Uitslagenlijst
25-10-2015  DRW Run Bike Run en DRW kidsrun  Nijverdal

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes groep 7 & 8  Kidsrun groep 7 & 8
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Annemijn Eshuis Daarle 2003 4:13
2 Philine Eshuis Daarle 2004 4:15
3 Iris Spijkerman Nijverdal 2004 4:22
4 Rachel Hallink Nijverdal 2004 4:55
5 Xue Janssen Nijverdal 2004 4:56
6 Marilyn Roelofs Nijverdal 2004 4:58
7 Estée Scheers Nijverdal 2004 5:00
8 Jennifer Smit Nijverdal 2003 5:01
9 Sofie Hopster Nijverdal 2003 5:02
10 Barbara Spierings Nijverdal 2004 5:08
11 Chazia Bartels Nijverdal 2004 5:12
12 Indy Pronk Nijverdal 2004 5:22
13 Marith Van der Steege Nijverdal 2004 5:23
14 Loes Westera Nijverdal 2004 5:54
15 Nikki De Heer Nijverdal 2004 6:17
16 Ischa Vincent Nijverdal 2005 6:23
17 Sam Van Riel Hellendoorn 2005 6:44
18 Meike Dijkman Nijverdal 2004 7:03

Jongens groep 7 & 8  Kidsrun groep 7 & 8
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Stan van Deursen Daarle 2003 3:51
2 Ivo Willems Nijverdal 2003 4:08
3 Floris Pijs Hellendoorn 2004 4:15
4 Siebrand Van Dellen Nijverdal 2005 4:25
5 Jeremy Kragt Hoge hexel 2004 4:26
6 Lesley Schiltman Hoofddorp 2003 4:33
7 Stef Eektimmerman Nijverdal 2004 4:42
8 Nienke Hoekman Bad Bentheim (DE) 2004 4:44
9 Levi Voortman Nijverdal 2005 4:51
10 Quinten Roeterdink Hellendoorn 2005 4:57
11 Milan Ten Hertog Hellendoorn 2005 4:58
12 R. Smits Zwolle 2004 5:01
13 Jay Van Weezep Nijverdal 2004 5:03
14 Niels Riemers Nijverdal 2003 5:04
15 Menno Santema Nijverdal 2005 5:07

Meisjes t/m groep 6  Kidsrun t/m groep 6
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Dagmar Van Dellen Nijverdal 2007 4:48
2 Lynn Ten Dam Nijverdal 2006 4:55
3 Malou Huijssoon Nijverdal 2007 5:03
4 Isa Van den Berg Hellendoorn 2007 5:05
5 Silke Huijssoon Nijverdal 2006 5:16
6 Bijou Oosterlaar Nijverdal 2004 5:18
7 Daantje Broekmate Hellendoorn 2007 5:22
8 Roisin Horsman Nijverdal 2007 5:33
9 Demi Roosendaal Nijverdal 2007 5:33
10 Indy Voortman Nijverdal 2008 5:35
11 Joy Rekers Nijverdal 2006 5:39
12 Merel Beldman Nijverdal 2007 5:47
13 Tess Nij Bijvank Nijverdal 2007 5:48
14 Helen Schröder Nijverdal 2008 5:51
15 Laura Rosenkamp Nijverdal 2009 6:00
16 Meike Jellema Nijverdal 2006 6:13
17 Sam Laing Hellendoorn 2009 6:18
18 Lise Dijkstra Hellendoorn 2009 6:18
19 Eva Hekkert Nijverdal 2005 6:20
20 Marieke Ter Horst Hellendoorn 2005 6:20
21 Nathalie Ter Horst Hellendoorn 2006 6:22
22 Tessa Schutten Nijverdal 2009 6:24
23 N. Scharphof Nijverdal 2009 6:26
24 Loes Nijendijk Nijverdal 2009 6:27
25 Silke Machielsen Nijverdal 2009 6:27
26 Suze Smits Nijverdal 2009 6:28
27 Sophie Santema Nijverdal 2008 6:29
28 Daniek Jacobs Hellendoorn 2010 6:34
29 Demi Hallink Nijverdal 2005 6:36
30 Rosalie Peek Hellendoorn 2009 6:37
31 Serena Jansen Nijverdal 2006 6:40
32 Mm Van der mei Assen 2009 6:40
33 Vere Van den Berg Nijverdal 2007 6:47
34 Noa-Allegra Goudbeek Nijverdal 2007 6:47
35 Jasmijn Beldman Nijverdal 2010 6:49
36 Aafke Roeloffzen Hellendoorn 2007 6:51
37 Demi Legebeke Hellendoorn 2005 6:59
38 Suus Galgenbeld Nijverdal 2008 7:04
39 Roos Nij Bijvank Nijverdal 2009 7:09
40 Silke Smits Nijverdal 2007 7:11
41 Emma Kruithof Hellendoorn 2009 7:18
42 Fleur Gerrits Hellendoorn 2007 7:21
43 Loïs Knobben Nijverdal 2009 7:21
44 Lynn Poppe Hellendoorn 2009 7:23
45 Lynn Rekers Nijverdal 2009 7:24
46 Josje Stokvis Hellendoorn 2009 7:24
47 Katinka Schröder Nijverdal 2010 7:35
48 Anouk Van de Westeringh Nijverdal 2007 7:35
49 Jolie Hulsman Nijverdal 2008 7:35
50 Floor Dijkman Nijverdal 2007 7:40
51 Lenthe Oude Luttikhuis Nijverdal 2010 7:43
52 Lynn Overmars Hellendoorn 2008 7:46
53 Dido De Heer Nijverdal 2007 7:52
54 Nicky Poppe Nijverdal 2008 7:54
55 Ilona Olthof Hellendoorn 2006 8:02
56 Esra Steggink Nijverdal 2009 8:09
57 Froukje Roeloffzen Hellendoorn 2009 8:09
58 Suze Gerrits Hellendoorn 2010 8:10
59 Lynn Teesselink Nijverdal 2006 8:10
60 Zoë Pots Nijverdal 2008 8:11
61 Mila-Thaina Goudbeek Nijverdal 2009 8:12
62 Charèll Klompjan Nijverdal 2009 8:13
63 Suze Dijkman Nijverdal 2010 8:18
64 Danique Blom Hellendoorn 2010 8:19
65 Bente Krukkert Nijverdal 2010 8:24
66 Lynn Van tongeren Nijverdal 2010 8:24
67 Amy Dijkstra Nijverdal 2011 8:25
68 Lynn Rouwmaat Nijverdal 2009 8:28
69 Madelief Peek Hellendoorn 2012 8:28
70 Amy Hogenkamp Nijverdal 2009 8:38
71 Sanne Kok Nijverdal 2009 8:45

Jongens t/m groep 6  Kidsrun t/m groep 6
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Jirre Ter Brugge Nijverdal 2006 4:12
2 Lars Steggink Nijverdal 2006 4:24
3 Ruben Tijhof Nijverdal 2006 4:25
4 Bjorn Bruinsma Nijverdal 2006 4:28
5 David Spierings Nijverdal 2006 4:47
6 Pepijn Hegeman Nijverdal 2006 4:48
7 Dean Oosterlaar Nijverdal 2007 4:55
8 Twan Jacobs Hellendoorn 2006 5:01
9 R. Pennings Nijverdal 2006 5:02
10 JJ Van der mei Assen 2007 5:02
11 Tim Hulshof Nijverdal 2006 5:08
12 Brian Berendijk Nijverdal 2006 5:11
13 Thijs Reefman Nijverdal 2007 5:14
14 Rick Smalbrugge Nijverdal 2007 5:24
15 Jasper Krukkert Nijverdal 2008 5:24
16 Gijs Nijendijk Nijverdal 2006 5:31
17 Arnau Rosenkamp Nijverdal 2007 5:31
18 Bb Abbink Nijverdal 2005 5:33
19 Levey Buwalda Nijverdal 2006 5:34
20 Coen Heuver Nijverdal 2007 5:37
21 Siem Tijhof Nijverdal 2009 5:39
22 Tom Van den Berg Hellendoorn 2010 5:43
23 Damian Berendijk Nijverdal 2008 5:44
24 Sven Jacobs Hellendoorn 2008 5:46
25 Lars Aalders Hellendoorn 2008 5:47
26 Thijs Heuver Nijverdal 2005 5:51
27 Sieb Dijkstra Hellendoorn 2007 5:53
28 Bram Reefman Nijverdal 2007 5:55
29 Jesse Jellema Nijverdal 2006 5:55
30 Kees Veurink Hellendoorn 2010 5:57
31 Sylvan Elink Schuurman Nijverdal 2009 6:02
32 Jayden Kroeskop Nijverdal 2010 6:03
33 Joost Poffers Nijverdal 2006 6:05
34 Jarnick Klompjan Nijverdal 2006 6:06
35 Tijs Kruithof Hellendoorn 2007 6:09
36 Sieb Aalders Hellendoorn 2010 6:11
37 Marijn Kort Lemele 2008 6:20
38 Sem Hekkert Nijverdal 2007 6:23
39 Luca Knobben Nijverdal 2009 6:25
40 Koen Staman Hellendoorn 2009 6:32
41 Tije Wagenmans Hellendoorn 2008 6:32
42 Joris Krukkert Nijverdal 2010 6:33
43 Daan Dekker Nijverdal 2008 6:33
44 Jesse Van Dorth Nijverdal 2008 6:44
45 T. Pennings Nijverdal 2009 6:45
46 Luca Nijhoff Nijverdal 2010 6:46
47 Kars Jellema Nijverdal 2007 6:56
48 Duncan Horsman Nijverdal 2010 6:58
49 Finn Eertink Nijverdal 2010 7:01
50 Milan Broekmate Nijverdal 2010 7:04
51 Thijs Roosendaal Nijverdal 2009 7:04
52 Niels Stokvis Hellendoorn 2007 7:05
53 Daan Middelkamp Nijverdal 2008 7:05
54 Qian Janssen Nijverdal 2006 7:06
55 Tim Kappert Hellendoorn 2008 7:20
56 Job Schwarte Nijverdal 2010 7:22
57 Daan Valk Nijverdal 2010 7:22
58 Sam Poppe Nijverdal 2010 7:24
59 Jesse Berentschot Nijverdal 2010 7:30
60 Mathijs Spierings Nijverdal 2011 7:33
61 Nalani Musters Nijverdal 2007 7:35
62 Esmee Van essen Nijverdal 2007 7:38
63 Mees Oude Luttikhuis Nijverdal 2012 7:43
64 Jesper De Wilde Goor 2007 7:50
65 Thomas De Wilde Goor 2009 7:51
66 Dave Ryan Siero Nijverdal 2009 7:56
67 Sep Van Riel Hellendoorn 2010 7:59
68 Daan Wermink Nijverdal 2010 8:04
69 Marijn Van Coeverden Nijverdal 2006 8:05
70 Tygo Van Aartsen Nijverdal 2010 8:07
71 Sam Bosma Nijverdal 2010 8:12
72 Sophie Krukkert Nijverdal 2011 8:16
73 Tim Dijkman Nijverdal 2009 8:25
74 Colin Van Dorth Nijverdal 2011 8:29
75 Mees Filart Nijverdal 2010 8:30
76 Roan Van den Berg Nijverdal 2010 8:36
77 Floris Wolters Nijverdal 2010 8:44
78 Tijn Middelkamp Nijverdal 2010 9:08
79 Lars Stokvis Nijverdal 2010 10:16
80 Jim Dijkstra Nijverdal 2010 11:23

DAMES  Run Bike Run individueel
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Susan Visscher-langeveld Holten 1980 1:33:49 1:34:00
2 Christina Draijer Groningen 1988 1:34:21 1:34:25
3 Heleen Hoogeveen Groningen 1989 1:34:57 1:35:04
4 Ilona Meter Eerbeek 1978 1:35:53 1:35:56
5 Silvia Brouwer Oudeschoot 1975 1:36:37 1:36:40
6 Annemiek Veenkamp Zeewolde 1972 1:40:08 1:40:12
7 Kirsten Verkooijen Wageningen 1978 1:41:03 1:41:12
8 Nicole Clerx Groningen 1989 1:41:58 1:42:02
9 Ivonne Wessels Hellendoorn 1978 1:44:40 1:44:47
10 Claudia Van Tellingen Sleen 1974 1:48:10 1:48:17
11 Susan Van milligen Hoornsterzwaag 1977 1:48:35 1:48:43
12 Anneke De Joode Utrecht 1976 1:49:42 1:49:55
13 Evelien Engbers Enschede 1987 1:50:46 1:50:52
14 Anne Van Schaijk Zetten 1990 1:51:35 1:51:44
15 Danielle Pluimers Velp gld 1971 1:53:37 1:53:47
16 Riande Van Weezep Wierden 1988 1:55:09 1:55:20
17 Elsbeth Rispens Gorredijk 1967 2:00:30 2:00:38

MSEN  Run Bike Run individueel
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Frank Schotman Gouda 1983 1:18:42 1:18:44
2 Tibor Gijssen Nijmegen 1986 1:20:50 1:20:52
3 Daan Schouten Almelo 1994 1:21:51 1:21:53
4 Frank Janssen Groningen 1988 1:23:08 1:23:11
5 Carlos Baltus Nijmegen 1985 1:23:35 1:23:37
6 Michiel Goor Nijeveen 1982 1:24:08 1:24:11
7 Rick Oosterlaar Raalte 1983 1:25:47 1:25:49
8 Niels Grote Beverborg Groningen 1992 1:27:20 1:27:25
9 Koen Heuver Nijverdal 1985 1:27:27 1:27:37
10 Tom De jong Biddinghuizen 1986 1:28:34 1:28:36
11 Tom Sans Rijssen 1980 1:28:35 1:28:39
12 Erik Snijders Schoonebeek 1982 1:28:48 1:28:49
13 Maarten Mollink Wierden 1984 1:29:31 1:29:34
14 Werner Wessels Markelo 1986 1:29:56 1:29:58
15 Giel KleinJan Nijverdal 1986 1:30:16 1:30:21
16 Max Dekker Nijverdal 1998 1:30:20 1:30:25
17 Francis Schaefers Zetten 1987 1:30:33 1:30:37
18 Tim Jongman Enschede 1983 1:30:34 1:30:38
19 Thijs Blikmans Almelo 1981 1:30:47 1:30:52
20 Ronald Van den Heerik Arnhem 1980 1:30:56 1:31:02
21 Corné Lof Zeewolde 1992 1:31:02 1:31:05
22 Tom Hoekman Oldenzaal 1983 1:31:12 1:31:17
23 Sander Kikkert Hoogeveen 1981 1:31:16 1:31:24
24 Rutger Op den Dries Hellendoorn 1987 1:31:22 1:31:26
25 Richard Vloedbeld Hengelo ov 1978 1:31:21 1:31:26
26 Dennis Samar Rijssen 1984 1:31:55 1:31:59
27 Maarten Visser Nijverdal 1981 1:32:12 1:32:18
28 Jesse Noordzij Arnhem 1984 1:33:05 1:33:12
29 Niels Van der Woude Bunnik 1980 1:33:08 1:33:17
30 Dennis Nijland Utrecht 1977 1:33:11 1:33:18
31 Ivan Kuipers Saasveld 1990 1:33:24 1:33:29
32 Arjan Glandrup Enschede 1985 1:35:15 1:35:19
33 Walter Heuver Enschede 1995 1:35:52 1:36:01
34 John Maasbach Rotterdam 1977 1:36:22 1:36:26
35 Tom Driessen Hengelo ov 1979 1:38:22 1:38:25
36 Björn De Grutter Diepenveen 1976 1:38:28 1:38:40
37 William Molenaar Rijssen 1987 1:38:41 1:38:45
38 Nico Engbers Nijverdal 1985 1:39:56 1:40:04
39 Robert Van Bloem Rijssen 1980 1:40:04 1:40:08
40 Siemen Van Beurdden Wierden 1983 1:40:24 1:40:35
41 Bart Telgenkamp Hengelo ov 1997 1:41:10 1:41:18
42 Jelrik Geurtz Bemmel 1982 1:41:13 1:41:21
43 Bastiaan Schaap Apeldoorn 1978 1:43:07 1:43:11
44 Sebastiaan Van Steenis Meteren 1987 1:43:11 1:43:16
45 Rob Lichtenberg Nijverdal 1984 1:43:58 1:44:09
46 Tijmen Bruggeman Wierden 1989 1:44:35 1:44:42
47 Ronnie De Wilde Goor 1978 1:44:36 1:44:43
48 Jeroen Elshof Zwolle 1975 1:44:47 1:44:57
49 Sander Van Schoonhoven Deventer 1976 1:45:47 1:46:00
50 Danny Waterink Vriezenveen 1984 1:46:00 1:46:13
51 Carlos Van Rhee Hellendoorn 1995 1:46:55 1:47:07
52 Mara Verduin Utrecht 1982 1:47:42 1:47:51
53 Rick Hoitzing Hengelo ov 1984 1:48:22 1:48:33
54 Gerben Heimerink Goor 1976 1:50:09 1:50:20
55 Erik Van der Woude Culemborg 1976 1:51:00 1:51:05
56 Brian Morssinkhof Hengevelde 1985 1:51:25 1:51:34
57 Erwin Tempert Hellendoorn 1983 1:52:47 1:52:59
58 Tom Kamphuis Wierden 1983 1:53:06 1:53:17
59 Jeroen Koopman Hoogeveen 1979 1:55:13 1:55:22
60 Bart Kats Enschede 1977 1:57:53 1:58:03
61 Michel Hogenkamp Nijverdal 1976 2:00:38 2:00:52
62 Pim Visscher Hoogeveen 1980 2:01:05 2:01:15
63 Cas Jorink Raalte 1997 2:16:08 2:16:15

M40  Run Bike Run individueel
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Mark Saathof Nijverdal 1973 1:21:31 1:21:34
2 Richard Louman Heelsum 1975 1:22:10 1:22:12
3 John Aalbers Nijmegen 1965 1:26:44 1:26:46
4 Gerrit Alkema Harderwijk 1971 1:26:58 1:27:01
5 Dries Pluimers Velp gld 1970 1:27:41 1:27:44
6 Erwin Heister Terborg 1969 1:29:54 1:29:57
7 Tom Van Tellingen Sleen 1970 1:30:42 1:30:46
8 Oscar Kappert Schalkhaar 1975 1:31:32 1:31:35
9 Wim Dokter Almere 1965 1:32:00 1:32:02
10 Fred Van Zanten Eerbeek 1975 1:32:21 1:32:26
11 Harco Draaijer Deventer 1966 1:32:35 1:32:38
12 Hendri Drogt Wierden 1970 1:32:51 1:33:02
13 Erik Seebus Renkum 1962 1:33:00 1:33:06
14 Bilal Durmaz Nijverdal 1972 1:33:17 1:33:21
15 Marcel Van der mei Assen 1975 1:33:44 1:33:49
16 Huub Poppe Haarle gem hellendoorn 1967 1:33:38 1:33:50
17 Arjan Nieuwenhuis Nijverdal 1966 1:34:06 1:34:17
18 Ernest Kolkman Deventer 1975 1:34:28 1:34:34
19 Douwe Weima Nijverdal 1963 1:34:46 1:34:49
20 Gerben Duenk Aalten 1965 1:35:05 1:35:11
21 Edwin Haarhuis Tubbergen 1969 1:35:35 1:35:44
22 Lars Aarts Zwolle 1973 1:36:40 1:36:49
23 Remco Kemper Lemelerveld 1974 1:36:59 1:37:02
24 Benno De Jong Deventer 1969 1:37:16 1:37:23
25 Gerard Heuver Hellendoorn 1966 1:37:15 1:37:26
26 Gerben (UIT) Ronhaar Hellendoorn 1968 1:37:24 1:37:32
27 Henk Bokhove Nijverdal 1962 1:37:39 1:37:50
28 Eltjo Biemold Assen 1969 1:40:24 1:40:29
29 Bob Groenewoud Hengelo ov 1970 1:40:24 1:40:34
30 Jan Peter Stam Rotterdam 1969 1:40:31 1:40:37
31 Koos Meinsma Velp gld 1965 1:40:35 1:40:39
32 Wouter Bakker Hellendoorn 1973 1:41:34 1:41:42
33 Sipko Biemold Assen 1966 1:41:44 1:41:49
34 Peter De Zeeuw Borne 1968 1:41:55 1:42:00
35 Remco Geerdink Goor 1971 1:42:01 1:42:09
36 Arnold Van der Zwaag Harderwijk 1967 1:43:30 1:43:35
37 Werner Mannessen Nijverdal 1974 1:43:32 1:43:40
38 Erik Nieuwenhuis Nijverdal 1968 1:44:13 1:44:24
39 Geert Vesper Amersfoort 1954 1:44:37 1:44:49
40 Robert Pronk Nijverdal 1971 1:45:54 1:46:03
41 Olaf Blankendaal Amsterdam 1975 1:45:55 1:46:08
42 Henk Braker Nijverdal 1969 1:46:46 1:46:55
43 Bart Velthuis Nijverdal 1964 1:47:02 1:47:08
44 Peter Rutgers Elst gld 1954 1:47:19 1:47:27
45 Walter Asbreuk Tubbergen 1969 1:48:46 1:48:56
46 Marius Bos Schalkhaar 1970 1:48:52 1:48:58
47 Patrick Buikstra Hichtum 1968 1:48:51 1:48:58
48 Erwin Koolhof Emmeloord 1975 1:49:33 1:49:41
49 John Engbers Hellendoorn 1966 1:51:10 1:51:18
50 Peter Van Dijk Nijverdal 1968 1:52:06 1:52:19
51 Raymond Ligtenberg Nijverdal 1972 1:53:22 1:53:27
52 Wim Legebeke Hellendoorn 1962 1:53:28 1:53:37
53 Johan Maris Nijverdal 1957 1:53:43 1:53:56
54 Freek Van Leeuwen Nijverdal 1971 1:54:32 1:54:44
55 André Nijenkamp Nijverdal 1963 1:58:28 1:58:41
56 Ron Ogink Enschede 1969 1:59:38 1:59:49
57 Frank Borgman Hengelo ov 1972 2:00:35 2:00:47
58 Henk Teesselink Nijverdal 1966 2:00:57 2:01:01
59 Dick Bergman Nijverdal 1965 2:02:25 2:02:33
60 Marinus Baltus Holten 1951 2:03:53 2:04:00
61 Edwin Eilert Hengelo ov 1970 2:03:57 2:04:08
62 Hans Laagland Hengelo ov 1964 2:04:32 2:04:42
63 Rémi Jansen Zeewolde 1974 2:06:27 2:06:30
64 Marc Nij Bijvank Nijverdal 1972 2:09:01 2:09:14
65 Cosmas Jorink Raalte 1969 2:14:13 2:14:21

m/v  Run Bike Run voor DUO's
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Lex Bergsma Utrecht 1987 1:19:45 1:19:47
Laurens den Ouden
2 Bertus Kelder Nijverdal 1966 1:20:39 1:20:40
kelder team
3 Patrick Ter Brugge Nijverdal 1969 1:21:13 1:21:15
Lasse Wiggemans
4 Martijn Hofstede Nijverdal 1972 1:22:00 1:22:02
Frank Meijer
5 Joran Souverijn Nijverdal 1988 1:22:15 1:22:20
Joran Vera
6 Jorina Braamhaar Hengelo ov 1985 1:25:14 1:25:16
Jorina braamhaar Maarten Janssen
7 Han Ten Brummelhuis Nijverdal 1972 1:25:14 1:25:17
Daan Bouwhuis
8 Jeroen Ter Brugge Nijverdal 1971 1:26:29 1:26:31
Rutger Jan Bevers
9 Theo Velnaar Nijverdal 1962 1:27:10 1:27:11
Jan Hegeman
10 Ruben Meijer Nijverdal 1994 1:27:13 1:27:15
Dennis Hegeman
11 Team soefie Team soefie Nijverdal 1961 1:27:52 1:27:56
Team soefie Team soefie
12 Ton Pijs Hellendoorn 1971 1:28:06 1:28:08
Arjen Veurink
13 Arnold Beuze Nijverdal 1984 1:28:42 1:28:45
Bert Beuze
14 Mark Alferink Nijverdal 1979 1:29:29 1:29:31
Mark-Berend-Jan Alferink-Oudejans
15 Eddy Beuze Nijverdal 1980 1:29:30 1:29:34
Isa Beuze
16 Mark Jan Smit Nijverdal 1979 1:29:48 1:29:51
Marinus van Boxtel
17 Rinke Tempert Hellendoorn 1990 1:30:06 1:30:07
Ian Olthof
18 Jasper Nijenkamp Nijverdal 2000 1:30:09 1:30:10
Jarno Leeuwen van
19 Stephan Belt Gramsbergen 1977 1:30:30 1:30:32
Arjan Wolf
20 Hendrik Hoekstra Joure 1971 1:30:48 1:30:50
Harold Brouwer
21 Marjolein Wigger Nijverdal 1977 1:31:57 1:32:00
Eelco Jan Bruinsma
22 Roy Bolink Nijverdal 1980 1:32:15 1:32:19
William Van Lenthe
23 Chris Opstall Nijverdal 1981 1:33:20 1:33:25
Herbert Maatman
24 Robert Ruiter Hellendoorn 1990 1:33:44 1:33:46
martijn dijkman
25 Erik Slomp Ruinerwold 1969 1:33:47 1:33:51
Danielle Slomp
26 Ronald Staman Hellendoorn 1984 1:34:34 1:34:36
Barry Poppe
27 Lucien Galgenbeld Nijverdal 1977 1:34:57 1:35:01
Roland Kleinjan
28 Wilfried Krukkert Nijverdal 1977 1:35:22 1:35:25
Gerwin Zonnebeld
29 Marco Dekker Nijverdal 1977 1:35:27 1:35:32
Gertjan Veerman
30 Marc Blom Hellendoorn 1979 1:36:57 1:37:00
Helen Blom
31 Bram Tijhof Hellendoorn 2000 1:37:45 1:37:46
Stephan Letink
32 Bjorn Souverijn Nijverdal 1980 1:38:24 1:38:27
Bob Rijsman
33 Thijs Holkers Nijverdal 1985 1:38:47 1:38:50
Rutger van Zuidam
34 Wouter Van der Veen Nijverdal 1982 1:38:51 1:38:55
Inge van der Veen
35 Jochem Hofstede Nijverdal 1975 1:39:03 1:39:05
Frank De vries
36 Henri Van Heun Nijverdal 1964 1:39:29 1:39:33
Hennie Aalders
37 René Karsten Nijverdal 1968 1:40:02 1:40:05
Rudi Nijkamp
38 Loes Vreriks Nijverdal 1989 1:40:22 1:40:25
Jeroen Hofstede
39 Alfred Derkink Hengelo ov 1959 1:40:35 1:40:40
Ton Masselink
40 Anke Van Oosterhout Groningen 1991 1:40:55 1:41:00
Wouter Pullen
41 Jelle Twijnstra Zwolle 1962 1:41:42 1:41:45
Wim Hendriks
42 Jeroen Romate Nijverdal 1980 1:42:50 1:42:51
Gert Romate
43 Bas Rauwerda Nijverdal 1998 1:43:03 1:43:08
Johan Rauwerda
44 Joyce Van de velde Nijverdal 1977 1:44:07 1:44:12
Han Nij Bijvank
45 Ferry Van den Berg Hellendoorn 1979 1:44:19 1:44:23
Martine van den Berg
46 Debby Willems Nijverdal 1988 1:46:32 1:46:37
Naomi Becker
47 Ad Van Benten Delfgauw 1966 1:46:59 1:47:01
Jaap de Leeuw
48 Jan Kamphuis Hoge hexel 1967 1:47:57 1:47:59
Joost ter Horst
49 Martijn Phielix Rijssen 1980 1:48:00 1:48:04
Henk Baan
50 Paul Homan Borne 1964 1:48:01 1:48:06
Henri Zwerink
51 Marscha Baan Almelo 1977 1:48:20 1:48:24
Janco Baan
52 Tessa Struis Almelo 1996 1:49:52 1:49:54
Skip Waccarie
53 Gertjan Ooink op den dijk Nijverdal 1972 1:51:26 1:51:29
herbert lucassen
54 Ellen Staman Hellendoorn 1981 1:53:03 1:53:05
Marloes Poelman
55 Dolien Ter Brugge Nijverdal 1967 1:54:22 1:54:26
Marije te Wechel
56 Edwin Van de Velde Nijverdal 1986 1:58:14 1:58:19
Edwin en Marloes van de Velde
57 Marlies Semmekrot Zenderen 1988 2:00:52 2:00:57
Marcel Jansen