Uitslagenlijst
27-09-2015  Jouster Merke Loop  Joure

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Dames  4 EM (Fysiotherapie De Merk loop)
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Marinka Pultrum Luxwoude 1976 28:39 28:40
2 Lianne Van de Guchte Emmeloord 1968 30:37 30:43
3 Sandra Hofstra Emmeloord 1976 31:52 31:58
4 Rinske De jong Hemrik 1989 32:00 32:03
5 Jilke Folmer Balk 1981 32:05 32:11
6 Cyntia Grondsma Joure 1980 31:55 32:15
7 Gineke Oosterhuis Den helder 1979 32:24 32:26
8 Neeltje Lefferts Heerenveen 1971 33:43 33:54
9 Fokje Vd werf Gorredijk 1983 34:17 34:26
10 Anne Uijttewaal Arnhem 1992 35:04 35:10
11 T. de Jong Joure 1987 34:51 35:34
12 Esther Hospes Balk 1975 35:27 35:35
13 Monique Klaver Leeuwarden 1980 35:34 35:39
14 Nynke de Blauw Heerenveen 1975 35:29 35:43
15 Jetske De Wolff Woudsend 1982 35:28 35:59
16 Joke Van Houten Boksum 1983 35:34 36:09
17 Annemat Lukkes Sneek 1968 36:51 36:57
18 Helga Wispelweij Sneek 1976 36:50 36:57
19 Ronald Lamsma Joure 1975 37:18 37:39
20 Anna Harbers Sintjohannesga 2000 37:21 37:41
21 Tineke Van der wal Oudeschoot 1984 37:41 37:48
22 Charina van 't Zet Witmarsum 1987 37:41 37:49
23 Nynke Oud Joure 1991 37:23 37:58
24 Aukje Romkes Joure 1991 37:36 38:11
25 Elizabeth Beukens Scharnegoutum 1993 37:56 38:12
26 Rianne Glashouwer Heerenveen 1988 38:07 38:16
27 Alice Fortuin Joure 1969 38:09 38:19
28 Hiltje Steneicer Joure 1987 37:37 38:20
29 Sjoukje Lantinga Oranjewoud 1990 38:08 38:21
30 Tietsia Hofman Joure 1973 38:06 38:23
31 Mirjam Daan Oldemarkt 1980 38:00 38:31
32 Geralien Knopert Heerenveen 1979 38:28 38:38
33 Annet Oud Joure 1973 38:20 38:53
34 Jitske Wierda Heerenveen 1987 38:46 38:56
35 Dukke Temming Joure 1958 38:36 39:13
36 Itty Speelman Joure 39:07 39:35
37 Hanna Copini Amsterdam 1982 39:08 39:36
38 Annemarie Nota Sint nicolaasga 1980 39:44 39:53
39 Barbara Nota Scharsterbrug 1980 39:45 39:54
40 Ciska Velkers Joure 1975 39:26 40:00
41 Hilda Hilarides-Ploegstra Heerenveen 1980 39:54 40:09
42 Alice de jong Oudeschoot 1980 40:19 40:26
43 Silvia Remery Sneek 1969 39:46 40:27
44 Anita Horstink-Grondsma Sneek 1982 39:49 40:29
45 Eefje Van Geffen Joure 1990 40:28 40:34
46 Miranda Nutters Heerenveen 1986 40:35 40:44
47 Monique de Roos Heerenveen 1980 40:35 40:44
48 Yvette Alkema Sneek 1971 40:44 40:51
49 Priscilla Smid Leeuwarden 1980 40:48 40:53
50 Henny Smid Leeuwarden 1980 40:49 40:54
51 Siegrid Jager Sintjohannesga 1988 40:50 40:58
52 Maartje Visser Joure 1992 40:27 41:03
53 Sietske Brandsma Gorredijk 1982 40:43 41:03
54 Elske Dekker Heerenveen 1973 40:45 41:06
55 Zarja Scheper Heerenveen 1975 40:54 41:09
56 Mirthe Akkerman Ouwsterhaule 1979 40:42 41:11
57 Marije Nieuwenhuijse Ouwsterhaule 1976 40:52 41:21
58 Alice Nagelhout Woudsend 1958 40:52 41:24
59 Marjan Jaarsma Hommerts 1971 40:55 41:29
60 Rebecca Talsma Heerenveen 1987 41:14 41:39
61 Pjirkje Mink Joure 1987 41:03 41:40
62 Ester Van Reede Joure 1964 41:16 41:59
63 Martine Peters Joure 1964 41:15 41:59
64 Bregtje Van Vugt Hommerts 1976 41:52 42:25
65 Annet Hoekstra Joure 1978 41:51 42:34
66 Linda Danen Jubbega 1974 42:05 42:46
67 Renate De Boer Oppenhuizen 1987 42:55 43:02
68 Koosje Van aalzum Joure 1965 42:28 43:04
69 Elsbeth De Jong-Vervelde Hoorn nh 1956 42:42 43:15
70 Laura Kraai Groningen 1990 42:55 43:19
71 Wypkje Hoekstra Heeg 1982 42:45 43:21
72 Petra Van der Zee Joure 1969 42:47 43:23
73 Jolanda Potze Terhorne 1974 42:58 43:26
74 Mirjam Van Haskera Joure 1978 43:21 43:57
75 Krista Folkers Joure 1983 43:54 44:25
76 Nienke Scheltens Jubbega 1981 43:54 44:25
77 Marije Verhaag Leeuwarden 1985 43:56 44:27
78 Afke Deen Groningen 1986 44:16 44:48
79 Sjoukje Talen Heerenveen 1984 44:47 44:57
80 Iris Walstra Joure 1991 44:42 45:25
81 Greetje Krikke Langweer 1968 44:48 45:30
82 Sabrina Vervat Joure 1985 44:48 45:30
83 Marjo Alberts Sneek 1967 44:54 45:35
84 Judith Zijlstra Warstiens 1973 45:03 45:44
85 Jolanda Eggink- Boezerooij Oldemarkt 1987 45:09 45:47
86 Riemy van Dijk De wilp gn 1971 45:32 45:48
87 Jacqueline Boezerooy Slijkenburg 1981 45:13 45:52
88 Maaike Visser Heerenveen 1990 45:34 46:08
89 Ria Postma Joure 1968 46:00 46:21
90 Marjanne Messie De knipe 1975 45:46 46:32
91 Grietje Kramer Joure 1987 46:15 46:49
92 Anselien Bonthuis Joure 1973 46:41 47:02
93 Aurelia Hoen - de Lange Heerenveen 1980 46:28 47:12
94 Elly Seijen de Goede van Oranjewoud 1969 46:30 47:13
95 B. Palali Bolsward 47:08 47:24
96 Roelena Bonthuis- Holtrop Joure 1983 47:08 47:25
97 Riemy Lantinga Oranjewoud 1965 47:24 47:38
98 Catelijne Nelis Heerenveen 1980 47:37 48:08
99 Sietske Van der Bij-Elzinga Irnsum 1961 47:57 48:34
100 Janny De Leeuw De knipe 1956 48:33 48:37
101 Peggy Glashouwer Heerenveen 1980 48:47 48:56
102 Eelkje Veenje Warga 1983 49:07 49:25
103 Nynke De Jong Joure 1986 49:05 49:39
104 Berber Bergsma Roordahuizum 1990 49:05 49:39
105 Althea Browne Heerenveen 1953 49:40 49:44
106 Pytsje Couperus Rottum fr 1977 49:42 50:23
107 Maryan van der Molen Witmarsum 1990 50:32 50:40
108 Linda Kingma Heerenveen 1978 50:40 50:49
109 Chantal Plantinga Zwaag 1986 51:58 52:39
110 Debby van Veen Vegelinsoord 1981 54:28 54:55

Heren  4 EM (Fysiotherapie De Merk loop)
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Peter-Jan De Jong Joure 1998 23:34 23:35
2 Geart Jorritsma Sneek 1996 23:35 23:36
3 Frank Buigel Groningen 1993 25:02 25:04
4 Eelco van der Heide Sintjohannesga 1980 25:47 25:48
5 Teun Eppinga Willemsoord 1998 26:00 26:19
6 Sybout Wijma Heerenveen 1987 26:19 26:22
7 Teade Rispens Heerenveen 1980 26:33 26:36
8 Klaas Suierveld Joure 1993 26:44 26:47
9 Harold Brouwer Heerenveen 1980 26:47 26:49
10 Jappie Doller Waskemeer 1965 27:02 27:04
11 Vincent Groeneveld Heerenveen 1978 27:40 27:43
12 Andres Faber Beilen 1988 28:01 28:05
13 Pascal Sinnema Leeuwarden 1999 28:19 28:22
14 Paul Clement Sneek 1969 28:36 28:39
15 Arnold Zwaagstra Drachten 1976 28:58 29:02
16 Jan Julius Buwalda Heerenveen 1981 29:16 29:18
17 Marco Tibbesma Heerenveen 1989 29:32 29:43
18 Sieberen De Jong Vegelinsoord 1973 29:47 29:50
19 Ulke Scherp Heerenveen 1966 30:14 30:26
20 Jasper Rense Heerenveen 1984 30:41 30:43
21 C. Speerstra Heerenveen 1980 31:12 31:29
22 Heine Mink Scharsterbrug 1970 31:13 31:32
23 Johannes Faro Wolvega 1986 31:33 31:52
24 Jan Oord Langezwaag 1971 31:38 31:55
25 Tommy Hoogeveen Heerenveen 1981 31:47 32:00
26 Peter De jong Jubbega 1987 31:59 32:03
27 Jeroen van de Laan Heerenveen 1971 31:49 32:05
28 Thomas Eppinga Haskerhorne 1999 31:52 32:11
29 Lean Dijkstra Heerenveen 1980 32:00 32:13
30 Bram Klaver Minnertsga 1988 32:16 32:42
31 Adrie Hoks Joure 1977 32:41 32:45
32 Anne Bijker Sintjohannesga 1980 32:52 32:56
33 Jorrit Pruiksma Oudemirdum 1992 32:50 32:57
34 Gerben Bosma Heerenveen 1980 32:40 32:58
35 Hilbert Talsma Heerenveen 1980 32:56 33:03
36 Armando Haverkamp Heerenveen 1980 32:55 33:05
37 Douwe Douwe Irnsum 1999 32:38 33:05
38 Gooitzen Heida Rottum gn 1972 33:08 33:20
39 Kees Van der Velde Klijndijk 1963 32:44 33:23
40 Martijn Halbesma Drachten 1983 33:16 33:28
41 Rutger Nossin Heerenveen 1979 33:15 33:32
42 Jetze Baay Joure 1986 33:29 33:37
43 Hendrik Van der Zee Balk 1979 33:31 33:37
44 Pieter Van der Bij Irnsum 1957 33:31 33:39
45 Lolke Jan Holtrop Heerenveen 1987 33:32 33:44
46 Jan Sjouke van der Heide Joure 1980 33:33 33:44
47 Jos De Witte Ouwsterhaule 1974 33:29 33:47
48 Johan Zandstra Gorredijk 1987 33:35 33:48
49 Gerard Scheper Heerenveen 1970 33:51 34:07
50 Frits Roossien Heerenveen 1980 34:04 34:11
51 Partick Hessels Heerenveen 1987 33:59 34:11
52 Christian Huiberts Gorredijk 1980 34:17 34:30
53 Carlo Lanza Heerenveen 1981 34:53 35:00
54 Jan Willem Kram Ijlst 1968 34:44 35:02
55 Andr? Everts Heerenveen 1977 34:59 35:13
56 J. Krol Heerenveen 1980 35:03 35:23
57 Meine Van der Zee Balk 1982 35:12 35:25
58 Mark Volbeda Sintjohannesga 1977 35:16 35:28
59 Wim Van der Velde Noordwijk gn 1973 34:49 35:29
60 Niek Drost Groningen 1987 35:06 35:32
61 Piet Hospes Rottum gn 1978 35:22 35:32
62 Reinder Talen Heerenveen 1980 35:25 35:36
63 Homme Dijkstra Rottum gn 1981 35:28 35:40
64 Mark Van Houten Boksum 1981 35:34 36:09
65 Bouke Molenaar Groningen 1966 35:57 36:10
66 Gerrit de Leeuw Oudeschoot 1980 36:21 36:24
67 Peter Horstink Sneek 1979 35:45 36:25
68 Sietze Douma Heerenveen 1980 36:21 36:38
69 Dick Eerdmans Sneek 1970 36:31 36:45
70 Jurrien Visscher Mastenbroek 1991 36:23 36:49
71 Willem Dillingh Mildam 1973 36:57 37:41
72 Rikkert Besselse Leeuwarden 1983 38:08 38:22
73 Peter Slager Assen 1980 39:12 39:38
74 Mark Feikema Bozum 1985 39:15 39:43
75 Wibe Wassennaar Joure 1990 39:32 39:48
76 Stefan Nomen Gouda 1984 39:15 39:54
77 Ronald den Heijer Heerenveen 1980 39:52 40:05
78 Loper 4 Bent Acera Heerenveen 1980 39:55 40:10
79 Pascal De Groot Balk 1975 40:07 40:15
80 Wim Nijman Folsgare 1957 40:03 40:18
81 Gerald Pranger Groningen 1982 40:08 40:20
82 Eit Frits Van der Velde Raalte 1960 39:45 40:28
83 Ruben Haverkamp Heerenveen 1986 40:28 40:37
84 Frank de Bruin Heerenveen 1982 40:44 40:58
85 Wilco Tigchelaar Heerenveen 40:47 40:59
86 Jan Veenstra Nes gem boarnsterhim 1965 40:44 41:05
87 Olaf Jacobs Langezwaag 1974 40:49 41:09
88 Bouwe Talsma Heerenveen 1956 40:55 41:20
89 Rolie Tromp Heerenveen 1981 41:11 41:21
90 Wieger G. Klijnstra Heerenveen 1948 41:00 41:26
91 Kris Van der Velde Veldhoven 1976 42:13 42:54
92 Jan Lubbers Joure 1956 42:31 43:06
93 Jilco Woudstra Joure 2002 42:41 43:10
94 Wout De Jong Heerenveen 1947 42:42 43:15
95 Jan Huizenga Oranjewoud 1964 45:47 46:33
96 Arie Van Middelkoop Heerenveen 1963 46:29 47:14
97 Dave De jong Sneek 1967 49:09 49:41
98 T. oppewal Heerenveen 1980 49:41 49:50
99 Geurt Kingma Heerenveen 1971 50:39 50:49
100 Gerald Hoogeveen Bolsward 1965 1:25:11 1:25:22
101 Geert Kraak Heerenveen 1934 1:44:34 1:45:10

Dames  10 km (Alie Fysiotherapie loop)
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Renske De Vries Sneek 1985 43:16 43:17
2 Bettie Agricola Goingarijp 1967 43:32 43:34
3 Liesbeth Steenbergen Sneek 1966 44:05 44:07
4 Anita Reimert Zwolle 1983 45:35 45:37
5 Liesbeth Hiddema Irnsum 1973 48:08 48:11
6 Alie Brouwer - Andringa Joure 1963 48:19 48:21
7 Andrea Kroes Makkum fr 1981 48:40 48:45
8 Ytsje Talsma-Kingma Hijlaard 1982 49:15 49:19
9 Hermine Kroon Joure 1965 50:02 50:08
10 Grietje Dijkstra Joure 1957 50:12 50:21
11 Birte De Jong Haskerhorne 1987 51:07 51:14
12 Ankie Hanzens Sloten fr 1964 51:09 51:17
13 Linda Luten Joure 1986 51:26 51:43
14 Marjolein Prins Joure 1987 53:01 53:13
15 Hetty IJkema Lemmer 1971 53:21 53:29
16 Geeske Hospes Haskerhorne 1967 53:29 53:31
17 Gerrie Van der Meer-Wagenaar Heerenveen 1956 53:27 53:45
18 Annigje Meester Joure 1962 53:39 53:48
19 Tineke Van der meer Heerenveen 1980 53:30 53:49
20 Rommie Waslander-Stoelwinder Katlijk 1963 53:48 53:57
21 Liset Beek van Gorredijk 1979 54:00 54:06
22 Janine Does Heerenveen 1972 54:07 54:11
23 Tina Bekius Berlikum fr 1981 54:11 54:15
24 Miranda Werkhoven Zwiggelaar Lemmer 1986 54:09 54:22
25 Tineke Romkema Joure 1987 54:21 54:31
26 Nienke Plantinga Scharsterbrug 1974 54:37 54:44
27 Lyke Rots Drachten 1983 54:40 54:46
28 Marije Boschma Joure 1983 55:04 55:11
29 Dulcy Hamstra Sneek 1968 55:40 55:59
30 Diny Jansen kuipers Oldeberkoop 1960 56:20 56:23
31 Nathalie Hettinga Joure 1995 56:24 56:33
32 Jeltsje Ferwerda-ter Wee Joure 1961 56:39 56:45
33 Marleen Van den Meerschaut Delfstrahuizen 1983 57:00 57:08
34 Bea Sloothaak Haskerhorne 1995 57:10 57:24
35 Mirjam De witte Warffum 1965 57:21 57:37
36 Bettie Graaf, de Mantgum 1986 57:26 57:38
37 Mariëlle Schelhinga Bolsward 1993 57:32 57:42
38 Djoke De Boer It heidenskip 1995 57:59 58:07
39 Janneke Steenstra Heerenveen 1974 57:59 58:08
40 Ans Agricola Joure 1959 58:20 58:28
41 Michelle Nooy Echten fr 1981 58:46 58:54
42 Inez Van der Meer Terkaple 1972 59:01 59:08
43 Cedy Broos-van der Velde Augustinusga 1974 58:59 59:12
44 Frida Bouma Tjerkgaast 1995 59:02 59:15
45 Esther Dijkstra Sint nicolaasga 1983 59:04 59:16
46 Lorena Hoekstra Joure 1971 59:06 59:19
47 Conchita Trujillo Joure 1984 59:09 59:28
48 Elisah Van Zanden Joure 1986 59:21 59:31
49 Rinske Veenstra Joure 1981 59:25 59:36
50 Jetske Oenema Heerenveen 1967 59:31 59:43
51 Willy De Jong Leeuwarden 1967 59:43 59:53
52 Annemieke Huiskamp Nijehaske 1978 59:53 1:00:07
53 Minke Oord Joure 1956 1:00:04 1:00:08
54 Petra Huiskamp Mantgum 1974 59:59 1:00:13
55 Ilonka Marcelis Sneek 1964 1:00:24 1:00:31
56 Liesbeth Minnema Joure 1968 1:00:20 1:00:32
57 Afke Van der Werff Joure 1987 1:00:25 1:00:35
58 Anja Jongsma Katlijk 1961 1:00:51 1:01:04
59 Ybeltsje Lemstra Lemmer 1959 1:01:00 1:01:16
60 LIza Van der Land Damwoude 1985 1:01:30 1:01:35
61 Petra Wassenaar Joure 1989 1:01:54 1:02:02
62 Gerda Ferbeek Woudsend 1983 1:02:08 1:02:22
63 Djûke Elzinga Joure 1979 1:02:20 1:02:35
64 Willemien Kolhoff Luinjeberd 1969 1:02:32 1:02:43
65 Minke Molenaar Heerenveen 1969 1:02:33 1:02:43
66 Neeltje Anna Ferwerda Joure 1989 1:02:54 1:03:00
67 Susan Konst Sint nicolaasga 1963 1:02:54 1:03:12
68 Marian Nijholt Makkum fr 1956 1:03:11 1:03:19
69 Marijke De Boer Sneek 1964 1:03:22 1:03:31
70 Marian Macco Joure 1978 1:03:59 1:04:05
71 Gerda Schavemaker Joure 1981 1:03:56 1:04:12
72 Sandra Postma Sint nicolaasga 1968 1:04:13 1:04:30
73 Annet Nijholt Joure 1963 1:04:51 1:04:59
74 Jolanda Atsma Joure 1974 1:04:54 1:05:13
75 Karin Sinnema Sneek 1963 1:05:20 1:05:38
76 Geertje Nijholt - Bruinsma Joure 1975 1:06:35 1:06:54
77 Monique Terpstra Sneek 1973 1:06:50 1:07:08
78 Pytsje Hofman Sneek 1983 1:07:43 1:07:58
79 Aukje Van der Werff Joure 1955 1:08:43 1:08:49
80 Jikkie Hummel de Jong Broek fr 1965 1:08:51 1:09:09
81 Diederika Jongema Joure 1987 1:12:00 1:12:11
82 Esther Hoekstra Sneek 1971 1:14:18 1:14:36
83 Boukje Wijmans Joure 1984 1:19:58 1:20:13

Heren  10 km (Alie Fysiotherapie loop)
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Willem Faber Sint nicolaasga 1964 35:29 35:30
2 Ynte Lemstra Lemmer 1990 36:18 36:19
3 Freek Jaarsma Makkum fr 1974 38:03 38:04
4 Jeroen Koot Heerenveen 1981 38:22 38:23
5 Jurriaan Rouw, de Oranjewoud 1975 38:34 38:36
6 Sipke Schaap Lemmer 1981 39:16 39:19
7 Freddie Bouma Steenwijk 1961 39:28 39:29
8 Eddy Elsinga Heerenveen 1969 39:48 39:49
9 Hilbert De haan Ouwster nijega 1990 40:06 40:07
10 Henk-Jan Steneker Sint nicolaasga 1996 40:13 40:14
11 Hans Hiemstra Harkema 1978 40:56 40:57
12 Herman Westerhuis Tzum 1974 40:58 41:00
13 Mildo Kock Balk 1967 41:32 41:33
14 Hcs Koeman Blokker 1957 43:41 43:43
15 Andre Goes Emmeloord 1958 43:43 43:47
16 Wieger Schotanus Balk 1970 43:55 43:58
17 Marco Bosma Heerenveen 1986 44:54 44:56
18 Gerrit-Jan Breeuwsma Harich 1991 45:15 45:20
19 Walter Sinnema Joure 1990 45:18 45:21
20 Nico Van der Werff Joure 1990 45:15 45:25
21 Beke Cnossen Bozum 1954 45:32 45:34
22 Arie Steneker Sint nicolaasga 1962 45:50 45:52
23 Jasper Kruizinga Joure 1963 40:43 46:03
24 Atze w Merkus Winsum fr 1976 46:34 46:38
25 Jillis Van der Voort Beetsterzwaag 1969 47:08 47:18
26 Johannes Klaver Joure 1972 47:14 47:20
27 Bert Velkers De knipe 1971 47:24 47:28
28 Steffan Nijhof Heerenveen 1989 47:24 47:32
29 Martijn Bergsma Balk 1976 47:45 47:47
30 Jan Andringa Joure 1966 48:03 48:06
31 Oscar Verheijen Rosmalen 1970 48:12 48:21
32 Catharinus Helfrich Ouwsterhaule 1978 48:18 48:23
33 Anne Sinnema Joure 1957 48:20 48:24
34 Minne Brouwer Wolvega 1954 48:22 48:25
35 Jouke Hoekstra Ijlst 1973 48:30 48:36
36 Wiebe Palstra Bolsward 1984 48:33 48:42
37 Jan Rinzema Heerenveen 1962 48:37 48:44
38 Klaas Bos Joure 1966 49:11 49:16
39 Anne Jan Steenstra Heerenveen 1972 49:08 49:17
40 Pieter De Jong Oldeberkoop 1972 49:15 49:19
41 Johan Zandhuis Sintjohannesga 1964 49:33 49:36
42 Marlon Vrolijk Heerenveen 1970 49:42 49:49
43 Peter De Haas Ijlst 1969 49:52 49:59
44 John Groen De knipe 1967 50:10 50:14
45 Marcèl Waterlander Joure 1971 49:57 50:14
46 Eric Vergeer Luttelgeest 1975 50:31 50:35
47 Nanning Nieuwenhuis Langweer 1974 50:29 50:43
48 Thijs Reitsema Joure 1965 51:06 51:10
49 Nick Betgem Ijlst 1984 51:11 51:18
50 Jeen Bruinsma Katlijk 1958 51:47 51:55
51 David De Munnik Nijmegen 1985 51:57 52:03
52 Jan Hooghiemstra Oenkerk 1955 52:29 52:32
53 Meindert Van der Hulst Rutten 1956 52:41 52:48
54 Bart Potma Joure 1964 52:44 52:49
55 Sijmen Veenema De knipe 1960 53:03 53:17
56 Jelle Pruiksma Joure 1957 53:08 53:20
57 Berend Negerman Joure 1954 53:05 53:20
58 Jan Struikmans Joure 1963 53:06 53:21
59 Fokke De Jong Joure 1971 53:35 53:44
60 Fokke Rosier Oudehaske 1977 53:52 54:03
61 Wiebren Wind Joure 1972 54:13 54:23
62 Feije Jan Van der Meulen Lelystad 1969 54:51 54:56
63 Marten Sjoerd Ferwerda Joure 1987 54:57 55:05
64 Johan Eshuis Joure 1962 55:17 55:26
65 Douwe Koopmans Ysbrechtum 1961 55:25 55:29
66 Bert Jonker Luinjeberd 1966 55:30 55:41
67 Ben Staal Groningen 1961 55:31 55:51
68 Wieger Sinnema Sneek 1958 55:39 55:57
69 Kees Blaauboer Oudehaske 1965 56:04 56:16
70 Sjaak Van Helden Joure 1944 56:20 56:25
71 Willem Lenes Oudehaske 1960 56:16 56:30
72 Jaap Piek Heerenveen 1973 56:23 56:35
73 Pieter Buigel Warffum 1960 57:22 57:37
74 Jan Vreeling Oudehaske 1969 57:36 57:46
75 Hans Van Solkema Joure 1983 58:00 58:18
76 Bram Molenaar De knipe 1961 58:13 58:24
77 Sietse Sietsma Heerenveen 1962 58:22 58:34
78 Ivo Jaski Leeuwarden 1980 58:19 58:58
79 Henk Klompmaker Oudehaske 1962 58:44 59:01
80 Hayco Van der Velde Heerenveen 1976 58:59 59:12
81 Stefan De Jong Amsterdam zuidoost 1990 59:05 59:12
82 Wiebren Spieker De knipe 1956 59:11 59:33
83 Klaas Beuckens Joure 1978 54:09 59:33
84 Danny Roodzant Leeuwarden 1980 58:53 59:46
85 Harmen Dijkstra Joure 1961 59:46 1:00:02
86 Theo Weidenaar Sneek 1971 59:50 1:00:06
87 Minne Dijkstra Oudehaske 1951 1:00:36 1:00:47
88 Henny Blom Gorinchem 1952 1:02:52 1:03:04
89 Rieks Smit Lemmer 1947 1:03:26 1:03:42
90 Jan-Erik Woudstra Joure 1970 58:29 1:03:59
91 Sjouke Van Noord Joure 1965 58:29 1:03:59
92 Richard Molenkamp Joure 1967 1:04:54 1:05:13
93 Joop Bosma Sneek 1954 1:05:21 1:05:38
94 Tonnie Bakker Sneek 1961 1:06:53 1:07:10
95 Daniel de Vries Heerenveen 1976 1:09:56 1:10:11
96 Rob Jaski Kallenkote 1947 1:12:18 1:12:54
97 Johannes De Boer It heidenskip 1963 1:13:24 1:18:29

Dames  10 EM (OP=OP loop)
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Samantha Wolfslag Leeuwarden 1986 1:07:59 1:08:03
2 Simone Van Dijk Makkum fr 1978 1:10:29 1:10:32
3 Femke Hemstra Weidum 1993 1:15:22 1:15:27
4 Inge Van Schaick Leeuwarden 1961 1:16:05 1:16:11
5 Tineke Van de Wal Oudehaske 1985 1:17:24 1:17:27
6 Hester Salverda Oudemirdum 1992 1:18:00 1:18:04
7 Tryntsje Postma-bouwhuis Sint nicolaasga 1987 1:18:36 1:18:46
8 Jolien Bandstra Sint annaparochie 1989 1:20:02 1:20:06
9 Baudien De Boer Sneek 1969 1:21:13 1:21:17
10 Wilma Van der Wal Joure 1976 1:22:17 1:22:25
11 Wendelin Wielenga Sneek 1971 1:22:19 1:22:29
12 Marian Pruiksma-Terpstra Joure 1966 1:23:04 1:23:09
13 Annette Haarsma Joure 1968 1:23:10 1:23:17
14 José Van der Lijke Joure 1975 1:24:15 1:24:30
15 Lucia Van der Bijl Bolsward 1967 1:25:10 1:25:22
16 Wytske Kok Joure 1972 1:25:02 1:25:26
17 Linda De Vries Schalsum 1978 1:25:04 1:25:34
18 Theresia Offringa Nijland 1976 1:25:04 1:25:34
19 Foekje De Boer Joure 1970 1:25:36 1:25:44
20 Henrieta Oosterbaan Goenga 1971 1:26:06 1:26:15
21 Sandra Zijlstra Heerenveen 1983 1:26:12 1:26:20
22 Tabitha Dijkman Leeuwarden 1973 1:27:34 1:28:06
23 Karin Danhof Irnsum 1971 1:27:58 1:28:20
24 Coby De vries Oldelamer 1966 1:27:58 1:28:20
25 Christien De Graaff Groningen 1955 1:29:20 1:29:53
26 Marja Van der Werf- Zoer Joure 1963 1:30:40 1:31:08
27 Gemma De Haan van Noordenburg Kuinre 1982 1:30:47 1:31:24
28 Clara De Boer Bolsward 1973 1:31:15 1:31:32
29 Marjan Dijken Lemmer 1968 1:31:26 1:31:58
30 Anja Poiesz Ysbrechtum 1970 1:32:10 1:32:21
31 Anneke Heijnis Woudsend 1966 1:32:20 1:32:32
32 Antsje Smeding Sint nicolaasga 1968 1:32:57 1:33:13
33 Boukje Efde Irnsum 1963 1:33:14 1:33:29
34 Janny Troelstra Terband 1969 1:33:11 1:33:37
35 Hanna Boschma Joure 1983 1:33:43 1:34:01
36 Lysbet Faber Lemmer 1959 1:33:51 1:34:21
37 Ciske Kroets Witmarsum 1959 1:34:45 1:35:00
38 Baukje Smink Ysbrechtum 1970 1:35:31 1:36:03
39 Frieda Wijnia Joure 1977 1:35:52 1:36:30
40 Liselore Schickendantz Lemmer 1977 1:36:12 1:36:46
41 Lilian Rolefes Heeg 1974 1:39:16 1:39:55
42 Willy Van Beek Ysbrechtum 1967 1:39:39 1:39:57
43 Helen Schilt Idskenhuizen 1978 1:40:06 1:40:24
44 Monique Ketelaar Blauwhuis 1970 1:40:22 1:40:47
45 H. Heida Sneek 1970 1:42:04 1:42:43
46 Gea Akkerman Sneek 1972 1:42:49 1:43:13
47 Rommy Wiersma Kuiper Bolsward 1979 1:43:09 1:43:26
48 Anke De Jong-Geurts Tirns 1965 1:45:00 1:45:12
49 Jetske Bierma Stiens 1973 1:45:28 1:45:47
50 Yvonne Schengenga Joure 1971 1:46:11 1:46:29
51 Ina Peters Klazienaveen 1963 1:49:35 1:50:13
52 Trees Maatman Joure 1966 1:50:09 1:50:49
53 Anneloes Rotteveel Bontebok 1981 1:57:17 1:57:54
54 Trijntje Wijnand Warga 1971 1:57:45 1:58:19
55 Sjoukje Sinnema Warga 1961 1:57:45 1:58:19

Heren  10 EM (OP=OP loop)
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Jan Sytze Jonker Hemrik 1986 57:50 57:51
2 Marcel Adema Akkrum 1972 59:13 59:14
3 Roelof Oostra Mantgum 1983 59:19 59:21
4 Jort Van Zutphen Weidum 1984 59:47 59:48
5 Yke Zoetendal Joure 1972 1:00:16 1:00:18
6 Siep Nota Sneek 1990 1:01:15 1:01:17
7 Johannes Postma Leeuwarden 1973 1:04:33 1:04:35
8 John Nagelhout Heerenveen 1970 1:04:41 1:04:43
9 Henk Van eldik Leeuwarden 1960 1:04:56 1:04:58
10 Rutger Wagenaar Leeuwarden 1981 1:05:06 1:05:08
11 Johan Hofstra Witmarsum 1971 1:05:49 1:05:52
12 Mike Hofstra Sneek 1975 1:06:20 1:06:22
13 Pieter Talsma Mantgum 1983 1:07:27 1:07:29
14 Harmen Jorritsma Joure 1968 1:07:52 1:07:54
15 Klaas Kooistra Drachten 1974 1:08:09 1:08:10
16 Jan Harm Schippers Harkema 1976 1:09:30 1:09:34
17 Henk Ruiter Sneek 1962 1:09:50 1:09:53
18 Theo Boorsma Sneek 1966 1:09:49 1:09:54
19 Egbert Allema Leeuwarden 1986 1:10:29 1:10:34
20 Bernhard Bouma Oldeholtpade 1973 1:11:48 1:11:55
21 Edwin Eijgelaar Sintjohannesga 1970 1:12:18 1:12:20
22 Peter Groothoff Sneek 1967 1:12:39 1:12:43
23 Wieger Romkes Lemmer 1988 1:12:34 1:13:11
24 Bernard Winsemius Joure 1983 1:13:17 1:13:20
25 HENK Van der Meer Gorredijk 1964 1:13:15 1:13:22
26 Klaas Van Heeringen Hardegarijp 1962 1:13:59 1:14:04
27 Eddie Van der Tuin Langezwaag 1972 1:13:43 1:14:11
28 Johnny Oord Heerenveen 1985 1:14:15 1:14:38
29 Klaas Hoekstra Heerenveen 1968 1:15:05 1:15:10
30 Remco Schraa Hardegarijp 1973 1:15:45 1:15:49
31 Marco Hebing Oudehaske 1993 1:15:50 1:15:55
32 Hugo Reitsma Hardegarijp 1976 1:16:16 1:16:22
33 Hessel De Jong Tirns 1964 1:16:12 1:16:34
34 Roeland Van der Lei Sneek 1977 1:16:24 1:16:36
35 Klaas Jan Wiersma Oppenhuizen 1965 1:16:21 1:16:42
36 André Duinstra Sneek 1970 1:16:12 1:16:42
37 Mark Jansen Heerenveen 1976 1:16:44 1:17:05
38 Abe Glazema Langezwaag 1971 1:16:47 1:17:16
39 Gielt Algaa Heeg 1972 1:17:23 1:17:29
40 Henk Ten Hoeve Heerenveen 1964 1:17:07 1:17:46
41 Luut De Jong Woudsend 1966 1:17:32 1:17:56
42 Kees Visser De knipe 1961 1:17:51 1:17:57
43 Luuk Naarding Oosthem 1967 1:17:38 1:18:01
44 Johan Noordenburg Jubbega 1949 1:18:07 1:18:14
45 Rudy Miedema Heerenveen 1960 1:18:27 1:18:37
46 Ronnie Bakker Heerenveen 1983 1:18:04 1:18:42
47 Douwe Bierma Leeuwarden 1982 1:18:44 1:18:53
48 Rogier Van der Velde Joure 1980 1:18:41 1:19:00
49 Wiebe Jongsma Katlijk 1958 1:19:02 1:19:12
50 Fimme Jan Van der Wal Oudega gaast sleat 1971 1:19:01 1:19:22
51 Anne Floris Bottema Nijland 1973 1:19:00 1:19:22
52 Jan Oud Joure 1973 1:19:05 1:19:25
53 Jordi Dommerholt Heerenveen 1996 1:19:49 1:20:27
54 Roelof Kedde Oudehaske 1955 1:19:52 1:20:31
55 Berend Fekken Scharsterbrug 1970 1:20:10 1:20:47
56 Klaas Sikkema Langweer 1967 1:20:40 1:20:59
57 Peter Rijpma Sneek 1985 1:20:36 1:21:00
58 Uilke Bosma Joure 1957 1:20:45 1:21:02
59 Onno Thooft Sneek 1968 1:21:10 1:21:25
60 Wim Haringsma Balk 1972 1:21:14 1:21:35
61 Piet Streefkerk Boelenslaan 1957 1:21:11 1:21:40
62 Johan Jorritsma Sneek 1967 1:22:17 1:22:25
63 JELLE PRANGER Sneek 1966 1:21:55 1:22:26
64 Jan Leijstra Witmarsum 1958 1:22:20 1:22:29
65 Wietse Dijkstra Terzool 1982 1:22:27 1:22:51
66 Watze Schaafsma Emmeloord 1965 1:22:46 1:23:03
67 Bart Sternsdorff Heerenveen 1985 1:23:15 1:23:34
68 Kees Visser Tjerkgaast 1960 1:23:50 1:23:59
69 Johannes Van Diggelen Sneek 1979 1:24:15 1:24:25
70 Cor Wijnja Heerenveen 1956 1:24:01 1:24:25
71 Sven Otter Wolvega 1993 1:24:11 1:24:38
72 Menno De Roos Sneek 1973 1:24:01 1:24:39
73 Jan Schengenga Joure 1970 1:24:20 1:24:39
74 Gerard Bouma Nootdorp 1973 1:24:19 1:24:39
75 Bert Barhorst Ijlst 1957 1:24:17 1:24:59
76 Jacob Terpstra Heerenveen 1961 1:25:00 1:25:28
77 Bauke Wierda Joure 1970 1:25:04 1:25:30
78 Annie Breeuwsma Delft 1973 1:25:35 1:25:44
79 Durk Douma Woudsend 1962 1:25:49 1:26:12
80 Roeland Van der Wijk Drachten 1962 1:26:35 1:26:57
81 Raymond Reekers Sneek 1976 1:26:21 1:26:59
82 Jan Lootsma Menaldum 1949 1:26:40 1:27:03
83 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 1:26:49 1:27:05
84 Pier Wildschut Langweer 1961 1:26:48 1:27:11
85 Werner De Jong Heerenveen 1972 1:26:52 1:27:14
86 Lars Mellema Langezwaag 1969 1:26:51 1:27:19
87 Douwe Jan Talman Harlingen 1954 1:27:23 1:28:04
88 Jaap Halma Leeuwarden 1967 1:27:54 1:28:13
89 Peter Bonthuis Joure 1982 1:28:12 1:28:17
90 Jos Bruin Sint nicolaasga 1957 1:27:57 1:28:23
91 Bouke Agricola Scharsterbrug 1957 1:27:58 1:28:36
92 Robin De Vries Joure 1988 1:28:29 1:29:14
93 Anne Sloothaak Haskerhorne 1959 1:29:10 1:29:34
94 Sjoerd Reitsma Bolsward 1973 1:30:50 1:31:02
95 Bart De Klerk Sneek 1974 1:30:35 1:31:07
96 Milo Van der Kruis Luxwoude 1971 1:30:48 1:31:24
97 Johan De Boer Langezwaag 1969 1:30:50 1:31:25
98 Wietze Jonker Luxwoude 1954 1:31:08 1:31:35
99 Stephan Olof Idskenhuizen 1969 1:31:24 1:31:58
100 Titte Ijkema Lemmer 1967 1:31:44 1:32:14
101 Paul Van Goor Sneek 1953 1:31:53 1:32:16
102 Lolke Cnossen Sneek 1959 1:31:56 1:32:18
103 Meinte Buwalda Schettens 1964 1:32:13 1:32:29
104 Gerard Donker Tjalleberd 1962 1:32:15 1:32:31
105 Jan Jonkman Emmeloord 1953 1:32:19 1:32:35
106 Jos De Schiffart Joure 1980 1:32:00 1:32:41
107 Riekele Heida Heerenveen 1947 1:32:52 1:33:22
108 Jacob Bijlsma Scharnegoutum 1970 1:32:56 1:33:24
109 Cees Visser Sneek 1963 1:33:25 1:33:48
110 Edwin Veenstra Joure 1983 1:33:42 1:34:00
111 Pieter Homma Heino 1965 1:34:05 1:34:27
112 Marco Waterlander Heerenveen 1968 1:34:54 1:35:36
113 Fons Ris Heerenveen 1963 1:35:19 1:36:00
114 Rudmer Nieuwenhout Leeuwarden 1977 1:35:46 1:36:30
115 Jelle De Haan Haskerhorne 1968 1:35:49 1:36:34
116 Bert Niemarkt Winsum gn 1944 1:36:57 1:37:29
117 Frans Roelof Ketting Olivier Rotsterhaule 1971 1:36:58 1:37:30
118 Febo Pedok Heerenveen 1951 1:37:51 1:38:17
119 Arie Rietkerk Gorredijk 1969 1:39:32 1:40:01
120 Ida Hylkema It heidenskip 1964 1:40:23 1:40:48
121 Jan Duim Heerenveen 1955 1:41:23 1:41:53
122 Patrick Dijkhuizen Sneek 1972 1:43:20 1:43:37
123 Gerard Bos Bontebok 1972 1:43:01 1:43:38
124 Jurrie Teeuwen Elburg 1940 1:52:22 1:52:47
125 Piter Van der Woude Heerenveen 1946 1:57:53 1:58:20