Uitslagenlijst
26-12-2013  Kerstcrossloop  Nieuw heeten

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  Kinderloop 1km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Aniek Mars Raalte 2004 5:27
2 Mara Bakker Haarle gem hellendoorn 2004 5:29
3 Iris De Haan Raalte 2002 5:33
4 Celine Kemper Holten 2002 5:34
5 Iris Spijkerman Nijverdal 2004 5:43
6 Jill Diekman Raalte 2003 6:04
7 Britt Borger Dalfsen 2006 6:19
8 Birthe Kemper Nieuw heeten 2003 6:28
9 Els Eektimmerman Raalte 2004 6:31
10 Noah Schotman Heino 2006 6:33
11 Kiona Schrijver Haarle gem hellendoorn 2005 6:33
12 Evy Bloemen Nieuw heeten 2006 6:59
13 Eline Jochems Haarle gem hellendoorn 2002 7:06
14 Sharon Van rossum Nieuw heeten 2006 7:08
15 Romy Kemper Holten 2002 7:10
16 Lieke Kleinherenbrink Nieuw heeten 2008 7:13
17 Lisa Slotman Heino 2005 7:16
18 Dyone Poppe Haarle gem hellendoorn 2002 7:20
19 Lieke Rothengatter Nieuw heeten 2002 7:27
20 Lianne Vd Pol Nieuw heeten 2003 7:28
21 Sterre Klein Boonschate Holten 2005 7:30
22 Sanne Kappert Marienheem 2007 7:40
23 Isis Van Til Raalte 2008 7:57
24 Sanne Vosman Nieuw heeten 2004 8:56
25 Zoë Knobben Nieuw heeten 2005 8:56
26 Floor Reijlink Nieuw heeten 2004 8:56
27 Lynn Van Rossum Nieuw heeten 2004 8:56
28 Maud Broekman Nieuw heeten 2007 9:12
29 Jetta Jeurissen Nieuw heeten 2008 9:14
30 Annabel Weteringe Raalte 2008 9:28
31 Yalou Hutten Nieuw heeten 2010 12:14

Jongens  Kinderloop 1km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Nils De Valk Okkenbroek 2004 5:22
2 Jurre De Valk Okkenbroek 2003 5:29
3 Roy Ruitenberg Dalfsen 2004 5:34
4 Jesse Oosterlaar Heeten 2006 5:46
5 Floris Zwakenberg Raalte 2005 5:48
6 Kay Schrijver Nieuw heeten 2005 5:55
7 Sem Heuven Raalte 2004 5:57
8 Reno Poppe Haarle gem hellendoorn 2004 6:05
9 Milan Schrijver Heeten 2005 6:14
10 Rinze Bouwman Nieuw heeten 2005 6:21
11 Gijs Zwakenberg Raalte 2007 6:22
12 Thom Huzen Holten 2004 6:22
13 Twan Weteringe Raalte 2006 6:23
14 Arin V d Pol Nieuw heeten 2005 6:27
15 Xian Aanstoot Holten 2005 6:27
16 Jorn Bosman Nieuw heeten 2006 6:34
17 Thies Jansen Raalte 2006 6:37
18 Yoran Harink Nieuw heeten 2004 6:40
19 Sten Slotman Heino 2007 6:42
20 Mathijs Kemper Holten 2004 6:47
21 Niek Lorkeers Haarle gem hellendoorn 2005 6:47
22 Jort Steegink Holten 2005 6:56
23 Wesly Broekman Nieuw heeten 2005 7:05
24 Nick Otten Raalte 2005 7:06
25 Rens Kleinherenbrink Nieuw heeten 2006 7:12
26 Jowi Harink Nieuw heeten 2004 7:15
27 Miko Jeurissen Nieuw heeten 2005 7:18
28 Tijn Kemper Holten 2004 7:20
29 Tim Hoornenborg Okkenbroek 2005 7:20
30 Ruben Rothengatter Nieuw heeten 2005 7:21
31 Thijs Lorkeers Haarle gem hellendoorn 2004 7:23
32 Daan Lorkeers Haarle gem hellendoorn 2006 7:23
33 Bart Overgoor Lemelerveld 2008 7:30
34 Tymo Van der Pol Nieuw heeten 2007 7:31
35 Jelle Pijnappel Nieuw heeten 2007 7:53
36 Fynn Van Til Raalte 2009 8:02
37 Jelle Steegink Holten 2002 8:19
38 Sven Bloemen Nieuw heeten 2008 8:46
39 Sven Huizinga Nieuw heeten 2003 9:02
40 Daan Kemper Holten 2006 9:05
41 Rins Pijnappel Nieuw heeten 2009 9:35

Meisjes  Jeugdloop 2,5km
Plts Naam Woonplaats GJ 2,5 km Foto
1 Elke Pronk Hellendoorn 2000 10:49
2 Minke Nijhuis Zwolle 2002 11:01
3 Merel Loomans Raalte 1999 11:15
4 Esmee Marsman Raalte 2001 11:24
5 Lieke Markink Zwolle 2001 12:12
6 Emma Westenberg Dedemsvaart 2001 12:15
7 Suzan Ruitenberg Dalfsen 2001 12:22
8 Rianne Schonewille Zwolle 2000 12:30
9 Amber Schouten Heino 1999 12:40
10 Iris Gils Zwolle 2002 12:44
11 Lian Meijerink Heeten 1999 13:02
12 Annelieke Bolink Okkenbroek 1999 13:02
13 Minke Kodden Raalte 2001 13:27
14 Elien Schutte Olst 2003 13:30
15 Mace Middelkamp Olst 2005 13:31
16 Lisa Diekman Raalte 2001 14:14
17 Jasmijn Tutert Nieuw heeten 2000 14:21
18 Paulien Rodijk Nieuw heeten 2000 14:47
19 Sanne Meijerink Heeten 2004 14:49
20 Yara Kramer Raalte 2001 15:27
21 Rhona Bieleman Nieuw heeten 2000 15:37
22 Busra Kaya Rijssen 2003 15:55
23 Jiska Bouwman Nieuw heeten 2000 16:21
24 Lynn Ten have Nieuw heeten 2000 16:21
25 Demi Roesink Heino 1999 16:25
26 Cez Mensink Heeten 2005 17:10
27 Liz Bosman Nieuw heeten 2000 17:16
28 Lobke Nijkamp Holten 2000 17:19
29 Nikki Veldkamp Luttenberg 2003 17:43
30 Diede Heuven Luttenberg 2003 17:43
31 Jorien Meijerink Heeten 2000 17:47

Jongens  Jeugdloop 2,5km
Plts Naam Woonplaats GJ 2,5 km Foto
1 Simon Vos Zwolle 1998 9:34
2 Thomas Mudde Olst 2000 9:43
3 Max Sinninghe Olst 2000 10:05
4 Pim Bakker Rijssen 2001 10:16
5 Devin Bakker Haarle gem hellendoorn 2002 10:45
6 Daan Veenhuizen Zwolle 2001 10:49
7 Julian Vos Zwolle 2000 10:59
8 Flynn Schrijver Nieuw heeten 2002 11:06
9 Nout Wippert Marienheem 2003 11:08
10 Sylvain Reinkingh Heino 2002 11:45
11 Rick Schrijver Marienheem 2001 11:56
12 Ties Marsman Raalte 2002 12:01
13 Levi Akkersdijk Marienheem 2002 12:04
14 Tijmen Prins Heino 2001 12:09
15 Ismail Kaya Rijssen 2001 12:28
16 Hielke Prins Heino 2002 12:38
17 Joost Kieftenbeld Raalte 2001 12:39
18 Twan Diekman Raalte 2000 12:39
19 Jari Kouwen Balkbrug 1998 12:43
20 Simon Morrenhof Heino 2003 12:45
21 Kevin Jansen Holleboom Marienheem 2001 12:47
22 Robin Klein Boonschate Holten 2003 12:56
23 Mees Kappert Raalte 2002 13:11
24 Elroy Huizinga Nieuw heeten 2002 13:17
25 Hylke Bouwman Nieuw heeten 2003 13:17
26 Nils De Valk Okkenbroek 2004 13:19
27 Martijn Van Rossum Nieuw heeten 2002 13:23
28 Tom Verwoolde Haarle gem hellendoorn 2003 13:24
29 Thijs Hagen Raalte 2002 13:27
30 Teun Schrijver Marienheem 2001 13:29
31 Daan Reimert Marienheem 2003 14:06
32 Sem Schrijver Nieuw heeten 2000 14:12
33 Nouk Mensink Heeten 2003 14:16
34 Tygo Akkersdijk Marienheem 2004 14:18
35 Ozzy Roesink Heino 2002 15:41
36 Ties Meijerink Heeten 2005 15:44
37 Dylan Vosman Nieuw heeten 2002 15:47
38 Sven Kemper Nieuw heeten 2001 16:21

Dames  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Joyce Vrijenhoek Utrecht 1986 10:22 10:32 20:54
2 Astrid Velden, van Hardenberg 1967 10:53 11:04 21:57
3 Sabine Spreen Rolde 1992 10:42 11:26 22:08
4 Marieke Brinkhuis Raalte 1985 11:00 11:30 22:30
5 Gerja Zielman Heino 1980 11:25 11:31 22:56
6 Ilse Keizer Heeten 1987 11:25 11:32 22:57
7 Marian Fuselier Heino 1962 11:26 11:33 22:59
8 Anita Reimert Zwolle 1983 11:24 11:40 23:04
9 Loes Jansen Haarle gem hellendoorn 1986 12:00 11:58 23:58
10 Lisanne Gerritzen Lemelerveld 1989 11:56 12:40 24:36
11 Astrid Slotman Heino 1974 12:14 12:34 24:48
12 Julia Kieftenbeld Raalte 1998 12:14 12:37 24:51
13 Irene Eektimmerman Raalte 1973 12:23 12:30 24:53
14 Martine Vosman Raalte 1981 12:05 12:49 24:54
15 Inge Bruggeman Heino 1980 12:20 12:41 25:01
16 Rietje Neplenbroek Raalte 1967 12:29 12:39 25:08
17 Kim Hogeman Raalte 1985 12:23 12:45 25:08
18 Tanja Rozendal Lemelerveld 1967 12:38 12:46 25:24
19 Esther Ruitenberg Dalfsen 1975 12:36 12:50 25:26
20 Kyra Koenjer Raalte 1992 12:33 12:54 25:27
21 Nomi Kramer Raalte 1999 12:28 13:13 25:41
22 Gerda Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1958 13:02 12:42 25:44
23 Martine Van der Herberg Amstelveen 1989 13:10 12:48 25:58
24 Alejandra Luna Gajardo Raalte 1976 13:08 12:50 25:58
25 Elleke Demmers Wijhe 1985 12:43 13:16 25:59
26 Beele Pronk Hellendoorn 1997 12:52 13:16 26:08
27 Ineke Nawijn Hardenberg 1969 12:40 13:29 26:09
28 Karien Nijhof Raalte 1981 13:12 13:01 26:13
29 Charlot Hogeman Raalte 1985 12:55 13:23 26:18
30 Esther Kruiper Heeten 1970 13:07 13:46 26:53
31 Maartje Dijk Zwolle 1985 13:04 13:51 26:55
32 Karlijn Duteweert Groningen 1991 13:39 13:26 27:05
33 Lise Koenjer Raalte 1988 13:01 14:05 27:06
34 Ellen Marissink Heeten 1990 13:21 13:47 27:08
35 Daniëlle Blom Heeten 1980 13:34 13:41 27:15
36 Susan Meijerink Holten 1971 13:37 13:48 27:25
37 Marian Bloo Raalte 1962 13:51 13:47 27:38
38 Anja Beldman Holten 1971 14:25 13:17 27:42
39 Silvia Klein Hofmeijer Wijhe 1960 14:07 13:47 27:54
40 Marja Mulder Raalte 1963 13:54 14:02 27:56
41 Silke Aarnink Nieuw heeten 1995 13:55 14:02 27:57
42 Susanne Slootman Raalte 1972 13:56 14:09 28:05
43 Manon Vosman Zwolle 1983 13:53 14:14 28:07
44 Angela Bruinsma Nijverdal 1967 14:09 14:03 28:12
45 Karin Mengerink Nijverdal 1980 14:04 14:13 28:17
46 Marlin Bloo Raalte 1993 13:48 14:31 28:19
47 Monique Middelkamp Olst 1971 14:27 13:53 28:20
48 Linda Schiphorst Groningen 1988 14:29 13:52 28:21
49 Manon Tuitert Heeten 1998 13:41 14:41 28:22
50 Louise Schrijver Voorschoten 1967 14:42 13:47 28:29
51 Marin Van der Kolk Deventer 1986 14:09 14:24 28:33
52 Vera Kroes Raalte 1977 14:14 14:19 28:33
53 Ellen Schrijver Marienheem 1978 14:11 14:24 28:35
54 Auke Kogelman- Roescher Raalte 1982 14:04 14:37 28:41
55 Jacqueline Van Nee Zwolle 1967 14:24 14:24 28:48
56 Ilse Mars Raalte 2000 14:05 14:48 28:53
57 Sophie Drees Luttenberg 1985 14:29 14:26 28:55
58 Karin Duteweert Raalte 1964 14:18 14:41 28:59
59 Meike Cents Amsterdam 1978 14:13 14:46 28:59
60 Silvia Plessius Heeten 1965 14:28 14:33 29:01
61 Claudi Oostewechel Luttenberg 1992 14:29 14:41 29:10
62 Amarins Piksen Hellendoorn 1993 14:23 14:56 29:19
63 Ineke Koopman Heeten 1960 14:50 14:32 29:22
64 Karen Van Dijk-Holtmaat Zwolle 1985 14:44 14:38 29:22
65 Marlou Schulten Raalte 1999 14:52 14:33 29:25
66 Kristel Jutten Raalte 1977 14:52 14:33 29:25
67 Ilony Scholten Raalte 1974 14:46 14:43 29:29
68 Agnes Kieftenbelt Raalte 1958 14:55 14:41 29:36
69 Saskia Groothuismink Raalte 1989 14:43 15:00 29:43
70 Marjola Weteringe- Podt Raalte 1978 15:21 14:24 29:45
71 Esther Schulten Raalte 1972 15:36 14:11 29:47
72 Esther Van Galen Raalte 1997 14:48 15:10 29:58
73 Ellen Wemmenhove Wageningen 1985 14:46 15:23 30:09
74 Annelies Boersema Zwolle 1977 14:44 15:27 30:11
75 Angelien Strijkveen Raalte 1960 14:41 15:31 30:12
76 Hester Pasman Laren gld 1976 15:25 15:12 30:37
77 Mariska Hofman Holten 1974 15:52 14:47 30:39
78 Ellen Van Assem Raalte 1978 15:28 15:15 30:43
79 Aaffien Van Meurs Assen 1961 15:14 15:29 30:43
80 Dorien Leenders Zwolle 1978 15:48 14:57 30:45
81 Elsemiek Jonkman Raalte 1991 15:46 15:02 30:48
82 Barbara Morrenhof Heino 1967 15:37 15:18 30:55
83 Erna Ellens Wijhe 1967 15:39 15:19 30:58
84 Siska Karstens Heino 1964 15:21 15:38 30:59
85 Merijn Marselis Raalte 1984 15:36 15:25 31:01
86 Marijn Slotman Wijhe 1984 15:36 15:30 31:06
87 Ina Zwerink Fayetteville Ga (US) 1971 15:52 15:22 31:14
88 Tonneke Nijland Heino 1962 15:26 15:51 31:17
89 Liset Overgoor Lemelerveld 1978 15:56 15:22 31:18
90 Marian Schrijver Lemelerveld 1954 15:39 15:42 31:21
91 Miriam Jansman Raalte 1971 15:42 15:42 31:24
92 Meike Schrijver Raalte 1987 15:18 16:09 31:27
93 Gertrude Piksen Hellendoorn 1986 15:56 15:31 31:27
94 Petra Schotman Heeten 1969 15:45 15:44 31:29
95 Heidi Van't ende Raalte 1971 15:43 15:48 31:31
96 Janet Besten Heeten 1975 15:37 15:57 31:34
97 Els Doorgeest Raalte 1968 15:51 16:02 31:53
98 Lisa Nijenkamp Heeten 1990 15:33 16:20 31:53
99 Marlon Marsman Nieuw heeten 1987 16:11 15:44 31:55
100 Ingrid Bruggeman Heino 1988 16:04 15:53 31:57
101 Sanne Grondhuis Heeten 1990 15:33 16:27 32:00
102 Paula Heerink Heino 1964 16:43 15:27 32:10
103 Paula Westink Heino 1964 16:43 15:27 32:10
104 Annemarie Cusinello Zwolle 1985 15:44 16:45 32:29
105 Sanne Mars Deventer 1989 16:40 15:51 32:31
106 Eline Meijerink Heeten 1986 16:35 16:01 32:36
107 Violetta Van de Pol Deventer 1984 16:37 15:59 32:36
108 Sabine Schoolen Holten 1987 16:18 16:18 32:36
109 J. Hoornenborg Okkenbroek 1976 16:23 16:14 32:37
110 Josien Legebeke Raalte 1987 16:21 16:17 32:38
111 Charissa Hollegien Holten 1980 15:53 16:48 32:41
112 Anouk Mars Raalte 1986 16:40 16:02 32:42
113 Marja Eilert Raalte 1969 16:36 16:11 32:47
114 Yvonne Hondeveld Heino 1967 16:33 16:15 32:48
115 Elly Schrijver Raalte 1959 16:33 16:32 33:05
116 Sandra Ogink Raalte 1980 16:48 16:18 33:06
117 Annelie Degens Marienheem 2007 16:20 16:47 33:07
118 Mariejan Weseldijk Dalfsen 1971 16:31 16:38 33:09
119 Sylvia Van Baak Nieuw heeten 1978 16:39 16:35 33:14
120 Karin Kroes Raalte 1987 16:49 16:34 33:23
121 Herriët Diekman Raalte 1971 16:39 16:53 33:32
122 Monique Van Toly Lemelerveld 1989 16:16 17:23 33:39
123 Manon Romate Nijverdal 1983 16:39 17:05 33:44
124 Margreet Lunenberg Heeten 1970 16:20 17:31 33:51
125 Audrey Jansen Raalte 1975 16:47 17:07 33:54
126 Leni Schrijver Heeten 1971 16:48 17:29 34:17
127 Aafke Tepperik Heeten 1986 16:47 17:30 34:17
128 Paula Witteveen Heeten 1967 16:52 17:31 34:23
129 Kirsten Draayer Nieuw heeten 1982 17:48 16:38 34:26
130 Rosalie Herik Raalte 1994 17:55 16:41 34:36
131 Riny Lokate Heeten 1960 17:45 16:55 34:40
132 Linda Bosman Nieuw heeten 1981 18:24 16:18 34:42
133 Rianne Nijenhuis Wijhe 1988 16:32 18:18 34:50
134 Annejet Brandsma Bathmen 1995 16:50 18:37 35:27
135 Sandra Reilink Okkenbroek 1978 17:21 18:07 35:28
136 Anneke Meijerman Holten 1982 18:00 17:35 35:35
137 Lian Kroes Raalte 1993 17:47 18:21 36:08
138 Inge Aarnink Nieuw heeten 1993 17:47 18:26 36:13
139 Joyce Beumer Holten 1982 18:00 18:27 36:27
140 Thea Herik Raalte 1961 18:02 19:22 37:24
141 Anja Van Rossum Raalte 1967 18:08 19:16 37:24
142 Bennet Morrenhof Heino 1962 18:21 20:06 38:27
143 Wendy Podt Holten 1982 18:30 20:13 38:43
144 Linda Krieger Nieuw heeten 1984 18:25 20:37 39:02
145 Marieke Paalman Nieuw heeten 1979 18:36 20:26 39:02
146 Emie Linthorst Heeten 1990 20:19 22:23 42:42
147 Sanne Hagen Nieuw heeten 1990 20:19 22:24 42:43
148 Irma Wichers Schreur - Reimert Heeten 1965 21:38 23:12 44:50
149 Dianne Schrijver Raalte 1970 21:39 23:19 44:58

Heren  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Thomas Nijman Amsterdam 1983 8:50 8:57 17:47
2 Abdulwahid Kaya Rijssen 1998 9:09 9:56 19:05
3 Danny Paalman Holten 1992 9:26 9:47 19:13
4 Rubin Vos Zwolle 1996 9:32 9:51 19:23
5 Melchior Van de Pol Apeldoorn 1967 9:31 9:55 19:26
6 Rick Oosterlaar Raalte 1983 9:32 10:00 19:32
7 Patrick Dijk Raalte 1970 9:44 9:55 19:39
8 Dirk Hoekman Bathmen 1962 9:43 9:59 19:42
9 Mathijn Veldkamp Luttenberg 1969 9:34 10:12 19:46
10 Mark Jansonius Apeldoorn 1996 9:33 10:15 19:48
11 Niek Boom Nieuw heeten 1992 10:01 9:49 19:50
12 Gertjan Lahuis Twello 1972 9:43 10:13 19:56
13 Jesper Ten Zijthof Raalte 1995 9:49 10:15 20:04
14 Michiel Broeksma Zwolle 1982 9:46 10:26 20:12
15 Bert Ruitenberg Dalfsen 1973 10:07 10:13 20:20
16 Leon Ruijter Wijhe 1998 9:51 10:33 20:24
17 Rob Smeenk Haarle gem hellendoorn 1993 10:08 10:19 20:27
18 Martijn Kogelman Zwolle 1972 10:00 10:33 20:33
19 Erik Klink Raalte 1982 10:04 10:34 20:38
20 Harold Van den Enk Ommen 1976 10:09 10:41 20:50
21 John Blankhorst Raalte 1971 10:14 10:40 20:54
22 Milan Vloedgraven Heino 1994 10:24 10:52 21:16
23 Jorn Lammers Marienheem 1994 10:11 11:05 21:16
24 Leon Kiekebosch Nijmegen 1994 10:24 11:01 21:25
25 Jos Boeije Helmond 1983 10:36 10:50 21:26
26 Bert Manenschijn Lemele 1968 10:37 10:51 21:28
27 Marco Kuipers Nijverdal 1965 10:41 10:49 21:30
28 Atte Moorman Heino 1992 10:39 10:55 21:34
29 Dick Bennink Broekland ov 1965 10:39 10:57 21:36
30 Alfons Schrijver Marienheem 1968 10:37 11:01 21:38
31 Remco Jansen Holleboom Marienheem 1999 10:37 11:03 21:40
32 Demi Kleine Schaars Raalte 1998 10:16 11:28 21:44
33 Anton Ruijter Wijhe 1962 10:35 11:09 21:44
34 Ron Jansman Raalte 1991 10:23 11:22 21:45
35 Maurice Roeterd Schalkhaar 1972 10:38 11:13 21:51
36 Richard Pronk Groningen 1987 10:55 11:00 21:55
37 Jasper Van der Kolk Deventer 1988 10:49 11:08 21:57
38 Thomas Bennink Broekland ov 1997 10:42 11:23 22:05
39 Wilfred Loozeman Raalte 1972 11:00 11:17 22:17
40 Viktor Beelen Enschede 1990 11:46 10:33 22:19
41 Timo Bomhof Lierderholthuis 1981 10:59 11:22 22:21
42 Sarino Spoolder Nieuw heeten 1983 11:16 11:06 22:22
43 Remco Groot Beumer Raalte 1977 11:12 11:15 22:27
44 Sander Bennink Broekland ov 1997 10:51 11:49 22:40
45 Ruben Benter Raalte 1999 11:19 11:34 22:53
46 Teun Zeilstra Heeten 1982 11:06 11:49 22:55
47 Steven Van Wort Zwolle 1985 10:55 12:03 22:58
48 Mathijs Ardesch Amstelveen 1986 11:41 11:18 22:59
49 Danny Modderman Deventer 1987 11:29 11:33 23:02
50 Dennis Oosterlaar Heeten 1979 11:13 11:54 23:07
51 Joeri Pol Nieuw heeten 2000 11:19 11:53 23:12
52 Martin Leijen Zwolle 1971 11:21 11:52 23:13
53 Marco Dik Zwolle 1969 11:41 11:32 23:13
54 Hennie Besten Lochem 1964 11:45 11:29 23:14
55 Jorn Middelkamp Wijhe 1990 11:27 11:52 23:19
56 Alexander Hamer Apeldoorn 1970 11:30 11:50 23:20
57 Job Middendorp Raalte 1981 11:17 12:06 23:23
58 Fons Zijthof ten Raalte 1960 11:32 11:53 23:25
59 Bennie Stigt Raalte 1962 11:33 11:54 23:27
60 Willieie Schrijver Marienheem 1967 11:33 11:55 23:28
61 Lennart Bril Amsterdam 1993 11:28 12:03 23:31
62 Erik Heuven Luttenberg 1969 11:44 11:51 23:35
63 Rudy Brinkman Raalte 1957 11:40 11:56 23:36
64 John Velnoor Nijverdal 1982 12:04 11:32 23:36
65 Kevin Heuven Raalte 1998 11:18 12:21 23:39
66 Ronnie Schiphorst Nieuw heeten 1990 11:51 11:49 23:40
67 Coen Spelt Delft 1989 11:38 12:03 23:41
68 Jorg Roetgerink Nijverdal 1992 11:44 12:02 23:46
69 Silvo Van der Vegte Wijhe 1956 11:58 11:51 23:49
70 Bart Schutte Olst 1999 11:45 12:05 23:50
71 Jan-Maarten Bomhof Heino 1984 12:12 11:40 23:52
72 Ad Eilert Raalte 1968 11:42 12:15 23:57
73 Andre Evers Marienheem 1963 12:00 12:01 24:01
74 Radboud Willems Raalte 1972 11:48 12:14 24:02
75 Raymond Schrijver Raalte 1974 11:57 12:07 24:04
76 Jur Heerink Lemelerveld 1998 12:04 12:01 24:05
77 Kenneth Holtmaat Luttenberg 1987 12:06 12:05 24:11
78 Jan Bloo Raalte 1961 11:59 12:18 24:17
79 Justin Phijffers Hellendoorn 1993 11:43 12:36 24:19
80 Ruud Mulder Heeten 1980 12:10 12:12 24:22
81 Jurgen Jonkman Marienheem 1987 12:42 11:43 24:25
82 Bas Kemper Haarle gem hellendoorn 1994 12:24 12:01 24:25
83 Niels Maatman Raalte 1979 12:07 12:18 24:25
84 Joost Meijerink Heeten 1990 11:43 12:48 24:31
85 Jeroen Hollegien Raalte 1987 11:40 12:56 24:36
86 Lars Spijkerman Nijverdal 2001 12:30 12:10 24:40
87 Danny Kiekebosch Lemelerveld 1990 11:54 12:50 24:44
88 Frank Slootman Raalte 1970 12:04 12:40 24:44
89 Rick Brandt Heino 1965 12:20 12:25 24:45
90 Mathieu Filart Nijverdal 1976 12:48 11:58 24:46
91 Ewald Woertman Raalte 1970 12:24 12:35 24:59
92 Ton Koopman Heeten 1957 12:21 12:41 25:02
93 Wouter Brinkhof Heeten 1998 12:47 12:17 25:04
94 Wouter Ten Zijthof Raalte 1998 12:27 12:37 25:04
95 Marc Bomhof Heino 1982 12:24 12:43 25:07
96 Erik Huzen Holten 1972 13:05 12:02 25:07
97 Martijn Kleverkamp Raalte 1980 12:16 12:54 25:10
98 Paul Tielbeek Raalte 1959 12:43 12:29 25:12
99 Martin Heuven Raalte 1965 12:32 12:44 25:16
100 Henny Berends Balkbrug 1965 12:45 12:32 25:17
101 Bram Drees Nijverdal 1986 12:42 12:36 25:18
102 Jan-Maarten Albers Heeten 1962 12:57 12:22 25:19
103 Jurjen Kampen Broekland ov 1966 12:31 12:58 25:29
104 Pascal Ulfman Raalte 1980 12:30 13:00 25:30
105 Erwin De Valk Okkenbroek 1971 13:16 12:16 25:32
106 Jacob Mosterd Wijhe 1959 12:41 12:53 25:34
107 Ben Schrijver Lemelerveld 1954 12:41 12:55 25:36
108 Fons Schrijver Voorschoten 1968 13:48 11:51 25:39
109 Mark Overmars Raalte 1987 12:53 12:50 25:43
110 Jeroen Spijkerman Nijverdal 1977 12:52 12:53 25:45
111 Thomas Evers Marienheem 1998 12:41 13:05 25:46
112 Sid Middelkamp Olst 2002 12:49 12:59 25:48
113 Ruud Schutte Olst 2000 12:49 12:59 25:48
114 Stan Gerritsen Lemelerveld 1997 12:42 13:11 25:53
115 Edwin Kramer Raalte 1969 12:32 13:22 25:54
116 Chiel Slinkman Nieuw heeten 1990 13:09 12:47 25:56
117 Jelle Mars Wijhe 1999 12:49 13:08 25:57
118 Luuk Rodijk Haarle gem hellendoorn 2001 13:11 12:47 25:58
119 Luuk Ten Have Nieuw heeten 1996 13:43 12:17 26:00
120 Dick Roessink Heino 1969 12:47 13:16 26:03
121 Sander Brinkhof Utrecht 1991 13:01 13:06 26:07
122 Eric Kleine Schaars Wijhe 1962 12:40 13:31 26:11
123 Erwin Pronk Raalte 1986 13:21 12:51 26:12
124 Frank Aarnink Heeten 1965 12:40 13:34 26:14
125 Marcel Reuverkamp Heino 1980 13:18 12:57 26:15
126 Thom Arents Nieuw heeten 1995 12:49 13:27 26:16
127 Patrick Neulen Wijhe 1969 13:11 13:05 26:16
128 Dennis Klein Boonschate Holten 1975 13:16 13:01 26:17
129 Rein Van asselt Lemelerveld 1984 12:43 13:35 26:18
130 Robert Vloedgraven Raalte 1984 12:39 13:40 26:19
131 Peter Rodijk Haarle gem hellendoorn 1972 13:12 13:08 26:20
132 Arend-Jan Van de Pol Deventer 1977 13:58 12:31 26:29
133 Albert Horsman Nijverdal 1948 13:18 13:15 26:33
134 Andre Steenblik Raalte 1969 13:14 13:20 26:34
135 Tom Ogink Raalte 1955 13:26 13:17 26:43
136 Andre Middelkamp Wijhe 1961 13:49 12:54 26:43
137 Rik Brinkhuis Raalte 1988 13:07 13:44 26:51
138 PATRICK ROELOFS Raalte 1969 13:24 13:28 26:52
139 Koen Brinkman Twello 1981 13:58 13:02 27:00
140 Marcel Brinkhof Raalte 1960 13:22 13:38 27:00
141 Gerard Schrijver Raalte 1970 13:53 13:08 27:01
142 Peter Van Gastel Groningen 1990 13:13 13:53 27:06
143 Ben Wichink Kruit Raalte 1960 13:52 13:16 27:08
144 Martijn Heuven Raalte 1974 12:55 14:21 27:16
145 Gerrit-Jan Van de Pol Nieuw heeten 1973 14:00 13:22 27:22
146 Henk Jan Aanstoot Holten 1968 14:12 13:13 27:25
147 Lars Strookappe Raalte 1991 13:56 13:29 27:25
148 Bennie Van Dartel Wijhe 1961 13:21 14:06 27:27
149 Ate Smit Olst 1960 13:38 13:49 27:27
150 David Lindeboom Raalte 1983 14:10 13:18 27:28
151 Tom Herik Raalte 1959 14:10 13:24 27:34
152 Arnout Van der stelt Raalte 1985 14:11 13:23 27:34
153 Freddy Schrijver Nieuw heeten 1969 14:14 13:21 27:35
154 Ruben Besten Lochem 2000 14:20 13:22 27:42
155 Jan Stuiver Zwolle 1947 13:55 13:50 27:45
156 Kevin Veldkamp Holten 1996 13:30 14:19 27:49
157 Gerrit Morrenhof Heino 1966 14:07 13:43 27:50
158 Henk-Jan Schonewille Zwolle 1965 14:16 13:36 27:52
159 Anton Haverkamp Olst 1959 13:41 14:12 27:53
160 Steye Bouwman Nieuw heeten 2001 14:11 13:55 28:06
161 Stefan Hazelhekke Bathmen 1985 13:54 14:16 28:10
162 Max Wichers Schreur Heeten 1996 13:36 14:35 28:11
163 Jeroen Te Wierik Raalte 1976 13:33 14:42 28:15
164 Dirk Jansen Holten 1956 13:55 14:25 28:20
165 Wilfried Schutte Olst 1965 14:27 13:53 28:20
166 Frans Heering Enter 1962 14:37 13:51 28:28
167 Ton Vloedgraven Heino 1960 14:07 14:29 28:36
168 Richard Jansman Raalte 1969 14:25 14:12 28:37
169 Gerben Ten Broeke Lemelerveld 1963 14:52 13:46 28:38
170 Johan Karstens Heino 1954 14:32 14:12 28:44
171 Richard Damman Raalte 1975 14:13 14:34 28:47
172 Dennis Groeneveld Heeten 1973 14:16 14:36 28:52
173 Martin Kleine schaars Raalte 1959 14:53 14:11 29:04
174 Dick Groenenberg Raalte 1968 14:37 14:45 29:22
175 Hans Van Dijk Raalte 1980 14:45 14:38 29:23
176 Harry Cents Raalte 1947 14:33 14:50 29:23
177 Peter Smit Broekland ov 1968 14:45 14:39 29:24
178 Gerrit Strookappe Raalte 1958 14:09 15:39 29:48
179 Sjef Vlierhuis Heino 1954 14:52 14:58 29:50
180 Willie Aarnink Heeten 1957 15:31 14:20 29:51
181 Henk Benter Raalte 1966 14:54 15:24 30:18
182 Wim Kieftenbeld Raalte 1967 15:19 15:03 30:22
183 Boyd Aarnink Heeten 2001 14:56 15:46 30:42
184 Theo Schotman Heeten 1961 15:34 15:09 30:43
185 Frank Grolleman Raalte 1985 15:55 14:51 30:46
186 Wim Brinks Holten 1942 15:29 15:22 30:51
187 Stefan Cornelisse Olst 1974 15:34 15:24 30:58
188 Benny Koerhuis Raalte 1958 15:50 15:09 30:59
189 Marc Veenhuizen Zwolle 1964 15:58 15:22 31:20
190 Rob Middelkamp Zwolle 1969 15:51 15:36 31:27
191 Stijn Jeurlink Goor 2000 15:45 15:59 31:44
192 Thijmen Jeurlink Goor 2000 16:36 15:12 31:48
193 Rob Eshuis Raalte 1947 16:13 15:37 31:50
194 Gijs Jonkman Raalte 2002 16:29 15:34 32:03
195 Jeroen Romate Nijverdal 1980 16:15 15:49 32:04
196 Jeroen Piksen Hellendoorn 1956 16:14 16:14 32:28
197 Rob Schrijver Holten 1984 16:18 16:20 32:38
198 Gerrit Jansen Raalte 1942 16:35 16:12 32:47
199 Dick Middendorp Raalte 1964 16:29 16:32 33:01
200 Frank Koerkamp Heeten 1962 16:25 17:05 33:30
201 Ab Koetsier Holten 1946 17:04 17:04 34:08
202 Inge Kroes Raalte 1985 17:52 18:16 36:08
203 Jaap Van der Spek Nieuwleusen 1938 19:43 19:34 39:17

Dames  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Margriet Beekman Zwolle 1973 21:49 22:38 44:27
2 Ingrid Tempert Lemele 1986 21:59 23:02 45:01
3 Gonny Homma Heino 1967 22:41 22:26 45:07
4 Hanneke Koenjer Zwolle 1986 22:46 22:49 45:35
5 Wilmke Boersma Zwolle 1991 22:48 23:03 45:51
6 Marielle Van Dooremolen Heeten 1986 23:17 23:49 47:06
7 Jolien Schutte Olst 1970 23:22 24:16 47:38
8 Ellen Holtmaat Marienheem 1986 23:47 23:54 47:41
9 Ellen Keizer Raalte 1985 23:55 25:00 48:55
10 Aafke Willemsen Nieuw heeten 1979 24:22 25:00 49:22
11 Yvonne Rosenkamp Raalte 1967 24:30 24:58 49:28
12 Hedy Schoorlemmer Heeten 1976 24:20 25:13 49:33
13 Elly Jansen Heeten 1962 24:37 25:00 49:37
14 Judith Hulsman Lemelerveld 1969 25:14 25:43 50:57
15 Christel Nij Bijvank Amsterdam 1985 25:29 25:35 51:04
16 Erna Wind Luttenberg 1963 25:19 26:10 51:29
17 Sylvia Wichink Raalte 1967 25:14 26:31 51:45
18 Marlon Van Dijck Raalte 1984 24:19 28:34 52:53
19 Nardie Mulder Zwolle 1988 26:43 26:43 53:26
20 Dinie Pasman Holten 1959 26:44 26:49 53:33
21 Sharon Nijmeijer Raalte 1990 26:21 27:42 54:03
22 Imke Van Dijck Amsterdam 1987 26:48 27:29 54:17
23 Joke Klink Raalte 1958 26:47 27:32 54:19
24 Marjolijn Poppema Veldhoven 1975 27:24 27:38 55:02
25 Mireille Janssen Raalte 1970 28:55 27:35 56:30
26 Karin Hannink Raalte 1974 27:37 28:56 56:33
27 Gerda Kersten Lemelerveld 1964 28:00 28:53 56:53
28 Hermien Runneboom Hellendoorn 1964 28:16 28:53 57:09
29 Angelique Westenberg Raalte 1973 27:59 29:37 57:36
30 Anita Kappert Raalte 1971 28:32 29:07 57:39
31 Petra Van der Vegt Raalte 1978 28:49 29:35 58:24
32 Anne-Wil Beekman Zwolle 2000 28:25 30:45 59:10
33 Joke Nijland Holten 1958 28:30 31:36 1:00:06
34 Dominiek Kampman Holten 1992 29:44 34:29 1:04:13
35 Jolanda Arling Deventer 1979 31:55 32:47 1:04:42

Heren  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Ruud Boom Nieuw heeten 1991 18:00 18:00 36:00
2 Arjan Donkerbroek Eindhoven 1980 18:39 18:59 37:38
3 Mark Saathof Nijverdal 1973 18:56 19:10 38:06
4 Bart Van Zelst Holten 1975 19:01 19:21 38:22
5 Rik Wemmenhove Nijverdal 1982 19:32 19:05 38:37
6 Pascal Dankelman Ommen 1986 19:30 19:25 38:55
7 Matijs Jansen Zwolle 1980 19:24 20:14 39:38
8 Bram Wiersum Lemele 1979 19:44 19:58 39:42
9 Jeroen Ten klooster Wijhe 1974 19:54 20:18 40:12
10 Jeroen De Haan Raalte 1985 19:57 20:25 40:22
11 Edwin Ophof Raalte 1964 20:19 20:03 40:22
12 Sander Boerkamp Amsterdam 1979 20:00 20:36 40:36
13 Evert Van Veldhuizen Veldhoven 1968 19:56 20:47 40:43
14 Andre Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1959 20:05 20:50 40:55
15 Tjerk Van Beersum Olst 1978 20:40 20:31 41:11
16 Huub Schoorlemmer Heeten 1978 20:16 20:58 41:14
17 Hilco Prins Heino 1965 20:19 20:56 41:15
18 Sjoerd Overmars Heino 1980 20:20 20:59 41:19
19 Jorn Spekschate Olst 1991 20:13 21:36 41:49
20 René Hulsman Raalte 1965 20:22 21:31 41:53
21 Henk Besten Heino 1962 20:39 21:21 42:00
22 Steven Van den Bosch Zwolle 1986 19:53 22:23 42:16
23 Conrad Van 't erve Amersfoort 1975 20:42 21:39 42:21
24 Arend-Jan Koning Luttenberg 1962 20:55 21:33 42:28
25 Bertho Ter Avest Hellendoorn 1985 21:10 21:43 42:53
26 Willem Hunneman Nieuw heeten 1992 20:19 22:35 42:54
27 Harry Derksen Raalte 1960 21:20 21:38 42:58
28 Laurens Donkerbroek Deventer 1984 21:19 21:55 43:14
29 Stef Riemens Zwolle 1963 21:27 21:52 43:19
30 Huub Poppe Haarle gem hellendoorn 1967 21:37 21:47 43:24
31 Michel Van Straaten Raalte 1969 21:36 22:09 43:45
32 Bram Veltien Lemelerveld 1976 21:37 22:15 43:52
33 Joost Holtmaat Almelo 1989 21:47 22:10 43:57
34 Hans-Erik Kuypers Wijhe 1966 22:32 21:28 44:00
35 Ted Heethaar Haarle gem hellendoorn 1981 21:57 22:11 44:08
36 Frank Freriks Raalte 1969 21:52 22:17 44:09
37 Jos Claessens Deventer 1982 21:48 22:22 44:10
38 Maarten Vos Zwolle 1968 21:53 22:19 44:12
39 Simon Marsman Raalte 1987 22:22 21:56 44:18
40 Piet Stroek Rotterdam 1956 21:55 22:26 44:21
41 Marco Spikker Raalte 1984 21:48 22:34 44:22
42 Raymond Ramaker Den ham ov 1980 21:47 22:36 44:23
43 Dennis Smit Deventer 1974 22:23 22:03 44:26
44 Niels Logtenberg Raalte 1986 22:02 22:27 44:29
45 Harry Marissink Nieuw heeten 1958 22:14 22:17 44:31
46 Frank Hofstede Raalte 1973 22:13 22:40 44:53
47 Marco Baltes Lemelerveld 1970 22:42 22:20 45:02
48 Hans Schoorlemmer Heeten 1962 22:41 22:22 45:03
49 Jeroen Westenberg Raalte 1970 22:08 22:57 45:05
50 Marco Schuurman Raalte 1989 22:55 22:22 45:17
51 Jordy Beekman Raalte 1991 22:55 22:22 45:17
52 Rogier Rietman Haarle gem hellendoorn 1995 22:40 22:39 45:19
53 Paul Wichink Haarle gem hellendoorn 1969 22:11 23:10 45:21
54 Michiel Satink Zwolle 1975 22:25 23:01 45:26
55 Rowan Nijboer Lemelerveld 1981 22:30 23:01 45:31
56 Teun Hunneman Wapse 1990 22:08 23:34 45:42
57 Henny Tijink Raalte 1963 22:33 23:10 45:43
58 Renko Dijkstra Hellendoorn 1976 22:35 23:12 45:47
59 Sander Oosterwechel Groningen 1986 22:56 22:56 45:52
60 Peter Gerritsen Lemelerveld 1968 22:50 23:03 45:53
61 Tonnie Bosman Nieuw heeten 1960 22:43 23:17 46:00
62 Jeroen Steenblik Heeten 1971 22:32 23:32 46:04
63 Erwin Van Marwijk Zwolle 1970 22:25 23:42 46:07
64 Jacco Bonhof Raalte 1966 22:43 23:35 46:18
65 Radboud Grijpma Amsterdam 1975 22:20 24:02 46:22
66 Gerco Slotman Lemelerveld 1983 22:49 23:43 46:32
67 Ruben Nahuis Zwolle 1986 22:31 24:01 46:32
68 Vincent Van 't Erve Raalte 1970 22:54 23:39 46:33
69 Harold Bruggeman Raalte 1976 22:34 24:00 46:34
70 Lennart Van Dijck Eindhoven 1990 23:30 23:06 46:36
71 Willem-Jan Tanck Enschede 1965 23:28 23:12 46:40
72 Bert Bekkernens Nieuw heeten 1965 22:43 24:00 46:43
73 Ramon Schuil Heino 1972 22:36 24:15 46:51
74 Rick Oosterwechel Raalte 1991 23:04 23:47 46:51
75 Edwin Middelkamp Olst 1969 22:59 23:58 46:57
76 Tino Verburg Olst 1960 23:13 23:46 46:59
77 Harry Oosterwechel Marienheem 1955 23:23 23:42 47:05
78 John Brandwacht Nijverdal 1967 23:25 23:41 47:06
79 Rene Hoff Holten 1966 23:19 23:48 47:07
80 Patrick Nijmeijer Zwolle 1973 23:23 23:48 47:11
81 Nico Hunneman Nieuw heeten 1962 23:30 23:42 47:12
82 Peter Mensink Heeten 1964 23:04 24:11 47:15
83 Andre Duteweert Raalte 1962 23:47 23:37 47:24
84 Erik Hekkert Wijhe 1978 23:42 23:43 47:25
85 Pieter De with Breda 1960 23:19 24:14 47:33
86 Menno Ten Have Wesepe 1977 23:26 24:09 47:35
87 Mark Bakker Deventer 1977 23:30 24:06 47:36
88 Martin Jansman Raalte 1962 24:23 23:24 47:47
89 Gerald Booijink Broekland ov 1965 23:28 24:23 47:51
90 Freddy Kappert Raalte 1969 23:24 24:30 47:54
91 Paul Jansen Wijhe 1965 23:47 24:13 48:00
92 Silvo Van der Vegte Wijhe 1956 24:43 23:35 48:18
93 Joey Rozendal Lemelerveld 1989 23:27 25:03 48:30
94 Henny Lammers Marienheem 1954 23:53 24:40 48:33
95 Freddie Spankhak Zwolle 1982 24:06 24:31 48:37
96 Chris Maatman Raalte 1977 24:25 24:18 48:43
97 Herman Klink Raalte 1956 23:54 24:52 48:46
98 Rick Van der Vegte Lemelerveld 1989 24:15 24:35 48:50
99 Martin Paalman Holten 1968 24:21 24:29 48:50
100 Jan Nij Bijvank Heino 1958 24:45 24:16 49:01
101 Harry Van der vegt Raalte 1949 24:23 24:43 49:06
102 Frits Poppema Epe 1946 24:27 24:42 49:09
103 Enrico Grootenhuis Raalte 1969 24:27 24:45 49:12
104 Tim Jansen Haarlem 1969 24:19 25:03 49:22
105 Jan Mulder Laag zuthem 1952 24:24 25:06 49:30
106 Harro Roelofs Hellendoorn 1979 24:17 25:15 49:32
107 Michel Schuiling Nijverdal 1983 24:26 25:08 49:34
108 Marcel Hagen Raalte 1971 24:43 24:52 49:35
109 Rudie Marsman Raalte 1967 24:47 25:03 49:50
110 Frans Bosscher Heino 1958 24:43 25:13 49:56
111 Henk Brons Hattem 1976 24:41 25:28 50:09
112 Edwin Kolkman Heeten 1965 25:02 25:18 50:20
113 Hans Van Dijck Heino 1958 24:53 25:40 50:33
114 Piet Schippers Heino 1948 24:54 25:39 50:33
115 Roy Ruiter Nieuw heeten 1988 24:19 26:24 50:43
116 Peter Van den Brink Deventer 1971 24:54 25:54 50:48
117 Ric Brand Holten 1974 25:15 25:35 50:50
118 Jiffree Wichers Schreur Haarle gem hellendoorn 1975 25:14 25:43 50:57
119 Corné Spil Deventer 1962 25:28 25:35 51:03
120 Jan Fransen Hasselt 1943 25:38 25:31 51:09
121 Herman Hofman Holten 1957 25:44 26:21 52:05
122 Robert Meefout Heino 1969 26:21 25:50 52:11
123 Ines Jentink Zwolle 1974 24:46 27:37 52:23
124 Jan Strijdveen Olst 1959 25:59 26:57 52:56
125 René Aarnink Nieuw heeten 1965 26:01 27:01 53:02
126 Wim Mensink Heeten 1954 25:43 27:28 53:11
127 Jan Wessel Beekman Zwolle 1969 26:35 27:10 53:45
128 Alwie Deterd Holten 1964 26:53 26:53 53:46
129 Anton Kreileman Nijverdal 1949 27:21 26:42 54:03
130 Henk Waggert Hellendoorn 1954 27:14 28:24 55:38
131 Arnoud De Zwart Raalte 1962 27:10 28:56 56:06
132 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 28:23 28:49 57:12
133 Jeroen Spruit Deventer 1973 28:18 28:58 57:16
134 Walter Wind Ede gld 1972 28:37 29:34 58:11
135 Ben Nijboer Heino 1955 30:26 32:52 1:03:18
136 Ardin Boschman Lemelerveld 1979 30:17 33:19 1:03:36