Uitslagenlijst
06-11-2016  DRW Run Bike Run en DRW kidsrun  Nijverdal

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes groep 7 & 8  Kidsrun groep 7 & 8
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Esmée Smal Hellendoorn 2005 4:10
2 Philine Eshuis Daarle 2004 4:11
3 Esmee Mulder Nijverdal 2005 4:13
4 Tyra Lorkeers Nijverdal 2006 4:45
5 Silke Huijssoon Nijverdal 2006 5:03
6 Roos Hemmink Nijverdal 2006 5:23
7 Myrthe Vos Nijverdal 2004 5:46
8 Marel Hegeman Nijverdal 2005 6:05
9 Linde Podt Hellendoorn 2006 6:12

Jongens groep 7 & 8  Kidsrun groep 7 & 8
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Julian Gottemaker Nijverdal 2006 4:07
2 Siebrand Van Dellen Nijverdal 2005 4:11
3 Marijn Van de Vosse Zwolle 2005 4:12
4 Bjorn Bruinsma Nijverdal 2006 4:19
5 Jirre Ter Brugge Nijverdal 2006 4:23
6 Nienke Hoekman Bad Bentheim (DE) 2005 4:39
7 Ruben Van der Wal Nijverdal 2004 4:40
8 David Spierings Nijverdal 2006 4:45
9 Milan Voorbergen Wierden 2006 4:50
10 Sem Meenhuis Nijverdal 2006 4:56
11 Imro Karkdijk Nijverdal 2006 4:56
12 Evie Heetkamp Nijverdal 2004 5:01
13 Bram Butink Hellendoorn 2006 6:12
14 Daan Podt Hellendoorn 2006 6:13

Meisjes t/m groep 6  Kidsrun t/m groep 6
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Rune Mulder Nijverdal 2008 4:33
2 Dagmar Van Dellen Nijverdal 2007 4:33
3 Naëll Huijsmans Lemelerveld 2007 4:33
4 Marlou Huijssoon Nijverdal 2007 4:34
5 Isa Van den Berg Hellendoorn 2007 4:48
6 Daantje Broekmate Hellendoorn 2007 5:04
7 Roisin Horsman Nijverdal 2007 5:19
8 Romee Hegeman Nijverdal 2008 5:27
9 Ilse Dijkman Nijverdal 2008 5:28
10 Sterre Meenhuis Nijverdal 2008 5:30
11 Rosalie Peek Hellendoorn 2009 5:31
12 Loes Nijendijk Nijverdal 2009 5:35
13 Carmen Bruinsma Nijverdal 2009 5:38
14 Merel Beldman Nijverdal 2007 5:40
15 Laura Rosenkamp Nijverdal 2009 5:40
16 Lincy Meijerink Nijverdal 2008 5:41
17 Tess Nij Bijvank Nijverdal 2007 5:48
18 Loïs Knobben Nijverdal 2009 5:50
19 Fleur Beuze Nijverdal 2008 5:51
20 Milou Poorte Nijverdal 2007 5:57
21 Julynn Huijsmans Lemelerveld 2009 5:59
22 Ammerlaan Ammerlaan Nijverdal 2007 6:01
23 Suze Smits Nijverdal 2009 6:07
24 Jule Ten Dam Nijverdal 2010 6:08
25 Jade Wilms Nijverdal 2010 6:10
26 Kim Kurver Nijverdal 2009 6:13
27 Jasmijn Beldman Nijverdal 2010 6:15
28 Nikki Hemmink Nijverdal 2009 6:16
29 Lynn Klerx Nijverdal 2009 6:17
30 Imke Van Rhee Nijverdal 2009 6:17
31 Lynn Poppe Hellendoorn 2009 6:30
32 Pien Ten dam Nijverdal 2009 6:31
33 Roos Nij Bijvank Nijverdal 2009 6:34
34 Zoë Pots Nijverdal 2008 6:45
35 Lynn Van tongeren Nijverdal 2010 6:45
36 Roos Van der Wilk Nijverdal 2009 6:51
37 Lynn Rouwmaat Nijverdal 2009 6:52
38 Myrthe Winters Hellendoorn 2010 6:53
39 Elena Kwakman Nijverdal 2008 6:55
40 Lieke Hietland Nijverdal 2009 7:03
41 Lisa Tuller Nijverdal 2011 7:12
42 Katinka Schröder Nijverdal 2010 7:23
43 Esmee Bruggeman Nijverdal 2010 7:23
44 Eliv Tijhof Nijverdal 2010 7:25
45 Loueann Huijsmans Lemelerveld 2012 7:29
46 Maartje Van der Wilk Nijverdal 2011 7:31
47 Madelief Peek Hellendoorn 2012 7:33
48 Benthe Woudsma Nijverdal 2010 7:44
49 Nicole Schröder Nijverdal 2012 7:51
50 Naolin Tijhof Nijverdal 2012 8:11
51 Bo Staman Hellendoorn 2012 8:20
52 Lize Dekker Nijverdal 2011 8:28
53 Zoe Nijenkamp Nijverdal 2011 9:43
54 Fiep Bosch Nijverdal 2013 10:02
55 Yfke Abbink Nijverdal 2011 10:11
56 Lynn Arnold Nijverdal 2011 10:11

Jongens t/m groep 6  Kidsrun t/m groep 6
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Robin Ros Nijverdal 2007 4:40
2 Cas Gottemaker Nijverdal 2008 4:47
3 Luuk Dijkman Nijverdal 2007 4:50
4 Fabian Eshuis Daarle 2007 4:53
5 Lenn Van den Born Nijverdal 2008 5:05
6 Seph Tuller Nijverdal 2009 5:07
7 Marik Lorkeers Nijverdal 2008 5:11
8 Jelmer Hietland Nijverdal 2008 5:13
9 Roan Bruggeman Nijverdal 2007 5:14
10 Jayden Kroeskop Nijverdal 2010 5:15
11 Renze Abbink Nijverdal 2008 5:18
12 Arnau Rosenkamp Nijverdal 2007 5:19
13 Luca Knobben Nijverdal 2009 5:21
14 Tom Van den Berg Hellendoorn 2010 5:23
15 Daan Dekker Nijverdal 2008 5:25
16 Luuk Poorte Nijverdal 2009 5:28
17 Roan Voorbergen Wierden 2008 5:36
18 Liam Ruitenberg Zwolle 2009 5:36
19 Koen Staman Hellendoorn 2009 5:40
20 Milan Broekmate Nijverdal 2010 5:46
21 Duncan Horsman Nijverdal 2010 5:55
22 Wesley Winters Hellendoorn 2009 5:55
23 Julian Voorbergen Wierden 2008 5:55
24 Tom Harmsen Nijverdal 2009 5:56
25 Thijmen Hosmar Haarle gem hellendoorn 2007 6:03
26 Dylan Reijnders Nijverdal 2010 6:15
27 Mathijs Spierings Nijverdal 2011 6:16
28 Sieb Aalders Hellendoorn 2010 6:17
29 Mick Poorterman Nijverdal 2010 6:25
30 Lars Aalders Hellendoorn 2008 6:27
31 Mees Filart Nijverdal 2010 6:40
32 Jasper Hosmar Haarle gem hellendoorn 2011 6:46
33 Finn Eertink Holten 2010 6:52
34 Jits Ten Dam Nijverdal 2012 6:54
35 Daan Klerx Nijverdal 2011 6:55
36 Duncan Kwakman Nijverdal 2010 6:56
37 Bryan Meijerink Nijverdal 2010 7:01
38 Sill Van den Born Nijverdal 2011 7:04
39 Sepp Wims Nijverdal 2011 7:12
40 Jurre Van Rhee Nijverdal 2011 7:14
41 Tijn Middelkamp Nijverdal 2010 7:26
42 Levi Dahak Nijverdal 2009 7:28
43 Lars Hegeman Nijverdal 2011 7:47
44 Niek Poppe Hellendoorn 2012 8:14
45 Giel Dahak Nijverdal 2012 8:18
46 Kevin Nijenkamp Nijverdal 2008 8:20
47 Floris Wolters Nijverdal 2010 8:50
48 Nout Heuver Nijverdal 2012 8:57
49 Luuk Lepelaar Nijverdal 2013 10:08
50 Lucas Kolthof Nijverdal 2013 10:12
51 Mick Ligtenberg Nijverdal 2014 11:48
52 Ben Harmsen Nijverdal 2011 19:36

DAMES  Run Bike Run individueel
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Laura Gorter Utrecht 1986 1:37:35 1:37:42
2 Susan Visscher-langeveld Holten 1980 1:40:31 1:40:39
3 Simone Hakenberg Rossum ov 1971 1:41:55 1:41:59
4 Silvia Brouwer Heerenveen 1975 1:42:54 1:42:58
5 Ineke Ligthart Groningen 1978 1:45:53 1:45:59
6 Anne Marijn Van der Graaf Groningen 1987 1:48:39 1:48:45
7 Ivonne Kleinlugtenbeld-Wessels Hellendoorn 1978 1:49:55 1:50:02
8 Claudia Van Tellingen Sleen 1974 1:56:23 1:56:30
9 Susan Van milligen Hoornsterzwaag 1977 1:57:30 1:57:39
10 Jessica Geltink Balkbrug 1967 2:03:38 2:03:44
11 Moniek Roe of Rohe Enschede 1992 2:04:39 2:04:50
12 Frederiek Heuver Nijverdal 1967 2:13:45 2:13:54

MSEN  Run Bike Run individueel
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Mark Hamersma Veenendaal 1993 1:22:53 1:22:56
2 Frank Schotman Gouda 1983 1:23:26 1:23:29
3 Roel Kruijswijk Hengelo ov 1995 1:27:40 1:27:44
4 Vincent Huiting Groningen 1988 1:28:18 1:28:21
5 Tom Hoekman Oldenzaal 1983 1:28:59 1:29:04
6 Joost Christiaans Wageningen 1980 1:29:21 1:29:24
7 Matijs Jansen Zwolle 1980 1:30:10 1:30:14
8 Caimin Stevens Enschede 1987 1:31:42 1:31:46
9 Sjoerd Bakker Groningen 1992 1:32:18 1:32:22
10 Niels Grote Beverborg Groningen 1992 1:32:59 1:33:02
11 Richard Prakken Aalden 1998 1:33:09 1:33:12
12 Wilbert Broekhuizen Zwolle 1980 1:33:13 1:33:19
13 Ferry Van den Berg Hellendoorn 1979 1:33:33 1:33:38
14 Tom Sans Rijssen 1980 1:33:49 1:33:52
15 Mathijs Van Ark Groningen 1985 1:34:13 1:34:16
16 Maarten Visser Nijverdal 1981 1:34:55 1:35:00
17 Erik Van den Berg Nijverdal 1978 1:36:55 1:37:00
18 Tim Bergboer Hengelo ov 1984 1:38:21 1:38:25
19 Matthijs Stam Rotterdam 1977 1:38:29 1:38:35
20 Richard Vloedbeld Hengelo ov 1978 1:38:54 1:39:00
21 Paulo Ten Buuren Hengelo gld 1978 1:39:52 1:39:59
22 Bart Veelers Rotterdam 1976 1:39:55 1:40:00
23 Emiel Voorhuis Hengelo ov 1982 1:40:48 1:40:53
24 Redmer Dijkstra Bontebok 1987 1:41:26 1:41:30
25 Bart De Vries Zwolle 1980 1:42:57 1:43:06
26 Leo De Groot Hellendoorn 1992 1:43:55 1:44:03
27 Bart Groot zevert Eibergen 1984 1:45:15 1:45:19
28 Robbert Flim Nijverdal 1978 1:46:01 1:46:06
29 Tijmen Bruggeman Deventer 1989 1:46:00 1:46:07
30 Nico Krieger Nijverdal 1986 1:46:19 1:46:27
31 Jasper Lohuis Enschede 1981 1:46:48 1:46:53
32 Gerard Bakker Hoornsterzwaag 1994 1:50:45 1:50:53
33 Thijs Poll Bathmen 1981 1:52:27 1:52:35
34 Koen Heuver Nijverdal 1985 1:53:08 1:53:17
35 Mirko Heuver Nijverdal 1997 1:53:33 1:53:42
36 Carlos Van Rhee Hellendoorn 1995 1:54:27 1:54:33

M40  Run Bike Run individueel
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Mark Saathof Nijverdal 1973 1:27:45 1:27:49
2 Raimond Van der Boom Assen 1974 1:28:33 1:28:36
3 Patrick Ter Brugge Nijverdal 1969 1:32:27 1:32:31
4 Arnoud Van Garderen Leusden 1972 1:33:24 1:33:27
5 Rémi Jansen Zeewolde 1974 1:33:38 1:33:42
6 Janhenk Klein Lugtenbeld Hellendoorn 1974 1:33:55 1:34:00
7 Kerst Beuckens Emmeloord 1971 1:35:31 1:35:35
8 Arjan Nieuwenhuis Nijverdal 1966 1:37:02 1:37:09
9 Jeroen Ter Brugge Nijverdal 1971 1:37:15 1:37:18
10 Henkjan Van Goor Daarlerveen 1972 1:37:34 1:37:38
11 Bertijn Brijder Heerenveen 1971 1:38:11 1:38:16
12 Huub Poppe Haarle gem hellendoorn 1967 1:38:33 1:38:39
13 Erwin Heister Terborg 1969 1:39:14 1:39:19
14 Harco Draaijer Deventer 1966 1:39:42 1:39:46
15 Remco Kemper Lemelerveld 1974 1:40:07 1:40:12
16 Peter Visscher De wijk 1964 1:40:34 1:40:43
17 Marco Bloem Nunspeet 1973 1:40:52 1:41:00
18 Jan Peter Stam Rotterdam 1969 1:42:30 1:42:37
19 Gerben Duenk Aalten 1965 1:42:44 1:42:50
20 HenkJan Meier Hardenberg 1963 1:42:56 1:43:01
21 Casper Van de Kamp Leeuwarden 1963 1:43:04 1:43:10
22 Laurens Verwoest Deventer 1966 1:43:32 1:43:42
23 Douwe Weima Nijverdal 1963 1:43:49 1:43:53
24 Simon Kok Deventer 1964 1:43:52 1:43:58
25 Koos Meinsma Velp gld 1965 1:44:00 1:44:06
26 Jordy Van Rhee Nijverdal 1974 1:44:23 1:44:33
27 Bert Luchies Vroomshoop 1969 1:44:54 1:44:59
28 Remco Hannink Nijverdal 1969 1:44:54 1:45:03
29 Jan Harmen Lemmers Hellendoorn 1972 1:46:14 1:46:24
30 Bob Groenewoud Hengelo ov 1970 1:46:59 1:47:04
31 Erik Nieuwenhuis Nijverdal 1968 1:47:42 1:47:48
32 Edwin Buisman Bornerbroek 1970 1:48:00 1:48:06
33 Olaf Blankendaal Amsterdam 1975 1:48:19 1:48:29
34 Wil Derks Ommen 1961 1:48:29 1:48:37
35 Wouter Bakker Hellendoorn 1973 1:48:47 1:48:56
36 Dennis Eektimmerman Nijverdal 1973 1:49:44 1:49:51
37 Richard Leussink Haaksbergen 1967 1:50:25 1:50:33
38 Herman Ten Kate Balkbrug 1966 1:51:11 1:51:19
39 Leo Meulenbroek Deventer 1959 1:51:18 1:51:25
40 Jan Arnold Bakker Heino 1969 1:52:20 1:52:27
41 Bart Velthuis Nijverdal 1964 1:53:15 1:53:21
42 Bert Tijhuis Haarle gem hellendoorn 1973 1:53:36 1:53:46
43 Ronald Strijker Nieuw buinen 1975 1:55:41 1:55:47
44 Hendrik Schaap Emmeloord 1974 1:57:45 1:57:52
45 Dick Bergman Nijverdal 1965 2:00:28 2:00:38
46 Erwin Koolhof Emmeloord 1975 2:03:20 2:03:27
47 Henk Nijman Haaksbergen 1961 2:03:34 2:03:42
48 Gerald Hoek Nijverdal 1969 2:04:46 2:04:57
49 Mathieu Filart Nijverdal 1976 2:06:52 2:07:00
50 Jelle Twijnstra Zwolle 1962 2:11:46 2:11:54

m/v  Run Bike Run voor DUO's
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Lex Bergsma Utrecht 1987 1:24:52 1:24:54
Laurens den Ouden
2 Joep Emmen Zwolle 1982 1:25:43 1:25:45
Fred Bekkers
3 Boike Damhuis Ootmarsum 1999 1:26:04 1:26:07
Sander Jeunink
4 Frank Meijer Nijverdal 1981 1:26:40 1:26:42
Giel Kleinjan
5 Matthijs Pot Hengelo ov 1984 1:28:08 1:28:10
Paul Ensink
6 Luc Blikmans Nijverdal 1972 1:28:32 1:28:36
Jon Roeterdink
7 Wilfried Krukkert Nijverdal 1977 1:30:20 1:30:23
Wilfried Krukkert Mark Poppe
8 Eddy Beuze Nijverdal 1969 1:30:41 1:30:43
Jorien Kleinsman
9 Norwien Bruinsma Nijverdal 1998 1:31:46 1:31:49
Maikel Kleiboer
10 Pim Bakker Rijssen 2001 1:31:49 1:31:51
Pim Clifford Bakker Wiggers
11 Siemen Van Beurden Wierden 1983 1:31:52 1:31:55
Sander Brouwer
12 Nico Engbers Nijverdal 1985 1:33:48 1:33:53
Niek Dijkstra
13 Ruben Meijer Nijverdal 1994 1:34:34 1:34:39
dennis hegeman
14 Maik Lammers Haaksbergen 1991 1:35:25 1:35:29
Team Hotsik
15 Marjolein Wigger Nijverdal 1977 1:35:27 1:35:31
Eelco-Jan Bruinsma
16 Arnold Beuze Nijverdal 1973 1:36:04 1:36:08
Isa Beuze
17 William Van Lenthe Nijverdal 1976 1:36:21 1:36:27
Maykel Reinders
18 Jasper Gerhard Nijverdal 1987 1:36:56 1:36:59
Yaxchilan Parera
19 Lennard Croce Borne 1984 1:36:53 1:36:59
Dennis Spoolder
20 Lucien Galgenbeld Nijverdal 1977 1:37:28 1:37:33
Roland Kleinjan
21 Maarten Pigge Wierden 1985 1:37:37 1:37:42
Quinten Mulder
22 Bertus Kelder Nijverdal 1966 1:38:07 1:38:10
Bertus Tim
23 Freek Bielevelt Haaksbergen 1996 1:38:21 1:38:24
Hans Bielevelt
24 Sylvia Wichink Raalte 1967 1:38:35 1:38:40
Vincent Kok
25 Daan Bouwhuis Nijverdal 1995 1:38:55 1:38:59
Harry Bouwhuis
26 Ronald Staman Hellendoorn 1984 1:38:58 1:39:01
Barry Poppe
27 Jeroen Hofstede Nijverdal 1989 1:40:23 1:40:26
Richard Evers
28 Joran Souverijn Nijverdal 1988 1:41:00 1:41:06
Maarten Joran
29 Niels Jonker Amersfoort 1985 1:41:10 1:41:15
Maarten van Beek
30 Jan-Willem Smits Nijverdal 1970 1:41:32 1:41:37
Debbie Diekmann
31 Wim Legebeke Hellendoorn 1962 1:41:43 1:41:48
John Van der Zee
32 Henri Van Heun Nijverdal 1964 1:41:56 1:42:00
Hennie Aalders
33 Han Nij Bijvank Nijverdal 1978 1:43:36 1:43:42
Joyce Nij Bijvank
34 Wilfried Woesthuis Nijverdal 1963 1:43:46 1:43:48
Paul Wilbrink
35 Nicole Clerx Groningen 1989 1:44:00 1:44:05
Jorinde van der Laan
36 Arthur Knobben Nijverdal 1974 1:44:56 1:44:59
Henri Nijendijk
37 Angela Bruinsma Nijverdal 1967 1:45:09 1:45:12
Bert Bruinsma
38 Martijn Dijkman Hellendoorn 1989 1:45:39 1:45:44
Robert Ruiter
39 Wouter Pullen Groningen 1986 1:46:08 1:46:14
Anke van Oosterhout
40 Annemiek Oosterbroek Hellendoorn 1993 1:46:50 1:46:54
Eric Oosterbroek
41 Lisa Bielevelt Haaksbergen 1998 1:47:10 1:47:14
Wilfried Derksen
42 Herman Pronk Hellendoorn 1960 1:47:39 1:47:43
Marian Freriks
43 Jordy Middag Nijverdal 1994 1:48:22 1:48:26
Timon Daniels
44 Jan Gert Hamberg Deventer 1984 1:49:09 1:49:16
Evelien Hamberg
45 Debby Leferink Nijverdal 1973 1:49:19 1:49:22
Arthur Leferink
46 Michael Ammerlaan Nijverdal 1971 1:50:06 1:50:11
Maggie Ammerlaan
47 Harry Rodijk Nijverdal 1959 1:50:31 1:50:38
Harry Rodijk
48 Arjan Averdijk Hellendoorn 1971 1:51:47 1:51:52
Bennie Schutte
49 Alfred Derkink Hengelo ov 1959 1:53:03 1:53:09
Ivan Derkink
50 Debby Willems Nijverdal 1988 1:54:33 1:54:36
Dorien Willems
51 Denise Gijsbers Wierden 1986 1:54:47 1:54:53
Dennis ten Hove
52 Ilse Wennemers Nijverdal 1972 1:55:20 1:55:24
Bram van der Wal
53 Edgar Jansen Wierden 1980 1:55:55 1:56:01
Marleen Hopman
54 Hanneke Kolthof-ten Dam Nijverdal 1986 1:56:37 1:56:44
Martijn Kolthof
55 Annemieke Kolthof Nijverdal 1975 1:56:37 1:56:44
Gijs ten Dam
56 Marscha Baan Almelo 1977 1:56:41 1:56:48
Janco Baan
57 Stef Berkenbos Hellendoorn 2003 2:02:04 2:02:08
Irma Berkenbos
58 Ellen Wichers Schreur Luttenberg 1997 2:02:29 2:02:33
Marion Schuurs
59 Heleen Drees Nijverdal 1986 2:03:26 2:03:33
Branko en heleen Meijerink en drees
60 Gerrit Poelarends Nijverdal 1960 2:04:28 2:04:32
sabine poelarends
61 Thijs Bergsma Maastricht 1983 2:10:08 2:10:13
Hiltje Karrenbeld
62 Liesbeth Löwik Nijverdal 1967 2:14:03 2:14:08
Leontine Derksen