Uitslagenlijst
12-09-2018  Appelloop  Olst

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes 4 t/m 6 jaar  600 m (4 tm 6 jaar meisjes)
Plts Naam Woonplaats GJ 600 m
1 Khloë Jansen Olst 2012 2:48
2 Lynn Schrijver Olst 2011 3:00
3 Chloë Bijsterveld Olst 2012 3:03
4 Jill Isfordink Olst 2012 3:13
5 Lotte Ten Have Olst 2012 3:17
6 Nori Van der Velden Olst 2012 3:19
7 Lieke Verwoolde Olst 2012 3:32
8 Iris Bot Olst 2012 3:35
9 Anna-Sophie Lemmers Olst 2012 3:35
10 Lotte Boogaars Wijhe 2013 3:36
11 Fem Duursma Olst 2012 3:36
12 Puck Veurtjes Olst 2012 3:36
13 Fiene Kerkmeijer Olst 2012 3:37
14 Liv Oeseburg Olst 2012 3:38
15 Anne Dollenkamp Olst 2013 3:53
16 Isa Mulder Olst 2012 3:59
17 Fieke Nikamp Olst 2013 4:02
18 Lucy Van Welbergen Olst 2013 4:03
19 Floor Melenhorst Olst 2013 4:05
20 Esmee Van Beek Olst 2013 4:06
21 Niene Van der Weele Olst 2013 4:06
22 Indy Hutten Olst 2013 4:07
23 Lize Rensink Olst 2013 4:19
24 Hailey Heuvelman Olst 2013 4:19
25 Fleur Lemmers Olst 2014 4:19
26 Noé Van Zijverden Olst 2014 4:19
27 Saar Van der Velden Olst 2013 4:20
28 Annelie Van Emmen Olst 2013 4:21
29 Daniek Van Tongeren Wijhe 2014 4:23
30 Janne Van de Velde Olst 2013 4:25
31 Isabeau Apeldoorn Olst 2012 4:27
32 Martina Van de Poel Olst 2012 4:35
33 Kate Schrijver Olst 2013 4:36
34 Malou Geertsma Olst 2012 4:40
35 Vera Verwoolde Olst 2014 4:47
36 Anne Ten Have Olst 2014 4:53
37 Mila Willems Deventer 2014 4:55
38 Sara Klopper Schalkhaar 2014 4:55
39 Guusje Kleinhof Diepenveen 2014 4:55
40 Emma Lubberding Olst 2014 5:03

Jongens 4 t/m 6 jaar  600 m (4 tm 6 jaar jongens)
Plts Naam Woonplaats GJ 600 m
1 Sebastian Eijkelenkamp Olst 2012 2:31
2 Siebe Hoogstraat Deventer 2012 2:38
3 Daniel Perez Ruano Olst 2012 2:48
4 Maxim Ridderbos Olst 2012 2:53
5 Thijn Braam Olst 2012 2:58
6 Sjoerd Schrijver Olst 2012 3:04
7 Liam Eilander Olst 2012 3:05
8 Jasper Sterling Olst 2012 3:08
9 David De Olde Diepenveen 2013 3:09
10 Lasse Kolkman Olst 2013 3:10
11 Ben Aalberts Olst 2013 3:13
12 Niels Hogeslag Olst 2012 3:14
13 Fedde Overmars Olst 2013 3:14
14 Timo Balemans Wesepe 2012 3:19
15 Jop Riezebos Olst 2011 3:19
16 Levi Schotman Olst 2013 3:21
17 Lars Biesterbosch Olst 2013 3:22
18 Tygo Van wijnen Wijhe 2013 3:23
19 Oscar Yemane Olst 2014 3:26
20 Liam Huis in 't Veld Olst 2013 3:32
21 Matthijn De Leeuw Schalkhaar 2013 3:40
22 Melle Kalkman Olst 2013 3:41
23 Siem Nijboer Olst 2013 3:42
24 Ties Boxman Olst 2012 3:46
25 Jens Van Tongeren Wijhe 2012 3:47
26 Reda Gangi Olst 2012 3:47
27 Bas Riezebos Olst 2013 3:49
28 Simon De Olde Diepenveen 2013 3:50
29 Diaz Kiffen Olst 2013 3:52
30 Samuel Noslin Olst 2013 3:53
31 Fedde Hollink Olst 2014 3:55
32 Wes Duursma Olst 2014 4:01
33 Finn Witteveen Olst 2013 4:04
34 Luca Gangi Olst 2014 4:05
35 Freek Mol Olst 2013 4:17
36 David Lubberding Olst 2012 4:19
37 Noud Aalberts Olst 2014 4:47

Meisjes 7 t/m 9 jaar  1200 m (7 tm 9 jaar meisjes)
Plts Naam Woonplaats GJ ronde 1 ronde 2 Bruto
1 Sylke Schut Deventer 2009 2:21 2:31 4:52
2 Naomi Lantink Zwolle 2009 2:16 2:39 4:55
3 Julia Seppenwoolde Rijssen 2010 2:26 2:44 5:10
4 Livia Van der Horst Olst 2010 2:45 2:41 5:26
5 Marthe Schalkwijk Wijhe 2009 2:35 2:57 5:32
6 Ana Liah Van den Berg Olst 2010 2:50 2:46 5:36
7 Silke Kolkman Olst 2010 2:46 2:53 5:39
8 Gwendoline Le Net Deventer 2010 2:44 2:57 5:41
9 Judith De Jong Deventer 2011 2:49 2:57 5:46
10 Floor Ten Have Olst 2010 2:39 3:12 5:51
11 Lily Ridderbos Olst 2010 2:51 3:03 5:54
12 Lieke Van Tongeren Wijhe 2010 2:48 3:12 6:00
13 Tara Biesterbos Wijhe 2011 3:04 3:08 6:12
14 Fleur Boogaars Wijhe 2011 3:05 3:12 6:17
15 Lenne Strang Olst 2008 2:51 3:33 6:24
16 Evi Voskamp Olst 2010 2:59 3:33 6:32
17 Britt Kolkman Olst 2011 3:01 3:34 6:35
18 Vivian Nikamp Olst 2011 3:00 3:35 6:35
19 Nienke Hannink Olst 2010 2:57 3:39 6:36
20 Mirthe Bot Olst 2010 3:05 3:32 6:37
21 Sanne Verhagen Deventer 2009 3:04 3:38 6:42
22 Fay Wolbrink Olst 2009 3:22 3:35 6:57
23 Sterre Overmars Olst 2010 3:20 4:03 7:23
24 Maryam Bouajian Olst 2009 3:22 4:02 7:24
25 Elin Steffen Olst 2008 3:19 4:08 7:27
26 Esmee Dollenkamp Olst 2010 3:27 4:07 7:34
27 Vajèn Bos Olst 2011 3:19 4:15 7:34
28 Mila Braam Olst 2010 3:34 4:06 7:40
29 Eva Isfordink Olst 2010 4:15 3:29 7:44
30 Maud Oeseburg Olst 2010 3:35 4:16 7:51
31 Indy Bongers Olst 2010 3:35 4:17 7:52
32 Linde De leeuw Schalkhaar 2010 3:49 4:09 7:58
33 Lisa Piersma Olst 2011 3:45 4:15 8:00
34 Jailynn Schutte Wijhe 2009 3:13 4:51 8:04
35 Manisha Zeijseink Olst 2009 4:24 4:56 9:20

Jongens 7 t/m 9 jaar  1200 m (7 tm 9 jaar jongens)
Plts Naam Woonplaats GJ ronde 1 ronde 2 Bruto
1 Per Bakker Zwolle 2009 2:16 2:24 4:40
2 Dani Kappert Olst 2009 2:21 2:30 4:51
3 Kick Jansen Olst 2009 2:21 2:34 4:55
4 Giel Teelen Olst 2008 2:27 2:31 4:58
5 Tim De Jong Deventer 2009 2:31 2:39 5:10
6 Roemer Hilarides Wijhe 2009 2:34 2:37 5:11
7 Hein Schalkwijk Wijhe 2011 2:31 2:42 5:13
8 Levi Ijsseldijk Olst 2009 2:24 2:51 5:15
9 Roan Legebeke Olst 2009 2:39 2:43 5:22
10 Twan Biesterbos Wijhe 2009 2:35 2:48 5:23
11 Pepijn Temmink Wijhe 2010 2:33 2:53 5:26
12 Jelle Hoogstraat Deventer 2010 2:40 2:47 5:27
13 Obaida Abdulmoula Olst 2010 2:39 2:52 5:31
14 Silvan Schimmel Olst 2011 2:41 2:56 5:37
15 Simon Lubberding Olst 2010 2:44 2:54 5:38
16 Timothy Van de Poel Olst 2009 2:36 3:05 5:41
17 Roan Schimmel Olst 2009 2:36 3:07 5:43
18 Odai Abdulmoula Olst 2010 2:40 3:06 5:46
19 Jurjen Boxman Olst 2009 2:38 3:14 5:52
20 Dean Samson Olst 2010 2:43 3:16 5:59
21 Tim Jansen Olst 2009 2:42 3:18 6:00
22 Wes Van't Veld Olst 2010 2:44 3:38 6:22
23 Boaz Kolkman Olst 2011 2:53 3:32 6:25
24 Dean Legebeke Olst 2011 3:01 3:26 6:27
25 Sjoerd De Haan Olst 2009 3:00 3:29 6:29
26 Tygo Van der Weele Olst 2011 3:15 3:21 6:36
27 Omar Bakir Olst 2010 3:08 3:30 6:38
28 Jayden Huis in 't Veld Olst 2011 3:05 3:33 6:38
29 Willem Schrijver Olst 2011 3:16 3:23 6:39
30 Timo Hollink Olst 2011 3:19 3:27 6:46
31 Bouke Van het Loo Olst 2009 3:13 3:38 6:51
32 Remy Van wijnen Wijhe 2011 3:10 3:45 6:55
33 Siem Kerkmeijer Olst 2010 3:19 3:42 7:01
34 Mika Veurtjes Olst 2009 3:17 3:45 7:02
35 Wietze De Haan Olst 2010 3:28 3:40 7:08
36 Luuk Van wijnen Wijhe 2009 3:16 3:55 7:11
37 Sven Biesterbosch Olst 2010 5:31 2:03 7:34

Meisjes 10 t/m 12 jaar  1800 m
Plts Naam Woonplaats GJ ronde 1 ronde 2 ronde 3 Bruto
1 Esmee Vis Wezep 2005 2:18 2:30 2:20 7:08
2 Lione Van der Horst Olst 2006 2:20 2:40 2:27 7:27
3 Sophie Van den Ende Olst 2006 2:37 2:58 2:45 8:20
4 Jasmijn Koldewijn Olst 2008 2:39 2:58 2:50 8:27
5 Lisanne Van het Spijker Wijhe 2007 2:41 3:01 2:46 8:28
6 Isis Van Til Raalte 2008 2:49 3:07 2:56 8:52
7 Kailey Klein Douwel Raalte 2007 2:50 3:06 3:01 8:57
8 Zomer Gilijamse Olst 2008 2:51 3:03 3:03 8:57
9 Dani IJsseldijk Olst 2008 2:54 3:34 3:18 9:46
10 Iris Piersma Olst 2008 3:14 3:38 3:55 10:47
11 Lola Schepers Olst 2007 3:16 3:35 4:24 11:15
12 Amber Folsche Olst 2007 3:10 3:59 5:25 12:34
13 Eline Ten Wolde Olst 2008 3:09 3:43 5:51 12:43

Jongens 10 t/m 12 jaar  1800 m
Plts Naam Woonplaats GJ ronde 1 ronde 2 ronde 3 Bruto
1 Maikel Potkamp Heerde 2006 2:08 2:20 2:17 6:45
2 Len Bakker Zwolle 2006 2:20 2:32 2:19 7:11
3 Stijn Teelen Olst 2006 2:22 2:39 2:18 7:19
4 Kyan Ridderbos Olst 2008 2:20 2:34 2:28 7:22
5 Bryan Plette Olst 2005 2:29 2:44 2:38 7:51
6 Stan Groot Koerkamp Olst 2007 2:32 2:44 2:40 7:56
7 Thomas Van den Ende Olst 2008 2:36 2:46 2:38 8:00
8 Tijmen Ten Have Wesepe 2008 2:33 2:45 2:42 8:00
9 Jaimey Zeijseink Olst 2006 2:15 2:57 3:04 8:16
10 Jamie Van der linden Olst 2006 2:34 2:54 2:53 8:21
11 Wessel Klaasen Olst 2007 2:33 3:03 2:50 8:26
12 Joshua Heijligers Olst 2007 2:36 3:05 2:57 8:38
13 Finn Kolkman Olst 2007 2:51 3:05 2:57 8:53
14 Tycho Peelen Olst 2006 3:08 3:30 3:21 9:59

Dames  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Irene Kalter Deventer 1968 19:41 19:43
2 Aniek Mars Raalte 2004 20:03 20:06
3 Anita Spieker Deventer 1962 21:28 21:31
4 Femke Hanse Zwolle 1982 21:52 22:01
5 Cora Kloosterziel Zwolle 1963 21:59 22:03
6 Kim Schutte Lierderholthuis 1989 21:56 22:04
7 Jannie Nijenhuis Raalte 1965 23:16 23:25
8 Inge Westendorp Wijhe 1973 23:47 23:53
9 Lianne Arling Schalkhaar 1969 23:42 23:58
10 Godelieve Pieper Schalkhaar 1964 23:54 24:02
11 Ans Reusken Klarenbeek 1968 24:04 24:13
12 Hilke Knoef Olst 1991 24:16 24:30
13 Iris Ten Broeke Olst 1995 23:59 24:40
14 Marjon Brinkman Deventer 1985 24:12 24:48
15 Marloes de Kornet Deventer 1991 24:15 24:51
16 Anita Meezen Nieuw buinen 1968 24:59 25:05
17 Clairie Hondtong Olst 2001 24:49 25:10
18 Danielle Koopman-Kuin Deventer 1990 25:10 25:19
19 Aafke Vd Veen Deventer 1991 25:50 25:58
20 Irma Kaal Apeldoorn 1971 25:42 25:59
21 Anita ten Broeke Olst 1964 25:46 26:00
22 Maaike Ten Broeke Olst 1992 25:29 26:10
23 Shana Nijboer Olst 1996 25:29 26:10
24 Alette Kleinsman Deventer 1960 26:09 26:16
25 Leony Mars Wijhe 1982 25:56 26:21
26 Cristel Dijkslag Diepenveen 1974 26:08 26:28
27 Renilde De Zeeuw Deventer 1978 26:06 26:31
28 Sandra Van Til Raalte 1980 26:45 27:00
29 Jennie Schemmekes Wijhe 1969 26:49 27:06
30 Henriëtte Hutten Deventer 1974 26:46 27:11
31 Romy Boerkamp Wijhe 2005 26:56 27:19
32 Karin Hannink Olst 1974 26:52 27:23
33 Celeste Van Viersen Olst 1977 27:06 27:23
34 Annemarie Van Vilsteren Deventer 1985 26:45 27:25
35 Iris Benter Raalte 2002 27:11 27:26
36 Leonie Ten Broeke Heino 1993 26:46 27:26
37 Mariëlle Jansen Twello 1978 27:19 27:50
38 José Derksen Wijhe 1966 27:37 27:54
39 Leontine Maes Zwolle 1967 27:36 28:05
40 Diet van Leusen Raalte 1991 27:55 28:15
41 Anne Lohuis Olst 1978 28:05 28:26
42 Daphne Vruggink Olst 1997 27:50 28:28
43 Lisanne Van Ewijk Deventer 1992 28:08 28:30
44 Hannie Tabor Olst 1959 28:28 28:41
45 Marian Schrijver Lemelerveld 1954 28:34 28:47
46 Ilse Sluiter Deventer 1993 28:45 28:55
47 Jolanda Kreukniet Deventer 1975 28:27 29:01
48 Anke van Middendorp Epse 1964 28:40 29:01
49 Saskia Serris Deventer 1983 28:26 29:02
50 Ariela Wielinga Deventer 1983 28:26 29:02
51 Sylvia Verkleij Deventer 1972 28:38 29:02
52 Ans Achterkamp Deventer 1958 28:47 29:24
53 Janneke Nijboer Olst 1985 29:00 29:26
54 Carolien Van Dam Wijhe 1973 29:05 29:31
55 Esther Kalkman Olst 1986 29:10 29:36
56 Claudia Visser Zwolle 1984 29:16 29:40
57 Wendy Ruitenberg Deventer 1988 29:27 29:48
58 Ellis Denekamp Olst 1981 29:27 29:51
59 Helena Beumer Deventer 1967 29:53 30:26
60 Chantal Van Gelder Deventer 1989 30:00 30:33
61 Lenie Omtzigt Apeldoorn 1959 29:54 30:36
62 Lisette Kleinherenbrink Deventer 1964 30:17 30:49
63 Sjoukje Visser Olst 1963 30:46 31:12
64 Petra Kruger Raalte 1963 31:14 31:24
65 Grietje Begeman-Sinnema Olst 1956 30:59 31:37
66 Annet Vruggink Olst 1965 31:04 31:44
67 Simone Kips Eefde 1973 31:17 31:48
68 Rosan-Elles Klopper-Visscher Schalkhaar 1986 30:48 32:01
69 Mathilde Saaltink Deventer 1975 31:26 32:01
70 Marjolein Willems Wijhe 1978 31:26 32:40
71 Jacqueline Vloedgraven-van Gelder Deventer 1960 32:41 33:12
72 Everlien Schoterman Olst 1981 32:48 33:12
73 Gulnaz Kemence Deventer 1973 32:51 33:23
74 Marloes Ankoné Olst 1980 33:37 33:57
75 Inge Aarnink Nieuw heeten 1993 33:49 34:31
76 Fenna Lont Olst 1958 33:50 34:32
77 Maaike Paf Schalkhaar 1980 34:17 34:37
78 Corina Groothedde Deventer 1970 34:02 34:39
79 Janneke Roddenhof Deventer 1979 34:02 34:39
80 Tineke Kleinhuis Zwolle 1979 36:15 36:58
81 Kristel Visscher Deventer 1982 39:07 40:20
82 Marianne De krosse Epse 1969 41:11 41:23

Heren  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Vincent Maalderink Zutphen 1991 16:34 16:36
2 Jorn Lammers (ACO Van Elderen) Marienheem 1994 16:41 16:43
3 MARIO A SALVADOR SUTTON Deventer 1987 16:58 17:00
4 Niels Buitenhuis Deventer 2002 17:17 17:19
5 Sander Bennink (ACO Van Elderen) Broekland ov 1997 17:22 17:25
6 Thomas Bennink (ACO Van Elderen) Broekland ov 1997 17:30 17:32
7 Melchior Van de Pol Apeldoorn 1967 17:55 17:56
8 Guus Beking Tonden 1982 17:54 17:58
9 Gertjan Tichelaar Oldebroek 1957 17:56 17:58
10 Ronald Kuin Deventer 1987 18:01 18:03
11 Ruben Benter Raalte 1999 18:02 18:04
12 Jesse Ter Mate Deventer 1973 18:06 18:10
13 Gijs Marissink Deventer 1985 18:51 18:54
14 Patrick Bos Deventer 1987 18:53 18:56
15 Sander Stoevenbelt Deventer 1985 18:57 19:00
16 Bas Basten Velden 1982 19:02 19:04
17 Bas Kemper Haarle gem hellendoorn 1994 19:11 19:13
18 Nils Kappert Olst 19:11 19:15
19 Wouter Seppenwoolde Rijssen 2004 19:32 19:33
20 Jeroen Brummelman Hengelo ov 1976 19:37 19:44
21 Mark Holterman Raalte 1984 19:42 19:45
22 Irvan Vruggink Olst 2001 19:07 19:46
23 Jeroen Boerdijk Raalte 1988 19:42 19:46
24 Jeremy Sinke Deventer 1987 19:50 19:53
25 Raymond Kemp Deventer 1986 20:35 20:42
26 Mehdi Aghdam Zwolle 1987 20:40 20:46
27 Folkert Hilarides Wijhe 1978 20:44 20:50
28 Swen Lieferink Olst 1995 20:52 20:54
29 Alfred Mensen Ommen 1965 20:58 21:03
30 Roel Jorna Beekbergen 1964 21:05 21:10
31 Jeroen Hollink Olst 1982 21:04 21:14
32 Kelly Timmerman Deventer 1979 20:58 21:14
33 Ewald Van Bussel Twello 1989 21:05 21:20
34 Arnold Verhagen Deventer 1978 21:05 21:21
35 Hanno Treep Zwolle 21:11 21:24
36 Wiebe Van Meulen Zwolle 1965 21:14 21:26
37 Joost Koolhof Raalte 1986 21:24 21:28
38 Frank Jansen van der Sligte Olst 1967 21:30 21:37
39 Maarten Van der Leeden Deventer 1980 21:24 21:44
40 Roelof Groen Deventer 1964 22:09 22:16
41 Emiel Boscher Apeldoorn 1985 21:57 22:17
42 Oscar Schut Deventer 1972 22:08 22:18
43 Emiel Sanders Deventer 1981 21:39 22:18
44 Emiel Schut Deventer 2004 22:08 22:19
45 Henk Grotenhuijs Gorssel 1961 21:41 22:23
46 Daan Verhagen Deventer 2005 22:18 22:34
47 Robin Nicolai Zwolle 1977 22:23 22:34
48 Ronald Verstappen Deventer 1956 22:33 22:39
49 Martin Bouwhuis Wijhe 1968 22:29 22:46
50 Henk Ruigrok Zwolle 1960 22:36 22:48
51 Merijn Mensen Schalkhaar 2006 22:37 22:48
52 Ron Gravendeel Olst 1956 22:33 22:55
53 Arnaud Mensen Schalkhaar 1973 22:46 22:59
54 Kai Rensen Olst 1986 22:26 23:05
55 Rian Van zijverden Olst 1981 22:28 23:06
56 Koen Ramaker Bathmen 22:48 23:06
57 Wilbert Seppenwoolde Rijssen 1972 23:08 23:11
58 Fedde Ter Mate Deventer 2008 23:10 23:14
59 Bert Groot Deventer 1981 22:56 23:16
60 Dennis Groeneveld Heeten 1973 23:13 23:23
61 Karel Mars Raalte 1964 23:20 23:27
62 Roelof Pepping Dronten 1947 23:27 23:31
63 Jary Jansen Wijhe 2004 23:23 23:39
64 Daniel vd Lit Olst 1988 23:17 23:54
65 Richard De Wild Deventer 1964 23:21 23:55
66 Marco Siemens Zwolle 1979 23:40 23:58
67 Ton Plender Wijhe 1959 23:45 24:00
68 Maarten Van Beek Olst 1983 23:24 24:04
69 Willem Damen Olst 1967 23:46 24:04
70 H.Th. Have Diepenveen 1950 23:55 24:09
71 Erwin Velthuis Olst 1967 24:09 24:24
72 Bas Van Riet Paap Zwolle 1977 23:55 24:26
73 Léon Nijenhuis Nijverdal 1986 24:13 24:30
74 Paul Klopper Schalkhaar 1983 23:16 24:30
75 Roelof Rekker Zwolle 24:23 24:36
76 Ton Lammerts Oldenzaal 24:21 24:38
77 John Van Mierlo Olst 1966 24:01 24:40
78 Martin Wallink Olst 1986 23:56 24:43
79 Bart Zondervan Woerden 1965 24:37 24:43
80 Rick Kruiper Raalte 1968 24:37 24:45
81 Erik Rijnders Vroomshoop 1975 24:42 24:46
82 Ton Van Vught Olst 1953 24:35 24:54
83 Sander Holtmaat Raalte 1988 23:43 24:57
84 Henny Berends Balkbrug 1965 24:51 25:01
85 René Mars Wijhe 1967 25:03 25:14
86 Luke Niesink Deventer 1984 25:07 25:28
87 Henk Benter Raalte 1966 25:15 25:29
88 Frans Driessen Olst 1956 25:35 25:52
89 Ate Smit Olst 1960 25:45 25:53
90 Joop Bosma Apeldoorn 1953 25:43 25:59
91 Herman Huinink Deventer 1964 25:40 26:03
92 Hein Scheffer Olst 1957 25:42 26:04
93 Gerald Grashof Olst 1959 25:37 26:05
94 Dirk Jan Coorn Deventer 1960 26:03 26:38
95 Robbert De Ridder Rotterdam 26:22 26:39
96 Franc Ter Laak Heino 1966 26:17 26:40
97 Nigel Koekoek Hoogeveen 26:27 26:46
98 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 26:11 26:55
99 Paul Schrijver Olst 1974 25:41 26:57
100 Patrick Jansen Olst 1979 25:43 26:57
101 Marco Kinds Olst 1974 25:58 27:15
102 Ronald Boerkamp Wijhe 1971 26:57 27:19
103 Dennis Seynaeve Olst 1979 26:04 27:21
104 Tijs Bouwmeester Deventer 1990 26:08 27:23
105 Hans Drost Olst 1959 26:57 27:24
106 Arie Pronk Olst 1957 27:01 27:28
107 Bulent Salmangil Olst 1978 26:14 27:29
108 Bram Ten Have Olst 1980 26:13 27:29
109 YM Dijkstra Hoevelaken 1977 27:12 27:44
110 Gerard Luijmes Wijhe 1956 27:24 27:53
111 Ton Roesink Olst 1958 27:33 27:58
112 Gerrit Nieuwenhuis Wijhe 1951 27:39 28:12
113 Jan Crone Eibergen 1984 28:03 28:18
114 Jaap Van Ewijk Deventer 1962 28:08 28:30
115 Johan Wichgers Olst 1964 27:38 28:56
116 Marcel Nijboer Olst 1967 27:39 28:57
117 Darrin Dinsbach Olst 1967 28:52 29:22
118 David Wertheim Salomonson Olst 1969 28:55 29:23
119 Job Hoogstraat Deventer 1978 28:50 30:06
120 Jerry Van Dam Heino 1993 29:56 30:15
121 David Van zijl Olst 1981 29:44 31:01
122 Dennis Kinds Olst 1981 30:30 31:46
123 Johan Van Santen Amersfoort 1953 32:25 32:35
124 Bert Jan Zandhuis Deventer 1980 31:23 32:39
125 Hans Meijer Colmschate 1962 32:09 32:43
126 Marcel Blind Olst 1963 34:29 34:59
127 Ab Koetsier Holten 1946 34:46 35:14
128 Alex Wassink Varloh (DE) 1954 35:04 35:19
129 R. Noslin Olst 1981 35:18 36:33

Dames  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto
1 Sarah-Lynn Reuver Zwolle 1986 18:29 19:03 37:32 37:34
2 Amyke Veurink Zwolle 1967 22:42 23:03 45:45 45:50
3 Suzanne Van der Meulen Schalkhaar 1975 22:41 23:41 46:22 46:28
4 Heidi Ter Veer Olst 1968 24:15 24:14 48:29 48:43
5 Helen De Roode Amersfoort 1981 25:26 25:22 50:48 50:57
6 Oriëtte Langevoort Bathmen 1981 25:38 24:59 50:37 50:59
7 Miranda Burgers Deventer 1973 25:46 24:56 50:42 51:04
8 Irma Van Loon Olst 1972 25:08 25:52 51:00 51:14
9 Leoniek Vrielink Utrecht 1991 26:07 25:39 51:46 51:57
10 Annelieke Le Net Deventer 1969 26:05 26:38 52:43 52:56
11 Corine Dankelman Hellendoorn 1981 26:52 27:01 53:53 54:15
12 Marjan Dommerholt Gorssel 1961 27:46 28:10 55:56 56:17
13 Fenna Nijland Olst 2001 29:00 28:31 57:31 57:47
14 Ceciel Meijer Colmschate 1962 28:41 28:50 57:31 57:53
15 Annette Blom Bathmen 1969 28:41 28:51 57:32 57:54
16 Daniëlle Van den Esschert Olst 1970 29:23 30:24 59:47 1:00:01
17 Debora Kremer Olst 1977 30:55 33:17 1:04:12 1:05:26

Heren  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto
1 Sander Kloosterziel Zwolle 1998 16:25 16:53 33:18 33:19
2 Thomas De Vos Deventer 1985 16:50 17:00 33:50 33:51
3 Johan Kats Deventer 1969 16:49 17:01 33:50 33:52
4 Onno Poorterman Nijverdal 1982 17:14 18:44 35:58 36:01
5 Frank Eikenaar Zwolle 1983 18:11 19:03 37:14 37:17
6 Peter Van den Hengel Deventer 1967 19:04 18:56 38:00 38:02
7 Kevin Timmerman Apeldoorn 1991 19:24 19:12 38:36 38:41
8 Rob De Bruijn Schalkhaar 1984 18:56 19:47 38:43 38:46
9 Remco Groot Beumer Raalte 1977 19:36 19:30 39:06 39:08
10 BJ De Grutter Diepenveen 1976 19:07 20:23 39:30 39:34
11 Johannes Kolkman Zwolle 1990 20:28 20:14 40:42 40:46
12 René Hulsman Raalte 1965 20:07 20:45 40:52 40:57
13 Dorus Schalkwijk Wijhe 1980 20:12 20:48 41:00 41:04
14 Niels Damman Utrecht 1989 20:32 20:54 41:26 41:30
15 Hannes Schalkwijk Raalte 1984 20:44 20:58 41:42 41:46
16 Arnold Koers Deventer 1962 20:22 21:35 41:57 42:01
17 Rowan Kappert Olst 2001 19:37 22:24 42:01 42:03
18 Tim Idema Deventer 1968 20:50 21:16 42:06 42:12
19 Corné De Leeuw Schalkhaar 1980 20:51 21:17 42:08 42:14
20 Maurice Roeterd Schalkhaar 1972 20:34 21:38 42:12 42:16
21 Noël Peeters Raalte 1964 20:59 21:11 42:10 42:19
22 Rene Groote schaarsberg Raalte 1970 20:57 21:34 42:31 42:42
23 Peter Van Dalen Deventer 1969 21:09 21:41 42:50 42:56
24 Tom Rotmans Arnhem 1990 22:14 21:43 43:57 44:02
25 Sikko Roorda Apeldoorn 1967 22:38 21:22 44:00 44:07
26 Ernest Smeets Deventer 1967 21:42 22:33 44:15 44:20
27 Bennie Van Schaik Klarenbeek 1964 21:40 22:33 44:13 44:21
28 Pascal Horenberg Gronau (DE) 1981 21:46 22:35 44:21 44:26
29 Hans Jansen Wijhe 1965 22:30 21:43 44:13 44:30
30 Theo Jacobs Apeldoorn 1957 22:35 21:49 44:24 44:33
31 Coen Elferink Olst 1971 24:18 20:46 45:04 45:11
32 Jan Nij Bijvank Heino 1958 22:40 22:37 45:17 45:39
33 Marten Veen Deventer 1959 25:50 19:59 45:49 45:57
34 Dennis Scheer Deventer 1982 23:51 21:52 45:43 46:06
35 Wilfred Loozeman Raalte 1972 23:25 22:55 46:20 46:29
36 Frans Van Delft Zwolle 1961 23:17 23:01 46:18 46:30
37 Kas Mensink Olst 23:01 23:18 46:19 46:31
38 Martijn Wirtz Deventer 1971 23:55 22:39 46:34 46:40
39 Gerard Van Sloten Deventer 1963 23:32 22:59 46:31 46:52
40 Max Eijer Schalkhaar 1973 23:48 22:56 46:44 46:55
41 Bert Drijfhout Olst 1971 23:32 23:28 47:00 47:08
42 Ronald Kwint Deventer 1965 23:38 23:37 47:15 47:22
43 Sander De Casparis Diepenveen 1967 23:12 24:03 47:15 47:26
44 Ferry Assink Wesepe 1976 24:04 24:07 48:11 48:30
45 Menno Ten Have Wesepe 1977 24:04 24:09 48:13 48:32
46 Wim Ebbink Deventer 1962 23:51 24:35 48:26 48:49
47 Mark Bakker Deventer 1977 24:58 23:54 48:52 49:03
48 Dave Van den berg Olst 1987 24:23 23:29 47:52 49:06
49 Erwin Post Olst 1972 24:19 24:42 49:01 49:08
50 Ben Schrijver (ACO Ommen) Lemelerveld 1954 24:20 24:49 49:09 49:16
51 Danny Kolkman Olst 1976 24:23 23:41 48:04 49:19
52 Frans Bril Bathmen 1956 24:08 25:07 49:15 49:31
53 Tjerk Van Beersum Deventer 1978 24:30 24:56 49:26 49:32
54 Gerard Gerritsen Deventer 1954 24:32 24:57 49:29 49:34
55 Corné Spil Deventer 1962 24:29 25:10 49:39 49:47
56 Jurgen Radstake Apeldoorn 1973 25:26 24:19 49:45 50:01
57 Raymond Wolbrink Olst 1973 25:44 24:04 49:48 50:06
58 Tim Blaauw Deventer 1989 25:43 24:41 50:24 50:47
59 John Pelgrom Twello 1961 24:44 25:57 50:41 50:49
60 Koop Geerts Raalte 1955 25:22 25:42 51:04 51:15
61 Jeroen Hendriks Raalte 1974 25:12 26:08 51:20 51:32
62 Frits Poppema Epe 1946 25:24 26:11 51:35 51:40
63 Peter Melenhorst Olst 1984 25:45 24:43 50:28 51:42
64 Frank Ten Broeke Deventer 1967 26:12 25:39 51:51 52:06
65 Dave Ten Broeke Deventer 2000 26:13 25:38 51:51 52:06
66 Patrick Le Net Deventer 1971 25:57 25:58 51:55 52:08
67 Bram Van Gurp Zwolle 1977 24:58 27:11 52:09 53:24
68 Peter Chermin Gorssel 1973 27:07 25:59 53:06 53:26
69 Harry Koppen Deventer 1963 27:18 26:41 53:59 54:10
70 Marcel Brinkhof Raalte 1960 25:54 28:29 54:23 54:31
71 Leon Ripperda Olst 1984 25:23 27:55 53:18 54:32
72 Frits Lautenbag Hattem 1948 27:06 27:28 54:34 54:53
73 Toon Schuiling Wijhe 1959 27:09 27:35 54:44 54:59
74 Alfons Kappert Olst 1961 27:08 28:00 55:08 55:33
75 Rudolf Slijkhuis Diepenveen 1957 27:29 28:04 55:33 55:55
76 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 27:21 29:15 56:36 56:54
77 Anton Jeurnink Deventer 1952 28:24 30:31 58:55 59:20
78 Willem Schoterman Goor 1946 29:09 30:05 59:14 59:34
79 Kilian Horstede Rouveen 1996 29:37 30:26 1:00:03 1:00:12
80 Nur Wapstra Olst 1996 31:04 29:54 1:00:58 1:01:12
81 Marco De Bokx Olst 1971 34:54 26:50 1:01:44 1:01:57
82 Tom Vreling Deventer 1979 28:57 33:01 1:01:58 1:02:09
83 Wim Jeurnink Deventer 1951 34:47 41:40 1:16:27 1:16:40