Uitslagenlijst
02-11-2014  Echte Bakker Jorink Crossloop  Raalte

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  Kinderloop 1250m
Plts Naam Woonplaats GJ 1,25 km Foto
1 Esmee Vis Wezep 2005 4:36
2 Britt Borger Dalfsen 2006 4:38
3 Sille Kruiper Heeten 2005 4:42
4 Naëll Huijsmans Lemelerveld 2007 4:50
5 Evi Meijer Raalte 2006 5:01
6 Isis Van Til Raalte 2008 5:06
7 Aniek Loozeman Raalte 2007 5:09
8 Sanne Kappert Marienheem 2007 5:10
9 Julynn Huijsmans Lemelerveld 2009 5:37
10 Marie Van der Meer Groningen 2009 5:50
11 Silke Klein Woolthuis Raalte 2007 5:50
12 Yara Oosterlaar Heeten 2008 6:09
13 Marit Westerik Raalte 2008 6:31

Jongens  Kinderloop 1250m
Plts Naam Woonplaats GJ 1,25 km Foto
1 Ivar Broekgerrits Raalte 2006 3:53
2 Jesse Oosterlaar Heeten 2006 3:54
3 Gijs Westerik Raalte 2006 4:09
4 Floris Zwakenberg Raalte 2005 4:09
5 Tom Veltien Lemelerveld 2006 4:18
6 Thije Siebelink Raalte 2007 4:21
7 Stan Van der Vegt Heino 2006 4:25
8 Gijs Zwakenberg Raalte 2007 4:35
9 Wessel Steijn Heino 2007 4:36
10 Gijs Bruggeman Raalte 2007 4:46
11 Bart Overgoor Lemelerveld 2008 4:49
12 Ruben Olsman Westerhaar-vriezenv wijk 2006 4:56
13 Thies Jansen Raalte 2006 5:00
14 Milan Ten Brinke Raalte 2007 5:06
15 Fynn Van Til Raalte 2009 5:44
16 Mads Broekgerrits Raalte 2008 5:45
17 Jesse Schotman Heino 2006 5:45
18 Mathe Spoolder Raalte 2006 6:31

Meisjes  Jeugdloop 2,5km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Minke Nijhuis Zwolle 2002 3:30 3:47 7:17
2 Julia Eisen Zwolle 2002 3:56 3:51 7:47
3 Aniek Mars Raalte 2004 3:54 3:58 7:52
4 Iris Gils Zwolle 2002 3:56 3:57 7:53
5 Elin Logtenberg Zwolle 2002 3:59 3:58 7:57
6 Rixt Vos Harmelen 2003 4:09 4:24 8:33
7 Mara Bakker Haarle gem hellendoorn 2004 4:16 4:20 8:36
8 Tessa Harbrink Zwolle 2004 4:20 4:20 8:40
9 Sanne Loozeman Raalte 2003 4:21 4:24 8:45
10 Iris De Haan Raalte 2002 4:25 4:26 8:51
11 Juliët Siebelink Raalte 2004 4:19 4:32 8:51
12 Britt Dankelman Arrien 2005 4:26 4:30 8:56
13 Maud Eelman Heino 2002 4:36 4:39 9:15
14 Fleur Meijer Raalte 2003 4:46 4:38 9:24
15 Esmee Olsman Westerhaar-vriezenv wijk 2003 4:36 5:03 9:39
16 Sanne Meijerink Heeten 2004 4:58 4:57 9:55
17 Lieke Schoorlemmer Heeten 2005 5:03 4:55 9:58
18 Els Eektimmerman Raalte 2004 5:10 5:04 10:14
19 Indy Jansen of Lorkeers Heeten 2004 5:20 5:18 10:38
20 Diede Heuven Luttenberg 2003 5:16 5:23 10:39
21 Nikki Veldkamp Luttenberg 2003 5:15 5:25 10:40
22 Nomi Kruiper Heeten 2005 5:22 5:19 10:41

Meisjes 13+  Jeugdloop 2,5km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Lieke Markink Zwolle 2001 3:54 3:58 7:52
2 Esmee Marsman Raalte 2001 3:50 4:04 7:54
3 Lynn Van Zijl Wijhe 2000 4:00 4:08 8:08
4 Suzan Ruitenberg Dalfsen 2001 4:21 4:16 8:37
5 Tessa Kamps Zwolle 2000 4:02 4:57 8:59
6 Emma Westenberg Dedemsvaart 2001 4:28 4:37 9:05
7 Lisa Diekman Raalte 2001 4:40 4:52 9:32

Jongens  Jeugdloop 2,5km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Bas De Jong Zwolle 2001 3:18 3:24 6:42
2 Devin Bakker Haarle gem hellendoorn 2002 3:31 3:47 7:18
3 Finn Van Pijkeren Middelstum 2001 3:37 3:44 7:21
4 Nout Wippert Marienheem 2003 3:41 4:01 7:42
5 Gilles Aarts Zwolle 2001 3:41 4:04 7:45
6 Sylvain Reinkingh Heino 2002 3:53 3:52 7:45
7 Tijn Wippert Marienheem 2004 3:55 3:56 7:51
8 Bram Pronk Raalte 2004 3:53 4:04 7:57
9 Thomas Reining Zwolle 2004 3:58 4:04 8:02
10 Ties Marsman Raalte 2002 4:18 4:08 8:26
11 Troy Lee Harms Emlichheim (DE) 2004 4:16 4:18 8:34
12 Ties Eelman Heino 2002 4:27 4:08 8:35
13 Hielke Prins Heino 2002 4:27 4:11 8:38
14 Mees Kappert Raalte 2002 4:08 4:37 8:45
15 Imre Ter Halle Hellendoorn 2003 4:26 4:25 8:51
16 Rinse Heuvink Marienheem 2002 4:29 4:29 8:58
17 Thijs Hagen Raalte 2002 4:25 4:41 9:06
18 Niek Klein Koerkamp Raalte 2003 4:33 4:33 9:06
19 Ties Kampen Broekland ov 2002 4:34 4:32 9:06
20 Tijmen Maathuis Ommen 2004 4:56 4:18 9:14
21 Jerom Kappert Luttenberg 2003 4:52 4:28 9:20
22 Simon Morrenhof Heino 2003 4:53 4:30 9:23
23 Luke Heymerikx Marienheem 2003 4:46 4:40 9:26
24 Jochem Steijn Heino 2002 4:46 4:43 9:29
25 Lenny Vloedgraven Luttenberg 2004 4:52 4:45 9:37
26 Daan Reimert Marienheem 2003 5:01 4:39 9:40
27 Tygo Akkersdijk Marienheem 2006 4:51 4:51 9:42
28 Ozzy Roesink Heino 2002 4:53 4:54 9:47
29 Ole Kappert Raalte 2003 4:47 5:00 9:47
30 Tim Klein Koerkamp Raalte 2005 5:02 4:50 9:52
31 Nick Otten Raalte 2005 5:02 4:50 9:52
32 Wout Maatman Luttenberg 2003 4:54 5:00 9:54
33 Thomas Veldkamp Luttenberg 2002 5:07 4:54 10:01
34 Daniel Klein Woolthuis Raalte 2005 4:58 5:11 10:09
35 Sem Tuitert Marienheem 2004 5:00 5:09 10:09
36 Daan Bruggeman Raalte 2004 5:09 5:24 10:33
37 Brian Schotman Marienheem 2002 5:21 5:14 10:35
38 Lucas Veldkamp Luttenberg 2004 5:20 5:19 10:39
39 Michel Spoolder Raalte 2003 5:19 5:24 10:43

Jongens 13+  Jeugdloop 2,5km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Pim Bakker Rijssen 2001 3:18 3:24 6:42
2 Gijs Bakker Rijssen 2001 3:34 3:33 7:07
3 Luca Poppe Zwolle 2000 3:31 3:43 7:14
4 Julian Reinkingh Heino 2001 3:37 3:42 7:19
5 Twan Diekman Raalte 2000 3:38 3:55 7:33
6 Merijn Logtenberg Zwolle 1999 3:58 3:58 7:56
7 Jur Heuven Luttenberg 2001 4:04 3:55 7:59
8 Tijmen Prins Heino 2001 4:10 4:05 8:15
9 Remon Vloedgraven Luttenberg 2001 4:11 4:05 8:16
10 Rick Schrijver Marienheem 2001 4:11 4:08 8:19
11 Kevin Jansen Holleboom Marienheem 2001 4:12 4:07 8:19
12 Teun Schrijver Marienheem 2001 4:14 4:18 8:32

Bedrijven  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Uitzendbureau Salland 1 Raalte 2014 24:34 24:42
2 Salland Makelaardij 1 Raalte 2014 35:08 35:32

Dames  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Sabine Spreen Rolde 1992 21:38 21:40
2 Lysanne Aarden Groningen 1990 21:54 21:58
3 Anita Reimert Zwolle 1983 23:02 23:05
4 Elisah Pietersma Delft 1989 23:34 23:39
5 Marieke Brinkhuis Raalte 1985 23:36 23:39
6 Elke Pronk Hellendoorn 2000 24:18 24:27
7 Loes Jansen Haarle gem hellendoorn 1986 24:24 24:27
8 Kyra Koenjer Raalte 1992 24:22 24:29
9 Nicole Hemmink Raalte 1987 24:56 25:05
10 Malou Eisen Zwolle 2000 25:04 25:08
11 Rianne Schonewille Zwolle 2000 25:44 25:48
12 Anouk Jansen Holleboom Nieuw heeten 1992 25:51 26:02
13 Margje Timmerman Staphorst 1982 26:06 26:10
14 Elleke Demmers Wijhe 1985 26:44 26:52
15 Alejandra Luna Gajardo Raalte 1976 26:42 26:53
16 Wencke Beerens Raalte 1979 27:01 27:08
17 Heleen Baarslag Lettele 1987 27:07 27:20
18 Rolien Duiven Zwolle 1980 27:09 27:25
19 Inge Bruggeman Heino 1980 27:17 27:25
20 Lisa Overmars Wijhe 1992 27:10 27:28
21 Anneloes Marsman Raalte 1990 27:02 27:29
22 Claudi Oostewechel Luttenberg 1992 27:28 27:55
23 Petra Van Werven Zwolle 1985 27:49 28:05
24 Marlin Bloo Raalte 1993 27:56 28:06
25 Merel Loomans Raalte 1999 28:09 28:18
26 Ilse Mars Raalte 2000 28:27 28:44
27 Linda Eijkelkamp Bemmel 1983 28:19 28:48
28 Yvonne Verhoef Lemelerveld 1986 29:02 29:07
29 Emmy Ten Hove Raalte 1982 29:10 29:33
30 Jetske Evers Marienheem 1996 29:28 29:41
31 Lieke Overgoor Heino 1988 29:14 29:44
32 Paula Marsman Raalte 1996 29:26 29:50
33 Agnes Ten hove Raalte 1981 29:46 30:09
34 Hilde Boschloo Olst 1985 30:06 30:22
35 Sharon Rietveld Raalte 1986 30:04 30:35
36 Jo-ann Wijermars Raalte 1993 30:25 30:37
37 Ellen Van Assem Raalte 1978 30:23 30:50
38 Else-Miek Holtmaat Raalte 1984 30:30 30:59
39 Marit Nijdam Nieuwleusen 1998 30:43 31:12
40 Esther Van Aalderen Heino 1988 30:42 31:13
41 Merijn Marselis Raalte 1984 31:01 31:16
42 Elcke Vlaskamp Raalte 1984 30:51 31:19
43 Barber Tinselboer Deventer 1976 30:54 31:22
44 Karen Van Dijk-Holtmaat Zwolle 1985 30:58 31:27
45 Marlou Alferink Raalte 1991 31:21 31:30
46 Sophie Oostewechel Luttenberg 1997 31:22 31:50
47 Adinda Vrij Raalte 1981 31:22 31:53
48 Audrey Jansen Raalte 1975 31:45 32:01
49 Elise Siemens Zwolle 1978 31:40 32:15
50 Marjolein De Haan Bathmen 1989 32:14 32:27
51 Inge Bouwmeester Wijhe 1984 31:57 32:30
52 Carien Van der steege Wijhe 1982 31:56 32:30
53 Ingrid Bruggeman Heino 1988 32:01 32:33
54 Chanine Krisman Raalte 1990 32:01 32:36
55 Marloes De Haan Raalte 1977 32:25 32:37
56 Heleen Middelkoop Leiden 1993 32:00 32:39
57 Lieke Ramaker Heino 1993 32:01 32:40
58 Sharon Schotman Heino 1976 32:29 32:43
59 Sanne Mars Deventer 1989 32:24 32:44
60 Anouk Mars Raalte 1986 32:24 32:44
61 Marijn Slotman Wijhe 1984 32:25 32:44
62 Liset Overgoor Lemelerveld 1978 32:10 32:46
63 Lisanne Hoppen Raalte 1995 32:37 32:56
64 Sandra Van Til Raalte 1980 32:41 33:07
65 Maike Smeenk Heino 1988 32:39 33:09
66 Aafke Tepperik Heeten 1986 33:24 33:33
67 Sippy Van der Meer Groningen 1983 33:10 33:42
68 Meike Schrijver Raalte 1987 33:11 33:46
69 Anne Fischer Raalte 1982 33:22 33:52
70 Ilze Hondshorst Raalte 1985 33:42 34:13
71 Jo Alita Boersma Amsterdam 1990 33:59 34:31
72 Lianne Kemper Raalte 1985 34:19 34:32
73 Renate Kleverwal Nieuw heeten 1976 34:07 34:42
74 Lyzet Groot beumer Raalte 1975 34:15 34:43
75 Laura Sanders Olst 1989 34:30 34:56
76 Elise Jorink Raalte 1995 34:55 35:17
77 Marleen Tielbeke Raalte 1980 35:01 35:33
78 Judith Talens Wesepe 1983 35:10 35:48
79 Femke Rensen Raalte 1988 35:25 36:01
80 Lizan Westenenk Raalte 1995 35:55 36:22
81 Sophie Wichers Schreur Heeten 1998 37:12 37:21
82 Eline Meijerink Heeten 1986 37:25 37:56
83 Melanie Rehorst Deventer 1983 38:51 39:16
84 Cynthia Jansen Olst 1987 38:50 39:16
85 Marloes Van den Brink Raalte 1977 40:36 40:48
86 Rosanne Koers Deventer 1987 44:14 44:39

Dames 40+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Astrid Velden, van Hardenberg 1967 21:43 21:45
2 Angeli Poppe Zwolle 1969 22:52 22:55
3 Esther Eisen Zwolle 1972 24:04 24:08
4 Patricia Seinen Zwolle 1970 24:52 24:57
5 Evelien Marsman-Besten Lemelerveld 1972 25:41 25:44
6 Bernadet Heuven Luttenberg 1970 25:42 25:46
7 Ineke Nawijn Hardenberg 1969 25:42 25:47
8 Marg Koopmans Heino 1973 25:40 25:49
9 Hermie Drenth Zwolle 1967 25:43 25:57
10 Tanja Rozendal Lemelerveld 1967 26:18 26:30
11 Roselin Van Gerresheim Ommen 1970 26:49 26:54
12 Esther Kruiper Heeten 1970 27:20 27:24
13 Maaike Van de Belt Heino 1974 28:37 28:47
14 Gea Nijensteen Dalfsen 1970 28:52 28:58
15 Angelique Westenberg Raalte 1973 29:06 29:21
16 Marielle Timmerman Raalte 1972 28:54 29:21
17 Marianne Reuvecamp Zwolle 1970 29:00 29:32
18 Barbara Morrenhof Heino 1967 29:53 30:02
19 Esther Schulten Raalte 1972 29:39 30:16
20 Yvonne Westenenk Raalte 1968 30:14 30:31
21 Miriam Maat Raalte 1969 30:20 30:38
22 Wendy Ponsteen Raalte 1971 31:09 31:27
23 Angenita Steijn Heino 1971 31:14 31:28
24 José Jorink Raalte 1968 31:23 31:45
25 Karin Jansman Dalmsholte 1965 31:35 31:56
26 Marjo Zwakenberg Lemelerveld 1971 31:43 32:01
27 Ilse Jansen Wijhe 1969 31:47 32:04
28 Els Doorgeest Raalte 1968 31:49 32:06
29 Petra Schotman Heeten 1969 31:40 32:07
30 Wilma Giezen Hellendoorn 1969 31:46 32:09
31 Gerda Jansen Holleboom Luttenberg 1967 31:48 32:11
32 Leni Schrijver Heeten 1971 32:08 32:17
33 Machteld Nielander Lemelerveld 1973 31:56 32:30
34 Wilma Rouweler Raalte 1969 32:39 33:14
35 Yvonne Daggenvoorde Lettele 1969 33:43 34:18
36 Jolanda Van Dijk Raalte 1973 33:50 34:30
37 Henny De Jager Heino 1965 34:23 34:37
38 Monique Holterman Heino 1970 34:15 34:38
39 Simone Westenenk-grote gansey Raalte 1973 34:29 35:05
40 Anja Te Boekhorst Lettele 1972 34:57 35:32
41 Marloes Tutert Lettele 1973 35:24 35:59
42 Ingrid Braker Nijverdal 1969 35:59 36:32
43 Herriët Diekman Raalte 1971 36:18 36:39
44 Miranda Jorink Raalte 1970 36:18 36:39
45 Marjon Schrijver Marienheem 1968 36:39 37:04
46 Jolanda Nielander Eerbeek 1971 36:53 37:27
47 Corine Bakker Nijverdal 1969 36:54 37:27
48 Anja Van Rossum Raalte 1967 36:49 37:29
49 Miranda Loozeman Raalte 1970 37:56 38:23
50 Ina Brinkhuis Dalfsen 1966 38:57 39:20
51 Irma Wichers Schreur - Reimert Heeten 1965 42:35 42:44

Dames 50+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Marian Fuselier Heino 1962 24:01 24:03
2 Hennie Teunissen Raalte 1963 24:31 24:36
3 Gerda Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1958 26:08 26:14
4 Paula Heerink Heino 1964 28:33 28:43
5 Agnes Doedens Schalkhaar 1963 28:42 28:51
6 Lia Aarden-Tabak Zwolle 1958 28:50 28:59
7 Agnes Kieftenbelt Raalte 1958 29:26 29:30
8 Ineke Koopman Heeten 1960 29:26 29:34
9 Elise Venemans Raalte 1963 29:21 29:44
10 Ella Herbrink Ommen 1958 29:56 30:00
11 Lucre Evers Marienheem 1963 29:59 30:12
12 Marga Hilgers Zwolle 1957 29:54 30:27
13 Janny Vrielink Raalte 1951 30:08 30:29
14 Ellen Egbertzen Raalte 1964 30:15 30:37
15 Tonneke Nijland Heino 1962 31:53 32:04
16 Ingrid Lenferink Heino 1962 32:24 32:38
17 Rita Van den Berg Zwolle 1959 32:15 32:42
18 Bea Haverslag Marienheem 1959 32:39 33:08
19 Marian Holtmaat Marienheem 1957 32:58 33:33
20 Anita Schuurhuis Zwolle 1964 33:04 33:38
21 Petra Streng Heeten 1958 33:03 33:42
22 mariet bouwmeester Raalte 1955 33:36 34:09
23 Siska Karstens Heino 1964 34:10 34:25
24 Ans Hamelink Raalte 1964 35:14 35:25
25 Rie Bruggeman Raalte 1963 36:06 36:27
26 Agnes Tuink Raalte 1963 36:05 36:27
27 Thea Herik Raalte 1961 36:48 37:28
28 Gina Strookappe Raalte 1959 38:11 38:39

Heren  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Casper Van Leeningen Beekbergen 1993 18:45 18:46
2 Danny Paalman Holten 1992 18:56 18:57
3 Abdulwahid Kaya Rijssen 1998 19:15 19:16
4 Steven Van den Bosch Zwolle 1986 19:24 19:26
5 Mark Jansonius Apeldoorn 1996 19:40 19:41
6 Michiel Broeksma Zwolle 1982 19:47 19:49
7 Leon Ruijter Wijhe 1998 19:53 19:54
8 Rutger Op den Dries Hellendoorn 1987 19:59 20:04
9 Daan Lips Delft 1989 20:10 20:14
10 Mark Groot Bronsvoort Marienheem 1987 20:22 20:25
11 Jorn Lammers Marienheem 1994 20:56 20:58
12 Stef Tupker Zwolle 1990 21:04 21:06
13 Rob Westenenk Raalte 1993 21:33 21:35
14 Remco Groot Beumer Raalte 1977 22:01 22:07
15 Sander Bennink Broekland ov 1997 22:04 22:11
16 Thomas Bennink Broekland ov 1997 22:10 22:17
17 Jeroen Hollegien Raalte 1987 22:21 22:23
18 Ruben Benter Raalte 1999 22:37 22:39
19 Niels Overmars Wijhe 1998 22:46 23:00
20 Rens Huijben Tilburg 1986 22:39 23:03
21 Kevin Overmars Enschede 1994 22:53 23:07
22 Jorn Middelkamp Zwolle 1990 22:52 23:11
23 Ive Mulders Leiden 1995 23:05 23:20
24 Bud Huis in't Veld Raalte 1988 23:20 23:26
25 Jos Scholten Zwolle 1986 23:22 23:28
26 Lawrence Bolte Tilburg 1990 23:09 23:32
27 Remco Jansen Holleboom Marienheem 1999 23:34 23:41
28 Johan Lugtenberg Lemelerveld 1977 23:35 23:43
29 Freddie Spanhak Zwolle 1982 23:50 23:53
30 Dennis Oosterlaar Heeten 1979 23:42 23:56
31 Mark Wolfkamp Nijverdal 1985 23:54 24:00
32 Mike Leurink Zwolle 1999 23:57 24:01
33 Sander Eijkelkamp Raalte 1979 23:33 24:02
34 Jur Heerink Lemelerveld 1998 24:14 24:25
35 Gillian Reins Marienheem 1990 24:21 24:27
36 Thomas Evers Marienheem 1998 24:20 24:27
37 Joost Koolhof Raalte 1986 24:28 24:34
38 Joost Meijerink Heeten 1990 24:26 24:41
39 Jelle Mars Wijhe 1999 24:34 24:52
40 Rogier Kolenbrander Raalte 1984 24:46 24:53
41 Jaap Sterken Punthorst 1984 24:48 24:55
42 Ruben Meijerink Nijmegen 1996 24:50 25:05
43 Ronald Harbrink Zwolle 1978 25:02 25:08
44 Job Middendorp Broekland ov 1981 24:53 25:08
45 Wout Horenberg Marienheem 1992 25:04 25:11
46 Clemens Willems Raalte 1976 25:06 25:14
47 Joep Deemter Heino 1998 24:34 25:15
48 Kelvin Lubbers Raalte 1993 25:18 25:27
49 Wesley Lubbers Raalte 1994 25:53 26:03
50 Ruud Mulder Heeten 1980 25:56 26:12
51 Mark Overmars Raalte 1987 26:03 26:16
52 Roel Alferink Raalte 1987 26:27 26:52
53 Stan Gerritsen Lemelerveld 1997 26:41 26:54
54 Koen Van Erve Tilburg 1991 26:36 27:01
55 Thijs Plattel Raalte 1980 26:52 27:07
56 Wouter Wolfkamp Raalte 1999 26:46 27:15
57 Sebastiaan Borgman Raalte 1998 26:45 27:15
58 Max Wichers Schreur Heeten 1996 27:06 27:19
59 Olivier Somers Goirle 1996 26:54 27:21
60 Marcel Reuverkamp Heino 1980 27:13 27:21
61 Joris Bongertman Raalte 1981 27:10 27:22
62 Robin Sanders Deventer 1992 27:00 27:24
63 Ron Timmer Bathmen 1985 27:13 27:27
64 Tom Tiebot Heino 1991 26:53 27:31
65 Tijs Van Erve Tilburg 1986 27:11 27:38
66 Hendrik Pelleboer Olst 1982 27:37 27:53
67 Klaas Jelmer Sixma Zwolle 1984 27:55 28:08
68 Erwin Van der Lee Tilburg 1983 27:46 28:10
69 Raymond Pronk Raalte 1976 27:52 28:20
70 Wouter Velderman Raalte 1984 28:04 28:22
71 Jeroen Jansen Nijverdal 1985 28:21 28:27
72 Tim Van Pelt Tilburg 1989 28:30 28:54
73 Richard Damman Raalte 1975 28:53 28:58
74 Niek Vermeer Tilburg 1996 28:45 29:11
75 Sander Hage Tilburg 1985 28:53 29:18
76 Usain Bolt Raalte (JM) 1986 29:07 29:26
77 Haile Gebrselassie Raalte (ET) 1993 29:09 29:28
78 Mark Oostewechel Heeten 1975 29:00 29:38
79 Glenn Van Hamond Berkel-enschot 1992 29:14 29:40
80 Rens Heij Tilburg 1986 29:14 29:40
81 Bas Schulten Raalte 2000 29:22 29:43
82 Maurits Hamer Heino 1976 29:28 29:48
83 Joep Van Bedem Tilburg 1983 29:22 29:49
84 Erik Bouwhuis Zwolle 1990 29:51 30:08
85 Thomas De winter Olst 1997 29:49 30:15
86 Hans Van Dijk Raalte 1980 29:56 30:25
87 Mark Bruggeman Heino 1981 29:55 30:28
88 Yuri Engels Tilburg 1986 30:16 30:42
89 Maarten Weijers Olst 1985 30:31 30:56
90 David Staat Tilburg 1997 31:04 31:30
91 Cas Jorink Raalte 1997 31:31 31:53
92 Philippe Schepers Tilburg 1997 31:51 32:20
93 Niels Wessels Heino 1981 31:54 32:24
94 Gordon Houtsma Heino 1975 33:42 33:53
95 Lonneke Lenferink Zwolle 1988 34:40 34:54

Heren 40+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 René Poppe Zwolle 1966 18:52 18:54
2 Melchior Van de Pol Apeldoorn 1967 19:31 19:32
3 Bert Ruitenberg Dalfsen 1973 20:39 20:44
4 Remco Van Zijl Wijhe 1970 21:33 21:39
5 Jan Eikelboom Lemelerveld 1965 22:06 22:10
6 Dick Bennink Broekland ov 1965 22:11 22:18
7 Bert Manenschijn Lemele 1968 22:15 22:19
8 Alfons Schrijver Marienheem 1968 22:21 22:22
9 Willie Schrijver Marienheem 1967 22:42 22:44
10 Peter Gerritsen Lemelerveld 1968 23:02 23:09
11 Sebastiaan Pronk Wierden 1973 23:09 23:24
12 Fons Schrijver Voorschoten 1968 23:31 23:37
13 René Meijer Lemelerveld 1973 23:34 23:37
14 Leo Meijerink Ommen 1965 23:47 23:51
15 Erik Heuven Luttenberg 1969 23:49 23:54
16 Radboud Willems Raalte 1972 24:34 24:41
17 Eric Rouweler Raalte 1968 24:57 25:15
18 Edwin Kramer Raalte 1969 25:58 26:04
19 Ewald Woertman Raalte 1970 25:58 26:08
20 Henk-Jan Schonewille Zwolle 1965 26:07 26:11
21 Gerard Schrijver Raalte 1970 25:47 26:15
22 Dennis Groeneveld Heeten 1973 26:35 26:43
23 Andre Mars Dalfsen 1971 26:45 26:52
24 John Holterman Heino 1968 27:02 27:25
25 Gerrit Morrenhof Heino 1966 27:07 27:28
26 Bram Steijn Heino 1969 27:53 28:05
27 Leo Tuitert Marienheem 1972 28:25 28:38
28 Ronald Temmink Heino 1968 28:26 28:46
29 Jan Van den Brink Eerbeek 1969 29:57 30:30
30 Edwin Roelofs Raalte 1971 30:26 30:34
31 Tom Haarmeijer Raalte 1970 30:02 30:38
32 Gert-Jan Siebelink Raalte 1968 30:24 30:41
33 Winfred Schulten Raalte 1969 30:35 31:12
34 Henk Benter Raalte 1966 31:18 31:24
35 Koen Diekman Raalte 1970 31:07 31:44
36 Bert Klein Woolthuis Raalte 1969 31:34 32:13
37 Cosmas Jorink Raalte 1969 32:23 32:39
38 René Mars Wijhe 1967 37:36 37:55

Heren 50+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Anton Ruijter Wijhe 1962 21:26 21:28
2 Lucien Perizonius Hengelo ov 1959 22:03 22:08
3 Evert Vd bosch Ommen 1958 22:10 22:12
4 Bennie Stigt Raalte 1962 23:25 23:29
5 René Overkempe Heino 1964 23:28 23:33
6 Silvo Van der Vegte Wijhe 1956 23:33 23:37
7 Paul Tielbeek Raalte 1959 23:53 23:57
8 Gerrit Heerink Lemelerveld 1957 24:12 24:15
9 Hans Antonissen Lemelerveld 1961 24:31 24:34
10 Jan Bloo Raalte 1961 24:32 24:41
11 Paul Floor Zwolle 1959 24:37 24:42
12 Andre Evers Marienheem 1963 25:17 25:25
13 Peter Fredriks Zwolle 1964 25:41 25:51
14 Ton Koopman Heeten 1957 25:52 26:00
15 Han Van der Vegt Ommen 1963 25:59 26:03
16 Ed Thien Olst 1955 25:54 26:05
17 Frank Deemter Heino 1960 25:35 26:16
18 Hennie Koenjer Raalte 1958 26:15 26:24
19 Iwan Boessenkool Nijverdal 1964 26:15 26:24
20 Andre Middelkamp Wijhe 1961 26:09 26:28
21 Frans Driessen Olst 1956 26:24 26:35
22 Gerrit Vrielink Raalte 1951 26:42 26:52
23 Dick Jansen Zwolle 1958 26:42 26:57
24 Hans Eijkhoudt Raalte 1962 27:01 27:18
25 Gerard Van schooten Raalte 1955 27:08 27:28
26 Bennie Van Dartel Wijhe 1961 27:24 27:42
27 Henk Nijland Heino 1962 27:29 27:42
28 Anton Haverkamp Olst 1959 27:32 27:46
29 Ate Smit Olst 1960 27:41 27:52
30 Tom Ogink Raalte 1955 27:25 27:54
31 August Holtmaat Marienheem 1956 27:49 28:07
32 Eric Kleine Schaars Wijhe 1962 28:01 28:12
33 Ben Wichink Kruit Raalte 1960 29:02 29:23
34 Johan Karstens Heino 1954 29:15 29:35
35 Jan Stuiver Zwolle 1947 29:19 29:42
36 Bertus Schutte Ommen 1942 29:44 30:00
37 Gerrit Strookappe Raalte 1958 30:42 30:54
38 Theo Vlaskamp Raalte 1953 30:50 31:19
39 Sietze Zandstra Raalte 1952 31:10 31:31
40 Gerard Tielbeke Raalte 1950 31:04 31:35
41 Theo Schotman Heeten 1961 30:57 31:35
42 Harry Cents Raalte 1947 31:38 31:52
43 Kor Heidinga Raalte 1953 31:31 31:55
44 Gerrit Nieuwenhuis Wijhe 1951 31:51 32:02
45 Jan Gerner Luttenberg 1964 32:00 32:16
46 Rob Eshuis Raalte 1947 32:30 32:55
47 Benny Koerhuis Raalte 1958 32:31 32:55
48 Ab Koetsier Holten 1946 34:20 34:29
49 Huib Rietveld Raalte 1950 34:10 34:41
50 Dick Middendorp Raalte 1964 35:45 36:06
51 Jaap Van der Spek Nieuwleusen 1938 41:53 42:11

Bedrijven  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Salland Centraal 1 Raalte 2014 32:23 35:35 1:07:58 1:08:16

Dames  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Ilse Keizer Heeten 1987 25:01 25:43 50:44 50:49
2 Aafke Willemsen Nieuw heeten 1979 25:43 26:35 52:18 52:20
3 Mirella Koenjer Raalte 1976 26:40 26:19 52:59 53:21
4 Ellen Keizer Raalte 1985 25:57 27:46 53:43 53:49
5 Tineke Friesen Deventer 1980 26:31 28:19 54:50 55:08
6 Simona Xu Amsterdam (CN) 1987 27:06 28:00 55:06 55:13
7 Mariska Van oenen Heino 1979 28:11 28:32 56:43 56:49
8 Petra Vegt Raalte 1978 27:41 29:00 56:41 56:55
9 Edith Stegeman Raalte 1979 28:31 28:44 57:15 57:33
10 Petra Haarman Zwolle 1983 28:05 29:34 57:39 57:57
11 Jennieke Slettenhaar Haarle gem hellendoorn 1989 28:26 29:38 58:04 58:19
12 Karin Van der Toorn Deventer 1979 28:47 29:22 58:09 58:21
13 Anne In de Wal Lemelerveld 1995 29:16 32:03 1:01:19 1:01:34

Dames 40+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Wiea Nijhoff Heino 1968 24:13 24:19 48:32 48:38
2 Gonny Homma Heino 1967 24:21 24:29 48:50 48:56
3 Irene Eektimmerman Raalte 1973 25:13 25:59 51:12 51:20
4 Ingrid Liefers Zwolle 1968 28:08 29:22 57:30 57:39
5 Brigitte Hendriks Boers Almelo 1968 28:27 29:54 58:21 58:35
6 Astrid Jansen Holleboom Ommen 1968 29:12 29:36 58:48 59:06
7 Ceciel Huuskes Ommen 1969 29:13 29:35 58:48 59:06
8 Marlies Van Waveren Laag zuthem 1967 29:12 29:38 58:50 59:09
9 Mariet Drinhuyzen Almelo 1969 29:09 30:51 1:00:00 1:00:21
10 Edith Schrijver Raalte 1972 29:58 30:27 1:00:25 1:00:40
11 Ingrid Pronk Hattem 1973 30:40 31:19 1:01:59 1:02:14
12 Anita Laing Haarle gem hellendoorn 1964 30:06 32:33 1:02:39 1:02:54
13 Miriam Jansman Raalte 1971 31:56 33:26 1:05:22 1:05:34
14 Ellis Fleer Luttenberg 1967 32:17 33:52 1:06:09 1:06:29

Dames 50+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Anita Spieker Deventer 1962 25:31 27:34 53:05 53:08
2 Elly Jansen Heeten 1962 26:59 27:17 54:16 54:25
3 Margret Groot Zwaaftink Raalte 1963 28:52 29:49 58:41 58:49
4 Frederiek Dijkema Zwolle 1961 30:14 30:12 1:00:26 1:00:35
5 Ankie Dijkslag Olst 1964 30:56 33:18 1:04:14 1:04:28
6 Angelien Strijkveen Raalte 1960 31:55 34:32 1:06:27 1:06:39

Heren  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Edgar Minks Wesepe 1985 19:20 19:05 38:25 38:27
2 Jos Verdaasdonk Raalte 1984 19:18 19:14 38:32 38:33
3 Pascal Dankelman Ommen 1986 19:28 20:14 39:42 39:43
4 Ruud Boom Nieuw heeten 1991 20:14 21:54 42:08 42:09
5 Sjoerd Overmars Heino 1980 21:04 21:42 42:46 42:48
6 Jeroen De Haan Raalte 1985 21:04 21:57 43:01 43:02
7 Eelco Van der Heide Ommen 1984 21:30 22:04 43:34 43:36
8 Erik Klink Raalte 1982 21:56 22:22 44:18 44:20
9 Bart Bootsveld Heino 1996 21:52 22:29 44:21 44:27
10 Jordy Beekman Raalte 1991 22:35 22:33 45:08 45:15
11 Joris Luijsterburg Holten 1983 22:23 22:45 45:08 45:16
12 Ted Krukkert Haarle gem hellendoorn 1984 22:24 22:59 45:23 45:27
13 Jurgen Nijenhuis Heino 1977 22:45 24:04 46:49 46:52
14 Julian Salet Zwolle 1997 23:24 23:44 47:08 47:12
15 Ruben Nahuis Zwolle 1986 23:23 23:45 47:08 47:13
16 Marco Schuurman Raalte 1989 23:36 23:32 47:08 47:15
17 Simon Marsman Raalte 1987 23:25 23:33 46:58 47:16
18 Dennis Oosterhuis Raalte 1987 23:37 24:10 47:47 47:52
19 Jeroen Tielbeke Raalte 1982 23:51 24:13 48:04 48:16
20 Joost Holtmaat Almelo 1989 23:49 24:57 48:46 48:51
21 Gerco Slotman Lemelerveld 1983 24:17 24:37 48:54 49:06
22 Frank Klein Overmeen Marienheem 1978 24:12 25:39 49:51 49:57
23 Bram Veltien Lemelerveld 1976 25:20 24:42 50:02 50:12
24 Sem Spijkerman Marienheem 1997 24:45 25:30 50:15 50:18
25 Martijn Kleverkamp Raalte 1980 24:56 25:23 50:19 50:29
26 Erik De Knoop Deventer 1976 25:02 25:18 50:20 50:33
27 Joey Rozendal Lemelerveld 1989 24:35 26:04 50:39 50:45
28 Chris Maatman Raalte 1977 24:56 26:03 50:59 51:03
29 Djur Ijsseldijk Lierderholthuis 1985 25:23 25:35 50:58 51:05
30 Peter Van Assem Raalte 1975 25:18 25:38 50:56 51:08
31 Maurits Mars Zwolle 1979 25:22 25:47 51:09 51:27
32 Erik Hekkert Wijhe 1978 25:35 25:53 51:28 51:31
33 Chris Tieman Lemelerveld 1992 26:24 25:13 51:37 51:41
34 Niek Ten Harkel Wierden 1987 25:35 26:06 51:41 52:01
35 Fons Hulsman Lemelerveld 1977 25:16 26:46 52:02 52:13
36 Emil Goosen Groningen 1990 26:53 25:33 52:26 52:45
37 Harold Bruggeman Raalte 1976 25:10 28:12 53:22 53:26
38 Mark Hollegien Raalte 1987 26:33 26:41 53:14 53:33
39 Michel Bartelink Heino 1975 25:56 27:30 53:26 53:34
40 Stefan Alferink Heeten 1986 26:56 26:40 53:36 53:44
41 Diederik Van de Woestijne Raalte 1976 27:03 26:54 53:57 54:13
42 Gerben Koenjer Raalte 1974 26:39 27:42 54:21 54:43
43 Mark Stamsnijder Hertme 1985 26:51 27:38 54:29 54:47
44 Robin Nicolai Zwolle 1977 26:37 28:35 55:12 55:25
45 Ferry Wunnink Lemelerveld 1975 27:06 29:12 56:18 56:27
46 Dennis Ophoff Zwolle 1990 28:41 28:02 56:43 57:03
47 Rob Heethaar Raalte 1982 27:00 30:10 57:10 57:22
48 Daan Bultje Groningen 1981 29:13 29:41 58:54 59:14
49 Lennert Vos Heino 1978 28:30 31:57 1:00:27 1:00:35

Heren 40+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Jeroen Ten klooster Wijhe 1974 21:15 21:48 43:03 43:05
2 Paul Pegge Raalte 1966 21:41 22:29 44:10 44:13
3 Hilco Prins Heino 1965 21:52 22:30 44:22 44:24
4 Wilfred Loozeman Raalte 1972 22:38 22:43 45:21 45:26
5 Michel Van Straaten Raalte 1969 22:45 22:52 45:37 45:41
6 Martin De Munnik Zwolle 1969 22:26 23:27 45:53 45:57
7 René Hulsman Raalte 1965 22:25 23:38 46:03 46:06
8 Jan Lubbers Raalte 1966 22:47 23:34 46:21 46:30
9 Bjørn Van Til Raalte 1973 22:56 23:40 46:36 46:38
10 Frank Freriks Raalte 1969 22:57 24:02 46:59 47:04
11 Eddy Van Hijum Laag zuthem 1972 23:15 24:12 47:27 47:31
12 Rob Hutten Broekland ov 1968 23:48 23:50 47:38 47:44
13 Frank Salet Zwolle 1965 23:38 24:07 47:45 47:49
14 Maurice Roeterd Schalkhaar 1972 23:42 24:11 47:53 47:58
15 Marco Baltes Lemelerveld 1970 23:45 24:25 48:10 48:18
16 Gerben Bisschop Lemelerveld 1972 24:21 24:49 49:10 49:17
17 Jacco Bonhof Raalte 1966 24:40 24:35 49:15 49:24
18 Edwin Roescher Heeten 1970 25:06 24:51 49:57 50:04
19 Willy Kemper Haarle gem hellendoorn 1965 24:50 25:08 49:58 50:05
20 Rudy Veltmaat Zwolle 1973 23:36 26:28 50:04 50:09
21 Edwin Mulder Raalte 1973 24:45 25:38 50:23 50:29
22 Henk Kemper Broekland ov 1964 24:41 25:41 50:22 50:29
23 Vincent Van 't Erve Raalte 1970 25:03 25:17 50:20 50:30
24 Patrick Jorink Raalte 1965 24:46 25:58 50:44 50:50
25 Dennis Klein Koerkamp Raalte 1973 25:18 25:50 51:08 51:21
26 Enrico Grootenhuis Raalte 1969 25:15 26:16 51:31 51:44
27 Ramon Schuil Heino 1972 26:12 25:31 51:43 51:49
28 Jan Leusink Zwartsluis 1965 25:26 26:20 51:46 51:58
29 Remco Smits Zwolle 1968 25:31 26:44 52:15 52:33
30 Frank Jansen van der Sligte Olst 1967 26:21 26:42 53:03 53:15
31 Marco Grootscholten Heino 1967 26:06 26:59 53:05 53:16
32 Gert Van Lohuizen Ommen 1971 27:00 26:40 53:40 53:50
33 Freddy Kappert Raalte 1969 25:43 28:18 54:01 54:11
34 Vincent Jansen Wijhe 1969 27:01 27:17 54:18 54:31
35 Rob Nijdeken Deventer 1966 26:29 28:20 54:49 55:08
36 Onno Rekers Zwolle 1968 27:43 27:39 55:22 55:36
37 Feike Van der Werf Laag zuthem 1965 26:56 28:54 55:50 56:08
38 Yvor Seinen Ommen 1974 28:09 29:13 57:22 57:33
39 Vincent Huizer Diepenveen 1969 28:13 29:04 57:17 57:37
40 Edwin Eilert Hengelo ov 1970 28:43 28:40 57:23 57:41
41 Onno Slagboom Zwolle 1965 29:21 30:33 59:54 1:00:04
42 Jurjen Kampen Broekland ov 1966 32:19 27:42 1:00:01 1:00:18
43 Ben Kok Kampen 1970 31:01 30:42 1:01:43 1:02:04
44 Martijn Heuven Raalte 1974 29:22 33:15 1:02:37 1:02:45
45 Paul Middelkamp Olst 1968 32:19 36:44 1:09:03 1:09:20

Heren 50+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Edwin Ophof Raalte 1964 21:00 20:47 41:47 41:49
2 Gerard Lugtenberg Heino 1963 21:04 21:19 42:23 42:24
3 Larbi El Ouahbi Deventer 1962 21:03 21:29 42:32 42:34
4 Henk Besten Heino 1962 21:50 22:38 44:28 44:30
5 Paul Ten Den Haarle gem hellendoorn 1961 22:24 22:56 45:20 45:26
6 Alfons Groot Koerkamp Heino 1962 22:44 23:41 46:25 46:28
7 Andre Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1959 22:38 24:30 47:08 47:11
8 Harry Derksen Raalte 1960 23:51 23:53 47:44 47:48
9 Leon Slegten Wijhe 1963 24:08 24:20 48:28 48:33
10 Willy Mars Heino 1955 24:17 25:00 49:17 49:18
11 Simon Kok Deventer 1964 24:25 25:28 49:53 49:55
12 Hans Spieker Deventer 1960 25:08 25:37 50:45 50:49
13 Jan Nij Bijvank Heino 1958 25:21 25:26 50:47 50:53
14 Anton Schiphorst Raalte 1956 25:27 26:27 51:54 52:03
15 Harry Van der vegt Raalte 1949 25:32 26:18 51:50 52:04
16 Peter Mensink Heeten 1964 25:00 27:01 52:01 52:11
17 Henny Lammers Marienheem 1954 25:44 27:01 52:45 52:48
18 Martin Voorhorst Zwolle 1963 26:23 26:17 52:40 52:56
19 Dick Remmers Ommen 1963 26:50 26:12 53:02 53:13
20 Frans Bosscher Heino 1958 26:21 27:02 53:23 53:31
21 Henk Hollegien Marienheem 1963 26:36 26:43 53:19 53:33
22 Jan Hollak Heino 1952 26:52 26:41 53:33 53:46
23 Gerrit Tijssen Zwolle 1963 27:32 26:08 53:40 53:50
24 Gerard Groote Schaarsberg Raalte 1964 26:52 26:57 53:49 54:03
25 Gerard Koekkoek Olst 1951 27:01 27:32 54:33 54:48
26 Hans Van den Belt Zwolle 1959 27:24 27:14 54:38 54:48
27 Jacob Vonder Ommen 1959 26:51 27:50 54:41 54:52
28 Jos Van Eunen Raalte 1958 26:55 28:37 55:32 55:45
29 Piet Schippers Heino 1948 27:55 27:46 55:41 55:56
30 Gerard Masman Lemelerveld 1961 27:56 27:50 55:46 56:02
31 Gerben Ten Broeke Lemelerveld 1963 27:50 27:56 55:46 56:02
32 Cor Van Gasteren Heino 1947 27:45 28:49 56:34 56:57
33 Henk Ten Broeke Raalte 1964 27:53 28:57 56:50 57:06
34 Jan Reimink Lemelerveld 1960 28:44 28:25 57:09 57:29
35 Noël Peeters Raalte 1964 29:17 28:11 57:28 57:42
36 Tone Ten Hove Marienheem 1949 29:04 28:58 58:02 58:23
37 Nico Wijermars Zwolle 1957 28:42 29:37 58:19 58:34
38 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 30:09 29:13 59:22 59:43
39 Ed Buijtenweg Zwolle 1958 28:52 31:11 1:00:03 1:00:19
40 Ben Nijboer Heino 1955 31:58 36:08 1:08:06 1:08:28