Uitslagenlijst
26-12-2015  De Belte Kerst Crossloop  Nieuw heeten

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  Kinderloop 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Celine Spinder Eibergen 2005 4:08
2 Britt Dankelman Arrien 2005 4:16
3 Jill Kleinlugtenbelt Marienheem 2005 4:16
4 Esmee Vis Wezep 2005 4:22
5 Marlon Schutte Ommen 2005 4:35
6 Indy Kappert Holten 2004 4:41
7 Jorien Lobbert Marienheem 2005 4:57
8 Lieke Kleinherenbrink Nieuw heeten 2008 5:01
9 Wiep Seinen Ommen 2008 5:01
10 Joelle Schutte Ommen 2008 5:02
11 Yara Oosterlaar Heeten 2008 5:05
12 Lynn Hafkamp Raalte 2007 5:06
13 Nynke Ter Halle Hellendoorn 2005 5:10
14 Sien Willems Raalte 2006 5:12
15 Marije Dijksma Zwolle 2006 5:13
16 Isis Van Til Raalte 2008 5:14
17 Wiep Ten Klooster Wijhe 2008 5:21
18 Lotte Holterman Lemelerveld 2008 5:25
19 Meike Ten Brinke Raalte 2009 5:26
20 Marthe Schalkwijk Wijhe 2009 5:38
21 Anouk Ten Klooster Wijhe 2010 6:07
22 Suze Hoogeslag Raalte 2008 6:15
23 Sofie Holterman Lemelerveld 2010 6:46
24 Lois In 't Veld Nieuw heeten 2010 6:47
25 Kaylee Tibben Nieuw heeten 2007 7:05
26 Saar Hoogeslag Raalte 2010 7:10
27 Jalou Hutten Nieuw heeten 2010 7:12
28 Naomi Tibben Nieuw heeten 2005 7:13
29 Estelle Schiphorst Nieuw heeten 2006 8:38
30 Sam In 't Veld Nieuw heeten 2011 8:43
31 Jade Hutten Nieuw heeten 2012 9:15

Jongens  Kinderloop 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Rens Ten klooster Wijhe 2006 4:00
2 Sem Heuven Raalte 2004 4:07
3 Jan Rotink Haarle gem hellendoorn 2006 4:09
4 Dex Temmink Raalte 2007 4:11
5 Jop Holterman Raalte 2006 4:15
6 Thije Siebelink Raalte 2007 4:20
7 Bart Overgoor Lemelerveld 2008 4:28
8 Maik Groote wolthaar Haarle gem hellendoorn 2006 4:34
9 Rowan Dijkman Lemelerveld 2005 4:35
10 Luc Van der Vegt Heino 2008 4:37
11 Stef Eggink Zwolle 2007 4:48
12 Abel Koenjer Raalte 2007 4:50
13 Milan Ten Brinke Raalte 2007 4:55
14 Sven Bloemen Nieuw heeten 2008 4:57
15 Ties Hoogeslag Raalte 2006 4:58
16 Rins Pijnappel Nieuw heeten 2009 5:11
17 Mads Broekgerrits Raalte 2008 5:11
18 Jelle Pijnappel Nieuw heeten 2007 5:13
19 Teun Van Assem Raalte 2010 5:16
20 Fynn Van Til Raalte 2009 5:21
21 Jens Broekgerrits Raalte 2010 5:33
22 Vince Bosman Nieuw heeten 2007 5:34
23 Jorn Heuven Raalte 2007 5:37
24 Roemer Hilarides Wijhe 2009 5:38
25 Timo Koenjer Holten 2008 6:06
26 Nout Overgoor Lemelerveld 2010 6:07
27 Rens Kleinherenbrink Nieuw heeten 2006 6:09
28 Luuk Van Assem Raalte 2008 6:22
29 Sebas Schiphorst Nieuw heeten 2008 6:23
30 Tijn Maatman Raalte 2010 6:28
31 Matz Van Tilburg Nieuw heeten 2011 6:29
32 Wick Dijkhuizen Deventer 2010 6:36
33 Sam Hafkamp Raalte 2009 6:40
34 Hein Schalkwijk Wijhe 2011 6:43
35 Jip Seinen Ommen 2010 6:45
36 Mees Filart Nijverdal 2010 7:02
37 Ruben Koenjer Holten 2010 7:06
38 Niels Koenjer Holten 2010 7:07
39 Luèn In 't Veld Nieuw heeten 2011 7:23
40 Aiden Hutten Nieuw heeten 2012 9:12

Meisjes  Jeugdloop 2.5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Minke Nijhuis Zwolle 2002 9:51 9:53
2 Julia Eisen Zwolle 2002 9:51 9:53
3 Iris Gils Zwolle 2002 10:13 10:15
4 Suzan Ruitenberg Dalfsen 2001 10:21 10:22
5 Aniek Mars Raalte 2004 10:21 10:23
6 Esmee Marsman Raalte 2001 10:35 10:36
7 Tessa Harbrink Zwolle 2004 10:37 10:39
8 Femke Andriessen Zwolle 2003 10:48 10:50
9 Ilse Kemper Raalte 2006 11:10 11:12
10 Iris Spijkerman Nijverdal 2004 11:22 11:24
11 Juliët Siebelink Raalte 2004 11:28 11:30
12 Eline Dankelman Arrien 2002 12:06 12:09
13 Jill Diekman Raalte 2003 12:19 12:21
14 Evy Bloemen Nieuw heeten 2006 12:23 12:26
15 Lisa Diekman Raalte 2001 12:32 12:35
16 Els Eektimmerman Raalte 2004 13:15 13:18
17 Ilsa Dijkhuizen Deventer 2008 13:17 13:20
18 Sylke Dijksma Zwolle 2004 14:29 14:32

Jongens  Jeugdloop 2.5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Pim Bakker Rijssen 2001 8:23 8:24
2 Gijs Bakker Rijssen 2001 8:55 8:57
3 Casper Vossebeld Holten 2000 9:42 9:44
4 Daan Veenhuizen Zwolle 2001 9:59 10:01
5 Bouke Boersma Wijhe 2005 10:05 10:07
6 Luc Kappert Markelo 2002 10:07 10:08
7 Nout Wippert Marienheem 2003 10:11 10:13
8 Ole Kappert Raalte 2003 10:15 10:17
9 Jasper Hoogeslag Heeten 2004 10:17 10:20
10 Flynn Schrijver Nieuw heeten 2002 10:20 10:23
11 Thomas Meuleman Raalte 2004 10:23 10:25
12 Ivar Broekgerrits Raalte 2006 10:24 10:26
13 Jesse Oosterlaar Heeten 2006 10:27 10:30
14 Hidde Habers Raalte 2001 10:31 10:34
15 Tijn Wippert Marienheem 2004 10:32 10:34
16 Cas Van der Vegt Heino 2005 10:39 10:43
17 Jorn Hoogeslag Marienheem 2005 10:42 10:45
18 Gijs Hoogeslag Heeten 2006 10:55 10:58
19 Stan Van Gaal Raalte 2004 10:57 10:59
20 Lars Essink Raalte 2002 11:14 11:17
21 Ties Marsman Raalte 2002 11:19 11:21
22 Imre Ter Halle Hellendoorn 2003 11:22 11:25
23 Tijs Reimert Marienheem 2005 11:31 11:33
24 Kay Schrijver Nieuw heeten 2005 11:34 11:37
25 Stan Van der Vegt Heino 2006 11:42 11:46
26 Jorn Bosman Nieuw heeten 2006 12:02 12:05
27 Reno Poppe Haarle gem hellendoorn 2004 12:04 12:07
28 Jesper Dijksma Zwolle 2003 12:14 12:16
29 Yoren De Graaf Raalte 2003 12:29 12:31
30 Tian Hagen Marienheem 2005 13:24 13:27
31 Menno Meilink Holten 2003 14:08 14:12
32 Sven Huizinga Nieuw heeten 2003 16:30 16:34

Bedrijven  Crossloop 5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Fysio Fits 1 Raalte 2015 10:18 10:14 20:32 20:40
2 Vital Centre 2 Raalte 2015 11:03 11:28 22:31 22:37
3 Fysio Fits 2 Raalte 2015 11:23 11:26 22:49 22:57
4 Kruiper Tweewielers 1 Raalte 2015 12:35 11:54 24:29 24:50
5 Bruggeman & Wieferink Accountancy 1 Raalte 2015 13:07 13:30 26:37 26:56
6 1&al Reclame 2 Raalte 2015 14:02 14:16 28:18 28:38
7 Hoftheater In Salland 2 Raalte 2015 14:18 13:58 28:16 28:42
8 Uitzendbureau Salland 2 Raalte 2015 14:18 14:21 28:39 28:55

Dames  Crossloop 5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Ellis Bebseler Ambt delden 1991 9:31 9:42 19:13 19:15
2 Lysanne Aarden Utrecht 1990 9:35 9:50 19:25 19:29
3 Anita Reimert Zwolle 1983 10:10 10:30 20:40 20:44
4 Marije Dankelman Sittard 1997 10:03 11:04 21:07 21:10
5 Loes Jansen Haarle gem hellendoorn 1986 10:25 10:52 21:17 21:21
6 Esther Eisen Zwolle 1972 10:34 10:51 21:25 21:30
7 Thea Ruiter Luttenberg 1964 10:41 11:00 21:41 21:45
8 Willemieke Mudde Olst 1990 10:32 11:11 21:43 21:48
9 Marian Fuselier Heino 1962 10:42 11:03 21:45 21:50
10 Anna Louwerse Oosterhesselen 1992 11:04 10:44 21:48 22:12
11 Marit Nijdam Nieuwleusen 1998 11:13 11:21 22:34 22:47
12 Irene Eektimmerman Raalte 1973 11:02 11:48 22:50 22:55
13 Agnes Doedens Schalkhaar 1963 11:22 11:37 22:59 23:05
14 Heleen Middelkoop Leiden 1993 11:39 11:26 23:05 23:21
15 Olga Appelo Zwolle 1973 11:27 11:52 23:19 23:26
16 Evelien Marsman-Besten Lemelerveld 1972 11:32 11:51 23:23 23:32
17 Julia Kieftenbeld Raalte 1998 11:29 11:57 23:26 23:34
18 Lise Koenjer Raalte 1988 11:31 11:58 23:29 23:37
19 Wencke Beerens Raalte 1979 11:40 11:46 23:26 23:39
20 Femke Rensen Raalte 1988 11:46 11:36 23:22 23:39
21 Martine Vosman Raalte 1981 11:35 12:02 23:37 23:45
22 Riana Stigt Raalte 1994 11:35 12:03 23:38 23:46
23 Anouk Jansen Holleboom Nieuw heeten 1992 11:34 12:08 23:42 23:49
24 Tineke Schutte Ommen 1976 11:38 12:10 23:48 24:03
25 Gerda Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1958 11:48 12:10 23:58 24:04
26 Claudi Oostewechel Luttenberg 1992 11:53 12:05 23:58 24:07
27 Kim Schutte Lierderholthuis 1989 11:59 11:58 23:57 24:20
28 Marjolein Hofhuis Raalte 1991 11:51 12:16 24:07 24:24
29 Janneke Busser-Kanis Amersfoort 1985 12:13 12:14 24:27 24:37
30 Marlin Bloo Raalte 1993 12:15 12:18 24:33 24:44
31 Marjolein Haarman Heino 1989 12:14 12:23 24:37 24:52
32 Yvonne Westenenk Raalte 1968 12:14 12:39 24:53 25:01
33 Silvia Klein Hofmeijer Wijhe 1960 12:23 12:28 24:51 25:04
34 Sanne Kogelman Marienheem 1989 12:06 12:57 25:03 25:11
35 Elroy Burink Heeten 1969 12:21 12:50 25:11 25:18
36 Linda Eijkelkamp Raalte 1983 12:32 12:26 24:58 25:22
37 Esther Van Aalderen Heino 1988 12:16 12:59 25:15 25:24
38 Inge Westendorp Wijhe 1973 12:39 12:35 25:14 25:24
39 Leonoor Berghuis Zwolle 1992 12:37 12:34 25:11 25:30
40 Jolien Hofstede Utrecht 1987 12:41 12:29 25:10 25:32
41 Linet Oostewechel Deventer 1990 12:31 12:45 25:16 25:33
42 Linda Bosman Nieuw heeten 1981 13:03 12:10 25:13 25:37
43 Marian Bloo Raalte 1962 12:41 13:01 25:42 25:56
44 Maike Smeenk Heino 1988 12:24 13:22 25:46 25:56
45 Ria Hobert Marienheem 1962 13:01 12:52 25:53 26:07
46 Femke Pijnappel Nieuw heeten 1978 12:47 13:15 26:02 26:14
47 Esther Ouwerkerk Raalte 1979 12:47 13:17 26:04 26:14
48 Lieke Scholten-Roescher Raalte 1983 12:48 13:18 26:06 26:18
49 Lucre Evers Marienheem 1963 12:56 13:13 26:09 26:23
50 Marjon Baas Deventer 1989 13:16 12:45 26:01 26:24
51 Wilma Rouweler Raalte 1969 12:48 13:29 26:17 26:25
52 Merlin Boksebeld Luttenberg 1992 12:43 13:35 26:18 26:28
53 Chantal Schrijver Raalte 1976 12:57 13:19 26:16 26:32
54 Tessa In 't Veld Raalte 1995 13:03 13:13 26:16 26:34
55 Ineke Koopman Heeten 1960 13:00 13:21 26:21 26:36
56 Paula Marsman Raalte 1996 12:34 13:40 26:14 26:36
57 Lyzet Groot beumer Raalte 1975 13:08 13:14 26:22 26:36
58 Laura Schiphorst Nieuw heeten 1992 13:17 12:58 26:15 26:41
59 Linda Schiphorst Nieuw heeten 1988 13:17 12:58 26:15 26:41
60 Ilse Mars Raalte 2000 12:32 13:52 26:24 26:42
61 Silke Aarnink Nieuw heeten 1995 13:10 13:15 26:25 26:42
62 Barber Tinselboer Deventer 1976 13:21 13:11 26:32 26:46
63 Manon Heerink Heino 1988 12:56 13:34 26:30 26:47
64 Wendy Ponsteen Raalte 1971 13:04 13:34 26:38 26:48
65 Liset Overgoor Lemelerveld 1978 13:08 13:26 26:34 26:49
66 Miriam Maat Raalte 1969 13:05 13:33 26:38 26:49
67 Emily Hoogeslag Raalte 1976 13:16 13:23 26:39 26:55
68 Amy Jorink Raalte 1997 13:35 13:15 26:50 26:55
69 Nomi Kramer Raalte 1999 12:58 13:55 26:53 27:03
70 Ilona Schrijver Raalte 1979 13:20 13:33 26:53 27:04
71 Agnes Kieftenbelt Raalte 1958 13:22 13:34 26:56 27:09
72 José Jorink Raalte 1968 13:38 13:28 27:06 27:17
73 Elise Mulders Raalte 1963 13:39 13:28 27:07 27:27
74 Rianne Schonewille Zwolle 2000 13:35 13:35 27:10 27:29
75 Lynn Brinkhof Heeten 2000 13:40 13:47 27:27 27:39
76 Florieke Van den Berg Zwolle 1994 13:55 13:31 27:26 27:46
77 Romy Egbertzen Raalte 1999 13:16 14:22 27:38 27:48
78 Ellen Egbertzen Raalte 1964 13:28 14:09 27:37 27:48
79 Carlien Smit Raalte 1968 13:51 13:54 27:45 27:54
80 Marianne Freie Nijverdal 1966 13:59 13:35 27:34 27:56
81 Wendy Scheuten Wijhe 1976 13:20 14:28 27:48 27:59
82 Annet Bolk Zwolle 1986 14:02 13:32 27:34 28:02
83 Mirjam Tielbeek Raalte 1965 13:25 14:22 27:47 28:06
84 Agnes Te Wierik Nieuw heeten 1961 13:35 14:13 27:48 28:08
85 Ellen Van Assem Raalte 1978 13:56 13:58 27:54 28:10
86 Els Doorgeest Raalte 1968 14:00 14:02 28:02 28:12
87 Rosalie Linthorst Raalte 1974 14:18 13:42 28:00 28:16
88 Rosanne Roeles Zwolle 1986 14:34 13:16 27:50 28:19
89 Herriët Diekman Raalte 1971 13:55 14:16 28:11 28:20
90 Dinian Van de Weghe Heeten 1980 13:21 14:53 28:14 28:26
91 Angelien Strijkveen Raalte 1960 13:54 14:27 28:21 28:31
92 Ilse Jansen Wijhe 1969 14:02 14:22 28:24 28:32
93 Jolanda Nielander Eerbeek 1971 14:18 14:00 28:18 28:40
94 Danique Hutten Nieuw heeten 1989 14:06 14:05 28:11 28:42
95 Sharon Hutten Nieuw heeten 1987 14:07 14:07 28:14 28:44
96 Miranda Weijenberg Haarle gem hellendoorn 1975 13:36 14:56 28:32 28:44
97 Sandra Van Til Raalte 1980 14:29 13:54 28:23 28:46
98 Annelies Gerhardt Haarle gem hellendoorn 1970 14:18 14:08 28:26 28:51
99 Dirkje Jansen Deventer 1988 13:55 14:41 28:36 28:54
100 Inge Groote Schaarsberg Heino 1988 14:12 14:18 28:30 28:54
101 Gertrude Piksen Hellendoorn 1986 14:06 14:21 28:27 28:55
102 Marja Eilert Raalte 1969 14:19 14:20 28:39 28:55
103 Rowena Broekgerrits Raalte 1977 14:24 14:22 28:46 28:57
104 Christy Albers Amsterdam 1991 14:09 14:36 28:45 28:57
105 Marije De Laat Zwolle 1989 14:35 14:00 28:35 29:04
106 Hilde Nijland Enschede 1984 15:14 13:25 28:39 29:11
107 Kim Albers Heeten 1997 14:05 14:49 28:54 29:12
108 Petra Streng Heeten 1958 14:15 14:58 29:13 29:26
109 Irene Piksen Hellendoorn 1988 14:27 14:37 29:04 29:33
110 Karlijn Marissink Heino 1987 14:21 15:02 29:23 29:40
111 Aafke Tepperik Heeten 1986 14:22 15:07 29:29 29:51
112 Elsemiek Jonkman Raalte 1991 14:31 15:07 29:38 29:59
113 Anja Hengeveld Zwolle 1961 14:27 15:24 29:51 29:59
114 Josien Snellink-Legebeke Raalte 1987 14:51 14:42 29:33 30:05
115 José Schrijver Heino 1958 14:31 15:31 30:02 30:18
116 Josefien Van Assen Raalte 1969 15:04 15:10 30:14 30:25
117 Anita Schuurhuis Zwolle 1964 14:46 15:14 30:00 30:30
118 Harriet Hoogcarspel Leusden 1981 14:50 15:18 30:08 30:42
119 Esther Van der Meer Nijverdal 1970 14:59 15:18 30:17 30:43
120 Bea Haverslag Marienheem 1959 14:57 15:20 30:17 30:46
121 Thea Neppelenbroek Lemelerveld 1961 14:40 15:48 30:28 30:47
122 Ria Willemse Raalte 1964 14:56 15:23 30:19 30:50
123 Wendy Mulder Broekland ov 1996 15:13 15:31 30:44 31:09
124 Wendy Meijer-Schaake Raalte 1975 14:57 15:43 30:40 31:10
125 Rhona Bieleman Nieuw heeten 2000 14:21 16:23 30:44 31:16
126 Jannet Ter Wijlen Heino 1987 15:16 15:38 30:54 31:21
127 Eline Meijerink Heeten 1986 15:02 16:06 31:08 31:29
128 Monique Van de Weghe Heeten 1979 15:15 16:14 31:29 31:40
129 Carolien Ten Have Olst 1973 15:34 16:01 31:35 31:58
130 Siska Karstens Heino 1964 15:38 16:24 32:02 32:13
131 Lesly Klein Woolthuis Raalte 1990 15:26 16:30 31:56 32:27
132 Sanne Boxum Heino 1986 16:06 16:10 32:16 32:42
133 Lonneke Mulder Heino 1988 15:40 16:41 32:21 32:45
134 Lucie Mosterd Zwolle 1961 15:57 16:26 32:23 32:52
135 J. Boom Nieuw heeten 1956 15:34 17:04 32:38 33:00
136 Miranda Loozeman Raalte 1970 15:55 16:59 32:54 33:01
137 Irya Bosman Nieuw heeten 1992 15:41 17:10 32:51 33:08
138 Liz Bosman Nieuw heeten 2000 15:41 17:11 32:52 33:09
139 Daniëlle Tijs Raalte 1987 16:21 16:35 32:56 33:26
140 Judith Kroon Heino 1992 16:20 16:46 33:06 33:37
141 Marye Louwerse Oosterhesselen 1997 16:19 17:32 33:51 34:19
142 Anneke Van de Vondervoort Broekland ov 1958 16:43 17:57 34:40 35:09
143 Christel Jonkman Raalte 1969 17:47 18:44 36:31 37:02
144 Anne Purmer Bergschenhoek 1981 18:28 18:46 37:14 37:46
145 Dianne Schrijver Raalte 1970 18:49 20:28 39:17 39:48

Heren  Crossloop 5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Martin Breunissen Raalte 1979 8:34 8:28 17:02 17:04
2 Mark Jansonius Apeldoorn 1996 8:34 8:52 17:26 17:28
3 Melchior Van de Pol Apeldoorn 1967 8:42 9:03 17:45 17:48
4 Leon Ruijter Wijhe 1998 8:43 9:19 18:02 18:05
5 Patrick Dijk Raalte 1970 8:56 9:19 18:15 18:18
6 Jort Schutte Nieuw heeten 1989 8:49 9:20 18:09 18:27
7 Stan Heetkamp Marienheem 1998 8:54 9:34 18:28 18:31
8 Ben Van Boven Zwolle 1991 9:10 9:20 18:30 18:33
9 Wim Ritsema Dieren 1964 9:12 9:18 18:30 18:33
10 Hermen Velthuis Raalte 1999 9:00 9:35 18:35 18:38
11 Marco Kuipers Nijverdal 1965 9:10 9:26 18:36 18:40
12 Ernst Noordraven Amsterdam 1989 9:10 9:22 18:32 18:41
13 Jesper Ten Hoeve Schalkhaar 1994 9:18 9:25 18:43 18:46
14 Bert Ruitenberg Dalfsen 1973 9:24 9:26 18:50 18:53
15 Sybren Kemper Raalte 2000 9:15 9:39 18:54 18:58
16 Max Sinninghe Olst 2000 9:14 9:42 18:56 18:59
17 Stan Smit Raalte 1999 9:15 9:42 18:57 19:00
18 Thomas Bennink Broekland ov 1997 9:14 9:42 18:56 19:00
19 Niels Noordraven Voorburg 1986 9:13 9:37 18:50 19:00
20 Sander Bennink Broekland ov 1997 9:15 9:47 19:02 19:05
21 Lucien Perizonius Hengelo ov 1959 9:22 9:44 19:06 19:09
22 Jan Knopert Zwolle 1964 9:26 9:41 19:07 19:11
23 Andre Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1959 9:28 9:48 19:16 19:20
24 Kenny Bosveld Raalte 1996 9:55 9:24 19:19 19:25
25 Frank Eggink Zwolle 1977 9:09 10:19 19:28 19:31
26 Rob Smeenk Haarle gem hellendoorn 1993 9:29 9:58 19:27 19:34
27 Dorus Schalkwijk Wijhe 1980 9:53 9:47 19:40 19:44
28 Anton Ruijter Wijhe 1962 9:37 10:05 19:42 19:45
29 Jesper Ten Zijthof Raalte 1995 9:42 10:05 19:47 19:51
30 Niek Hollewand Groningen 1988 9:58 9:42 19:40 19:52
31 Kevin Tielbeek Raalte 1996 9:39 10:06 19:45 19:53
32 Peter Heuven Luttenberg 1985 9:36 10:08 19:44 19:53
33 Simon Nij Bijvank Zwolle 1992 9:49 10:01 19:50 19:56
34 Ruben Benter Raalte 1999 9:38 10:16 19:54 19:57
35 Rob Busser Amersfoort 1984 10:02 9:52 19:54 20:00
36 Tom Schutte Marienheem 1996 10:00 9:56 19:56 20:01
37 Bas Kemper Haarle gem hellendoorn 1994 10:01 10:01 20:02 20:08
38 Arnoud Lammers Zwolle 1963 9:58 10:09 20:07 20:12
39 Rogier Rietman Haarle gem hellendoorn 1999 10:05 10:16 20:21 20:25
40 Rob Wevers Heeten 1985 10:01 10:23 20:24 20:30
41 Jurgen Besten Lochem 1996 10:03 10:25 20:28 20:31
42 Robin Van de Vondervoort Broekland ov 1990 10:05 10:13 20:18 20:34
43 Marten Bolt Zwolle 1961 9:57 10:36 20:33 20:37
44 Rob Westenenk Raalte 1993 10:07 10:25 20:32 20:39
45 Jan-Maarten Bomhof Heino 1984 10:09 10:25 20:34 20:39
46 Jorn Middelkamp Zwolle 1990 10:05 10:24 20:29 20:43
47 Bert De Lange Zwolle 1972 10:08 10:32 20:40 20:45
48 Emiel Bloemen Nieuw heeten 1986 9:56 10:45 20:41 20:48
49 Ive Mulders Leiden 1995 10:25 10:16 20:41 20:54
50 Gerwin Bouwhuis Lemelerveld 1978 10:03 10:49 20:52 20:56
51 Bennie Stigt Raalte 1962 10:13 10:41 20:54 20:59
52 Thije Rouweler Raalte 1999 10:21 10:24 20:45 21:00
53 Twan Diekman Raalte 2000 10:23 10:32 20:55 21:00
54 Michel Schuiling Nijverdal 1983 10:17 10:37 20:54 21:07
55 Roy Meinen Fluitenberg 1992 10:35 10:15 20:50 21:17
56 Roy Bruggeman Broekland ov 1985 10:15 10:53 21:08 21:19
57 Jurgen Jonkman Marienheem 1987 10:24 10:38 21:02 21:20
58 Thijs Lozeman Raalte 1990 10:14 10:51 21:05 21:23
59 Lars Spijkerman Nijverdal 2001 9:37 11:44 21:21 21:25
60 Stijn Jansonius Apeldoorn 1999 10:10 11:13 21:23 21:25
61 Mathieu Filart Nijverdal 1976 10:18 11:06 21:24 21:30
62 Wouter Ten Zijthof Raalte 1998 10:33 10:51 21:24 21:33
63 Kevin Van Heun Raalte 1993 9:49 11:35 21:24 21:33
64 Ton Mars Luttenberg 1977 10:35 10:48 21:23 21:37
65 Jelmer Vegterlo Luttenberg 2000 10:53 10:38 21:31 21:37
66 Roald Hunneman Nieuw heeten 1997 10:03 11:26 21:29 21:38
67 Marc Pijnappel Raalte 1981 10:32 10:48 21:20 21:41
68 Sander Eijkelkamp Raalte 1979 10:55 10:25 21:20 21:43
69 Radboud Willems Raalte 1972 10:28 11:11 21:39 21:43
70 Rob Wiefferink Raalte 1990 10:48 10:41 21:29 21:45
71 Marco Spikker Raalte 1986 10:38 10:49 21:27 21:46
72 Mark Alferink Luttenberg 1992 10:39 10:57 21:36 21:46
73 Rien Mudde Olst 1957 10:35 11:07 21:42 21:48
74 Kevin Bosveld Raalte 1994 10:53 10:55 21:48 21:54
75 Eric Rouweler Raalte 1968 10:37 11:13 21:50 21:55
76 Marco Dik Zwolle 1969 10:58 10:44 21:42 21:58
77 Bert Bekkernens Nieuw heeten 1965 11:02 10:47 21:49 22:02
78 Vincent Jansen Wijhe 1969 10:52 11:00 21:52 22:02
79 Roy Hoogeslag Raalte 1973 10:42 11:07 21:49 22:03
80 Hennie Besten Lochem 1964 10:59 10:51 21:50 22:04
81 Jan Bloo Raalte 1961 10:40 11:12 21:52 22:06
82 Jordi Van de Vondervoort Broekland ov 1988 10:37 11:19 21:56 22:12
83 Bas Oldenburg Barchem 1964 11:17 10:41 21:58 22:12
84 Jordi Hegeman Nieuw heeten 1999 10:57 11:11 22:08 22:14
85 Mirko Hegeman Nieuw heeten 2000 11:00 11:11 22:11 22:17
86 Stefan Alferink Heeten 1986 11:00 11:10 22:10 22:17
87 Hugo Bruggeman Heino 1989 10:59 11:06 22:05 22:18
88 Marcel Commandeur Epe 1961 11:07 11:07 22:14 22:20
89 Rudi Littelink Deventer 1986 11:16 10:49 22:05 22:20
90 Dennis Heerink Raalte 1985 11:10 10:57 22:07 22:23
91 Jelmer Brinkhuis Haarle gem hellendoorn 2000 10:24 11:56 22:20 22:25
92 Jelle Mars Wijhe 1999 11:09 11:16 22:25 22:28
93 Michiel Groothuismink Utrecht 1992 11:19 10:53 22:12 22:32
94 Ed Van Beek Deventer 1960 11:04 11:25 22:29 22:34
95 Roy Overgoor Lemelerveld 1977 10:52 11:35 22:27 22:36
96 Ron Timmer Bathmen 1985 11:13 11:20 22:33 22:41
97 Joost Koolhof Raalte 1986 11:22 11:12 22:34 22:41
98 Mark Overmars Raalte 1987 11:21 11:13 22:34 22:42
99 Ruben Meijerink Nijmegen 1996 11:00 11:32 22:32 22:44
100 Jeroen Spijkerman Nijverdal 1977 10:52 11:47 22:39 22:45
101 Hennie Koenjer Raalte 1958 11:07 11:26 22:33 22:48
102 Wout Horenberg Marienheem 1992 11:08 11:29 22:37 22:50
103 Gerben Holtmaat Luttenberg 1977 11:21 11:16 22:37 22:51
104 Thomas Evers Marienheem 1998 10:53 11:45 22:38 22:53
105 Tim Janssen Raalte 1996 11:06 11:31 22:37 23:02
106 René Brinkhuis Haarle gem hellendoorn 1969 11:09 11:46 22:55 23:03
107 Henk Brons Hattem 1976 11:13 11:31 22:44 23:03
108 Alexander Oosterveen Ommen 1979 11:36 11:04 22:40 23:08
109 Jos Huysmans Lemelerveld 1967 11:21 11:26 22:47 23:08
110 Paul Tielbeek Raalte 1959 11:23 11:41 23:04 23:11
111 John Roelofs Raalte 1967 11:19 11:43 23:02 23:13
112 Twan Ter Laak Heino 1999 11:42 11:20 23:02 23:17
113 Niels Bouwhuis Enschede 1986 11:13 11:47 23:00 23:17
114 Jannes Van de Vegte Hellendoorn 1970 11:18 11:32 22:50 23:17
115 Joost Meijerink Heeten 1990 11:12 12:00 23:12 23:19
116 Wim Kok Zwolle 1955 11:15 11:55 23:10 23:19
117 Ton Koopman Heeten 1957 11:25 11:44 23:09 23:22
118 Wilco Bisschop Raalte 1985 11:34 11:37 23:11 23:25
119 Harry Veijer Heino 1968 11:21 11:56 23:17 23:31
120 Frank Middelkoop Heeten 1956 11:38 11:38 23:16 23:32
121 Guido Biesterbos Raalte 1984 11:28 11:50 23:18 23:33
122 Luuk Ten Have Nieuw heeten 1996 12:42 10:30 23:12 23:35
123 Onno Rekers Zwolle 1968 11:31 11:58 23:29 23:38
124 Bart Slootweg Heino 1987 11:57 11:34 23:31 23:44
125 Dennis Groeneveld Heeten 1973 11:29 12:09 23:38 23:44
126 Feike Aantjes Deventer 1985 11:52 11:34 23:26 23:45
127 Andre Evers Marienheem 1963 11:26 12:09 23:35 23:49
128 Dennis Klein Koerkamp Raalte 1973 12:07 11:19 23:26 23:50
129 Mark Opstal Raalte 1973 11:35 12:03 23:38 23:51
130 Marcel Smit Lemelerveld 1964 11:48 11:46 23:34 23:55
131 Edwin Kramer Raalte 1969 11:26 12:27 23:53 23:59
132 Bram Drees Nijverdal 1986 11:52 12:00 23:52 24:04
133 Bart Tip Ommen 1988 12:18 11:29 23:47 24:09
134 Fons Zijthof ten Raalte 1960 11:53 12:04 23:57 24:10
135 Ben Wichink Kruit Raalte 1960 11:59 12:02 24:01 24:12
136 Arne Veluwenkamp Heino 1987 11:22 12:35 23:57 24:13
137 Koen Tijink Raalte 1999 12:08 11:44 23:52 24:16
138 Roy Groote Schaarsberg Raalte 1971 12:05 11:46 23:51 24:16
139 Andre Middelkamp Wijhe 1961 12:08 11:51 23:59 24:17
140 Tijn Moorman Heino 1990 12:10 11:38 23:48 24:17
141 Robert-Jan Janssen Raalte 1966 12:02 11:51 23:53 24:18
142 Karel Mars Raalte 1964 12:15 11:51 24:06 24:18
143 Ate Smit Olst 1960 11:51 12:22 24:13 24:20
144 Matthijs Kiefftenbeld Raalte 1988 12:12 11:51 24:03 24:20
145 Eddie Bosman Nieuw heeten 1975 12:09 11:49 23:58 24:20
146 André Hegeman Nieuw heeten 1961 12:07 12:18 24:25 24:32
147 Niels Benhadda Nijverdal 1982 12:17 12:04 24:21 24:39
148 Sem Jorink Raalte 2002 12:01 12:35 24:36 24:41
149 Yuri Mulders Raalte 1999 12:27 11:55 24:22 24:42
150 Rens Habers Raalte 1968 12:13 12:19 24:32 24:42
151 Ernst-Jan Freie Nijverdal 1996 12:06 12:16 24:22 24:44
152 Ole Huysmans Lemelerveld 2001 12:21 12:03 24:24 24:45
153 Eduard Meuleman Raalte 1970 12:10 12:28 24:38 24:50
154 Ferdi Van Rossum Nieuw heeten 1964 12:14 12:18 24:32 24:55
155 Arthur Koenjer Holten 1980 12:08 12:39 24:47 25:00
156 Marcel Brinkhof Raalte 1960 12:13 12:36 24:49 25:01
157 Gerard Koekkoek Olst 1961 12:15 12:31 24:46 25:03
158 Adriaan Aarden Zwolle 1957 12:49 11:58 24:47 25:08
159 Harold Wibbelink Raalte 1971 12:13 12:48 25:01 25:13
160 Alexander Berends Raalte 1970 12:35 12:28 25:03 25:14
161 Peter Gerhardt Haarle gem hellendoorn 1967 12:34 12:25 24:59 25:17
162 Tijmen Kruiper Haarle gem hellendoorn 1996 13:14 11:42 24:56 25:19
163 Niels Wessels Heino 1981 12:03 13:07 25:10 25:19
164 Marien Louwerse Oosterhesselen 1962 12:56 11:55 24:51 25:20
165 Bennie Van Dartel Wijhe 1961 12:27 12:43 25:10 25:24
166 Peter Koolhof Broekland ov 1972 13:06 12:06 25:12 25:30
167 Leo Tuitert Marienheem 1972 11:53 13:26 25:19 25:30
168 Michel Timmermans Nijverdal 1970 12:37 12:28 25:05 25:31
169 Anton Haverkamp Olst 1959 12:50 12:38 25:28 25:34
170 Sander Veenstra Enschede 1982 12:39 12:24 25:03 25:36
171 Jurjen Kampen Broekland ov 1966 12:36 12:33 25:09 25:36
172 Rick Louwerse Oosterhesselen 2000 12:56 12:11 25:07 25:37
173 Roy Jonkman Raalte 1967 12:11 13:16 25:27 25:38
174 Gerrit Morrenhof Heino 1966 12:36 12:44 25:20 25:40
175 Peter Willems Haarle gem hellendoorn 1967 12:24 13:09 25:33 25:40
176 Ronald Harbrink Zwolle 1978 13:00 12:36 25:36 25:56
177 Ruben Besten Lochem 2000 12:57 12:36 25:33 26:00
178 Jesse Jochems Haarle gem hellendoorn 1999 13:18 12:26 25:44 26:07
179 Henk-Jan Schonewille Zwolle 1965 13:00 12:52 25:52 26:11
180 Bert Rietman Holten 1967 12:56 13:04 26:00 26:17
181 Gerritjan Van Altena Nijverdal 1994 12:33 13:25 25:58 26:22
182 Auke Tepperik Heeten 1982 13:11 12:57 26:08 26:31
183 Johan Haverslag Marienheem 1954 13:09 12:56 26:05 26:32
184 Anton Hofstede Raalte 1956 13:00 13:14 26:14 26:35
185 Wim Kieftenbeld Raalte 1967 13:13 13:06 26:19 26:42
186 Gerard Fikken Marienheem 1958 13:13 13:06 26:19 26:43
187 Edwin Roelofs Raalte 1971 12:57 13:40 26:37 26:48
188 Jeroen Van de Nes Zwolle 1972 13:01 13:20 26:21 26:54
189 Cas Jorink Raalte 1997 13:04 13:48 26:52 26:58
190 Paul Middelkamp Olst 1968 13:00 13:36 26:36 27:01
191 Marco Jansink Raalte 1968 12:56 14:05 27:01 27:11
192 Erwin Marsman Raalte 1986 13:57 12:45 26:42 27:13
193 Jan Van den Brink Eerbeek 1969 12:51 14:04 26:55 27:16
194 Gerrit Strookappe Raalte 1958 13:19 13:55 27:14 27:19
195 Rick Huzen Holten 2003 13:59 12:59 26:58 27:26
196 Twan Schrijver Raalte 2000 13:28 13:31 26:59 27:26
197 Dennis Klein Boonschate Holten 1975 13:58 13:05 27:03 27:32
198 Robin Klein Boonschate Holten 2003 13:58 13:05 27:03 27:32
199 Erik Huzen Holten 1972 13:58 13:07 27:05 27:34
200 Johan Karstens Heino 1954 13:30 13:42 27:12 27:34
201 Richard Damman Raalte 1975 13:25 14:05 27:30 27:37
202 Martijn Kogelman Zwolle 1972 13:39 13:47 27:26 27:39
203 Henk Benter Raalte 1966 13:18 14:00 27:18 27:43
204 Ben In 't Veld Raalte 1963 13:51 13:36 27:27 27:45
205 René Mars Wijhe 1967 13:33 13:47 27:20 27:47
206 Kevin Veldkamp Holten 1996 13:13 14:23 27:36 27:59
207 Eit Frits Van der Velde Raalte 1960 13:52 13:44 27:36 28:10
208 Jan Lenderink Heeten 1957 13:51 14:00 27:51 28:19
209 Koen Diekman Raalte 1970 14:07 14:10 28:17 28:27
210 Jesse Siebert Raalte 1967 13:55 14:19 28:14 28:34
211 Frank Grolleman Raalte 1985 14:18 13:51 28:09 28:36
212 Johan Bril Raalte 1972 14:00 14:17 28:17 28:37
213 Gert Dekker Wijhe 1975 13:57 14:23 28:20 28:40
214 Mark Eisen Zwolle 1970 14:14 14:10 28:24 28:40
215 Martijn Jansman Heino 1975 14:19 13:52 28:11 28:41
216 Daniel Hutten Nieuw heeten 1991 14:05 14:06 28:11 28:42
217 Rick Huis in 't Veld Heino 1984 14:19 13:54 28:13 28:42
218 Jan Gerner Luttenberg 1964 14:04 14:15 28:19 28:44
219 Bart Hobert Marienheem 1963 14:22 14:10 28:32 28:49
220 Gerard Tielbeke Raalte 1950 14:23 14:04 28:27 28:53
221 Benny Koerhuis Raalte 1958 14:27 14:34 29:01 29:32
222 Raymond Spoolder Raalte 1974 14:15 15:01 29:16 29:37
223 Jan-Willem Furmer Bergschenhoek 1978 15:16 14:13 29:29 30:02
224 Niels Roesink Nijverdal 1979 14:58 14:32 29:30 30:05
225 Martin Kleine schaars Raalte 1959 14:21 15:21 29:42 30:07
226 Paul Van Rossum Nieuw heeten 1960 15:22 14:56 30:18 30:41
227 Ab Koetsier Holten 1946 15:28 15:20 30:48 31:14
228 Rob Eshuis Raalte 1947 15:05 15:42 30:47 31:17
229 Rob Middelkamp Zwolle 1961 14:24 16:41 31:05 31:19
230 Rik Keijzer Raalte 1986 16:21 16:28 32:49 33:19
231 Jaap Van der Spek Nieuwleusen 1938 19:36 21:39 41:15 41:37

Bedrijven  Crossloop 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 1&al Reclame 1 Raalte 2015 22:04 22:41 44:45 44:50
2 Uitzendbureau Salland 2 Raalte 2015 25:25 25:34 50:59 51:14

Dames  Crossloop 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Sarah-Lynn Reuver Wijhe 1986 21:49 22:50 44:39 44:41
2 Anita Spieker Deventer 1962 22:52 23:37 46:29 46:32
3 Yvonne Rosenkamp Raalte 1967 23:03 23:47 46:50 46:57
4 Janneke Logtenberg Lochem 1989 23:11 23:57 47:08 47:16
5 Mirella Koenjer Raalte 1976 23:48 23:45 47:33 47:44
6 Aafke Willemsen Nieuw heeten 1979 23:47 23:59 47:46 47:59
7 Leonie Bouwmeester Enschede 1989 23:50 24:20 48:10 48:20
8 Renée Van Assen Raalte 1998 24:34 24:08 48:42 48:47
9 Anneloes Marsman Raalte 1990 24:01 24:55 48:56 49:01
10 Marieka Wermink Hellendoorn 1987 24:22 25:51 50:13 50:20
11 Sylvia Wichink Raalte 1967 24:22 25:54 50:16 50:25
12 Karin Van der Toorn Deventer 1979 25:43 26:11 51:54 52:03
13 Alice Muller Wormer 1962 26:21 26:45 53:06 53:16
14 Karin Hannink Raalte 1974 25:53 27:25 53:18 53:27
15 Carmen Van den Hoven Enschede 1989 25:43 27:44 53:27 53:36
16 Joyce Wijnberg Raalte 1990 26:12 27:39 53:51 53:58
17 Laura Pot Heino 1994 26:34 27:37 54:11 54:18
18 Dieneke Dijksma Zwolle 1979 26:58 27:13 54:11 54:20
19 Angelique Westenberg Raalte 1973 26:52 28:01 54:53 55:06
20 Agnes Ten hove Raalte 1981 26:48 28:20 55:08 55:21
21 Elleke Demmers Wijhe 1985 26:37 28:43 55:20 55:27
22 Jessica Hoogeland Deventer 1976 28:15 29:14 57:29 57:42
23 Hanneke Wermink Hellendoorn 1987 28:19 29:14 57:33 57:46
24 Paula Heerink Heino 1964 28:55 29:38 58:33 58:40
25 Marry Hooijer Zwolle 1953 30:18 30:17 1:00:35 1:00:43

Heren  Crossloop 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Ralph Schepers Dalfsen 1977 17:47 18:32 36:19 36:20
2 René Poppe Zwolle 1966 18:06 18:43 36:49 36:50
3 Mark Saathof Nijverdal 1973 18:30 18:41 37:11 37:12
4 Rik Wemmenhove Nijverdal 1982 18:42 18:40 37:22 37:23
5 Jeffrey Vulink Utrecht 1990 18:29 19:20 37:49 37:51
6 Erben Wennemars Dalfsen 1975 18:43 19:13 37:56 37:57
7 Rick Oosterlaar Raalte 1983 19:03 19:10 38:13 38:15
8 Ruud Koolhaas Espel 1981 19:19 18:55 38:14 38:18
9 Ted Krukkert Haarle gem hellendoorn 1984 19:02 19:15 38:17 38:19
10 Jeroen Ten klooster Wijhe 1974 19:01 19:45 38:46 38:49
11 Niek Boom Nieuw heeten 1992 19:02 20:07 39:09 39:12
12 Edwin Ophof Raalte 1964 19:23 20:13 39:36 39:37
13 Frank Meijer Nijverdal 1981 19:22 20:15 39:37 39:39
14 Larbi El Ouahbi Deventer 1962 19:22 20:20 39:42 39:44
15 Sjoerd Overmars Heino 1980 19:42 20:02 39:44 39:46
16 Harco Draaijer Deventer 1966 19:40 20:08 39:48 39:50
17 Coen Zoon Berkel en rodenrijs 1980 20:05 20:18 40:23 40:26
18 Bart Bootsveld Heino 1996 19:47 20:44 40:31 40:34
19 Sebas Endeman Raalte 1977 19:50 20:49 40:39 40:41
20 Jeroen Eektimmerman Raalte 1968 20:09 20:32 40:41 40:43
21 Stefan Boezelman Ommen 1977 19:49 20:53 40:42 40:44
22 Harold Sneller Apeldoorn 1973 20:30 20:15 40:45 40:47
23 Mark Groot Bronsvoort Marienheem 1987 20:27 20:27 40:54 40:57
24 Hilco Prins Heino 1965 20:14 20:53 41:07 41:09
25 Wilfred Loozeman Raalte 1972 20:28 20:44 41:12 41:16
26 Michel Alferink Heeten 1987 20:15 21:09 41:24 41:26
27 Danny Giethoorn Hoogeveen 1992 20:25 20:59 41:24 41:27
28 Rolf Nijboer Dalfsen 1985 20:23 21:11 41:34 41:36
29 Erik Makkinga Zwolle 1965 20:30 21:04 41:34 41:37
30 Timo Bomhof Heino 1981 20:10 21:32 41:42 41:45
31 Ted Heethaar Haarle gem hellendoorn 1981 20:54 21:03 41:57 42:00
32 Sander Hoogeveen Hoogeveen 1990 20:49 21:14 42:03 42:07
33 PGA Ten Den Haarle gem hellendoorn 1961 20:48 21:16 42:04 42:08
34 René Hulsman Raalte 1965 20:44 21:21 42:05 42:08
35 Paul Wichink Haarle gem hellendoorn 1969 20:53 21:32 42:25 42:30
36 Gillian Reins Utrecht 1990 20:50 21:41 42:31 42:35
37 Danny Beumer Heino 1986 21:01 21:41 42:42 42:46
38 Martijn Schulenburg Nijverdal 1992 20:46 21:59 42:45 42:49
39 Rob Hutten Broekland ov 1968 21:10 21:48 42:58 43:02
40 Roy Ruiter Nieuw heeten 1988 20:43 22:25 43:08 43:10
41 Simon Marsman Raalte 1987 20:59 22:05 43:04 43:11
42 Stef Tupker Zwolle 1990 21:44 21:41 43:25 43:29
43 Teun Hunneman Wapse 1990 21:21 22:05 43:26 43:29
44 Huub Poppe Haarle gem hellendoorn 1967 21:51 22:04 43:55 44:02
45 Wim Stob Raalte 1978 21:40 22:32 44:12 44:24
46 Joost Holtmaat Almelo 1989 21:59 22:28 44:27 44:32
47 Pascal Den Hartog Rotterdam 1987 23:11 21:18 44:29 44:39
48 Floris De Graaf Raalte 1972 21:57 22:40 44:37 44:40
49 Hans Kogelman Raalte 1986 21:56 22:38 44:34 44:41
50 Jan Voorberg Wormer 1961 22:03 22:33 44:36 44:42
51 Gerhard Bloo Raalte 1956 21:46 22:52 44:38 44:43
52 Ruben Nahuis Zwolle 1986 22:00 23:01 45:01 45:06
53 Joey Rozendal Lemelerveld 1989 22:05 23:14 45:19 45:23
54 Marco Grootscholten Heino 1967 22:29 22:49 45:18 45:23
55 Harry Marissink Nieuw heeten 1958 22:30 22:53 45:23 45:27
56 Michel Van Straaten Raalte 1969 22:00 23:31 45:31 45:36
57 Niels Logtenberg Raalte 1986 23:05 22:24 45:29 45:37
58 Jacco Bonhof Raalte 1966 22:15 23:24 45:39 45:43
59 Jan Nij Bijvank Heino 1958 22:50 22:46 45:36 45:44
60 Leon Slegten Wijhe 1963 22:48 22:57 45:45 45:48
61 Gerald Booijink Broekland ov 1965 22:25 23:20 45:45 45:49
62 Tonnie Bosman Nieuw heeten 1960 22:36 23:12 45:48 45:54
63 Teun Van Nee Zwolle 1966 22:30 23:20 45:50 45:56
64 Maikel Withaar Amersfoort 1991 22:30 23:24 45:54 45:58
65 Rick Koerhuis Marienheem 1987 22:06 23:53 45:59 46:04
66 Silvo Van der Vegte Wijhe 1956 22:39 23:36 46:15 46:18
67 Willem-Jan Tanck Enschede 1965 22:45 23:30 46:15 46:19
68 Patrick Jorink Raalte 1965 22:47 23:31 46:18 46:23
69 Martin Staman Nijverdal 1988 22:47 23:44 46:31 46:38
70 Kasper Kinds Haarle gem hellendoorn 1986 21:56 24:47 46:43 46:48
71 Ronnie Schiphorst Nieuw heeten 1990 23:01 23:44 46:45 46:56
72 Anne Marsman Ommen 1967 23:07 23:46 46:53 46:58
73 Edwin Mulder Raalte 1973 23:09 23:48 46:57 47:02
74 Bert Bekkernens Nieuw heeten 1965 23:07 23:51 46:58 47:03
75 Arie Van der Lee Raalte 1966 23:10 23:50 47:00 47:06
76 Sjoerd Jansen Raalte 1986 23:22 23:35 46:57 47:07
77 Willy Kemper Haarle gem hellendoorn 1965 23:07 23:55 47:02 47:08
78 Rudie Marsman Raalte 1967 23:15 23:48 47:03 47:09
79 Rob Grondhuis Utrecht 1988 23:47 23:52 47:39 47:49
80 Wijnand Kogelman Nieuw heeten 1967 23:52 24:27 48:19 48:27
81 Jeremy Sinke Deventer 1987 23:37 24:37 48:14 48:27
82 Peter Van Assem Raalte 1975 23:56 24:27 48:23 48:28
83 Gerben Koenjer Raalte 1974 23:53 24:31 48:24 48:36
84 Harold Bruggeman Raalte 1976 23:24 25:10 48:34 48:40
85 Gerard Schrijver Raalte 1970 23:54 24:42 48:36 48:45
86 Joost Van Londen Leusden 1977 23:55 24:43 48:38 48:46
87 Harry Ten Broeke Nijverdal 1960 24:16 24:27 48:43 48:55
88 Yvor Seinen Ommen 1974 24:01 25:00 49:01 49:09
89 Marin Eleveld Deventer 1987 24:14 24:45 48:59 49:11
90 Ewald Woertman Raalte 1970 24:10 25:25 49:35 49:41
91 Roy Blankhorst Haarle gem hellendoorn 1980 22:38 27:04 49:42 49:53
92 Jan Reimink Lemelerveld 1960 24:52 25:29 50:21 50:28
93 Ivo Bakker Heino 1998 25:13 25:07 50:20 50:31
94 Tymo Dijksma Zwolle 1973 25:18 25:31 50:49 50:57
95 Jan Arnold Bakker Heino 1969 25:12 25:39 50:51 51:03
96 Wout Klein Koerkamp Heeten 1980 24:01 26:55 50:56 51:05
97 Heuk Meelink Holten 1961 24:13 26:49 51:02 51:09
98 Ad Eilert Raalte 1968 25:25 25:34 50:59 51:14
99 Andre Duteweert Raalte 1962 25:26 25:33 50:59 51:14
100 Harold Wunnink Lemelerveld 1973 25:14 26:04 51:18 51:27
101 Dinant Krijgsman Borne 1986 25:31 26:02 51:33 51:43
102 Tone Ten Hove Marienheem 1949 25:37 25:58 51:35 51:48
103 Ed Buijtenweg Zwolle 1958 25:28 26:10 51:38 51:48
104 Peter M. Jansen Zwolle 1954 25:39 26:08 51:47 51:55
105 Herman Hofman Holten 1957 25:20 26:28 51:48 52:00
106 Eric Post Zwolle 1965 25:40 26:17 51:57 52:07
107 Dennis Ophoff Zwolle 1990 24:45 27:27 52:12 52:18
108 Freddy Kappert Raalte 1969 24:37 28:16 52:53 53:02
109 TONNIE TEN Hove Raalte 1949 25:41 27:22 53:03 53:09
110 Edward Nikamp Heeten 1969 25:52 27:10 53:02 53:13
111 Teun Hofman Holten 1983 26:29 26:52 53:21 53:35
112 Gerard Oosterlaar Raalte 1958 26:04 27:43 53:47 53:59
113 Willem Van Heugten Wageningen 1981 26:10 28:31 54:41 54:51
114 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 28:11 27:07 55:18 55:31
115 Han Van der Burgt Leiden 1952 26:58 28:22 55:20 55:31
116 Toon Haer Amsterdam 1986 26:09 29:32 55:41 55:51
117 Martijn Heuven Raalte 1974 25:50 29:58 55:48 55:52
118 Brian Hutten Nieuw heeten 1978 30:09 27:03 57:12 57:23
119 Ben Nijboer Heino 1955 28:29 30:17 58:46 59:00
120 Anton Vreileman Nijverdal 1949 28:53 30:44 59:37 59:50
121 Leo In 't Veld Nieuw heeten 1960 28:15 31:35 59:50 59:58
122 Bennie Hagen Raalte 1949 29:01 31:20 1:00:21 1:00:34
123 Andries Elzinen Holten 1945 30:13 33:38 1:03:51 1:04:03
124 Michel In 't Veld Nieuw heeten 1974 31:03 35:47 1:06:50 1:07:01