Uitslagenlijst
26-04-2018  Koningsloop  Wijhe

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  600 meter zo hard als je kan! (t/m 6 jaar)
Plts Naam Woonplaats Finish
1 Maren Dollenkamp Wijhe 2:41
2 Flore Schoot Uiterkamp Wijhe 2:42
3 Tara Biesterbos Wijhe 2:42
4 Pien Kamphuis Wijhe 2:49
5 Tess Eikelenberg Wijhe 2:49
6 Noor Bult Wijhe 2:56
7 Lauren Elshof Wijhe 2:58
8 Lynn Grob Wijhe 2:59
9 Lot Bult Wijhe 3:01
10 Nomi Krijt Wijhe 3:17
11 Suze Verhoeven Wijhe 3:17
12 Cato Bouwer Wijhe 3:17
13 Liz Schoterman Wijhe 3:35
14 Marit Dijk Zwolle 3:47
15 Myra Dijk Wijhe 3:49
16 Luna Boerman Wijhe 3:56
17 Roos Schulten Wijhe 4:12
18 Fatima Ahmed Wijhe 4:50
19 Milot Van Swieten Oosterbeek 5:00
20 Maartje Gijsendorffer Zwolle 5:29
21 Daniek Van Tongeren Wijhe 5:53

Jongens  600 meter zo hard als je kan! (t/m 6 jaar)
Plts Naam Woonplaats Finish
1 Hein Schalkwijk Wijhe 2:23
2 Sep Mulder Wijhe 2:38
3 Jelle Wiegel Wijhe 2:52
4 Cas Overweg Wijhe 2:52
5 Maxim Ridderbos Olst 2:55
6 Luca Grob Wijhe 2:59
7 Ayden Carmichael Wijhe 3:01
8 Senn Hofstede Wijhe 3:08
9 Gijs Mosterd Wijhe 3:12
10 Davy Jansen Wijhe 3:13
11 Seb Jonathan Mulder Wijhe 3:13
12 Pom Mulder Wijhe 3:16
13 Silvijn Van Swieten Oosterbeek 3:23
14 Levi Schotman Olst 3:33
15 Rein Schipper Wijhe 3:33
16 Pepijn Liefers Wijhe 3:36
17 Kyan Middelkamp Wijhe 3:40
18 Sam Van den Dries Wijhe 3:41
19 Jesper Smeets Wijhe 3:50
20 Joost Grootenhuis Wijhe 3:50
21 Jens Van Tongeren Wijhe 3:50
22 Stan Grootenhuis Wijhe 3:53
23 Figo Beuwer Raalte 3:53
24 Zenn Scholten Raalte 4:03
25 Pim Veldhuis Wijhe 4:54
26 Jurre De Croon Wijhe 4:55
27 Joep Mulder Wijhe 5:17
28 Tygo Vrielink Raalte 13:06

Meisjes  2x 600 meter bikkelen. (7 t/m 9 jaar)
Plts Naam Woonplaats Ronde 1 Ronde 2 Bruto
1 Sylke Schut Deventer 2:25 2:28 4:53
2 Emma Duval (ACO van Elderen) Ommen 2:30 2:29 4:59
3 Merel Kamphuis Wijhe 2:18 2:44 5:02
4 Yinthe Buitenkamp (ACO van Elderen) Ommen 2:31 2:32 5:03
5 Marthe Schalkwijk Wijhe 2:37 2:47 5:24
6 Neeltje Bouwer Wijhe 2:34 2:57 5:31
7 Jasmijn Schoot Uiterkamp Broekland ov 2:23 3:17 5:40
8 Lotte Helder Deventer 2:43 2:59 5:42
9 Anouk Ten Klooster Wijhe 2:52 2:56 5:48
10 Lily Ridderbos Olst 3:00 2:57 5:57
11 Lieke Van Tongeren Wijhe 3:06 2:57 6:03
12 Tessa Van der Zijpp Wijhe 2:54 3:13 6:07
13 Evi Boerkamp Wijhe 3:01 3:16 6:17
14 Jaden Krosman Wijhe 3:03 3:15 6:18
15 Fleur Eikelenberg Wijhe 3:03 3:16 6:19
16 Lynn De bruijne Wijhe 3:02 3:20 6:22
17 Febe Krijt Wijhe 3:00 3:30 6:30
18 Nadia Ahmed Wijhe 3:10 3:21 6:31
19 Katie Marsh Wijhe 3:06 3:28 6:34
20 Jailynn Schutte Wijhe 2:59 3:46 6:45
21 Saar Bosch Wijhe 3:21 4:28 7:49
22 Pleun Korsmit Wijhe 3:29 4:22 7:51
23 Iris Ait-SiHamou Wijhe 3:29 4:24 7:53

Jongens  2x 600 meter bikkelen. (7 t/m 9 jaar)
Plts Naam Woonplaats Ronde 1 Ronde 2 Bruto
1 Bodie Voskes Wijhe 2:10 2:13 4:23
2 Siem Bult Wijhe 2:11 2:15 4:26
3 Stijn Pohlmann Wijhe 2:09 2:21 4:30
4 Dani Kappert Olst 2:14 2:22 4:36
5 Jonathan Van der Zee Wijhe 2:13 2:31 4:44
6 Twan Biesterbos Wijhe 2:20 2:26 4:46
7 Chiel Van Aefst Wijhe 2:13 2:34 4:47
8 Luuk Wagenaar Wijhe 2:25 2:28 4:53
9 Nout Bosch Wijhe 2:12 2:41 4:53
10 Kris Pollemans Wijhe 2:30 2:31 5:01
11 Roemer Hilarides Wijhe 2:32 2:29 5:01
12 Hidde Nijlant Wijhe 2:36 2:42 5:18
13 Luke Hulleman Wijhe 2:37 2:42 5:19
14 Cas Mosterd Wijhe 2:29 2:52 5:21
15 Kyson Houseman Raalte 2:39 2:46 5:25
16 Teun Veldhuis Wijhe 2:42 2:44 5:26
17 Mels Van Weenum Wijhe 2:35 2:53 5:28
18 Djodi Mensink Wijhe 2:42 2:47 5:29
19 Jaymian Houseman Raalte 2:41 2:49 5:30
20 Sten Dollenkamp Wijhe 2:36 2:54 5:30
21 Cas Jelier Wijhe 2:36 2:56 5:32
22 Bram De Vos Wijhe 2:40 2:53 5:33
23 Youp Koenjer Wijhe 2:51 3:11 6:02
24 Niek Nienhuis Wijhe 3:05 3:06 6:11
25 Finn Willemsen Wijhe 3:00 3:25 6:25
26 Gijs Schipper Wijhe 3:01 3:35 6:36
27 Yari Blankenvoorde Wijhe 3:19 4:08 7:27
28 Roan Klumper Wijhe 3:39 3:48 7:27
29 Niels Hakvoort Wijhe 3:13 4:19 7:32

Meisjes  3x 600 meter snot voor de ogen. (10 t/m 12 jaar)
Plts Naam Woonplaats Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Bruto
1 Esmee Mulder Nijverdal 2:13 2:23 2:12 6:48
2 Ypke Kranendijk Wijhe 2:12 2:25 2:26 7:03
3 Daantje Van zanten Wijhe 2:15 2:41 2:21 7:17
4 Annabel Weteringe Raalte 2:16 2:38 2:27 7:21
5 Suus Van der Zee Wijhe 2:22 2:37 2:40 7:39
6 Nienke Raucamp Wijhe 2:22 2:36 2:42 7:40
7 Lisanne Van het Spijker Wijhe 2:29 2:46 2:36 7:51
8 Wiep Ten Klooster Wijhe 2:28 2:49 2:37 7:54
9 Eva Pollemans Wijhe 2:36 2:45 2:41 8:02
10 Sanne Keizer Deventer 2:37 2:47 2:41 8:05
11 Eva Visch Wijhe 2:38 2:45 3:07 8:30
12 Anouk Schurink Wijhe 2:39 3:02 2:59 8:40
13 Tess Willemsen Wijhe 2:49 3:02 3:03 8:54
14 Fieke Nijkamp Wijhe 2:56 3:24 3:07 9:27

Jongens  3x 600 meter snot voor de ogen. (10 t/m 12 jaar)
Plts Naam Woonplaats Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Bruto
1 Tyson Krosman Wijhe 2:04 2:04 2:02 6:10
2 Rens Ten klooster Wijhe 2:03 2:04 2:06 6:13
3 Kees Hulman Deventer 2:11 2:18 2:07 6:36
4 Milan Strijdveen Wijhe 2:09 2:19 2:09 6:37
5 Twan Weteringe Raalte 2:09 2:24 2:14 6:47
6 Bart Bloemendaal Olst 2:10 2:23 2:16 6:49
7 Kyan Ridderbos Olst 2:11 2:25 2:15 6:51
8 Luc Van der Vegt Heino 2:11 2:25 2:16 6:52
9 Milan Ten Brinke Raalte 2:20 2:31 2:18 7:09
10 Wes Bult Wijhe 2:06 2:25 2:39 7:10
11 Thijs Helder Deventer 2:21 2:28 2:25 7:14
12 Jorn Dollenkamp Wijhe 2:22 2:31 2:32 7:25
13 Rick Mulder Wijhe 2:22 2:31 2:32 7:25
14 Robin Damen Wijhe 2:28 2:32 2:28 7:28
15 Toon Hulman Deventer 2:23 2:35 2:34 7:32
16 Krijn Korsmit Wijhe 2:15 2:37 2:41 7:33
17 Puk Nijkamp Wijhe 2:23 2:37 2:40 7:40
18 Elmer Damen Wijhe 2:44 3:13 3:03 9:00
19 Renz Bosma Wijhe 2:56 3:45 2:57 9:38

Dames  5 KM prachtig door Wijhe
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Lieve Tollet Zwolle 18:57 19:01
2 Sofie Van Boheemen Zwolle 21:26 21:31
3 Lianne Arling Schalkhaar 23:26 23:34
Gemeente Olst-Wijhe team 1
4 Mijke Grootenhuis Wijhe 23:39 23:47
5 Saskia De Koeijer Utrecht 23:50 23:55
6 Linda Schreur Wesepe 23:43 24:01
Bij Schulten team 1
7 Anouk Jorna Utrecht 24:19 24:24
8 Sandra Schouten Zwolle 24:28 24:51
9 Bodil Logtenberg Deventer 24:36 25:01
10 Ellen Slot Wijhe 24:37 25:02
11 Jorien Kranendijk Wijhe 24:54 25:07
12 Romy Boerkamp Wijhe 25:19 25:22
13 Wendy Scheuten Wijhe 25:45 25:51
14 Danielle Koopman-Kuin Deventer 25:51 26:00
15 Anne Vossebelt Raalte 25:47 26:04
16 Leony Mars Wijhe 26:05 26:16
17 Lindsay Otten Zwolle 26:01 26:24
18 Carolien Scheper Zwolle 26:49 26:56
19 Luna Herder Wijhe 27:11 27:14
20 Inge Ruiter Wijhe 27:07 27:24
Bij Schulten team 1
21 Elien Van Swieten-Vlaskamp Oosterbeek 27:02 27:27
22 Esther Van der Hoek Deventer 27:20 27:43
23 Nicolette Bourquin Wijhe 27:36 27:47
DA Drogisterij Bourquin
24 Romy Egbertzen Raalte 27:34 27:49
25 Marleen Ten Have Olst 27:53 28:01
26 Marian Van Egmond Zwolle 27:40 28:02
27 Leontine Maas Zwolle 28:10 28:21
Gemeente Olst-Wijhe team 2
28 Iris Benter Raalte 28:09 28:28
29 Ella Herbrink ACO VAN ELDEREN Ommen 28:27 28:35
30 Alissa Voorhorst Zwolle 28:24 28:44
31 Tessa Hoogers Zalk 28:43 28:52
32 Ineke Koopman Heeten 28:50 29:07
33 Karin Bezemer Gouda 28:50 29:11
34 Gerdie Riezebos Olst 29:00 29:15
35 Claudia Visser Zwolle 29:01 29:26
36 Lisanne Lutske Wielinga Wijhe 29:16 29:39
37 AM Smeets Wijhe 29:53 30:01
38 Marloes Middelkamp Raalte 30:06 30:27
39 Lenie Omtzigt Apeldoorn 30:10 30:29
40 Chantal Spieker Deventer 30:23 30:38
41 Tina Blacquiere Deventer 31:43 32:06
42 Lisa Mosterd Wijhe 31:55 32:15
Bij Schulten team 1
43 Ingrid Maaten Olst 32:05 32:23
Bij Schulten team 1
44 Alice Derksen Breda 32:30 32:38
45 Sjoukje DE Boer Wijhe 33:03 33:19
46 Sandra Godeschalk Wijhe 33:02 33:21
47 Krista Snel Olst 33:10 33:26
48 Henrike Reinders Oene 33:18 33:27
Gemeente Olst-Wijhe team 2
49 Arianne Heideman Wijhe 33:13 33:34
50 Debora Palland Meppel 33:14 33:35
51 Caroline Van Oostenbruggen Holten 33:50 34:15
52 Agnes Schutte Wijhe 34:21 34:38
Bij Schulten team 1
53 Cynthia Harmsen Wijhe 39:30 39:41
54 Marianne De krosse Epse 40:19 40:31

Heren  5 KM prachtig door Wijhe
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Joep Emmen Zwolle 16:02 16:05
2 Falco Olivier Zwolle 16:15 16:18
3 Jan Pullen Hardenberg 16:32 16:35
4 Maarten Nieuwenhuis Zwolle 16:54 16:57
5 Vincent Maalderink Zutphen 16:55 16:59
6 Mark Hakbijl Zwolle 16:59 17:02
7 Jorn Lammers (ACO Van Elderen) Marienheem 17:10 17:14
8 Thomas Bennink (ACO Van Elderen) Broekland ov 17:32 17:36
9 Sander Bennink (ACO Van Elderen) Broekland ov 17:38 17:42
10 Ronald Kuin Deventer 17:46 17:50
11 Maurits Bloem - BBlopers Zwolle 17:59 18:03
12 Dick Van Os Zwolle 18:06 18:10
13 Marco Van Eijk Zwolle 18:23 18:27
14 Ronald De Bruin Zutphen 18:27 18:31
15 René Van der Beek Hardenberg 18:27 18:32
16 Sjoerd Rosema Zwolle 18:40 18:45
17 Izak Hiemstra Zwolle 18:40 18:45
18 Stefan Boezelman Ommen 18:54 18:58
19 Gerrit Van der Veen Zwolle 18:57 19:02
20 Kristian Geerts Zwolle 19:19 19:26
21 Jorn Middelkamp Wijhe 19:26 19:33
22 Ruben Benter Raalte 19:48 19:53
23 Roy Neulen Marienheem 21:02 21:14
24 Arvid Schulten Wijhe 21:04 21:19
Bij Schulten team 2
25 J.J. Huizinga Deventer 21:58 22:06
26 Jules Bourquin Wijhe 22:00 22:10
DA Drogisterij Bourquin
27 Henk Ruigrok Zwolle 22:46 22:54
Gemeente Olst-Wijhe team 1
28 Martin Bouwhuis Heino 22:41 22:58
Spie/ Jansen Venneboer
29 Wiebe Van Meulen Zwolle 22:42 22:58
Spie/ Jansen Venneboer
30 Marnick Bourquin Wijhe 23:09 23:19
DA Drogisterij Bourquin
31 Robert Bourquin Wijhe 23:09 23:20
DA Drogisterij Bourquin
32 Wim Handstede Wijhe 23:16 23:25
33 Yoren De Graaf Raalte 23:25 23:32
34 Jordy Leerkes Wijhe 23:18 23:32
35 Bram Van den Berg Deventer 23:20 23:41
36 Mark Overmars Raalte 23:25 23:42
37 Ben Schrijver (ACO Ommen) Lemelerveld 23:40 23:45
38 Jeroen Altorf Diepenveen 23:33 23:46
39 Raymond Pronk Raalte 23:43 23:49
40 Vincent Jansen Wijhe 23:51 24:12
Bij Schulten team 2
41 Merijn Hondelink Wijhe 24:16 24:19
42 Gijs Drost Deventer 24:03 24:27
43 Erwin Scheve Zwolle 24:22 24:28
44 Gary Mosterd Wijhe 24:18 24:33
Bij Schulten team 2
45 Andre Middelkamp Wijhe 24:32 24:41
46 Jeppe Kranendijk Wijhe 24:43 24:55
47 Gerrit Morrenhof Heino 24:48 25:01
48 Morris Van de Berg Wijhe 24:42 25:02
49 Roy Schoenaker Wijhe 24:49 25:11
50 Ramon Klein Ovink Wijhe 25:10 25:16
51 Edwin Roelofs Raalte 25:21 25:27
52 Piet Mosterd Wijhe 25:09 25:29
53 Wijnand Koenjer Wijhe 25:19 25:36
Spie/ Jansen Venneboer
54 Koen Ramaker Bathmen 25:22 25:38
Spie/ Jansen Venneboer
55 Bjorn Westerop Wijhe 25:34 25:45
56 Gerald Grashof Wesepe 25:36 25:46
Gemeente Olst-Wijhe team 1
57 Gerard Van Schooten Raalte 26:23 26:41
Spie/ Jansen Venneboer
58 Jan Van Hittersum Heino 26:32 26:50
59 Fons Kogelman Raalte 26:35 26:51
60 Jaap Blacquiere Deventer 26:30 26:53
61 Ramon Schuil Heino 26:50 26:57
62 Jan De Boer Raalte 26:40 26:57
63 Theo Vlaskamp Raalte 27:02 27:27
64 Sjoerd Schoenaker Wijhe 27:07 27:29
65 Serge Van der Hoek Deventer 27:10 27:34
66 Gerard Luijmes Wijhe 27:31 27:39
Gemeente Olst-Wijhe team 2
67 John Lubberding Wijhe 27:44 27:56
68 Marinus Jaspers Olst 27:52 28:00
69 Jan-Thijs Tempelman Diepenveen 27:56 28:11
70 Aron Balster Wijhe 27:54 28:15
71 Jasper Provoost Deventer 27:54 28:16
72 Ben Ruiter Wijhe 28:08 28:27
Bij Schulten team 2
73 Reinbert Kleine Zwolle 28:15 28:37
74 IJnver Farimaz Deventer 28:58 29:11
75 Benny Koerhuis Raalte 29:43 30:08
76 GeroldGerold Boersen Wijhe 30:32 30:53
77 Arno van Dijk Dalfsen 31:43 31:55
Gemeente Olst-Wijhe team 2
78 Anne De Jong Amsterdam 31:32 31:58
79 Stijn Bervoets Breda 33:13 33:19
80 Ab Koetsier Holten 34:20 34:41

Dames  10 KM crème de la crème
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Fleur Baljet Oosthem 36:58 37:01
2 Wendy Mullink Doetinchem 37:33 37:36
3 Jolanda Dijk Lemele 40:51 40:56
4 Aafke Willemsen Nieuw heeten 43:30 43:35
5 Miranda Ruitenberg Lemelerveld 45:27 45:34
6 Wencke Beerens Raalte 46:04 46:10
7 Sanne Hesselink Zwolle 46:04 46:13
8 Amyke Veurink Zwolle 46:40 46:50
9 Jannie Nijenhuis Raalte 47:08 47:17
10 Anneloes Marsman Raalte 48:28 48:34
11 Irene Eektimmerman Raalte 48:37 48:47
12 Inge Westendorp Wijhe 49:22 49:28
13 Loret Olijhoek Wijhe 49:48 50:01
14 Marleen De Vos Wijhe 51:29 51:46
15 Ingrid Besten Raalte 53:48 54:08
16 Yvonne Westenenk Raalte 53:54 54:10
17 Rosalie Linthorst Raalte 54:07 54:26
18 Corine Dankelman Hellendoorn 54:29 54:49
19 Marian Bloo Raalte 54:45 55:02
20 Jennie Schemmekes Wijhe 54:48 55:03
21 Ellen Schulten Wijhe 55:24 55:43
22 Lies Van Vliet Wijhe 55:27 55:45
23 Elise Venemans Raalte 55:32 55:48
24 Louise Kuizenga Wijhe 55:36 55:51
25 Janieke Bouwman Amersfoort 55:30 55:56
26 Anouk Nijlant Wijhe 56:10 56:21
27 Hannelore Hemeltjen Wijhe 56:22 56:39
28 Els Niemeijer Wijhe 56:37 56:57
29 Ceciel Meijer Colmschate 57:21 57:34
30 Jolien Reinders Zwolle 1:00:02 1:00:13
31 Priscilla Lips Wijhe 1:00:38 1:00:59
32 IREEN GRANDJEAN Wijhe 1:01:47 1:01:54
33 Anneke Sikkens Raalte 1:02:50 1:03:10
34 Thea Otter Olst 1:03:34 1:03:51
35 Ellen Egbertzen Raalte 1:04:33 1:04:54

Heren  10 KM crème de la crème
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Merwin Dollisan Veendam 34:49 34:53
2 Nick Zwienenberg Nijverdal 35:12 35:15
3 Thomas De Vos Deventer 35:17 35:21
4 Mark Saathof Nijverdal 35:19 35:23
5 Rob Goutbeek Zwolle 35:39 35:44
6 Mart Van Esterik Dronten 36:49 36:53
7 Eelke Boonstra Sneek 36:59 37:02
8 Maurits Hoonhorst Zwolle 37:28 37:32
9 Herwin Hasewinkel Zwolle 38:12 38:16
10 Wouter Pol Wijhe 39:03 39:12
11 Lennart Steen Wijhe 39:13 39:18
12 Theo Veldhuis Wijhe 39:37 39:41
13 Jeremy Sinke Deventer 41:38 41:43
14 Michael Garcia Deventer 41:42 41:55
15 Paul Poggo Raalte 42:11 42:25
16 Mark Post Zwolle 42:23 42:29
17 Jan-Maarten Bomhof Heino 42:21 42:31
18 Peter Mulder Dedemsvaart 42:37 42:43
19 Eddy Wichems Arnhem 43:02 43:12
20 Ferry Laar Meppel 43:49 43:55
21 Joost Koolhof Raalte 43:55 44:01
22 Gerard Booijink Broekland ov 43:52 44:03
23 Hennie Fiet Wijhe 43:57 44:05
24 Ronald Boerkamp Wijhe 44:14 44:25
25 Martin Van Boheemen Diepenveen 44:17 44:28
26 Timon Schrijver Heino 44:19 44:31
27 Gerhard Jansen Zwolle 44:42 44:54
28 Edwin Bouwhuis Wijhe 45:03 45:12
29 Marcel Wagtelenberg Heerde 45:17 45:27
30 Frank Jansen van der Sligte Olst 45:20 45:29
31 Peter Van den Brink Diepenveen 45:27 45:41
32 Hans De Vries Ede gld 45:36 45:48
33 Dennis Scheer Deventer 45:35 45:49
34 Johan Kloosterman Wijhe 45:47 46:00
35 Gerard Gerritsen Deventer 45:54 46:01
36 JJ Bloo Raalte 46:00 46:18
37 Jan Nij Bijvank Heino 46:31 46:51
38 Frans Van Delft Zwolle 46:42 46:55
39 Jordy Nijmeijer Wijhe 46:52 47:03
40 Hans Groot Koerkamp Wijhe 46:59 47:10
41 Bas Van der Hulst Zwolle 47:10 47:27
42 Arie Van der Lee Raalte 47:21 47:37
43 Dennis Oosterhuis Deventer 47:32 47:46
44 Thom Melenhorst Wijhe 47:37 47:51
45 Erik Hekkert Wijhe 47:59 48:19
46 Ronald Van der Hulst Zwolle 48:05 48:23
47 Aniek Beumer Heino 48:22 48:32
48 Harmen Sluiter Zwolle 48:15 48:33
49 Jeroen Kroes Raalte 48:19 48:35
50 Haayo Spoelstra Wijhe 48:24 48:36
51 Han Schmidt Wijhe 48:45 48:55
52 René Westenenk Raalte 48:42 49:01
53 Casper Wentink Wijhe 48:59 49:12
54 Theo Roelofs Vaassen 49:01 49:17
55 Gerard Schrijver Raalte 49:07 49:22
56 Ton Koopman Heeten 49:06 49:23
57 Jan Cents Lemelerveld 49:12 49:35
58 Wim Ebbink Deventer 50:07 50:20
59 Niek Kleine Schaars Wijhe 50:03 50:28
60 Dirk Jan Beumer Oene 50:18 50:34
61 Rob Groten Wijhe 50:21 50:34
62 Erik De Bone Wijhe 50:23 50:35
63 Paul Jansen Wijhe 50:47 51:06
64 Roderick Dijk Wijhe 51:01 51:25
65 Hans Jansen Wijhe 51:16 51:28
66 Jasper Jongbloed Wijhe 51:11 51:30
67 Martijn Zwiers Amersfoort 51:37 52:03
68 Chiel Eilert Ommen 51:36 52:03
69 Gerard Van Assen Wijhe 52:03 52:15
70 Edwin Roescher Heeten 52:39 52:56
71 Thomas Draaijer Wijhe 52:52 53:16
72 René Mars Wijhe 53:53 54:13
73 Bas Schulten Wijhe 54:15 54:34
74 Erik-Jan Berends Wijhe 54:43 54:58
75 Dirk Dijkslag Olst 54:52 55:05
76 Dinand Telman Nijverdal 54:59 55:06
77 Sjoerd Platenkamp Wijhe 55:06 55:21
78 Anton Haverkamp Olst 55:29 55:48
79 Henk Benter Raalte 55:47 56:06
80 Gert Dekker Wijhe 56:22 56:32
81 Ramon Weisscher Wijhe 56:32 56:54
82 Gerard Boerkamp Olst 57:28 57:41
83 Marcel Leloup Wijhe 57:42 58:02