Uitslagenlijst
14-10-2017  Kompenijeloop  Jubbega

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Dames  Kidsrun 4 t/m 8 jaar (1 km)
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Jildau-Marijke Gielstra Lippenhuizen 2008 5:15 5:17
2 Janne Wietske Borger Jubbega 2010 6:00 6:03
3 Feline Stoffelen Jubbega 2008 6:12 6:15
4 Nienke Vd Veen Jubbega 2010 6:38 6:41
5 Mirna Van der terp Jubbega 2011 6:49 6:53
6 Hiske Nieuwland Jubbega 2010 6:52 6:55
7 Jennifer Stoker Jubbega 2011 6:54 6:57
8 Ylja Jonker Jubbega 2011 7:05 7:08
9 Gilke De Jong Jubbega 2011 7:06 7:09
10 Shakira Stoelwinder Jubbega 2012 10:42 10:46

Heren  Kidsrun 4 t/m 8 jaar (1 km)
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Hidde Achttien Jubbega 2008 5:07 5:10
2 Gijs Wink Jubbega 2010 5:10 5:12
3 Huub Van Doorn Oudehorne 2008 5:19 5:21
4 Jorn Jager Hoornsterzwaag 2010 5:34 5:37
5 Tijn De Vries Jubbega 2008 5:35 5:38
6 Jelmer De Boer Jubbega 2011 5:49 5:53
7 Jayden Stoffelen Jubbega 2011 6:00 6:03
8 Tjitte De Jong Jubbega 2009 6:09 6:12
9 Jurian Wind Jubbega 2010 7:08 7:11

Dames  Kidsrun 9 t/m 12 jaar (1,5 km)
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Anouk Van der Meer Jubbega 2005 7:41 7:43
2 Jildou Kerkhof Jubbega 2007 7:51 7:53
3 ElineRenskje Borger Jubbega 2007 7:56 7:58

Heren  Kidsrun 9 t/m 12 jaar (1,5 km)
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Geert-Jelke Gielstra Lippenhuizen 2006 6:20 6:22
2 Jilles De jong Jubbega 2007 7:02 7:04
3 Reitze Stoker Jubbega 2008 7:06 7:08
4 Merijn Popkema Lippenhuizen 2007 7:37 7:39
5 Cornelis De Boer Jubbega 2008 8:14 8:15
6 Martijn Wind Jubbega 2007 8:40 8:42
7 Gerard Doller Jubbega 2006 10:44 10:46

Dames  5 km hardlopen
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Yda Van der dam Oudehorne 1994 28:16 28:22
2 Karin Kooistra Jubbega 1969 29:08 29:11
3 Feinette Brouwer Gorredijk 1987 29:08 29:19
4 Marijan Van Dam Nieuwehorne 1971 29:29 29:41
5 Thiara Bouwmeester Sneek 1983 29:44 29:52
6 Anke Hoekstra Jubbega 2006 30:00 30:03
7 Maura Popkema Lippenhuizen 2004 30:01 30:04
8 Helen Zandstra Gorredijk 1984 30:49 30:53
9 Janneke Post Groningen 1993 31:09 31:15
10 Marianne Pijlman Nieuwehorne 1972 31:31 31:43
11 Rinske Jonker - de Jong Hemrik 1989 31:38 31:46
12 Sasa Slobodan Jubbega 1978 33:16 33:28
13 Nathasja Bergsma Oudehorne 1978 33:21 33:33
14 Ria Bron-Landstra Jubbega 1967 33:30 33:43
15 Lizette De Jong Jubbega 1974 33:40 33:53
16 Anja Jongsma Oudehorne 1963 33:50 34:02
17 Jorinde Zijlstra Gorredijk 1991 35:18 35:27
18 Sophie Oenema-Vallinga Wolvega 1989 35:50 35:58
19 Henny Wagenaar Rottevalle 1985 35:54 36:04
20 Marrit De Vries Drachten 1985 36:02 36:11
21 Anja De roos Jubbega 1961 36:15 36:22
22 Monique Tellinga Gorredijk 1972 36:48 36:57
23 Petra Bron Jubbega 1967 37:02 37:15
24 Fitna Adham Ureterp 1987 38:19 38:25
25 Anita Jaarsma Roordahuizum 1971 48:22 48:32

Heren  5 km hardlopen
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Jan Oord Langezwaag 1971 23:47 23:49
2 Robin Van onna Gorredijk 2005 27:55 28:01
3 Hielke Bron Jubbega 1992 27:50 28:04
4 Kees De Vries Hoogezand 1954 28:14 28:25
5 Jennifer Deacon Heerenveen 1979 30:21 30:27
6 Henk Veenstra Gorredijk 1984 30:46 30:47
7 Jeffrey Voolstra Gorredijk 2003 35:29 35:38
8 Johan Terpstra Wijtgaard 1974 48:26 48:37

Dames  10 km hardlopen
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Elsbeth Rispens Gorredijk 1967 54:08 54:11
2 Inge Poortvliet Donkerbroek 1963 55:32 55:36
3 Karen Drint Gorredijk 1966 56:21 56:28
4 Alinde Stelma Oudehorne 1991 1:00:01 1:00:07
5 Martha Klarenbeek Oldeberkoop 1980 1:00:39 1:00:43
6 Astrid Van der Veen Makkinga 1969 1:00:41 1:00:48
7 Anita Vleer Oldeberkoop 1979 1:01:01 1:01:06
8 Martine Hosper reijega Oudehorne 1989 1:07:27 1:07:38
9 Annie Nust Gorredijk 1962 1:12:46 1:12:55

Heren  10 km hardlopen
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Andre Zwart Terwispel 1988 41:11 41:13
2 Kevin De Kroon Gorredijk 1991 41:53 41:54
3 Girbe Zwaagstra Donkerbroek 1961 45:48 45:49
4 Anne Oenema Wolvega 1987 45:54 45:57
5 Robin Rispens Gorredijk 1967 45:59 46:01
6 Markus De Boer Terwispel 1983 46:02 46:06
7 Johan Noordenburg Jubbega 1949 49:45 49:51
8 Koos Van den Bergs Jubbega 1958 51:12 51:13
9 Wllem Van roeden Gorredijk 1965 53:35 53:38
10 Jan-paul Van onna Gorredijk 1971 56:13 56:20
11 Lukas Drenth Makkinga 1969 58:08 58:15
12 Jan Portijk Wolvega 1966 1:00:43 1:00:54

Dames  15 km hardlopen
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Joke Visser Gorredijk 1968 1:20:13 1:20:20
2 Coby De Jong Langezwaag 1975 1:26:02 1:26:05
3 Mariska Bron Jubbega 1973 1:27:07 1:27:14
4 Marleen Tromp Drachten 1963 1:32:49 1:32:54
5 Inge Helder De knipe 1955 1:39:12 1:39:16
6 Mattie De Boer Appelscha 1955 1:39:36 1:39:41
7 Dirkje Bouma De knipe 1969 1:41:18 1:41:30
8 EDITH Slager Wolvega 1969 1:50:17 1:50:31

Heren  15 km hardlopen
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Geert Van der veen Wijnjewoude 1953 1:08:20 1:08:25
2 Wiebe De Vries Appelscha 1960 1:12:52 1:12:56
3 Henk Popken Appelscha 1980 1:13:28 1:13:33
4 Rink Post Appelscha 1956 1:24:49 1:25:01
5 Lieuwe Dijkstra Oosterwolde fr 1951 1:25:04 1:25:07
6 Fedde Veenstra Hoornsterzwaag 1960 1:32:44 1:32:53
7 Jeffrey Poort Gorredijk 1975 1:53:18 1:53:29

Dames  21.1 km hardlopen
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Wilma Van Galen Wolvega 1962 1:51:36 1:51:40
2 Adrie Hartholt Appelscha 1964 1:57:45 1:57:48
3 Alinda Kiel Wolvega 1981 2:08:21 2:08:27
4 Danielle Repko Gorredijk 1972 2:38:09 2:38:21

Heren  21.1 km hardlopen
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Jan Sytze Jonker Hemrik 1986 1:21:26 1:21:27
2 Siem Hiemstra Appelscha 1966 1:37:00 1:37:02
3 Onno Hiemstra Appelscha 1998 1:37:01 1:37:03
4 Joey Houtman Wolvega 1989 1:39:56 1:39:58
5 Klaas De vries Leeuwarden 1978 2:09:44 2:09:47
6 Gjalt Wijma Gorredijk 1977 2:25:10 2:25:15
7 Jasper Sierdsma Bolsward 1979 2:26:52 2:26:54
8 Pieter Cremer Gorredijk 1952 2:30:59 2:31:11
9 Bas Tellinga Gorredijk 1971 2:31:10 2:31:20
10 Berry Westra Gorredijk 1974 2:31:12 2:31:21