Uitslagenlijst
15-12-2013  Coop Crossloop  Luttenberg

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  Kinderloop 1km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Britt Dankelman Arrien 2005 4:08
2 Anna De jong Zwolle 2005 4:11
3 Britt Borger Dalfsen 2006 4:46
4 Noah Schotman Heino 2006 5:08
5 Melissa Valk Hellendoorn 2005 5:24
6 Nicky Maatman Luttenberg 2006 5:26
7 Lisa Slotman Heino 2005 5:28
8 Silke Beuwer Luttenberg 2005 5:52
9 Emma Veldmate Luttenberg 2006 5:53
10 Anne Veldmate Luttenberg 2006 6:01
11 Lynn Elshof Luttenberg 2005 6:01
12 Gwenn Veldkamp Luttenberg 2006 6:25
13 Pien Van Dartel Raalte 2005 6:26
14 Silke Mars Raalte 2005 6:28
15 Kyra Ruesink Luttenberg 2006 6:34
16 Yara Kemper Luttenberg 2006 6:34

Jongens  Kinderloop 1km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Niels Wennemars Dalfsen 2005 4:14
2 Thijmen Knobben Nijverdal 2006 4:31
3 Tristen Valk Hellendoorn 2005 4:39
4 Mart Lodewijks Luttenberg 2006 4:43
5 Len Maatman Luttenberg 2007 4:56
6 Jonne Maathuis Ommen 2006 4:58
7 Tom Veltien Lemelerveld 2006 5:00
8 Thies Jansen Raalte 2006 5:00
9 Caspar Spijker Heeten 2005 5:04
10 Sten Slotman Heino 2007 5:06
11 Dion Huisken Raalte 2004 5:08
12 Sam Veltien Lemelerveld 2007 5:14
13 Ruben Zuidema Wijhe 2006 5:16
14 Niels Dijkman Luttenberg 2006 5:51
15 Coen Beuwer Luttenberg 2007 6:30

Meisjes  Jeugdloop 2km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Minke Nijhuis Zwolle 2002 7:53
2 Esmee Marsman Raalte 2001 8:10
3 Lieke Markink Zwolle 2001 8:15
4 Iris Gils Zwolle 2002 8:17
5 Elin Logtenberg Zwolle 2002 8:53
6 PIEN Dekker Marienheem 2001 8:54
7 Iris De Haan Raalte 2002 9:28
8 Maud Eelman Heino 2002 9:29
9 Mara Bakker Haarle gem hellendoorn 2004 9:40
10 Iris Spijkerman Nijverdal 2004 10:14
11 Fleur Meijer Raalte 2003 10:24
12 Sanne Meijerink Heeten 2004 10:25
13 Ella Kleine Toereers Luttenberg 2004 10:31
14 Isa Ten Broeke Luttenberg 2004 10:37
15 Busra Kaya Rijssen 2003 10:45
16 Guusje Maatman Luttenberg 2004 10:49
17 Lianne De Haan Luttenberg 2004 10:58
18 Yara Kramer Raalte 2001 11:03
19 Els Eektimmerman Raalte 2004 11:22
20 Jayn Boosveld Luttenberg 2004 11:29
21 Britt Veldkamp Luttenberg 2002 11:45
22 Elle Weegh van der Luttenberg 2006 11:46
23 Nikki Veldkamp Luttenberg 2003 11:56
24 Diede Heuven Luttenberg 2003 11:56
25 Paulien Veldhuis Luttenberg 2003 12:52
26 Suzan Elshof Luttenberg 2003 12:57
27 Luna Westenenk Luttenberg 2003 13:01
28 Lisa Heuven Luttenberg 2004 13:58
29 Nina Weegh van der Luttenberg 2006 15:19
30 Loe Pleizier Raalte 2003 17:35
31 Isa Tielbeke Luttenberg 2005 17:51
32 Lynn Tielbeke Luttenberg 2003 18:01

Meisjes 13+  Jeugdloop 2km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Laura Prins Hoogeveen 1998 7:56
2 Merel Loomans Raalte 1999 8:10
3 Nomi Kramer Raalte 1999 8:26
4 Amber Schouten Heino 1999 8:43
5 Rianne Schonewille Zwolle 2000 8:43
6 Amber Freriks Raalte 2000 10:46

Jongens  Jeugdloop 2km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Daan Veenhuizen Zwolle 2001 7:36
2 Bas De Jong Zwolle 2001 7:39
3 Devin Bakker Haarle gem hellendoorn 2002 7:44
4 Julian Reinkingh Heino 2001 7:45
5 Lars Spijkerman Nijverdal 2001 8:09
6 Nout Wippert Marienheem 2003 8:11
7 Sylvain Reinkingh Heino 2002 8:13
8 Gilles Aarts Zwolle 2001 8:15
9 Joep Wennemars Dalfsen 2002 8:24
10 Ismail Kaya Rijssen 2001 8:25
11 Mees Kappert Raalte 2002 8:27
12 Tijmen Prins Heino 2001 8:27
13 Siem Jansman Haarle gem hellendoorn 2001 8:28
14 Ties Marsman Raalte 2002 8:42
15 Levi Akkersdijk Marienheem 2002 8:48
16 Rick Schrijver Marienheem 2001 8:52
17 Teun Schrijver Marienheem 2001 8:54
18 Tijmen Maathuis Ommen 2004 8:55
19 Tijn Wippert Marienheem 2004 8:56
20 Kevin Jansen Holleboom Marienheem 2001 8:58
21 Luca Jansen Holleboom Luttenberg 2001 9:00
22 Sven Besten Heino 2003 9:02
23 Ian Jansman Haarle gem hellendoorn 2003 9:02
24 Hielke Prins Heino 2002 9:03
25 Leen Alferink Luttenberg 2004 9:06
26 Ties Eelman Heino 2002 9:10
27 Nick Holsappel Heino 2002 9:16
28 Yoran Elsma Lemelerveld 2001 9:27
29 Simon Morrenhof Heino 2003 9:49
30 Jaldert Schuurman Olst 2004 9:52
31 Sem Brinkhof Heino 2003 9:54
32 Jerom Kappert Luttenberg 2003 9:55
33 Jelmer Jansman Luttenberg 2005 9:57
34 Luca Elsma Lemelerveld 2004 10:02
35 Luke Heymerikx Marienheem 2003 10:04
36 Daan Reimert Marienheem 2003 10:04
37 Demy Besten Heino 2003 10:05
38 Koen Kruiper Luttenberg 2002 10:06
39 Inze Freriks Raalte 2003 10:08
40 Tygo Akkersdijk Marienheem 2004 10:11
41 Luuk Lodewijks Luttenberg 2004 10:24
42 Ties Kampen Broekland ov 2002 10:34
43 Tijn Hulsman Raalte 2004 10:46
44 Ozzy Roesink Heino 2002 10:51
45 Sem Tuitert Marienheem 2004 10:54
46 Ole Kappert Raalte 2003 10:58
47 Daan Veldhuis Luttenberg 2003 11:08
48 Thomas Veldkamp Luttenberg 2002 11:09
49 Lenny Vloedgraven Luttenberg 2004 11:11
50 Ties Meijerink Heeten 2005 11:11
51 Niek Daggenvoorde Luttenberg 2003 11:21
52 Robin Dijkman Luttenberg 2004 11:21
53 Tjerk Schuurman Olst 2002 11:28
54 Jesse Alferink Luttenberg 2005 11:51
55 Wessel Jansman Luttenberg 2004 11:52

Jongens 13+  Jeugdloop 2km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Simon Vos Zwolle 1998 6:55
2 Thomas Mudde Olst 2000 7:03
3 Max Sinninghe Olst 2000 7:39
4 Merijn Logtenberg Zwolle 1999 8:14
5 Jari Kouwen Balkbrug 1998 8:38

Dames  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Marieke Brinkhuis Raalte 1985 21:37
2 Anita Reimert Zwolle 1983 21:51
3 Gerja Zielman Heino 1980 22:09
4 Marian Fuselier Heino 1962 22:31
5 Ilse Keizer Heeten 1987 22:37
6 Astrid Slotman Heino 1974 23:57
7 Nicole Hemmink Raalte 1987 24:05
8 Rietje Neplenbroek Raalte 1967 24:09
9 Tanja Rozendal Lemelerveld 1967 24:28
10 Alieke Hobert Marienheem 1988 24:28
11 Gerda Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1958 24:31
12 Roselin Van Gerresheim Ommen 1970 24:31
13 Alejandra Luna Gajardo Raalte 1976 24:39
14 Hennie Teunissen Raalte 1963 24:41
15 Kyra Koenjer Raalte 1992 24:48
16 Elleke Demmers Wijhe 1985 25:08
17 Esther Kruiper Heeten 1970 25:22
18 Marijke Hartman Nijverdal 1987 25:42
19 Karien Nijhof Raalte 1981 25:49
20 Antonet Otten Luttenberg 1970 25:54
21 Ellen Marssink Heeten 1990 25:55
22 Daniëlle Blom Heeten 1980 26:01
23 Mirjam Brandt Heino 1969 26:14
24 Marit Kruiper Luttenberg 1999 26:20
25 Marian Bloo Raalte 1962 26:22
26 Sabine Tijs Lemele 1984 26:23
27 Susanne Slootman Raalte 1972 26:26
28 Marja Mulder Raalte 1963 26:33
29 Lisette Alferink Luttenberg 1967 26:35
30 Silvia Klein Hofmeijer Wijhe 1960 26:50
31 Berdien Beltman Bathmen 1987 26:55
32 Lucre Evers Marienheem 1963 26:56
33 Martje Godschalk Bathmen 1990 27:05
34 Marleen Grotentraast Wesepe 1981 27:08
35 Ester In de wal Marienheem 1977 27:10
36 Malou Hiemstra Utrecht 1993 27:13
37 Sophie Marselis Groningen 1988 27:44
38 Silvia Plessius Heeten 1965 27:45
39 Brigitte Hendriks Boers Almelo 1968 27:51
40 Agnes Kieftenbelt Raalte 1958 27:57
41 Ineke Koopman Heeten 1960 27:57
42 Manon Tuitert Heeten 1998 28:01
43 Marin Van der Kolk Deventer 1986 28:02
44 Sophie Drees Luttenberg 1985 28:05
45 Ilse Mars Raalte 2000 28:08
46 Claudi Oostewechel Luttenberg 1992 28:08
47 Femke Te Wierik Raalte 1996 28:08
48 Irma Scholtmeijer Raalte 1974 28:12
49 Gea Nijensteen Dalfsen 1970 28:24
50 Karen Van Dijk-Holtmaat Zwolle 1985 28:27
51 Karin Mengerink Nijverdal 1980 28:32
52 Estell Grootenhuis Raalte 1998 28:34
53 Heleen Baarslag Lettele 1987 28:34
54 Maaike Van de Belt Heino 1974 28:35
55 Auke Kogelman- Roescher Raalte 1982 28:36
56 Marielle Timmerman Raalte 1972 28:36
57 Barbara Morrenhof Heino 1967 28:37
58 Nikki Hoogeboom Broekland ov 1993 28:38
59 Monique Groenenberg Raalte 1968 28:44
60 Celine Otten Luttenberg 2002 28:47
61 Patricia Otten Raalte 1970 28:50
62 Ankie Dijkslag Olst 1964 28:55
63 Ellen Van Assem Raalte 1978 29:08
64 Marian Marsman Raalte 1973 29:10
65 Angelien Strijkveen Raalte 1960 29:17
66 Esther Van Galen Raalte 1997 29:27
67 Ursulien Welgraven Holten 1967 29:34
68 Marinka Boerdijk Heino 1990 29:45
69 Gerlinde Holsappel Heino 1971 29:49
70 Jeannet Woudsma Lemelerveld 1966 30:09
71 Mirjan Hutten Raalte 1969 30:10
72 Mariska Hofman Holten 1974 30:16
73 Meike Schrijver Raalte 1987 30:17
74 Tonneke Nijland Heino 1962 30:19
75 Yvonne Westenenk Raalte 1968 30:22
76 Siska Karstens Heino 1964 30:23
77 Else-Miek Holtmaat Raalte 1984 30:25
78 Gerda Jansen Holleboom Luttenberg 1967 30:26
79 Erna Ellens Wijhe 1967 30:26
80 Anja Holtmaat Luttenberg 1962 30:28
81 José Jorink Raalte 1968 30:34
82 Merijn Marselis Raalte 1984 30:40
83 Sanne Mars Deventer 1989 30:40
84 Liset Overgoor Lemelerveld 1978 30:43
85 Marjo Zwakenberg Lemelerveld 1971 30:45
86 Kim Mijnheer Hellendoorn 1994 30:46
87 Bianca Reimert Raalte 1974 30:52
88 Marian Schrijver Lemelerveld 1954 30:54
89 Maike Smeenk Heino 1988 30:54
90 Marijn Slotman Wijhe 1984 30:57
91 Eveline Hermsen Twello 1980 30:57
92 Wilma Rouweler Raalte 1969 31:01
93 Yvonne Hondeveld Heino 1967 31:05
94 Irma Dekker Marienheem 1971 31:12
95 Saskia Schulting Raalte 1975 31:14
96 Lisa Nijenkamp Heeten 1990 31:32
97 Anouk Mars Raalte 1986 31:33
98 Mirjam Lammers Luttenberg 1963 31:36
99 Joke Hengstman Nijverdal 1964 31:36
100 Bea Haverslag Marienheem 1959 31:41
101 Fenna Hiemstra Lemelerveld 1961 31:43
102 Ria Willemse Raalte 1964 31:45
103 Ellen Egbertzen Raalte 1964 31:47
104 Melanie Weijenborg Luttenberg 1993 31:50
105 Elly Schrijver Raalte 1959 31:51
106 Els Doorgeest Raalte 1968 31:58
107 Ilse Jansen Wijhe 1969 31:58
108 Miranda Jorink Raalte 1970 31:59
109 Amy Timmer Olst 1986 32:05
110 Jolanda Arling Deventer 1979 32:06
111 Georgette Annink Luttenberg 1961 32:12
112 Lieke Roescher Raalte 1983 32:21
113 Manon Vosman Zwolle 1983 32:21
114 Nelleke Olthuis Raalte 1980 32:21
115 Ada Pronk Marienheem 1955 32:22
116 Thea Herik Raalte 1961 32:39
117 Audrey Jansen Raalte 1975 32:47
118 Sanne Grondhuis Heeten 1990 32:58
119 Hester Jansen Hellendoorn 1991 33:07
120 Aafke Tepperik Heeten 1986 33:12
121 Mireille Heuven-Holtmaat Luttenberg 1971 33:34
122 Nicolien Bekkink Heino 1975 33:36
123 Manon Koolman Raalte 1983 33:36
124 Paula Witteveen Heeten 1967 33:42
125 Hilde Nijenkamp Heeten 1990 33:49
126 Karin Schuurman Lemelerveld 1963 34:43
127 Bennet Morrenhof Heino 1962 34:43
128 Annemarie De Ram - Klunder Wijhe 1958 34:45
129 Linda Poffers Nijverdal 1979 34:53
130 Rianne Paalman Nijverdal 1976 34:53
131 Christel Buijvoets Holten 1959 35:13
132 Irma Wichers Schreur - Reimert Heeten 1965 43:56

Heren  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Casper Van Leeningen Beekbergen 1993 17:54
2 Abdulwahid Kaya Rijssen 1998 18:04
3 Bertil Krukkert Nijverdal 1965 18:22
4 Mark Jansonius Apeldoorn 1996 18:35
5 Patrick Dijk Raalte 1970 18:44
6 Gerben Van vilsteren Zwolle 1983 18:51
7 Montell Veldhuis Nijverdal 1996 18:53
8 Dirk Hoekman Bathmen 1962 18:54
9 Rick Oosterlaar Raalte 1983 18:57
10 Mathijn Veldkamp Luttenberg 1969 19:10
11 Jesper Ten Zijthof Raalte 1995 19:13
12 Leon Ruijter Wijhe 1998 19:14
13 Gert Jan Tichelaar Oldebroek 1957 19:15
14 Gertjan Lahuis Twello 1972 19:20
15 Hannes Schalkwijk Raalte 1984 19:30
16 Michel Blaauwgeers Zwolle 1972 19:38
17 Harold Van den Enk Ommen 1976 19:41
18 John Blankhorst Raalte 1971 19:47
19 Rob Smeenk Haarle gem hellendoorn 1993 20:03
20 Nander Van der Plicht Deventer 1979 20:24
21 Bert Manenschijn Lemele 1968 20:28
22 Leon Kiekebosch Nijmegen 1994 20:30
23 Atte Moorman Heino 1992 20:31
24 Paul Pegge Raalte 1966 20:34
25 Jorn Lammers Marienheem 1994 20:36
26 Ron Jansman Raalte 1991 20:41
27 Alfons Schrijver Marienheem 1968 20:42
28 Maurice Roeterd Schalkhaar 1972 20:43
29 Nick Vegterlo Luttenberg 1994 20:45
30 Emiel Groot, de Zwolle 1987 20:51
31 Dick Bennink Broekland ov 1965 20:52
32 Anton Ruijter Wijhe 1962 20:52
33 Remco Jansen Holleboom Marienheem 1999 20:59
34 Jeroen Steenblik Heeten 1971 21:07
35 Tom Schottman Raalte 1981 21:07
36 Jasper Van der Kolk Deventer 1988 21:12
37 Milan Vloedgraven Heino 1994 21:20
38 Thomas Bennink Broekland ov 1997 21:21
39 Peter Gils Zwolle 1971 21:22
40 Timo Bomhof Lierderholthuis 1981 21:30
41 Sander Bennink Broekland ov 1997 21:30
42 Simon Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1992 21:30
43 Teun Zeilstra Heeten 1982 21:32
44 Edwin Veldhuis Nijverdal 1964 21:33
45 Jorn Middelkamp Wijhe 1990 21:40
46 Demi Kleine Schaars Raalte 1998 21:50
47 Martijn Pelgrim Luttenberg 1995 21:50
48 Steven Van Wort Zwolle 1985 21:51
49 Kevin Heuven Raalte 1998 22:05
50 Theo Leerkes Wesepe 1956 22:07
51 Ronald Van Engelen Wijhe 1965 22:07
52 Willem Van den Sterren Zwolle 1978 22:17
53 Jan-Maarten Bomhof Heino 1984 22:19
54 Alexander Hamer Apeldoorn 1970 22:22
55 Willie Schrijver Marienheem 1967 22:23
56 Fons Zijthof ten Raalte 1960 22:25
57 Ruben Benter Raalte 1999 22:27
58 Arend-Jan Loozeman Olst 1966 22:35
59 John Velnaar Nijverdal 1982 22:38
60 Hennie Besten Lochem 1964 22:40
61 Remco Kelder Luttenberg 1995 22:40
62 Jeroen Hollegien Raalte 1987 22:42
63 Justin Phijffers Hellendoorn 1993 22:44
64 Danny Modderman Deventer 1987 22:44
65 Bennie Stigt Raalte 1962 22:45
66 Mark Kortstee Luttenberg 1988 22:56
67 Kenneth Holtmaat Luttenberg 1987 22:57
68 Johan Lugtenberg Lemelerveld 1977 22:58
69 Jan Bloo Raalte 1961 22:58
70 Andre Evers Marienheem 1963 23:04
71 Joost Meijerink Heeten 1990 23:06
72 Silvo Van der Vegte Wijhe 1956 23:16
73 Patrick Jorink Raalte 1965 23:19
74 Frank Slootman Raalte 1970 23:20
75 Joost Koolhof Raalte 1986 23:22
76 Marcel Veldkamp Luttenberg 1963 23:24
77 Radboud Willems Raalte 1972 23:24
78 Ad Eilert Raalte 1968 23:29
79 Robin Nicolai Zwolle 1977 23:31
80 Thymen Ramaaker Luttenberg 1994 23:33
81 Paul Tielbeek Raalte 1959 23:34
82 Ruud Mulder Heeten 1980 23:39
83 Bennie Boksebeld Luttenberg 1963 23:41
84 Martin Heuven Raalte 1965 23:46
85 Marc Bomhof Heino 1982 23:46
86 Bram Schutte Luttenberg 1999 23:51
87 Hans Antonissen Lemelerveld 1961 24:00
88 Joep Koolman Raalte 1982 24:04
89 Joost Wolbink Zwolle 1984 24:06
90 Ewald Woertman Raalte 1970 24:07
91 Roelof Rekker Zwolle 1961 24:07
92 Ton Koopman Heeten 1957 24:08
93 Wouter Brinkhof Heeten 1998 24:13
94 Edwin Kramer Raalte 1969 24:16
95 Thomas Evers Marienheem 1998 24:18
96 Jurjen Kampen Broekland ov 1966 24:20
97 Rene Hollegien Luttenberg 1988 24:21
98 Maarten Kremers Nijverdal 1988 24:22
99 Patrick Harbers Nijverdal 1988 24:23
100 Jelle Mars Wijhe 1999 24:36
101 August Holtmaat Marienheem 1956 24:37
102 Mark Overmars Raalte 1987 24:38
103 Martijn Kleverkamp Raalte 1980 24:38
104 Ben Schrijver Lemelerveld 1954 24:42
105 Bram Drees Nijverdal 1986 24:46
106 Jacob Mosterd Wijhe 1959 24:47
107 Bart Freriks Luttenberg 2000 24:49
108 Peter Rodijk Haarle gem hellendoorn 1972 24:50
109 Andre Middelkamp Wijhe 1961 24:55
110 Frans Driessen Olst 1956 24:58
111 Sander Brinkhof Utrecht 1991 24:59
112 Luc Nijensteen Dalfsen 2001 25:00
113 Rein Van asselt Lemelerveld 1984 25:00
114 Eric Rouweler Raalte 1968 25:14
115 Rick Brandt Heino 1965 25:17
116 Eric Kleine Schaars Wijhe 1962 25:20
117 Gerard Hulman Broekland ov 1960 25:26
118 Erwin Pronk Raalte 1986 25:44
119 Maikel Mulder Raalte 1998 25:44
120 Joey Geeeeeeeertman Raalte 1991 25:46
121 Harry Prins Hoogeveen 1967 25:47
122 Martijn Heuven Raalte 1974 25:48
123 Ben Ramaaker Luttenberg 1963 25:50
124 Dick Holsappel Heino 1970 25:52
125 Marco Kleinjan Nijverdal 1972 25:53
126 Jelmer Vegterlo Luttenberg 2000 25:58
127 Remon Lanters Deventer 1989 25:59
128 Marco Grootscholten Heino 1967 25:59
129 Joost Maatman Luttenberg 1999 26:01
130 Jur Heerink Lemelerveld 1998 26:16
131 Michel Wemmers Deventer 1978 26:19
132 Dick Roessink Heino 1969 26:21
133 Anton Haverkamp Olst 1959 26:24
134 Leo Tuitert Marienheem 1972 26:31
135 Bennie Van Dartel Wijhe 1961 26:33
136 Ate Smit Olst 1960 26:34
137 Johnny Nijenhuis Heino 1988 26:37
138 PATRICK ROELOFS Raalte 1969 26:42
139 Johan Karstens Heino 1954 26:43
140 Ruben Besten Lochem 2000 26:47
141 Hylke Thiry Zwolle 1975 26:48
142 Dennis Groeneveld Heeten 1973 26:50
143 Chiel Polstra Heino 1986 26:59
144 Kees Ruijter Meppel 1956 26:59
145 Julian Slot Luttenberg 2002 27:09
146 Rik Brinkhuis Raalte 1988 27:11
147 Max Wichers Schreur Heeten 1996 27:21
148 Stan Gerritsen Lemelerveld 1997 27:25
149 Andor Klink Raalte 1981 27:29
150 Dick Groenenberg Raalte 1968 27:37
151 Patrick Neulen Wijhe 1969 27:42
152 Rick Neulen Wijhe 2000 27:44
153 Wilbert Hondeveld Raalte 1963 27:46
154 Michiel Averesch Nijverdal 1988 27:49
155 Gerard Fikken Marienheem 1958 27:50
156 Cosmas Jorink Raalte 1969 27:51
157 Martin Kleine schaars Raalte 1959 27:52
158 Richard Damman Raalte 1975 27:55
159 Jan Verdonschot Diepenveen 1966 27:59
160 Rene Averesch Nijverdal 1980 28:01
161 Stijn Jansonius Apeldoorn 1999 28:05
162 Marcel Brilman Wijhe 1975 28:09
163 Harry Cents Raalte 1947 28:14
164 Berry Attasio Almelo 1970 28:17
165 Wouter Ten Zijthof Raalte 1998 28:19
166 Jeroen Brinkhuis Raalte 1991 28:20
167 Jan Maarten Albers Heeten 1962 28:22
168 Hans Van Dijk Raalte 1980 28:27
169 Henk Benter Raalte 1966 28:48
170 Andre Steenblik Raalte 1969 28:58
171 Peter Smit Broekland ov 1968 29:00
172 Edwin Roelofs Raalte 1971 29:06
173 Gerrit Strookappe Raalte 1958 29:07
174 Marcel Brinkhof Raalte 1960 29:13
175 René Mars Wijhe 1967 29:24
176 Dick Middendorp Raalte 1964 29:34
177 John Lubberding Wijhe 1964 30:23
178 Harold Jansen Raalte 1972 30:34
179 Rob Eshuis Raalte 1947 31:26
180 Gerrit Hengstman Nijverdal 1962 31:35
181 Frank Koerkamp Heeten 1962 32:27
182 Ab Koetsier Holten 1946 32:37
183 Raymond Spoolder Raalte 1974 32:41
184 Joachim Van Gendt Zwolle 1971 33:57
185 Jan Gerner Luttenberg 1964 34:29
186 Jaap Van der Spek Nieuwleusen 1938 38:47

Dames  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km Foto
1 Ingrid Tempert Lemele 1986 45:36
2 Gonny Homma Heino 1967 46:32
3 Marlon Van Dijck Raalte 1984 47:40
4 Wilmke Boersma Zwolle 1991 48:02
5 Marielle Van Dooremolen Heeten 1986 48:38
6 Frieda Kok Zwolle 1983 49:40
7 Ellen Keizer Raalte 1985 49:45
8 Jolien Schutte Olst 1970 49:56
9 Debora Van Houdt Hattem 1979 50:28
10 Anita Spieker Deventer 1962 50:37
11 Tineke Friesen Deventer 1980 51:51
12 Aafke Willemsen Nieuw heeten 1979 51:57
13 Elly Jansen Heeten 1962 51:59
14 Yvonne Rosenkamp Raalte 1967 52:01
15 Marleen Boy Zwolle 1980 52:36
16 Erna Wind Luttenberg 1963 53:00
17 Judith Hulsman Lemelerveld 1969 53:11
18 Sylvia Wichink Raalte 1967 53:15
19 Edith Rooseboom Zwolle 1981 53:17
20 Irene Eektimmerman Raalte 1973 53:18
21 Lianne Kortstee Enschede 1994 53:19
22 Astrid Jansen Holleboom Ommen 1968 55:17
23 Sharon Nijmeijer Raalte 1990 55:26
24 Joke Klink Raalte 1958 55:26
25 Marloes Roo Staphorst 1977 55:51
26 Edith Stegeman Raalte 1979 56:07
27 Nardie Mulder Zwolle 1988 56:27
28 Karin Hannink Raalte 1974 57:15
29 Astrid Valk Daarle 1991 57:19
30 Hermien Runneboom Hellendoorn 1964 59:56
31 Margret Groot Zwaaftink Raalte 1963 1:00:01
32 Herma Jacobs Hellendoorn 1980 1:00:05
33 Angelique Westenberg Raalte 1973 1:01:31
34 Paulien Menzel Heeten 1975 1:02:04
35 Anita Kappert Raalte 1971 1:02:04
36 Esther Rooseboom Zwolle 1968 1:02:05
37 Petra Dijkstra Hellendoorn 1979 1:02:28
38 Janny Vrielink Raalte 1951 1:03:22
39 Alice Veijer Staphorst 1975 1:03:25
40 Mireille Janssen Raalte 1970 1:03:36
41 Tonnie Viscaal Raalte 1951 1:03:36
42 Teuni Van den Bosch Hellendoorn 1972 1:05:12
43 Renate Jansen Zwolle 1963 1:07:32
44 Patricia Nijenhuis Hellendoorn 1966 1:07:32

Heren  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km Foto
1 Johan Kats Deventer 1969 36:25
2 Martijn Beurskens Nijmegen 1982 37:03
3 Jos Verdaasdonk Raalte 1984 38:41
4 Mark Saathof Nijverdal 1973 38:57
5 Udo Zwijnenberg Lemelerveld 1975 39:14
6 Erben Wennemars Dalfsen 1975 39:47
7 Danny Paalman Holten 1992 40:00
8 Pascal Dankelman Ommen 1986 40:12
9 Gerard Lugtenberg Heino 1963 40:28
10 Adriaan Van den Eelaart Gorssel 1974 40:35
11 Jeroen Ten klooster Wijhe 1974 40:52
12 Matijs Jansen Zwolle 1980 40:59
13 Roel jan Heeringa Zwolle 1973 41:04
14 Cor Ton Waskemeer 1962 41:07
15 Jeroen De Haan Raalte 1985 41:28
16 Larbi El Ouahbi Deventer 1962 41:35
17 Andre Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1959 41:54
18 Silvester Holtmaat Luttenberg 1960 41:58
19 Stefan Nijenhuis Deventer 1978 42:04
20 Michel Alferink Heeten 1987 42:35
21 Tjerk Van Beersum Olst 1978 42:48
22 Bram Wiersum Lemele 1979 43:01
23 Henk Besten Heino 1962 43:02
24 Hilco Prins Heino 1965 43:03
25 Gerard Markvoort Ruurlo 1961 43:05
26 Arend-Jan Koning Luttenberg 1962 43:07
27 Rutger Op den Dries Hellendoorn 1987 43:21
28 Erik Klink Raalte 1982 43:34
29 Jorn Spekschate Olst 1991 43:35
30 Ad Van de Kar Lochem 1953 43:41
31 Harco Draaijer Deventer 1966 43:43
32 Thijs Schoorlemmer Raalte 1990 43:58
33 René Hulsman Raalte 1965 44:03
34 Theo Vloedgraven Lochem 1957 44:13
35 Randall Locht Zwolle 1975 44:36
36 Willibrord Schuurman Olst 1959 44:56
37 Bram Veltien Lemelerveld 1976 44:58
38 Bertus Mensink Zwolle 1959 44:59
39 Hans-Erik Kuypers Wijhe 1966 45:00
40 Raymond Ramaker Den ham ov 1980 45:02
41 Jeroen Broeks Nijverdal 1987 45:02
42 Danny Beumer Heino 1986 45:11
43 Harry Marissink Nieuw heeten 1958 45:13
44 Huub Poppe Haarle gem hellendoorn 1967 45:23
45 Tonnie De Winter Deventer 1964 45:24
46 Joost Holtmaat Almelo 1989 45:26
47 Martijn Schutte Raalte 1983 45:29
48 Marco Spikker Raalte 1984 45:30
49 Michel Van Straaten Raalte 1969 45:30
50 Arnoud Lammers Zwolle 1963 45:33
51 Ted Heethaar Haarle gem hellendoorn 1981 45:44
52 Frank Hofstede Raalte 1973 46:07
53 Paul Wichink Haarle gem hellendoorn 1969 46:09
54 Jos Claessens Deventer 1982 46:16
55 Erik Overkempe Raalte 1989 46:16
56 Martijn Dijkstra Nijverdal 1974 46:21
57 Kees Martens Ommen 1983 46:24
58 Frank Freriks Raalte 1969 46:25
59 Marco Baltes Lemelerveld 1970 46:26
60 Peter Van Dalen Deventer 1969 46:28
61 Rogier Rietman Haarle gem hellendoorn 1995 46:30
62 Arjan Rorije Dalfsen 1974 46:47
63 Teun Hunneman Wapse 1990 46:48
64 Sven Wentink Raalte 1977 46:49
65 Jeroen Westenberg Raalte 1970 47:03
66 Henny Tijink Raalte 1963 47:06
67 Leon Slegten Wijhe 1963 47:09
68 Hans Schoorlemmer Heeten 1962 47:10
69 Harold Bruggeman Raalte 1976 47:18
70 Cas Bakker Deventer 1972 47:33
71 Willem-Jan Tanck Enschede 1965 47:33
72 Erik Souverein Deventer 1966 47:40
73 Tonnie Bosman Nieuw heeten 1960 47:42
74 Peter Gerritsen Lemelerveld 1968 47:42
75 Radboud Grypma Amsterdam 1974 47:53
76 John Brandwacht Nijverdal 1967 48:02
77 Willy Kemper Haarle gem hellendoorn 1965 48:04
78 Ramon Schuil Heino 1972 48:19
79 Remco Groot Beumer Raalte 1977 48:21
80 Marieka Wermink Hellendoorn 1987 48:21
81 Willie Mars Heino 1955 48:25
82 Roy Kieftenbeld Raalte 1978 48:25
83 Erwin Van Marwijk Zwolle 1970 48:26
84 Rowan Nijboer Lemelerveld 1981 48:28
85 Paul Kruiper Luttenberg 1966 48:37
86 Jacco Bonhof Raalte 1966 48:39
87 Rick Van der Vegte Lemelerveld 1989 49:10
88 Arnold Bakker Heino 1969 49:17
89 René Sterk Twello 1963 49:23
90 Andre Duteweert Raalte 1962 49:25
91 Auke Heuven Lemelerveld 1976 49:27
92 Ton Vloedgraven Heino 1960 49:28
93 Bernard Morsink Ommen 1966 49:28
94 Marcel Hagen Raalte 1971 49:35
95 Sander Weertman Heino 1976 49:37
96 Erik Heuven Luttenberg 1969 49:38
97 Rick Oosterwechel Raalte 1991 49:39
98 Chris Tieman Lemelerveld 1992 49:39
99 Enrico Grootenhuis Raalte 1969 49:40
100 Ben Nijboer Heino 1955 49:43
101 Vincent Van 't Erve Raalte 1970 49:45
102 Henny Lammers Marienheem 1954 49:51
103 Jan Wieferink Luttenberg 1964 50:07
104 Gerco Slotman Lemelerveld 1983 50:12
105 Frank Klein Overmeen Raalte 1978 50:13
106 Herman Klink Raalte 1956 50:15
107 Tino Verburg Olst 1960 50:18
108 Geert Besten Luttenberg 1981 50:29
109 Freddy Kappert Raalte 1969 50:29
110 Paul Jansen Wijhe 1965 50:38
111 Mark Bakker Deventer 1977 50:50
112 Chris Maatman Raalte 1977 50:57
113 Ben Baan Hellendoorn 1965 50:59
114 Harro Roelofs Hellendoorn 1979 51:01
115 Silvo Van der Vegte Wijhe 1956 51:04
116 Ido Wentink Raalte 1981 51:06
117 Vincent Jansen Wijhe 1969 51:06
118 Robin Valk Daarle 1994 51:08
119 Jan Mulder Laag zuthem 1952 51:09
120 Alex Grootemarsink Ommen 1965 51:14
121 Frits Poppema Epe 1946 51:17
122 Martijn Jacobs Hellendoorn 1979 51:26
123 Arie Van der Lee Raalte 1966 51:38
124 Ines Jentink Zwolle 1974 51:39
125 Gert-Jan Valk Daarle 1988 51:48
126 Tjalco Zetzema Raalte 1968 51:51
127 Jacob Vonder Ommen 1959 51:56
128 Harold Sanders Nijverdal 1967 51:57
129 Jan Hollak Heino 1952 52:00
130 Frans Bosscher Heino 1958 52:08
131 Rudie Marsman Raalte 1967 52:13
132 Hans Van Dijck Heino 1958 52:15
133 Robert Meefout Heino 1969 52:20
134 John Snakenburg Zwolle 1965 52:21
135 Peter Stokvis Dalfsen 1971 52:35
136 Henkjan Zwiers Nijverdal 1969 52:48
137 Roland Koster Deventer 1973 53:15
138 Max Wierenga Raalte 1997 53:17
139 Johan De Bondt Enschede 1970 53:28
140 Chris Noltes Nijverdal 1981 53:46
141 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 53:48
142 Jan Leusink Zwartsluis 1965 53:55
143 Gerrit Vrielink Raalte 1951 53:56
144 Henk Doornebosch Zwolle 1954 54:03
145 Jos Van Eunen Raalte 1958 54:07
146 Ton De Ram Wijhe 1952 54:14
147 Louis Klomp Dedemsvaart 1978 54:26
148 Wim Mensink Heeten 1954 54:30
149 Johan Van Beem Zwartsluis 1981 54:55
150 Dennis Laing Hellendoorn 1976 55:09
151 Herman Huinink Deventer 1964 55:23
152 Martin Dijkman Luttenberg 1967 55:35
153 Hans Kruiper Luttenberg 1964 55:42
154 Gerard Masman Lemelerveld 1961 55:46
155 Gert-Jan Jacobs Almelo 1962 56:08
156 Eef Nijhoff Dalmsholte 1956 56:16
157 Jesper De Bruijn Raalte 1990 56:25
158 David Valk Nijverdal 1981 56:43
159 David Smit Zwolle 1983 56:59
160 Hans Rodenhuis Wijhe 1957 57:04
161 Albert Stam Nijmegen 1986 57:18
162 Gerard Harleman Schalkhaar 1947 57:24
163 TONNIE TEN Hove Raalte 1949 57:30
164 Richard Jansman Raalte 1969 58:36
165 Walter Wind Ede gld 1972 58:45
166 Frank Huysmans Lemelerveld 1969 58:53
167 Arno Witteveen Lochem 1962 59:39
168 Kees Stam Raalte 1954 59:56
169 Michel Hogenkamp Nijverdal 1976 59:56
170 Yvar Hallink Hellendoorn 1978 1:00:01
171 Edward Pijpers Deventer 1964 1:00:19
172 Arnoud De Zwart Raalte 1962 1:00:52