Uitslagenlijst
05-05-2018  Ronde van Oranjewoud  Heerenveen

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

V, t/m 14  5 km prestatieloop t/m 14 jaar
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Fera De Vries Heerenveen 2004 23:40 23:42

M, t/m 14  5 km prestatieloop t/m 14 jaar
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Huib Van der Veur Mildam 2003 19:49 19:50
2 Maxwell Bayer Huizen 2004 21:50 21:52
3 Julian Van der Laan Oranjewoud 2007 26:22 26:25
4 Laurens Van der Laan Oranjewoud 2005 27:47 27:51
5 Jetze Boon Deventer 2004 31:45 31:52

V  5 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Eline Kelly Steenwijk 1993 20:49 20:51
2 Margryt Gerritsma Heerenveen 1991 21:58 22:01
3 Mirte Lehmann Bontebok 1996 23:07 23:10
4 Rosanne Stoelwinder Heerenveen 1984 23:14 23:17
5 Wietske Beenen Gorredijk 1982 23:25 23:28
6 Eva Brandsma Heerenveen 1978 26:02 26:04
7 Bente Lehmann Bontebok 1995 28:38 28:41
8 Anna Veenstra Groningen 1988 29:10 29:19
9 Henrianne Alting Wolvega 1981 30:31 30:35
10 Richella Wardenier Heerenveen 1989 30:36 30:44
11 Anneke Visser Heerenveen 1976 30:38 30:45
12 Christine Teijema Heerenveen 1977 30:49 30:55
13 Jolanda Dikkerboom Wolvega 1980 31:10 31:15
14 Inge Visser Sneek 1972 31:16 31:23
15 Sanna Van Barneveld Heerenveen 1993 31:28 31:33
16 Deborah Smidt-Thode Wolvega 1981 31:35 31:43
17 Marijan Van Dam Nieuwehorne 1971 31:38 31:44
18 Inge Jongsma Tijnje 1992 31:40 31:49
19 Foekje Van der Kooij Terhorne 1978 31:45 31:51
20 Amanda Tijmersma Mildam 1992 31:54 32:04
21 Antsje Hoeneveld Boelenslaan 1968 32:00 32:04
22 EDITH Slager Wolvega 1969 32:23 32:33
23 Renske Van Mossel Heerenveen 1986 32:27 32:35
24 Debbie Geway Haskerdijken 1982 32:27 32:38
25 Marrit Wijngaarden - de Ruiter Heerenveen 1986 32:47 32:59
26 Suzanne Kwakernaak Heerenveen 1988 32:55 33:01
27 Wieke Koornstra Langezwaag 1994 33:17 33:23
28 Yvette Van der Laan Oranjewoud 1972 33:21 33:25
29 KIM Revers Leeuwarden 1994 33:23 33:30
30 Emma Polman Oranjewoud 1989 33:23 33:31
31 Nynke Dijkstra Oranjewoud 1982 33:24 33:32
32 Catelijne Neelis Heerenveen 1980 33:30 33:40
33 Yvonne Hagels Wirdum fr 1970 33:30 33:40
34 Arjet Veldkamp Heerenveen 1980 34:01 34:10
35 Anja Jongsma Oudehorne 1963 34:07 34:16
36 Gerrie Bakker Heerenveen 1974 34:23 34:27
37 Jannie De boer Oudeschoot 1966 34:46 34:57
38 Janneke Van Kammen Heerenveen 1962 36:03 36:07
39 Judith Rijsdijk De knipe 1978 36:27 36:38
40 Marije Verhaag Leeuwarden 1985 36:45 36:55
41 Anita Comello Nieuwehorne 1971 37:04 37:15
42 Janny De Leeuw De knipe 1956 37:24 37:29
43 Ingrid Bakker Nieuwehorne 1979 38:11 38:21
44 Petra Thijssen Nieuwehorne 1976 38:11 38:21
45 Althea Browne Heerenveen 1953 40:44 40:50
46 Griet Molenaar De knipe 1964 41:19 41:26
47 Simone Duursma Heerenveen 1969 44:31 44:44

M  5 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Rikjan Bathoorn Peize 2000 18:28 18:30
2 Jordi Dommerhol Heerenveen 1996 18:39 18:41
3 Henk Veenstra Gorredijk 1984 20:36 20:38
4 Ydo De Vries Heerenveen 1972 23:40 23:43
5 Sipke Wielinga Tijnje 1961 25:26 25:30
6 Anton Van Gerner Emmeloord 1968 25:44 25:47
7 Jaap Glas Oranjewoud 1969 27:37 27:41
8 Stefan Brandsma Heerenveen 1979 27:39 27:45
9 Steven Emmelkamp Heerenveen 1976 28:20 28:29
10 Piet Sijtsma Heerenveen 1974 30:47 30:56
11 Jan-Willem Jansen Terhorne 1977 30:58 31:04
12 Edwin Pasma Sneek 1971 31:17 31:25
13 André Doorn Tuitjenhorn 1964 32:02 32:14
14 Johan Revers Heerenveen 1962 33:23 33:30
15 Eize Veenstra Oranjewoud 1968 33:29 33:33
16 Jan Van klaveren Berkel en rodenrijs 1945 34:57 35:05
17 Meindert Roosjen Leeuwarden 1943 40:44 40:51

V  10 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Ydwine Van der Veen Goutum 1993 40:35 40:38
2 Evelyne Abeln/Avezaat Smalle ee 1958 42:27 42:35
3 Jikke Van den Berg Nij beets 1969 43:53 44:00
4 Michelle Van Hooft Ede gld 1992 45:13 45:17
5 Dieuwke Verkerk Rottum fr 1997 45:24 45:29
6 Mettie De Vegt Ureterp 1988 47:23 47:37
7 Janet Werkema Sneek 1961 47:57 48:02
8 Marianne Nieuwland Nieuwehorne 1975 48:27 48:36
9 Sandra Zijlstra Heerenveen 1983 48:47 48:57
10 Sjoukje De Boer Heerenveen 1979 49:01 49:13
11 Annie Zijlstra-Andringa Sint nicolaasga 1969 48:58 49:13
12 Hester Henstra Leeuwarden 1969 50:05 50:14
13 Lucia Van der Bijl Bolsward 1967 50:52 51:01
14 Suzanna De Vries Heerenveen 1975 51:43 51:56
15 Kim Dekker Sint annaparochie 1988 52:12 52:22
16 Sieta Piersma Heerenveen 1973 53:26 53:37
17 Berber Nijholt Tijnje 1979 54:19 54:38
18 Silvia Kramer De knipe 1979 55:24 55:43
19 Carolina Fokker Dordrecht 1977 55:26 55:45
20 Sjoukje Lantinga 's-hertogenbosch 1996 55:23 55:47
21 Trea Meesters Ysbrechtum 1969 56:03 56:18
22 Jeltje Dijkstra Nijeholtwolde 1968 56:29 56:42
23 Inge Helder De knipe 1955 56:26 56:48
24 Janke Leffering Sneek 1962 56:55 57:03
25 Sandra Siebenga Akkrum 1980 57:12 57:31
26 Bianca Coehoorn-Rijpma Sneek 1978 57:18 57:35
27 Larisa Groenhof Wolvega 1980 57:58 58:10
28 Susanne De Leeuw Heerenveen 1987 58:01 58:17
29 Boukje Efde Irnsum 1963 58:19 58:26
30 Willy Van Beek Ysbrechtum 1967 58:27 58:42
31 Yentl Woestenburg Middenbeemster 1984 58:36 58:59
32 Mariska Bron Jubbega 1973 58:36 58:59
33 Renate Buma Heerenveen 1973 58:50 59:03
34 Wiekie Klapdoor De knipe 1960 58:41 59:03
35 Karin Van der Zee Oudeschoot 1980 58:56 59:08
36 Elvira Van Houten- de Jong Opende 1982 59:10 59:29
37 Geeke Bosma Wolvega 1983 59:26 59:51
38 Tjitske De jong Mildam 1957 59:26 59:52
39 Roelie Plantinga Heerenveen 1969 1:00:05 1:00:19
40 Joleijn Van der Linden Heerenveen 1983 1:00:40 1:00:50
41 Sonja Heida Oldeholtwolde 1983 1:00:55 1:01:02
42 Nynke Van der Wal Oudega gaast sleat 1979 1:01:06 1:01:31
43 Carolien De Vries Heerenveen 1974 1:01:19 1:01:42
44 Saskia Van der Meer Jubbega 1982 1:01:25 1:01:49
45 Annemiek Mensink Grouw 1969 1:01:33 1:01:58
46 Elles Bolt Heerenveen 1983 1:02:05 1:02:20
47 Marike Uilenreef Rottum fr 1994 1:02:36 1:02:42
48 Conny Reijntjes Sneek 1962 1:02:32 1:02:43
49 Aukje Heida Heerenveen 1952 1:02:39 1:03:06
50 Dirkje Bouma De knipe 1969 1:02:50 1:03:14
51 Tjitske Bron Heerenveen 1981 1:03:05 1:03:24
52 Renata Bakker Oranjewoud 1970 1:03:52 1:04:16
53 Menaida Estenbar Drachten 1971 1:03:54 1:04:23
54 Naraysca Cecilia Drachten 1977 1:03:54 1:04:24
55 Tiny Veen-Dijksma Wolvega 1964 1:04:35 1:04:46
56 Jose Sinnema Heerenveen 1967 1:05:33 1:05:44
57 Simona Van den Bergs Heerenveen 1967 1:05:31 1:05:46
58 Feinette Brouwer Gorredijk 1987 1:06:19 1:06:47
59 Angela Klijnstra Bolsward 1993 1:09:01 1:09:16
60 Piety Bleeker Gorredijk 1961 1:12:28 1:12:49
61 Truus Bosma Heerenveen 1968 1:16:19 1:16:30

M  10 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Marcel Adema Akkrum 1972 34:17 34:19
2 Hans Hiemstra Harkema 1978 36:15 36:20
3 Erik Bolding Tuk 1983 36:30 36:33
4 Peter Sijbrandij Ede gld 1989 38:47 38:51
5 Bas Delden, van Groningen 1995 38:54 38:57
6 Wouter Den Dekker Heerenveen 1976 39:40 39:45
7 Maarten Thalen Groningen 1987 40:12 40:16
8 Albert Mussche Nieuwleusen 1970 40:35 40:39
9 Teade Rispens Heerenveen 1980 40:45 40:50
10 Martijn Nota Heerenveen 1979 41:09 41:13
11 Wilco Berga Terwispel 1965 41:36 41:42
12 Anne Lantinga Groningen 1992 41:42 41:47
13 Simon Teeninga Groningen 1986 41:42 41:49
14 Hayco Van der Velde Heerenveen 1976 42:08 42:17
15 Jan Julius Buwalda Heerenveen 1981 42:20 42:24
16 Gerwin Kamps Steenwijkerwold 1970 42:41 42:44
17 David Van der Pol Harlingen 1995 42:32 42:51
18 Frits Charbon Oranjewoud 1952 43:32 43:36
19 Jasper Rense Heerenveen 1984 43:57 44:03
20 Eltjo De Roos Kampen 1962 43:58 44:06
21 Mark Doornhof Nijkerk gld 1979 44:04 44:10
22 Richard Dölle Joure 1979 44:07 44:20
23 Jan Douwe Zuidema Damwoude 1973 44:32 44:37
24 Fré Adema Oranjewoud 1965 44:37 44:43
25 Hylke Vlietstra Tijnje 1982 44:53 45:10
26 Ruben Van der Pol Harlingen 1977 47:17 47:35
27 Hilko Zwolle Dalfsen 1964 47:38 47:46
28 Fimme Jan Van der Wal Oudega gaast sleat 1971 47:55 48:05
29 Gerco Van Gerner Heerenveen 1978 49:13 49:18
30 Rinze Vd brug Gorredijk 1960 49:17 49:23
31 Erwin Scheve Zwolle 1973 49:19 49:24
32 André Bär Leeuwarden 1963 49:05 49:25
33 Sipko Feikens Heerenveen 1963 49:27 49:44
34 Harmen Westra Ijlst 1984 49:24 49:44
35 Stefan Ter Wijlen Emmeloord 1984 49:39 49:47
36 Theo Zijlstra Sneek 1968 49:32 49:48
37 Ronnie Veen Wolvega 1966 50:32 50:38
38 Romke Schaap Heerenveen 1990 50:41 50:55
39 Geart De Jong Nieuwehorne 1973 52:26 52:35
40 Fokke Rosier Oudehaske 1977 52:37 52:49
41 Paul Van Goor Parrega 1953 52:59 53:07
42 Harm Zijlstra Heerenveen 1961 52:50 53:15
43 Peter Kuik Haulerwijk 1976 52:55 53:24
44 Gerard Donker Tjalleberd 1962 52:58 53:28
45 Jan Dirk Pruimboom Sneek 1959 53:22 53:30
46 Sake Lageveen Haulerwijk 1959 53:53 54:21
47 Ate Westra Groningen 1966 54:01 54:31
48 Remco Klapdoor De knipe 1993 54:48 55:10
49 Jan Schaafsma Bolsward 1967 55:10 55:22
50 Marius Den Otter Bolsward 1965 55:12 55:24
51 Robert Jan Bruinsma Mantgum 1973 55:11 55:29
52 Henk Siderius Heerenveen 1970 55:34 55:41
53 Roelof Lantinga Oranjewoud 1960 55:33 55:57
54 Jefta Bogaard Leeuwarden 1968 56:18 56:42
55 Gerrit Kramer Heerenveen 1947 56:25 56:46
56 Wilco Dommerholt Heerenveen 1971 56:41 56:49
57 Job Feikens Heerenveen 1997 56:49 57:10
58 Rinse Tichelaar De knipe 1954 56:50 57:16
59 Martial Meijer Heerenveen 1988 57:30 57:49
60 Sjirk Van der Veen Lippenhuizen 1984 57:44 57:59
61 Jaap Brandenburg Tjalleberd 1962 57:48 58:03
62 Karsten Helffrich Dronrijp 1996 58:35 58:56
63 Frank Klapdoor De knipe 1962 58:39 59:02
64 Chris Van Dalfsen Heerenveen 1997 58:57 59:18
65 Piet Otten Heerenveen 1951 59:07 59:20
66 Appie Siderius Heerenveen 1967 1:00:22 1:00:38
67 Sietse Sietsma Heerenveen 1962 1:00:51 1:01:06
68 Mink Van der weg Sint nicolaasga 1954 1:01:15 1:01:39
69 Henk Klompmaker Oudehaske 1962 1:01:45 1:02:12

V  16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Marije Van der Kooij Heerenveen 1982 1:12:56 1:13:05
2 Liesbeth Steenbergen Sneek 1966 1:17:04 1:17:08
3 Sofia Houwer Joure 1980 1:18:30 1:18:37
4 Suzan Zuidberg Wolvega 1981 1:21:47 1:21:57
5 Jennifer Snippe Katlijk 1982 1:21:51 1:22:08
6 Margreet Koopman Groningen 1993 1:23:25 1:23:41
7 Jannie Breeuwsma Akkrum 1973 1:23:24 1:23:44
8 Diane Pijl Wolvega 1987 1:25:20 1:25:39
9 Ingmar Van Ast Annen 1987 1:25:30 1:25:49
10 Maria De kleine Groningen 1976 1:26:16 1:26:23
11 Gea Elgersma Sneek 1963 1:28:59 1:29:07
12 Jitske Schuurman Jubbega 1973 1:30:33 1:30:55
13 Jacquelina Overwijk Jubbega 1968 1:30:37 1:31:00
14 Betty Van der Laan Joure 1991 1:32:14 1:32:29
15 Yvonne Vonk Nijehaske 1979 1:32:54 1:33:06
16 Femke Boersma Lemmer 1976 1:34:11 1:34:25
17 Karin Machiela Leeuwarden 1970 1:34:49 1:35:03
18 Marije Zonderland Leeuwarden 1989 1:38:10 1:38:23
19 Tanja Ranzijn Heerenveen 1979 1:40:00 1:40:25
20 Karin De Vries Heerenveen 1968 1:44:43 1:44:57
21 Mattie De Boer Appelscha 1955 1:46:07 1:46:34
22 Hellen Mulder Meppel 1955 1:47:28 1:47:41
23 Aafke Keizer-Zijlstra Sint annaparochie 1957 1:49:34 1:49:55
24 Geartsje Visser-de Groot Heerenveen 1967 1:51:45 1:51:55
25 Masja De Boer Oudeschoot 1971 1:58:07 1:58:28

M  16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Dennis Westra Groningen 1996 57:03 57:06
2 Mechiel Zantema Goutum 1986 57:13 57:16
3 Oukubay Huruy Heerenveen 1994 59:22 59:24
4 Foppe Van der Heide Drachten 1971 59:28 59:30
5 Saher Yousef Heerenveen 1966 59:41 59:44
6 Rob Van de Graaf Hoogeveen 1962 1:01:21 1:01:23
7 Jurriaan Rouw, de Oranjewoud 1975 1:02:00 1:02:03
8 Jaap Wit Heerhugowaard 1948 1:03:12 1:03:39
9 Mark Peereboom Leeuwarden 1977 1:05:29 1:05:32
10 Edwin Eijgelaar Sintjohannesga 1970 1:05:33 1:05:36
11 Richard De Graaf Mantgum 1981 1:05:56 1:06:00
12 Dirk Slot Ijlst 1990 1:06:37 1:06:54
13 Henry Kuipers Bedum 1959 1:06:55 1:06:59
14 Harold Brouwer Heerenveen 1977 1:07:09 1:07:15
15 Carlos Fidalgo Langezwaag 1976 1:07:15 1:07:22
16 Martijn Phylipsen Wolfheze 1978 1:07:13 1:07:25
17 Rik De Graaf Lemmer 1987 1:07:26 1:07:33
18 Jos Van Barneveld Heerenveen 1963 1:07:48 1:07:53
19 Jan-Jaap Bakker Darp 1978 1:08:08 1:08:27
20 Melle Plat Sneek 1985 1:10:11 1:10:19
21 Gezinus Bos Hoogezand 1965 1:12:28 1:12:39
22 Mark Jansen Heerenveen 1976 1:12:53 1:13:02
23 Catrinus Vroom Hijum 1971 1:13:02 1:13:06
24 Hendrik Hoekstra Joure 1971 1:13:09 1:13:12
25 Peter Theo Hoekstra Ijlst 1974 1:13:07 1:13:24
26 Gerald Hoogeveen Bolsward 1965 1:13:37 1:13:41
27 Jan Uiterwijk Mildam 1958 1:13:40 1:13:42
28 Edwin Hoogenboom Nieuwkoop 1973 1:15:27 1:15:32
29 Dennis Emperpoll Gorredijk 1982 1:15:57 1:16:07
30 Dushan De Bruijn Wolvega 2002 1:16:13 1:16:27
31 Abe Glazema Langezwaag 1971 1:16:12 1:16:34
32 Marcel Hoekstra Harlingen 1967 1:16:17 1:16:44
33 Johannes Van der Veen Goutum 1957 1:16:47 1:16:51
34 Tjitte Folkertsma Surhuisterveen 1974 1:16:55 1:16:55
35 Rink Post Appelscha 1956 1:16:28 1:16:57
36 Gerlof Veldstra Mildam 1984 1:16:52 1:17:01
37 Janaldo Keulen Sneek 1967 1:17:06 1:17:10
38 Joop Tromp Nijland 1965 1:18:28 1:18:37
39 Jaco Den Boer Nijkerk gld 1963 1:18:49 1:19:11
40 Feitze Van der Hoek Heerenveen 1971 1:19:04 1:19:21
41 Hans Noppers Meppel 1985 1:19:14 1:19:34
42 Eddie Schipper Drachten 1960 1:19:19 1:19:36
43 Anne Stobbe Tollebeek 1951 1:19:32 1:19:39
44 Harm Dunnink Staphorst 1967 1:19:40 1:19:50
45 Gerard Dam Dokkum 1970 1:20:02 1:20:20
46 André De Vries Gerkesklooster 1983 1:21:01 1:21:28
47 Heico Visser Heerenveen 1969 1:21:32 1:21:56
48 Klaas Sikkema Langweer 1967 1:21:51 1:22:06
49 Hans Broekhuizen Heerenveen 1978 1:22:04 1:22:22
50 Johan Noordenburg Jubbega 1949 1:22:21 1:22:37
51 Bouwe Post Heerenveen 1972 1:23:32 1:23:49
52 Edwin Veenstra Joure 1983 1:24:00 1:24:15
53 Jacob Visser Heerenveen 1944 1:24:26 1:24:32
54 Marten De Vries Buitenpost 1956 1:24:59 1:25:26
55 Jaap Piek Heerenveen 1973 1:25:24 1:25:32
56 Jan Nanninga Leeuwarden 1961 1:25:23 1:25:38
57 Gerald Vredevoogd Groningen 1966 1:25:36 1:25:43
58 Jelle Elzinga Annen 1981 1:25:29 1:25:49
59 Lars Mellema Langezwaag 1969 1:25:52 1:26:14
60 John De Jongh Emmeloord 1960 1:26:24 1:26:31
61 Sijmen Veenema De knipe 1960 1:26:22 1:26:50
62 Michel Heerschop Heerenveen 1971 1:26:44 1:27:07
63 Aalze Vriezema Opeinde 1962 1:26:54 1:27:14
64 Martin Van den Burg Sneek 1963 1:27:33 1:28:04
65 Raymond Beintema Bolsward 1979 1:28:04 1:28:13
66 Jappie Walstra Tijnje 1965 1:28:05 1:28:17
67 Bart Sternsdorff Heerenveen 1985 1:28:02 1:28:20
68 Frits Lautenbag Hattem 1948 1:28:37 1:28:53
69 Fedde Beijert Ureterp 1970 1:29:31 1:29:51
70 Wytse Beetstra Drachten 1984 1:30:07 1:30:35
71 Marco Van Wier Heerenveen 1970 1:31:53 1:32:13
72 Karst Anema Stiens 1946 1:32:05 1:32:18
73 Hans Nagtegaal Grouw 1956 1:32:55 1:32:55
74 Pieter Poelstra Lemmer 1969 1:33:44 1:33:56
75 Robin Pryke Oudehaske 1975 1:34:39 1:35:07
76 Marten Muller Wezep 1956 1:34:59 1:35:25
77 Bert Muller Dokkum 1955 1:34:59 1:35:25
78 Wieger Sinnema Sneek 1958 1:36:32 1:36:48
79 Bram Molenaar De knipe 1961 1:37:04 1:37:15
80 Bernard Bulsink Vlieland 1967 1:37:01 1:37:24
81 Judith Jansen Heerenveen 1974 1:37:01 1:37:24
82 Rianne Meijerink Heerenveen 1977 1:38:14 1:38:34
83 Gerben Brouwer Sneek 1950 1:39:36 1:39:49
84 Riekele Heida Heerenveen 1947 1:39:50 1:40:19
85 Jurrien Krol Assendelft 1962 1:40:52 1:41:21
86 Anke Petersom Leeuwarden 1950 1:44:18 1:44:43
87 Febo Perdok Heerenveen 1951 1:44:43 1:44:57
88 Frans Roelof Ketting Olivier Rotsterhaule 1971 1:44:44 1:44:59
89 Hylke Hoekstra Heerenveen 1966 1:45:58 1:46:23
90 Leo Van Herksen Marum 1958 1:48:46 1:49:02
91 Evert Dijkstra Appelscha 1958 1:56:14 1:56:40

V  26 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Mariska Boek Oranjewoud 1975 1:12:10 1:55:54 1:55:47 1:55:54
2 Nynke Steigenga Exmorra 1983 1:21:36 2:12:53 2:12:49 2:12:53
3 Tryntsje Postma-Bouwhuis Sint nicolaasga 1987 1:24:16 2:14:56 2:14:48 2:14:56
4 Annie Oostenbrink Oldeberkoop 1964 1:22:01 2:15:32 2:15:26 2:15:32
5 Jacquelien Van Bloois Emmeloord 1964 1:24:24 2:19:06 2:18:59 2:19:06
6 Wieja Talman-Hofstra Jonkerslan 1972 1:21:59 2:21:53 2:21:48 2:21:53
7 Anita Fokkens Terzool 1972 1:28:12 2:21:55 2:21:46 2:21:55
8 Jolanda Muizer Leeuwarden 1976 1:26:27 2:22:21 2:22:11 2:22:21
9 Nynke De Jong Tzum 1997 1:26:27 2:25:55 2:25:47 2:25:55
10 Julia Van Bohemen Snakkerburen 1963 1:34:03 2:33:36 2:33:27 2:33:36
11 Ingrid Prins Leeuwarden 1971 1:34:13 2:33:43 2:33:34 2:33:43
12 Liesbeth Wierda Hempens 1973 1:34:29 2:34:24 2:34:14 2:34:24
13 Helen De Lange Idskenhuizen 1978 1:32:33 2:36:03 2:35:58 2:36:03
14 Liesbeth Minnema Joure 1968 1:39:46 2:52:40 2:52:30 2:52:40

M  26 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Riekele Kobes Leeuwarden 1986 55:40 1:31:50 1:31:47 1:31:50
2 Willem De Boer Exmorra 1977 56:10 1:32:18 1:32:15 1:32:18
3 Jan Venhuizen Appingedam 1968 1:01:03 1:40:13 1:40:10 1:40:13
4 Wilco Kooistra Leeuwarden 1979 1:03:06 1:42:27 1:42:23 1:42:27
5 Jos Richie Groningen 1975 1:02:10 1:44:09 1:44:06 1:44:09
6 Henri Harmsen Drachten 1988 1:07:24 1:46:48 1:46:44 1:46:48
7 Marten Conradie Scharnegoutum 1974 1:05:32 1:47:36 1:47:32 1:47:36
8 Ilan Palstra Workum 1972 1:05:14 1:50:16 1:50:13 1:50:16
9 Wout Van Dijk Utrecht 1983 1:11:44 1:54:41 1:54:36 1:54:41
10 Eddie Van der Tuin Langezwaag 1972 1:11:57 1:59:15 1:59:10 1:59:15
11 Henk Piek Drachten 1976 1:13:07 2:00:07 2:00:02 2:00:07
12 Rinze Kramer Bedum 1959 1:16:35 2:04:48 2:04:44 2:04:48
13 Martin Jan Visser Mildam 1966 1:19:34 2:06:00 2:05:55 2:06:00
14 Ytsen De Boer Steenwijk 1966 1:17:33 2:06:30 2:06:24 2:06:30
15 Chris Draijer Oudega gem smallingerlnd 1955 1:19:44 2:10:32 2:10:28 2:10:32
16 Jasper Keizer Sint annaparochie 1957 1:19:44 2:10:32 2:10:26 2:10:32
17 Henk Sijbranda Ureterp 1976 1:19:46 2:10:46 2:10:42 2:10:46
18 Jort Van Ast Rotsterhaule 1963 1:20:39 2:10:54 2:10:49 2:10:54
19 Pieter Roskam Urk 1972 1:22:00 2:11:32 2:11:24 2:11:32
20 Fred Backhaus Meppel 1953 1:20:50 2:12:45 2:12:41 2:12:45
21 Eric Jansen Zwolle 1966 1:23:49 2:14:40 2:14:35 2:14:40
22 Piet Streefkerk Boelenslaan 1957 1:22:00 2:14:49 2:14:38 2:14:49
23 Rinke De jong Hempens 1971 1:24:04 2:16:59 2:16:49 2:16:59
24 Rob Pestman Dokkum 1978 1:23:04 2:17:24 2:17:17 2:17:24
25 Meine Hoitsma Kollum 1956 1:24:26 2:18:50 2:18:37 2:18:50
26 Dirk-Jan Koehoorn Ureterp 2004 1:24:27 2:18:53 2:18:41 2:18:53
27 Eddy Danes Meppel 1959 1:24:04 2:21:24 2:21:16 2:21:24
28 Klaas Jan De Regt Joure 1967 1:26:28 2:22:22 2:22:12 2:22:22
29 Rene Bruinsma Tijnje 1959 1:26:28 2:24:37 2:24:29 2:24:37
30 Jan Jorna Heerenveen 1966 1:29:32 2:26:48 2:26:36 2:26:48
31 Pieter Kalsbeek Heerenveen 1975 1:34:22 2:30:24 2:30:12 2:30:24
32 Sjack Jansma Sneek 1959 1:31:06 2:30:57 2:30:46 2:30:57
33 Johan Beintema Leeuwarden 1959 1:32:42 2:31:05 2:30:54 2:31:05
34 Meinte Buwalda Schettens 1964 1:30:54 2:32:47 2:32:37 2:32:47
35 Cor Van der Meer Oppenhuizen 1953 1:34:43 2:33:28 2:33:21 2:33:28
36 Roelof Houttuin Leeuwarden 1958 1:34:29 2:34:10 2:34:01 2:34:10
37 Dedde De Vries Leeuwarden 1972 1:33:45 2:34:24 2:34:14 2:34:24
38 Lolke Cnossen Sneek 1959 1:33:03 2:34:34 2:34:25 2:34:34
39 Peter De Winter Heerenveen 1972 1:35:19 2:43:56 2:43:45 2:43:56