Uitslagenlijst
05-11-2017  DRW Run Bike Run en DRW kidsrun  Nijverdal

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes groep 7 & 8  Kidsrun groep 7 & 8
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Esmée Smal Hellendoorn 2005 4:00
2 Isa Van den Berg Hellendoorn 2007 4:23
3 Dagmar Van Dellen Nijverdal 2007 4:42
4 Eva Stoelers Hellendoorn 2007 5:00

Jongens groep 7 & 8  Kidsrun groep 7 & 8
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Twan Vossebelt Rijssen 2006 3:49
2 Julian Gottemaker Nijverdal 2006 3:59
3 Jirre Ter Brugge Nijverdal 2006 4:07
4 Jorn Van der mei Assen 2007 4:14
5 Bjorn Bruinsma Nijverdal 2006 4:16
6 Robin Ros Nijverdal 2007 4:34

Meisjes t/m groep 6  Kidsrun t/m groep 6
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Rosalie Peek Hellendoorn 2009 4:47
2 Merlin Gottemaker Nijverdal 2010 4:50
3 Loïs Knobben Nijverdal 2009 4:55
4 Naomi Lantink Zwolle 2009 4:56
5 Carmen Bruinsma Nijverdal 2009 4:59
6 Isa Vossebelt Rijssen 2009 5:06
7 Lynn Klerx Nijverdal 2009 5:13
8 Lieke Ros Nijverdal 2010 5:36
9 Madelief Peek Hellendoorn 2012 5:55
10 Myrte Smit Nijverdal 2009 5:59
11 Jule Ten Dam Nijverdal 2010 6:03
12 Eliv Tijhof Nijverdal 2010 6:15
13 Lynn Poppe Hellendoorn 2009 6:15
14 Maud Bladder Nijverdal 2010 6:23
15 Merle Konijnenbelt Nijverdal 2010 6:24
16 Suus Galgenbeld Nijverdal 2008 6:26
17 Lynthe Dasselaar Hellendoorn 2011 6:30
18 Esmee Bruggeman Nijverdal 2010 6:35
19 Lize Dekker Nijverdal 2011 6:52
20 Indy Dasselaar Hellendoorn 2009 6:55
21 Lynn Kroeskop Nijverdal 2013 6:56
22 Yannique Bronsvoort Haarle gem hellendoorn 2013 6:59
23 Livia Post Nijverdal 2012 7:14
24 Lynn Dommerholt Nijverdal 2013 7:19
25 Fayèn Melenboer Nijverdal 2013 7:21
26 Saar Galgenbeld Nijverdal 2012 7:22
27 Ella Stoelers Nijverdal 2011 7:39
28 Babet Konijnenbelt Nijverdal 2012 7:41
29 E.L. Krukkert Nijverdal 2013 8:39
30 Fien Heuver Nijverdal 2014 9:28
31 Maud Blankvoort Nijverdal 2014 9:41
32 Noa Roelofs Nijverdal 2013 9:58

Jongens t/m groep 6  Kidsrun t/m groep 6
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Roan Bruggeman Nijverdal 2007 4:16
2 Cas Gottemaker Nijverdal 2008 4:17
3 Luca Knobben Nijverdal 2009 4:31
4 Jayden Kroeskop Nijverdal 2010 4:31
5 Tom Van den Berg Hellendoorn 2010 4:50
6 Joris Krukkert Nijverdal 2010 5:05
7 Cas Middelkamp Hellendoorn 2011 5:13
8 Finn Eertink Holten 2010 5:20
9 Niels Brokelman Nijverdal 2009 5:28
10 Luuk Verschoor Nijverdal 2010 5:35
11 Roef Imhof Nijverdal 2010 5:36
12 Senn De Jonge Nijverdal 2011 5:55
13 Bryan Bronsvoort Haarle gem hellendoorn 2011 6:01
14 Damian Schreurs Nijverdal 2010 6:04
15 Jits Ten Dam Nijverdal 2012 6:05
16 Gerrit Rovers Daarle 2009 6:05
17 Luuk-Yan Eeftink Nijverdal 2011 6:07
18 Sepp Spenkelink Nijverdal 2012 6:14
19 Thije Wolterink Nijverdal 2012 6:46
20 Quin Dalvoorde Nijverdal 2012 6:49
21 Sophie Krukkert Nijverdal 2011 6:50
22 Nout Heuver Nijverdal 2012 6:54
23 Arden Dubbeldam Almelo 2012 7:07
24 Oscar Dubbeldam Nijverdal 2013 7:07
25 Noud Verschoor Nijverdal 2013 7:12
26 Liam Eertink Holten 2013 7:18
27 Deyon Dasselaar Hellendoorn 2013 7:24
28 Fabian Blankvoort Nijverdal 2012 7:56
29 Evan Van Tongeren Nijverdal 2013 8:34
30 Dion Bronsvoort Nijverdal 2014 10:09

DAMES  Run Bike Run individueel
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Bonnie Van Wilgenburg Hilversum 1987 1:41:29 1:41:32
2 Anne-Wil Veldman Amsterdam 1961 1:41:48 1:42:02
3 Petra Sloots Brielle 1971 1:42:44 1:42:50
4 Sanne Bouwmeester Westerbork 1996 1:43:57 1:44:05
5 Jantiene Hannessen Heerenveen 1973 1:47:35 1:47:43
6 Natascha Van der Vis Oudeschild 1970 1:48:13 1:48:23
7 Iris Meijerink-Jansen Lemele 1991 1:48:33 1:48:42
8 Ineke Ligthart Groningen 1978 1:49:41 1:49:51
9 Ivonne Kleinlugtenbeld-Wessels Hellendoorn 1978 1:51:25 1:51:38
10 Paulien Mellema Emmen 1974 1:51:29 1:51:40
11 Ellen Wichers Schreur Luttenberg 1997 1:51:33 1:51:42
12 Susan Van milligen Hoornsterzwaag 1977 1:52:31 1:52:41
13 Sanneke Maas Heelweg 1986 1:53:57 1:54:08
14 Petra Mulder Oosterwolde fr 1974 1:55:36 1:55:48
15 Dieuwertje Bax Haarlem 1986 1:57:40 1:57:44
16 Telma Van de Kamp Nes ameland 1996 1:58:19 1:58:30
17 Milly Romney Vlaardingen 1966 2:09:16 2:09:26

MSEN  Run Bike Run individueel
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Mark Hamersma Veenendaal 1993 1:21:52 1:21:55
2 Daan Schouten Almelo 1994 1:23:08 1:23:11
3 Nick Van Tol Hilversum 1990 1:24:52 1:24:54
4 Wouter Dijkshoorn Amsterdam 1989 1:25:48 1:25:51
5 Roel Kruijswijk Hengelo ov 1995 1:25:57 1:26:00
6 Tom Hoekman Oldenzaal 1983 1:26:38 1:26:41
7 Vincent Huiting Groningen 1988 1:27:35 1:27:38
8 Stefan Van Bolhuis Appelscha 1992 1:28:03 1:28:11
9 Koen Wiggers Hengelo ov 1998 1:29:25 1:29:28
10 Wouter Van Leeuwen Arnhem 1981 1:30:51 1:30:55
11 Michiel Goor Nijeveen 1982 1:31:00 1:31:07
12 Quirijn Waaijenberg Dieren 1999 1:31:10 1:31:12
13 Marco Vernooij Enschede 1985 1:31:22 1:31:25
14 Tom Sans Rijssen 1980 1:31:40 1:31:44
15 Bouke Scheltinga Enschede 1994 1:33:32 1:33:36
16 Gert Brinkman Amsterdam 1987 1:34:50 1:34:52
17 Jan Maurits De Jonge Arnhem 1978 1:35:28 1:35:33
18 Martijn Wagemans Wierden 1979 1:35:43 1:35:47
19 Erik Van den Berg Nijverdal 1978 1:35:42 1:35:54
20 Ruud Bosscha Tuk 1983 1:35:59 1:36:06
21 Tom De jong Biddinghuizen 1986 1:36:14 1:36:16
22 Sjoerd Bakker Groningen 1992 1:36:21 1:36:25
23 Eelke Raven Heelweg 1987 1:36:16 1:36:27
24 Edwin Mazier Groningen 1988 1:36:42 1:36:50
25 Richard De Jonge Nijverdal 1981 1:36:53 1:36:57
26 Jasper Van der Breggen Zwolle 1988 1:36:57 1:37:03
27 Jorik Klein Schalkhaar 1985 1:37:19 1:37:25
28 Anne Runia Zwolle 1983 1:37:34 1:37:39
29 Mark De Leeuw Ruinerwold 1988 1:38:20 1:38:27
30 Walter Meijerink Lemele 1990 1:38:40 1:38:49
31 Wouter Pigge Wierden 1982 1:38:51 1:39:01
32 Paul Otte Raalte 1978 1:39:08 1:39:16
33 John Van der Zee Hellendoorn 1990 1:39:19 1:39:25
34 Koen Nijland Enschede 1993 1:39:24 1:39:36
35 Mark Van Loo Utrecht 1985 1:39:32 1:39:39
36 Arjan Krukkert Nijverdal 1984 1:39:34 1:39:45
37 Marcel Bergwerff Vlaardingen 1979 1:40:05 1:40:10
38 Maxim Van der Wal Apeldoorn 1978 1:40:22 1:40:30
39 Sander Stoevenbelt Deventer 1985 1:40:32 1:40:37
40 Maarten Mensink Groningen 1983 1:42:11 1:42:17
41 Hans Everts Hengelo ov 1986 1:42:44 1:42:48
42 Matthieu Klooster Ruinerwold 1980 1:43:05 1:43:14
43 Gerben Aijtink Vriezenveen 1981 1:43:13 1:43:19
44 Roel Bakhuis Nijverdal 1996 1:43:40 1:43:48
45 Walter Heuver Enschede 1995 1:43:41 1:43:49
46 Jelrik Geurtz Bemmel 1982 1:44:09 1:44:19
47 Koen Heuver Nijverdal 1985 1:45:18 1:45:26
48 Bas Vriens Utrecht 1989 1:46:17 1:46:27
49 Ardjan Zwartjes Enschede 1981 1:47:38 1:47:47
50 Wilco Wolfs Heesch 1982 1:47:38 1:47:48
51 Marnix Valk Dalfsen 2000 1:47:56 1:48:04
52 Marco Schuurman Raalte 1989 1:49:12 1:49:19
53 Eelco Wortel Warnsveld 1978 1:49:59 1:50:13
54 Mark Van der Kolk Goor 1989 1:50:12 1:50:17
55 Gertjan Dijkink Rijssen 1980 1:50:19 1:50:22
56 Sander Brouwer Wierden 1983 1:51:25 1:51:32
57 Jochem Van Stijn Borculo 2003 1:52:14 1:52:21
58 Aron Tempelman Zwolle 1990 1:54:57 1:55:06
59 Bart Verbrugge Amsterdam 1984 1:56:46 1:57:00
60 Jeroen Luijkman Warnsveld 1982 2:00:55 2:01:10
61 Henri Nieuwenhuis Almelo 1981 2:05:30 2:05:41

M40  Run Bike Run individueel
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Arie Jong Oosterwolde fr 1972 1:22:19 1:22:24
2 Mark Saathof Nijverdal 1973 1:25:12 1:25:16
3 Rémi Jansen Zeewolde 1974 1:31:24 1:31:28
4 Janhenk Kleinlugtenbeld Hellendoorn 1974 1:31:53 1:31:57
5 Gerrit Alkema Harderwijk 1971 1:31:55 1:31:58
6 Jeroen Ter Brugge Nijverdal 1971 1:35:47 1:35:52
7 Henkjan Van Goor Daarlerveen 1972 1:35:53 1:35:58
8 Dries Pluimers Velp gld 1970 1:36:46 1:36:51
9 Allard Van Lingen Nijmegen 1973 1:38:36 1:38:43
10 Caspar Wannawa Nijverdal 1975 1:38:48 1:38:50
11 Harco Draaijer Deventer 1966 1:39:03 1:39:07
12 Edwin Gerrits Vroomshoop 1976 1:39:36 1:39:46
13 Roland Zwiggelaar Vriezenveen 1975 1:40:06 1:40:13
14 Sander Jansen Apeldoorn 1976 1:40:52 1:41:00
15 Raoul Majewski Rotterdam 1975 1:41:22 1:41:27
16 Mark Waaijenberg Dieren 1963 1:42:30 1:42:34
17 Casper Van de Kamp Nes ameland 1963 1:42:46 1:42:57
18 Henk Bokhove Nijverdal 1962 1:42:56 1:43:09
19 Ton Pijs Hellendoorn 1971 1:43:02 1:43:15
20 Richard Leussink Haaksbergen 1967 1:44:08 1:44:14
21 Remco Hannink Nijverdal 1969 1:44:32 1:44:42
22 Marten Van der Veen Deventer 1959 1:45:05 1:45:09
23 Arnold Van der Zwaag Harderwijk 1967 1:45:11 1:45:16
24 Alexander Weideman Ommen 1972 1:45:20 1:45:29
25 Laurens Verwoest Deventer 1966 1:45:26 1:45:31
26 Gerben Duenk Aalten 1965 1:46:00 1:46:12
27 Olaf Blankendaal Amsterdam 1975 1:46:30 1:46:40
28 Bart Veilbrief Amsterdam 1974 1:46:55 1:47:02
29 Bob Groenewoud Hengelo ov 1970 1:47:03 1:47:12
30 Wil Derks Ommen 1961 1:47:32 1:47:40
31 Aad Geluk Vlaardingen 1966 1:47:56 1:48:01
32 Jordi Eilers Veenendaal 1977 1:48:14 1:48:21
33 Lars Aarts Zwolle 1973 1:48:23 1:48:30
34 Ton Hofhuis Amsterdam 1970 1:49:32 1:49:46
35 Rene Kuijer Enschede 1960 1:50:32 1:50:38
36 Lawrence Van Dijk Gelselaar 1972 1:51:07 1:51:14
37 Hans Bongertman Deventer 1973 1:51:25 1:51:38
38 Ron Lenferink Hengelo ov 1967 1:51:42 1:51:54
39 Peter De Zeeuw Borne 1968 1:52:21 1:52:33
40 Mark Knobben Nijverdal 1977 1:52:35 1:52:48
41 Bert Dijsselhof Raalte 1966 1:53:55 1:54:04
42 Martin Boerrigter Hellendoorn 1966 1:54:44 1:54:54
43 Jogchem Oord Enter 1976 1:54:53 1:55:06
44 Alfred Van Groningen Doornenburg 1971 1:56:58 1:57:09
45 Jetsko Borg Onstwedde 1965 1:57:38 1:57:48
46 Bart Velthuis Nijverdal 1964 1:59:25 1:59:32
47 Gerald Hoek Nijverdal 1969 1:59:20 1:59:34
48 Patrick Dijk Raalte 1970 2:00:00 2:00:06
49 Ronald Strijker Nieuw buinen 1975 2:00:11 2:00:19
50 Marc Woolderink Almelo 1972 2:00:09 2:00:20
51 Johan Burger Daarle 1969 2:03:43 2:03:58
52 Peter Hamersma Veenendaal 1964 2:04:28 2:04:37
53 Henri Bolink Nijverdal 1968 2:08:12 2:08:23
54 Wilt Julian Pomper Hoogeveen 1972 2:25:41 2:25:56

m/v  Run Bike Run voor DUO's
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 EJH Geerdink Delden 1:18:43 1:18:45
Bob Gosemeijer Edwin Geerdink
2 Ferry Van den Berg Hellendoorn 1:18:50 1:18:52
Ferry van den Berg Gert-Jan Bosman
3 Giel KleinJan Nijverdal 1:21:32 1:21:34
Frank Meijer Giel KleinJan
4 Henk-Jan Koershuis Almelo 1:23:19 1:23:20
Henk-Jan Koershuis Gert Korblet
5 Laurens Den Ouden Utrecht 1:27:28 1:27:30
Laurens den Ouden Lex Bergsma
6 Arnold Beuze Nijverdal 1:28:14 1:28:17
Luc Blikmans Arnoud Beuze
7 Mark Poppe Nijverdal 1:29:36 1:29:40
Michiel Beerenschot Mark Poppe
8 Jochem Paalman Nijverdal 1:30:47 1:30:49
Jochem Paalman Koen Paalman
9 Sten Harmeling Nijverdal 1:31:09 1:31:17
Coen Gwinner Sten Harmeling
10 Arjen Welleweerd Nijverdal 1:31:44 1:31:47
Rick Stevens Arjen Welleweerd
11 Theo Velnaar Nijverdal 1:32:04 1:32:11
Jan Hegeman Theo Velnaar
12 Niek Dijkstra Nijverdal 1:32:40 1:32:42
Niek Dijkstra B. Konijnenbelt
13 Wilfried Krukkert Nijverdal 1:33:03 1:33:05
Emiel Harink
14 Luuk Bouwhuis Nijverdal 1:33:40 1:33:42
Luuk Bouwhuis Harry Bouwhuis
15 Kevin Michels Nijverdal 1:33:44 1:33:48
Dave Berendijk Kevin Michels
16 Joey Rozendal Lemelerveld 1:33:47 1:33:50
Joey Rozendal Wim van der Meer
17 Lucien Galgenbeld Nijverdal 1:34:28 1:34:31
Roland Kleinjan
18 Joran Souverijn Nijverdal 1:35:28 1:35:31
Maarten van Eijzeren Joran Souverijn
19 Bas Hardon Almelo 1:35:49 1:35:55
Serge ter Harmsel Bas Hardon
20 Ronald Eitens Arnhem 1:36:21 1:36:23
Ronald Eitens Otto Eitens
21 Han Ten Brummelhuis Nijverdal 1:37:28 1:37:33
John Pijpstra Han ten Brummelhuis
22 Ramon Van de Velde Hengelo ov 1:37:37 1:37:42
Gerard Meijerink Ramon van de Velde
23 Mathieu Filart Nijverdal 1:38:03 1:38:07
Mathieu Filart Maarten Imhof
24 Jeroen Aleman Oldenzaal 1:38:05 1:38:09
Guus Vaanholt Jeroen Aleman
25 Bertus Kelder Nijverdal 1:38:49 1:38:53
Johan Rauwerda Bertus Kelder
26 Maarten Pigge Wierden 1:40:17 1:40:23
Quinten Mulder Maarten Pigge
27 Henrieke Krommendijk Nijverdal 1:43:12 1:43:14
Riande van Weezep Henrieke Krommendijk
28 Jaco Zwaan Bunschoten spakenburg 1:43:53 1:44:00
jaco zwaan lammert veldhuizen
29 Robert Huis in t Veld Nijverdal 1:44:35 1:44:42
Mark Wolfkamp Robert Huis in t Veld
30 Tristan Holsbeek Oldenzaal 1:48:52 1:48:57
Tristan Holsbeek Mart Sleiderink
31 Niek Becker Nijverdal 1:49:04 1:49:09
Henk-Jan Snijder Niek Becker
32 Arnout Pijs Nijverdal 1:50:02 1:50:08
Bram Hannink
33 Alfred Derkink Hengelo ov 1:51:38 1:51:42
Ivan Derkink Alfred Derkink
34 Thijs Bergsma Nijmegen 1:53:55 1:54:01
Thijs Bergsma Henk Bergsma
35 Gertjan Ooink op den dijk Nijverdal 1:57:52 1:57:58
Herbert Lucassen
36 Jan Dasselaar Hellendoorn 1:58:21 1:58:25
Jan Dasselaar Peter Overmars
37 Mariëlle Fokkert Nijverdal 2:11:18 2:11:22
Nicole Kuipers Mariëlle Fokkert
38 Tallechien Lohuis Nijverdal 2:20:44 2:20:49
Tallechien Lohuis Anneke Podt

m/v  Run Bike Run voor gemengd DUO's
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Maarten Janssen Hengelo ov 1:27:14 1:27:16
Jorina Janssen-Braamhaar Maarten Janssen
2 Sierk Jan de Haan Zwolle 1:29:03 1:29:06
Sierk Jan de Haan Anna van der Breggen
3 Norwien Bruinsma Nijverdal 1:30:03 1:30:04
Norwien Bruinsma Maikel Kleiboer
4 Henk Jan Borghuis Nijverdal 1:32:51 1:32:54
Marloes Smit Henk Jan Borghuis
5 Harry Rozendal Enschede 1:36:17 1:36:19
Jorien Kleinsman Harry Rozendal
6 Marjolein Wigger Nijverdal 1:37:19 1:37:22
Marjolein Schreurs Eelco Jan Bruinsma
7 Damiët Dalhuisen Zwolle 1:37:20 1:37:26
Damiët Dalhuisen Lennart Haas
8 Ben Van Egmond Nijverdal 1:38:52 1:38:56
Heidi van Egmond Ben van Egmond
9 Jaap Van der Breggen Nijkerk gld 1:40:35 1:40:38
Marinde van der Breggen Jaap van der Breggen
10 Marcel Van der mei Assen 1:41:16 1:41:19
Jolanda Martijn Marcel van der Mei
11 Jan-Willem Smits Nijverdal 1:42:14 1:42:19
Debbie Diekman Jan-Willem Smits
12 Marieke Ten Brinke Westerhaar-vriezenv wijk 1:42:47 1:42:49
Marieke ten Brinke Henri te Velde
13 Lyan Blikman Nijverdal 1:44:28 1:44:31
Lyan Blikman Steef Blikman
14 Anke Van Oosterhout Groningen 1:44:28 1:44:34
Anke van Oosterhout Wouter Pullen
15 Sake Zijlstra Rotterdam 1:45:07 1:45:13
Yolanda Majewski Sake Zijlstra
16 Joyce Nij Bijvank Nijverdal 1:46:05 1:46:09
Joyce Nij Bijvank Han Nij Bijvank
17 Casper Spenkelink Nijverdal 1:47:10 1:47:14
Eva van Musscher Casper Spenkelink
18 Annemiek Oosterbroek Hellendoorn 1:47:17 1:47:22
Annemiek Oosterbroek Eric Oosterbroek
19 Ronny Kramer Nijverdal 1:48:07 1:48:14
Sharon Aaltink Ronny Kramer
20 Ildikó Middelkamp Nijverdal 1:50:52 1:50:57
Ildiko Middelkamp Richard Middelkamp
21 Gerben Schrijver Nijverdal 1:55:49 1:55:54
Alie Schrijver Gerben Schrijver
22 Claudia Stam Nijverdal 1:59:15 1:59:19
Claudia Stam Rudi Krake
23 Tamara Zonnebeld Nijverdal 2:00:26 2:00:33
Tamara Zonnebeld Martin Schuurman
24 Branko Meijerink Nijverdal 2:01:58 2:02:05
Jenneke Fidom Branko Meijerink
25 Richard Schreurs Nijverdal 2:02:27 2:02:32
Marjolein Schreurs Richard Schreurs
26 Simon Koedijk Nijverdal 2:06:29 2:06:34
Willeke Koedijk Bas Nieuwenhuis
27 Henriëtte Braakman Hellendoorn 2:09:54 2:10:02
Henriëtte Braakman Jochem Braakman