Uitslagenlijst
22-09-2018  Ekiden  Heeten

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Mixed  Ekiden
Plts Totaal
1 3:07:36
De Stofzuigers
2 3:22:44
Joop Joop 2
3 3:27:29
De Bosmannetjes
4 3:30:25
Team Ron
5 3:33:09
Beumerklungels 1
6 3:33:50
BKE 2
7 3:33:50
BKE 1
8 3:34:33
Joop Joop 1
9 3:35:29
Team Heerink
10 3:38:13
POW
11 3:39:26
De Schaarsen
12 3:39:48
Loopt wel los
13 3:42:47
Postkamp
14 3:42:49
Heeten in beweging
15 3:46:21
A-team
16 3:46:44
Beumerklungels 2
17 3:49:11
De atlHEETEN
18 4:01:38
Bestuurloos
19 4:01:59
It giet oan!

Dames  Ekiden
Plts Totaal
1 3:22:33
Dwloopschool dames team 1
2 3:47:48
Dwloopschool dames team 2
3 3:50:30
Roze trein van AV Salland

Heren  Ekiden
Plts Totaal
1 2:37:56
RUDY 1.0
2 2:56:12
Team Lef
3 2:57:10
Team Top Fit Salland
4 2:59:24
Rode trein van Av Salland
5 2:59:45
Dwloopschool Heren team
6 3:12:56
RUDY 2.0
7 3:15:31
Heinoken
8 3:21:07
Stroekies
9 3:21:16
Dimost
10 3:23:45
Team Haantjes
11 3:26:49
HZC
12 3:28:48
Mooi weer lopers
13 3:28:56
GeenMeterTeveel
14 3:35:51
Sneller dan Ron
15 3:37:08
Team Mensink
16 3:38:58
AV Salland groep 3
17 3:42:10
volgend jaar beter
18 3:44:53
Germo Logistiek 1

Vrouw  5 km Ekiden Loper 1
Plts Naam Netto
1 Marjon Bijsterbosch 23:01
Dwloopschool dames 1
2 Evelien Loozeman 23:15
Vita(a)l
3 Irene Eektimmerman 23:19
De Stofzuigers
4 Agnes Doedens 24:15
De Bosmannetjes
5 Isa Reimert 24:50
Joop Joop 2
6 Agnes Kieftenbelt 26:02
BKE-2
7 Liesbeth Handstede 26:16
POW
8 Lisanne Nijenkamp 26:25
A-team
9 Ilona De Haan 27:14
Heerink
10 Nomi Kruiper 27:39
De Schaarsen
11 Karin Klein Overmeen 27:45
Beumerklungels 1
12 Karin Witteveen 27:48
DWLoopschool dames 2
13 Jetske Evers 28:32
BKE-1
14 Silke Aarnink 28:34
De ATLHEETEN
15 Jessie Stroek 28:46
De Stroekies
16 Silvie Mensink 29:59
Mensink
17 Kim Herder 30:08
Postkamp
18 Romy Egbertzen 30:34
Roze trein van AV Salland
19 Sanne Lorkeers 30:49
Bestuurloos
20 Jolanda De Coo-Kenkhuis 32:04
Heeten-in-beweging

Man  5 km Ekiden Loper 1
Plts Naam Netto
1 Thomas Bennink 17:55
Rudy 1.0
2 Mathijn Veldkamp 18:37
Top Fit Salland
3 Ermanno Bosgoed 19:48
LEF
4 Leo Meijerink 21:20
Rudi 2.0
5 Jeroen Steenblik 21:27
HZC
6 Bertjan Boschloo 21:30
Mooi weer lopers
7 Joost Koolhof 21:56
Rode trein van AV Salland
8 Erik Klink 22:10
Haantjes
9 Ron Kieftenbelt 23:15
Ron
10 Christiaan Schoot 23:18
Volgend-jaar-beter
11 Johan Hagen 24:07
Dimence
12 Jeroen Harmsen 24:08
GeenMeterTeveel
13 Alex Witteveen 24:35
DWLoopschool Heren
14 John Schoorlemmer 24:44
De Beumerklungels 2
15 rick  kruiper 25:20
AV Salland 3
16 Ron Kieftenbeld 25:41
Wie is er sneller dan Ron
17 Gaia Bosgoed 26:05
Joop Joop 1
18 Gerard Koopman 27:15
It giet oan
19 Wim Overkamp 27:29
HeinOken
20 Stefan ten Hove 27:34
Loopt wel los
21 Mathijs Boersma 29:30
Germo Logistiek

Vrouw  5 km Ekiden Loper 3
Plts Naam Netto
1 Gerda Nij Bijvank 22:06
De Bosmannetjes
2 Geertruida Brommer 22:59
Dwloopschool dames 1
3 Marjon Bijsterbosch 24:37
DWLoopschool dames 2
4 Aniek Beumer 25:13
LEF
5 Godelieve Pieper 25:22
Roze trein van AV Salland
6 Esther Kruiper 26:08
De Schaarsen
7 Lucre Evers 26:57
BKE-1
8 Ria Kruiper-klein Overmeen 27:29
Heeten-in-beweging
9 Marian Bloo 28:11
BKE-2
10 Annie Heerink 28:26
Heerink
11 Heleen Middelkoop 28:27
HZC
12 Annemiek Huis in 't Veld 29:14
Mooi weer lopers
13 Mijke Nijenkamp 29:32
Postkamp
14 Mariska Schoorlemmer 33:32
It giet oan
15 Sabine Eijkelhoff 35:21
Ron
16 Caroline Laning 38:14
Loopt wel los

Man  5 km Ekiden Loper 3
Plts Naam Netto
1 Ruben Benter 19:08
Rudy 1.0
2 Rick Marsman 21:59
Dimence
3 Erwin Langkamp 22:26
Top Fit Salland
4 Gerben Bekedam 22:32
HeinOken
5 Frank Freriks 23:13
Rode trein van AV Salland
6 Rob Diender 23:41
DWLoopschool Heren
7 Erik Van der vegte 23:41
De Stofzuigers
8 Ben Schrijver 23:51
Rudi 2.0
9 Maik Linthorst 23:55
Beumerklungels 1
10 Sanne Meijerink 24:43
Joop Joop 2
11 Wim Handstede 25:04
POW
12 Casper Havekes 25:21
Volgend-jaar-beter
13 Richard KleinOvermeen 25:38
A-team
14 Guus De Haan 26:13
Haantjes
15 Hennie Huis in't Veld 26:27
Joop Joop 1
16 Jan Temmink 27:06
GeenMeterTeveel
17 Richard Bessembinder 27:08
Bestuurloos
18 Michiel Mensink 27:33
Mensink
19 Fons Kogelmans 28:33
AV Salland 3
20 Christian Peppelman 30:08
Germo Logistiek
21 André Blom 31:29
De Beumerklungels 2
22 Luuk Maas 32:29
Wie is er sneller dan Ron
23 Simen Stroek 33:33
De Stroekies
24 Hans Aarnink 35:04
De ATLHEETEN

Vrouw  5 km Ekiden Loper 5
Plts Naam Netto
1 Mariske Van der Wall 24:54
Dwloopschool dames 1
2 Chantal Hagen 25:57
Dimence
3 Joan Nienhuis 26:07
De Stofzuigers
4 Michelle Alferink 26:43
A-team
5 Els Schoorlemmer 27:38
Beumerklungels 1
6 Inge Aarnink 27:45
De ATLHEETEN
7 Liesbeth Stobbink 28:05
DWLoopschool dames 2
8 Linda De Witte 28:08
Loopt wel los
9 Ineke Koopman 28:44
BKE-1
10 Bregtje Hermans 29:04
Bestuurloos
11 Eline Nijenkamp 29:19
Postkamp
12 Jose Tibben 29:20
De Beumerklungels 2
13 Iris Benter 29:22
Roze trein van AV Salland
14 Monique Bosman 30:10
De Bosmannetjes

Man  5 km Ekiden Loper 5
Plts Naam Netto
1 Sander Bennink 18:22
Rudy 1.0
2 Willem De Weerdt 19:01
DWLoopschool Heren
3 Peter Wippert 20:23
Top Fit Salland
4 Diederik Van de Woestijne 21:23
Rode trein van AV Salland
5 Jan Lubbers 21:25
Vita(a)l
6 Jurgen Nijenhuis 21:48
LEF
7 Jeroen Hofhuis 21:54
HeinOken
8 Tim Reimert 22:13
Joop Joop 2
9 Menno Simons 22:33
Mooi weer lopers
10 Aiden Bosgoed 22:38
Joop Joop 1
11 Cas Disselhorst 23:10
Ron
12 Terry Heuven 23:36
Heerink
13 Rick Kruiper 23:36
AV Salland 3
14 Jan Boeve 23:39
Rudi 2.0
15 Wouter Ten Zijthof 23:42
BKE-2
16 Mark De Haan 23:44
Haantjes
17 Tom de Lange 23:52
GeenMeterTeveel
18 Cees Pas 24:19
POW
19 Allart MiddelbrinkHavelte 24:42
De Stroekies
20 Andre Steenblik 25:03
HZC
21 Rinus Reimert 26:13
Heeten-in-beweging
22 Wim Mensink 26:34
Mensink
23 Henny Disselhorst 26:45
De Schaarsen
24 Niels Schoorlemmer 28:14
Volgend-jaar-beter
25 Sam Bosman 28:40
Wie is er sneller dan Ron
26 Frank Jansen 29:28
Germo Logistiek
27 Wilko van der Graaf 31:17
It giet oan

Vrouw  7.195 km Ekiden Loper 6
Plts Naam Netto
1 Bertine Grootemarsink 34:28
Rudi 2.0
2 Ingrid Pronk 36:05
Dwloopschool dames 1
3 Yvonne Rosenkamp 36:21
Roze trein van AV Salland
4 Sandra Heerink 36:54
Heerink
5 Marlin Bloo 37:22
BKE-2
6 Mariske Van der Wall 38:45
DWLoopschool dames 2
7 Bianca Bosman 38:54
De Bosmannetjes
8 Femke Korenromp 41:30
Bestuurloos

Man  7.195 km Ekiden Loper 6
Plts Naam Netto
1 Jorn Lammers (ACO Van Elderen) 24:57
Rudy 1.0
2 Mitchell Freriks 28:39
Top Fit Salland
3 Johan Van Hoorn 29:13
DWLoopschool Heren
4 Patrick Dijk 31:09
Rode trein van AV Salland
5 Jeroen Nijenhuis 31:31
LEF
6 Christian Nieuwenhuis 31:43
De ATLHEETEN
7 Roy Stroek 31:47
De Stroekies
8 Jeroen Boerdijk 32:02
Dimence
9 Wouter Postma 32:36
Postkamp
10 Jeroen Daggenvoorde 32:43
Haantjes
11 Wijnand Evers 33:13
Beumerklungels 1
12 Rob Westenenk 33:33
Loopt wel los
13 Silvo Van der Vegte 33:56
De Stofzuigers
14 Ewald Woertman 34:57
Vita(a)l
15 Peter Mensink 35:43
Mensink
16 Marc Heethaar 35:49
Joop Joop 2
17 Marco Ruiter 35:52
De Schaarsen
18 Arjan Rekveld 36:03
A-team
19 Ruben Ogink 36:09
HeinOken
20 Tom Bleker 36:12
Mooi weer lopers
21 Hennie Koenjer 36:33
BKE-1
22 Thijs Middeldorp 36:39
GeenMeterTeveel
23 Wout Klein Koerkamp 36:58
Volgend-jaar-beter
24 Christiaan Wichers Schreur 37:05
Ron
25 Sven Duteweerd 37:10
HZC
26 Martin Tibben 37:26
De Beumerklungels 2
27 Arie Hoekerswever 37:54
Germo Logistiek
28 Koop  Geerts 37:59
AV Salland 3
29 Arnik De Coo 38:04
Heeten-in-beweging
30 Rens Habers 38:25
POW
31 Christiaan Wichers Schreur 41:06
Wie is er sneller dan Ron
32 Marcel Brilman 42:12
It giet oan
33 Ching Man 43:59
Joop Joop 1

Vrouw  10 km Ekiden Loper 2
Plts Naam Netto
1 Birgit Wijnsma 44:38
Ron
2 Lisa van Dijk 47:13
Dwloopschool dames 1
3 Ilse Keizer 47:47
Germo Logistiek
4 Ilona Schrijver 52:04
POW
5 Hester Pardoel 52:27
Joop Joop 1
6 Gerrie Heerink 52:39
Heerink
7 Marianne Megens 53:24
AV Salland 3
8 Claudy Koerhuis 54:13
Joop Joop 2
9 Elise Venemans 54:36
It giet oan
10 Anja Lubbers 56:57
A-team
11 Lois Hulman 58:26
Heeten-in-beweging
12 Corina Fijn 59:53
DWLoopschool dames 2
13 Dorien Horenberg 1:00:00
Roze trein van AV Salland

Man  10 km Ekiden Loper 2
Plts Naam Netto
1 Niek Boom 36:12
LEF
2 Pascal Dankelman 37:55
Rudy 1.0
3 Mark GrootBronsvoort 39:21
Rode trein van AV Salland
4 Sjoerd Van Westerop 40:20
DWLoopschool Heren
5 Herwin Kemper 41:20
Wie is er sneller dan Ron
6 Tom Van der vegte 41:50
De Stofzuigers
7 Piet Stroek 42:38
De Stroekies
8 Roy Bosman 43:08
HZC
9 Frank Hofstede 43:52
Vita(a)l
10 Bertus Mensink 43:52
Mensink
11 Erik Kieftenbeld 43:58
HeinOken
12 Jan Eikelboom 44:08
Rudi 2.0
13 Jeremy Sinke 44:14
Dimence
14 Erik Heuven 44:51
Top Fit Salland
15 Wout Horenberg 46:31
BKE-1
16 Tonnie Bosman 48:54
De Bosmannetjes
17 Willem Hunneman 49:27
Loopt wel los
18 Sander Steenbreker 50:13
Mooi weer lopers
19 Hans Schoorlemmer 50:23
De Schaarsen
20 Ton Koopman 50:28
BKE-2
21 Peter Aarnink 50:48
De ATLHEETEN
22 Koen Boerkamp 50:58
GeenMeterTeveel
23 Ron Timmer 51:38
Haantjes
24 Alfons Kruiper 52:04
Beumerklungels 1
25 Marcel Postma 52:42
Postkamp
26 Frans Klein Overmeen 53:05
De Beumerklungels 2
27 Willy Wissink 54:08
Bestuurloos
28 Alex Fiet 1:01:53
Volgend-jaar-beter

Vrouw  10 km Ekiden Loper 4
Plts Naam Netto
1 Ellen Marissink 46:05
GeenMeterTeveel
2 Hennie Teunissen 47:16
Vita(a)l
3 Truus Verbiesen 48:12
Dwloopschool dames 1
4 Emma Schoorlemmer 48:27
Beumerklungels 1
5 Geertruida Brommer 48:32
DWLoopschool dames 2
6 Elly Jansen 48:40
Roze trein van AV Salland
7 Amel Blom 50:28
De Beumerklungels 2
8 Elroy Burink 51:55
POW
9 Daphne Grolleman 52:56
It giet oan
10 Floor Schotman 54:23
A-team

Man  10 km Ekiden Loper 4
Plts Naam Netto
1 Stefan van der Vegte 38:36
De Stofzuigers
2 Wilco Mars 39:33
Rudy 1.0
3 Silvo Stroek 39:34
De Stroekies
4 Michel Alferink 40:25
Heeten-in-beweging
5 Niek Boom 40:46
Joop Joop 2
6 Danny Beumer 41:30
LEF
7 René Hulsman 42:08
Top Fit Salland
8 Wilfred Loozeman 42:16
Rode trein van AV Salland
9 Teun Hunneman 42:44
Loopt wel los
10 Ermanno Bosgoed 42:45
Joop Joop 1
11 Ernst Zwijnenberg 42:47
DWLoopschool Heren
12 Andre Nij Bijvank 43:01
De Bosmannetjes
13 Paul Otte 43:18
HeinOken
14 Peter Mulder 45:03
Rudi 2.0
15 Joost Ridderbos 46:17
Volgend-jaar-beter
16 Thijs Schoorlemmer 46:25
BKE-1
17 Jasper Wichers Schreur 46:28
Wie is er sneller dan Ron
18 ilco Heerink 46:32
Heerink
19 Marco Soesman 46:47
Ron
20 Stef Duteweert 47:09
Haantjes
21 Jan Bloo 47:57
BKE-2
22 Koen Postma 48:18
Postkamp
23 Stefan Alferink 48:58
Mooi weer lopers
24 eric  rouweler 49:54
AV Salland 3
25 Emiel Jansen 49:55
Germo Logistiek
26 Frank Middelkoop 51:23
HZC
27 Richard Jansen of Lorkeers 52:25
De Schaarsen
28 Dennis Boor 52:49
Dimence
29 Ramon Lambert 53:19
Mensink
30 Bart Aarnink 55:09
De ATLHEETEN
31 Eric Bootsveld 58:45
Bestuurloos