Uitslagenlijst
26-04-2019  Koningsloop  Wijhe

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  600 meter zo hard als je kan! (t/m 6 jaar)
Plts Naam Woonplaats Finish Foto
1 Maud Jansen Wijhe 2:40
2 Lot Bult Wijhe 2:41
3 Chloé Spijksma Wijhe 2:42
4 Isa Krosman Wijhe 2:52
5 Cato Bouwer Wijhe 2:53
6 Faye Schonewille Olst 2:53
7 Madelief Meulenbelt Wijhe 2:54
8 Noor Bult Wijhe 2:54
9 Saar Schuurman Wijhe 2:55
10 Tessa De bruijne Wijhe 2:58
11 Milou De Vos Wijhe 3:08
12 Mirthe Berenschot Wijhe 3:10
13 Aimée Van Amersfoort Wijhe 3:13
14 Luna Boerman Wijhe 3:17
15 Marit Dijk Zwolle 3:18
16 Myra Dijk Wijhe 3:20
17 Lynn Slinkman Wijhe 3:28
18 Daniek Van Tongeren Wijhe 3:29
19 Maylin Elshof Wijhe 3:31
20 Minke Draaijer Wijhe 3:36
21 Roos Schulten Wijhe 3:40
22 Suus Olszanowski Wijhe 4:56

Jongens  600 meter zo hard als je kan! (t/m 6 jaar)
Plts Naam Woonplaats Finish Foto
1 Matthijs Roodvoets Heino 2:31
2 Luuk Van Munster Wijhe 2:31
3 Daan Van der vegt Wijhe 2:38
4 Jesper Smeets Wijhe 2:45
5 Ayden Carmichael Wijhe 2:49
6 Pepijn Liefers Wijhe 2:49
7 Cas Van Gilst Wijhe 2:50
8 Senn Hofstede Wijhe 2:50
9 Pom Mulder Wijhe 2:51
10 Levi Schotman Olst 2:52
11 Rein Schipper Wijhe 3:06
12 Kyan Middelkamp Wijhe 3:07
13 Xavi Dekker Wijhe 3:09
14 Teun Olszanowski Wijhe 3:11
15 Paul Askamp Delgado Wijhe 3:12
16 Lars Klein Douwel Wijhe 3:14
17 Figo Beuwer Raalte 3:14
18 Abel Westendorp Wijhe 3:16
19 Jurre De Croon Wijhe 3:17
20 Pim Veldhuis Wijhe 3:18
21 Zenn Scholten Raalte 3:19
22 Maarten Smeets Wijhe 3:20
23 Hidde Jansen Wijhe 3:23
24 Fedde Hollink Olst 3:26
25 Falco Hulstijn Zwolle 3:27
26 Finn Koerhuis Wijhe 3:29
27 Tim Schaapman Zwolle 3:35
28 Ties Bosscher Wijhe 3:36
29 Jens Docter Wijhe 3:40
30 Rens Jansen Wijhe 3:46
31 Dani Van Amersfoort Wijhe 3:50
32 Juliën De Jong Zwolle 4:07
33 Julian Schulten Wijhe 4:07
34 Gijs Kwakkel Wijhe 4:11
35 Koen Grootenhuis Wijhe 4:34
36 Jack Spijksma Wijhe 4:48
37 Leon Hulstijn Zwolle 4:48
38 Stan Grootenhuis Wijhe 4:52
39 Dez Koenjer Wijhe 4:57
40 Tygo Dijk Wijhe 4:58

Meisjes  2x 600 meter bikkelen. (7 t/m 9 jaar)
Plts Naam Woonplaats Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Emma Duval (ACO van Elderen) Ommen 2:15 2:28 4:43
2 Lize Pohlmann Wijhe 2:17 2:35 4:52
3 Jasmijn Schoot Uiterkamp Broekland ov 2:26 2:31 4:57
4 Neeltje Bouwer Wijhe 2:24 2:37 5:01
5 Merel Kamphuis Wijhe 2:19 2:48 5:07
6 Maren Dollenkamp Wijhe 2:32 2:49 5:21
7 Nienke Bos Wijhe 2:25 2:56 5:21
8 Anouk Ten Klooster Wijhe 2:41 2:43 5:24
9 Jaden Krosman Wijhe 2:39 2:48 5:27
10 Tara Biesterbos Wijhe 2:40 2:49 5:29
11 Flore Schoot Uiterkamp 39b Broekland ov 2:45 2:56 5:41
12 Lauren Elshof Wijhe 2:48 2:59 5:47
13 Lynn De bruijne Wijhe 2:48 3:05 5:53
14 Pien Kamphuis Wijhe 2:54 3:07 6:01
15 Jinte Westerop Wijhe 2:49 3:16 6:05
16 Lynn Grob Wijhe 2:57 3:15 6:12
17 Tess Eikelenberg Wijhe 3:04 3:17 6:21
18 Emma Busscher Wijhe 3:01 3:28 6:29
19 Saar Bosch Wijhe 3:03 3:51 6:54
20 Pleun Korsmit Wijhe 3:02 3:52 6:54
21 Jolie Drost Wijhe 3:13 3:43 6:56
22 Suze Verhoeven Wijhe 3:06 3:57 7:03

Jongens  2x 600 meter bikkelen. (7 t/m 9 jaar)
Plts Naam Woonplaats Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Dani Kappert Olst 2:16 2:12 4:28
2 Thijs Helder Deventer 2:13 2:18 4:31
3 Roemer Hilarides Wijhe 2:19 2:18 4:37
4 Nout Bosch Wijhe 2:13 2:30 4:43
5 Daan Boomgaard Wijhe 2:19 2:28 4:47
6 Matz Van Tilburg Nieuw heeten 2:27 2:30 4:57
7 Wouter Bakker Wijhe 2:26 2:32 4:58
8 Twan Biesterbos Wijhe 2:20 2:43 5:03
9 Niek Meulenbelt Wijhe 2:23 2:49 5:12
10 Sep Mulder Wijhe 2:32 2:41 5:13
11 Hein Schalkwijk Wijhe 2:29 2:44 5:13
12 Ivan Bekking Wijhe 2:33 2:46 5:19
13 Seb Jonathan Mulder Wijhe 2:33 2:50 5:23
14 Simon Schaapman Zwolle 2:48 2:39 5:27
15 Pepijn Kanis Wijhe 2:40 2:57 5:37
16 Timo Hollink Olst 2:50 2:50 5:40
17 Luca Grob Wijhe 2:46 2:54 5:40
18 Cas Overweg Wijhe 2:43 2:58 5:41
19 Finn Willemsen Wijhe 2:51 2:59 5:50
20 Bram Kleinherenbrink Wijhe 2:46 3:08 5:54
21 David Kortleve Wijhe 2:53 3:17 6:10
22 Vigo Berenschot Wijhe 3:01 3:12 6:13
23 Davy Jansen Wijhe 3:16 3:29 6:45
24 Joost Grootenhuis Wijhe 2:51 4:27 7:18

Meisjes  3x 600 meter snot voor de ogen. (10 t/m 12 jaar)
Plts Naam Woonplaats Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Bruto Foto
1 Ypke Kranendijk Wijhe 2:11 2:20 2:14 6:45
2 Daantje Van zanten Wijhe 2:16 2:25 2:26 7:07
3 Annabel Weteringe Raalte 2:16 2:30 2:21 7:07
4 Fieke Nijkamp Wijhe 2:17 2:31 2:24 7:12
5 Renske Bos Wijhe 2:18 2:36 2:35 7:29
6 Tess Willemsen Wijhe 2:27 2:57 2:44 8:08
7 Marthe Schalkwijk Wijhe 2:37 2:51 2:43 8:11
8 Bo Van Riel Heino 2:40 3:05 2:42 8:27
9 Lise Schoot Uiterkamp Wijhe 2:41 3:04 2:45 8:30
10 Lindsy Ye Raalte 2:26 3:04 3:15 8:45
11 Fleur Eikelenberg Wijhe 2:36 3:02 5:22 11:00

Jongens  3x 600 meter snot voor de ogen. (10 t/m 12 jaar)
Plts Naam Woonplaats Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Bruto Foto
1 Tyson Krosman Wijhe 2:04 2:09 2:06 6:19
2 Rens Ten klooster Wijhe 2:09 2:19 2:13 6:41
3 Stijn Pohlmann Wijhe 2:14 2:22 2:11 6:47
4 Twan Weteringe Raalte 2:27 2:17 2:19 7:03
5 Robin Damen Wijhe 2:16 2:29 2:23 7:08
6 Morris Haarman Raalte 2:18 2:28 2:22 7:08
7 Max Assink Raalte 2:17 2:29 2:23 7:09
8 Toon Hulman Deventer 2:21 2:35 2:35 7:31

Dames 40-  5 KM prachtig door Wijhe
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Gerja Zielman Heino 18:52 18:54
2 Mandy Hansma Sint jansklooster 20:47 20:49
3 Jasmijn Postma Hellendoorn 21:50 21:54
4 Jolanda Regout Zwolle 22:41 22:44
5 Lynn Ten Kate Wijhe 22:41 22:56
6 Saskia De Koeijer Utrecht 23:06 23:10
7 Marjoke Seidel Deventer 23:15 23:18
8 Tamara Vasilica Nijverdal 23:36 23:41
9 Fieke Roetert Steenbruggen Wijhe 24:04 24:15
10 Mijke Grootenhuis Wijhe 24:00 24:20
11 Ellen Slot Wijhe 25:56 26:10
12 Nomi Kramer Raalte 27:20 27:31
13 Anneli Hullegie Deventer 27:24 27:35
Penn and Ink- NY
14 Marieke Peelen Olst 27:35 27:58
Ygdrasil Team 1
15 Iris Benter Raalte 28:50 29:11
16 Marlou Hullegie Twello 29:58 30:08
Penn and Ink- NY
17 Iris Veldink Wijhe 30:00 30:19
18 Anne-Karien Smeets Wijhe 30:36 30:56
19 Petra Krijger Raalte 31:23 31:39
20 Britt Groen Wijhe 32:54 33:12
21 Jasmijn Hoeve Wijhe 37:32 37:36
22 Tessa Kolleman Wijhe 37:32 37:36
23 Kim Lenstra Wijhe 37:41 38:04
Ygdrasil Team 1
24 Claudia Visser Zwolle 37:47 38:11

Dames 40+  5 KM prachtig door Wijhe
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Arlana Van Ommen Zwolle 22:59 23:05
Bij Schulten team 1
2 Lianne Arling Schalkhaar 23:29 23:38
Gemeente Olst-Wijhe
3 Mariske Van der Wall Heino 24:28 24:35
4 Wendy Scheuten Wijhe 26:20 26:26
5 Mireille Kinket Deventer 27:05 27:11
Polymer Science Park
6 Corry Kroondijk Olst 27:06 27:26
7 Marry Hooijer Zwolle 27:20 27:29
8 Inge Ruiter Wijhe 28:31 28:47
Bij Schulten team 2
9 Priscilla Lips Wijhe 29:12 29:19
Polymer Science Park
10 Ina Handstede Wijhe 29:41 29:51
11 Leontine Maas Zwolle 29:51 30:04
Gemeente Olst-Wijhe
12 Bertha Zwiers Wijhe 31:59 32:13
13 Jaqueline van Breukelen Olst 32:02 32:25
Ygdrasil Team 1
14 Ingrid Maaten Olst 33:02 33:19
Bij Schulten team 2
15 Karin Philippi Haarlem 35:21 35:37
16 Irna Zwiers Deventer 36:54 37:08

Heren 40-  5 KM prachtig door Wijhe
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Mark Hogeboom Zwolle 17:40 17:42
2 Mark Groot Bronsvoort Marienheem 17:53 17:54
3 Luc Kappert Markelo 18:01 18:02
4 Michiel Broeksma Zwolle 18:18 18:20
5 Ruben Benter Raalte 18:24 18:25
6 Kristian Geerts Zwolle 18:34 18:39
7 Niek Koppenaal Zwolle 18:46 18:50
8 Ted Krukkert Haarle gem hellendoorn 18:59 19:01
9 Johan Fleer Ijsselham 19:16 19:19
Spie Wijhe Team 1
10 Jeremy Sinke Deventer 19:55 19:57
11 Mark Holterman Raalte 20:09 20:11
12 Steven Paulus Apeldoorn 20:35 20:40
Polymer Science Park
13 Koen Jansen Wijhe 20:49 21:03
14 Justin Voppen Wijhe 21:08 21:12
15 Wasilewski Adrian Olst 21:29 21:40
16 Joost Koolhof Raalte 21:43 21:47
17 Andre Heide Staphorst 21:57 22:02
Spie Wijhe Team 1
18 Arjen Duteweert Marienheem 22:24 22:36
19 Kees Hulman Deventer 22:44 22:56
20 Wijnand Koenjer Wijhe 22:54 23:06
Spie Wijhe Team 2
21 Marco Siemens Zwolle 23:01 23:08
Spie Wijhe Team 2
22 Marnick Bourquin Wijhe 23:09 23:12
DA Drogisterij Bourquin
23 Berjn Eckelboom Wijhe 23:00 23:18
24 Jules Bourquin Wijhe 23:27 23:34
DA Drogisterij Bourquin
25 Nils Schut Elburg 23:43 23:48
Polymer Science Park
26 Gydo Willemsen Wijhe 23:44 23:49
Polymer Science Park
27 Kaj Bakker Raalte 24:00 24:11
28 Kevin van Rumpt Olst 23:54 24:15
Ygdrasil Team 2
29 Tim Tadema Zwolle 24:13 24:21
30 Frank Eikenaar Zwolle 24:13 24:21
31 Jasoer Ponsteen Wijhe 24:16 24:24
32 Vincent Veldhuis Staphorst 24:25 24:46
33 Jordy Leerkes Wijhe 25:15 25:34
34 Jeppe Kranendijk Wijhe 25:45 25:57
35 Ivo van Vloodorp Zwolle 25:56 26:19
Ygdrasil Team 2
36 Sjoerd Schoenaker Wijhe 26:06 26:29
37 Sam Van Os Zwolle 26:42 26:59
38 Merijn Hondelink Wijhe 29:38 29:49
39 Nazim Voka Leeuwarden 41:46 42:02

Heren 40+  5 KM prachtig door Wijhe
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Frankwin Mussche Zwolle 19:12 19:14
2 Rene Kip Zwolle 19:18 19:23
3 Ernst Zwijnenberg DWLoopschool Hattem Heino 19:21 19:25
4 Ronald Schotman Heino 19:28 19:31
5 Marcel De Ruiter Zwolle 19:42 19:45
6 Rinko Oosterveen Zwolle 19:57 20:01
7 Maurits Korterink Zwolle 20:18 20:25
8 Folkert Hilarides Wijhe 20:33 20:39
9 Jan Eikelboom (Aco van Elderen) Lemelerveld 20:40 20:43
10 Wiebe Van Meulen Zwolle 21:57 22:00
Spie Wijhe Team 1
11 Robert Bourquin Wijhe 22:07 22:10
DA Drogisterij Bourquin
12 Martin Bouwhuis Wijhe 22:24 22:29
Spie Wijhe Team 1
13 Tjalling Roodvoets Heino 22:37 22:44
14 Henk Ruigrok Zwolle 22:45 22:54
Gemeente Olst-Wijhe
15 Vincent Jansen Wijhe 23:33 23:52
Bij Schulten team 2
16 Erik Kieftenbeld Heino 23:58 24:09
Nijhof Installatietechniek
17 Willie Schrijver Marienheem 24:03 24:12
Nijhof Installatietechniek
18 Jos Klein koerkamp Olst 23:52 24:13
Ygdrasil Team 2
19 Wim Handstede Wijhe 24:06 24:15
20 Marcel Hagen Raalte 24:12 24:23
Nijhof Installatietechniek
21 Ronald Jorna Wijhe 24:45 24:51
22 Edwin Kramer Raalte 24:42 24:52
23 Gerrit Morrenhof Heino 24:57 25:05
24 Andre Middelkamp Wijhe 25:00 25:17
25 Gerard Van Schooten Raalte 25:12 25:23
Spie Wijhe Team 2
26 Johan Koenjer Heino 25:27 25:40
Spie Wijhe Team 2
27 Gary Mosterd Wijhe 25:39 25:59
Bij Schulten team 1
28 Dick Van Os Zwolle 26:46 27:04
29 Tonny Holleboom Broekland ov 27:12 27:32
Gemeente Olst-Wijhe
30 Fons Kogelman Raalte 27:38 27:48
31 John Lubberding Wijhe 28:03 28:10
32 Jan Boerkamp Olst 28:02 28:13
33 Mans Veldsink Dedemsvaart 27:52 28:14
34 Gerrit Nieuwenhuis Wijhe 28:46 28:58
35 Anne De Jong Amsterdam 28:43 29:03
36 Ben Ruiter Wijhe 28:48 29:09
Bij Schulten team 2
37 Wilko Van der Graaf Heino 29:25 29:37
38 Martijn Heuven Raalte 29:50 29:59
39 Wim Mouwer Nunspeet 30:29 30:54
40 Gerard Roke Zwolle 37:49 38:13

Dames 40-  10 KM crème de la crème
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Jolanda Van Dam - Dijk Lemele 41:32 41:34
2 Aafke Willemsen Nieuw heeten 43:50 43:54
3 Oriëtte Langevoort Bathmen 51:18 51:31
4 Lies Van Vliet Wijhe 55:01 55:11
5 Marleen De Vos - van den Oord Wijhe 56:09 56:19
6 Esther Ten Brinke Rijssen 57:52 58:06
7 Sanne Kanis Wijhe 1:02:50 1:03:06
8 Jitske Haijtink Deventer 1:04:06 1:04:27

Dames 40+  10 KM crème de la crème
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Saskia Schutte Veessen 40:16 40:20
2 Jolien Schutte Olst 44:46 44:49
3 Agnes Doedens Schalkhaar 47:13 47:25
4 Amyke Veurink Zwolle 47:39 47:48
5 Gerda Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 48:43 48:56
6 Silvia Klein Hofmeijer Wijhe 55:41 55:57
7 Elise Venemans Raalte 55:48 56:00
8 Marian Bloo Raalte 55:47 56:03
9 Ellen Schulten Wijhe 56:11 56:26
10 Hannelore Hemeltjen Wijhe 56:30 56:45
11 Jennie Dijk-Schemmekes Wijhe 58:14 58:30
12 Ceciel Meijer Colmschate 58:29 58:42
13 Karin Besten Daarlerveen 58:22 58:44
14 C.M. Van Dam Wijhe 59:50 1:00:11
15 IREEN GRANDJEAN Wijhe 1:03:59 1:04:11
16 Karen Wever Nijverdal 1:05:51 1:06:13

Heren 40-  10 KM crème de la crème
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Thomas De Vos Deventer 35:23 35:25
2 Rob Goutbeek Zwolle 35:33 35:34
3 Maurits Bloem Zwolle 38:04 38:05
4 Jan Otter Holten 38:28 38:30
5 Maurice Wessels Groningen 40:12 40:24
6 Jan-Maarten Bomhof Heino 43:56 44:04
7 Hennie Fiet Wijhe 43:59 44:10
8 Thijs Schuiling Wijhe 44:36 44:57
9 Jeroen Hollink Olst 44:43 45:00
10 Rob Westenenk Raalte 45:08 45:16
11 Jorn Kleine Schaars Wijhe 45:35 45:50
12 Niek Kleine Schaars Wijhe 46:55 47:09
13 Frank Bosscher Wijhe 47:20 47:34
14 Justin Campbell Hilversum 47:19 47:38
15 Tom Roelofs Raalte 48:11 48:26
16 Wout Horenberg Raalte 48:18 48:36
17 Mark Elshof Wijhe 48:39 48:52
18 Frank Schutte Hattem 49:00 49:08
19 Jeffrey Folkert Wijhe 51:00 51:17
20 Bas Schulten Wijhe 52:40 52:57
21 Ruben Dijk Zwolle 53:06 53:18
22 Jeroen Mars Raalte 53:12 53:34
23 Gernald Kanis Wijhe 54:50 55:06
24 Jasper Provoost Deventer 56:29 56:52
25 Bart Mosterd Wijhe 1:04:07 1:04:27

Heren 40+  10 KM crème de la crème
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Peter Van den Hengel Deventer 38:03 38:05
2 Lennaert Steen Zwolle 39:09 39:11
3 Theo Veldhuis Wijhe 40:16 40:19
4 André Bijvank Haarle gem hellendoorn 40:29 40:32
5 René Hulsman Raalte 41:43 41:48
6 Bertus Mensink Zwolle 42:32 42:36
7 Leo Meijerink Ommen 43:02 43:09
8 Udo Waanders Hellendoorn 44:09 44:10
9 Martin Van Boheemen Diepenveen 44:31 44:36
10 Wim Dekker Wijhe 44:43 44:47
11 Casper Bekken Schalkhaar 45:03 45:08
12 Johan Kloosterman Lemelerveld 45:47 45:53
13 Frank Jansen van der Sligte Olst 45:55 46:03
14 Andre Gottemaker Nijverdal 46:15 46:29
15 Robert Kilsdonk Zwolle 46:44 47:04
16 Frans Van Delft Zwolle 47:06 47:16
17 Michel Marsman Wijhe 47:30 47:39
18 Hans Huizinga Deventer 47:58 48:03
19 Fernando Perez Garcia Olst 48:09 48:24
20 Hans Groot Koerkamp Wijhe 48:27 48:30
21 Jan Bloo Raalte 48:18 48:36
22 Hennie Koenjer Raalte 48:56 49:14
23 Ton Koopman Heeten 49:22 49:40
24 Benno Abbink Wijhe 49:54 50:07
25 Erik-Jan Berends Wijhe 50:40 51:00
26 Rob Froonhoff Amersfoort 51:39 51:53
27 Johan Schutte Hattem 51:47 51:55
28 Jan Meier Hardenberg 52:13 52:20
29 Ton De Ram Wijhe 53:44 53:52
30 Roel Ten Klooster Wijhe 53:53 53:59
31 Ton Plender Wijhe 54:33 54:50
32 Rene Van Dekken Epe 55:23 55:42
33 Jan De Boer Raalte 56:49 56:59
34 Toon Schuiling Wijhe 56:41 57:01
35 Johan Riesebosch Zwolle 56:53 57:07
36 Gert Dekker Wijhe 57:50 58:06
37 Gerold Boersen Wijhe 58:02 58:24
38 Anton Haverkamp Olst 58:02 58:24
39 Ad Eilert Raalte 58:21 58:37
40 Gerrit Jansen Raalte 58:21 58:37
41 Gerard Boerkamp Olst 1:02:58 1:03:15