 42:42
151 Siep Heida Tjalleberd 1968 41:58 42:47
152 Yvonne Repko Tijnje 1972 42:09 42:53
153 Arie Den Boer Borger 1947 42:19 42:55
154 Jelmer Van der Paauw Drachten 1986 42:17 42:59
155 Lars Peereboom Godlinze 2002 42:58 43:04
156 Gerrit De Groot Tijnje 1967 42:35 43:06
157 Harmen Tolsma Terwispel 1964 42:31 43:13
158 Sicko Hempenius Jonkerslan 1967 43:21 43:33
159 Roelof Fabriek Gorredijk 1954 43:12 43:46
160 Friso De Jong Gorredijk 1995 43:50 44:27
161 Reinder Sinnema Leeuwarden 1958 44:20 44:42
162 Axel Bertram Oudehorne 2004 44:25 45:04
163 Siward Bakker Leeuwarden 2000 45:11 45:45
164 Peter Van der Steege Terwispel 1953 45:42 46:07
165 Wolter Hijlkema Gorredijk 1986 45:28 46:12
166 Wilco Tigchelaar Heerenveen 1983 46:12 46:30
167 Jildert De Vries Heerenveen 1990 50:18 50:38
168 Rudi Knol Hemrik 1970 51:17 52:12

Dames  4 mijl Team-inschrijving (max 4 personen per team)
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Zijlstra Susan Oudehorne 1991 39:01 39:02
2 Martine Hofstra Heerenveen 1985 44:06 44:11

Heren  4 mijl Team-inschrijving (max 4 personen per team)
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Kevin De Kroon Gorredijk 1991 25:07 25:12
2 Johannes Veenstra Gorredijk 1990 25:30 25:37
3 Alwin Bijlsma Gorredijk 1994 25:53 25:58
4 Sam Brouwer Heerenveen 1986 26:54 26:57
5 Harm Jan Bijlsma Gorredijk 1992 26:53 26:58
6 Yuri De Wit Heerenveen 1986 27:45 27:49
7 Nanno Kroeze Nieuwehorne 1996 28:06 28:08
8 Gerrit Seinstra Gorredijk 1980 28:25 28:28
9 Pieter Osinga Gorredijk 1988 28:28 28:32
10 Jeroen De Jong Gorredijk 1986 28:51 28:57
11 Auke De Jong Gorredijk 1980 29:03 29:06
12 Daan Glas Eindhoven 1992 29:28 29:34
13 Martin Haarsma Gorredijk 1986 30:03 30:06
14 Thys Kooistra Gorredijk 1990 30:36 30:51
15 Bouke Post Terwispel 1998 31:49 32:01
16 Remco Kuijer Gorredijk 1997 32:13 32:25
17 Michiel Hornstra Luxwoude 1988 33:14 33:28
18 Johan-Teake Dekker Gorredijk 1983 34:07 34:11
19 Tjibbe Bosma Lippenhuizen 1967 34:53 35:34
20 Sytse Bosma Lippenhuizen 1998 34:53 35:34
21 Max IJben Lippenhuizen 2000 34:53 35:34
22 Jurjen Smid Gorredijk 1998 35:33 35:45
23 Sjoerd Kuperus Terwispel 1998 37:54 38:06

Dames  4 mijl (Rabobank leden)
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Franciska Woudstra Bontebok 1975 31:28 31:39
2 Elsbeth Rispens Gorredijk 1967 32:05 32:07
3 Odilia Hiemstra Oranjewoud 1956 38:42 39:08
4 Lutske De Boer Terwispel 1972 39:37 39:48
5 Hanja Bosma Mildam 1981 39:37 40:00
6 Diana Reen Tijnje 1965 41:02 41:34
7 Elly Seijen de Goede van Oranjewoud 1969 41:25 41:43
8 Marijke Herder Ysbrechtum 1973 42:04 42:26
9 Tineke Jassies Steenwijk 1970 41:39 42:33
10 Annelies Siebenga Langezwaag 1960 42:14 42:37
11 Arjet Siebenga Heerenveen 1980 44:18 44:38
12 Renske Dijkstra-Smits Gorredijk 1970 44:33 44:48
13 Lottie Smits-Veld Gorredijk 1947 47:17 47:23
14 Maria Van Ginneken-Hopmans Terwispel 1951 1:14:45 1:15:08

Heren  4 mijl (Rabobank leden)
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Jetze Reijenga Terwispel 1991 25:18 25:25
2 Jurriën Rijlaarsdam Oosterwolde fr 1997 26:44 26:50
3 Floris Kersaan Groningen 1981 30:20 30:32
4 Wilco Hellinga Heerenveen 1970 30:29 31:06
5 Erik Schokker Gorredijk 1972 33:01 33:07
6 Bram Molenaar De knipe 1961 38:38 39:15
7 Aron Jassies Steenwijk 1968 42:40 43:34
8 Jacob Dijkstra Gorredijk 1965 47:08 47:23

Dames  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Jessica Oosterloo Appelscha 1990 35:39 35:41
2 Immy Auck Kersbergen Wommels 1987 35:58 36:00
3 Jelly Van der Kloet Drachten 1981 36:36 36:38
4 Ydwine Van der Veen Goutum 1993 36:41 36:43
5 Anke Bijma Sauwerd 1963 39:03 39:08
6 Linda Werner Goutum 1974 41:52 41:58
7 Esther Van vroonhoven Noordwijk gn 1976 42:26 42:32
8 Silvia Brouwer Oudeschoot 1975 42:38 42:44
9 Wytske Van der Kooi-Polet Bergum 1972 42:44 42:52
10 Bettie Agricola Goingarijp 1967 43:58 44:09
11 Janette De Groot-Bron Jubbega 1977 44:32 44:54
12 Yke Schouwstra Oosterzee 1965 44:53 44:57
13 Bea Van der Mei Sintjohannesga 1966 46:11 46:19
14 Sandra Sikkema Drachten 1985 46:37 46:43
15 Ineke Altenburg Sneek 1968 47:32 47:43
16 Alianne Hofstra Gorredijk 1975 47:36 47:57
17 Mirjam Van Egmond Lippenhuizen 1987 47:44 48:09
18 Lisanne Versteeg Voorburg 1994 48:19 48:30
19 Sarina Jannes Heerenveen 1969 48:28 48:35
20 Marian Sterk Mantgum 1980 48:32 49:02
21 Alie Brouwer - Andringa Joure 1963 49:08 49:25
22 Annie Oostenbrink Oldeberkoop 1964 49:07 49:33
23 Ilse Jepkema Gorredijk 1993 49:36 49:45
24 Julia Van der Molen Heerenveen 1992 49:44 49:53
25 Elisabeth Postma Harkema 1978 50:09 50:27
26 Alberta Van der Wal-Wijma Boelenslaan 1970 50:16 50:47
27 Esther Wouda Heerenveen 1976 50:53 50:59
28 Gonda Van der Ploeg Marum 1967 50:41 51:00
29 Ria Vries-van der Heide Beetsterzwaag 1973 50:20 51:02
30 Gerieke Buist Aduard 1993 50:55 51:03
31 Evelien Sikkema Gorredijk 1989 50:50 51:04
32 Bea Visser Joure 1966 51:00 51:07
33 Toos De Vries Steggerda 1960 50:52 51:10
34 Karin Danhof Irnsum 1971 51:07 51:18
35 Annigje Meester Joure 1962 51:13 51:20
36 Minke Kooistra Dokkum 1961 50:43 51:23
37 Geeske Helmholt - Nieuwland Grootegast 1970 51:23 51:31
38 Geke Tjeerdsma Gorredijk 1980 51:08 51:31
39 Carla Frankruijter Bedum 1971 51:22 51:34
40 Grietje Dijkstra Joure 1957 51:20 51:37
41 Jeanine Pelgrum Goingarijp 1952 51:58 52:15
42 Frouwkje Herder Ravenswoud 1958 52:07 52:23
43 Marja Van der Werf- Zoer Joure 1963 52:30 52:48
44 Baukje Dijkstra Joure 1966 52:38 52:50
45 Femke Kuindersma Akkrum 1981 52:59 53:29
46 Neeltje Lefferts Heerenveen 1971 52:59 53:29
47 Petra Moll-Zwambag Gorredijk 1968 53:10 53:32
48 Joke De Jong-Heida Langezwaag 1943 53:26 53:37
49 Jeannette Schram-Moll Wolvega 1963 53:25 53:41
50 Jelanda Kloosterman Makkinga 1972 53:31 53:59
51 Nina Veninga Wijnjewoude 1965 53:34 54:00
52 Dute Faber Wijnjewoude 1972 53:47 54:01
53 Machela Wijnands PREMIA DE MAR (ES) 1978 53:28 54:04
54 Seke Koonstra Damwoude 1956 53:24 54:04
55 Lianne Frankruijter Stedum 1992 53:56 54:09
56 Petra Van Dijk Jubbega 1975 54:06 54:23
57 Joke Visser Gorredijk 1968 54:18 54:44
58 Miranti Steijger Delft 1992 54:30 54:46
59 Jitske Hoekstra Groningen 1990 54:40 54:51
60 Tineke Van der meer Heerenveen 1980 54:32 54:53
61 Fleur De Jeu-Ruitenga Hellevoetsluis 1983 54:31 54:55
62 Jannie Jongsma Jubbega 1959 54:26 55:04
63 Meike Kuipers Nuis 1991 54:29 55:08
64 Janine Does Heerenveen 1972 54:44 55:09
65 Karin Roeper De knipe 1963 54:43 55:09
66 Tineke Van Berkum Echtenerbrug 1967 55:21 55:40
67 Nynke Sytsma De knipe 1993 55:02 55:41
68 Thea Bergstra Heerenveen 1960 55:12 55:42
69 Lenie Wilms Ureterp 1967 55:07 55:51
70 Mattie De Boer Appelscha 1955 55:32 55:54
71 Simona Wijk Opende 1970 55:23 55:55
72 Saakje Regnerus Broeksterwoude 1966 55:17 56:01
73 Anke Sikma Hoornsterzwaag 1963 55:34 56:02
74 Corrie Vlasma- de Haas Oosterwolde fr 1975 55:48 56:03
75 Ank Cusiel Heerenveen 1966 55:41 56:15
76 Annie Fabriek Haulerwijk 1982 56:10 56:30
77 Angelique Blekkink Nij beets 1966 55:56 56:32
78 Pietsje Bijlsma-Leffering Gorredijk 1958 55:59 56:33
79 Anca Meijer Hardegarijp 1965 56:32 56:44
80 Lidwien Broenink Joure 1960 56:29 56:55
81 Aly Leijendekker Tjalleberd 1963 56:26 56:57
82 Jeannette V.d. Mei Tjalleberd 1975 56:26 56:57
83 Carolien De Vries Heerenveen 1974 56:56 57:06
84 Berber Nijholt Tijnje 1979 56:40 57:09
85 Priya Laldjising Heerenveen 1989 57:16 57:50
86 Maaike Zwart Drachten 1983 57:43 57:55
87 Dietie Taekema-Hengst Eestrum 1982 57:41 57:56
88 Sonja Heida Oldeholtwolde 1983 58:13 58:38
89 Gemma De Haan van Noordenburg Kuinre 1982 58:05 58:44
90 Lydia Vos Kuinre 1983 58:05 58:44
91 Ton Cusiel Heerenveen 1953 58:33 59:07
92 Petra Buist Noordwolde gn 1966 59:22 59:30
93 Tineke Heida Tjalleberd 1971 59:27 1:00:07
94 Elke Beekman Emmen 1964 59:31 1:00:18
95 Ankie Boschma Tijnje 1963 1:00:01 1:00:21
96 Sabina Hakze Tijnje 1974 1:00:03 1:00:23
97 Jolanda Bergsma-Hof Oosterwolde fr 1968 1:00:00 1:00:31
98 Johanna Fuhler Emmen 1993 59:52 1:00:36
99 Danielle Oude Kotte Heerenveen 1975 1:00:00 1:00:38
100 Klaske Van der West-de Boer Joure 1959 1:00:17 1:00:39
101 Danieke Bijlsma Groningen 1990 1:00:29 1:00:39
102 Rosanna Van Teijen Lippenhuizen 1998 1:00:09 1:00:50
103 Ineke Van der Woude-Ringia Dronrijp 1965 1:00:43 1:01:16
104 Aafke Keizer - Zijlstra Sint annaparochie 1957 1:00:48 1:01:17
105 Danielle Kors Ten boer 1991 1:00:56 1:01:21
106 Klasina Seinstra Luxwoude 1968 1:00:59 1:01:21
107 Foekje Pool Luxwoude 1969 1:01:00 1:01:21
108 Miranda Kerbof Gorredijk 1967 1:01:00 1:01:22
109 Christel Wevers Zwolle 1974 1:00:49 1:01:24
110 Monique Van Putten Zwolle 1978 1:01:19 1:01:37
111 Jacqueline Vogelaar Heerenveen 1969 1:01:50 1:02:21
112 Grietje Hoekstra Oudehorne 1991 1:02:24 1:02:35
113 Saakje Groenland Gorredijk 1954 1:02:21 1:02:41
114 Marijke Terpstra Nieuwehorne 1966 1:02:28 1:02:49
115 Klaske Kedde Oudehaske 1957 1:02:27 1:02:59
116 Anneke Hofstede Heerenveen 1952 1:02:27 1:02:59
117 Karin Gijzemijter Beetsterzwaag 1969 1:02:43 1:03:27
118 Annemarie Spa Groningen 1975 1:04:24 1:04:36
119 Ina Veenstra Assen 1966 1:04:13 1:04:37
120 Sanne Van Hoogmoed Zwolle 1993 1:04:51 1:05:36
121 Sandra Faber Hemrik 1970 1:05:58 1:06:34
122 Sieta Woudstra Hemrik 1966 1:05:58 1:06:34
123 Toos Koning Oudehorne 1962 1:06:15 1:06:58
124 Susan Sikkema Oudehorne 1993 1:06:14 1:06:58
125 Marjan Strijker Steggerda 1966 1:06:24 1:07:05
126 Jolande Hooisma Heerenveen 1985 1:06:32 1:07:15
127 Gjilke Van Drooge Luxwoude 1994 1:06:53 1:07:32
128 Caroline á Nijeholt Heerenveen 1987 1:07:00 1:07:44
129 Lida Deden Heerenveen 1961 1:08:22 1:08:28
130 Maaike Visser Heerenveen 1990 1:08:48 1:09:25
131 Ineke Delis Westerbork 1968 1:11:02 1:11:37
132 Cathelijne Dommisse Jubbega 1981 1:11:21 1:11:45
133 Tanja Bouma Gorredijk 1972 1:12:17 1:12:37
134 Gerda Van der Veer Tijnje 1979 1:14:05 1:14:25
135 Wilma Van Teijen Lippenhuizen 1964 1:19:57 1:20:42

Heren  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Riekele Kobes Leeuwarden 1986 32:49 32:50
2 Gerrit Wolbers Franeker 1994 34:24 34:26
3 Stefan Postma Oldeholtpade 1989 34:35 34:36
4 René Jaasma Drachten 1984 35:01 35:03
5 Jan Sytze Jonker Hemrik 1986 35:01 35:03
6 Dries Ameling Stedum 1991 36:55 36:57
7 Mechiel Zantema Goutum 1986 37:13 37:18
8 Foppe Van der Heide Drachten 1971 37:20 37:22
9 Henri Veldman Bontebok 1962 37:47 37:49
10 Martin Van der Duim Drachten 1968 38:16 38:18
11 Simon Regnerus Marrum 1968 38:21 38:26
12 Jappie Doller Waskemeer 1965 38:38 38:40
13 Pieter Talsma Mantgum 1983 38:37 38:40
14 Laurenz Boer Niekerk grootegast 1974 39:00 39:05
15 Jeroen Sienot Wehe den hoorn 1977 39:05 39:07
16 Sjaak Van Leeuwen Deinum 1984 39:03 39:08
17 Siem Hiemstra Appelscha 1966 39:06 39:08
18 Willem Koet Heerenveen 1967 39:06 39:09
19 Rintje Bosma Heerenveen 1969 39:23 39:26
20 Jasper Keizer Sint annaparochie 1957 39:31 39:34
21 Pieter-Jan Kooi Loppersum 1967 39:35 39:38
22 Egbert Trompetter Wolvega 1991 39:38 39:54
23 Johannes De Groot Jubbega 1976 39:36 39:57
24 Erik Van Dijken Groningen 1967 39:55 40:00
25 Adriaan Huisman Oosterwolde fr 1964 39:59 40:02
26 Timo Schraa Sint annaparochie 1990 40:08 40:15
27 Marco Vd Brug Drachten 1990 40:15 40:24
28 Jan De vries Drachten 1958 40:22 40:26
29 Rob Houtenbos Utrecht 1954 40:27 40:31
30 Frits Charbon Oranjewoud 1952 40:23 40:31
31 Willem De haan Garijp 1976 40:30 40:33
32 Chris Draijer Oudega gem smallingerlnd 1955 40:30 40:33
33 Wilco Berga Terwispel 1965 40:44 40:51
34 Peter Liemburg Drachten 1972 40:48 40:52
35 André Zwart Terwispel 1987 40:58 41:08
36 Eugene Olgers Emmeloord 1969 41:24 41:33
37 Meine Jongedijk Leeuwarden 1980 41:35 41:39
38 Richard Van Veenendaal Langezwaag 1970 41:44 41:50
39 Pieter Veenstra Drachten 1973 41:47 41:53
40 Hielke Nienhuis Lekkum 1969 41:49 41:53
41 Klaas Kooistra Drachten 1974 41:49 41:54
42 Mark Peereboom Leeuwarden 1977 41:49 41:54
43 Bas Van de Kant Assen 1983 41:45 41:55
44 Martin Jan Visser Mildam 1966 42:10 42:15
45 Fre Adema Oranjewoud 1965 42:14 42:18
46 Robert Van der Hilst Groningen 1981 42:12 42:24
47 Johan De Jong Gorredijk 1995 42:12 42:24
48 Klaas Hoekstra Heerenveen 1968 42:31 42:35
49 Guus Hoekstra Donkerbroek 1968 42:32 42:39
50 Wouter Van der Meer Leeuwarden 1968 42:35 42:42
51 Wieger Boonstra Berlikum fr 1982 42:39 42:44
52 Dick Vries Appingedam 1973 42:51 42:54
53 Aris Leijendekker Tjalleberd 1964 42:50 43:00
54 Bart Berga Terwispel 1974 43:08 43:13
55 Wiebe De Vries Appelscha 1960 42:57 43:13
56 Jan Van der Heide Heerenveen 1951 43:24 43:28
57 Abe Glazema Langezwaag 1971 43:25 43:34
58 Bareld Kootstra Garijp 1967 43:34 43:41
59 Eddie Van der Tuin Langezwaag 1972 43:34 43:43
60 Jenno Plantinga Garijp 1970 43:34 43:45
61 Sierk-Joop Werner Goutum 1971 43:53 43:59
62 Thony Van der Veen Bergum 1970 43:53 44:00
63 Sietze Vis Leeuwarden 1980 44:01 44:05
64 Dirk Jan Klomp Boornbergum 1987 43:55 44:29
65 Anton Spinder Buitenpost 1979 44:25 44:34
66 Johan Van der Werf Leeuwarden 1984 44:30 44:36
67 Carlos M. De Matos Fernandes Heerenveen 1965 44:26 44:38
68 Johan Noordenburg Jubbega 1949 44:29 44:40
69 Gerard De heij Heerenveen 1964 44:31 44:41
70 M. Egbers Nieuwehorne 1979 44:19 44:46
71 Albert Van Duinen Appelscha 1962 44:36 44:52
72 Henk Van der Werf Gorredijk 1961 44:12 44:52
73 Auke Ykema Sexbierum 1964 44:58 45:12
74 Kees Visser De knipe 1961 45:02 45:13
75 Richard De Graaf Mantgum 1981 45:08 45:19
76 Gerrit Jepma Drachten 1956 45:18 45:21
77 Willem Biemolt Utrecht 1966 44:54 45:21
78 Rudy Miedema Heerenveen 1960 45:16 45:23
79 Gjalt Wijma Gorredijk 1977 45:11 45:24
80 Sytze Jonker Terwispel 1960 45:23 45:29
81 Walter Sinnema Joure 1990 45:30 45:34
82 Martin Van Ooyen Drachten 1964 45:29 45:41
83 Klaas Bosma Garijp 1971 45:32 45:51
84 Jildert Bilstra Gorredijk 1992 45:04 45:51
85 Dirk Hoekstra Oudehorne 1962 45:42 45:53
86 Luitzen Hoekstra Leeuwarden 1988 45:43 45:54
87 Olaf Kistenmacker Sneek 1963 45:52 46:03
88 Martijn Mellema Heino 1972 45:28 46:04
89 Roelof Kedde Oudehaske 1955 45:57 46:07
90 Arend Talen Heerenveen 1998 45:58 46:20
91 Marten Polet Hardegarijp 1966 46:11 46:24
92 Kor De Vries Nijega 1971 46:19 46:26
93 Kars Van Tarel Zwolle 1974 45:58 46:34
94 Martijn Klep Zwolle 1974 46:06 46:42
95 Rudy Telkamp Hoogezand 1965 46:32 46:45
96 Dirk-Jan Van der Schulp Gorredijk 1962 46:42 46:48
97 Folke Drost Groningen 1995 46:32 46:49
98 Paul Van Hoogmoed Tijnje 1965 46:32 46:52
99 Wiebren Spieker De knipe 1956 46:47 46:53
100 André Jellema Leeuwarden 1969 46:53 46:59
101 Ronald Stoffelsma Norg 1958 46:53 47:00
102 Siete Van der Wal Boelenslaan 1965 46:32 47:04
103 Nico Veninga Wijnjewoude 1959 46:59 47:05
104 Bindert Bonnema Gorredijk 1979 46:33 47:10
105 Bernardus De Groot Heerenveen 1964 46:46 47:14
106 Sietse Van der Mei Sintjohannesga 1956 47:20 47:24
107 Jelco Blok Nieuwehorne 1994 47:09 47:24
108 George-Jan Blok Nieuwehorne 1963 47:10 47:25
109 Cor Wijnja Heerenveen 1956 47:20 47:31
110 Rienik Post Gorredijk 1980 47:23 47:36
111 Rones Spinder Buitenpost 1955 47:32 47:41
112 Richard Deen Gorredijk 1964 47:32 47:41
113 Anne Sinnema Joure 1957 47:36 47:42
114 Jelle Wijma Oosterwolde fr 1951 47:17 47:43
115 Jan-Simon Pieterson Drachten 1981 47:39 47:44
116 Jack Van Rozen Oosterwolde fr 1955 47:35 47:51
117 Martijn Van Breden Gorredijk 1977 48:00 48:06
118 Kees Heida Heerenveen 1967 47:43 48:06
119 J.R. Rudolphij Jubbega 1964 47:33 48:06
120 Sietze 'Men of steel' Huisman Leeuwarden 1968 47:32 48:09
121 Oane Veenstra Leeuwarden 1978 47:32 48:09
122 Richard Terra Bedum 1971 47:58 48:12
123 Wolter Jan Fonk Bontebok 1959 47:39 48:12
124 Watze Hobma Tijnje 1963 48:18 48:22
125 Hendrik Oosterhoff Heerenveen 1963 48:06 48:28
126 Michel Rozenberg Gorredijk 1979 47:44 48:28
127 Hans Versteeg Wolvega 1959 48:19 48:30
128 Pieter Van Dijk Heerenveen 1956 48:22 48:34
129 Otto De Boer Leeuwarden 1955 48:28 48:35
130 Henk De Vries De veenhoop 1969 48:29 48:36
131 Onno Goldbach Tijnje 1978 47:55 48:37
132 Andre Kerbof Gorredijk 1965 48:37 48:42
133 Coos Van der Molen Surhuisterveen 1967 48:16 48:45
134 Geale Hoekstra Jubbega 1965 48:24 48:47
135 Lieuwe Dijkstra Oosterwolde fr 1951 48:26 48:52
136 Frank Bouma Tijnje 1978 48:11 48:56
137 Marco Mooij Heerenveen 1959 48:53 48:58
138 Karst Anema Stiens 1946 48:53 49:04
139 Lars Mellema Langezwaag 1969 49:10 49:18
140 Alex Nieuwland Opende 1973 49:22 49:31
141 Hendrik Koen De knipe 1957 49:06 49:33
142 Geert Straatsma Drachten 1966 49:22 49:43
143 Leonard Smit Terwispel 1979 49:37 49:46
144 Martin Drost Gorredijk 1959 49:31 49:48
145 Janco De Vries Gorredijk 1968 49:37 49:51
146 Haaije Bethlehem Heerenveen 1951 49:38 49:52
147 Bert Agricola De knipe 1991 49:47 49:59
148 Max Lamberts Gorredijk 1995 49:29 50:10
149 Harmen Stam Ten boer 1988 49:46 50:11
150 Pieter Wouda Workum 1947 50:07 50:13
151 Sipke De Vries Drachten 1975 49:48 50:16
152 Kerst Jonkman Oudehorne 1950 49:41 50:19
153 Anton Theo Borger Surhuisterveen 1986 50:09 50:27
154 Rinze Vd brug Gorredijk 1960 50:22 50:30
155 Ype Vervat Heerenveen 1970 50:12 50:41
156 Roeland Moet Heerenveen 1967 50:22 50:54
157 Jan Smit Heerenveen 1950 50:24 50:57
158 Cees De Jong Drachten 1964 50:37 51:02
159 Melle Tilma Wieuwerd 1979 50:37 51:02
160 Andres Kleef Haule 1997 50:47 51:06
161 Folkert Vos Oosterwolde fr 1950 50:41 51:06
162 Berend Bijlsma Gorredijk 1957 50:58 51:18
163 Ibo De jong Gorredijk 1971 50:59 51:19
164 Jan Van Dam Nieuwehorne 1967 51:03 51:20
165 Jouke Van der Veen Bergum 1999 51:23 51:31
166 Erik Helenwolt Grootegast 1966 51:25 51:34
167 Gerben Boonstra De knipe 1998 51:14 51:40
168 Jappie Walstra Tijnje 1965 51:23 51:42
169 Tjeerd Koopmans Tijnje 1967 51:49 51:58
170 Pieter Cremer Gorredijk 1952 51:26 52:00
171 Fedde Hoekstra Noordbergum 1973 51:22 52:02
172 Amir Amini Leeuwarden 1966 51:27 52:03
173 Ronald Rauwerda Roodkerk 1968 51:26 52:03
174 Rene Swart Leeuwarden 1970 51:27 52:03
175 Dennis Van Linde Jubbega 1975 51:37 52:07
176 Wiep Kuipers Gorredijk 1964 51:25 52:09
177 Sijtze Bouma Bakkeveen 1958 52:00 52:10
178 Jesse Bilstra Gorredijk 1995 51:26 52:13
179 Martin Kamstra Mildam 1951 52:09 52:22
180 Peter Vd Bij Wijnjewoude 1987 51:53 52:27
181 Erik Swieringa Gorredijk 1973 52:06 52:29
182 Jan Miedema Joure 1956 52:11 52:37
183 Roland Mestrum Heerenveen 1983 52:19 52:41
184 Marcel Kwast Heerenveen 1987 52:18 52:41
185 Hendrik Jan Kleef Haule 1961 52:22 52:41
186 Bauke Kuperus Terwispel 1969 52:28 52:43
187 Sicco Ringia Gorredijk 1967 52:32 53:05
188 Auke Baron Hardegarijp 1947 52:20 53:07
189 Sake Lageveen Gorredijk 1959 52:33 53:08
190 Geert Peereboom Tietjerk 1951 52:27 53:12
191 Jan Minnema Heerenveen 1974 52:49 53:12
192 Albert Vrolijk Drachten 1952 52:40 53:13
193 Klaas Veldman Sint nicolaasga 1955 53:00 53:14
194 Gerwin Van Oene Bergum 1971 52:48 53:17
195 Doekele Boerma Boelenslaan 1959 52:50 53:19
196 Cees Atsma Joure 1964 53:11 53:27
197 Ronald Hoekstra Roordahuizum 1966 52:59 53:28
198 Frank Klapdoor De knipe 1962 52:48 53:31
199 Michel Boelsma Heerenveen 1974 53:30 53:49
200 Reinder Tel Surhuizum 1959 53:30 53:53
201 E.P.M. Kaspers Sint nicolaasga 1985 53:50 53:56
202 Jan Russchen Gorredijk 1959 53:50 53:59
203 Remco Visser Joure 1963 54:01 54:03
204 Henk Schuitema Zuidwolde gn 1947 53:56 54:09
205 Age Goot, van der Goenga 1953 54:16 54:19
206 Gerard Van Drooge Luxwoude 1952 53:42 54:20
207 Johan Zandstra Gorredijk 1987 54:22 54:40
208 Bjarni Spans Haarlem 1984 54:35 54:50
209 Gerrie Van der Meer-Wagenaar Heerenveen 1956 54:32 54:53
210 Jelle Groeneveld Waskemeer 1958 54:16 54:54
211 J. Voorn Lelystad 1970 54:24 54:54
212 Jan Barkmeijer Akkrum 1973 54:38 54:55
213 Jolanda Jorna Heerenveen 1967 54:39 55:07
214 Hans Van Rossum Bontebok 1961 54:53 55:08
215 Jelle Veenma Leeuwarden 1968 54:37 55:09
216 Epke Bouma Hoornsterzwaag 1962 54:44 55:12
217 Klaas Struiving Surhuisterveen 1973 54:45 55:13
218 Harmen Dijkstra Joure 1961 55:01 55:13
219 Klaas Tjibbe Knobbe Gersloot 1968 54:34 55:18
220 Henk Van der Meer De knipe 1954 55:01 55:19
221 Ad Vromans Gorredijk 1948 54:46 55:20
222 Djurre Johannes Van der Schaaf Oenkerk 1951 54:40 55:22
223 Rik Dijkstra Gorredijk 1976 54:50 55:26
224 Minne Van Houten Drachten 1953 55:21 55:30
225 André Plantinga Heerenveen 1949 55:02 55:35
226 Anton Zijlstra Stedum 1988 55:16 55:41
227 Harmen De Boer Heerenveen 1950 55:06 55:42
228 Sjouke Veldhuizen Wolvega 1950 55:31 55:48
229 Rob De Vries Hoornsterzwaag 1971 55:59 56:27
230 Jetze De vries Gorredijk 1967 55:50 56:32
231 Arie Rietkerk Gorredijk 1969 56:11 56:34
232 Kobus Jonker Jubbega 1969 55:53 56:35
233 Wim Hunneman Oosterwolde fr 1955 56:09 56:38
234 Jaap Sikkema Jubbega 1953 56:03 56:42
235 Thomas Jorna Heerenveen 1996 56:26 56:44
236 Arie Smedinga Tzum 1947 56:17 56:54
237 Henk Post Jubbega 1966 56:47 57:08
238 Patrick Olgers Emmeloord 1968 56:47 57:19
239 Febo Perdok Heerenveen 1951 56:58 57:37
240 Harry Bruinsma Gorredijk 1970 57:01 57:38
241 Albert Hoeksma Grouw 1965 57:22 57:41
242 Jan Rezel Heerenveen 1984 57:13 57:44
243 Aljen Veenstra Gorredijk 1953 57:32 57:57
244 André Kamp Assen 1961 57:38 58:02
245 Dick Wielenga Leeuwarden 1962 57:30 58:11
246 Mikael Jaspers Nij beets 1965 58:00 58:35
247 Christiaan Schipper Gorredijk 1966 58:12 58:55
248 Jetze Reitsma Gorredijk 1991 58:14 58:56
249 Willem Veldman Heerenveen 1953 58:33 59:06
250 Jacob Boersma Boijl 1947 58:39 59:10
251 Jan Hylkema Heerenveen 1968 59:03 59:35
252 Erik Wubs Gorredijk 1980 59:08 59:47
253 Bonne De Haan Twijzelerheide 1955 59:52 1:00:07
254 Fokke Kooistra Lippenhuizen 1960 59:52 1:00:17
255 Peter Spigt Gorredijk 1966 59:54 1:00:30
256 Cees Bosma Gorredijk 1951 1:00:21 1:00:45
257 Kiek Rem Hemrik 1952 1:00:19 1:00:59
258 Berry Westra Gorredijk 1974 1:00:42 1:01:14
259 Karin Kooistra Jubbega 1969 1:00:56 1:01:20
260 Freddy De vos Oosterwolde fr 1953 1:01:57 1:02:29
261 Douwe Bethlehem Tjalleberd 1953 1:02:21 1:03:02
262 Wout De Jong Heerenveen 1947 1:02:41 1:03:02
263 Gerard Jansen Drachten 1955 1:02:59 1:03:36
264 Meindert Roosjen Leeuwarden 1943 1:03:43 1:04:12
265 Janwillem Bethlehem Tjalleberd 1984 1:06:22 1:07:02
266 Rob Oude Kotte Heerenveen 1965 1:07:07 1:07:45
267 Ruben Van Noordennen Drachten 1964 1:07:22 1:07:57

Dames  10 km (Rabobank leden)
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Marieke Van der vegt Groningen 1985 37:46 37:49
2 Lizette Van der Vegt Leek 1979 37:52 37:55
3 Mareen Hennen De knipe 1970 48:52 49:34
4 Samantha Schwering Wolvega 1974 51:50 52:06
5 Kiki Boomgaard De knipe 1955 52:00 52:18
6 Renie Plantinga Heerenveen 1966 53:32 54:00
7 Wiekie Klapdoor De knipe 1960 54:43 55:26
8 Alie Kuipers Gorredijk 1965 54:43 55:27
9 Miranda Regnerus-Heins Beetsterzwaag 1976 56:48 57:08
10 Mettien Van der Werf Oranjewoud 1966 59:01 59:40
11 Grietje Lamberts- de Vos Gorredijk 1960 1:02:08 1:02:49
12 Anja Jongsma Katlijk 1961 1:03:12 1:03:51
13 Jellie De Jong Gorredijk 1980 1:07:39 1:08:07
14 Minke Oostra Sneek 1971 1:08:29 1:09:12
15 Madeleine Van der Kooij Delfstrahuizen 1959 1:11:06 1:11:47

Heren  10 km (Rabobank leden)
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Willem Van Roeden Gorredijk 1965 44:19 44:24
2 John Grotenboer Oosterwolde fr 1961 44:33 44:48
3 Wiebe Jongsma Katlijk 1958 44:55 45:05
4 Simon Postma Oudehaske 1969 47:09 47:16
5 Douwe Plantinga Heerenveen 1964 48:11 48:38
6 Sandrie Datema Amersfoort 1975 48:42 49:23
7 Herman Tiekstra Heerenveen 1972 50:27 51:12
8 Jacob Visser Heerenveen 1944 52:51 53:01
9 Bertus Jaarsma Heerenveen 1968 55:04 55:46
10 Ger Van der Werf Oranjewoud 1966 56:32 57:11
11 Henjo Huisman Gorredijk 1949 58:26 59:03
12 Peter Hassing Wolvega 1955 58:47 59:04
13 Wim Nijman Folsgare 1956 59:22 59:59
14 Ruurd Koopmans Nij beets 1950 1:00:22 1:00:39
15 Cornelis Wiersma Gorredijk 1940 1:07:19 1:07:53