Uitslagenlijst
26-04-2017  Koningsloop  Wijhe

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  600 meter zo hard als je kan! (t/m 6 jaar)
Plts Naam Woonplaats Finish
1 Minke Marsman Raalte 2:39
2 Flore Schoot Uiterkamp Wijhe 2:47
3 Hiske Sandberg Wijk bij duurstede 2:48
4 Maud Valk Wijhe 3:09
5 Tessa Van der Zijpp Wijhe 3:10
6 Lyse Sandberg Wijk bij duurstede 3:12
7 Jinte Westerop Wijhe 3:13
8 Emily Van Loendersloot Wijhe 3:17
9 Jaden Krosman Wijhe 3:24
10 Lynn De bruijne Wijhe 3:24
11 Nadia Ahmed Wijhe 3:25
12 Lot Bult Wijhe 3:29
13 Suze Verhoeven Wijhe 3:51
14 Minke Draaijer Wijhe 4:01
15 Myra Dijk Wijhe 5:09
16 Fatima Ahmed Wijhe 5:12

Jongens  600 meter zo hard als je kan! (t/m 6 jaar)
Plts Naam Woonplaats Finish
1 Bjorn Ter Mate Wijhe 2:42
2 Sep Mulder Wijhe 2:53
3 Hein Schalkwijk Wijhe 2:57
4 Roan Klumper Wijhe 3:00
5 Vince Van Gurchom Raalte 3:02
6 Wiebe De Ruijter Wijhe 3:03
7 Sven Kwakkel Wijhe 3:06
8 Finn Willemsen Wijhe 3:07
9 Anne-Jan Van der Zee Wijhe 3:09
10 Rens Jansen Wijhe 3:24
11 Jesse Ter Mate Wijhe 3:25
12 Wessel Jelier Wijhe 3:29
13 Senn Hofstede Wijhe 3:31
14 Gijs Schipper Wijhe 3:46
15 Yari Blankenvoorde Wijhe 3:48
16 Pepijn Liefers Wijhe 4:11
17 Jens Van Tongeren Wijhe 4:14
18 Kaj Blankenvoorde Wijhe 4:28
19 Rein Schipper Wijhe 4:55
20 Pim Veldhuis Wijhe 5:12

Meisjes  2x 600 meter bikkelen. (7 t/m 9 jaar)
Plts Naam Woonplaats Ronde 1 Ronde 2 Bruto
1 Ypke Kranendijk Wijhe 2:14 2:22 4:36
2 Jente Boersma Wijhe 2:29 2:29 4:58
3 Wiep Ten Klooster Wijhe 2:27 2:32 4:59
4 Daniëlle Mulder Wijhe 2:23 2:46 5:09
5 Meike Ten Brinke Raalte 2:34 2:41 5:15
6 Fieke Nijkamp Wijhe 2:36 2:41 5:17
7 Lisanne Van het Spijker Wijhe 2:34 2:44 5:18
8 Indy Tiebot Wijhe 2:28 2:50 5:18
9 Eva Pollemans Wijhe 2:33 2:49 5:22
10 Jasmijn Schoot Uiterkamp Wijhe 2:30 2:56 5:26
11 Lise Schoot Uiterkamp Wijhe 2:38 3:03 5:41
12 Kim Van vilsteren Wijhe 2:38 3:05 5:43
13 Noelle Bakker Wijhe 2:42 3:07 5:49
14 Esmée De Vos Wijhe 2:39 3:16 5:55
15 Kyra Mulder Wijhe 2:38 3:17 5:55
16 Anouk Schurink Wijhe 2:40 3:15 5:55
17 Tessa Van der Vegte Wijhe 2:56 3:10 6:06
18 Marthe Schalkwijk Wijhe 2:56 3:10 6:06
19 Anouk Ten Klooster Wijhe 2:58 3:10 6:08
20 Lieke Van Tongeren Wijhe 2:56 3:13 6:09
21 Aukje Meiberg Wijhe 2:55 3:22 6:17
22 Daniëlle Van Norel Wijhe 2:55 3:26 6:21
23 Mirte Endeman Wijhe 2:47 3:35 6:22
24 Maud Liefers Wijhe 2:55 3:27 6:22
25 Lieke Dalhuisen Wijhe 2:54 3:28 6:22
26 Iris Ait-SiHamou Wijhe 3:00 3:37 6:37
27 Fenna Hoekstra Wijhe 3:04 3:36 6:40
28 Katie Marsh Wijhe 3:02 3:39 6:41
29 Lynn Bongers Wijhe 3:06 3:38 6:44

Jongens  2x 600 meter bikkelen. (7 t/m 9 jaar)
Plts Naam Woonplaats Ronde 1 Ronde 2 Bruto
1 Milan Strijdveen Wijhe 2:12 2:19 4:31
2 Luc Van der Vegt Heino 2:12 2:21 4:33
3 Toon Hulman Deventer 2:18 2:24 4:42
4 Siem Bult Wijhe 2:21 2:24 4:45
5 Milan Ten Brinke Raalte 2:25 2:26 4:51
6 Jesse Van der Vegte Wijhe 2:22 2:29 4:51
7 Stijn Pohlmann Wijhe 2:25 2:28 4:53
8 Nout Bosch Wijhe 2:21 2:36 4:57
9 Nick Oosting Zwolle 2:30 2:27 4:57
10 Aydin Van den Hul Zwolle 2:30 2:28 4:58
11 Dani Kappert Olst 2:21 2:37 4:58
12 Chiel Van Aefst Wijhe 2:25 2:33 4:58
13 Quinn Van Gurchom Raalte 2:38 2:32 5:10
14 Chiel Elshof Wijhe 2:29 2:42 5:11
15 Luca Bakker Wijhe 2:24 2:47 5:11
16 Bram Veldhuis Wijhe 2:30 2:42 5:12
17 Jonathan Van der Zee Wijhe 2:34 2:41 5:15
18 Jorn Dollenkamp Wijhe 2:33 2:44 5:17
19 Twan Biesterbos Wijhe 2:36 2:44 5:20
20 Gijsbert Muskee Wijhe 2:36 2:44 5:20
21 Roemer Hilarides Wijhe 2:34 2:48 5:22
22 Hidde Nijlant Wijhe 2:36 2:51 5:27
23 Robin Damen Wijhe 2:39 2:50 5:29
24 Jelte De Ruijter Wijhe 2:41 2:49 5:30
25 Kris Pollemans Wijhe 2:39 3:01 5:40
26 Mels Van Weenum Wijhe 2:41 3:02 5:43
27 Niels Hakvoort Wijhe 2:54 2:49 5:43
28 Wouter Bakker Wijhe 2:46 2:59 5:45
29 Luuk Wagenaar Wijhe 2:45 3:01 5:46
30 Sven Elshof Wijhe 2:45 3:04 5:49
31 Bram Roessink Wijhe 2:48 3:04 5:52
32 Sten Dollenkamp Wijhe 2:52 3:05 5:57
33 Teun Veldhuis Wijhe 2:49 3:08 5:57
34 Teus Van der Snel Wijhe 2:57 3:04 6:01
35 Daniel De Vos Olst 2:51 3:11 6:02
36 Robby Kleinherenbrink Wijhe 3:03 3:04 6:07
37 Bram De Vos Wijhe 2:57 3:15 6:12
38 Willem Weerkamp Wijhe 2:59 3:19 6:18
39 Nick Van Ommeren Wijhe 2:57 3:27 6:24
40 Jaymian Houseman Raalte 3:03 3:21 6:24
41 Tom Valk Wijhe 2:55 3:33 6:28
42 Cas Jelier Wijhe 3:01 3:32 6:33
43 Jens Draaijer Wijhe 3:13 3:22 6:35

Meisjes  3x 600 meter snot voor de ogen. (10 t/m 12 jaar)
Plts Naam Woonplaats Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Bruto
1 Esmee Mulder Nijverdal 2:07 2:27 2:29 7:03
2 Daantje Van zanten Wijhe 2:20 2:46 2:33 7:39
3 Rosalie Van Norel Wijhe 2:31 2:39 2:32 7:42
4 Sofia Pollemans Wijhe 2:31 2:43 2:35 7:49
5 Tessa Van Vilsteren Wijhe 2:31 2:45 2:52 8:08
6 Icil Nijlant Wijhe 2:33 3:13 3:23 9:09
7 Marieke Van Zanten Wijhe 2:32 3:15 3:22 9:09

Jongens  3x 600 meter snot voor de ogen. (10 t/m 12 jaar)
Plts Naam Woonplaats Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Bruto
1 Rens Ten klooster Wijhe 1:59 2:09 2:09 6:17
2 Cas Van der Vegt Heino 2:01 2:12 2:08 6:21
3 Bouke Boersma Wijhe 2:02 2:19 2:01 6:22
4 Kees Hulman Deventer 2:08 2:13 2:03 6:24
5 Wouter Van den Berg Wijhe 2:02 2:15 2:11 6:28
6 Tyson Krosman Wijhe 2:07 2:23 2:23 6:53
7 Bart Bloemendaal Olst 2:12 2:24 2:19 6:55
8 Stan Van der Vegt Heino 2:12 2:24 2:21 6:57
9 Thijs Elshof Wijhe 2:09 2:33 2:32 7:14
10 Twan Weteringe Raalte 2:22 2:33 2:19 7:14
11 Wout Ten Have Olst 2:15 2:39 2:38 7:32
12 Puk Nijkamp Wijhe 2:34 2:31 2:31 7:36
13 Toon Hemeltjen Wijhe 2:22 2:39 2:35 7:36
14 Rick Mulder Wijhe 2:22 2:51 2:49 8:02
15 Mido Hondeveld Raalte 2:25 2:55 3:05 8:25
16 Robbie Wagteveld Wijhe 2:38 3:07 3:10 8:55
17 Wout Grolleman Wijhe 2:39 3:07 3:09 8:55
18 Pim Meiberg Wijhe 2:40 3:08 3:35 9:23
19 Elmer Damen Wijhe 2:44 3:21 3:25 9:30

Dames  5 KM prachtig door Wijhe
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Tess Boekema Zwolle 17:25 17:27
2 Aniek Mars Raalte 19:40 19:43
3 Miranda Reijnders Zwolle 20:31 20:34
4 Eva Visser-Achtereekte Deventer 21:14 21:19
5 Carla Boekema Zwolle 23:03 23:06
6 Els Eektimmerman Raalte 24:49 24:52
7 Kim Schutte Lierderholthuis 24:53 25:08
8 Dyon Schrijver Epse 25:12 25:21
9 Muriël Schrijver Epse 25:13 25:21
10 Wendy Scheuten Wijhe 25:20 25:31
11 Marjola Weteringe- Podt Raalte 25:44 25:56
12 Saskia De Koeijer Utrecht 25:51 26:01
13 Mireille Janssen Raalte 25:48 26:09
14 Wilma Rouweler Raalte 26:25 26:38
15 Irma Smilde Lemele 26:30 26:41
16 Lieke Jorna Groningen 26:24 26:42
17 Esther Boogaart Zwolle 26:43 26:49
18 Marry Hooijer Zwolle 27:02 27:18
19 Ellen Schulten Wijhe 26:57 27:19
20 Evelyn Rorije Olst 27:45 27:53
21 Manouk Bergsma Krimpen aan den ijssel 27:54 28:09
22 Inge Ruiter Wijhe 27:48 28:09
23 Miriam Maat Raalte 27:57 28:10
24 Manon Van Laar Wijhe 28:18 28:30
25 Sandra Til Raalte 28:08 28:31
26 Helga Biezeman Wijhe 28:26 28:37
27 Alice Derksen Breda 28:31 28:49
28 Anita Schuurhuis Zwolle 29:13 29:37
29 Ria Willemse Raalte 30:02 30:21
30 Ina Handstede Wijhe 30:02 30:24
31 Rexella Kaboel Schalkhaar 30:28 30:50
32 Lisa Mosterd Wijhe 30:35 30:57
33 Joyce Nijensteen Heino 30:41 31:02
34 Martine Brand Zwolle 30:51 31:15
35 Loes Van den berg Wijhe 31:05 31:18
36 Jessica Pollemans Wijhe 31:10 31:21
37 Caroline Van Oostenbruggen Holten 31:15 31:42
38 Claudia Visser Zwolle 31:15 31:43
39 Roosmarijn Dijk Wijhe 31:31 31:53
40 Lucie Mosterd Zwolle 31:29 31:53
41 Carolien Van Dam Olst 31:36 31:58
42 Lotte Koolhof Raalte 31:35 31:59
43 Ingrid Van der Maaten Wijhe 31:43 32:05
44 Iris Van Pijkeren- Schrooten Zwolle 33:15 33:40
45 Esther Lokhorst Wezep 34:12 34:30
46 Marianne De krosse Epse 40:43 40:49

Heren  5 KM prachtig door Wijhe
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Willard Bredewold Zwolle 16:24 16:26
2 Maarten Nieuwenhuis Zwolle 16:31 16:33
3 Mark Hakbijl Zwolle 16:39 16:41
4 Erik Slomp Zwolle 16:58 17:00
5 Henk Slager Staphorst 17:17 17:20
6 Jorn Lammers Marienheem 17:22 17:24
7 Thomas Bennink Broekland ov 17:57 17:59
8 Michel Blaauwgeers Zwolle 18:06 18:08
9 Sander Bennink Broekland ov 18:15 18:17
10 Martijn Schakelaar Hattem 18:20 18:23
11 Jan Knopert Zwolle 18:23 18:25
12 Milan Vloedgraven Heino 19:05 19:09
13 Peter Ligthart Hasselt 19:07 19:10
14 Remco Groot Beumer Raalte 19:08 19:12
15 Rob Westenenk Raalte 19:11 19:15
16 Jorn Middelkamp Wijhe 19:12 19:21
17 Jelle Koopman Broekland ov 19:18 19:22
18 Bas Kattenberg Wijhe 19:37 19:40
19 Harry Derksen Raalte 19:40 19:44
20 Ruben Benter Raalte 20:13 20:16
21 Gert Bartels Zwolle 20:17 20:20
22 Jur Reijnders Wijhe 20:51 20:53
23 Bas Te Winkel Heino 22:19 22:34
24 Tom Te Winkel Zwolle 22:20 22:34
25 Henny Lammers Marienheem 22:45 22:52
26 Eric Rouweler Raalte 22:54 23:01
27 Arie Van der Lee Raalte 22:57 23:06
28 Mark Overmars Raalte 23:01 23:11
29 Yoren De Graaf Raalte 23:07 23:12
30 Robert Bourquin Wijhe 23:03 23:27
31 Stijn Bervoets Breda 23:44 24:03
32 Edwin Kramer Raalte 24:12 24:18
33 Andre Middelkamp Wijhe 24:15 24:26
34 Jacob Mosterd Wijhe 24:19 24:26
35 Gerrit Morrenhof Heino 24:18 24:26
36 Roderick Dijk Wijhe 24:09 24:32
37 Jarno Van den noort Deventer 24:06 24:35
38 Rob Van Elburg Zwolle 24:41 24:57
39 Alex De Bruijne Wijhe 24:48 25:11
40 Ate Smit Olst 25:10 25:17
41 Edwin Roelofs Raalte 25:25 25:29
42 Liam Reezigt Wijhe 25:31 25:44
43 Jeppe Kranendijk Wijhe 25:28 25:51
44 Martin Kleine schaars Raalte 25:53 25:59
45 Jelmer De Jong Wijhe 25:46 25:59
46 Wijnand Koenjer Wijhe 26:04 26:29
47 Han Schoot UIterkamp Wijhe 26:17 26:29
48 Martijn Heuven Raalte 26:45 26:58
49 Henk Benter Raalte 26:52 27:02
50 Fons Kogelman Raalte 27:02 27:17
51 Gerrit Nieuwenhuis Wijhe 27:42 28:02
52 Roel Ten Klooster Wijhe 27:39 28:06
53 Gert Van der Beek Olst 27:47 28:06
54 Erik Bergsma Krimpen aan den ijssel 27:57 28:10
55 Roland Beenen Olst 27:54 28:14
56 Jan Boerkamp Olst 27:51 28:15
57 Johan Arends Zwolle 28:18 28:34
58 Gerold Boersen Wijhe 28:23 28:36
59 John Lubberding Wijhe 28:40 28:59
60 Anne De Jong Amsterdam 29:28 29:49
61 Edwin Tiebot Wijhe 30:09 30:28
62 Wijnand Pijnappel Nieuw heeten 30:44 31:07
63 Hans De Jonge Wijhe 30:59 31:21
64 Robert Hulman Deventer 33:03 33:29
65 Ab Koetsier Holten 33:28 33:38

Dames  10 KM crème de la crème
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Jolanda Dijk Lemele 42:11 42:14
2 Angeli Poppe Zwolle 42:35 42:41
3 Aafke Willemsen Nieuw heeten 43:08 43:13
4 Jannie Nijenhuis Raalte 45:23 45:29
5 Yvonne Rosenkamp Raalte 45:39 45:55
6 Wencke Beerens Raalte 46:21 46:27
7 Irene Eektimmerman Raalte 47:02 47:09
8 Kitty Van der Veen Deventer 47:29 47:34
9 Bernadet Heuven Luttenberg 47:51 47:58
10 Agnes Doedens Schalkhaar 47:51 48:08
11 Monique Hutterd Nijverdal 48:59 49:06
12 Aniek Bruggeman Heino 48:59 49:08
13 Helen Blom Hellendoorn 49:28 49:36
14 Gerda Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 50:10 50:27
15 Silvia Klein Hofmeijer Wijhe 50:08 50:27
16 Inge Westendorp Wijhe 50:27 50:47
17 Mariske Van der Wall Heino 50:43 50:55
18 Loret Olijhoek Wijhe 51:00 51:15
19 Jannet De Graaf Raalte 51:02 51:19
20 Mariël Willems Zwolle 51:11 51:27
21 Mijke Grootenhuus Wijhe 51:42 51:56
22 Kaylie Bosch Lemele 51:56 52:07
23 Jorien Kranendijk Wijhe 51:54 52:16
24 Yvonne Westenenk Raalte 52:04 52:16
25 Anne Vossebelt Raalte 52:22 52:35
26 Paula Lunenborg Zwolle 52:19 52:36
27 Lilian Tilmanns Wijhe 52:35 53:01
28 Marian Bloo Raalte 53:06 53:23
29 Anouk Nijlant Wijhe 53:27 53:39
30 Ineke Koopman Heeten 53:24 53:43
31 Dion Kleinherenbrink Heeten 53:40 54:00
32 Els Niemeijer Olst 53:54 54:11
33 Angelique Westenberg Raalte 54:34 54:48
34 Anke Roelofs Olst 54:48 55:12
35 Irma Melenhorst Heino 55:27 55:43
36 Wietske Van der zijpp Ellecom 55:48 56:15
37 Jennie Dijk-Schemmekes Wijhe 56:29 56:43
38 Marjan Roelofs Deventer 57:01 57:10
39 Lucre Evers Marienheem 56:54 57:11
40 Marja Eilert Raalte 57:22 57:42
41 Louise Kuizenga Wijhe 57:15 57:44
42 Miriam Jansman Raalte 57:31 57:56
43 Paula Heerink Heino 57:38 57:56
44 Rosalie Linthorst Raalte 57:45 58:10
45 Iris Feenstra Zwolle 57:55 58:15
46 Anneke Sikkens Raalte 57:52 58:17
47 Ella Herbrink Ommen 58:33 58:38
48 Sanne Kanis Wijhe 58:31 58:49
49 Barbara Morrenhof Heino 58:50 59:07
50 Yvonne In 't Veld Heino 58:51 59:07
51 Jenien Idzerda Zwolle 58:57 59:23
52 Hannelore Hemeltjen Wijhe 59:02 59:24
53 Wian Stol Wijhe 59:03 59:25
54 Marijke Nieuwenhuis Deventer 59:06 59:32
55 Elles Antonissen Raalte 59:48 1:00:05
56 Ellen Egbertzen Raalte 59:40 1:00:05
57 Tessa Neplenbroek Heino 59:51 1:00:10
58 Priscilla Lips Wijhe 1:00:12 1:00:39
59 Siska Karstens Heino 1:04:26 1:04:45

Heren  10 KM crème de la crème
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Falco Olivier Zwolle 33:41 33:43
2 Frank Meijer Nijverdal 35:19 35:21
3 René Poppe Zwolle 36:16 36:18
4 Frank Eikenaar Zwolle 36:20 36:22
5 Thomas De Vos Deventer 36:19 36:23
6 André Kramer Zwolle 37:10 37:12
7 Patrick Dijk Raalte 37:51 37:55
8 Andre Gijsendorffer Zwolle 37:54 37:59
9 Wilco Hermens Zwolle 38:13 38:15
10 Ted Krukkert Haarle gem hellendoorn 38:49 38:52
11 Maarten Van Leeningen Zutphen 38:57 39:00
12 Marcel De Ruiter Zwolle 39:07 39:11
13 Joey Bakker Deventer 39:09 39:12
14 Wouter Pol Zwolle 39:02 39:12
15 René Hulsman Raalte 39:20 39:25
16 Davy Kastelein Deventer 39:50 39:55
17 Bart Bootsveld Heino 39:54 40:00
18 Gerard Lugtenberg Heino 39:59 40:03
19 Danny Beumer Heino 40:14 40:19
20 Marten Van der Veen Deventer 40:18 40:22
21 Theo Veldhuis Wijhe 40:19 40:23
22 Robin Hofstede Wijhe 40:35 40:39
23 Olaf Bos Zwolle 40:50 40:55
24 Andre Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 40:57 41:03
25 Marcel Schoemaker Epse 41:17 41:23
26 Ruud Koerhuis Broekland ov 41:42 41:53
27 Johan Wessels Hellendoorn 42:11 42:13
28 Tim Idema Deventer 42:07 42:13
29 Herwin Hasewinkel Zwolle 42:13 42:19
30 Ernst Zwijnenberg Heino 42:17 42:22
31 Glenn Kruithof Vlaardingen 42:22 42:25
32 Hans Pluimers Nijverdal 42:28 42:30
33 Pascal Smeenk Deventer 42:07 42:30
34 Erik Heuven Luttenberg 42:27 42:34
35 Sebastiaan Endeman Raalte 42:32 42:37
36 Jurgen Van der Meer Ugchelen 43:01 43:02
37 Theo Sikkema Zwolle 42:49 43:07
38 Paul Otte Raalte 43:03 43:10
39 Johan Kloosterman Wijhe 43:11 43:22
40 Bennie Haverkort( aco van elderen) Ommen 43:23 43:27
41 Leon Slegten Wijhe 43:24 43:29
42 Sytze Dijk Wijhe 43:54 44:06
43 Johannes Baas Apeldoorn 43:57 44:17
44 F.A.H. Freriks Raalte 44:16 44:22
45 Gerald Booijink Broekland ov 44:12 44:24
46 Adrian Weilanski Olst 44:12 44:34
47 Ruben Kollenstaart Nijverdal 44:28 44:38
48 Jacco Bonhof Raalte 44:38 44:45
49 Paul Bakker Warmlopers Wijhe 44:34 44:52
50 Tonnie Bosman Nieuw heeten 44:38 44:53
51 Erik Kieftenbeld Heino 44:50 44:57
52 Maarten Van Eijzeren Nijverdal 44:51 45:00
53 Joost Koolhof Raalte 45:01 45:06
54 Eddy Wichems Zwolle 45:02 45:15
55 Dennie Meiberg Zwolle 45:08 45:21
56 Jan Bloo Raalte 45:03 45:22
57 Jordy Nijmeijer Wijhe 45:27 45:36
58 Gerard Gerritsen Deventer 45:33 45:37
59 Arvid Vermeulen Wijhe 45:11 45:37
60 Martin Van Boheemen Diepenveen 45:30 45:38
61 Toby Dijkstra Arnhem 45:32 45:42
62 Bas Van der Hulst Zwolle 45:44 45:56
63 Fred Van Dam Zwolle 45:52 46:03
64 Herman Arentsen Wijhe 46:07 46:14
65 Rob Boerkamp Olst 45:55 46:17
66 Edwin Martens Schalkhaar 46:19 46:28
67 Ronald Van der Hulst Zwolle 46:17 46:31
68 J.J. Huizinga Deventer 46:34 46:40
69 Andre Duteweert Raalte 46:33 46:40
70 Frank Jansen van der Sligte Olst 46:27 46:45
71 René Westenenk Raalte 46:37 46:50
72 Tino Verburg Olst 46:53 47:01
73 Rob Groten Wijhe 46:40 47:03
74 Jan Bakker Zwolle 46:50 47:08
75 Roland De Jong Zwolle 47:08 47:17
76 Maarten Kremers Nijverdal 47:19 47:28
77 Maaik Meiberg Wijhe 47:27 47:39
78 Hans Groot Koerkamp Wijhe 47:31 47:49
79 Jasper Van der Kolk Deventer 47:41 47:51
80 Derrick Dijkman Twello 47:41 48:02
81 Erik De Bone Wijhe 47:52 48:04
82 Rene Bonhke Hengelo ov 47:58 48:06
83 Ruben Cents Holten 48:04 48:08
84 Ernst Siemann Wijhe 47:50 48:15
85 Lode Acke Wijhe 48:02 48:23
86 Michel Marsman Wijhe 48:14 48:25
87 Lars De Groot Deventer 48:20 48:33
88 Jarno Scholte Schalkhaar 48:30 48:41
89 Andre Evers Marienheem 48:28 48:47
90 Noël Peeters Raalte 48:53 49:08
91 Ton Koopman Heeten 48:52 49:11
92 Harmen Sluiter Zwolle 49:00 49:15
93 Tom Roelofs Raalte 49:03 49:27
94 Jeremy Sinke Deventer 49:18 49:28
95 Ton Wellenberg Wijhe 49:19 49:44
96 Marien Wallink Zwolle 49:37 50:01
97 Marien Schuringa Hattem 50:03 50:17
98 Freddy Kappert Raalte 50:13 50:21
99 Ton De Ram Wijhe 50:47 50:55
100 Gerard Van Assen Wijhe 51:00 51:15
101 Niek Kleine Schaars Wijhe 51:13 51:26
102 Richard Damman Raalte 52:09 52:18
103 Bart Bults Zwolle 52:47 53:01
104 Arjan Idzerda Zwolle 52:38 53:04
105 Jan-Jaap Hovenkamp Olst 52:46 53:06
106 Jan Kok Olst 53:33 53:53
107 Tonny Holleboom Broekland ov 53:47 54:13
108 Mark Bonsink Zwolle 54:09 54:35
109 Jan Van Hittersum Heino 54:26 54:44
110 Anton Haverkamp Olst 54:44 54:50
111 René Mars Wijhe 54:40 54:54
112 Johan Karstens Heino 54:40 55:00
113 Laurens Van de Graaf Deventer 55:35 55:44
114 Dirk Dijkslag Olst 56:28 56:43
115 Hans Poortinga Zwolle 56:53 57:22
116 Gerard Boerkamp Olst 57:18 57:29
117 Gert Dekker Wijhe 57:19 57:39
118 Ad Eilert Raalte 57:19 57:42
119 Gerrit Jansen Raalte 57:22 57:44
120 Gerard Luijmes Wijhe 58:59 59:23