Uitslagenlijst
28-09-2014  RunForestRun  Gasselte

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Dames  12,5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Foto
1 Jolanda Muizer Leeuwarden 1976 1:03:04
2 Tinekevan der Veen Harlingen 1980 1:03:09
3 Klaziena Politiek Leeuwarden 1989 1:03:28
4 Evelien Kuntz Assen 1965 1:04:40
5 Danielle Slomp Ruinerwold 1973 1:05:06
6 Joke Kuntz Assen 1960 1:05:37
7 Maaike mijnheer Emmen 1986 1:07:28
8 Judit Berendschot Nieuw roden 1983 1:07:40
9 Jolanda Doldersum Ter apel 1971 1:07:53
10 Jolein Landeweer Westerbork 1996 1:08:12
11 Hedwig Nijland Eibergen 1969 1:09:39
12 Esther Zelders Sauwerd 1980 1:10:34
13 Mirjam Sevinga (ATC75) Haren gn 1967 1:10:56
14 Ellen Bruins Hilversum 1986 1:11:30
15 Hester Schotanus Leeuwarden 1971 1:12:08
16 Rietje Klous (ATC75) Haren gn 1965 1:12:17
17 Gineke Wijsbeek Groningen 1983 1:12:24
18 Heleen Hoogeveen Groningen 1989 1:12:36
19 Esmee van Riemsdijk Assen 1985 1:13:45
20 Kitty Berkhoff Apeldoorn 1970 1:14:00
21 Anneke Kaskens Westerbork 1:14:11
22 Joyce Samms-Hoevenaars Deventer 1974 1:14:16
23 Nancy Titaley Assen 1972 1:14:27
24 Harmtje Drent Nieuw buinen 1979 1:14:50
25 Jannie Poortman Borger 1962 1:14:58
26 Jackie Kaaria Alkmaar 1981 1:15:11
27 Sarah Steendam Utrecht 1980 1:15:17
28 Cora van Zwol Leeuwarden 1960 1:15:17
29 Hester Henstra Leeuwarden 1969 1:15:19
30 Marion Pekelaer Hoogezand 1982 1:15:25
31 Henny Swiersema-Zwart Appingedam 1954 1:15:25
32 Samantha de Groot Smilde 1981 1:16:12
33 Linda Smid Groningen 1983 1:16:28
34 Margreet Vogelzang Groningen 1989 1:16:50
35 Bernice Vermeulen De meern 1981 1:16:59
36 Annet Keuning Groningen 1987 1:17:09
37 Martine Hofstee Paterswolde 1977 1:17:12
38 Heleen de Jonge Annerveensche kanaal 1972 1:17:12
39 Marieke van Schuppen Wolvega 1981 1:17:18
40 Karin Smit-Dijk Annerveensche kanaal 1:17:30
41 Sabine Engels Gieten 1999 1:18:03
42 Nicolette Branderhorst Norg 1975 1:18:07
43 Janine Niekus Borger 1961 1:18:31
44 Erlin Nieuwenhuis Heiligerlee 1971 1:18:41
45 Berber Rijpstra Leeuwarden 1988 1:18:55
46 JH Krijgsveld (ATC75) Haren gn 1956 1:19:43
47 Doetie Heida (ATC75) Haren gn 1952 1:19:44
48 Tina Antoni (ATC75) Haren gn 1957 1:19:47
49 Maria Best (ATC75) Yde 1954 1:20:02
50 Wytske van der Kooi Bergum 1972 1:20:05
51 Ria Haarbosch (ATC75) Haren gn 1959 1:20:17
52 Geke Mulder Gieten 1972 1:20:34
53 Piety van der Molen Assen 1969 1:20:42
54 Ester Westenbrink (ATC75) Haren gn 1971 1:21:16
55 Ine Katerbarg Gieten 1969 1:22:28
56 Bernice Dijk Tweede exloermond 1987 1:22:56
57 Wendy Kelder Groningen 1976 1:23:25
58 Alies Berning Borger 1967 1:23:48
59 Anneke van de Vegt (ATC75) Winsum gn 1957 1:24:10
60 Sandravan den Berg Hengelo ov 1972 1:24:20
61 Gonnie Room Frederiksoord 1972 1:24:58
62 Margriet Harms Gasselte 1986 1:25:32
63 Rianne Nieuwenweg Drouwen 1988 1:25:33
64 Nikki Abrahams Gieten 1993 1:25:47
65 Janet Kootstra Assen 1972 1:26:01
66 Cindy Groenewegen vd weij Spijkenisse 1976 1:26:12
67 Dunja Briski Groningen 1984 1:26:41
68 Inge Lijnkamp Assen 1978 1:27:03
69 Inge Kools Leeuwarden 1959 1:27:04
70 Jantina politiek Wons 1963 1:27:04
71 Marja Eikenaar Rolde 1958 1:28:22
72 Liselore Weitkamp Groningen 1988 1:29:24
73 Yvonne Meijer Nieuwe pekela 1967 1:30:42
74 Suzanne Thijs Veendam 1974 1:30:42

Heren  12,5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Foto
1 Seb Wiggemans Deventer 1992 48:24
2 Jesper Hommes Groningen 1986 51:07
3 Richard Velzen Achlum 1978 52:17
4 Wesley Danes Groningen 1983 54:50
5 Wieger Wiggemans Deventer 1961 55:06
6 Edwin de Wit Groningen 1969 57:50
7 Goitzen Veenstra Groningen 1985 58:19
8 Advan Beilen Groningen 1982 58:26
9 Jacob Visser Groningen 1984 58:27
10 Jan-Marc Nieuwenkamp Assen 1969 58:30
11 Henry Wijngaarden Zuidhorn 1982 58:37
12 Michel Brongers Eelde 1986 58:44
13 Sjoerd Matla Leidschendam 1958 58:54
14 Arnold Pots Drachten 1968 59:52
15 Remco Nijland Groningen 1984 1:00:00
16 Hans de Jonge Stadskanaal 1976 1:01:02
17 Peter Veldman Assen 1964 1:01:10
18 Frans Haitsma Leeuwarden 1974 1:02:09
19 Arjan Stuiver Groningen 1978 1:03:13
20 Klaas Netjes Kootstertille 1972 1:03:38
21 Leonard Noordhof Groningen 1982 1:04:30
22 Gerrit Schuitema Emmen 1947 1:04:43
23 Pim van Beek Voorburg 1963 1:05:00
24 Richard Wiltjer Groningen 1988 1:05:23
25 Duane van de Wijngaard Bovensmilde 1983 1:05:41
26 Harrie Nieweg Zuidlaren 1975 1:06:13
27 Bé van Veen (ATC75) Yde 1953 1:07:01
28 Henk Dijkstra Hardegarijp 1963 1:07:10
29 Wiebren Dijkstra Leeuwarden 1988 1:07:10
30 Eric Zeegers Zuidlaren 1956 1:07:38
31 Martijn Broekhof Utrecht 1977 1:07:49
32 Leo Valk Leidschendam 1969 1:07:50
33 Ferry Roek Stadskanaal 1962 1:09:05
34 Niels Hoevenaars Deventer 1974 1:09:33
35 Jacco Eldering Kootstertille 1990 1:09:44
36 John Rozema De kiel 1961 1:10:09
37 Aaldrik Pot Norg 1973 1:12:08
38 Rudy Wolf Beilen 1966 1:12:36
39 Jitze Wilting Hoogeveen 1951 1:15:25
40 Ernst Wever (ATC75) Groningen 1957 1:16:10
41 Ramses Kiers Alkmaar 1974 1:16:11
42 Bertus van Asselt Assen 1956 1:17:03
43 Bob Rijpstra Hollum 1990 1:18:53
44 Mathijs van Hee Assen 1980 1:18:57
45 Oebele Annema De knipe 1972 1:20:36
46 Henk-Jan Zigterman Paterswolde 1972 1:21:05
47 Gerben Yedema Leeuwarden 1959 1:22:04
48 Djurre van der Schaaf Oenkerk 1951 1:24:10
49 Paul Abrahams Gieten 1959 1:25:49
50 Patrick Slagboom De wijk 1971 1:26:04
51 Rutger Braams Gasselternijveen 1987 1:27:28
52 Jan Danes Kolham 1955 1:29:28
53 Ronald Oosting Groningen 1969 1:54:29

Allen  Estafette 24,75 km
Plts Naam Woonplaats 4,75 km 4 km 4 km 4 km 4 km 4 km Netto Foto
1 Team Klimpark Outdoor Grolloo Grolloo 19:59 13:59 17:27 19:55 16:15 17:46 1:45:21
2 Team ATC'75 jeugd 3 Paterswolde 24:32 23:28 18:25 13:58 21:25 25:36 2:07:24
3 Team ATC'75 jeugd 4 Paterswolde 22:34 23:36 24:13 18:45 22:16 17:20 2:08:44
4 Team ATC'75 jeugd 1 Paterswolde 22:50 20:53 19:34 24:40 23:10 18:08 2:09:15
5 Team SGO Joytime Grolloo Grolloo 22:25 19:16 26:03 22:43 21:59 17:09 2:09:35
6 Team ATC'75 jeugd 5 Paterswolde 24:02 18:17 24:23 24:50 19:14 22:44 2:13:30
7 Team La Dolce Vita Bremen (DE) 23:04 17:48 30:14 25:25 21:10 18:09 2:15:50
8 Team vegerteam Enschede 19:36 22:28 28:50 28:08 20:31 17:54 2:17:27
9 Team Nieuwe tijden (ATC75) Paterswolde 22:46 26:22 25:53 23:34 19:53 20:35 2:19:03
10 Team Team Sportmassage Eext Eext 28:26 21:27 22:01 24:42 22:21 20:22 2:19:19
11 Team Team SPORK Gieten 28:41 27:53 21:45 24:33 19:34 18:55 2:21:21
12 Team ATC'75 jeugd 2 Paterswolde 28:01 19:24 19:08 30:05 26:01 18:45 2:21:24
13 Team Mixteam ATC'75 Paterswolde 22:34 26:08 27:03 24:36 21:40 20:40 2:22:41
14 Team De Bootcampers Emmen 24:03 26:30 26:25 24:51 21:19 20:01 2:23:09
15 Team Moddermonsters Emmen 27:13 21:23 21:00 33:24 19:19 21:08 2:23:27
16 Team Hazewind 3 Gieten 24:26 21:22 25:11 26:05 26:20 22:22 2:25:46
17 Team De VOMOS beertjes Gasselte 25:30 22:12 24:44 27:31 22:39 23:41 2:26:17
18 Team Outsanity Emmen 23:49 26:55 25:47 23:23 23:26 22:59 2:26:19
19 Team Haren eo (ATC75) Paterswolde 26:16 23:58 23:13 26:58 22:30 24:00 2:26:55
20 Team Hazewind 1 Gieten 24:56 23:47 23:53 22:07 27:08 25:37 2:27:28
21 Team Team Boomstronkje Assen 24:27 28:38 25:05 27:38 21:51 20:41 2:28:20
22 Team Hop hop gas erop! Emmen 27:34 24:41 25:15 23:35 23:48 23:47 2:28:40
23 Team Gemeente Aa en Hunze Gieten 29:16 28:18 21:43 22:56 25:03 22:01 2:29:17
24 Team Hazewind 2 Gieten 24:20 26:38 28:55 22:38 27:18 25:30 2:35:19
25 Team the bootcampclub assen Assen 27:49 28:53 22:17 24:47 29:10 22:30 2:35:26
26 Team The runningstones-Pony bar Gieten 32:06 23:33 22:24 30:41 24:16 22:28 2:35:28
27 Team Marketing Drenthe Assen 26:53 27:00 31:00 26:50 23:57 19:54 2:35:34
28 Team De eilanders (ATC75) Paterswolde 20:44 28:58 27:11 29:16 24:47 27:53 2:38:49
29 Team Obs Kloosterveen Gasselte 29:43 23:51 25:55 31:30 28:53 26:43 2:46:35
30 Team Run 4 fun 2 Eibergen 30:36 30:11 45:47 23:02 24:41 23:49 2:58:06

Dames  25 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Foto
1 Lydia Klessens Leeuwarden 1964 2:07:39
2 Maaike Hornstra Jellum 1965 2:08:10
3 Tanja Hoekstra Leeuwarden 1982 2:11:30
4 Wilma van Galen Wolvega 1962 2:13:44
5 Claudia van Tellingen Sleen 1974 2:14:53
6 Jannet Vermeulen-Stulen Vleuten 1955 2:15:34
7 Hinke Politiek Wons 1991 2:16:28
8 Lisette ten Wolde Dieverbrug 1989 2:17:32
9 An Bennema Groningen 1993 2:18:57
10 Annel Lameijer Amsterdam 1988 2:18:57
11 Attje (UIT) Boom Enschede 1957 2:20:18
12 Miranda Hornstra Warga 1981 2:20:18
13 Sandra van Strien Bergum 1974 2:20:41
14 Ellen Beckmans Enschede 1968 2:21:05
15 Gea Hut Leek 1970 2:21:55
16 Marleen Luning Ruinerwold 1970 2:22:01
17 Debby Geurts Eibergen 1978 2:22:06
18 Mareen Hennen De knipe 1970 2:23:22
19 Alienka Huft Brandsma Oldeberkoop 1980 2:25:57
20 Cora van der Wal Gieten 1964 2:28:13
21 Toos de Vries Steggerda 1960 2:28:23
22 Ann de Haes Doorwerth 1974 2:28:26
23 Aleid Busser (ATC75) Haren gn 1947 2:30:05
24 Gina Lamberts Uplengen (DE) 1967 2:30:15
25 Janine Does Heerenveen 1972 2:30:57
26 Ellen Boersma Den helder 1963 2:31:56
27 Hanneke Scholing Orvelte 1962 2:31:57
28 Yvette van Rossen Amsterdam 1969 2:32:11
29 Evelyn Schipper Lellens 1964 2:32:37
30 Annemieke Weijling Gieten 1971 2:33:07
31 Carin Scholte Hellendoorn 1963 2:33:39
32 Cindy Spieksma Leeuwarden 1976 2:33:40
33 Jeannette Schram-Moll Wolvega 1963 2:33:47
34 Renie Plantinga Heerenveen 1966 2:34:49
35 Maaike van der Werf Woltersum 1967 2:35:07
36 Petra Timmermans Stadskanaal 1974 2:36:11
37 Annemieke Docter Groningen 1969 2:36:42
38 Simone Heemskerk Rotterdam 1971 2:37:09
39 Hetty van Burg Westerbork 1972 2:37:10
40 Aukje Woltjer-Veenstra Steendam 1950 2:38:22
41 Sonjavan den Berg Noordwijk gn 1968 2:38:31
42 Anita Amptmeijer-Klomps Apeldoorn 1964 2:39:33
43 Liavan der Meulen Apeldoorn 1986 2:39:34
44 Jolanda Jorna Heerenveen 1967 2:40:42
45 Laura Nijsingh Dwingeloo 1965 2:40:49
46 Miranda Hesselink De wijk 1976 2:44:20
47 Athalie Bosma Hoogezand 1990 2:45:13
48 Denice Roelfs Veendam 1972 2:45:14
49 Siska Folkertsma Heerenveen 1963 2:45:24
50 Tineke Lautenbach Heerenveen 1967 2:46:52
51 Jacqueline Wijnands Vlierden 1969 2:47:05
52 Dorethea Bil Rozendaal 1966 2:47:17
53 Joke de Jong-Heida Langezwaag 1943 2:47:25
54 Zwaantje Prins Assen 1965 2:47:52
55 Ina Boer Annen 1964 2:47:57
56 Rosa Prosée Amsterdam 1967 2:50:32
57 Mariette Steevens Amsterdam 1964 2:51:00
58 Thamara Hensen Assen 1979 2:52:51
59 Lyneth maalderink Eibergen 1998 2:57:01
60 Mireille van Ast Eibergen 1978 2:57:03
61 Lenskje van der Weg Ouwsterhaule 1971 2:59:32
62 Helma Siebenga De knipe 1972 3:03:25
63 Thea van den Bosch Assen 1977 3:03:58
64 Thea Heijnis Oudeschoot 1971 3:04:38
65 Hilly Oosting Annen 1961 3:08:55
66 An Bierman Annen 1956 3:08:56
67 Monique L. van Veen-Knubben Benningbroek 1961 3:08:56
68 Neel Van Mourik Ravenswoud 1959 3:09:31
69 Friedeke Warrink Assen 1957 3:11:41
70 Ingrid Boelen Westerbork 1969 3:18:26
71 Jeanet Winkel Westerbork 1969 3:18:26
72 Anja Molenaar Nieuwerkerk ad ijssel 1963 3:18:38

Heren  25 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Foto
1 Tacode Jong Paterswolde 1977 1:44:40
2 Jan Albert Veenema Sneek 1974 1:46:08
3 Sietse Jansma Gasselte 1981 1:49:15
4 Bertus Pettinga Assen 1963 1:52:47
5 Lammert van Houten Opende 1984 1:53:08
6 1 - Dimitri Solleveld Meppel 1978 1:53:58
7 Maarten Storm Naaldwijk 1982 1:54:12
8 Gerard de Jonge Tynaarlo 1979 1:55:13
9 Jan Broekhuisen Tilburg 1970 1:55:15
10 Zeger Zeilemaker Gieten 1971 1:55:29
11 Tom van Tellingen Sleen 1970 1:55:42
12 Arie Stuurman Hoogeveen 1978 1:55:48
13 Ydo Schuuring Groningen 1980 1:56:01
14 Erwin van Harten Rotterdam 1972 1:56:02
15 Aard van der Vinne Dedemsvaart 1970 1:56:18
16 Bram Palm Emmen 1982 1:56:59
17 Gert KleinJan Aduard 1970 1:57:31
18 Riemer Renkema Beetsterzwaag 1954 1:57:32
19 René Brinkman Emmeloord 1986 1:58:26
20 Cor Schnieders Stadskanaal 1966 1:58:44
21 Sietse Jansma Leeuwarden 1983 1:58:48
22 Peter Bakker Tietjerk 1952 1:58:49
23 Dirk Muizer Leeuwarden 1954 2:00:51
24 Sander Wessels Emmer compascuum 1981 2:01:28
25 Robert Roenhorst Sleen 1983 2:01:31
26 Jouke Posthumus (ATC75) Rottevalle 1970 2:02:10
27 Henk Korteschiel Steenwijk 1964 2:02:55
28 Gerrie Schnoing Klazienaveen 1978 2:03:21
29 Luc Engelkes Klijndijk 1967 2:04:55
30 Gerjan Schuuring Drachten 1974 2:05:37
31 Mark Jan Smit Nijverdal 1979 2:05:48
32 Pieter Talsma Mantgum 1983 2:06:14
33 Maurits Vanderheijde Onstwedde 1964 2:06:16
34 Luuk van der Helm Wolvega 1956 2:07:01
35 Lútsen Wijma Oudega gem smallingerlnd 1956 2:07:39
36 RobertJan Eggens Eelde 1974 2:07:48
37 Sjaak Többen Emmen 1983 2:08:17
38 Martin Boersma Annen 1963 2:08:18
39 Johannes Meijer De knipe 1965 2:08:36
40 Hilbert Elsinga Enschede 1967 2:08:38
41 Jos Timmerman Coevorden 1968 2:08:48
42 Geert Klumperman Hellendoorn 1966 2:08:53
43 Jan Henderik Rijnberg Gasselte 1953 2:09:15
44 Gerjan Dijkstra Joure 1986 2:09:51
45 Durk Polet Bergum 1967 2:10:11
46 Jordi van der Heyden Dedemsvaart 1996 2:10:34
47 Bertus van Elburg Nijverdal 1952 2:10:58
48 Erik Schotanus De knipe 1973 2:11:07
49 Freddy Sekema Groningen 1976 2:11:14
50 Rob Moenandar Groningen 1969 2:11:32
51 Koen Peeters Groningen 1972 2:11:32
52 René Triest Den helder 1952 2:13:41
53 Wybren Zijlstra Midlum 1967 2:13:42
54 Andre Meuleman Epe 1971 2:13:48
55 Klaas Jan van der Kooi Bergum 1968 2:13:51
56 Erwin Hoeckx Drachten 1986 2:14:00
57 Gert Wigchers Gieten 1972 2:14:10
58 Jos Harleman Vaassen 1956 2:14:17
59 Evert Jan Kasteel Epe 1961 2:14:21
60 Erik Rietberg Holten 1969 2:14:29
61 Richard van Sluis Amersfoort 1982 2:14:39
62 Adrian Wadham (ATC75) Haren gn 1942 2:14:39
63 Lourens Dijkstra Bovensmilde 1965 2:15:20
64 Mathieu Steen Amsterdam 1970 2:15:22
65 Ben Timmer (ATC75) Haren gn 1967 2:15:35
66 Arend Kwant Amsterdam 1982 2:15:41
67 Duco Zijlstra Lekkum 1957 2:15:41
68 Rogier Braak (ATC75) Haren gn 1967 2:16:03
69 Bert Bekkernens Nieuw heeten 1965 2:16:34
70 Gerben Nijsingh Vledder 1980 2:16:45
71 Jelmer Brouwer Zwolle 1984 2:17:23
72 Jan de Ruiter Ansen 1975 2:17:32
73 Jeffrey Schuitema Enschede 1970 2:17:47
74 Johan van Dragt Enschede 1961 2:17:48
75 Arend Bremer Enschede 1960 2:17:50
76 Klaas Bijl Assen 1963 2:18:08
77 Hans de Graaf Duiven 1967 2:18:44
78 Bert Velkers De knipe 1971 2:18:50
79 Benjamin Smits Groningen 1989 2:18:57
80 Wim Winthorst (ATC75) Haren gn 1959 2:19:18
81 Folkert Tienkamp Assen 1962 2:19:21
82 Ronald Rumawatine Enschede 1957 2:19:38
83 Ulco Keegstra Elburg 1987 2:19:41
84 Marco Berning Borger 1967 2:20:03
85 Jochum Roorda Leeuwarden 1956 2:20:36
86 Dirk Vrind Bergum 1971 2:20:41
87 Michiel te loeke Westendorp 1970 2:20:49
88 Harald Schipper Assendelft 1973 2:21:10
89 Uwe Baldamus Bergum 1966 2:22:35
90 John Eising Assen 1971 2:22:46
91 Edwin Oostrom Drouwenerveen 1967 2:23:25
92 Wim Kruizinga Assen 1952 2:23:30
93 Bert ten Hoff Musselkanaal 1956 2:23:37
94 Erik Kuipers 't haantje 1973 2:23:39
95 Wim Dannenberg Annen 1954 2:24:00
96 Wim de Groot Oude pekela 1971 2:24:08
97 Chris Meijer Meppel 1972 2:24:35
98 Jan van Veen Benningbroek 1958 2:24:56
99 Robert van der Hilst Groningen 1981 2:25:00
100 Alex Ooms Bergambacht 1981 2:25:00
101 Koen Boer Haren gn 1980 2:25:01
102 Gosse Folkertsma Annen 1965 2:25:15
103 Gerrit Duits Sneek 1964 2:25:17
104 Henkde Jonge Ruinerwold 1970 2:25:21
105 Ronald Meier Groningen 1981 2:25:24
106 Rene Swart Leeuwarden 1970 2:25:27
107 Walter Olfert Koolman Appingedam 1967 2:25:36
108 Nico de Jong Westerbork 1969 2:25:44
109 Erik Kemper Odoorn 1971 2:25:48
110 Carlo van de Wiel (ATC75) Haren gn 1971 2:25:51
111 Albert van Duinen Appelscha 1962 2:25:57
112 Gerald Gerrits Daarlerveen 1969 2:26:13
113 Henk Wellen Raalte 1966 2:26:20
114 John Groen De knipe 1967 2:26:26
115 Joost Venema Meppel 1982 2:26:27
116 Harry Vos Westerbork 1966 2:26:27
117 Jan Hein van Dijk (ATC75) Vries 1953 2:26:52
118 Johan Beintema Leeuwarden 1959 2:27:00
119 Ron de Vos Westerbork 1957 2:27:42
120 Rudy van der Wij Beilen 1959 2:27:42
121 Marcel Bakker Hoogeveen 1958 2:27:44
122 Albert Hazenberg Loppersum 1955 2:28:14
123 Rompt Noordenbos Den ham gn 1964 2:28:34
124 John Grotenboer Oosterwolde fr 1961 2:29:04
125 Jan Bloemhof Oosterwolde fr 1965 2:29:06
126 Victor Boekeloo Assen 1969 2:29:14
127 Barry Boertje Krimpen aan den ijssel 1975 2:29:47
128 Foppe Slotegraaf Leeuwarden 1974 2:29:48
129 Sije Roolvink Bergum 1962 2:30:06
130 Geert Jan Siebring Assen 1968 2:30:11
131 Koos Greven Vlagtwedde 1961 2:30:15
132 Rob Van Goor Uplengen (DE) 1962 2:30:15
133 BJ Bussemaker (ATC75) Vries 1964 2:30:25
134 Edwin Heuvelman Vlaardingen 1966 2:30:39
135 Remco Bakker Groningen 1972 2:31:05
136 Aad Termorshuizen Doorwerth 1959 2:31:17
137 Marten van der Steeg Aalden 1960 2:31:55
138 John Outer den Wielen (DE) 1970 2:31:56
139 Henri Vierhoven Westerbork 1971 2:31:57
140 Stoffer Havinga Thesinge 1963 2:32:19
141 Marco Gouwens Rotterdam 1969 2:32:22
142 Marcel Heijink Doetinchem 1968 2:32:40
143 Jan Lucas Tchernoff Leusden 1983 2:32:52
144 Rob Hartemink Westendorp 1968 2:32:59
145 Douwe Plantinga Heerenveen 1964 2:33:08
146 Jos Roosendaal (ATC75) Vries 1951 2:33:19
147 Jetse Bakker Assen 1965 2:33:46
148 Menno Oomkens Groningen 1971 2:33:59
149 Freddy de Jong Veenhuizen 1960 2:35:42
150 Henk ter Veen Gieten 1974 2:35:54
151 Willem Drenth Stadskanaal 1965 2:36:06
152 Jan Speelman Stadskanaal 1967 2:36:10
153 Peter van Ooijen (ATC75) Haren gn 1957 2:36:39
154 Douwe Wiegersma Annen 1953 2:36:43
155 Robert Mesken Wolvega 1975 2:36:44
156 Jeffery Robbers Leeuwarden 1963 2:37:01
157 Egge ten Have Beilen 1973 2:37:11
158 Jaap van Dekken Marum 1984 2:37:19
159 Roelof Geertsema Nieuw buinen 1967 2:38:26
160 Patrick Grofsmid Sappemeer 1991 2:38:31
161 Jacob Visser Heerenveen 1944 2:38:43
162 Fokke Dijkstra Drachten 1962 2:38:49
163 Popke Tepper Eexterveen 1962 2:39:13
164 Andrina Grootjans Groningen 1970 2:39:23
165 Herman Middel Stadskanaal 1958 2:39:41
166 Hitjo Schipper Stadskanaal 1959 2:40:09
167 Willem Schuiling Sappemeer 1970 2:40:35
168 Edwin den Dunnen Haren gn 1972 2:40:44
169 Jan Hein Van der Bruggen Dwingeloo 1968 2:40:48
170 Ijnze de Vries Assen 1953 2:42:30
171 Edmond Varwijk (ATC75) Vries 1966 2:42:39
172 Marc van der Valk Exloo 1956 2:43:14
173 Eddy Hedemann Assen 1965 2:43:17
174 Jan E. De Jonge Assen 1951 2:43:37
175 Manolis Geldermans Vlierden 1972 2:44:50
176 Dirk Bruin Veendam 1966 2:45:13
177 Nico Sikkes Nieuwebrug 1957 2:45:22
178 Bernard Zwarts Alteveer gn 1972 2:46:32
179 Gosse Korenblik Buitenpost 1976 2:47:21
180 Jos Niks Gasselte 1951 2:48:49
181 Nick Lumatalale Assen 1972 2:51:00
182 Femme de Bruin Leeuwarden 1953 2:52:45
183 Calvin Heuvelman Assen 1963 2:56:29
184 André Maalderink Eibergen 1964 2:57:02
185 Jan-Hein van de Wiel Vinkenbuurt 1978 2:58:32
186 Hans Etman Assen 1956 3:03:12
187 Robert Lebesque Assen 1986 3:03:13
188 Pascal ten Velde Klazienaveen 1973 3:03:34
189 Rob Gorter Eext 1971 3:12:52
190 Harry Meijer Groningen 1962 3:14:04
191 Jos Reinders Assen 1954 3:25:59
192 Alfred Zwarts Eext 1973 3:26:09
193 Erik Streep Apeldoorn 1967 3:29:05
194 Jan Swiersema Appingedam 1956 3:33:10
195 Patrick Dijkhuizen Sneek 1972 3:42:27

Dames  50 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Foto
1 Toos van der Vliet Nij beets 1955 4:51:17
2 Nellie van der Made Assen 1955 4:52:10
3 Laura Batterink Westerbork 1970 4:54:53
4 Monika Hille Almere 1953 4:55:00
5 Inga Lehmann Koekange 1978 5:12:17
6 Petra Bus Bedum 1969 5:14:03
7 Liesbeth Van den Haak Rijnsburg 1958 5:14:06
8 Caroline Haver Voorhout 1969 5:14:13
9 Bea van der Mei Sintjohannesga 1966 5:18:29
10 Renske Vermeulen Putten 1963 5:23:32
11 Frouwkje Herder Ravenswoud 1958 5:31:09
12 Karen van Rijn Vledderveen dr 1966 6:03:28

Heren  50 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Foto
1 Maarten Schön Goirle 1976 3:43:31
2 Jacco Stoevelaar Beilen 1976 3:46:10
3 Guido Van Olffen Borne 1969 3:52:09
4 Gertjan Lahuis Twello 1972 4:04:25
5 Jan Vesely Heemskerk 1976 4:06:02
6 Marc Steenhorst-Ensing Assen 1979 4:06:11
7 Bob Van der Weg Ouwsterhaule 1968 4:06:53
8 Anton Slagers Eelderwolde 1967 4:07:10
9 Michiel Huzen Nieuwleusen 1975 4:17:07
10 Rob Kelder Rijperkerk 1973 4:20:17
11 Patrick Van Veghel Geffen 1973 4:21:49
12 Jacob van der Leij Leeuwarden 1958 4:21:51
13 Ronald Boomkamp Eibergen 1979 4:25:01
14 André Moes Hengelo ov 1969 4:25:55
15 Ydo de Vries Bontebok 1972 4:26:12
16 Joep Brinkers Eibergen 1984 4:28:34
17 Rutger Smit Zwolle 1978 4:31:38
18 Ruud jonk Volendam 1981 4:32:13
19 Ferry Van den Berg Hellendoorn 1979 4:34:26
20 Jerry Duinkerken (???) Assen 1976 4:36:08
21 Arnold Lubbers Eibergen 1975 4:38:06
22 Theo Schilder Volendam 1973 4:42:33
23 Robert (UIT) Wielinga Assen 1963 4:44:44
24 Wessel Kranghand Hoogeveen 1966 4:44:52
25 Ronnie Borckink Eibergen 1969 4:45:55
26 Jan Prins Assen 1964 4:46:23
27 Mauk Van de Waarsenburg Tilburg 1974 4:50:46
28 Aede Bakker Kiel windeweer 1963 4:51:39
29 Timo Angenent Giessenburg 1978 4:51:40
30 Ron Fokker Almere 1955 4:55:11
31 Herman Geritz Midlum 1959 4:55:13
32 Martin Molenaar Nieuwerkerk ad ijssel 1963 4:55:29
33 Jan koning Volendam 1962 4:58:03
34 Barry van Oven Amersfoort 1976 5:02:31
35 Karel Vos Assen 1956 5:04:06
36 Patrick de Bruycker Nuenen 1977 5:04:53
37 Henk doorten Assen 1963 5:09:23
38 Sjoerd Slaaf Groningen 1952 5:10:26
39 Sjaak Schipper Groningen 1948 5:14:11
40 Hans Van den Biggelaar Gieten 1966 5:15:07
41 Marcel Scholten Winterswijk meddo 1958 5:16:44
42 Dennis Schuring Vleuten 1981 5:18:51
43 Ernst Jan Vermeulen Putten 1960 5:23:32
44 Arjan Kuijs Haarsteeg 1975 5:24:50
45 Cor Terlouw Bergambacht 1963 5:30:39
46 Manfred Völker Sulingen (DE) 1958 5:38:49
47 Wolfgang Boehm Zetel (DE) 1971 5:38:50
48 Frank Grotenhuis Hengelo ov 1970 5:49:51
49 Marco Hartman Wildervank 1974 5:57:58
50 Ubel Dijk Wanneperveen 1955 5:59:16
51 Jan Schipper Lellens 1963 6:04:30
52 Hans Lems Wateringen 1962 6:12:51
53 Arie Veth Sliedrecht 1971 6:17:13
54 Lammert Meijer Assen 1957 6:20:19