Uitslagenlijst
20-11-2016  Rohda Crossloop 2016  Raalte

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

F categorie (meisjes)  Kinderloop 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Marilyn Brummel Raalte 2007 5:25
JO9-1
2 Lieke Hekking Raalte 2009 6:11
JO9-10

F categorie (jongens)  Kinderloop 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Tremen Van Santen Raalte 2008 4:28
JO9-3
2 Kiano Trip Raalte 2008 4:38
JO9-3
3 Tim Berg Raalte 2008 4:40
JO9-1
4 Glenn Bultman Raalte 2009 4:46
JO9-1
5 Mauro Endeman Raalte 2009 4:46
JO9-8
6 Teun Van Assem Raalte 2010 4:50
F-league
7 Quinten Koopman Raalte 2008 4:57
JO9-4
8 Mads Broekgerrits Raalte 2008 5:03
JO9-3
9 Luuk Eektimmerman Raalte 2008 5:07
JO9-4
10 Jens Broekgerrits Raalte 2010 5:12
JO9-7
11 Vigo Rabelink Raalte 2008 5:12
JO9-7
12 Krijn Van der Woude Raalte 2009 5:18
JO9-1
13 Levi Koenjer Raalte 2009 5:23
JO9-2
14 Sven Tigchelaar Raalte 2009 5:24
JO9-7
15 Tijn Waaijerink Raalte 2008 5:25
JO9-7
16 Jelle Groot Schaarsberg Raalte 2009 5:25
JO9-2
17 Milan Ter Haar Raalte 2008 5:26
JO9-3
18 Tigo Heethaar Raalte 2009 5:28
JO9-8
19 Fynn Van Til Raalte 2009 5:37
JO9-2
20 Levi Stempher Raalte 2008 5:41
JO9-5
21 Zias Schurink Raalte 2009 5:43
JO9-8
22 Bart van Rossum Raalte 2008 5:43
JO9-5
23 Teun Hillebrand Raalte 2009 5:45
JO9-10
24 Job Nijboer Raalte 2008 5:45
JO9-3
25 Pim Van Der Weegh Raalte 2009 5:45
JO9-10
26 Julian Veldhuis Raalte 2008 5:50
JO9-3
27 Jordy Veltmaat Raalte 2008 5:55
JO9-7
28 Sven Kemper Raalte 2010 5:58
F-league
29 Dylan Ruiterkamp Raalte 2008 6:06
JO9-4
30 Luuk Van Assem Raalte 2008 6:06
JO9-4
31 Jorg Mulder Raalte 2008 6:06
JO9-5
32 Siem De Graaf Raalte 2008 6:06
JO9-3
33 Cas De Wit Raalte 2008 6:09
JO9-7
34 Bram De Wit Raalte 2008 6:09
JO9-3
35 Kyan Evers Raalte 2008 6:10
JO9-4
36 Stijn Bisschop Raalte 2009 6:12
JO9-11
37 Jonah Haulussy Raalte 2009 6:16
JO9-11
38 Danyllo Zwijnenberg Raalte 2009 6:18
JO9-12
39 Pim Deventer Raalte 2009 6:18
JO9-11
40 Jorne Marsman Raalte 2010 6:20
F-league
41 Dex Ouwerkerk Raalte 2010 6:21
F-league
42 Twan Schut Raalte 2009 6:26
F-league
43 Tim Stob Raalte 2010 6:26
F-league
44 Jesse Schrijver Raalte 2010 6:27
F-league
45 Thomas Nijboer Raalte 2009 6:30
JO9-12
46 Ties Nijboer Raalte 2010 6:32
F-league
47 Jayden Klein Douwel Raalte 2010 6:33
F-league
48 Xander Haulussy Raalte 2010 6:34
JO9-11
49 Kalle Waaijerink Raalte 2010 6:36
F-league
50 Tijn Maatman Raalte 2010 6:37
F-league
51 Floris Veldhuis Raalte 2010 6:39
F-league
52 Ryan Booijink Raalte 2008 6:44
JO9-5
53 Quinn Lorkeers Raalte 2009 6:44
JO9-11
54 Sam Rensen Raalte 2011 6:53
F-league
55 Bram Leijten Raalte 2011 6:53
F-league

E categorie (meisjes)  Jeugdloop 2 km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Ilse Kemper Raalte 2006 8:30
JO11-1
2 Kiki Groot Zwaaftink Raalte 2007 9:55
MO11-1
3 Evi Meijer Raalte 2006 12:36
MO11-1
4 Lysanne Brinkhuis Raalte 2007 12:39
MO11-1
5 Clorissa Tiebot Raalte 2007 12:51
MO11-1
6 Sterre Verweij Raalte 2006 13:33
MO11-1
7 Anne Gubbels Raalte 2007 13:48
MO11-1
8 Julia Assink Raalte 2007 13:59
MO11-1
9 Vivian Van Mourik Raalte 2006 15:11
JO11-3
10 Babs Nijboer Raalte 2008 16:15
MO11-1

E categorie (jongens)  Jeugdloop 2 km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Ivar Broekgerrits Raalte 2006 8:21
JO11-1
2 Hero Smit Raalte 2007 9:02
JO11-4
3 Dex Temmink Raalte 2007 9:27
JO11-4
4 Thije Siebelink Raalte 2007 9:34
JO11-11
5 Jort Van Dartel Raalte 2006 9:35
JO11-2
6 Morris Haarman Raalte 2006 9:37
JO11-5
7 Bram Klein Overmeen Raalte 2007 9:38
JO11-12
8 Twan Weteringe Raalte 2006 9:39
JO11-3
9 Tim Groote Stroek Raalte 2006 9:47
JO11-1
10 Gijs Bruggeman Raalte 2007 9:49
JO11-4
11 Timo Scholte Raalte 2006 9:55
JO11-5
12 Cas Schurink Raalte 2007 10:00
JO11-12
13 Dyon Van De Vegte Raalte 2006 10:05
JO11-6
14 Ties Hoogeslag Raalte 2006 10:18
JO11-9
15 Mido Hondeveld Raalte 2006 10:33
JO11-5
16 Marien Spijker Raalte 2007 10:35
JO11-1
17 Tim Kluin Raalte 2007 10:39
JO11-12
18 Koen Lugtenberg Raalte 2007 10:46
JO11-11
19 Teun Groote Schaarsberg Raalte 2007 11:08
JO11-11
20 Max De Roos Raalte 2006 11:08
JO11-3
21 Bram Wibbelink Raalte 2007 11:10
JO11-11
22 Bram Vloedgraven Raalte 2007 11:10
JO11-11
23 Tijs Stob Raalte 2007 11:24
JO11-6
24 Camiel Hutten Raalte 2007 11:25
JO11-11
25 Thijs Vulink Raalte 2007 11:26
JO11-12
26 Tim Nijenhuis Raalte 2007 11:31
JO11-13
27 Senne Zweverink Raalte 2007 11:35
JO11-12
28 Teun Reimert Raalte 2007 11:40
JO11-4
29 Santi Grupppen Raalte 2006 11:40
JO11-8
30 Nout Mulder Raalte 2007 11:46
JO11-4
31 Stijn Runneboom Raalte 2006 11:54
JO11-9
32 Quintin Blankenvoorde Raalte 2006 11:57
JO11-10
33 Rein Van Der Weegh Raalte 2007 11:58
JO11-13
34 Bart Schrijver Raalte 2007 12:02
JO11-13
35 Thijs Van Rossum Raalte 2006 12:07
JO11-10
36 Twan Geenen Raalte 2006 12:11
JO11-10
37 Thijs Hekking Raalte 2006 12:13
JO11-9
38 Rick Logtenberg Raalte 2006 12:18
JO11-1
39 Marijn Scholte Raalte 2006 12:23
JO11-10
40 Thijs Lammertink Raalte 2007 12:35
JO11-11
41 Job De Haan Raalte 2007 12:37
JO11-13
42 Jur Bouwhuis Raalte 2007 12:40
JO11-12
43 Stan Nijland Raalte 2007 12:40
JO11-13
44 Daan Huis in 't Veld Raalte 2007 12:40
JO11-13
45 Jens Meijer Raalte 2007 12:44
JO11-4
46 Milan Gerritsen Raalte 2007 12:44
JO11-4
47 Sander Korbeld Raalte 2007 12:44
JO11-2
48 Kal Krosman Raalte 2007 12:46
JO11-3
49 Jena Veluppillai  Raalte 2006 12:54
JO11-10
50 Luca Endeman Raalte 2006 12:56
JO11-8
51 Stian Dijk Raalte 2007 13:17
JO11-12
52 Niels Wolfkamp Raalte 2007 14:08
JO11-12
53 Kyano Zwijnenberg Raalte 2007 14:48
JO11-11

D categorie (jongens)  Jeugdloop 2 km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Thomas Meuleman Raalte 2004 8:47
JO13-2
2 Wouter Spanjer Raalte 2005 9:22
JO13-2
3 Wesley Kruiper Raalte 2004 9:24
JO13-6
4 Stan Van Gaal Raalte 2004 9:26
JO13-1
5 Daan Meijer Raalte 2004 9:28
JO13-1
6 Thijs Ten Berge Raalte 2005 9:31
JO13-6
7 Wouter Kortekaas Raalte 2005 9:45
JO13-8
8 Cas Groote Schaarsberg Raalte 2005 10:06
JO13-4
9 Nick Otten Raalte 2005 10:09
JO13-3
10 Zeb  Jansman Raalte 2005 10:14
JO13-4
11 Jelle Huijsmans Raalte 2005 10:16
JO13-6
12 Tim Klein Koerkamp Raalte 2005 10:29
JO13-6
13 Tristan Van Mourik Raalte 2004 10:29
JO13-3
14 Jurre Kinds Raalte 2005 10:30
JO13-8
15 Mike Schrijver Raalte 2005 10:37
JO13-8
16 Daan Feenstra Raalte 2004 10:41
JO13-4
17 Milan Schrijver Raalte 2005 10:46
JO13-8
18 Sem Ruiter Raalte 2005 10:49
JO13-8
19 Kjell Wolfkamp Raalte 2005 10:57
JO13-7
20 Niels Verweij Raalte 2005 11:40
JO13-7
21 Chris Assink Raalte 2005 12:11
JO13-8
22 Yordi Jansen Raalte 2005 12:22
JO13-7
23 Djowie Bouwhuis Raalte 2005 15:12
JO13-7

C categorie (jongens)  Jeugdloop 3km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Lars Essink Raalte 2002 14:59 15:02
JO15-2
2 Jesper Wolfkamp Raalte 2003 17:25 17:27
JO15-9

B categorie (jongens)  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Bjarn Marsman Raalte 2003 22:53 23:14
JO15-2
2 Dennis Bril Raalte 2003 23:33 23:54
JO15-2
3 Twan Schrijver Raalte 2000 25:00 25:24
JO17-4
4 Kevin Mölder Raalte 2000 26:26 26:50
JO17-4