Uitslagenlijst
24-06-2017  RunForestRun Gees Meppen  Gees

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Dames  9 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto
1 Emily Baldwin Leiden 1981 47:18
2 Mirjam Van Burgel Gieten 1968 48:50
3 Willeke Meer Groningen 1966 53:09
4 Elly Enting Eext 1974 53:21
5 Janet Borger Drogeham 1978 53:36
6 Marion Kanbier Groningen 1980 53:41
7 Chantal Wiering Haren (DE) 1993 53:47
8 Alie Wassenaar Groningen 1959 54:10
9 Manon Pruim Glimmen 1975 54:12
10 Annemiek Burg Sleen 1982 54:35
11 Kiona Bruns Hengelo ov 1983 54:38
12 Angeliqué Oldewening Hoogeveen 1971 54:54
13 Diana Vos Hoogeveen 1974 54:54
14 Brenda Scherer Slochteren 1971 55:35
15 Marieke Siddre Roden 1973 55:55
16 Rosanne Vries Groningen 1989 56:01
17 Elisa Hof ten Veenhuizen 1965 56:06
18 Wilma Terburg Groningen 1976 56:09
19 Loes Huitsing Groningen 1993 56:10
20 Marion Pekelaer Hoogezand 1982 56:14
21 Iris Blecourt Ansen 1995 56:30
22 Anda Blecourt Ruinen 1992 56:42
23 Iris Eilering Emmen 1978 57:21
24 Susanne Hageman Hengelo ov 1981 58:06
25 Monique Wijma Enschede 1976 58:06
26 Karien Boer Beerta 1968 58:51
27 Jacqueline Schnieders Stadskanaal 1965 59:03
28 Caroline Hiemstra Elim 1965 1:00:21
29 Ivonne Mooi Nieuw weerdinge 1970 1:01:05
30 Marije Scheeper Assen 1979 1:01:45
31 Annetta Hultink Assen 1978 1:01:47
32 Lineke Tepper Zwolle 1955 1:02:40
33 Geke Hof ten Groningen 1966 1:03:38
34 Wilma Deen Emmen 1974 1:08:55
35 Marian Knol-Spalink Beerzerveld 1973 1:09:41
36 Debby Rigter Assendelft 1976 1:11:00

Heren  9 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto
1 Bram Rouwen Menaldum 1985 36:11
2 Janko Postma Oldekerk 1980 37:33
3 Jorge Fiebrich Leiden 1984 44:24
4 Jurjen Huitema Meppen 1987 44:36
5 Jetsko Borg Onstwedde 1965 45:31
6 Vladimir Koetse Hoogezand 1981 47:26
7 Jorn Scholing Meppen 2001 50:19
8 Jaap Scholing Meppen 1974 50:20
9 Coen Koopman Hilversum 2000 51:03
10 Jens Koopman Hilversum 1973 52:06
11 Martin Hoogerkamp Odoorn 1968 52:44
12 Martijn Poort Groningen 1985 53:17
13 Erik Van dam Uitgeest 1979 55:41
14 Seth Hooge Aalden 2004 1:01:10
15 Henk Lomulder Dalen 1953 1:01:30
16 Henri Hooge Aalden 1971 1:01:35

Dames  16 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto
1 Margreet Schuttrups Zwaag 1988 1:28:30
2 Maaikevan dungen Utrecht 1979 1:29:46
3 Ingrid Boender Zuidbroek 1979 1:34:37
4 Pauline Koobs Hattem 1974 1:35:08
5 Anita Klingenberg Zweeloo 1976 1:35:34
6 Mireille Kool Dwingeloo 1973 1:35:58
7 Jenny Veies Westerbork 1979 1:36:25
8 Lammie Lomulder-Luis Dalen 1954 1:36:43
9 Veronique Os Haaksbergen 1974 1:37:26
10 Marlies Klein nulent Dalfsen 1975 1:38:35
11 Carolien Bos van der Den helder 1981 1:40:50
12 Karin Asijee Almelo 1963 1:41:02
13 Esther Siebring Groningen 1993 1:42:04
14 Leonoor Bousema Groningen 1992 1:42:05
15 Saskia Holterman Groningen 1984 1:42:15
16 Annie IJken Klazienaveen 1962 1:43:37
17 Ellen Adema Coevorden 1964 1:43:49
18 Carmen Tellingen van Emmen 1973 1:44:44
19 Suzanne Bruin Apeldoorn 1976 1:44:45
20 Jeanette Langius Coevorden 1969 1:45:03
21 Meriam Prins Klazienaveen 1971 1:45:27
22 Esther Blokzijl-Voois Nietap 1977 1:46:12
23 Sjirry Beijaard Sint nicolaasga 1968 1:46:14
24 Vera Koster Coevorden 1970 1:46:40
25 Bianca Schoonoord Amsterdam 1972 1:46:40
26 Janneke Veen Groningen 1966 1:46:43
27 Siska Folkertsma Heerenveen 1963 1:47:10
28 Hetty Klavers Ens 1965 1:47:58
29 Hellen Mulder Meppel 1955 1:48:05
30 Gerbrich Woudt Zwolle 1982 1:48:18
31 Kim Strengman Groningen 1988 1:50:04
32 Greetje De Jong Bedum 1965 1:50:25
33 Astrid Gosselink Eindhoven 1965 1:50:38
34 Nicolette Spiering Goor 1966 1:50:40
35 Sandra Middelhuis Enschede 1976 1:51:50
36 Cora Van Zwol Leeuwarden 1960 1:52:16
37 Kim Veen Westerbork 1987 1:53:58
38 Marijke Kuipers Zwolle 1957 1:54:06
39 Sandra van Diemen Groningen 1990 1:54:48
40 Rianne Hornstra Groningen 1991 1:54:50
41 Ilse Russcher Groningen 1987 1:54:50
42 Linda Zwiggelaar Amersfoort 1972 1:54:50
43 Anja Pieterman Roodeschool 1960 1:55:34
44 Gré Kloet Alphen aan den rijn 1952 1:55:37
45 Heidi Heefer Oosterhesselen 1966 1:56:03
46 Ria Plas Klazienaveen 1962 1:59:01
47 Marja Schoonewille Klazienaveen 1966 1:59:01
48 Jolanda Kämpfer-Ouwehand Den helder 1967 1:59:24
49 Sandra De Goede Kerkenveld 1969 1:59:25
50 Irene Ellen Tweede exloermond 1980 2:01:23
51 Jody Hofstede Erica 1981 2:01:23
52 Charlotte Siekman Groningen 1980 2:06:11
53 Hammie Vellinga Franeker 1974 2:07:50
54 Linda Bronts Franeker 1970 2:07:52
55 Ina Eggens Schoonoord 1968 2:08:31
56 Gea van der Meulen Sleen 1966 2:08:32
57 Janny Klarus Groningen 1953 2:11:14
58 Yvonne Weerd de Wildervank 1973 2:17:38
59 Suzanne Thijs Veendam 1974 2:17:39
60 Sheila Krebaum Nieuwe pekela 1975 2:17:40
61 Mariëtte Kuilman Aalden 1975 2:23:18
62 Liane Tjan Emmen 1966 2:23:18
63 Carla Onsman Veen Sneek 1971 2:30:04
64 Daphne Oude Veldhuis Schildwolde 1975 2:32:19

Heren  16 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto
1 Herman Moes Groningen 1988 1:16:37
2 René Harmanni Groningen 1966 1:20:39
3 Danny Reinders Zwolle 1981 1:21:31
4 Alex Thole Emmen 1965 1:25:07
5 Niels Vlag van der Groningen 1983 1:25:28
6 Bart Scheer Leeuwarden 1978 1:27:08
7 Michele Fumarola Rotterdam 1983 1:27:14
8 Berteld Ruiter Winschoten 1970 1:28:21
9 Albert Koobs Hattem 1970 1:29:58
10 John Egten Beilen 1975 1:31:00
11 René Ratering Haren gn 1975 1:31:19
12 Erik Nieuwland Gorredijk 1970 1:31:33
13 Jeroen Groen Amsterdam 1978 1:31:58
14 Jan Feenstra Oudega gem smallingerlnd 1962 1:32:21
15 Maurits De Jong Gorredijk 1969 1:32:26
16 Jan-Otto Nieuwenkamp Almere 1965 1:32:58
17 Jan-eskol Pruim Groningen 1978 1:33:24
18 Reijer Koster Coevorden 1968 1:34:05
19 Eric Van den Broek Coevorden 1966 1:34:05
20 Marc Schrijver Zwolle 1980 1:34:18
21 John Bos Ridderkerk 1965 1:35:16
22 Arjan Kort Aalden 1973 1:35:45
23 Joost Poot Dwingeloo 1972 1:35:59
24 Kas Clark 's-gravenhage 1980 1:36:10
25 Arthur Giesberts Bennebroek 1975 1:36:59
26 Gerard Brefeld Haaksbergen 1972 1:37:29
27 Teun Palm Emmen 1979 1:38:28
28 Wim Klein Nulent Emmen 1948 1:38:36
29 Ole Bang Aarup (DK) 1995 1:39:42
30 Steven Kraanen Bennebroek 1974 1:40:14
31 Dick Boumans Almere 1972 1:41:07
32 Rein Baarsma Zevenhuizen gn 1979 1:41:20
33 Sven Asijee Almelo 1959 1:41:24
34 Robert Dokter Groningen 1976 1:41:35
35 Tim Salomons Bergentheim 2001 1:43:17
36 Theo Salomons Bergentheim 1968 1:43:19
37 Thomas Kluiver Zwolle 1980 1:43:58
38 Jan Wolter Oosterhuis Paterswolde 1977 1:46:20
39 Henk Meijerink Coevorden 1970 1:47:22
40 Leo Langenberg Emmen 1967 1:47:33
41 Thees Brons Joure 1975 1:48:20
42 Jaap Neele Hardenberg 1956 1:48:24
43 Jorrit Neele Hardenberg 1982 1:48:25
44 Nico Sikkes Nieuwebrug 1957 1:49:40
45 Job Oosterhuis Groningen 1986 1:49:47
46 Rembrandt Middelhuis Enschede 1976 1:51:49
47 Victor Stoep 's-gravenhage 1986 1:52:08
48 Gerben Yedema Leeuwarden 1959 1:52:17
49 Peter Fokkens Zuidlaren 1969 1:53:42
50 Matthieu Welbergen Zuidlaren 1981 1:53:48
51 Klaas J Ploeg Lemmer 1963 1:54:50
52 Wim Baars Delfzijl 1940 1:55:33
53 Siegfried Weitenberg Leeuwarden 1961 1:56:50
54 Johan Lukkes Heerenveen 1964 2:00:22
55 Erik Boer Schildwolde 1968 2:02:39
56 Frans Kremers Ijmuiden 1981 2:16:37

Dames  21 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto
1 Corien Wegkamp Zwartemeer 1981 1:42:17
2 Christa Veen Utrecht 1992 1:54:06
3 Charlotte Sondag Amersfoort 1984 1:54:53
4 Meike Kuipers Nuis 1991 1:56:46
5 Anita Bouma Leeuwarden 1987 1:57:09
6 Elham Kral Wildervank 1971 2:01:11
7 Evelien Keeskamp Zwolle 1971 2:01:46
8 Liesbeth Lust Utrecht 1974 2:01:59
9 Janien Lubben Emmen 1985 2:03:06
10 Mandy Super Emmen 1990 2:03:07
11 Ansje Laar Utrecht 1969 2:03:38
12 Claudia Van Tellingen Sleen 1974 2:04:47
13 Vanessa Aardema Zevenhuizen gn 1974 2:06:51
14 Ingrid Stellingwerf Dalen 1965 2:06:58
15 Sylvia Bootsman Oude pekela 1981 2:07:19
16 Janny Thomassen Vaassen 1958 2:07:24
17 Esther Zelders Gieten 1976 2:07:32
18 Margo Roelofs Groningen 1961 2:08:09
19 Wilma de Vries Erica 1972 2:08:10
20 Jildou Boelens Groningen 1992 2:09:13
21 Tineke Lautenbach Heerenveen 1967 2:09:18
22 Jessica Gremmer Groningen 1990 2:12:02
23 Reka Bodo Huizen 1985 2:12:12
24 Hajni Dumortier Kotvics Huizen 1985 2:12:13
25 Ikkelien Cornelis Blauwestad 1962 2:14:18
26 Riët Kolkman Raalte 1967 2:15:47
27 Elga van der Spoel Zwolle 1973 2:16:52
28 Maartje Dekens Ede gld 1981 2:19:13
29 Judith Zielstra Zeegse 1977 2:21:23
30 Aukje Woltjer-Veenstra Steendam 1960 2:23:39
31 Djoeke Brons Paterswolde 1982 2:23:43
32 Marion Weide van der Klazienaveen 1972 2:25:12
33 Marion Mulder Emmen 1967 2:25:18
34 Erna Savenije Klazienaveen 1969 2:25:18
35 Moniek Schuringa-Kamphuis Siddeburen 1976 2:26:12
36 Marijke Wierbos Musselkanaal 1975 2:26:31
37 Ina Laan van der Oude pekela 1968 2:27:07
38 Anouk Hofstede Emmen 1983 2:27:22
39 Ariska Hofstede Emmen 1986 2:27:22
40 Tanja Zwiers Westerbork 1977 2:27:23
41 Iris Feenstra Zwolle 1971 2:30:36
42 Pia Haan Veendam 1962 2:30:48
43 Aletta Veninga Veendam 1968 2:30:48
44 Saskia Swieringa Veendam 1972 2:30:49
45 Hillegonde Niet de Dedemsvaart 1967 2:34:39
46 Janine Roelfsema Winschoten 1973 2:35:42
47 Jeanine Abbingh Groningen 1962 2:55:39
48 Edith Appel Groningen 1965 2:55:41
49 Saskia Van der Veer Groningen 1975 3:01:19
50 Jacqueline Westerhof Emmer compascuum 1978 3:02:18

Heren  21 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto
1 Taco De Jong Paterswolde 1977 1:38:13
2 Kai Essenburg Groningen 1982 1:39:32
3 Ronald Sluiter Beilen 1977 1:39:47
4 Jan-Jorrit Lubben Zwartemeer 1990 1:42:17
5 Cor Wijnja Heerenveen 1956 1:43:45
6 Jan Westerbroek Zwolle 1971 1:44:12
7 Sander De Groot Zwolle 1982 1:44:14
8 Pim Dool Groningen 1970 1:44:45
9 Wouter Weerkamp Utrecht 1982 1:44:45
10 Bram Palm Emmen 1982 1:45:48
11 Sierdjan Koster Groningen 1979 1:45:49
12 Jelle Miedema Willemsoord 1963 1:47:04
13 Jos Timmerman Coevorden 1968 1:47:20
14 Tom Van Tellingen Sleen 1970 1:50:08
15 Robert Roenhorst Sleen 1983 1:50:09
16 Cor Schnieders Stadskanaal 1966 1:50:37
17 Fred Schoon Assen 1978 1:50:51
18 Erwin Walsem Hoogeveen 1973 1:50:58
19 Jerry Koorman Ter apel 1975 1:51:09
20 Martijn Broekhoven Arnhem 1977 1:51:46
21 Mick Lodder Meppel 1972 1:52:06
22 Rick Sterenborg Alkmaar 1978 1:53:42
23 Tieme Dolstra Groningen 1990 1:54:31
24 Fokko Hindriks Groningen 1953 1:54:43
25 Mark Spanenburg Oudewater 1982 1:56:28
26 Martin Hink Hoogeveen 1974 1:56:48
27 Jan-Willem Frederiks Groningen 1964 1:57:24
28 Stephan Spanenburg Oudewater 1985 1:57:26
29 Jos Bruin Steenwijk 1993 1:57:38
30 Ytsen De Boer Steenwijk 1966 1:57:39
31 Nico Geelhoed Katwijk zh 1960 1:58:23
32 Marco Berning Borger 1967 1:59:03
33 Johan Spoelstra Delft 1985 1:59:10
34 Febijan Veen van Appelscha 1977 1:59:25
35 Wiebe De Vries Appelscha 1960 1:59:33
36 Peter Scholte Emmer compascuum 1980 1:59:52
37 Michiel Bosch Dalen 1978 2:00:50
38 Johan dijk Veendam 1968 2:01:12
39 Joost Venema Meppel 1982 2:01:13
40 Marcel Moes Emmen 1966 2:01:20
41 Carst Teiwes Voorburg 1949 2:01:37
42 Rean Huiskens Assen 1983 2:01:42
43 Dennis Dekker Zwolle 1979 2:01:47
44 Peter Reilman Haren gn 1961 2:01:49
45 George Taal Oostkapelle 1951 2:02:05
46 Hans Corbijn Oostkapelle 1960 2:02:08
47 Hendrik Mulder Gasselternijveenschemond 1968 2:02:20
48 Steven Haan Stuifzand 1966 2:02:25
49 Hennie Lensink Dalen 1951 2:02:34
50 Eric Peereboom Gorredijk 1972 2:02:36
51 Albert Wijnen Kerkenveld 1964 2:02:57
52 Andre Stam Raalte 1966 2:03:26
53 Albert Zijlstra Elsloo fr 1951 2:03:35
54 Arjan Zantinga Leek 1976 2:03:55
55 Benno Arke Assen 1959 2:03:59
56 Arno Plugge Winschoten 1974 2:04:20
57 Addie Dalen Hoevelaken 1966 2:04:34
58 Gert Simons Hoevelaken 1961 2:04:34
59 Edwin Weerden van Zevenhuizen gn 1974 2:04:41
60 Matthijs Boelens Bolsward 1985 2:05:36
61 Donald Staal Haren gn 1971 2:06:08
62 Sjoerd Jan Zwart Hardegarijp 1976 2:06:12
63 Jan Veenomenaal Hardegarijp 1972 2:06:13
64 Jasper Kamp Utrecht 1993 2:06:16
65 Mart Van de Kamp Gouda 1963 2:06:17
66 Leo Santing Anloo 1970 2:06:21
67 Duco Zijlstra Lekkum 1957 2:06:45
68 Ronald Tuik Beerta 1968 2:07:19
69 Jacob Stokebrook Winschoten 1966 2:07:28
70 Cornee Veenhuis Gieten 1975 2:07:28
71 Peter Zijl Winschoten 1971 2:07:29
72 Harke Dijkman Emmen 1965 2:08:26
73 Wessel Haan Groningen 1991 2:08:43
74 Nico Salomons Bedum 1954 2:08:46
75 Koos Koldam van Siddeburen 1962 2:09:24
76 Harrie Scholtens Muntendam 1981 2:09:24
77 Hendrik-Jan Meulenaar Bergum 1972 2:09:43
78 Henk Oudenaren Kampen 1967 2:10:22
79 Fred Backhaus Meppel 1953 2:10:43
80 Juergen Riesenbeck Emmen 1958 2:10:44
81 Bert Veen van Klijndijk 1965 2:10:48
82 Norbert Cornelis Blauwestad 1963 2:11:07
83 Arjen Pas Utrecht 1978 2:12:21
84 John Broekman Gieten 1970 2:15:01
85 Sasja Wemmenhove Hoogeveen 1974 2:15:55
86 Ferdy Offereins Tolbert 1966 2:19:39
87 Pieter Adriaanse Brielle 1970 2:22:08
88 Herman Euverman Zwolle 1953 2:23:32
89 René Vos Klazienaveen 1964 2:24:34
90 John Rozema Oosterhesselen 1961 2:24:52
91 Reinder Tel Surhuizum 1959 2:26:58
92 Maarten Wit de Oosterhesselen 1964 2:27:59
93 Nick Waasdorp Appingedam 1983 2:28:57
94 Willem Meffert Oude pekela 1954 2:29:25
95 Leslie Achterhof Groningen 1969 2:30:30
96 Hans Tupker Zwolle 1963 2:30:35
97 Remko Van der Sluis Zuidwolde gn 1980 2:34:42
98 Harm Buist Zevenhuizen gn 1974 2:38:45
99 Peter Eekhof Hoogezand 1970 2:38:46
100 Gerhard Over Meppen (DE) 1953 2:50:29

Dames  37 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto
1 Lynn De Leij Emmeloord 1973 3:26:51
2 Jantine Geurken Stuifzand 1981 3:33:24
3 Francis Van der Schoot Zwolle 1966 4:03:27
4 Relinde Velde van der Winschoten 1979 4:08:13
5 Maaike Vrouwe Egmond aan den hoef 1974 4:08:15
6 Paula IJzerman Ijmuiden 1976 4:08:23
7 Gesina Chris Groningen 1970 4:12:32
8 Jolanda Eelsing Vlagtwedde 1976 4:20:16
9 Hetty Van Burg Westerbork 1972 4:21:19
10 Ingrid Ruiter Roden 1962 4:25:01

Heren  37 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto
1 Emile Verbeek Tynaarlo 1989 3:11:26
2 Henk Helmantel Sellingen 1965 3:11:50
3 Jos Richie Groningen 1975 3:12:38
4 Harrie Wetterhahn Leeuwarden 1967 3:12:41
5 Gerard Terwisscha Sch Haren gn 1961 3:17:01
6 IJme Woensdregt Groningen 1964 3:18:50
7 Henk Arends Exloo 1977 3:20:17
8 Arie van der Voort Klazienaveen 1979 3:23:02
9 Ewoud ter Avest Schouwerzijl 1977 3:23:27
10 Ben Timmer (ATC75) Haren gn 1967 3:26:07
11 Xavier Neys Groningen 1967 3:27:30
12 Ronny Pit Vledder 1968 3:27:32
13 Arie Van der Steen Bontebok 1964 3:27:34
14 Arjan Puister Nieuw buinen 1975 3:31:50
15 Kees Visser De knipe 1961 3:33:34
16 Chris Ruigendijk Woltersum 1977 3:33:50
17 Heiko Lampe Amsterdam 1978 3:37:28
18 Ruud Klaassens Westerlee gn 1974 3:40:29
19 Jelle de Jong Drachten 1971 3:44:45
20 Alwin Visscher Genemuiden 1983 3:45:46
21 Fredrik-jan Takman Gramsbergen 1987 3:45:49
22 Niels Lanjouw Ane 1984 3:45:51
23 Arjan Steenhuis Midwolda 1968 3:49:32
24 Gerrit Ter Elst Harderwijk 1959 4:02:57
25 Wilt Pathuis Harderwijk 1959 4:03:03
26 Harry Bleeker Oude pekela 1965 4:03:38
27 Rick Bosma Klijndijk 1963 4:04:03
28 Johan Van noordenburg Jubbega 1949 4:04:39
29 Peter Weijer Winsum fr 1970 4:06:51
30 Dennis Staveren Rotterdam 1976 4:07:30
31 Hans Van den Biggelaar Gieten 1966 4:08:10
32 Cor Matter Stadskanaal 1959 4:19:17