Uitslagenlijst
26-12-2014  De Belte Kerst Crossloop  Nieuw heeten

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  Kinderloop 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Eke Tibben Onna 2003 3:56
2 Ilse Kemper Raalte 2006 4:15
3 Maud Van der woude Raalte 2003 4:16
4 Britt Dankelman Arrien 2005 4:16
5 Sara Van der Woude Raalte 2004 4:46
6 Indy Kappert Holten 2004 5:00
7 Lieke Kleinherenbrink Nieuw heeten 2008 5:01
8 Janouk Kroes Oldebroek 2003 5:07
9 Evy Bloemen Nieuw heeten 2006 5:13
10 Isis Van Til Raalte 2008 5:29
11 Nienke Kroes Oldebroek 2006 5:38
12 Lindsey Schutte Raalte 2007 5:56
13 Sterre Klein Boonschate Holten 2005 6:00
14 Aniek Loozeman Raalte 2007 6:09
15 Sill Bloemen Okkenbroek 2007 6:11
16 Yara Oosterlaar Heeten 2008 6:15
17 Meike Ten Brinke Raalte 2009 6:20
18 Sophie Steenblik Heeten 2008 6:37
19 Suze Hoogeslag Raalte 2006 6:40
20 Maud Broekman Nieuw heeten 2007 7:05
21 Floor Opstal Raalte 2007 7:07
22 Fleur Kleverwal Nieuw heeten 2008 7:10
23 Hilde Venemans Rosmalen 2010 8:14
24 Jalou Hutten Nieuw heeten 2010 10:50

Jongens  Kinderloop 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Rick Huzen Holten 2003 3:52
2 Mart Koedood Rotterdam 2003 4:01
3 Ivar Broekgerrits Raalte 2006 4:09
4 Jesse Oosterlaar Heeten 2006 4:14
5 Imre Ter Halle Hellendoorn 2003 4:15
6 Nils De Valk Okkenbroek 2004 4:19
7 Sem Heuven Raalte 2004 4:23
8 Dylan Lucas Hoogeveen 2004 4:29
9 Arin Van de Pol Nieuw heeten 2003 4:41
10 Stan Van der Vegt Heino 2006 4:42
11 Bart Overgoor Lemelerveld 2008 4:51
12 Bram Koedood Rotterdam 2007 4:53
13 Milan Ten Brinke Raalte 2007 5:07
14 Niek Lorkeers Haarle gem hellendoorn 2005 5:07
15 Kay Schrijver Nieuw heeten 2005 5:08
16 Rens Kleinherenbrink Nieuw heeten 2008 5:09
17 Thom Huzen Holten 2004 5:11
18 Abel Koedood Rotterdam 2007 5:16
19 Ties Hoogeslag Raalte 2006 5:20
20 Mathijs Kemper Holten 2004 5:26
21 Daan Lorkeers Haarle gem hellendoorn 2006 5:38
22 Jelle Pijnappel Nieuw heeten 2007 5:40
23 Bram Verwoolde Haarle gem hellendoorn 2005 5:45
24 Rins Pijnappel Nieuw heeten 2009 5:46
25 Daan Kemper Holten 2006 5:50
26 Mads Broekgerrits Raalte 2008 5:50
27 Tijn Kemper Holten 2004 5:55
28 Thijs Lorkeers Haarle gem hellendoorn 2004 5:57
29 Jorn Heuven Raalte 2007 5:58
30 Tymo Van der Pol Nieuw heeten 2007 6:01
31 Fynn Van Til Raalte 2009 6:15
32 Sven Bloemen Nieuw heeten 2008 7:02
33 Kees Veurink Hellendoorn 2010 7:14
34 Sieb Aalders Hellendoorn 2010 7:14
35 Aiden Hutten Nieuw heeten 2012 10:50

Meisjes  Jeugdloop 2.5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 2,5 km Foto
1 Margot Rijsman Warnsveld 1998 9:47
2 Lieke Markink Zwolle 2001 10:23
3 Esmee Marsman Raalte 2001 10:24
4 Aniek Mars Raalte 2004 10:28
5 Iris Gils Zwolle 2002 10:39
6 Denice Lucas Hoogeveen 2001 11:01
7 Suzan Ruitenberg Dalfsen 2001 11:11
8 Emma Westenberg Dedemsvaart 2001 11:31
9 Eline Dankelman Arrien 2002 11:52
10 Sanne Loozeman Raalte 2003 11:52
11 Lynn Tielbeke Luttenberg 2003 11:59
12 Tessa Kamps Zwolle 2000 12:01
13 Yvette Van Ekeren Nieuw heeten 2002 12:04
14 Lisa Diekman Raalte 2001 12:38
15 Sanne Meijerink Heeten 2004 12:39
16 Celine Kemper Holten 2002 12:54
17 Mara Bakker Haarle gem hellendoorn 2004 13:10
18 Iris Wuestman Holten 2002 13:22
19 Jorien Meijerink Heeten 2000 13:22
20 Cez Mensink Heeten 2005 14:08
21 Dyone Poppe Haarle gem hellendoorn 2002 16:36
22 Nienke Van Ekeren Nieuw heeten 2004 16:38
23 Rebecca Ismail Schalkhaar 2001 21:40

Jongens  Jeugdloop 2.5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 2,5 km Foto
1 Pim Bakker Rijssen 2001 8:57
2 Julian Reinkingh Heino 2001 9:32
3 Gijs Bakker Rijssen 2001 9:39
4 Devin Bakker Haarle gem hellendoorn 2002 9:51
5 Twan Diekman Raalte 2000 9:56
6 Stijn Van Gurp Heino 2002 10:01
7 Cas Gerritsen Lemelerveld 2002 10:02
8 Finn Van Pijkeren Middelstum 2001 10:04
9 Jur Heuven Luttenberg 2001 10:07
10 Daan Veenhuizen Zwolle 2001 10:12
11 Nout Wippert Marienheem 2003 10:18
12 Mart Koedood Rotterdam 2003 10:22
13 Luuk Gerritsen Lemelerveld 1999 10:28
14 Tijn Wippert Marienheem 2004 10:44
15 Lars Essink Raalte 2002 10:53
16 Rick Huzen Holten 2003 10:54
17 Robin Klein Boonschate Holten 2003 10:56
18 Rick Schrijver Marienheem 2001 11:01
19 Levi Akkersdijk Marienheem 2002 11:03
20 Ties Marsman Raalte 2002 11:08
21 Luc Kappert Markelo 2002 11:12
22 Remon Vloedgraven Luttenberg 2001 11:12
23 Sem Jorink Raalte 2002 11:20
24 Kevin Jansen Holleboom Marienheem 2001 11:24
25 Nils De Valk Okkenbroek 2004 11:34
26 Nelson Berghuis Heeten 2002 11:43
27 Hielke Prins Heino 2002 11:47
28 Luke Heymerikx Marienheem 2003 12:09
29 Thijs Hagen Raalte 2002 12:21
30 Daan Reimert Marienheem 2003 12:22
31 Ole Kappert Raalte 2005 12:23
32 Reno Poppe Haarle gem hellendoorn 2004 12:30
33 Nouk Mensink Heeten 2003 12:32
34 Max De Roos Raalte 2006 12:47
35 Jerom Kappert Luttenberg 2003 12:59
36 Arin V d Pol Nieuw heeten 2005 13:06
37 Lenny Vloedgraven Luttenberg 2004 13:08
38 Thomas Veldkamp Luttenberg 2002 13:14
39 Lucas Veldkamp Luttenberg 2004 13:46
40 Ties Meijerink Heeten 2005 14:53
41 Jorn Bosman Nieuw heeten 2006 16:46

Bedrijven  Crossloop 5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Vital Centre 1 Raalte 2014 22:31 22:39
2 Bruggeman & Wieferink Accountancy 1 Raalte 2014 28:37 29:05

Dames  Crossloop 5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Ellis Bebseler Peins 1991 18:42 18:43
2 Astrid Velden, van Hardenberg 1967 19:50 19:52
3 Marije Dankelman Arrien 1997 20:01 20:02
4 Marleen Van aartrijk Eindhoven 1979 20:15 20:18
5 Hennie Teunissen Raalte 1963 20:30 20:34
6 Aleid Groenewoudt Eindhoven 1991 20:36 20:37
7 Nynke Flipse Lochem 1999 20:33 20:38
8 Marieke Brinkhuis Raalte 1985 20:40 20:45
9 Loes Jansen Haarle gem hellendoorn 1986 21:15 21:19
10 Marian Fuselier Heino 1962 21:22 21:25
11 Janny Straatsma Rosmalen 1969 21:30 21:38
12 Ellen Holtmaat Marienheem 1986 21:54 22:14
13 Lise Koenjer Raalte 1988 22:34 22:42
14 Minke Holleboom Heeten 1996 22:36 22:50
15 Patricia Seinen Zwolle 1970 22:50 22:55
16 Jiske Bruggeman Heino 1987 22:57 23:05
17 Ellen Keizer Raalte 1985 22:59 23:06
18 Hermie Drenth Zwolle 1967 23:04 23:13
19 Anouk Jansen Holleboom Nieuw heeten 1992 23:10 23:16
20 Ineke Nawijn Hardenberg 1969 23:19 23:27
21 Kim Hogeman Raalte 1985 23:22 23:32
22 Evelien Marsman-Besten Lemelerveld 1972 23:28 23:33
23 Heleen Baarslag Lettele 1987 23:31 23:36
24 Wencke Beerens Raalte 1979 23:33 23:37
25 Sanne Flipse Lochem 2002 23:33 23:39
26 Elleke Demmers Wijhe 1985 23:39 23:47
27 Charlot Hogeman Raalte 1985 23:38 23:49
28 Elien Schutte Olst 2003 23:46 23:49
29 Tanja Rozendal Lemelerveld 1967 23:42 23:51
30 Anja Beldman Holten 1971 23:43 24:05
31 Alejandra Luna Gajardo Raalte 1976 23:55 24:06
32 Gerda Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1958 24:14 24:17
33 Marlou Kwakkel Raalte 1981 24:11 24:23
34 Claudi Oostewechel Luttenberg 1992 24:21 24:27
35 Rolien Duiven Zwolle 1980 24:26 24:32
36 Paula Heerink Heino 1964 24:41 24:46
37 Marlin Bloo Raalte 1993 24:49 24:57
38 Silvia Klein Hofmeijer Wijhe 1960 24:53 25:00
39 Gemma Groenewoudt Deventer 1989 24:57 25:05
40 Yvonne Verhoef Lemelerveld 1986 25:03 25:07
41 Marlou Schulten Raalte 1999 25:01 25:08
42 Esther Van Aalderen Heino 1988 25:19 25:25
43 Marian Bloo Raalte 1962 25:19 25:28
44 Marielle Timmerman Raalte 1972 25:31 25:35
45 Maaike Van de Belt Heino 1974 25:30 25:41
46 Sharon Rietveld Raalte 1986 25:17 25:42
47 Sanne Kogelman Marienheem 1989 25:24 25:43
48 Amarins Piksen Hellendoorn 1993 25:31 25:44
49 Marja Mulder Raalte 1963 25:39 25:48
50 Miriam Maat Raalte 1969 25:36 25:52
51 Yvonne Westenenk Raalte 1968 25:46 25:56
52 Kristel Jutten Raalte 1977 25:42 25:59
53 Silvia Plessius Heeten 1965 25:43 26:00
54 Ineke Koopman Heeten 1960 25:54 26:00
55 Aniek Oostewechel Heeten 1983 25:40 26:02
56 Angelique Westenberg Raalte 1973 25:53 26:05
57 Renate Kroes Oldebroek 1973 26:01 26:11
58 Lucre Evers Marienheem 1963 26:04 26:11
59 Marjolein Van Zelst Holten 1977 25:42 26:12
60 Esther Schulten Raalte 1972 26:03 26:12
61 Danique Hutten Nieuw heeten 1989 26:02 26:15
62 Marit Nijdam Nieuwleusen 1998 25:57 26:23
63 Jolien Hofstede Utrecht 1987 25:57 26:26
64 Femke Wuestman Holten 2000 26:07 26:30
65 Joke Klink Raalte 1958 26:04 26:31
66 Silke Aarnink Nieuw heeten 1995 26:18 26:33
67 Romy Wichink Kruit Raalte 1991 26:14 26:34
68 Hetty Van den Berg Deventer 1960 26:09 26:36
69 Ilse Mars Raalte 2000 26:33 26:39
70 Berdien Beltman Bathmen 1987 26:28 26:40
71 Ellen Van Assem Raalte 1978 26:29 26:41
72 Sanne Roerink Lierderholthuis 1986 26:35 26:44
73 Chanine Krisman Raalte 1990 26:32 26:47
74 Martje Godschalk Bathmen 1990 26:38 26:50
75 Sophie Oostewechel Luttenberg 1997 26:46 26:54
76 Adinda Vrij Raalte 1981 26:33 26:57
77 Elise Venemans Raalte 1963 26:34 26:58
78 Kelly Rozendal Lemelerveld 1986 26:43 27:00
79 Gea Bouwhuis Nijverdal 1963 26:43 27:04
80 Karen Van Dijk-Holtmaat Zwolle 1985 26:43 27:06
81 Lieke Scholten-Roescher Raalte 1983 26:59 27:10
82 Ella Herbrink Ommen 1958 27:01 27:10
83 Carlijn Schutte Holten 2000 26:49 27:11
84 Liset Overgoor Lemelerveld 1978 27:05 27:18
85 Femke Pijnappel Nieuw heeten 1978 27:02 27:20
86 Sharon Hutten Nieuw heeten 1987 27:09 27:21
87 Ellen Aalpoel Deventer 1963 27:04 27:26
88 Ankie Dijkslag Olst 1964 27:03 27:27
89 Jiska Bouwman Nieuw heeten 2000 27:06 27:29
90 Kirsten Aalders Hellendoorn 1982 27:15 27:31
91 Esther In de wal Marienheem 1977 27:00 27:31
92 Patricia Otten Raalte 1970 27:00 27:31
93 Elze Diekman Raalte 1986 27:07 27:33
94 Gertrude Piksen Hellendoorn 1986 27:18 27:36
95 José Jorink Raalte 1968 27:29 27:40
96 Marianne Freie Nijverdal 1966 27:21 27:42
97 Marjolein De Haan Bathmen 1989 27:37 27:48
98 Esther Ouwerkerk Raalte 1979 27:30 27:51
99 Emily Hoogeslag Raalte 1976 27:24 27:53
100 Christa Veurink Hellendoorn 1980 27:37 27:57
101 Simone Westenenk-grote gansey Raalte 1973 27:30 27:57
102 Lianne Kemper Raalte 1985 27:48 28:00
103 Helen Blom Hellendoorn 1983 27:40 28:00
104 Ilona Schrijver Raalte 1979 27:44 28:02
105 Miriam Jansman Raalte 1971 27:30 28:02
106 Lyzet Groot beumer Raalte 1975 28:01 28:14
107 Susan Luijsterburg Deventer 1984 28:08 28:17
108 Laura Mulder Enter 1994 28:08 28:19
109 Mace Middelkamp Olst 2005 28:16 28:19
110 Barbara Morrenhof Heino 1967 28:02 28:20
111 Kelly Morrenhof Heino 1999 27:56 28:21
112 Machteld Nielander Lemelerveld 1973 28:10 28:26
113 Tonneke Nijland Heino 1962 28:15 28:32
114 Annelies Gerhardt Haarle gem hellendoorn 1970 28:20 28:33
115 Marjo Zwakenberg Lemelerveld 1971 28:22 28:36
116 Petra Schotman Heeten 1969 28:15 28:37
117 Ilse Jansen Wijhe 1969 28:22 28:38
118 Marloes Elzebroek Deventer 1979 28:15 28:39
119 Els Doorgeest Raalte 1968 28:33 28:40
120 Leni Schrijver Heeten 1971 28:33 28:40
121 Maike Smeenk Heino 1988 28:32 28:45
122 Marian Schrijver Lemelerveld 1954 28:39 28:56
123 Ingrid Lenferink Heino 1962 28:39 28:58
124 Petra Streng Heeten 1958 28:54 28:58
125 Nantske Holleboom Heeten 2000 28:18 28:59
126 Ruth Reins Amsterdam 1988 28:42 29:05
127 Merlin Boksebeld Luttenberg 1992 28:59 29:06
128 Hanneke Hofhuis Heino 1982 29:00 29:13
129 Hermien Ten have Marienheem 1956 28:50 29:13
130 Aafke Tepperik Heeten 1986 29:03 29:16
131 Renate Kleverwal Nieuw heeten 1976 29:33 29:39
132 Marjon Rensen Deventer 1987 29:11 29:40
133 Lotte Booijink Raalte 1986 29:10 29:40
134 Heidi Van't ende Raalte 1971 29:18 29:49
135 Ilze Hondshorst Raalte 1985 29:31 29:55
136 Charissa Hollegien Holten 1980 29:29 29:58
137 Ans Hamelink Raalte 1964 29:32 29:58
138 Karin Roelofs Raalte 1970 29:27 30:00
139 Martine Huisman Raalte 1984 29:41 30:04
140 Sandra Van Til Raalte 1980 29:43 30:11
141 Meike Schrijver Raalte 1987 29:49 30:12
142 Ingrid Bruggeman Heino 1988 29:50 30:13
143 Ria Willemse Raalte 1964 29:41 30:15
144 Marian Holtmaat Marienheem 1957 29:47 30:16
145 Anita Schuurhuis Zwolle 1964 29:51 30:25
146 Judith Talens Wesepe 1983 30:17 30:35
147 Kelly Van Rossum Nieuw heeten 1991 30:36 30:54
148 Anja Hengeveld Zwolle 1961 31:03 31:20
149 Berthien Boode Holten 1978 31:14 31:35
150 Dinande Poortman Holten 1978 31:13 31:35
151 Irene Verheul Terwolde 1988 31:16 31:47
152 Sjolande Van Mullem Nieuw heeten 1977 31:23 31:50
153 Jolanda Nielander Eerbeek 1971 31:50 32:06
154 Miranda Loozeman Raalte 1970 31:54 32:08
155 Inge Aarnink Nieuw heeten 1993 31:54 32:10
156 Mariël Kieftenbeld Heino 1981 31:58 32:20
157 Toni Britsia Deventer 1953 31:56 32:21
158 Femke Rensen Raalte 1988 32:01 32:27
159 Eline Meijerink Heeten 1986 32:21 32:50
160 Gina Strookappe Raalte 1959 32:53 33:08
161 Emma Rietman Haarle gem hellendoorn 1992 33:12 33:33
162 Anja Van Rossum Raalte 1967 33:05 33:39
163 Judith Kroon Heino 1992 33:26 33:57
164 Lucie Mosterd Zwolle 1961 33:58 34:33
165 Margit Venemans Rosmalen 2001 34:42 35:07
166 Fenna Venemans Rosmalen 2003 34:42 35:07
167 Sophie Wichers Schreur Heeten 1998 35:09 35:26
168 Irma Wichers Schreur - Reimert Heeten 1965 35:16 35:34
169 Christel Jonkman Raalte 1969 35:18 35:39

Heren  Crossloop 5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Erik Slomp Zwolle 1984 16:19 16:20
2 Ruud Boom Nieuw heeten 1991 16:52 16:53
3 Wouter Jansen Rotterdam 1993 17:19 17:21
4 Jurriën Ten Hoeve Deventer 1991 17:25 17:26
5 Mark Jansonius Apeldoorn 1996 17:28 17:30
6 Rik Wemmenhove Nijverdal 1982 17:31 17:33
7 Jort Schutte Nieuw heeten 1989 17:33 17:38
8 Steven Van den Bosch Zwolle 1986 17:36 17:38
9 Leon Ruijter Wijhe 1998 17:37 17:38
10 Erik Klein Ballink Zutphen 1964 17:43 17:44
11 Melchior Van de Pol Apeldoorn 1967 17:46 17:47
12 Frank Eggink Zwolle 1977 17:54 17:55
13 Michiel Broeksma Zwolle 1982 18:02 18:03
14 Stefan Paalman Holten 1989 18:07 18:08
15 Gerard Kroes Oldebroek 1970 18:11 18:12
16 Jesper Ten Zijthof Raalte 1995 18:14 18:16
17 Harold Sneller Apeldoorn 1973 18:26 18:27
18 Mark Groot Bronsvoort Marienheem 1987 18:25 18:28
19 Martijn Kogelman Zwolle 1972 18:27 18:29
20 Bert Ruitenberg Dalfsen 1973 18:30 18:32
21 Marco Kuipers Nijverdal 1965 18:39 18:41
22 Jorn Lammers Marienheem 1994 18:39 18:42
23 Sander Bos Deventer 1988 18:54 18:56
24 Niek Hollewand Groningen 1988 18:56 18:58
25 Pascal Den Hartog Rotterdam 1987 19:16 19:19
26 Lucien Perizonius Hengelo ov 1959 19:18 19:21
27 Niels Noordraven Voorburg 1986 19:02 19:22
28 Jeroen Daggenvoorde Lettele 1987 19:18 19:23
29 Anton Ruijter Wijhe 1962 19:21 19:24
30 Hermen Velthuis Raalte 1999 19:20 19:25
31 Ernst Noordraven Amsterdam 1989 19:09 19:26
32 Niels Overmars Wijhe 1998 19:26 19:29
33 Thomas Mudde Olst 2000 19:29 19:35
34 PGA Ten Den Haarle gem hellendoorn 1961 19:31 19:38
35 Remco Bos Deventer 1993 19:43 19:44
36 Stef Tupker Zwolle 1990 19:48 19:50
37 Jeroen Steenblik Heeten 1971 19:47 19:51
38 Jorn Middelkamp Zwolle 1990 19:38 19:52
39 Leon Cronie Deventer 1998 19:41 19:52
40 Thomas Bennink Broekland ov 1997 19:47 19:54
41 Alfons Marsman Lemelerveld 1970 19:52 19:55
42 Bert Manenschijn Lemele 1968 19:53 19:55
43 Raymond Schrijver Raalte 1974 19:54 19:58
44 Wietse Koot Schalkhaar 1997 19:53 19:58
45 Kelvin Lubbers Raalte 1993 19:56 20:03
46 Sander Bennink Broekland ov 1997 20:02 20:08
47 Bennie Stigt Raalte 1962 20:06 20:09
48 Wilfried Woesthuis Nijverdal 1963 20:07 20:10
49 Jurgen Besten Lochem 1996 19:59 20:11
50 Wouter Aan de Stegge Raalte 1988 20:03 20:11
51 Rogier Rietman Haarle gem hellendoorn 1995 20:07 20:13
52 Jeroen Hollegien Raalte 1987 20:12 20:14
53 Dick Bennink Broekland ov 1965 20:10 20:16
54 Demi Kleine Schaars Raalte 1998 20:15 20:17
55 Ruben Benter Raalte 1999 20:13 20:17
56 Abdulwahid Kaya Rijssen 1998 20:15 20:17
57 Nick Kemper Haarle gem hellendoorn 1992 20:10 20:19
58 Willie Schrijver Marienheem 1967 20:16 20:19
59 Wesley Lubbers Raalte 1994 20:19 20:25
60 Remco Jansen Holleboom Marienheem 1999 20:22 20:26
61 Job Middendorp Raalte 1981 20:22 20:29
62 Jan Eikelboom Lemelerveld 1965 20:28 20:31
63 Bart Schutte Olst 1999 20:32 20:36
64 Daan Bouwhuis Nijverdal 1995 20:30 20:37
65 Erik Heuven Luttenberg 1969 20:37 20:42
66 Luuk Bouwhuis Nijverdal 1998 20:37 20:45
67 Silvo Van der Vegte Wijhe 1956 20:44 20:47
68 Bas Kemper Haarle gem hellendoorn 1994 20:44 20:53
69 Sybren Kemper Raalte 2000 20:53 20:57
70 Nick Vegterlo Luttenberg 1994 20:59 21:04
71 Marc Pijnappel Raalte 1981 20:57 21:10
72 Benny Haverkort Ommen 1960 21:09 21:15
73 Thijs Bouwhuis Enschede 1992 21:10 21:17
74 Gerwin Bouwhuis Lemelerveld 1978 21:11 21:17
75 Jorik Hollewand Raalte 1990 21:16 21:18
76 Erik Kieftenbeld Heino 1976 21:17 21:21
77 Martijn Hollewand Zwolle 1993 21:19 21:22
78 Djur Ijsseldijk Lierderholthuis 1985 21:09 21:24
79 Thomas Evers Marienheem 1998 21:29 21:32
80 Radboud Willems Raalte 1972 21:30 21:35
81 Gijs Veltjen Raalte 1997 21:11 21:37
82 Peter Gerritsen Lemelerveld 1968 21:33 21:39
83 Ruben Meijerink Nijmegen 1996 21:34 21:40
84 Joost Meijerink Heeten 1990 21:35 21:41
85 Jan Poortman Holten 1976 21:34 21:47
86 Stefan Boeve Zwolle 1992 21:15 21:47
87 René Westenenk Raalte 1966 21:41 21:48
88 Gerian Rietman Utrecht 1989 21:29 21:49
89 Paul Tielbeek Raalte 1959 21:54 21:58
90 Sid Middelkamp Olst 2002 21:55 21:59
91 Ruud Schutte Olst 2000 21:54 21:59
92 Jan Maarten Albers Heeten 1962 21:54 21:59
93 Henk Bokhove Nijverdal 1962 21:45 22:00
94 Ive Mulders Leiden 1995 21:38 22:02
95 Joost Koolhof Raalte 1986 22:00 22:05
96 Aaldert Zomer Nijverdal 1951 22:03 22:07
97 Erik Huzen Holten 1972 21:53 22:09
98 Wijnand Kogelman Nieuw heeten 1967 22:08 22:10
99 Andre Evers Marienheem 1963 22:05 22:10
100 Ad Eilert Raalte 1968 22:05 22:11
101 Jorg Roetgerink Nijverdal 1992 21:54 22:13
102 Hennie Besten Lochem 1964 21:58 22:15
103 Jan Bloo Raalte 1961 22:08 22:17
104 Arie Van der Lee Raalte 1966 22:12 22:21
105 Hugo Bruggeman Heino 1989 22:16 22:23
106 Fons Schrijver Voorschoten 1968 22:16 22:27
107 Joost Bruggeman Raalte 1976 22:22 22:31
108 Niels Ten Have Haarle gem hellendoorn 1996 22:25 22:31
109 Wouter Ten Zijthof Raalte 1998 22:27 22:34
110 Henk Braker Nijverdal 1969 22:22 22:35
111 Patrick Jorink Raalte 1965 22:30 22:38
112 Rudy Brinkman Raalte 1957 22:32 22:40
113 Jan-Maarten Bomhof Heino 1984 22:23 22:44
114 Edwin Kramer Raalte 1969 22:46 22:50
115 Michel Te Riele Heeten 1984 22:29 22:50
116 Bert Bekkernens Nieuw heeten 1965 22:38 22:52
117 Frank Wouda Goor 1990 22:27 22:52
118 Henk Brons Hattem 1976 22:36 22:55
119 Lennart Krijger Delft 1985 22:29 22:58
120 Mark Wolfkamp Nijverdal 1985 22:44 23:04
121 Jelmer Vegterlo Luttenberg 2000 23:02 23:08
122 Niels Bouwhuis Enschede 1986 23:00 23:08
123 Mark Overmars Raalte 1987 23:00 23:11
124 Peter Fredriks Zwolle 1964 23:09 23:16
125 Hens Oplaat Raalte 1969 23:07 23:18
126 Ronald Ter Mate Twello 1981 22:58 23:20
127 Ton Koopman Heeten 1957 23:16 23:21
128 Dennis Bonhof Raalte 1984 23:13 23:22
129 Roy Veldman Marienheem 1994 23:14 23:23
130 Jelle Mars Wijhe 1999 23:08 23:25
131 Hennie Koenjer Raalte 1958 23:15 23:28
132 Luuk Rodijk Haarle gem hellendoorn 2001 23:24 23:30
133 Gerben Cents Raalte 1983 23:18 23:31
134 Thijs Plattel Raalte 1980 23:26 23:38
135 Thomas Van der Velde Groningen 1993 23:16 23:42
136 Frans Driessen Olst 1956 23:41 23:47
137 Raymond Pronk Raalte 1976 23:38 23:49
138 Andre Middelkamp Wijhe 1961 23:36 23:50
139 Marcel Reuverkamp Heino 1980 23:41 23:51
140 Jeroen Koot Schalkhaar 1964 23:39 23:58
141 Leon Beuze Raalte 1994 24:00 24:04
142 Gerrit-Jan Van de Pol Nieuw heeten 1973 23:54 24:05
143 Marcel Brinkhof Raalte 1960 23:50 24:05
144 Gerard Schrijver Raalte 1970 23:55 24:06
145 Wout Ter Haar Notter 1999 23:50 24:09
146 Erik Bernhart Amsterdam 1982 23:45 24:10
147 Roy Overgoor Lemelerveld 1977 23:59 24:13
148 Dennis Veurink Lemelerveld 1972 23:58 24:14
149 Jeroen Brinkhuis Raalte 1991 24:06 24:16
150 Wouter Velderman Raalte 1984 24:09 24:20
151 Ate Smit Olst 1960 24:12 24:22
152 Bram Van den Broek Raalte 1998 24:24 24:27
153 Pim Van den Broek Raalte 2001 24:23 24:27
154 Henk Nijland Heino 1962 24:14 24:28
155 Jeroen Jansen Nijverdal 1985 24:12 24:31
156 Koen Brinkman Terwolde 1981 24:04 24:34
157 Harry Bouwhuis Nijverdal 1962 24:22 24:42
158 Jordi Hegeman Nieuw heeten 1999 24:29 24:44
159 Eppie Wuesteman Holten 1961 24:20 24:44
160 Hans Boom Nieuw heeten 1958 24:31 24:49
161 Mirko Hegeman Nieuw heeten 2000 24:34 24:49
162 Max Wichers Schreur Heeten 1996 24:41 24:50
163 Wouter Ter Horst Haarle gem hellendoorn 1995 24:24 24:50
164 Vincent Heering Goor 1964 24:35 24:54
165 Freddy Schrijver Nieuw heeten 1969 24:31 24:55
166 Bennie Van Dartel Wijhe 1961 24:49 24:58
167 Bas Schulten Raalte 2000 24:54 24:58
168 Ruud Marsman Raalte 1984 24:31 24:58
169 Fons Zijthof ten Raalte 1960 24:50 24:58
170 Anton Haverkamp Olst 1959 24:51 24:59
171 August Holtmaat Marienheem 1956 24:39 25:00
172 Peter Rodijk Haarle gem hellendoorn 1972 24:41 25:00
173 Remon Lanters Raalte 1989 24:34 25:01
174 Hilbert Huisman Raalte 1988 24:36 25:02
175 Ron Pijnappel Nieuw heeten 1982 24:50 25:04
176 Chiel Hunneman Nieuw heeten 1996 24:38 25:05
177 Gerrit Morrenhof Heino 1966 24:50 25:06
178 André Hegeman Nieuw heeten 1961 24:54 25:08
179 Ruben Besten Lochem 2000 25:00 25:17
180 Andy Kemper Raalte 1987 25:09 25:22
181 Hylke Bouwman Nieuw heeten 2003 25:33 25:37
182 Mark Beerens Raalte 1981 25:29 25:40
183 Peter Gerhardt Haarle gem hellendoorn 1967 25:31 25:43
184 Erjan Hollegien Bathmen 1983 25:17 25:45
185 Kevin Veldkamp Holten 1996 25:39 25:46
186 Tjeerd Fontein Raalte 1986 25:27 25:51
187 Jan Stuiver Zwolle 1947 25:51 26:00
188 Teun Jansen Haarlem 2003 25:44 26:00
189 Tim Jansen Haarlem 1969 25:43 26:01
190 Jan Spijkerman Lierderholthuis 1960 25:45 26:05
191 Robin Kamphuis Rijssen 1988 25:41 26:08
192 Auke Tepperik Heeten 1982 25:57 26:11
193 Albert Venemans Rosmalen 1966 26:06 26:15
194 Marc Boeve Almelo 1985 25:44 26:16
195 Roy Jonkman Raalte 1967 26:09 26:22
196 Peter Koolhof Broekland ov 1972 25:59 26:29
197 Anton Hofstede Raalte 1956 26:03 26:32
198 Winfred Schulten Raalte 1969 26:23 26:33
199 Ben Wichink Kruit Raalte 1960 26:14 26:36
200 Dennis Groeneveld Heeten 1973 26:23 26:43
201 Mark Oostewechel Heeten 1975 26:26 26:44
202 Rik Brinkhuis Raalte 1988 26:34 26:52
203 Marcel Ten Have Haarle gem hellendoorn 1961 26:44 26:55
204 Jos Veltjen Raalte 1963 26:30 26:56
205 Brian Hoogstraten Deventer 1996 26:17 26:59
206 Cor Diekman Raalte 1949 26:55 27:02
207 Mark Schutte Raalte 1980 26:52 27:02
208 Han Van der Burgt Leiden 1952 26:37 27:03
209 Henk Benter Raalte 1966 26:48 27:05
210 Gerard Hofhuis Heino 1950 27:01 27:12
211 Niels Wessels Heino 1981 26:58 27:12
212 Simon Morrenhof Heino 2003 26:56 27:13
213 Hans Van Dijk Raalte 1980 26:51 27:14
214 Gerrit Strookappe Raalte 1958 27:08 27:14
215 Marc Ten Kate Hengelo ov 1972 26:46 27:18
216 Harry Knobbeh Lemelerveld 1953 26:59 27:18
217 Tijn Moorman Heino 1990 26:51 27:21
218 Eit Frits Van der Velde Raalte 1960 26:54 27:22
219 Mark Opstal Raalte 1973 26:59 27:24
220 Marcel Van Paeschen Deventer 1965 27:04 27:25
221 Marco Wibbelink Assen 1968 26:57 27:29
222 Frank Jansonius Apeldoorn 1963 27:17 27:39
223 Jan Van den Brink Eerbeek 1969 27:29 27:45
224 Edwin Roelofs Raalte 1971 27:40 27:45
225 Jan Koning Vriezenveen 1968 27:10 27:46
226 Mark Oostewechel Raalte 1981 27:25 27:47
227 Gé Jansen Schalkhaar 1962 27:25 27:53
228 Theo Schotman Heeten 1961 27:28 27:57
229 Paul Middelkamp Olst 1968 27:44 27:59
230 Cosmas Jorink Raalte 1969 27:57 28:07
231 Frans Heering Enter 1962 27:47 28:08
232 Tonny Schutte Holten 1963 27:44 28:09
233 Jos Alferink Heeten 1960 27:37 28:10
234 Rob Middelkamp Zwolle 1969 27:49 28:12
235 Rick Neulen Wijhe 2000 28:02 28:17
236 Gerard Fikken Marienheem 1958 27:54 28:20
237 Edwin Middelkoop Olst 1969 28:16 28:20
238 Cas Jorink Raalte 1997 28:16 28:24
239 Gerrit Schuitema Emmen 1947 27:53 28:30
240 Harry Cents Raalte 1947 28:20 28:34
241 Paul Wierink Deventer 1958 28:12 28:38
242 Jan Gerner Luttenberg 1964 28:18 28:38
243 Frank Grolleman Raalte 1985 28:12 28:47
244 Jeroen Piksen Hellendoorn 1956 28:33 28:51
245 Gerrit Jansen Raalte 1942 28:29 28:53
246 Johnny Lokate Haarle gem hellendoorn 1969 28:47 29:01
247 Johan Bril Raalte 1972 28:50 29:18
248 Benny Koerhuis Raalte 1958 28:57 29:31
249 Wim Brinks Holten 1942 29:22 29:45
250 Jip Mulders Raalte 1999 29:32 29:56
251 Harold Wibbelink Raalte 1971 29:27 30:00
252 Harry Bartelds Luttenberg 1964 29:38 30:10
253 Rob Eshuis Raalte 1947 29:56 30:12
254 Stijn Van den Broek Raalte 1968 30:02 30:17
255 Paul Van Rossum Nieuw heeten 1960 30:39 30:58
256 Marieke Harmsen Heino 1989 30:53 31:20
257 Thijmen Jeurlink Goor 2000 31:15 31:29
258 Elout Korevaar Eindhoven 1978 31:16 31:50
259 Ab Koetsier Holten 1946 31:38 32:00
260 Dick Middendorp Raalte 1964 32:39 33:09
261 Ton Hondshorst Raalte 1956 34:19 34:52
262 Harrie Elzebroek Twello 1949 35:04 35:38
263 Jaap Van der Spek Nieuwleusen 1938 36:55 37:26

Bedrijven  Crossloop 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 1&al Reclame 2 Raalte 2014 43:28 43:36

Dames  Crossloop 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Tess Boekema Zwolle 1993 42:18 42:22
2 Clasina Jansen 's-gravenhage 1988 43:07 43:09
3 Christel Nij Bijvank Amsterdam 1985 43:21 43:29
4 Anita Spieker Deventer 1962 44:42 44:47
5 Yvonne Rosenkamp Raalte 1967 44:51 44:58
6 Ilse Keizer Heeten 1987 44:56 45:00
7 Irene Eektimmerman Raalte 1973 46:06 46:11
8 Judith Hulsman Lemelerveld 1969 46:21 46:26
9 Elly Jansen Heeten 1962 46:32 46:39
10 Aafke Willemsen Nieuw heeten 1979 46:46 46:50
11 Martine Van der Herberg Amstelveen 1989 48:29 48:34
12 Petra Van der Vegt Raalte 1978 48:50 48:54
13 Ingrid Liefers Zwolle 1968 49:46 49:54
14 Tineke Friesen Deventer 1980 49:59 50:05
15 Sylvia Wichink Raalte 1967 50:13 50:19
16 Josien Ruts Alphen aan den rijn 1977 50:10 50:20
17 Karin Van der Toorn Deventer 1979 50:40 50:47
18 Gemma Kogelman Haarle gem hellendoorn 1968 50:54 51:00
19 Mariet Drinhuyzen Almelo 1969 52:30 52:41
20 Heleen Middelkoop Leiden 1993 52:36 52:41
21 Ingrid Pronk Hattem 1973 53:25 53:35
22 Frederiek Dijkema Zwolle 1961 54:27 54:35
23 Mireille Janssen Raalte 1970 54:51 55:01
24 Mieke Sellis Staphorst 1959 58:20 58:28
25 Andries Elzinga Loosbroek 1946 59:38 59:48
26 Mieke Williams Newcastle upon Tyne (GB) 1983 1:00:28 1:00:38

Heren  Crossloop 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Pascal Dankelman Ommen 1986 34:49 34:50
2 Mark Saathof Nijverdal 1973 35:31 35:33
3 Niek Boom Nieuw heeten 1992 36:53 36:54
4 Bart Van Zelst Holten 1975 37:10 37:12
5 Martin Imhof Nijverdal 1980 37:23 37:24
6 Jeroen Ten klooster Wijhe 1974 37:23 37:24
7 Cor Ton Waskemeer 1962 37:31 37:32
8 Larbi El Ouahbi Deventer 1962 37:43 37:44
9 Patrick Dijk Raalte 1970 37:52 37:53
10 Matijs Jansen Zwolle 1980 37:58 37:59
11 Sjoerd Overmars Heino 1980 38:14 38:16
12 Stefan Boezelman Ommen 1977 38:48 38:49
13 Conrad Van 't erve Amersfoort 1975 39:04 39:09
14 Henk Besten Heino 1962 39:15 39:17
15 Andre Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1959 39:31 39:34
16 Hilco Prins Heino 1965 39:40 39:41
17 Michel Alferink Heeten 1987 39:43 39:45
18 Jeroen Eektimmerman Raalte 1968 39:46 39:47
19 Ted Heethaar Haarle gem hellendoorn 1981 39:52 39:54
20 Laurens Donkerbroek Deventer 1984 39:52 39:54
21 Marten Van der Veen Deventer 1959 40:10 40:12
22 Erik Klink Raalte 1982 40:12 40:13
23 René Hulsman Raalte 1965 40:12 40:15
24 Joris Luijsterburg Holten 1983 40:15 40:18
25 Oscar Kappert Schalkhaar 1975 40:18 40:23
26 Jordy Beekman Raalte 1991 40:31 40:33
27 Ron Jansman Raalte 1991 40:31 40:35
28 Tom Williams Newcastle upon Tyne (GB) 1985 40:33 40:44
29 Theo Boekema Zwolle 1957 40:50 40:53
30 Bennie Akkerman Rouveen 1969 41:01 41:05
31 Jorn Spekschate Olst 1991 41:34 41:36
32 Kasper Kinds Haarle gem hellendoorn 1986 41:31 41:37
33 Rob Hutten Broekland ov 1968 41:44 41:48
34 Frank Freriks Raalte 1969 41:49 41:51
35 Pascal Den Hartog Rotterdam 1987 41:48 41:55
36 Marco Schuurman Raalte 1989 41:53 41:55
37 Maikel Withaar Amersfoort 1991 41:56 41:59
38 Huub Schoorlemmer Heeten 1978 42:09 42:16
39 Maurice Roeterd Schalkhaar 1972 42:15 42:18
40 Frank Hofstede Raalte 1973 42:16 42:19
41 Gerrit-Jan Vels Bathmen 1978 42:14 42:19
42 Harry Marissink Nieuw heeten 1958 42:19 42:23
43 Ruben Nahuis Zwolle 1986 42:18 42:24
44 Paul Wichink Haarle gem hellendoorn 1969 42:19 42:24
45 Tonnie Bosman Nieuw heeten 1960 42:19 42:24
46 Marco Spikker Raalte 1986 42:28 42:33
47 Peter Schrijver Raalte 1990 42:30 42:37
48 Vincent Kok Lemelerveld 1973 42:37 42:40
49 Michel Van Straaten Raalte 1969 42:45 42:48
50 Jeroen De Haan Raalte 1985 42:47 42:48
51 Joost Holtmaat Almelo 1989 43:00 43:05
52 Willem-Jan Tanck Enschede 1965 43:14 43:18
53 Ted Krukkert Haarle gem hellendoorn 1984 43:18 43:24
54 Gerben Bisschop Lemelerveld 1972 43:21 43:25
55 Mathijs Ardesch Amstelveen 1986 43:39 43:44
56 Marco Baltes Lemelerveld 1970 43:48 43:52
57 Martin Voorhorst Zwolle 1963 43:57 44:02
58 Gillian Reins Utrecht 1990 43:54 44:02
59 Rene Groote Schaarsberg Raalte 1970 44:03 44:06
60 Simon Kok Deventer 1964 44:30 44:32
61 Roy Ruiter Nieuw heeten 1988 44:33 44:36
62 Jan Nij Bijvank Heino 1958 44:33 44:40
63 Ramon Rozendom Alphen aan den rijn 1979 44:31 44:41
64 Rob Wiefferink Raalte 1990 44:49 44:56
65 Hans Schoorlemmer Heeten 1962 44:51 44:59
66 Peter Van Assem Raalte 1975 44:53 45:01
67 Gerald Rooijink Broekland ov 1965 45:00 45:05
68 Jan Leusink Zwartsluis 1965 45:21 45:30
69 Bas Buimer Zwolle 1992 45:37 45:41
70 Thijs Lukas Ommen 1984 45:34 45:42
71 Chris Maatman Raalte 1977 45:39 45:44
72 Dennis Ophoff Zwolle 1990 45:38 45:44
73 Rob Nijdeken Deventer 1966 45:47 45:52
74 Mathijs Nicolai Rotterdam 1991 45:46 45:55
75 Remco Smits Zwolle 1968 45:53 46:02
76 Marcel Hagen Raalte 1971 45:59 46:05
77 Vincent Van 't Erve Raalte 1970 46:05 46:10
78 Harold Bruggeman Raalte 1976 46:18 46:23
79 Frank Jansen van der Sligte Olst 1967 46:22 46:28
80 Joey Rozendal Lemelerveld 1989 46:30 46:33
81 Henny Lammers Marienheem 1954 46:32 46:35
82 Rens Ten Tusscher Raalte 1987 46:44 46:52
83 Sander Van der Wielen Heeten 1991 47:05 47:13
84 Freddy Kappert Raalte 1969 47:12 47:19
85 Harry Ten Broeke Nijverdal 1960 47:28 47:38
86 Bert Bekkernens Nieuw heeten 1965 47:38 47:42
87 Erik Kogelman Haarle gem hellendoorn 1965 47:43 47:50
88 Patrick Neulen Wijhe 1969 48:03 48:09
89 Noël Peeters Raalte 1964 48:01 48:10
90 Robert Vloedgraven Raalte 1984 48:32 48:38
91 Feike Van der Werf Laag zuthem 1965 48:44 48:52
92 Hans Pluimers Nijverdal 1967 49:08 49:11
93 Ric Brand Holten 1974 49:14 49:20
94 Tone Ten Hove Marienheem 1949 49:20 49:32
95 Gerard Koekkoek Olst 1951 49:23 49:33
96 René Aarnink Nieuw heeten 1965 49:52 49:58
97 Martijn Heuven Raalte 1974 50:14 50:17
98 Henk Meilink Holten 1961 50:12 50:21
99 TONNIE TEN Hove Raalte 1949 50:14 50:24
100 Herman Hofman Holten 1957 51:06 51:15
101 Anton Kreileman Nijverdal 1949 52:02 52:14
102 Ed Buijtenweg Zwolle 1958 52:04 52:15
103 Lorenz Kok Hellendoorn 1967 52:21 52:33
104 Sem Spijkerman Marienheem 1997 52:39 52:44
105 Ben Kok Kampen 1970 53:17 53:29
106 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 53:23 53:36
107 Gerard Harleman Schalkhaar 1947 53:41 53:46
108 Leo In 't Veld Nieuw heeten 1960 55:08 55:20
109 Roel Ten Klooster Wijhe 1948 56:42 56:51