Uitslagenlijst
26-12-2017  De Belte Kerst Crossloop  Nieuw heeten

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  Kinderloop 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Noah Schotman Heino 2006 4:13
2 Lieke Kleinherenbrink Nieuw heeten 2008 4:30
3 Yara Oosterlaar Heeten 2008 4:31
4 Carmen Bruinsma Nijverdal 2009 4:32
5 Vera In`t Veld Nieuw heeten 2007 4:44
6 Kim Gerritsen Plaidt (DE) 2009 4:56
7 Wiep Ten Klooster Wijhe 2008 5:26
8 Senna Hutten Nieuw heeten 2009 5:34
9 Lois In 't Veld Haarle gem hellendoorn 2010 5:38
10 Marthe Schalkwijk Wijhe 2009 5:39
11 Anouk Ten Klooster Wijhe 2010 5:39
12 Indy Jonkman Raalte 2010 5:45
13 Jalou Hutten Nieuw heeten 2010 5:51
14 Mara Burink Heeten 2010 6:03
15 Jade Hutten Nieuw heeten 2012 6:34
16 Sam In `t Veld Haarle gem hellendoorn 2011 6:53
17 June Hutten Nieuw heeten 2013 7:45
18 Floor Reinders Raalte 2013 7:49
19 Noor Scholten Nieuw heeten 2013 8:07
20 Kris In 't Veld Nieuw heeten 2014 8:08
21 Suzette Van Dijk Nieuw heeten 2013 8:38
22 Bo In `t Veld Haarle gem hellendoorn 2014 8:53

Jongens  Kinderloop 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Bart Overgoor Lemelerveld 2008 4:02
2 Bjorn Bruinsma Nijverdal 2006 4:06
3 Nout Meijer Witharen 2008 4:21
4 Timo Koenjer Holten 2008 4:29
5 Jens Broekgerrits Raalte 2010 4:30
6 Rins Pijnappel Nieuw heeten 2009 4:34
7 Jelle Willems Haarle gem hellendoorn 2011 4:34
8 Jelle Pijnappel Nieuw heeten 2007 4:35
9 Bram Reinders Raalte 2010 4:44
10 Matz Van Tilburg Nieuw heeten 2011 4:53
11 Boaz Veneman Nieuw heeten 2010 4:54
12 Pepijn Maatman Raalte 2010 4:54
13 Sven Bloemen Nieuw heeten 2008 4:55
14 Ties Scholten Nieuw heeten 2010 4:57
15 Fynn Van Til Raalte 2009 5:06
16 Sten In `t Veld Nieuw heeten 2008 5:09
17 Nout Overgoor Lemelerveld 2010 5:09
18 Hein Schalkwijk Wijhe 2011 5:15
19 Tijn Maatman Raalte 2010 5:18
20 Davi Oude Lohuis Raalte 2010 5:19
21 Ruben Koenjer Holten 2010 5:25
22 Niels Koenjer Holten 2010 5:25
23 Luèn In `t Veld Nieuw heeten 2011 5:26
24 Vince Van Gurchom Raalte 2011 5:29
25 Jorn Heuven Raalte 2007 5:38
26 Guus Verwoolde Haarle gem hellendoorn 2011 6:02
27 Vince Jonkman Raalte 2012 6:03
28 Kay Van Tilburg Nieuw heeten 2009 6:16
29 Aidan Hutten Nieuw heeten 2012 6:20
30 Matthijs Roodvoets Heino 2012 6:20
31 Rick Besten Raalte 2008 6:29
32 Tijmen Van Dijk Nieuw heeten 2012 6:40
33 Mik Reimert Hellendoorn 2011 6:52
34 Koen Maatman Raalte 2012 7:08
35 Jop Westendorp Nieuw heeten 2013 7:40
36 Floris Maatman Raalte 2014 8:06
37 Tom Gerritsen Plaidt (DE) 2013 8:21
38 Kilian Hutten Nieuw heeten 2014 8:30

Meisjes  Jeugdloop 2.5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Ilse Kemper Raalte 2006 10:45 10:46
2 Esmée Smal Hellendoorn 2005 10:52 10:53
3 Britt Oplaat Diepenheim 2002 11:03 11:04
4 Dianthe Scherphof Goor 2007 11:03 11:05
5 Celine Spinder Eibergen 2005 11:19 11:21
6 Iris Spijkerman Nijverdal 2004 11:30 11:31
7 Milou Oplaat Diepenheim 2002 11:56 11:57
8 Eke Tibben Meppel 2003 12:01 12:03
9 Amy Willems Hardenberg 2004 13:02 13:03
10 Isis Van Til Raalte 2008 14:11 14:13
11 Britt Borger Dalfsen 2006 14:26 14:28
12 Emma Duval Ommen 2009 15:26 15:27
13 Noor Van den Enk Ommen 2006 17:36 17:38

Jongens  Jeugdloop 2.5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Niek Nijman Goor 2004 9:15 9:16
2 Cas Hoksbergen Deventer 2006 10:29 10:30
3 Ivar Broekgerrits Raalte 2006 10:31 10:33
4 Luc Kappert Markelo 2002 10:35 10:36
5 Koen De Winter Deventer 2006 10:46 10:48
6 Kees Hulman Deventer 2005 11:02 11:03
7 Tijn Wippert Marienheem 2004 11:06 11:07
8 Rens Ten klooster Wijhe 2006 11:07 11:09
9 Nout Wippert Marienheem 2003 11:12 11:13
10 Jesse Oosterlaar Heeten 2006 11:16 11:18
11 Jan Rotink Haarle gem hellendoorn 2006 11:17 11:19
12 Jorn Hoogeslag Marienheem 2005 11:18 11:20
13 Sem Heuven Raalte 2004 11:28 11:29
14 Kay Schrijver Nieuw heeten 2005 11:59 12:00
15 Jorn Bosman Nieuw heeten 2006 12:01 12:02
16 Robin Ros Nijverdal 2007 12:01 12:02
17 Max De winter Deventer 2008 12:07 12:09
18 Quinn Van Gurchom Raalte 2009 12:08 12:10
19 Marnix Prins Hoogeveen 2003 12:27 12:28
20 Bart Bloemendaal Olst 2006 12:44 12:45
21 Milan Ten Brinke Raalte 2007 13:09 13:10
22 Rens Kleinherenbrink Nieuw heeten 2006 13:44 13:46
23 Mads Broekgerrits Raalte 2008 14:02 14:03
24 Toon Hulman Deventer 2007 14:11 14:12
25 Abel Donath Heino 2008 16:31 16:33

Bedrijven  Crossloop 5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Gemeente Raalte 3 Raalte 2017 10:34 10:54 21:28 21:33
2 Fierce Hair & make-up 2 Raalte 2017 11:11 11:36 22:47 22:51
3 de Brinkies 2 Raalte 2017 11:53 12:06 23:59 24:06
4 Fierce Hair & make-up 3 Raalte 2017 12:13 12:17 24:30 24:38
5 Gemeente Raalte 1 Raalte 2017 12:21 12:09 24:30 24:46
6 Gemeente Raalte 2 Raalte 2017 12:19 12:26 24:45 24:54
7 Team PimperNL 4 Raalte 2017 12:21 12:45 25:06 25:10
8 de Brinkies 4 Raalte 2017 13:23 13:26 26:49 27:11
9 de Brinkies 3 Raalte 2017 13:39 13:53 27:32 27:41
10 Intersport Schutte Raalte 1 Raalte 2017 14:11 14:31 28:42 29:10
11 de Brinkies 1 Raalte 2017 14:29 14:58 29:27 29:36
12 Team PimperNL 3 Raalte 2017 15:09 15:03 30:12 30:38
13 Trotz 4 Raalte 2017 18:00 19:47 37:47 37:56

Dames  Crossloop 5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Ellis Bebseler Ambt delden 1991 10:28 10:37 21:05 21:06
2 Gerja Zielman Heino 1980 10:27 10:39 21:06 21:08
3 Malou Eisen Zwolle 2000 10:28 10:43 21:11 21:12
4 Yvonne Meijer Witharen 1979 10:27 10:52 21:19 21:21
5 Alja Bijlsma Deventer 1990 10:54 11:50 22:44 22:46
6 Anouk Jansen Holleboom Nieuw heeten 1992 11:14 11:50 23:04 23:07
7 Renée Van Assen Raalte 1998 11:36 11:40 23:16 23:20
8 Lise Koenjer Raalte 1988 11:28 11:57 23:25 23:28
9 Eline Klein Hofmeijer Amsterdam 1990 11:48 11:43 23:31 23:43
10 Marian Fuselier Heino 1962 11:49 11:54 23:43 23:46
11 Marcha Linthorst Raalte 1976 11:50 12:15 24:05 24:10
12 Esmee Marsman Raalte 2001 12:04 12:09 24:13 24:16
13 Laura Prins Hoogeveen 1998 11:48 12:28 24:16 24:20
14 Ilse Keizer Heeten 1987 12:14 12:00 24:14 24:27
15 Irene Eektimmerman Raalte 1973 11:50 12:38 24:28 24:32
16 Agnes Doedens Schalkhaar 1963 12:08 12:26 24:34 24:38
17 Gemma Groenewoudt Deventer 1989 12:08 12:28 24:36 24:42
18 Leonie Ramaaker Olst 1998 11:58 12:41 24:39 24:45
19 Mireille Smit Raalte 1980 12:28 12:51 25:19 25:30
20 Ilona Schrijver Raalte 1979 12:31 12:55 25:26 25:30
21 Carin Paalman Holten 1990 12:40 12:56 25:36 25:45
22 Martine Vosman Raalte 1981 12:37 12:58 25:35 25:47
23 Gerda Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1958 12:55 13:01 25:56 26:01
24 Elroy Burink Heeten 1969 12:50 13:14 26:04 26:09
25 Moniek Breukers Deventer 1988 12:51 13:08 25:59 26:24
26 Lynn Ten Kate Wijhe 1998 12:47 13:35 26:22 26:28
27 Els Eektimmerman Raalte 2004 13:18 13:28 26:46 26:48
28 Inge Westendorp Wijhe 1973 12:51 13:52 26:43 26:49
29 Sabine Schoolen Holten 1987 12:58 13:41 26:39 26:56
30 Evelien Marsman-Besten Lemelerveld 1972 13:08 13:41 26:49 27:00
31 Ineke Nawijn Hardenberg 1969 13:16 13:39 26:55 27:03
32 Alieke Hobert Marienheem 1988 13:34 13:24 26:58 27:06
33 Monique Middelkamp Olst 1971 13:28 13:28 26:56 27:10
34 Vera Roodvoets Heino 1982 13:43 13:32 27:15 27:29
35 Francis Duteweerd Lemelerveld 1978 13:34 13:37 27:11 27:30
36 Hendrike Rensen Luttenberg 1982 13:48 13:29 27:17 27:31
37 Ingrid Besten Raalte 1972 13:36 13:51 27:27 27:34
38 Paula Marsman Raalte 1996 13:51 13:40 27:31 27:56
39 Marjon Coppes Deventer 1979 13:51 14:01 27:52 28:05
40 Silvia Klein Hofmeijer Wijhe 1960 13:59 14:01 28:00 28:11
41 Ellen Witten Haarle gem hellendoorn 1986 13:47 14:24 28:11 28:18
42 Esther Ouwerkerk Raalte 1979 14:00 14:20 28:20 28:31
43 Ellen Van Assem Raalte 1978 14:11 14:01 28:12 28:32
44 Marielle Spruijt Deventer 1972 14:12 14:07 28:19 28:34
45 Renate Kroes Oldebroek 1973 14:03 14:25 28:28 28:36
46 Dian Hofman Holten 1992 14:08 14:24 28:32 28:49
47 Agnes Kieftenbelt Raalte 1958 14:22 14:37 28:59 29:11
48 Lisa Ten Kate Wijhe 1994 13:57 15:07 29:04 29:11
49 Leonoor Berghuis Zwolle 1992 14:22 14:39 29:01 29:14
50 Cez Mensink Heeten 2005 14:14 14:46 29:00 29:14
51 Celine Janssen Raalte 1998 14:32 14:29 29:01 29:18
52 Laura Mulder Enter 1994 14:06 15:09 29:15 29:21
53 Lucre Evers Marienheem 1963 14:19 14:52 29:11 29:22
54 Nadieh Lenselink Raalte 1997 14:35 14:33 29:08 29:24
55 Sophie Drees Luttenberg 1985 14:26 14:39 29:05 29:24
56 Hilde Boschloo Olst 1985 14:37 14:35 29:12 29:36
57 Isa Spenkelink Holten 2001 14:24 15:14 29:38 29:44
58 Liesbeth Bergsma Hellendoorn 1971 14:57 14:31 29:28 29:48
59 Elise Venemans Raalte 1963 14:44 14:46 29:30 29:52
60 Kim Schutte Lierderholthuis 1989 14:25 15:16 29:41 29:53
61 Silke Aarnink Nieuw heeten 1995 14:38 15:30 30:08 30:17
62 Miriam Maat Raalte 1969 15:17 15:03 30:20 30:39
63 Esther Eisen Zwolle 1972 15:41 14:34 30:15 30:41
64 Thea Lammers Luttenberg 1963 14:41 15:51 30:32 30:44
65 Sophie Oostewechel Luttenberg 1997 15:03 15:36 30:39 30:53
66 Romy Egbertzen Raalte 1999 15:10 15:24 30:34 30:53
67 Siska Karstens Heino 1964 15:13 15:23 30:36 30:54
68 Chantal Duteweert Raalte 1977 15:11 15:29 30:40 31:01
69 Herma Catsburg Nijverdal 1964 15:20 15:18 30:38 31:01
70 Lieke Scholten- Roescher Raalte 1983 15:18 15:37 30:55 31:07
71 Gertrude Piksen Hellendoorn 1986 15:21 15:35 30:56 31:18
72 Danielle Maatman Marienheem 1975 15:09 15:49 30:58 31:18
73 Elsemiek Jonkman Raalte 1991 15:40 15:16 30:56 31:19
74 Carlijn Karstens Berkel en rodenrijs 1992 15:16 15:58 31:14 31:32
75 Martine Huisman Raalte 1984 15:24 15:58 31:22 31:47
76 Chantal Spieker Deventer 1987 16:25 14:57 31:22 31:49
77 Marja Eilert Raalte 1969 15:42 15:48 31:30 31:52
78 Marianne Freie Nijverdal 1966 15:35 16:01 31:36 31:53
79 Ella Herbrink Ommen 1958 15:54 15:52 31:46 31:54
80 Heidi Bouwman Nieuw heeten 1976 16:09 15:22 31:31 32:00
81 Leony Mars Wijhe 1982 15:44 16:04 31:48 32:11
82 Emily Hoogeslag Raalte 1976 16:04 16:00 32:04 32:25
83 Karlijn Veltjen Raalte 1995 15:49 16:22 32:11 32:36
84 Hanneke Jansen Diepenveen 1970 15:39 16:32 32:11 32:39
85 Marleen Velderman Zutphen 1986 16:11 16:03 32:14 32:41
86 Iris Benter Raalte 2002 15:53 16:55 32:48 32:59
87 Ria Willemse Raalte 1964 16:42 16:35 33:17 33:46
88 Elles Antonissen Raalte 1971 16:54 16:49 33:43 34:02
89 Anja Hendriks Raalte 1966 16:42 16:59 33:41 34:03
90 Francis Marsman Raalte 1996 16:42 16:55 33:37 34:03
91 Evy Bloemen Nieuw heeten 2006 16:41 17:07 33:48 34:14
92 Marleen Holtkuile Nieuw heeten 1974 16:44 17:05 33:49 34:14
93 Fanny Beishuizen Heino 1968 16:37 17:34 34:11 34:29
94 Mirjam Zwerink Raalte 1967 16:44 17:27 34:11 34:32
95 Marieken Van Straaten Olst 1971 16:50 17:27 34:17 34:45
96 Loes Mulder Aalden 2005 17:22 17:10 34:32 34:56
97 Lize Veltjen Raalte 1993 17:00 17:39 34:39 35:05
98 Patricia Hutten Nieuw heeten 1979 17:29 17:19 34:48 35:13
99 Renate Kleverwal Nieuw heeten 1976 17:00 18:05 35:05 35:19
100 Jolanda Nielander Eerbeek 1971 17:25 17:49 35:14 35:23
101 Madelon Zwerink Raalte 1999 18:38 16:39 35:17 35:46
102 Lotte Koolhof Raalte 1984 18:11 17:44 35:55 36:12
103 Inge Aarnink Nieuw heeten 1993 17:43 18:52 36:35 37:00
104 Johanna Degenhart Swifterbant 1970 22:14 24:03 46:17 46:35

Heren  Crossloop 5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Wouter Jansen Rotterdam 1993 8:58 9:03 18:01 18:02
2 Niek Boom Nieuw heeten 1992 8:59 9:23 18:22 18:23
3 Pim Bakker Rijssen 2001 8:58 9:54 18:52 18:53
4 Werner Wessels Markelo 1986 9:21 9:46 19:07 19:08
5 Jorn Lammers (ACO Van Elderen) Marienheem 1994 9:22 9:48 19:10 19:11
6 Rick Oosterlaar Raalte 1983 9:33 9:41 19:14 19:16
7 Jort Schutte Nieuw heeten 1989 9:16 10:00 19:16 19:18
8 Abdulwahid Kaya Rijssen 1998 9:31 10:07 19:38 19:39
9 Melchior Van de Pol Apeldoorn 1967 9:44 9:59 19:43 19:44
10 Thomas Bennink (ACO Van Elderen) Broekland ov 1997 9:35 10:11 19:46 19:47
11 Sander Bennink (ACO Van Elderen) Broekland ov 1997 9:44 10:19 20:03 20:05
12 Julian Reinkingh Heino 2001 9:46 10:18 20:04 20:05
13 Dirk Hoekman Bathmen 1962 9:58 10:03 20:01 20:06
14 Gertjan Lahuis Twello 1972 9:59 10:09 20:08 20:10
15 Rob Smeenk Haarle gem hellendoorn 1993 10:12 10:06 20:18 20:21
16 Wilco Mars (ACO Van Elderen) Ommen 1968 9:57 10:26 20:23 20:28
17 Rik Slotman Lemelerveld 1990 9:54 10:29 20:23 20:30
18 Hermen Velthuis Raalte 1999 9:28 11:03 20:31 20:33
19 Jur Heuven Luttenberg 2001 10:06 10:23 20:29 20:34
20 Bas Kemper Haarle gem hellendoorn 1994 10:10 10:34 20:44 20:49
21 Gerard Kroes Oldebroek 1970 10:15 10:36 20:51 20:52
22 Ronald Schotman Heino 1976 10:14 10:42 20:56 21:00
23 Timo Bomhof Heino 1981 10:13 10:49 21:02 21:04
24 Simon Nij Bijvank Zwolle 1992 10:26 10:47 21:13 21:17
25 Bertho Ter Avest Hellendoorn 1985 10:37 10:45 21:22 21:25
26 Mathijs Elshof Deventer 1990 10:28 10:58 21:26 21:34
27 Ermanno Bosgoed Heeten 1973 10:28 11:07 21:35 21:38
28 Ruben Benter Raalte 1999 10:35 11:24 21:59 22:01
29 Jordi Van de Vondervoort Deventer 1988 10:29 11:30 21:59 22:06
30 Bert Manenschijn Lemele 1968 10:58 11:03 22:01 22:08
31 Rob Schrijver Holten 1984 10:58 11:00 21:58 22:14
32 Kenny Bosveld Raalte 1996 11:10 11:07 22:17 22:22
33 Jeroen Daggenvoorde Lettele 1987 11:13 11:06 22:19 22:22
34 Rik Van Assen Raalte 1997 10:44 11:40 22:24 22:26
35 Chiel Slinkman Nieuw heeten 1990 11:07 11:16 22:23 22:29
36 PGA Ten Den Haarle gem hellendoorn 1961 11:07 11:21 22:28 22:37
37 Tonnie De winter Deventer 1964 11:13 11:19 22:32 22:39
38 Bennie Haverkort( aco van elderen) Ommen 1960 11:08 11:32 22:40 22:42
39 Marcel Muhlack Diepenveen 1985 11:33 11:02 22:35 22:42
40 Harold Van der Meer Raalte 1970 11:16 11:24 22:40 22:45
41 Jorn Middelkamp Wijhe 1990 11:27 11:07 22:34 22:48
42 Geert Wevers Bathmen 1970 11:30 11:05 22:35 22:50
43 Joost Koolhof Raalte 1986 11:24 11:23 22:47 22:50
44 Kevin Bosveld Raalte 1994 11:11 11:38 22:49 22:54
45 Matthijs Van Dokkum Ommen 1976 11:23 11:37 23:00 23:07
46 Alfons Schrijver Marienheem 1968 11:15 11:53 23:08 23:09
47 Thijs Pijnappel Nieuw heeten 1978 11:23 11:46 23:09 23:11
48 Jorg Roetgerink Hellendoorn 1992 11:47 11:16 23:03 23:13
49 Bennie Stigt Raalte 1962 11:37 11:44 23:21 23:24
50 Roy Overgoor Lemelerveld 1977 11:20 12:03 23:23 23:28
51 Marc Pijnappel Raalte 1981 11:38 11:50 23:28 23:40
52 Paul Tielbeek Raalte 1959 11:36 12:03 23:39 23:42
53 Ive Mulders Raalte 1995 12:37 10:43 23:20 23:43
54 Matthijs Mulder Enter 1992 11:36 12:03 23:39 23:44
55 Viktor Beelen Goes 1990 12:39 10:47 23:26 23:46
56 Bert Bekkernens Nieuw heeten 1965 11:58 11:39 23:37 23:47
57 Igor Ter Halle Hellendoorn 1969 11:34 12:09 23:43 23:49
58 Gijs Veltjen Raalte 1997 11:40 12:00 23:40 23:55
59 Roy Bruggeman Broekland ov 1985 11:12 12:42 23:54 23:57
60 Eric Rouweler Raalte 1968 11:37 12:19 23:56 23:59
61 Ruben Schutte Luttenberg 1997 12:14 11:39 23:53 24:03
62 Arthur Knobben Nijverdal 1974 11:59 11:56 23:55 24:03
63 Julian Bouwman Rijssen 1997 11:27 12:38 24:05 24:06
64 Karel Mars Raalte 1964 12:03 11:59 24:02 24:06
65 René Nijman Goor 1971 12:13 11:59 24:12 24:15
66 Radboud Willems Raalte 1972 11:50 12:31 24:21 24:23
67 Anne Marsman Ommen 1967 12:09 12:08 24:17 24:26
68 Kim Maatman Raalte 1978 11:44 12:34 24:18 24:27
69 Aiden Bosgoed Heeten 2007 11:57 12:26 24:23 24:28
70 Hennie Besten Lochem 1964 12:12 12:06 24:18 24:28
71 Guido Biesterbos Raalte 1984 12:06 12:24 24:30 24:35
72 Stefan Alferink Heeten 1986 12:20 12:17 24:37 24:43
73 Rik Huisman Raalte 1986 12:06 12:31 24:37 24:43
74 Anton Honcoop Heeten 1976 12:02 12:21 24:23 24:43
75 Imre Ter Halle Hellendoorn 2003 12:04 12:33 24:37 24:44
76 Henk Bokhove Nijverdal 1962 12:27 12:10 24:37 24:48
77 Willem Jan Kulsdom Dalfsen 1971 12:48 11:44 24:32 24:48
78 Arne Veluwenkamp Heino 1987 11:47 13:00 24:47 24:52
79 Jelle Mars Wijhe 1999 12:19 12:21 24:40 24:53
80 Koen Ten Have Nieuw heeten 1995 12:05 12:40 24:45 24:54
81 Jelle Piksen Hellendoorn 1990 12:42 12:08 24:50 25:00
82 Erik Burink Heeten 1970 11:56 13:00 24:56 25:02
83 Mark Overmars Raalte 1987 12:25 12:32 24:57 25:03
84 Kyan Ridderbos Olst 2008 12:59 11:55 24:54 25:06
85 Michiel Ridderbos Olst 1976 12:58 11:56 24:54 25:07
86 Bjorn Bruinsma Nijverdal 2006 12:21 12:49 25:10 25:12
87 Robin Klein Boonschate Holten 2003 12:40 12:20 25:00 25:16
88 Ralph Duteweert Raalte 1988 12:45 12:23 25:08 25:19
89 Wouter Velderman Raalte 1984 12:27 12:36 25:03 25:19
90 Harm Wevers Bathmen 2004 12:39 12:27 25:06 25:23
91 Jip Mulders Raalte 1999 13:11 11:52 25:03 25:24
92 Huub Beelen Goes 1957 12:41 12:32 25:13 25:31
93 Niels Wessels Heino 1981 12:32 13:04 25:36 25:43
94 Johan Mulder Deventer 1987 12:47 12:32 25:19 25:44
95 Glenn Meijer Raalte 1992 12:32 12:56 25:28 25:44
96 Jeroen Kroes Raalte 1979 12:51 12:33 25:24 25:45
97 Mark Opstal Raalte 1973 12:43 12:47 25:30 25:47
98 Bram Drees Nijverdal 1986 12:30 13:01 25:31 25:49
99 Andre Evers Marienheem 1963 12:53 12:45 25:38 25:50
100 Jeanot Berends Raalte 1978 12:44 12:46 25:30 25:51
101 Wito Lenselink Raalte 2000 12:54 12:47 25:41 25:56
102 Ismail Kaya Rijssen 2001 11:58 14:00 25:58 25:59
103 Nouk Mensink Heeten 2003 13:07 12:46 25:53 26:07
104 Willem Van de Meent Dalfsen 1976 13:21 12:29 25:50 26:09
105 Robert-Jan Janssen Raalte 1966 12:45 13:05 25:50 26:09
106 Robbert-Jan Meyer Raalte 1986 13:02 12:53 25:55 26:10
107 Marcel Hagen Raalte 1971 13:03 12:52 25:55 26:13
108 Nick Holterman Raalte 1998 12:59 12:53 25:52 26:16
109 Björn Rekveld Raalte 1977 12:59 13:12 26:11 26:17
110 Andre Middelkamp Wijhe 1961 13:16 12:59 26:15 26:28
111 Henny Lammers Marienheem 1954 13:03 13:22 26:25 26:29
112 Iwan Rekveld Raalte 1980 13:06 13:24 26:30 26:39
113 Yoren De Graaf Raalte 2003 13:08 13:26 26:34 26:40
114 Tim Janssen Raalte 1996 12:52 13:32 26:24 26:42
115 John Roelofs Raalte 1967 12:58 13:36 26:34 26:45
116 Guido Zwakenberg Raalte 1991 12:52 13:37 26:29 26:51
117 Arthur Koenjer Holten 1980 13:12 13:40 26:52 26:54
118 Sietse Disselhorst Nieuw heeten 1995 12:52 13:55 26:47 26:56
119 Jordi Lenselink Raalte 1995 13:12 13:33 26:45 26:59
120 Frans Bril Bathmen 1956 13:08 13:30 26:38 27:02
121 Bart Haverslag Holten 1994 12:40 14:13 26:53 27:03
122 Edwin Roelofs Raalte 1971 13:15 13:49 27:04 27:06
123 Martin Kleinherenbrink Nieuw heeten 1978 13:11 13:43 26:54 27:07
124 Frank Middelkoop Heeten 1956 13:15 13:36 26:51 27:07
125 Frank Regelink Heeten 1985 13:46 13:16 27:02 27:09
126 Marinus Haarman Raalte 1966 13:31 13:18 26:49 27:16
127 Hilbert Huisman Raalte 1988 13:06 13:57 27:03 27:18
128 Koop Geerts Raalte 1955 13:37 13:32 27:09 27:20
129 Gerard Van Schooten Raalte 1955 13:33 13:33 27:06 27:20
130 Niels Benhadda Nijverdal 1982 13:53 13:29 27:22 27:26
131 Christian Nieuwenhuis Rijssen 1993 13:04 14:18 27:22 27:30
132 Fons Zijthof ten Raalte 1960 13:25 14:02 27:27 27:40
133 Gerrit Morrenhof Heino 1966 13:47 13:42 27:29 27:49
134 Oscar Ouwerkerk Raalte 1978 13:17 14:26 27:43 27:52
135 Roy Hoogeslag Raalte 1973 14:14 13:31 27:45 28:05
136 Ties Hoogeslag Raalte 2006 14:14 13:31 27:45 28:05
137 Ruud Franz Lettele 1961 14:02 13:49 27:51 28:06
138 Marinus Louwerse Oosterhesselen 1962 13:57 13:55 27:52 28:13
139 René Mars Wijhe 1967 13:51 14:17 28:08 28:21
140 Sybren Zwerink Raalte 2001 15:14 12:51 28:05 28:25
141 Jan Feenstra Dalfsen 1962 14:20 13:48 28:08 28:27
142 René Aarnink Nieuw heeten 1965 13:47 14:36 28:23 28:31
143 Huub Rotink Haarle gem hellendoorn 1963 14:07 14:04 28:11 28:33
144 Rene Kemper Nieuw heeten 1972 13:57 14:24 28:21 28:35
145 Peter Willems Haarle gem hellendoorn 1967 14:05 14:27 28:32 28:39
146 Fokke-Gozi Spinool Eibergen 1965 14:09 14:13 28:22 28:42
147 Hans Boom Nieuw heeten 1958 14:07 14:33 28:40 28:47
148 Roel Drees Haarle gem hellendoorn 1961 14:10 14:20 28:30 28:49
149 Cees Pas Raalte 1966 14:34 13:53 28:27 28:56
150 Richard Damman Raalte 1975 14:07 14:42 28:49 28:57
151 Martijn Heuven Raalte 1974 14:00 14:54 28:54 28:58
152 Henk Benter Raalte 1966 14:33 14:21 28:54 29:07
153 Peter Verkooijen Raalte 1965 14:05 14:49 28:54 29:08
154 Ben In 't Veld Raalte 1963 14:27 14:29 28:56 29:08
155 Martin Wallink Olst 1986 14:10 14:39 28:49 29:21
156 Martin De Munnik Zwolle 1969 14:26 14:45 29:11 29:23
157 Bart De Munnik Zwolle 2002 14:26 14:45 29:11 29:23
158 Erik Van Assen Raalte 1969 14:23 14:50 29:13 29:26
159 Kevin Veldkamp Heeten 1996 13:58 15:15 29:13 29:27
160 Jan Maarten Albers Heeten 1962 15:22 14:00 29:22 29:35
161 Kaj Van Leusen Hellendoorn 1971 14:17 15:02 29:19 29:35
162 Jan Van den Brink Eerbeek 1969 14:11 15:23 29:34 29:43
163 Marco Jansink Raalte 1968 14:29 15:05 29:34 29:49
164 Jos Veltjen Raalte 1963 14:34 15:06 29:40 29:56
165 Julio Smid Warnsveld 1991 13:51 16:02 29:53 29:59
166 Cas Jorink Raalte 1997 14:21 15:26 29:47 30:02
167 Gerard Tielbeke Raalte 1950 15:00 14:35 29:35 30:02
168 John Lubberding Wijhe 1964 14:54 15:08 30:02 30:23
169 Tristan Emo Raalte 2001 15:13 15:01 30:14 30:35
170 Gerrit Jansen Raalte 1942 15:15 15:03 30:18 30:40
171 Gert Dekker Wijhe 1975 15:08 15:09 30:17 30:40
172 Raymond Spoolder Raalte 1974 15:10 15:31 30:41 31:01
173 Frank Holterman Raalte 1967 15:08 15:30 30:38 31:05
174 Ties Karstens Nijmegen 1994 13:49 17:02 30:51 31:08
175 Frank Grolleman Raalte 1985 15:02 16:06 31:08 31:39
176 Ad Eilert Raalte 1968 15:38 15:49 31:27 31:52
177 Ronny Besten Haarle gem hellendoorn 1967 15:14 16:39 31:53 32:07
178 Cor Diekman Raalte 1949 16:04 16:00 32:04 32:25
179 Gerrit Nieuwenhuis Wijhe 1951 15:44 16:17 32:01 32:29
180 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 15:46 17:07 32:53 33:11
181 Jan Gerner Luttenberg 1964 16:30 16:17 32:47 33:14
182 Benny Koerhuis Raalte 1958 16:41 16:06 32:47 33:16
183 Gerrit Schuitema Emmen 1947 16:53 16:42 33:35 33:52
184 Jeroen Piksen Hellendoorn 1956 17:02 17:12 34:14 34:38
185 Peter Buis Raalte 1979 17:41 18:18 35:59 36:10
186 Ab Koetsier Holten 1946 18:58 19:10 38:08 38:34
187 Kees Degenhart Swifterbant 1965 22:13 24:05 46:18 46:36

Dames  Crossloop 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Sarah-Lynn Reuver Wijhe 1986 21:33 22:41 44:14 44:18
2 Hanneke Koenjer Zwolle 1986 23:17 23:34 46:51 46:58
3 Aafke Willemsen Nieuw heeten 1979 24:11 24:22 48:33 48:37
4 Anita Spieker Deventer 1962 24:12 24:31 48:43 48:48
5 Sid Middelkamp Olst 2002 23:51 25:29 49:20 49:30
6 Sophie Marselis Groningen 1988 24:56 24:49 49:45 49:53
7 Sylvia Wichink Raalte 1967 25:05 25:57 51:02 51:11
8 Rietje Neplenbroek Raalte 1967 25:42 26:00 51:42 51:50
9 Sanne Hesselink Zwolle 1986 25:29 26:10 51:39 51:52
10 Arlana Van Ommen Zwolle 1978 25:35 26:25 52:00 52:05
11 Nienke Hobert Haarle gem hellendoorn 1997 25:36 26:32 52:08 52:19
12 Sanne Witten Lochem 1990 25:58 26:30 52:28 52:39
13 Kitty Van der Veen Deventer 1960 25:15 27:22 52:37 52:45
14 Ellen Zandink Zwolle 1962 26:51 27:22 54:13 54:23
15 Godelieve Pieper Schalkhaar 1967 26:33 27:37 54:10 54:23
16 Marlin Bloo Raalte 1993 27:16 27:08 54:24 54:38
17 Corine Dankelman Hellendoorn 1981 27:10 27:23 54:33 54:49
18 Eva Roerink Lemelerveld 1987 27:00 27:46 54:46 55:00
19 Susan Meijerink Holten 1971 26:58 27:53 54:51 55:06
20 Lisa Nij Bijvank Heino 1991 27:53 27:32 55:25 55:38
21 Nancy Gerritsen Holten 1984 27:18 28:09 55:27 55:39
22 Ingrid Pronk Hattem 1973 27:15 28:19 55:34 55:45
23 Marleen Bergman Nijverdal 1985 28:32 29:01 57:33 57:42
24 Ceciel Meijer Colmschate 1962 29:01 29:28 58:29 58:40
25 Marian Bloo Raalte 1962 28:53 29:49 58:42 58:57
26 Gea Bouwhuis Nijverdal 1963 29:43 29:47 59:30 59:41
27 Laura Van der Lee Utrecht 1997 29:41 30:19 1:00:00 1:00:15
28 Laris Noordegraaf Luttenberg 1976 29:39 30:41 1:00:20 1:00:37
29 Marieke Schulenburg Nijverdal 1992 29:58 31:37 1:01:35 1:01:42
30 Marinka Van Zwieten Zwolle 1962 30:56 33:03 1:03:59 1:04:08
31 Marry Hooijer Zwolle 1953 33:38 35:51 1:09:29 1:09:45

Heren  Crossloop 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Marco Muller Holten 1992 18:06 18:59 37:05 37:06
2 Ralph Schepers Dalfsen 1977 18:52 18:55 37:47 37:49
3 Rutger Op den Dries Hellendoorn 1987 18:51 19:04 37:55 37:57
4 Frank Meijer Nijverdal 1981 18:50 19:09 37:59 38:02
5 Jorn Jansman Hellendoorn 1992 19:01 19:21 38:22 38:24
6 Mark Saathof Nijverdal 1973 19:01 19:30 38:31 38:33
7 Mark Muller Holten 1992 18:40 20:07 38:47 38:48
8 Nick Zwienenberg Nijverdal 1988 19:15 19:30 38:45 38:48
9 Rob Goutbeek Zwolle 1989 19:14 19:35 38:49 38:53
10 Thomas De Vos Deventer 1985 19:14 19:42 38:56 39:00
11 Rik Wemmenhove Nijverdal 1982 19:15 19:49 39:04 39:06
12 Martin Breunissen Raalte 1979 19:43 20:08 39:51 39:55
13 Jeroen Ten klooster Wijhe 1974 20:11 20:06 40:17 40:20
14 Ferry Van den Berg Hellendoorn 1979 20:13 20:10 40:23 40:27
15 Ted Krukkert Haarle gem hellendoorn 1984 20:12 20:22 40:34 40:38
16 Edwin Ophof Raalte 1964 20:14 20:23 40:37 40:39
17 Pascal Dankelman Ommen 1986 19:24 21:43 41:07 41:09
18 Bas Eeftink Holten 1983 20:13 21:08 41:21 41:24
19 Michel Brinkhuis Zwolle 1991 20:25 20:58 41:23 41:28
20 Jeroen Eektimmerman Raalte 1968 20:28 21:12 41:40 41:43
21 Sjoerd Overmars Heino 1980 20:38 21:04 41:42 41:45
22 Martijn Schulenburg Nijverdal 1992 20:29 21:32 42:01 42:04
23 Arjan Krukkert Nijverdal 1984 21:01 21:06 42:07 42:13
24 Matijn Straatsma Utrecht 1994 20:46 21:33 42:19 42:21
25 Andre Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1959 20:44 21:42 42:26 42:29
26 Thymen Ramaaker Luttenberg 1994 21:02 21:29 42:31 42:36
27 Harco Draaijer Deventer 1966 21:05 21:35 42:40 42:43
28 Hilco Prins Heino 1965 21:03 21:39 42:42 42:46
29 Lennaert Steen Zwolle 1974 21:03 21:58 43:01 43:04
30 Larbi El Ouahbi Deventer 1962 21:07 22:00 43:07 43:10
31 Stef Riemens Zwolle 1963 21:07 22:09 43:16 43:18
32 Jorn Spekschate Olst 1991 21:35 21:50 43:25 43:39
33 Ronald Keizer Zwolle 1969 21:32 22:02 43:34 43:39
34 René Hulsman Raalte 1965 21:35 22:03 43:38 43:43
35 Peter Wippert Marienheem 1973 21:37 22:12 43:49 43:55
36 Niek Koppenaal Zwolle 1990 22:20 21:38 43:58 44:04
37 Maurice Roeterd Schalkhaar 1972 21:38 22:26 44:04 44:08
38 Herwin Hasewinkel Zwolle 1969 21:33 22:41 44:14 44:18
39 Wouter Pol Zwolle 1986 22:06 22:10 44:16 44:21
40 Bennie Akkerman Rouveen 1969 21:48 22:29 44:17 44:22
41 Laurens Donkerbroek Deventer 1984 21:57 22:20 44:17 44:23
42 Daan Bouwhuis Nijverdal 1995 21:42 22:39 44:21 44:25
43 Erik Makkinga Zwolle 1965 22:11 22:27 44:38 44:43
44 Marten Van der Veen Deventer 1959 21:54 22:57 44:51 44:55
45 Roy Ruiter Nieuw heeten 1988 22:13 22:54 45:07 45:10
46 Erik Heuven Luttenberg 1969 21:47 23:19 45:06 45:11
47 Paul Baars Deventer 1976 22:15 22:56 45:11 45:14
48 Wilfred Loozeman Raalte 1972 22:36 22:46 45:22 45:29
49 Johannes Kolkman Zwolle 1990 22:52 22:29 45:21 45:35
50 Arnold Koers Deventer 1962 22:14 23:23 45:37 45:42
51 Kevin Verschoor Broekland ov 1988 22:34 23:02 45:36 45:45
52 Sjoerd Jansen Raalte 1986 22:42 23:00 45:42 45:50
53 Djur Ijsseldijk Lierderholthuis 1985 22:36 23:12 45:48 45:58
54 Barry Ten Hove Nijverdal 1970 22:51 23:02 45:53 46:02
55 Michel Schuiling Nijverdal 1983 22:50 23:22 46:12 46:18
56 Ted Heethaar Haarle gem hellendoorn 1981 23:07 23:09 46:16 46:25
57 Paul Wichink Haarle gem hellendoorn 1969 23:09 23:15 46:24 46:31
58 Harry Marissink Nieuw heeten 1958 23:16 23:34 46:50 46:53
59 Theo De Rooij Holten 1957 22:57 23:58 46:55 47:02
60 Piet Stroele Rotterdam 1956 23:18 23:44 47:02 47:08
61 Erik Kieftenbeld Heino 1976 23:31 23:39 47:10 47:15
62 Johan Wessels Nijverdal 1981 23:24 23:54 47:18 47:23
63 Ruben Nahuis Zwolle 1986 23:33 23:38 47:11 47:24
64 Rudie Marsman Raalte 1967 23:29 23:50 47:19 47:25
65 Hans Pluimers Nijverdal 1967 23:35 23:51 47:26 47:29
66 Jacco Bonhof Raalte 1966 23:18 24:12 47:30 47:34
67 Dinant Henning Zwolle 1955 23:53 23:34 47:27 47:36
68 Jan Bloo Raalte 1961 23:23 24:07 47:30 47:42
69 Tom Hobert Haarle gem hellendoorn 1986 23:49 23:44 47:33 47:46
70 Leon Slegten Wijhe 1963 23:39 24:10 47:49 47:55
71 Bert Bekkernens Nieuw heeten 1965 23:56 23:55 47:51 47:57
72 Rene Groote schaarsberg Raalte 1970 23:20 24:30 47:50 48:01
73 Tijmen Bruggeman Wierden 1989 23:11 25:02 48:13 48:20
74 Rene Hoff Holten 1966 23:56 24:26 48:22 48:28
75 Jan Nij Bijvank Heino 1958 24:06 24:16 48:22 48:32
76 Warner Hoijtink Zwolle 1985 24:10 24:08 48:18 48:38
77 Marco Grootscholten Heino 1967 24:23 24:18 48:41 48:49
78 Jorn Bronsvoort Bathmen 1981 24:26 24:22 48:48 48:57
79 Edwin Middelkamp Olst 1969 23:52 25:08 49:00 49:09
80 JBM Bijvank Heino 1987 24:22 24:37 48:59 49:11
81 Frank Jansen van der Sligte Olst 1967 24:40 24:32 49:12 49:21
82 Tonnie Bosman Nieuw heeten 1960 24:26 24:47 49:13 49:21
83 Ron Prins Zwolle 1988 24:13 24:52 49:05 49:23
84 Steven Van bunnik Zwolle 1989 24:41 24:46 49:27 49:47
85 Jan Martijn Jansen Twello 1968 24:31 25:10 49:41 49:49
86 Harm Dijkman Holten 1980 23:59 25:39 49:38 49:50
87 Michel Van Straaten Raalte 1969 25:26 24:15 49:41 49:52
88 Gerard Hulman Broekland ov 1960 24:57 24:42 49:39 49:55
89 Erik Huzen Holten 1972 24:51 25:10 50:01 50:15
90 Silvo Van der Vegte Raalte 1956 24:57 25:12 50:09 50:17
91 Patrick Jorink Raalte 1965 24:43 25:31 50:14 50:21
92 Hilko De Wilde Enter 1990 25:10 24:52 50:02 50:21
93 Arend Burgers Deventer 1963 24:42 25:36 50:18 50:25
94 Patrick Hemmen Dalfsen 1993 24:56 25:39 50:35 50:45
95 Rijjan Bos Gorssel 1958 24:40 26:07 50:47 50:54
96 Ton Koopman Heeten 1957 24:59 25:46 50:45 50:59
97 Ron Pijnappel Nieuw heeten 1982 25:22 25:29 50:51 51:03
98 Thomas Dekkers Heino 1990 24:54 25:58 50:52 51:05
99 Jurgen Jonkman Marienheem 1987 24:09 26:47 50:56 51:07
100 Michel Mars Nieuw heeten 1975 25:25 25:32 50:57 51:09
101 Niels Oudelaar Zwolle 1983 25:27 25:32 50:59 51:13
102 Martin Cents Raalte 1966 24:57 26:11 51:08 51:25
103 Thye Jansman Marienheem 1987 24:27 26:54 51:21 51:29
104 Vincent Van 't Erve Raalte 1970 25:24 25:47 51:11 51:30
105 Peter Mensink Heeten 1964 25:23 26:09 51:32 51:42
106 Chris Maatman Raalte 1977 25:41 25:54 51:35 51:42
107 Martin Dijkman Luttenberg 1967 26:00 25:31 51:31 51:47
108 Paul Slot Enschede 1958 25:26 26:15 51:41 51:50
109 Quirijn Verlaan Zwolle 1985 25:28 26:03 51:31 51:51
110 Alfons Bosman Raalte 1970 26:04 25:38 51:42 52:00
111 Ronald Voort Almelo 1981 25:22 26:32 51:54 52:06
112 Edwin Dekker Dalfsen 1983 25:22 26:40 52:02 52:12
113 Ben Ramaaker Luttenberg 1963 26:16 25:42 51:58 52:14
114 Michel Marsman Wijhe 1971 25:56 26:15 52:11 52:23
115 Dennis Klein Koerkamp Raalte 1973 25:32 26:34 52:06 52:25
116 Harold Bruggeman Raalte 1976 25:37 26:53 52:30 52:37
117 Gilbert Mulder Aalden 1972 25:25 26:57 52:22 52:40
118 Dennis Scheer Deventer 1982 25:58 27:11 53:09 53:22
119 Dennis Klein Boonschate Holten 1975 27:14 26:15 53:29 53:44
120 Martin Paalman Holten 1968 26:20 27:21 53:41 53:56
121 Gerard Schrijver Raalte 1970 26:25 27:29 53:54 54:10
122 Ruben Cents Holten 1985 26:00 28:12 54:12 54:21
123 Wim Ebbink Deventer 1962 25:59 28:14 54:13 54:25
124 Gerard Zennipman Deventer 1959 27:12 27:06 54:18 54:35
125 Gerritjan Van Altena Nijverdal 1994 27:12 27:20 54:32 54:40
126 Tone Ten Hove Marienheem 1949 27:05 27:47 54:52 55:10
127 Erik Kogelman Haarle gem hellendoorn 1965 26:25 28:36 55:01 55:10
128 Gerard Oosterlaar Raalte 1958 27:13 27:51 55:04 55:21
129 Jos Meijer Zwolle 1976 28:19 27:00 55:19 55:36
130 Hendri Maekvoort Holten 1964 27:16 28:09 55:25 55:39
131 Andre Duteweert Raalte 1962 28:20 27:10 55:30 55:45
132 Ad Eilert Raalte 1968 28:18 27:11 55:29 55:46
133 Ramon Schuil Heino 1972 27:18 28:27 55:45 55:55
134 Tonny Ten Hove Raalte 1949 27:56 28:23 56:19 56:36
135 Berry Polstra Heino 1984 27:55 28:35 56:30 56:48
136 Herman Huinink Deventer 1964 27:43 29:15 56:58 57:13
137 Dinand Telman Nijverdal 1967 27:33 29:45 57:18 57:31
138 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 29:29 29:17 58:46 59:06
139 Dirk Willem Hiemstra Meppel 1968 33:04 29:54 1:02:58 1:03:11