Uitslagenlijst
23-09-2017  Ekiden  Heeten

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Mixed  Ekiden
Plts Naam Totaal
1 Yvonne Meijer 2:43:25
Aco van Elderen Selectie
2 Frank Hofstede 3:18:54
Lőp weh lős
3 Piet Stroek 3:19:31
Stroekies
4 Jeroen De Haan 3:22:31
Haantjes
5 Agnes Doedens 3:23:27
De Bosmannetjes
6 Michel Alferink 3:23:49
Heeten in Beweging
7 Roy Jonkman 3:27:31
POW 2
8 Lucre Evers 3:28:31
team BKE 1
9 Wilco Heerink 3:30:31
Team Heerink
10 Barber Tinselboer 3:39:24
Terrasje-na-de-tijd
11 Ilse Keizer 3:40:17
Germo Logistiek
12 Hedy Schoorlemmer 3:41:38
Joop Joop 2
13 Agnes Kieftenbelt 3:42:05
BKE 3
14 Rens Habers 3:43:19
POW1
15 Peter Aarnink 3:43:20
SCHIPP
16 Martijn Dadema 3:44:36
Burgemeester and friends.
17 Els Schoorlemmer 3:44:56
Beumerklungels 1
18 Wout Horenberg 3:44:59
team BKE 2
19 Ernst Zwijnenberg 3:46:39
DWLoopschool Hattem
20 Emiel Jansen 3:47:32
Germo Logistiek 2
21 Anja Lubbers 3:49:09
Dreamteam
22 Roy Van Enkhuyzen 3:50:22
Rooibos
23 Ruth Wevers 4:01:28
on(der)wijsfit
24 John Schoorlemmer 4:08:20
Beumerklungels 2

Dames  Ekiden
Plts Naam Totaal
1 Mariske Van der Wall 3:29:11
DWLoopschool Hattem Dames
2 Charlotte Van Loevezijn 3:44:16
Heeten dames 1
3 Claudy Roesink 3:47:07
kump goed
4 Lisa Nijenkamp 3:49:09
1 keer, nooit meer!
5 Leo Langenberg 3:57:06
Zorggroep Raalte 1
6 Jill Kakkenberg 4:07:14
The Champions 2018
7 Loes Kater 4:07:27
Zorggroep Raalte 2
8 Marjolein Nijenkamp 4:14:09
Flying Birds
9 Marie Elise Bolt 4:14:43
De Okkenbroeksters

Heren  Ekiden
Plts Naam Totaal
1 Thomas Bennink 2:44:17
Aco Herstel Frikandel
2 Bas Kemper 2:53:17
Haarle
3 Mark Groot Bronsvoort 2:56:06
Saalland
4 Martin De Haan 3:08:30
ZwaberAco's
5 Harmke Berenpas 3:12:26
Team FysioFits
6 Erik Kieftenbeld 3:17:06
Heinoken
7 Han Van der Vegt 3:19:20
AcoWhoppers
8 Jeroen Steenblik 3:22:06
de koepelkwakers
9 Jan Temmink 3:24:35
GeenMeterTeveel
10 Arjen Meyerink 3:28:02
Joop Joop 1
11 Willy Wissink 3:31:27
de Doordravers
12 Stefan Alferink 3:32:26
De mooiweerlopers
13 Martijn Jansman 3:32:28
N35 Media
14 Aafke Mulder 3:37:36
Moat'n2.0
15 Casper Havekes 3:38:43
Volgend jaar beter
16 Hans De Schaarsen 3:39:06
De Schaarsen West.
17 Jos Alferink 3:39:07
AIT-VEDAN
18 Martin Kleine schaars (AV SALLAND) 3:48:02
team H en M Raalte

Vrouw  5 km Ekiden Loper 1
Plts Naam Netto
1 Aline Kootstra 19:20
Aco van Elderen selectie
2 Kim Herder 20:39
(Handbal) Heeten dames 1
3 Agnes Doedens 22:44
De Bosmannetjes
4 Fieke van Oorschot 24:55
1x nooit meer.
5 Heleen Flierman 25:41
Zorggroep Raalte 1
6 Kim Witteveen 25:45
DWLoopschool Hattem DAMES
7 Ilona Schrijver 25:57
POW1
8 Susanne Slootman 25:58
POW 2
9 Femke Jansen 25:59
de Doordravers
10 Lisa Nijland 26:38
dreamteam
11 dannielle blom 26:42
AIT-VEDAN
12 Liesbeth Stobbink 26:43
DWLoopschool Hattem
13 Ilona De Haan 27:39
Team Heerink
14 Agnes Kieftenbelt 27:43
BKE 2
15 Marjolein Timmer-de Haan 27:50
Team Haantjes
16 Els Schoorlemmer 28:06
Beumerklungels 1
17 Elke van Rossem 28:06
On (der)wijsfit
18 Jessie Stroek 28:07
Stroekies
19 Danielle In 't Veld 28:14
kump goed
20 Lyzet Gr.Beumer 28:27
Terrasje na de tijd
21 Maeike Blauw 28:36
Burgemeester and Friends
22 Aafke Tepperik 28:37
Heeten in beweging
23 Aniek Oostewechel 28:51
Germo Logistiek 1
24 Nikki Zijthof ten 28:53
BKE 3
25 Sandra Reilink 29:11
de Okkenbroeksters
26 Anne Invernizzi 29:27
ROOIBOS
27 Jaqueline Bruggeman 30:19
zorggroep Raalte 2
28 Sanne Bosman 30:58
Kampioenen 2018
29 Merie Linthorst 34:56
Beumerklungels 2
30 Joyce Nijensteen 35:41
Flying Birds

Man  5 km Ekiden Loper 1
Plts Naam Netto
1 Thomas Bennink 16:53
Aco herstel frikandel
2 Mark Groot Bronsvoort 18:46
Saalland
3 Ermanno Bosgoed 19:44
Joop Joop 2
4 Thomas Evers 20:29
BKE 1
5 Martin De Haan 20:45
Zwaberaco's
6 Nick Kemper 20:47
Haarle
7 Rody Damman 22:14
FYSIOFITS
8 Ewald Woertman 22:34
Löp weh lös
9 Harrie Duteweert 22:40
Kopelkwakers
10 Han Van der Vegt 23:12
AcoWhoppers
11 Bas Boksebeld 23:34
Moat'n 2.0
12 Gerben Bekedam 23:55
HEINOken
13 Thijs Middeldorp 23:57
GeenMeterTeveel
14 Herman Boschloo 24:31
De Mooiweerlopers
15 Henny Disselhorst 25:33
DE SCHAARSEN WEST.
16 Hans Aarnink 26:05
SCHIPP
17 Henk Benter 26:31
team H en M
18 Martijn Jansman 28:53
N35 Media
19 Ronnie Mars 29:42
Volgend jaar beter
20 Ferry Kleinherenbrink 30:34
Germo Logistiek 2
21 Mark Oosterwechel 31:33
Joop Joop 1

Vrouw  5 km Ekiden Loper 3
Plts Naam Netto
1 Yvonne Rosenkamp 23:09
Saalland
2 Imke  Groot Koerkamp 24:21
(Handbal) Heeten dames 1
3 Hedy Schoorlemmer 24:45
Joop Joop 2
4 Kirsten Pondman 25:02
DWLoopschool Hattem DAMES
5 Gerda Nij Bijvank 25:19
De Bosmannetjes
6 Elroy Burink 25:30
POW 2
7 Mireille Janssen 26:17
Löp weh lös
8 Ria Kruiper-klein Overmeen 26:35
Heeten in beweging
9 Anoek Hijmans 27:11
ROOIBOS
10 Annie Heerink 27:13
Team Heerink
11 Fleur Schoorlemmer 27:22
Beumerklungels 1
12 Ineke Koopman 27:27
BKE 3
13 Lisan Temmink 27:41
1x nooit meer.
14 anouk roesink 27:42
kump goed
15 Steffi Evers 28:11
BKE 1
16 Chantal Schrijver 28:13
Terrasje na de tijd
17 Stefanie Strebus 28:13
HEINOken
18 Karin Witteveen 28:18
DWLoopschool Hattem
19 Marian Bloo 28:27
BKE 2
20 Silke Aarnink 28:31
SCHIPP
21 Antje Holmaat 29:26
zorggroep Raalte 2
22 Daniëlle Alferink 29:29
Zorggroep Raalte 1
23 Marloes De Haan 29:48
POW1
24 Marieke Klein Overmeen 29:58
dreamteam
25 Lisette Schurink 30:18
Kampioenen 2018
26 Karin Wolters 30:33
Germo Logistiek 2
27 Iris Benter 31:03
team H en M
28 Tessa Neplenbroek 31:33
Flying Birds
29 Annette Luteijn 32:25
de Okkenbroeksters
30 Sharon Tijhuis 33:38
On (der)wijsfit
31 Emie Linthorst 43:50
Beumerklungels 2

Man  5 km Ekiden Loper 3
Plts Naam Netto
1 Nick Marsman 16:11
Aco van Elderen selectie
2 Bas Kemper 19:24
Haarle
3 Sander Bennink 19:37
Aco herstel frikandel
4 Peter Mulder 21:39
Zwaberaco's
5 Bertjan Boschloo 21:43
De Mooiweerlopers
6 Mike Damman 23:17
FYSIOFITS
7 Marc Heethaar 23:34
Joop Joop 1
8 Geert Bannink 24:22
Germo Logistiek 1
9 Ben Schrijver 24:23
AcoWhoppers
10 Casper Havekes 24:24
Volgend jaar beter
11 Dennis Huisman 24:45
Burgemeester and Friends
12 Koen Nijland 26:07
Moat'n 2.0
13 Richard Bessembinder 26:22
de Doordravers
14 Johan Karstens 26:38
N35 Media
15 Jos Alferink 26:57
AIT-VEDAN
16 Jan Temmink 27:07
GeenMeterTeveel
17 Guus de Haan 27:30
Team Haantjes
18 Bas Diemel 27:40
DE SCHAARSEN WEST.
19 Jack Loevezijn 30:55
Kopelkwakers
20 Simen Stroek 31:52
Stroekies

Vrouw  5 km Ekiden Loper 5
Plts Naam Netto
1 Jannie Nijenhuis 23:31
Löp weh lös
2 Mireille Smit 23:56
FYSIOFITS
3 Ima Stroek 24:17
Stroekies
4 Bianca Bosman 24:30
De Bosmannetjes
5 Irene Weertman-Halfwerk 24:34
Burgemeester and Friends
6 Sandra Heerink 24:38
Team Heerink
7 Truus Verbiesen 24:38
DWLoopschool Hattem DAMES
8 Esther Kruiper 26:31
DE SCHAARSEN WEST.
9 Dewi Tepperik 26:50
(Handbal) Heeten dames 1
10 Mirjan Hutten 26:51
POW 2
11 Marinda Stigt 27:17
Zorggroep Raalte 1
12 lieke sibelt 27:35
kump goed
13 NikkiLucré Evers 28:20
BKE 3
14 Lisette Tijhuis 28:27
zorggroep Raalte 2
15 Jetske Evers 28:36
BKE 1
16 Karin Klein Overmeen 28:37
Beumerklungels 1
17 Linda Schoorlemmer 28:39
Kampioenen 2018
18 Sanne Grondhuis 29:16
1x nooit meer.
19 Sabine Beijen 29:40
Flying Birds
20 Carolien Alferink-Simons 31:29
De Mooiweerlopers
21 Imke Rensen 32:17
de Okkenbroeksters
22 Demy Antonissen 32:30
BKE 2
23 Inge Aarnink 34:51
SCHIPP

Man  5 km Ekiden Loper 5
Plts Naam Netto
1 Maarten Koggel 18:18
Aco van Elderen selectie
2 William van Eeken 18:33
Aco herstel frikandel
3 Jurian Boksebeld 18:52
Haarle
4 Leo Meijerink 21:12
Zwaberaco's
5 Jesse Oosterlaar 21:15
AIT-VEDAN
6 Joost Koolhof 21:40
Saalland
7 Jeroen Hofhuis 22:05
HEINOken
8 Tim Reimert 22:16
Joop Joop 2
9 Stepan KleinHorsman 23:01
Germo Logistiek 2
10 Jan Boeve 23:06
AcoWhoppers
11 Maurits Verstraten 23:17
ROOIBOS
12 Geert Verbiesen 23:51
DWLoopschool Hattem
13 Aiden Bosgoed 24:00
Joop Joop 1
14 Mark De Haan 24:14
Team Haantjes
15 Andre Steenblik 24:24
Kopelkwakers
16 John Schoorlemmer 24:52
Beumerklungels 2
17 Tom de Lange 24:54
GeenMeterTeveel
18 Rob van der Wielen 25:06
On (der)wijsfit
19 Richard Klein Overmeen 25:18
dreamteam
20 Rens Habers 25:36
POW1
21 Auke Tepperik 25:45
Heeten in beweging
22 Eric Bootsveld 26:11
de Doordravers
23 Niels Schoorlemmer 26:40
Volgend jaar beter
24 Dennis Tutert 26:58
Moat'n 2.0
25 Mathijs Boersma 27:40
Germo Logistiek 1
26 Maikel Schotman 27:46
N35 Media
27 Wilfried Bruggeman 28:09
Terrasje na de tijd
28 Martin Kl.Schaars 30:42
team H en M

Vrouw  7.195 km Ekiden Loper 6
Plts Naam Netto
1 Yvonne Meijer 29:24
Aco van Elderen selectie
2 Bertine Grootemarsink 35:57
AcoWhoppers
3 Ilse Keizer 36:17
Germo Logistiek 1
4 Rosan Kortenhorst 36:20
(Handbal) Heeten dames 1
5 Ingrid Pronk 37:48
DWLoopschool Hattem DAMES
6 Marlin Bloo 38:13
BKE 1
7 Iris Horenberg 38:33
BKE 2
8 Frederike Sibelt 38:41
kump goed
9 Linda Smeenk 39:01
Volgend jaar beter
10 Sanne Meijerink 39:02
Joop Joop 1
11 Marloes Nijenkamp 39:27
Zorggroep Raalte 1
12 Nicole v Horen-Elferink 39:42
Moat'n 2.0
13 Marjon Bijsterbosch 39:45
DWLoopschool Hattem
14 Maaike Jansen 39:49
Germo Logistiek 2
15 Silvia KleinHofmeijer 40:15
BKE 3
16 Yvon Schoorlemmer  40:15
1x nooit meer.
17 Annemarie Wagenmans 42:18
Kampioenen 2018
18 Marieke Harmsen 42:28
zorggroep Raalte 2
19 Marjolein Haarman 42:45
Flying Birds
20 Jolanda Hoornenborg 44:44
de Okkenbroeksters
21 Cora Bolink 47:30
On (der)wijsfit

Man  7.195 km Ekiden Loper 6
Plts Naam Netto
1 Jorn Lammers (ACO Van Elderen) 27:27
Aco herstel frikandel
2 Remco Gr.Beumer 29:12
Terrasje na de tijd
3 Jeroen De Haan 29:59
Team Haantjes
4 Simon Nij Bijvank 31:00
Haarle
5 Ruben Benter 31:05
Saalland
6 Roy Jonkman 32:27
POW 2
7 Roy Stroek 33:00
Stroekies
8 Terry Heuven 33:21
Team Heerink
9 Yvor Seinen 34:40
Zwaberaco's
10 Jeroen Korte 35:37
N35 Media
11 Maik Linthorst 35:38
Beumerklungels 1
12 Robert Pouwels 35:47
FYSIOFITS
13 Jeroen Harmsen 35:57
GeenMeterTeveel
14 Ruben Ogink 36:06
HEINOken
15 Martijn Dadema 36:17
Burgemeester and Friends
16 Peter Aarnink 36:39
SCHIPP
17 Roy Van Enkhuyzen 36:42
ROOIBOS
18 Tom Bleker 36:50
De Mooiweerlopers
19 Rinus Reimert 37:45
Heeten in beweging
20 Frank Middelkoop 37:56
Kopelkwakers
21 Marco Ruiter 37:59
DE SCHAARSEN WEST.
22 Willy Wissink 38:14
de Doordravers
23 Ton De Ram 38:21
Löp weh lös
24 Arjan Rekveld 38:36
dreamteam
25 Wim Handstede 38:40
POW1
26 franc brinkhof 39:20
AIT-VEDAN
27 Gerrit Jansen 39:21
team H en M
28 Yannick Koerkamp 39:51
Beumerklungels 2
29 Henny huis in t veld 40:59
Joop Joop 2
30 Marcel Bosman 42:50
De Bosmannetjes

Vrouw  10 km Ekiden Loper 2
Plts Naam Netto
1 Hennie Teunissen 45:39
POW 2
2 Geertruida Brommer 47:30
DWLoopschool Hattem DAMES
3 Ellen  Marissink 47:54
1x nooit meer.
4 Claudy Roesink 48:00
kump goed
5 Gerrie Heerink 50:17
Team Heerink
6 Maike Korte-Nederveld 52:18
Burgemeester and Friends
7 Anja Lubbers 55:41
dreamteam
8 Barber Tinselboer 56:42
Terrasje na de tijd
9 Marjolein Nijenkamp 57:40
Flying Birds
10 Ruth Wevers 57:58
On (der)wijsfit
11 Marloes Wevers 59:01
Kampioenen 2018
12 Agnes Westerhoek 1:00:30
de Okkenbroeksters
13 Charlotte Loevezijn 1:00:36
(Handbal) Heeten dames 1
14 Ching Man 1:03:48
Joop Joop 2
15 Lindsey Kloosterman 1:05:35
zorggroep Raalte 2

Man  10 km Ekiden Loper 2
Plts Naam Netto
1 Pascal Dankelman 38:26
Aco herstel frikandel
2 Silvo Stroek 39:11
Stroekies
3 Patrick Dijk 39:19
Saalland
4 Michel Alferink 40:37
Heeten in beweging
5 Rene van Wezep 41:01
Aco van Elderen selectie
6 Roy Bosman 41:59
Kopelkwakers
7 Ted Heethaar 42:33
Haarle
8 Guido Heerink 43:16
FYSIOFITS
9 Erik Klink 43:29
Team Haantjes
10 Erik Kieftenbeld 43:30
HEINOken
11 Gerbrand Bouwhuis 43:51
AcoWhoppers
12 Danny Harmsen 44:18
GeenMeterTeveel
13 Frank Hofstede 44:45
Löp weh lös
14 Tonnie Bosman 45:01
De Bosmannetjes
15 Jan Bloo 45:57
BKE 3
16 Anne Marsman 46:05
Zwaberaco's
17 Arjen Meijerink 46:17
Joop Joop 1
18 Thijs Poll 46:41
de Doordravers
19 Wout Horenberg 47:08
BKE 1
20 Alfons Bosman 47:39
SCHIPP
21 Roy Veldman 47:49
N35 Media
22 Jeroen van Horen 47:57
Moat'n 2.0
23 Alfons Kruiper 48:48
Beumerklungels 1
24 Hein van der Wijgert 49:06
ROOIBOS
25 Ton Koopman 49:29
BKE 2
26 Sander Steenbreker 49:51
De Mooiweerlopers
27 Wijnand Evers 50:26
AIT-VEDAN
28 Richard Jansen of Lorkeers 51:12
DE SCHAARSEN WEST.
29 Wout Klein Koerkamp 51:28
Volgend jaar beter
30 Marcel Hagen 51:42
team H en M
31 Arie Hoekerswever 52:13
Germo Logistiek 1
32 Frans Klein Overmeen 52:48
Beumerklungels 2
33 Alex Witteveen 53:41
DWLoopschool Hattem
34 Cees Pas 53:44
POW1
35 Gerrit-Jan te Biesebeek 57:44
Germo Logistiek 2
36 Leo Langenberg 59:43
Zorggroep Raalte 1

Vrouw  10 km Ekiden Loper 4
Plts Naam Netto
1 Marjon Bijsterbosch 48:18
DWLoopschool Hattem DAMES
2 Wencke Beerens 48:35
Terrasje na de tijd
3 Loes Kater 51:03
zorggroep Raalte 2
4 Emma Schoorlemmer 52:01
Beumerklungels 2
5 Tia Dalstra 54:10
DWLoopschool Hattem
6 Myrthe  Droste 55:19
(Handbal) Heeten dames 1
7 Antonet Otten 55:22
Zorggroep Raalte 1
8 Marie Elise de Kleine 55:24
de Okkenbroeksters
9 Dion Kleinherenbrink 55:50
Kampioenen 2018
10 Amèl Blom 56:17
Beumerklungels 1
11 Karen Grote Ganseij 56:39
Flying Birds
12 Lindy Klein Overmeen 56:47
kump goed
13 Angelique Kartner 57:52
Burgemeester and Friends
14 Lisa  Nijenkamp 58:59
1x nooit meer.
15 Janneke Boone 1:04:29
ROOIBOS

Man  10 km Ekiden Loper 4
Plts Naam Netto
1 Mark Bakker 39:08
Aco van Elderen selectie
2 Rob Smeenk 40:35
Haarle
3 Wilfred Loozeman 42:03
Saalland
4 Andre Nij Bijvank 42:56
De Bosmannetjes
5 Piet Stroek 42:59
Stroekies
6 Paul Otte 43:09
HEINOken
7 Jan Eikelboom 43:17
Aco herstel frikandel
8 Edwin Veldkamp 43:21
Löp weh lös
9 Ermanno Bosgoed 43:30
Joop Joop 1
10 Casper Oude Lohuis 43:56
FYSIOFITS
11 Bert Manenshijn 44:03
Zwaberaco's
12 Jeroen Steenblik 44:09
Kopelkwakers
13 Remco Lokate 44:22
Heeten in beweging
14 Jan Nij Bijvank 45:36
N35 Media
15 Ton Ten Have 45:38
Germo Logistiek 2
16 Thijs Schoorlemmer 45:46
BKE 1
17 Wilco Heerink 47:17
Team Heerink
18 Joost Ridderbos 47:20
Volgend jaar beter
19 Remco Roesink 47:51
de Doordravers
20 Stefan Alferink 47:57
De Mooiweerlopers
21 Hennie Koenjer 48:10
BKE 2
22 Koen Boerkamp 48:14
GeenMeterTeveel
23 Ad Eilert 48:34
team H en M
24 Gerard Heerink 48:41
AcoWhoppers
25 Sander Van Gurp 48:56
On (der)wijsfit
26 Gerben Kemper 49:21
POW1
27 Ron Timmer 49:25
Team Haantjes
28 Peter Mensink 49:26
SCHIPP
29 Hester Pardoel 49:57
Joop Joop 2
30 Hans Schoorlemmer 49:59
DE SCHAARSEN WEST.
31 Emiel Jansen 50:44
Germo Logistiek 1
32 Henk Kortekaas 51:00
POW 2
33 André Evers 51:04
BKE 3
34 Eric Hulman 52:50
dreamteam
35 Erik Alferink 53:12
Moat'n 2.0
36 Edward Nikamp 54:20
AIT-VEDAN