Uitslagenlijst
26-12-2018  De Belte Kerst Crossloop  Nieuw heeten

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  Kinderloop 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Ize Diepman Lemelerveld 2010 4:14
2 Lieke Kleinherenbrink Nieuw heeten 2008 4:21
3 Carmen Bruinsma Nijverdal 2009 4:23
4 Kim Gerritsen Plaidt (DE) 2009 4:34
5 Anouk Ten Klooster Wijhe 2010 4:55
6 Mara Burink Heeten 2010 5:40
7 Lois In 't Veld Haarle gem hellendoorn 2010 5:52
8 Jalou Hutten Nieuw heeten 2010 5:53
9 Melle Andriesse Okkenbroek 2009 5:55
10 Jade Hutten Nieuw heeten 2012 6:07
11 Liz Meijer Witharen 2013 6:20
12 Katerina Andriesse Zurich (CH) 2013 6:31
13 Nikki Veldhuis Luttenberg 2011 6:47
14 Lola Schoorlemmer Heeten 2013 7:01
15 Dani Wijnbergen Nieuw heeten 2011 7:01
16 Elin Kloosterman Raalte 2011 7:02
17 Sam In `t Veld Haarle gem hellendoorn 2011 7:02
18 Maud Kloosterman Raalte 2013 7:17
19 Noor Scholten Nieuw heeten 2013 7:19
20 Zoë Pijnappel Nieuw heeten 2012 7:52
21 Lyze Krieger Nieuw heeten 2014 8:17
22 Kris In 't Veld Nieuw heeten 2014 8:18
23 Bo In `t Veld Haarle gem hellendoorn 2014 8:32
24 Yara Mars Nieuw heeten 2015 9:04
25 Suzette Van Dijk Nieuw heeten 2013 10:03
26 Maura Van Dijk Nieuw heeten 2015 10:22
27 Elze Mars Nieuw heeten 2016 10:23

Jongens  Kinderloop 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Tremen van Santen Raalte 2008 3:49
2 Nout Meijer Witharen 2008 4:07
3 Matz Van Tilburg Nieuw heeten 2011 4:09
4 Rins Pijnappel Nieuw heeten 2009 4:17
5 Jens Broekgerrits Raalte 2010 4:18
6 Boaz Veneman Nieuw heeten 2010 4:26
7 Timo Koenjer Holten 2008 4:31
8 Jayden Oostewechel Raalte 2009 4:39
9 Jelle Willems Haarle gem hellendoorn 2011 4:42
10 Thijmen Vos Okkenbroek 2010 4:50
11 Niels Koenjer Holten 2010 4:52
12 Maxim Andriesse Zürich (CH) 2009 4:53
13 Ties Scholten Nieuw heeten 2011 4:56
14 Dyon Willems Haarle gem hellendoorn 2009 4:56
15 Vince Bosman Nieuw heeten 2007 4:59
16 Tijn Maatman Raalte 2010 4:59
17 Rens Bosman Nieuw heeten 2010 5:03
18 Ruben Koenjer Holten 2010 5:05
19 Vince Jonkman Raalte 2012 5:07
20 Luèn In `t Veld Nieuw heeten 2011 5:16
21 Sverre Van Santen Raalte 2010 5:19
22 Tijmen Van Dijk Nieuw heeten 2012 5:53
23 Senne Oostewechel Raalte 2011 5:54
24 Joep Schoorlemmer Heeten 2013 6:01
25 Kay Van Tilburg Nieuw heeten 2009 6:07
26 Tom Gerritsen Plaidt (DE) 2013 6:07
27 Finn Mars Nieuw heeten 2013 6:17
28 Stijn Ehren Lettele 2010 6:17
29 Aidan Hutten Nieuw heeten 2012 6:22
30 Zenn Scholten Raalte 2014 6:22
31 Sepp Holterman Raalte 2014 6:32
32 Lyam Krieger Nieuw heeten 2012 6:47
33 Kilian Hutten Nieuw heeten 2014 7:04
34 Dylan Wijnbergen Nieuw heeten 2014 7:15
35 Jop Westendorp Nieuw heeten 2013 7:16
36 Deyvi Oostewechel Raalte 2014 7:25
37 Sepp Hutten Nieuw heeten 2015 9:24
38 Luuk Mars Nieuw heeten 2014 10:11

Meisjes  Jeugdloop 2.5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Ilse Kemper Raalte 2006 10:17 10:19
2 Milou Oplaat Diepenheim 2002 11:06 11:07
3 Dianthe Scherphof Goor 2007 11:35 11:36
4 Marlou Huijssoon Nijverdal 2007 11:47 11:49
5 Ylana Hofstra Appelscha 2003 11:49 11:50
6 Iris Spijkerman Nijverdal 2004 12:11 12:13
7 Maud Schrijvers Nijverdal 2005 12:15 12:17
8 Tes Oosterlaar Raalte 2006 12:17 12:19
9 Yara Oosterlaar Heeten 2008 12:28 12:30
10 Isa Vossebelt Rijssen 2009 12:31 12:32
11 Lieke Kleinherenbrink Nieuw heeten 2008 13:08 13:10
12 Tilita Knol Rijssen 2004 13:21 13:23
13 Wiep Ten Klooster Wijhe 2008 14:25 14:27
14 Isis van Til Raalte 2008 15:08 15:11
15 Noor van den Enk Ommen 2006 16:32 16:34

Jongens  Jeugdloop 2.5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Twan Vossebelt Rijssen 2006 10:17 10:18
2 Ivar Broekgerrits Raalte 2006 10:18 10:19
3 Jesse Oosterlaar Heeten 2006 10:25 10:26
4 Runar Slinkman Rijssen 2007 10:47 10:48
5 Koen de Winter Deventer 2006 10:58 11:00
6 Tremen van Santen Raalte 2008 11:10 11:12
7 Gijs Westerik Raalte 2006 11:26 11:27
8 Kyan Ridderbos Olst 2008 11:26 11:27
9 Milan Ten Brinke Raalte 2007 11:49 11:52
10 Jan Rotink Haarle gem hellendoorn 2006 11:55 11:57
11 Rens Ten klooster Wijhe 2006 11:59 12:01
12 Bart Bloemendaal Olst 2006 12:05 12:07
13 Pascal Seine Zwolle 2006 12:16 12:18
14 Raf Oosterlaar Raalte 2007 12:20 12:22
15 Ivan Andriesse Zürich (CH) 2007 12:42 12:45
16 Mads Broekgerrits Raalte 2008 12:57 12:59
17 Jelle Pijnappel Nieuw heeten 2007 12:59 13:01
18 Toon Hulman Deventer 2007 13:06 13:08
19 Sven Bloemen Nieuw heeten 2008 13:44 13:47
20 Fynn van Til Raalte 2009 15:02 15:05

Bedrijven  Crossloop 5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Lifestyle Centre 1 Raalte 2017 11:34 12:04 23:38 23:43
2 Loohuis Installatietechniek 2 Heeten 2017 12:25 11:53 24:18 24:30
3 ZuidHagen Hazen 1 Zwolle 2017 12:23 12:05 24:28 24:36
4 Loohuis Installatietechniek 1 Heeten 2017 12:26 12:40 25:06 25:18
5 Prowork Salland 4 Raalte 2017 12:56 12:37 25:33 25:44
6 Autotechniek Raalte 1 Raalte 2017 13:04 12:51 25:55 26:17
7 Lifestyle Centre 2 Raalte 2017 13:08 13:41 26:49 26:56
8 Intersport Schutte Raalte 4 Raalte 2017 13:18 13:26 26:44 27:07
9 Prowork Salland 2 Raalte 2017 13:23 13:55 27:18 27:23
10 Autotechniek Raalte 4 Raalte 2017 13:52 15:20 29:12 29:25
11 Loohuis Installatietechniek 4 Heeten 2017 14:12 15:15 29:27 29:41
12 Uitzendbureau Salland 2 Raalte 2017 14:46 14:44 29:30 29:47
13 Uitzendbureau Salland 4 Raalte 2017 15:05 14:29 29:34 30:01
14 Uitzendbureau Salland 3 Raalte 2017 15:07 14:28 29:35 30:01
15 Intersport Schutte Raalte 3 Raalte 2017 14:55 15:04 29:59 30:23
16 Prowork Salland 3 Raalte 2017 16:12 14:52 31:04 31:27
17 ZuidHagen Hazen 4 Zwolle 2017 15:54 16:17 32:11 32:31
18 Prowork Salland 1 Raalte 2017 16:13 17:02 33:15 33:37

Dames  Crossloop 5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Yvonne Meijer Witharen 1979 10:04 10:10 20:14 20:16
2 Gerja Zielman Heino 1980 10:22 10:23 20:45 20:49
3 Lieke Hegeman Deventer 1991 10:46 11:09 21:55 21:59
4 Anouk Jansen Holleboom Nieuw heeten 1992 10:50 11:29 22:19 22:22
5 Ilse Keizer Heeten 1987 11:15 11:29 22:44 22:50
6 Janine Kamphuis Raalte 1990 11:30 11:37 23:07 23:11
7 Manon Eenkhoorn Zwolle 1976 11:38 11:30 23:08 23:13
8 Kim Schutte Lierderholthuis 1989 11:31 11:53 23:24 23:28
9 Marcha Linthorst Raalte 1976 11:39 11:47 23:26 23:31
10 Esmee Marsman Raalte 2001 11:46 11:53 23:39 23:45
11 Irene Eektimmerman Raalte 1973 11:39 12:04 23:43 23:47
12 Elien Schutte Olst 2003 11:57 12:07 24:04 24:15
13 Lise Koenjer Raalte 1988 11:55 12:23 24:18 24:22
14 Eline Klein Hofmeijer Amsterdam 1990 12:19 12:14 24:33 24:39
15 Evelien Marsman-Besten Lemelerveld 1972 12:14 12:26 24:40 24:45
16 Valerie Seinen Zwolle 1993 12:15 12:31 24:46 24:49
17 Rolien Duiven Zwolle 1980 12:29 12:45 25:14 25:18
18 Ilona Schrijver Raalte 1979 12:32 12:40 25:12 25:18
19 Mireille Smit Raalte 1980 12:55 12:14 25:09 25:19
20 Silvia Wansink-Bekkernens Holten 1977 12:33 12:34 25:07 25:19
21 Iris Horenberg Raalte 1994 12:36 12:45 25:21 25:31
22 Henrike Rensen Luttenberg 1982 12:29 12:59 25:28 25:33
23 Francis Duteweerd Lemelerveld 1978 12:34 12:53 25:27 25:37
24 Martine Vosman Raalte 1981 12:54 12:40 25:34 25:45
25 Mace Middelkamp Olst 2005 12:55 12:42 25:37 25:47
26 Lyan Rensen Lemelerveld 1991 12:53 12:42 25:35 25:47
27 Lisa Diekman Raalte 2001 12:33 13:36 26:09 26:15
28 Annedien Enter Markelo 1974 13:09 12:52 26:01 26:17
29 Jannet De Graaf Raalte 1973 13:10 13:00 26:10 26:25
30 Gerdienke Sparreboom Zwolle 1980 12:51 13:29 26:20 26:25
31 Romee Janssen Raalte 2005 12:52 13:28 26:20 26:26
32 Myrte Koenjer Raalte 1990 12:53 13:29 26:22 26:29
33 Jessica Geltink Balkbrug 1967 13:12 13:05 26:17 26:35
34 Silvia Plessius Heeten 1965 13:05 13:32 26:37 26:48
35 Jorien Brinkers Markelo 1992 13:28 13:24 26:52 27:04
36 Femke Pijnappel Nieuw heeten 1978 13:18 13:44 27:02 27:09
37 Monique Middelkamp Olst 1971 13:26 13:40 27:06 27:14
38 Lucre Evers Marienheem 1963 13:19 13:51 27:10 27:15
39 Linda Schiphorst Nieuw heeten 1988 13:41 13:16 26:57 27:16
40 Renate Kroes Oldebroek 1973 13:37 13:39 27:16 27:21
41 Ingrid Besten Raalte 1972 13:16 13:54 27:10 27:22
42 Marian Bloo Raalte 1962 13:32 13:53 27:25 27:32
43 Sharon Munoz Jimenez - Nijmeijer Raalte 1990 13:21 14:14 27:35 27:43
44 Yvonne Westenenk Raalte 1968 13:31 14:10 27:41 27:48
45 Rosalie Linthorst Raalte 1974 13:50 13:54 27:44 27:52
46 Alejandra Luna Gajardo Raalte 1976 14:01 13:33 27:34 27:54
47 Kirsten Draayer Nieuw heeten 1982 13:53 13:54 27:47 27:59
48 Celine Janssen Raalte 1998 13:15 14:42 27:57 28:03
49 Iris Loohuis Geesteren ov 1994 13:39 14:11 27:50 28:04
50 Esther Ouwerkerk Raalte 1979 13:52 14:04 27:56 28:07
51 Ranke Mulder Laag zuthem 1991 14:01 13:57 27:58 28:11
52 Silvia Klein Hofmeijer Wijhe 1960 14:05 13:58 28:03 28:11
53 Irene Piksen Hellendoorn 1988 14:09 14:01 28:10 28:29
54 Marloes Hallink-Nijenkamp Nijverdal 1983 14:26 13:39 28:05 28:30
55 Lynn Vree Egberts Raalte 1998 13:50 14:27 28:17 28:32
56 Silke Aarnink Heeten 1995 13:53 14:34 28:27 28:33
57 Dorien Horenberg Marienheem 1963 14:46 13:19 28:05 28:33
58 Liesbeth Bergsma Hellendoorn 1971 14:40 13:45 28:25 28:39
59 Wendy Scheuten Wijhe 1976 14:02 14:28 28:30 28:40
60 Karin van der Toorn Wijhe 1979 14:32 13:41 28:13 28:42
61 Jill Diekman Raalte 2003 15:19 13:12 28:31 28:53
62 Francis Bruggeman Raalte 1975 14:18 14:26 28:44 28:54
63 Jill Kakkenberg Heeten 1983 14:31 14:05 28:36 28:57
64 Jasmijn Postma Hellendoorn 2004 14:06 14:44 28:50 28:59
65 Ellen van Assem Raalte 1978 14:37 14:08 28:45 29:01
66 Aniek Oostewechel Heeten 1983 14:33 14:09 28:42 29:03
67 Linda Bosman Nieuw heeten 1981 15:01 13:35 28:36 29:06
68 Elviera Gritter Raalte 1978 14:20 14:24 28:44 29:07
69 Josien Snellink Raalte 1987 14:47 14:02 28:49 29:08
70 Ingrid Hondshorst Hondshorst Lochem 1986 14:42 14:02 28:44 29:13
71 Cez Mensink Heeten 2005 14:46 14:28 29:14 29:29
72 Laris Noordegraaf Luttenberg 1976 14:07 15:13 29:20 29:33
73 Ineke Koopman Heeten 1960 14:37 14:47 29:24 29:35
74 Eef Koenjer Marienheem 1988 14:34 14:43 29:17 29:43
75 Nancy Gerritsen Holten 1984 14:50 14:42 29:32 29:47
76 Emily Hoogeslag Raalte 1976 14:39 14:54 29:33 29:48
77 Maddy Wildenbeest Deventer 1973 14:51 14:43 29:34 29:48
78 Helma Nikkels Holten 1980 14:50 14:43 29:33 29:48
79 Carolien Nijhof Wesepe 1983 14:36 15:04 29:40 29:52
80 Nikki Zijthof ten Raalte 1997 15:05 15:00 30:05 30:16
81 Natalia Kudinova Zürich (CH) 1974 15:12 14:37 29:49 30:18
82 Marry Hooijer Zwolle 1953 15:07 15:02 30:09 30:20
83 Martine Kortstee Luttenberg 1990 15:03 14:58 30:01 30:21
84 Amarins Piksen Hellendoorn 1993 15:18 14:42 30:00 30:21
85 Leony Mars Wijhe 1982 15:15 14:54 30:09 30:37
86 Ingrid Moleveld Utrecht 1990 15:02 15:17 30:19 30:39
87 Carolien Van Dam Wijhe 1973 15:19 14:53 30:12 30:40
88 Elien Overmars Amsterdam 1989 15:18 15:05 30:23 30:41
89 Lisette Van Beusekom Amsterdam 1990 15:17 15:06 30:23 30:41
90 Rianne Kloosterman Raalte 1981 15:05 15:44 30:49 30:59
91 Marleen Winter Saasveld 1992 14:48 16:03 30:51 31:06
92 Wendy Meijer Raalte 1974 15:10 15:46 30:56 31:06
93 Marleen Velderman Zutphen 1986 15:35 15:18 30:53 31:09
94 Ruth Hoogeveen Hoogeveen 1993 15:44 15:03 30:47 31:11
95 Gertrude Piksen Hellendoorn 1986 15:03 15:50 30:53 31:12
96 Marleen Grotentraast Wesepe 1981 15:38 15:15 30:53 31:19
97 Evy Bloemen Nieuw heeten 2006 14:56 16:16 31:12 31:23
98 Kiona Schrijver Haarle gem hellendoorn 2005 14:57 16:17 31:14 31:24
99 Iris Benter Raalte 2002 15:22 15:52 31:14 31:26
100 Sandra Megelink Holten 1993 14:59 16:07 31:06 31:28
101 Lieke Arents Nieuw heeten 1998 15:37 15:30 31:07 31:35
102 Karlijn Veltjen Raalte 1995 15:31 15:47 31:18 31:36
103 Hanneke Jansen Diepenveen 1970 15:37 15:31 31:08 31:37
104 Mireille Janssen Raalte 1970 15:37 15:43 31:20 31:38
105 Marja Eilert Raalte 1969 15:48 15:39 31:27 31:44
106 Annemarie Bouwmeester Holten 1976 15:56 15:23 31:19 31:47
107 Danielle Hendriks Raalte 1975 15:56 15:33 31:29 31:52
108 Ella Herbrink ACO VAN ELDEREN Ommen 1958 15:28 16:14 31:42 31:54
109 Annelies Gerhardt Haarle gem hellendoorn 1970 15:59 15:29 31:28 31:58
110 Sjanne Mulder Laag zuthem 1993 16:18 15:29 31:47 32:00
111 Heidi Bouwman Nieuw heeten 1976 15:54 16:07 32:01 32:26
112 Claudia Krieger Nieuw heeten 1976 15:55 16:08 32:03 32:27
113 Anja Hendriks Raalte 1966 15:47 16:23 32:10 32:28
114 Belinda Brandwacht Nijverdal 1993 15:51 16:14 32:05 32:32
115 Anja Hengeveld Zwolle 1961 15:57 17:10 33:07 33:16
116 Lianne Hollegien Luttenberg 1990 15:49 17:07 32:56 33:16
117 Herriët Diekman Raalte 1971 16:31 16:45 33:16 33:37
118 Mirjam Zwerink Raalte 1967 16:20 17:30 33:50 34:07
119 Marieke Hutten Nieuw heeten 1982 17:06 17:06 34:12 34:37
120 Lieke Maathuis Hengelo ov 2002 16:58 18:31 35:29 35:56
121 Manon Voort Almelo 1987 20:08 20:24 40:32 40:57

Heren  Crossloop 5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Jorn Lammers (ACO Van Elderen) Marienheem 1994 8:54 9:06 18:00 18:01
2 Kibrom Hadgu Zwolle 2001 8:53 9:12 18:05 18:07
3 Mark Groot Bronsvoort Marienheem 1987 9:18 9:21 18:39 18:41
4 Hermen Velthuis Raalte 1999 9:14 9:33 18:47 18:48
5 Sander Bennink (ACO Van Elderen) Broekland ov 1997 9:18 9:42 19:00 19:02
6 Rik WemmenHove 's-gravenhage 1982 9:28 9:39 19:07 19:08
7 Thomas Bennink (ACO Van Elderen) Broekland ov 1997 9:19 9:54 19:13 19:15
8 Jean Seine Zwolle 1972 9:41 9:56 19:37 19:40
9 Sybren Kemper Raalte 2000 9:33 10:11 19:44 19:45
10 Ruben Benter Raalte 1999 9:45 10:03 19:48 19:50
11 Harald Huijssoon Nijverdal 1981 9:44 10:07 19:51 19:53
12 Ruud Schutte Olst 2000 9:56 9:56 19:52 20:00
13 Gerard Kroes Oldebroek 1970 9:49 10:11 20:00 20:01
14 Jorn Spekschate Olst 1991 9:51 10:14 20:05 20:06
15 Sjoerd Franck Nijverdal 1975 9:59 10:11 20:10 20:14
16 Sander Hoogeveen Hoogeveen 1990 10:09 10:18 20:27 20:29
17 Michel Brinkhuis Zwolle 1991 10:08 10:28 20:36 20:38
18 Thomas Reddering Amsterdam 1989 10:16 10:16 20:32 20:39
19 Stefan Nijenhuis Deventer 1978 10:26 10:13 20:39 20:48
20 Michiel Ridderbos Olst 1976 10:33 10:11 20:44 20:49
21 Alfons Schrijver Marienheem 1968 10:23 10:46 21:09 21:10
22 Martin Keen Twello 1989 10:22 10:49 21:11 21:15
23 Ruben Zweverink Raalte 1976 10:31 10:43 21:14 21:17
24 Jacobus Postma Hellendoorn 1970 10:33 10:50 21:23 21:27
25 Ruben Meijerink Nijmegen 1996 10:20 11:06 21:26 21:32
26 Jan Eikelboom (Aco van Elderen) Lemelerveld 1965 10:39 10:53 21:32 21:34
27 Juul Kruiper Haarle gem hellendoorn 1994 11:27 9:51 21:18 21:40
28 Yoann Bunouf Raalte 1978 10:46 10:57 21:43 21:46
29 Rob Westenenk Raalte 1993 10:47 10:59 21:46 21:50
30 Bert Manenschijn (ACO Van Elderen) Lemele 1968 10:47 11:04 21:51 21:54
31 Rogier Rietman Haarle gem hellendoorn 1995 10:45 10:57 21:42 21:57
32 Johannes Kolkman Zwolle 1990 10:58 10:47 21:45 21:58
33 John Blankhorst Raalte 1971 10:42 11:15 21:57 21:59
34 Sid Middelkamp Olst 2002 10:54 11:06 22:00 22:11
35 Thijs Pijnappel Nieuw heeten 1978 10:50 11:19 22:09 22:12
36 Marten Bolt Zwartsluis 1961 10:50 11:24 22:14 22:16
37 Tonnie De winter Deventer 1964 11:00 11:10 22:10 22:19
38 Jeroen Spijkerman Nijverdal 1977 10:52 11:25 22:17 22:20
39 Rob Schrijver Holten 1984 10:59 11:05 22:04 22:22
40 Jeroen Sparreboom Zwolle 1977 10:46 11:42 22:28 22:30
41 Geert Wevers Bathmen 1970 11:07 11:17 22:24 22:32
42 Imre Ter Halle Hellendoorn 2003 11:17 11:05 22:22 22:32
43 Bennie Haverkort( aco van elderen) Ommen 1960 11:23 11:12 22:35 22:38
44 Ruud Horenberg Raalte 1992 11:16 11:16 22:32 22:44
45 Leon Hekking Raalte 1991 11:24 11:16 22:40 22:44
46 Laurens Jonkman Raalte 1973 11:19 11:23 22:42 22:45
47 Bas Nijland Hellendoorn 1984 11:01 11:39 22:40 22:48
48 Joost Koolhof Raalte 1986 11:32 11:16 22:48 22:51
49 Wout Horenberg Raalte 1992 11:28 11:17 22:45 22:56
50 Harm Wevers Bathmen 2004 11:10 11:43 22:53 22:57
51 Rik Van Assen Raalte 1997 11:28 11:33 23:01 23:05
52 Cas Bakker Deventer 1972 11:26 11:29 22:55 23:06
53 Simon Krukkert Wilp gld 1987 11:13 11:50 23:03 23:12
54 Bart Berentschot Nijverdal 1975 11:36 11:31 23:07 23:15
55 Bert Bekkernens Nieuw heeten 1965 11:36 11:27 23:03 23:16
56 Erwin Langkamp Luttenberg 1972 11:50 11:22 23:12 23:19
57 Jorg Roetgerink Hellendoorn 1992 11:47 11:24 23:11 23:19
58 Ton Mars Luttenberg 1977 11:34 11:39 23:13 23:22
59 Roy Neulen Marienheem 1997 11:40 11:39 23:19 23:29
60 Frank Ten Elsen Hilversum 1991 11:29 11:57 23:26 23:36
61 Marcel Woetenenk Markelo 1976 11:46 11:33 23:19 23:37
62 Dennis Van der Heijden Raalte 1991 11:50 11:55 23:45 23:48
63 Folkert Visser Holten 1980 11:50 11:46 23:36 23:49
64 René Westenenk Raalte 1966 11:55 11:51 23:46 23:53
65 Anton Honcoop Heeten 1976 11:34 12:07 23:41 23:55
66 Rudy Brinkman Raalte 1957 11:57 12:02 23:59 24:04
67 Mathieu Filart Nijverdal 1976 11:34 12:32 24:06 24:08
68 Jeroen Kroes Raalte 1979 11:59 12:03 24:02 24:09
69 Gerben Kemper Raalte 1976 11:57 12:03 24:00 24:11
70 Robin Klein Boonschate Holten 2003 11:45 12:26 24:11 24:15
71 Paul Tielbeek Raalte 1959 11:52 12:22 24:14 24:18
72 Guido Biesterbos Raalte 1984 11:54 12:22 24:16 24:19
73 Iwan Rekveld Raalte 1980 11:57 12:22 24:19 24:24
74 Tjalling Roodvoets Heino 1970 11:59 12:25 24:24 24:30
75 Edwin Roescher Heeten 1970 12:11 12:12 24:23 24:31
76 Gerard Masman Lemelerveld 1961 12:13 12:19 24:32 24:37
77 Sybren Zwerink Raalte 2001 12:41 11:42 24:23 24:39
78 Mark Overmars Raalte 1987 12:14 12:24 24:38 24:41
79 Martin Cents Raalte 1966 11:54 12:34 24:28 24:41
80 Bjorn Bruinsma Nijverdal 2006 12:12 12:25 24:37 24:42
81 Robbert-Jan Meijer Raalte 1986 12:20 12:18 24:38 24:54
82 Christian Nieuwenhuis Heeten 1993 12:12 12:47 24:59 25:05
83 Jesse Jochems Haarle gem hellendoorn 1999 13:07 11:37 24:44 25:06
84 Ben Schrijver (Aco Ommen) Lemelerveld 1954 12:12 12:50 25:02 25:07
85 Jelle Piksen Hellendoorn 1990 12:22 12:41 25:03 25:10
86 Jan Maarten Albers Heeten 1962 12:24 12:45 25:09 25:12
87 Karel Mars Raalte 1964 12:35 12:31 25:06 25:13
88 René Meijer Lemelerveld 1973 12:14 12:56 25:10 25:14
89 Wouter Velderman Raalte 1984 12:19 12:50 25:09 25:17
90 Rudi Ellenbroek Marienheem 1962 12:43 12:40 25:23 25:27
91 Robert Bourquin Wijhe 1967 12:18 13:00 25:18 25:30
92 Luuk Ten Have Nieuw heeten 1996 13:06 12:04 25:10 25:33
93 Ronald Harbrink Zwolle 1978 12:36 12:53 25:29 25:37
94 Oscar Ouwerkerk Raalte 1978 12:26 13:03 25:29 25:38
95 Gerben Holtmaat Luttenberg 1977 12:34 12:59 25:33 25:42
96 Willem Van de Meent Dalfsen 1976 12:50 12:36 25:26 25:44
97 Twan Schrijver Raalte 2000 12:14 13:35 25:49 25:56
98 Nick Holterman Raalte 1998 13:00 12:42 25:42 25:57
99 Dennis Groeneveld Heeten 1973 12:47 12:58 25:45 25:58
100 Fabian Marsch Holten 1984 13:05 12:25 25:30 25:59
101 Ties Hoogeslag Raalte 2006 12:43 13:03 25:46 26:00
102 Wilfried Schutte Olst 1965 12:58 12:53 25:51 26:02
103 Frank Middelkoop Heeten 1956 12:42 13:11 25:53 26:02
104 Ronald Voort Almelo 1981 13:00 12:41 25:41 26:04
105 Fons Ten Zijthof Raalte 1960 13:05 13:03 26:08 26:19
106 Gerard van Schooten Raalte 1955 13:02 13:09 26:11 26:23
107 Arie Van der Lee Raalte 1966 13:12 13:05 26:17 26:26
108 Robert-Jan Janssen Raalte 1966 12:49 13:34 26:23 26:29
109 Arthur Koenjer Holten 1980 13:04 13:12 26:16 26:30
110 Mark Opstal Raalte 1973 12:55 13:28 26:23 26:30
111 Nouk Mensink Heeten 2003 12:54 13:29 26:23 26:34
112 Cees Pas Raalte 1966 13:42 12:43 26:25 26:42
113 Frans Bril Bathmen 1956 13:15 13:17 26:32 26:51
114 Martin Wallink Olst 1986 13:07 13:16 26:23 26:57
115 Andre Evers Marienheem 1963 13:05 13:42 26:47 26:58
116 Frank Grotentraast Wesepe 1990 12:46 13:49 26:35 27:02
117 Chiel Hunneman Nieuw heeten 1996 13:46 12:56 26:42 27:05
118 Martin Kleinherenbrink Nieuw heeten 1978 13:30 13:21 26:51 27:05
119 Johan Haverslag Marienheem 1954 13:41 13:07 26:48 27:06
120 Melvin Peters Deventer 1987 13:56 12:43 26:39 27:08
121 Niels Wessels Heino 1981 13:45 13:11 26:56 27:12
122 CasCas Jorink Raalte 1997 13:05 13:56 27:01 27:14
123 Marinus Haarman Raalte 1966 13:33 13:19 26:52 27:14
124 Gerrit Morrenhof Heino 1966 13:35 13:26 27:01 27:16
125 William Sprakel Rijssen 1986 13:03 13:49 26:52 27:17
126 Winfried Timmer Nijverdal 1970 13:21 13:46 27:07 27:20
127 Ad Eilert Raalte 1968 13:55 12:54 26:49 27:28
128 Hans Grotentraast Wesepe 1985 13:52 13:11 27:03 27:29
129 René Aarnink Nieuw heeten 1965 13:33 13:52 27:25 27:31
130 Arnold Van Dijk Lemelerveld 1975 13:48 13:37 27:25 27:39
131 Marcel Andriesse Zürich (CH) 1976 13:59 13:12 27:11 27:41
132 Rico Andriesse Okkenbroek 1973 13:45 13:35 27:20 27:49
133 Rick Kruiper Raalte 1968 13:27 14:07 27:34 27:50
134 Ben in 't Veld Raalte 1963 13:49 13:54 27:43 27:52
135 Sven Huigen Hengelo ov 2002 14:02 13:23 27:25 27:53
136 Niels Benhadda Nijverdal 1982 14:02 13:47 27:49 28:04
137 Igor Ter Halle Hellendoorn 1969 12:51 15:11 28:02 28:13
138 Remon Lanters Raalte 1989 14:10 13:46 27:56 28:15
139 Kaj Van Leusen Hellendoorn 1971 14:05 13:49 27:54 28:19
140 Stephan Rohaan Rohaan Enter 2002 13:39 14:14 27:53 28:24
141 Gerard Fikken Marienheem 1958 13:42 14:38 28:20 28:37
142 René Hollegien Utrecht 1988 13:55 14:25 28:20 28:38
143 Marinus Louwerse Oosterhesselen 1962 14:23 13:50 28:13 28:40
144 Gino Schrijver Wijhe 1966 14:42 13:31 28:13 28:42
145 Huub Rotink Haarle gem hellendoorn 1963 13:55 14:28 28:23 28:44
146 Frank Holterman Raalte 1967 13:57 14:28 28:25 28:45
147 Jan Feenstra Dalfsen 1962 14:55 13:23 28:18 28:46
148 Hans Veldhoen Raalte 1956 14:14 14:17 28:31 28:47
149 Patrick Roelofs Raalte 1969 14:25 14:19 28:44 29:01
150 Mark Nijenkamp Nijverdal 1976 14:44 14:21 29:05 29:23
151 Marc Maathuis Hengelo ov 1970 15:29 13:36 29:05 29:32
152 Stijn Van den Broek Raalte 1968 14:31 14:45 29:16 29:33
153 Bas Voorveld Rijssen 1988 14:51 14:16 29:07 29:37
154 Mark Oostewechel Raalte 1981 14:34 14:50 29:24 29:45
155 Gerard Tielbeke Raalte 1950 14:50 14:42 29:32 29:48
156 Gerrit Jan Mollema Olst 1962 14:52 14:38 29:30 29:49
157 Egbert Geertsma Groningen 1961 15:13 14:14 29:27 29:53
158 Erik Van Assen Raalte 1969 14:42 14:53 29:35 29:56
159 Maarten Van doorn Zwolle 1972 14:04 15:50 29:54 29:59
160 Marco Jansink Raalte 1968 14:23 15:21 29:44 29:59
161 Tristan Emo Raalte 2001 15:06 14:43 29:49 30:05
162 Gerrit Jansen Raalte 1942 14:57 14:57 29:54 30:12
163 Peter Willems Haarle gem hellendoorn 1967 15:15 15:03 30:18 30:42
164 Ivar Zwerink Raalte 2004 15:06 15:38 30:44 31:00
165 Koen Diekman Raalte 1970 15:25 15:17 30:42 31:04
166 Frank Grolleman Raalte 1985 15:25 15:19 30:44 31:09
167 Dick Huis in't Veld Nieuw heeten 1959 15:08 15:56 31:04 31:12
168 Kevin Veldkamp Heeten 1996 14:27 16:32 30:59 31:20
169 Jos Arents Nieuw heeten 1963 15:37 15:30 31:07 31:35
170 Wilko Van der Graaf Heino 1964 15:26 15:46 31:12 31:35
171 Jos Veltjen Raalte 1963 15:30 15:47 31:17 31:35
172 Rene Bannink Holten 1964 15:46 15:33 31:19 31:47
173 Menno Herder Nieuw heeten 1994 15:18 16:09 31:27 31:50
174 Steven Raemdonck Londerzeel (BE) 1972 15:14 16:08 31:22 31:53
175 Benny Koerhuis Raalte 1958 15:43 16:22 32:05 32:31
176 Jeroen Piksen Hellendoorn 1956 17:12 17:34 34:46 35:07
177 Jordy Ten Elsen Haaksbergen 1998 17:23 19:47 37:10 37:41
178 Ab Koetsier Holten 1946 18:42 18:43 37:25 37:49
179 Harry Bartelds Luttenberg 1964 20:01 20:23 40:24 40:57
180 Richard Hallink Nijverdal 1983 20:08 25:26 45:34 45:59

Bedrijven  Crossloop 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Beaphar 4 Raalte 2017 21:07 21:25 42:32 42:35
2 Fysiotherapie Salland 2 Raalte 2017 22:19 22:08 44:27 44:37
3 Nijhof Installatietechniek 1 Broekland ov 2017 25:51 25:11 51:02 51:12
4 Beaphar 1 Raalte 2017 28:52 28:13 57:05 57:19
5 Beaphar 2 Raalte 2017 28:52 28:26 57:18 57:32

Dames  Crossloop 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Sarah-Lynn Reuver Zwolle 1986 20:45 21:53 42:38 42:40
2 Marieka Op den Dries-Wermink Hellendoorn 1987 22:29 22:46 45:15 45:18
3 Hanneke Koenjer Zwolle 1986 22:26 23:04 45:30 45:35
4 Minke Holleboom Heeten 1996 22:53 22:47 45:40 45:46
5 Jolien Schutte Olst 1970 22:58 23:42 46:40 46:43
6 Aafke Willemsen Nieuw heeten 1979 23:28 23:59 47:27 47:32
7 Agnes Doedens Schalkhaar 1963 23:45 24:17 48:02 48:07
8 Christel Nij Bivank Heino 1985 23:45 24:15 48:00 48:08
9 Anita Spieker Deventer 1962 23:55 24:20 48:15 48:20
10 Sylvia Wichink Raalte 1967 24:14 24:39 48:53 49:00
11 Juliette Wenisch Deventer 1975 24:27 25:02 49:29 49:37
12 Hanke Van de Bunt Zwolle 1984 25:04 25:01 50:05 50:13
13 Elke Schemmann Utrecht 1968 25:18 25:01 50:19 50:28
14 Gerda Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1958 25:08 25:29 50:37 50:42
15 Irma Mars Zwolle 1965 24:57 25:44 50:41 50:45
16 Daphne Grolleman Nieuw heeten 1991 26:11 26:07 52:18 52:29
17 Oriëtte Langevoort Bathmen 1981 26:21 26:36 52:57 53:07
18 Elroy Burink Heeten 1969 26:33 27:07 53:40 53:50
19 Eva Roerink Lemelerveld 1987 26:25 28:22 54:47 54:58
20 Corine Dankelman Hellendoorn 1981 27:38 27:34 55:12 55:23
21 Anneke Broersma Lemelerveld 1995 28:05 27:38 55:43 55:49
22 Sophie Oostewechel Luttenberg 1997 28:04 28:07 56:11 56:16
23 Elise Venemans Raalte 1963 29:18 29:14 58:32 58:46
24 Annemarie Van Vilsteren Deventer 1985 29:34 29:46 59:20 59:35
25 Miriam Maat Raalte 1969 29:52 29:51 59:43 59:58
26 Wilma Rouweler Raalte 1969 29:52 30:18 1:00:10 1:00:25
27 Ceciel Meijer Colmschate 1962 29:53 30:33 1:00:26 1:00:37
28 Suzanne Bos Gorssel 1991 29:56 30:35 1:00:31 1:00:41
29 Anneke Reuvers Zwolle 1968 29:55 31:53 1:01:48 1:01:58

Heren  Crossloop 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Johan Kats Deventer 1969 17:42 17:36 35:18 35:20
2 Nick Zwienenberg Nijverdal 1988 17:43 17:46 35:29 35:30
3 Wynfrith Meijwes Voorburg 1982 17:48 18:14 36:02 36:04
4 Niek Boom Nieuw heeten 1992 17:41 18:33 36:14 36:16
5 Arne Mulder Zwolle 1990 18:39 18:12 36:51 36:52
6 Thomas de Vos Deventer 1985 18:03 19:02 37:05 37:08
7 Frank Meijer Nijverdal 1981 18:31 19:23 37:54 37:56
8 Mark Saathof Nijverdal 1973 19:18 19:01 38:19 38:21
9 Pascal Dankelman Ommen 1986 18:56 19:29 38:25 38:27
10 Jort Schutte Nieuw heeten 1989 18:55 19:46 38:41 38:44
11 Ruben Groote Stroek Nijverdal 1989 19:22 19:40 39:02 39:05
12 Jeroen Eektimmerman Raalte 1968 19:40 20:02 39:42 39:44
13 Niek Koppenaal Zwolle 1990 20:06 19:54 40:00 40:02
14 Jeroen Ten Klooster Wijhe 1974 20:05 20:06 40:11 40:14
15 Jan Van Ommen Hattem 1969 20:32 20:09 40:41 40:43
16 Dirk Hoekman Bathmen 1962 20:13 20:44 40:57 40:59
17 André Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1959 20:18 20:50 41:08 41:11
18 Sjoerd Overmars Heino 1980 20:24 20:49 41:13 41:16
19 Herwin Hasewinkel Zwolle 1969 20:32 20:49 41:21 41:23
20 Peter Schrijver Deventer 1990 20:47 20:34 41:21 41:28
21 Michael Kuil Hattem 1986 20:56 20:37 41:33 41:46
22 Ronald Kraaijenzang Twello 1972 20:50 21:01 41:51 41:55
23 John Van den Berg Lemelerveld 1985 20:38 21:18 41:56 42:00
24 Hilco Prins Heino 1965 20:44 21:27 42:11 42:14
25 Kevin Verschoor Broekland ov 1988 21:15 21:04 42:19 42:25
26 Sjoerd Jansen Raalte 1986 21:14 21:09 42:23 42:30
27 René Hulsman Raalte 1965 21:17 21:44 43:01 43:05
28 Theo Boekema Zwolle 1957 21:28 21:43 43:11 43:13
29 René Brinkhof Zwolle 1962 21:20 22:04 43:24 43:26
30 Djur Ijsseldijk Lierderholthuis 1985 21:41 22:05 43:46 43:54
31 Raymond Ramaker Den ham ov 1980 21:34 22:53 44:27 44:30
32 Joey Rozendal Lemelerveld 1989 21:47 22:44 44:31 44:35
33 Ted Heethaar Haarle gem hellendoorn 1981 22:07 22:26 44:33 44:38
34 Frank Hofstede Raalte 1973 22:18 22:39 44:57 45:02
35 Michel Schuiting Nijverdal 1983 22:19 22:42 45:01 45:07
36 Kevin Kamphuis Wierden 1987 22:20 22:46 45:06 45:09
37 Gerald Booijink Broekland ov 1965 22:26 22:50 45:16 45:19
38 Thomas Roerink Lemelerveld 1991 22:22 22:52 45:14 45:20
39 Leo Meijerink Ommen 1965 22:41 22:42 45:23 45:28
40 Michel Castelijns Twello 1968 22:20 23:00 45:20 45:29
41 Jaco Middag Nijverdal 1970 22:38 23:06 45:44 45:49
42 Hans Kogelman Raalte 1986 22:51 22:55 45:46 45:53
43 Noël Peeters Raalte 1964 23:01 22:47 45:48 45:54
44 Jan Kieftenbeld Zwolle 1974 22:46 23:12 45:58 46:03
45 Peter Mulder Dedemsvaart 1968 22:52 23:12 46:04 46:07
46 Edwin Middelkamp Olst 1969 22:24 23:53 46:17 46:21
47 Piet Stroek Rotterdam 1956 23:13 23:05 46:18 46:24
48 Laurens Koenjer Raalte 1984 22:41 23:45 46:26 46:30
49 Jurgen Jonkman Marienheem 1987 22:39 23:45 46:24 46:32
50 Herman Bicethuis Nijverdal 1964 23:00 23:25 46:25 46:33
51 Ronald Metselaar Hattem 1987 23:33 22:54 46:27 46:40
52 Willie Mars Heino 1955 23:09 23:32 46:41 46:43
53 Marcel Muhlack Diepenveen 1985 23:34 23:05 46:39 46:49
54 Emiel Sanders Deventer 1981 23:13 23:45 46:58 47:09
55 Jacco Bonhof Raalte 1966 23:17 23:53 47:10 47:14
56 Bert Bekkernens Nieuw heeten 1965 23:38 23:32 47:10 47:15
57 Lars Aarts Zwolle 1973 23:29 23:48 47:17 47:20
58 Silvo Van der Vegte Raalte 1956 23:33 23:57 47:30 47:33
59 Jan Nij Bijvank Heino 1958 23:23 24:06 47:29 47:37
60 Jos Scholten Zwolle 1986 23:38 23:49 47:27 47:40
61 Michel Van Straaten Raalte 1969 23:41 23:53 47:34 47:41
62 Patrick Hemmen Dalfsen 1993 24:06 23:25 47:31 47:46
63 Chris Maatman Raalte 1977 23:54 23:48 47:42 47:47
64 Joost Bruggeman Raalte 1976 23:42 24:03 47:45 47:51
65 Jan Bloo Raalte 1961 23:38 24:10 47:48 47:54
66 Gerben Koopman Zwolle 1975 23:22 24:32 47:54 47:57
67 Peter Van Assem Raalte 1975 23:42 24:08 47:50 47:59
68 Edwin Bouwhuis Wijhe 1970 23:47 24:14 48:01 48:07
69 Jordy Nijmeijer Wijhe 1988 23:52 24:16 48:08 48:16
70 Harry Marissink Nieuw heeten 1958 23:47 24:27 48:14 48:17
71 Ronald Bos Twello 1970 25:01 23:24 48:25 48:36
72 Willem-Jan Tanck Enschede 1965 24:25 24:06 48:31 48:39
73 Dennis Klein Koerkamp Raalte 1973 23:47 24:48 48:35 48:44
74 Jeroen Peeters Raalte 2000 23:29 25:18 48:47 48:53
75 Nick Tory Zwolle 1988 24:09 24:33 48:42 48:55
76 Ton Koopman Heeten 1957 24:15 24:39 48:54 49:00
77 Tonnie Bosman Nieuw heeten 1960 24:04 24:51 48:55 49:03
78 Gerhard Bloo Raalte 1956 24:05 24:53 48:58 49:06
79 Frank Jansen van der Sligte Olst 1967 24:02 24:59 49:01 49:07
80 Arend Burgers Deventer 1963 24:17 24:43 49:00 49:10
81 Stefan Alferink Heeten 1986 24:33 24:35 49:08 49:19
82 Eric Rouweler Raalte 1968 24:52 24:28 49:20 49:32
83 Danny Berghuis Lemelerveld 1986 24:45 25:07 49:52 50:03
84 Thye Jansman Raalte 1987 25:27 24:34 50:01 50:15
85 Ap Brands Zwolle 1950 24:51 25:28 50:19 50:23
86 Rijjan Bos Gorssel 1958 25:06 25:14 50:20 50:27
87 Peter M. Jansen Zwolle 1954 25:09 25:12 50:21 50:30
88 Johan Wessels Nijverdal 1981 24:36 25:38 50:14 50:30
89 Gerard Schrijver Raalte 1970 24:51 25:33 50:24 50:37
90 Johan Scholten Zwolle 1981 24:59 25:26 50:25 50:38
91 Dennis Ophoff Zwolle 1990 24:56 25:44 50:40 50:46
92 Diethard Jansen Zwolle 1968 25:07 25:37 50:44 50:52
93 Dennis Klein Boonschate Holten 1975 25:05 25:39 50:44 50:56
94 Erik Burink Heeten 1970 25:09 25:48 50:57 51:00
95 Matthijs Kipchoge Raalte 1988 24:03 26:58 51:01 51:08
96 Ron Timmer Raalte 1985 25:20 25:51 51:11 51:23
97 Maarten Hoogstraten Deventer 1964 25:52 25:45 51:37 51:44
98 Marco Reuvers Zwolle 1970 25:58 25:43 51:41 51:50
99 John Brandwacht Nijverdal 1967 25:26 26:18 51:44 51:52
100 Edwin Meijer Raalte 1971 25:12 26:27 51:39 51:52
101 Michel Mars Nieuw heeten 1975 25:55 26:20 52:15 52:26
102 Jan Martijn Jansen Deventer 1968 26:19 26:07 52:26 52:38
103 Wim Ebbink Deventer 1962 25:56 26:37 52:33 52:45
104 Milan IJsseldijk Raalte 1988 25:59 27:05 53:04 53:13
105 Hendri Markvoort Holten 1965 26:37 26:29 53:06 53:18
106 Erik Kogelman Haarle gem hellendoorn 1965 25:58 27:19 53:17 53:28
107 Hidde Jansman Raalte 1992 26:50 26:49 53:39 53:53
108 Edwin Dekker Dalfsen 1983 26:49 28:07 54:56 55:10
109 Tone Ten Hove Marienheem 1949 27:10 27:48 54:58 55:14
110 Gerard Oosterlaar Raalte 1958 26:59 28:12 55:11 55:24
111 Anton Kreileman Nijverdal 1949 27:54 27:58 55:52 56:08
112 Herman Huinink Deventer 1964 28:46 28:47 57:33 57:48
113 Roel Ten Klooster Wijhe 1948 28:53 29:08 58:01 58:13
114 Harry Van der vegt Raalte 1949 28:43 29:40 58:23 58:38
115 Rob van Gelder Deventer 1962 27:55 30:52 58:47 58:58
116 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 29:51 29:57 59:48 1:00:05