Uitslagenlijst
11-10-2017  Raalter Scholieren Cross 2017  Raalte

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  groep 3 en 4 500m
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Ninte Trip Raalte 2010 1:59
2 Noor Hekking Marienheem 2009 2:01
3 Yvet Heerink Heeten 2010 2:03
4 Sille De Wit Raalte 2010 2:04
5 Yfke Schrijver Raalte 2010 2:07
6 Nikki Eilert Nieuw heeten 2010 2:07
7 Myrthe Jansen Raalte 2010 2:11
8 Linde Velderman Raalte 2010 2:13
9 Froukje Wagenmans Heeten 2010 2:14
10 Lotte De Wit Raalte 2010 2:20
11 Minke Marsman Raalte 2010 2:21
12 Laura Dijkman Luttenberg 2010 2:21
13 Yinthe Buitenkamp Luttenberg 2010 2:22
14 Nienke Schotman Raalte 2010 2:29
15 Zoë Blom Luttenberg 2010 2:31
16 Senna Kloosterman Marienheem 2010 2:36
17 Anouk Ter Haar Raalte 2010 2:37
18 Amber Bruggeman Raalte 2010 2:37
19 Naomi Alberts Marienheem 2009 2:40
20 Sofia Oude nijhuis Raalte 2011 2:40
21 Julia Kemper Raalte 2011 2:41
22 Ise Dijkstra Raalte 2011 2:42
23 Emily Smink Marienheem 2010 2:45
24 Amber Ter Meer Raalte 2011 2:46
25 Pien Groote Schaarsberg Raalte 2011 2:48
26 Loïs Segbers Raalte 2010 2:49
27 Tess Marsman Raalte 2009 2:50
28 Kiki Van der Veen Raalte 2010 2:52
29 Maaike Eektimmerman Raalte 2010 2:52
30 Alieke Evers Raalte 2011 2:53
31 Elin Haerlman Raalte 2010 2:57
32 Sophie Schippers Raalte 2011 3:00
33 Roos Jonker Raalte 2011 3:06
34 Britt Kleverkamp Raalte 2010 3:09
35 Judith Eektimmerman Raalte 2011 3:11
36 Maud Holtmaat Raalte 2010 3:16
37 Loes Oostewechel Raalte 2011 3:17
38 Veerle Overbeek Raalte 2011 3:20
39 Yasmin Offenberg Raalte 2010 3:33
40 Jula Kleverkamp Raalte 2011 3:35
41 Elin Bruggeman Raalte 2011 3:35
42 Djaleesa Schippers Raalte 2010 4:43

Jongens  groep 3 en 4 500m
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Teun Van Assem Raalte 2010 1:47
2 Tim Stob Raalte 2010 1:51
3 Jens Broekgerrits Raalte 2010 1:51
4 Liam Schrijver Raalte 2011 1:56
5 Stijn Damman Raalte 2009 1:58
6 Mylo Schurink Raalte 2011 2:02
7 Matz Van Tilburg Nieuw heeten 2007 2:03
8 Sven Kemper Raalte 2010 2:04
9 Bram Reinders Raalte 2010 2:05
10 Dean Gerritsen Raalte 2010 2:06
11 Pepijn Maatman Raalte 2010 2:08
12 Deen Schutte Raalte 2010 2:11
13 Twan Schut Raalte 2009 2:12
14 Pim Van Der Weegh Raalte 2009 2:12
15 Jaymian Houseman Raalte 2010 2:12
16 Ryan Cents Raalte 2011 2:15
17 Stef Ogink Raalte 2009 2:17
18 Davi Oude Lohuis Raalte 2010 2:17
19 Mick Koerhuis Raalte 2011 2:17
20 Nour Arafat Raalte 2011 2:19
21 Sverre Van Santen Raalte 2010 2:19
22 Vince Chompff Raalte 2010 2:20
23 Ties Nijboer Raalte 2010 2:20
24 Abdelkader Alnajim Raalte 2010 2:21
25 Tijmen Schrijver Raalte 2009 2:22
26 Max Booijink Raalte 2001 2:23
27 Sem Boerhof Raalte 2011 2:24
28 Mohanned Hussein Raalte 2010 2:25
29 Daan Schuurman Raalte 2010 2:26
30 Kaj Overhein Raalte 2011 2:26
31 Jordy Veldhuis Raalte 2010 2:26
32 Sander Kleiboer Raalte 2001 2:27
33 Ruben Regeling Raalte 2010 2:28
34 Steff Tijs Raalte 2010 2:29
35 Jayden Boersma Raalte 2010 2:29
36 Roan Meijer Raalte 2011 2:32
37 Ruben Damman Raalte 2011 2:33
38 Dijle Boerhof Raalte 2010 2:34
39 Jurre Schrijver Raalte 2009 2:35
40 Sam Rensen Raalte 2011 2:37
41 Kai Vulink Raalte 2011 2:37
42 Liam Westenenk Raalte 2001 2:38
43 Raf Kluin Raalte 2011 2:39
44 Yori Van der Helm Lemele 2011 2:39
45 Vigo Van der Zeijst Raalte 2011 2:41
46 Pim Oors Raalte 2010 2:43
47 Jesse Beumer Raalte 2011 2:43
48 Vince Meijer Raalte 2010 2:45
49 Jayden Hulleman Raalte 2009 2:46
50 Daan Stevens Raalte 2010 2:47
51 Sil Schrijver Raalte 2001 2:48
52 Mees De Bruijn Raalte 2011 2:50
53 Kevin Stevens Raalte 2010 2:53
54 Sill Van den Burg Raalte 2009 2:55
55 Senne Oostewechel Raalte 2011 2:55
56 Thijs Nijkamp Raalte 2010 2:56
57 Niels Blankenvoorde Raalte 2009 2:58
58 Pip Bakker Raalte 2010 2:59
59 Siem Korbeld Raalte 2010 3:00
60 Victor Grygiel Raalte 2009 3:11
61 Niek Assink Raalte 2011 3:12
62 Tijn Maatman Raalte 2010 3:17
63 Paul Pomper Raalte 2011 3:27
64 Sven Blankenvoorde Raalte 2011 3:33
65 Ole IJsseldijk Raalte 2011 4:16
66 Max Booijink Raalte 2010 4:36
67 Jarno Butink Hellendoorn 2008 5:51

Meisjes  groep 5 en 6 1000m
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Jinke Wagenmans Heeten 2007 4:27
2 Yara Oosterlaar Heeten 2008 4:36
3 Meike Ten Brinke Raalte 2009 4:39
4 Lola Groot Zwaaftink Raalte 2008 4:54
5 Sophie Zwartjens Raalte 2009 4:57
6 Dide Klein Overmeen Raalte 2009 5:05
7 Lynn Oors Raalte 2008 5:05
8 Mirthe Alberts Marienheem 2007 5:10
9 Noa Kluin Raalte 2009 5:18
10 Iris Ogink Raalte 2009 5:18
11 Eva Jansen Raalte 2009 5:31
12 Lynn Slijkhuis Raalte 2009 5:38
13 Britt Te Wierik Marienheem 2008 5:38
14 Amber Krosman Raalte 2009 5:42
15 Nele Spijker Raalte 2009 5:59
16 Isa Vulink Raalte 2008 6:03
17 Shyenna Solar Raalte 2009 6:03
18 Floor Rensen Raalte 2009 6:03
19 Marieke Middelkamp Marienheem 2008 6:05
20 Linde Kortekaas Raalte 2008 6:10
21 Evi Cents Raalte 2009 6:13
22 Tessa Ten brinkd Raalte 2007 6:14
23 Dewi Holsappel Marienheem 2009 6:19
24 Tess Kogelman Marienheem 2008 6:35
25 Lotte Oortwijn Marienheem 2009 6:40
26 Liv Boerhof Raalte 2009 6:40
27 Sanne Pronk Raalte 2009 6:44
28 Roos Bosman Raalte 2008 6:45
29 Vera Van der List Raalte 2009 6:55
30 Iris Roescher Raalte 2009 6:59
31 Rebecca Matovu Raalte 2009 7:06
32 Yrsa Linthorst Raalte 2007 7:16
33 Emma Beumer Raalte 2007 8:28

Jongens  groep 5 en 6 1000m
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Tremen Van Santen Raalte 2008 3:56
2 Stan Van der Vegt Heino 2006 3:58
3 Tiemen Van der Vegt Marienheem 2008 4:06
4 Jelte Hulsman Marienheem 2007 4:11
5 Kiano Trip Raalte 2008 4:12
6 Rense Schrijver Raalte 2007 4:17
7 Dani Te Wierik Raalte 1979 4:22
8 Tygo Nijboer Marienheem 2007 4:23
9 Tim Berg Raalte 2001 4:24
10 Martijn Pronk Marienheem 2008 4:26
11 Doriano Salmangil Olst 2007 4:28
12 Rins Pijnappel Nieuw heeten 2009 4:31
13 Alexander Brinkman Nieuw heeten 2009 4:32
14 Mads Broekgerrits Raalte 2008 4:32
15 Levi Koenjer Raalte 2009 4:33
16 Abdelkarim Alnajim Raalte 2008 4:36
17 Danny Assink Raalte 2008 4:38
18 Jorn Holterman Raalte 2009 4:38
19 Quinn Van Gurchom Raalte 2009 4:43
20 Jayden Oostewechel Raalte 2009 4:45
21 Bram De Wit Raalte 2008 4:46
22 Fynn Van Til Raalte 2009 4:47
23 Jelle Groote Schaarsberg Raalte 2009 4:48
24 Jordy Veltmaat Raalte 2008 4:48
25 Jordy Brinkhuis Raalte 2009 4:49
26 Tim Vloedgraven Marienheem 2008 4:49
27 Jorn Van Santen Raalte 2008 4:55
28 Pim Deventer Raalte 2001 4:59
29 Stijn Bisschop Raalte 2009 5:01
30 Lucas Ten Have Heeten 2008 5:02
31 Sem Michael Berhane Raalte 2007 5:02
32 Bart Ogink Raalte 2007 5:03
33 Luuk Van Assem Raalte 2008 5:03
34 Job Nijboer Raalte 2008 5:06
35 Sem Van lente Raalte 2008 5:07
36 Lucas Everse Raalte 2008 5:09
37 Kian Veltmaat Marienheem 2007 5:11
38 Cas De Wit Raalte 2008 5:14
39 Lucas Vloedgraven Marienheem 2009 5:17
40 Kyson Houseman Raalte 2008 5:20
41 Fabian Kieftenbelt Raalte 2009 5:20
42 Rens Kemper Raalte 2008 5:25
43 Max Assink Raalte 2008 5:34
44 Gerjan Hofman Raalte 2008 5:40
45 Deen Rekveld Raalte 2009 5:45
46 Luka Van der Zeijst Raalte 2009 5:48
47 Sep Veltmaat Marienheem 2009 5:48
48 Lars Ter Meer Raalte 2008 5:50
49 Kay Schutte Raalte 2008 6:02
50 Max Booijink Raalte 2001 6:05
51 Milan Ten berge Raalte 2008 6:16
52 Ali Tamo Raalte 2008 6:21
53 Gijs Oosterwechel Marienheem 2009 6:29
54 Lois Veltmaat Marienheem 2009 6:30
55 Rick Besten Raalte 2008 6:52
56 Sem Koenjer Raalte 2009 6:58
57 Darion Balthoorn Raalte 2008 7:07
58 Thijs Overmars Hellendoorn 2007 7:08
59 Takeo Van der Helm Lemele 2008 7:12
60 Jelte Meijer Raalte 2008 8:24

Meisjes  groep 7 en 8 2000m
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Jill Kleinlugtenbelt Marienheem 2005 4:24 4:22 8:46
2 Noah Schotman Heino 2006 4:22 4:26 8:48
3 Maram Hussein Raalte 2006 4:25 4:41 9:06
4 Sophie Van Bokhoven Raalte 2006 5:26 6:33 11:59
5 Kikki Dekker Marienheem 2006 5:59 6:40 12:39
6 Naomi Hostede Raalte 2006 6:07 7:12 13:19
7 Shanoe Stokman Raalte 2006 6:18 7:12 13:30
8 Ruby Van der Vegt Marienheem 2005 6:25 7:26 13:51
9 Emma Vloedgraven Marienheem 2005 6:34 7:32 14:06
10 Loïs Kerstholt Raalte 2006 6:25 7:49 14:14
11 Kyra Tempert Raalte 2006 6:26 8:24 14:50
12 Dania Arafat Raalte (SY) 2006 7:52 7:56 15:48
13 Anna Grootenhuis Raalte 2007 7:28 8:38 16:06

Jongens  groep 7 en 8 2000m
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Cas Van der Vegt Heino 2005 3:50 3:54 7:44
2 Ivar Broekgerrits Raalte 2006 3:50 3:54 7:44
3 Jesse Oosterlaar Heeten 2006 3:56 4:05 8:01
4 Luuk Beltman Raalte 2007 4:10 4:11 8:21
5 Niek Te Wierik Raalte 2006 4:09 4:20 8:29
6 Bram Kuik Raalte 2006 4:11 4:18 8:29
7 Twan Weteringe Raalte 2006 4:18 4:24 8:42
8 Daan Oldenbeuving Raalte 2007 4:23 4:32 8:55
9 Bart Bloemendaal Olst 2006 4:18 4:39 8:57
10 Milan Ten Brinke Raalte 2007 4:30 4:31 9:01
11 Bram Klein Overmeen Raalte 2007 4:32 4:29 9:01
12 Thije Siebelink Raalte 2007 4:46 4:22 9:08
13 Morris Pot Raalte 2006 4:45 4:27 9:12
14 Rens Kieftenbeld Raalte 2006 4:43 4:49 9:32
15 Lucas Weening Raalte 2007 4:44 4:55 9:39
16 Gijs Weening Raalte 2007 5:16 5:16 10:32
17 Lars Slijkhuis Raalte 2007 5:06 5:26 10:32
18 Cas Schurink Raalte 2007 4:41 5:51 10:32
19 Deen Kieftenbelt Raalte 2007 5:19 5:23 10:42
20 Marijn Huisken Raalte 2006 4:54 5:57 10:51
21 Jens Meijer Raalte 2007 5:10 5:58 11:08
22 Teun Groote Schaarsberg Raalte 2007 5:13 5:55 11:08
23 Tijs Stob Raalte 2007 5:17 6:01 11:18
24 Puck Bakker Raalte 2006 5:16 6:11 11:27
25 Abel Koenjer Raalte 2007 5:23 6:32 11:55
26 Tim Kluin Raalte 2007 5:26 6:41 12:07
27 Sven Bolleurs Raalte 2007 6:09 6:13 12:22
28 Bo Bakker Raalte 2007 6:08 6:30 12:38
29 Max Kotteman Heeten 2006 6:02 7:07 13:09
30 Angel Schreurs Raalte 2001 6:55 6:34 13:29
31 Rein Van Der Weegh Raalte 2007 5:23 8:12 13:35
32 Bart Schrijver Raalte 2007 5:52 7:45 13:37
33 Mathé Spoolder Raalte 2006 6:48 8:29 15:17
34 Jayden Contermans Raalte 2007 6:35 9:11 15:46
35 Celine Frederiks Raalte 2001 7:30 8:36 16:06