Uitslagenlijst
04-05-2019  Ronde van Oranjewoud  Heerenveen

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

V, t/m 14  5 km prestatieloop t/m 14 jaar
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Féra De Vries Heerenveen 2004 22:26 22:29

M, t/m 14  5 km prestatieloop t/m 14 jaar
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Maxwell Bayer Huizen 2004 22:51 22:53
2 Maikel Potkamp Heerde 2006 22:58 23:01
3 Loek Hartkamp Boksum 2006 24:58 25:00
4 Julian Van der Laan Oranjewoud 2007 26:08 26:14
5 Floris Jacob Toutenhoofd Heerenveen 2010 26:12 26:15
6 Ruben Jacob Visser Heerenveen 2008 26:12 26:15
7 Laurens Van der Laan Oranjewoud 2005 27:39 27:46
8 Mart Talman De knipe 2011 30:35 30:45
9 Klaas Jan Scholtens Heerenveen 2006 31:47 31:59

V  5 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Eline Kelly Eesveen 1993 20:22 20:24
2 Nynke Altena Leeuwarden 1996 22:01 22:03
3 Mathilde Spitzen De blesse 1996 24:41 24:44
4 Monique Zijlstra Heerenveen 1981 24:50 24:54
5 Gineke Oosterhuis Den helder 1979 24:56 24:59
6 Lidia De Jong Maarssen 1982 24:56 25:00
7 Martine Oosterloo Beetsterzwaag 1973 25:14 25:18
8 Eva Brandsma Heerenveen 1978 26:22 26:26
9 Geertje Tuakora Surhuizum 1992 26:24 26:33
10 Djûke Elzinga Joure 1979 26:31 26:35
11 Patrycja Barteczko Heerenveen 1983 27:01 27:07
12 Helen De Lange Idskenhuizen 1978 27:17 27:23
13 Iwona Szalkowska Heerenveen 1973 27:22 27:28
14 Chrissie Koning Heerenveen 1990 27:51 28:02
15 Lize Talsma Tijnje 1973 27:57 28:08
16 Sandra Slof Sneek 1989 28:03 28:08
17 Lisanne De Jong Drachten 1990 28:39 28:45
18 Amanda Tijmersma Mildam 1992 29:12 29:19
19 Anneke Visser Heerenveen 1976 29:14 29:21
20 Debora Kroese Heerenveen 1987 29:25 29:33
21 Feinette Brouwer Gorredijk 1987 30:00 30:11
22 Silvia Kramer De knipe 1979 30:35 30:45
23 Adri Sluis Mildam 1960 30:53 30:58
24 Alice Fortuin Joure 1969 31:08 31:12
25 Selina Kok Heerenveen 1993 31:18 31:30
26 Grietje Van Dijk Heerenveen 1966 31:31 31:41
27 Agnes Dommerholt Heerenveen 1973 32:05 32:11
28 Antsje Hoeneveld Boelenslaan 1968 32:23 32:29
29 Gwendolyn Maes Groningen 1989 32:30 32:37
30 Mirelle Mak Leeuwarden 1990 33:08 33:20
31 Marloes Landman Sneek 1977 33:18 33:22
32 Freke Abma Leeuwarden 1988 33:13 33:25
33 Anskje Pietersma Woudsend 1983 33:22 33:29
34 Suze Hoekstra Heerenveen 1989 33:20 33:30
35 Simona Van den Bergs Heerenveen 1967 33:49 33:57
36 Yvonne Hagels Wirdum fr 1970 33:57 34:07
37 Catelijne Neelis Heerenveen 1980 33:57 34:07
38 Boukje Wijmans Joure 1985 34:20 34:25
39 Gonnie De Wagt Gorredijk 1970 34:21 34:32
40 Agatha Pietersma Woudsend 1986 34:28 34:35
41 Idith Dooper Sneek 1996 34:34 34:40
42 Jellina Spinder Drachten 1992 34:41 34:47
43 Anita Bekema Luinjeberd 1991 35:10 35:14
44 Deborah De Boer-Tuinstra Poppingawier 1959 35:07 35:16
45 Corrien Dijkstra Heerenveen 1985 36:32 36:43
46 Yvette Van der Laan Oranjewoud 1972 37:14 37:25
47 Manon Heida Heerenveen 1977 38:14 38:21
48 Elza Agricola Sint nicolaasga 1973 38:58 39:07
49 Geke Westerhuis Rottevalle 1968 39:39 39:44

M  5 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Rikjan Bathoorn Peize 2000 17:14 17:17
2 Jordi Dommerholt Heerenveen 1996 19:06 19:08
3 Rolf Hoekstra Heerenveen 1984 19:38 19:40
4 Harwin Van Lente Genemuiden 1990 20:05 20:08
5 Huib Van der Veur Mildam 2003 20:10 20:13
6 Eddy Elsinga Heerenveen 1969 20:18 20:20
7 Eric Van der Wal Wartena 1984 20:25 20:29
8 Jappie Doller Oosterwolde fr 1965 20:33 20:36
9 Andres Faber Beilen 1988 21:31 21:34
10 Joey Houtman Nieuwehorne 1989 22:00 22:13
11 Vincent Halman Oranjewoud 1993 22:27 22:31
12 Anne Claus Boelenslaan 1988 22:29 22:32
13 Ydo De Vries Heerenveen 1972 22:37 22:40
14 Berry Pees Eesveen 1967 22:50 22:53
15 Sipke Wielinga Tijnje 1961 23:57 24:03
16 Frank Visser Oppenhuizen 1969 24:11 24:14
17 Ype Boelens Bergum 1961 24:51 24:57
18 Gerard Broekema Heerenveen 1989 25:10 25:15
19 Pieter Van der Bij Irnsum 1957 25:41 25:45
20 Jona Van der wal Heerenveen 2003 26:09 26:12
21 Jacob Visser Heerenveen 1944 26:15 26:19
22 Bart Mariën Buitenpost 1981 26:44 26:53
23 Jan Buursma Houtigehage 1994 27:32 27:36
24 Jop Hellegers Leeuwarden 1988 27:56 28:02
25 Stefan Brandsma Heerenveen 1979 27:52 28:02
26 Gert Van der Laan Oranjewoud 1968 28:22 28:30
27 Wessel Hegie Steenwijk 1985 28:47 28:59
28 Tjerk Jongstra Heerenveen 1956 29:01 29:10
29 Hidde Van Dijk Heerenveen 1961 29:16 29:25
30 Sije Visser Heerenveen 1974 29:44 29:52
31 Thomas Van der Weit De knipe 1968 30:37 30:45
32 Minne Dijkstra Oudehaske 1951 31:55 32:04
33 Ronald Leemeijer Leeuwarden 1981 32:57 33:09
34 Frans Leemeijer Bontebok 1951 32:57 33:09
35 Hilbrand Bos Heerenveen 1982 33:24 33:29
36 Femme de Bruin Leeuwarden 1953 35:26 35:34
37 Klaas Duits Sneek 1944 39:19 39:26
38 Herman Hoekstra Goutum 1952 39:18 39:26

M, t/m 14  10 km prestatieloop t/m 14 jaar
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Jetze Boon Twello 2004 53:22 53:52

V  10 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Suzanne Van Gelder Wolvega 1977 43:20 43:25
2 Lyanne Ditewig-Buwalda Heerenveen 1979 43:32 43:38
3 Anita Bouma Leeuwarden 1987 43:33 43:38
4 Barbara De Grouw Groningen 1999 43:40 43:45
5 Angela Heida Wijnjewoude 1993 44:41 44:52
6 Linda Peereboom Utrecht 1993 46:18 46:23
7 Sjoukje Bouma Groningen 1990 46:59 47:06
8 Marieke Zandvliet Langezwaag 1998 48:13 48:18
9 Sandra Zijlstra Heerenveen 1983 48:50 48:57
10 Judith Dijkstra Zeewolde 1984 49:33 49:39
11 Miranda Dekker Koog aan de zaan 1989 49:27 49:41
12 Anita Van der Wal Harlingen 1971 49:59 50:03
13 Merel Diemont Amsterdam 1988 49:54 50:05
14 Gerrie Van der Meer-Wagenaar Heerenveen 1956 50:30 50:45
15 Jellie Corbée Sneek 1984 51:11 51:31
16 Marian Reitsma Groningen 1981 51:29 51:40
17 Maritha Van Overbeeke Emmeloord 1980 52:03 52:09
18 Janneke Postma Heerenveen 1972 52:00 52:11
19 Maartje Roos Heerenveen 1986 51:45 52:11
20 Susanne De Leeuw Heerenveen 1987 52:18 52:31
21 Joke Nicolai Oosterwolde fr 1963 52:40 52:47
22 Lucia Van der Bijl Bolsward 1967 52:37 52:59
23 Coby De Jong Langezwaag 1975 52:35 53:00
24 Liesbeth Hillebrand Meppel 1965 52:55 53:03
25 Mascha Van der Meer Sneek 1981 53:14 53:26
26 Sippie Roukema Rotstergaast 1956 53:11 53:37
27 Angela Van der Wal Grouw 1980 53:44 53:58
28 Anja Hofstra Witmarsum 1978 53:40 54:01
29 Elles Bolt Heerenveen 1983 53:55 54:09
30 Marjan Rodenhuis Wirdum fr 1966 53:55 54:17
31 Jeltje Dijkstra Nijeholtwolde 1968 54:05 54:27
32 Sjoukje Potijk Sint nicolaasga 1989 54:18 54:28
33 Sia Pasveer Oosterwolde fr 1987 54:22 54:30
34 Trienke Moes Appelscha 1984 54:23 54:30
35 Henny De Jong Boornbergum 2002 54:49 55:11
36 Julie Wolfs Groningen 1997 55:13 55:25
37 Betty Buist Heerenveen 1973 54:55 55:26
38 Boukje Efde Irnsum 1963 55:46 56:00
39 Klaske Portena Sint nicolaasga 1967 55:50 56:12
40 Iveta Chaloupkova Heerenveen 1985 56:02 56:17
41 Inge Helder De knipe 1955 56:01 56:31
42 Anne-Fleur The Groningen 1995 56:25 56:37
43 Hillie Sierdsma Ter idzard 1965 56:20 56:43
44 Alie Kuipers Gorredijk 1965 56:52 57:11
45 Carmen Wielinga - van Beusekom Tijnje 1971 56:40 57:13
46 Marijke Stoker Heerenveen 1983 57:11 57:35
47 Nynke Veldman Akkrum 1983 57:35 57:41
48 Natascha Dijkstra Leeuwarden 1980 57:33 58:02
49 Foekje Van der Kooij Terhorne 1978 57:40 58:10
50 Marrit Dooper Sneek 1992 58:18 58:27
51 Froukje Van Althuis Leeuwarden 1961 58:08 58:30
52 Ria Troost Heerenveen 1964 58:47 59:13
53 Niesje Hes Gorredijk 1974 59:21 59:47
54 Minke Oord Joure 1956 59:33 59:53
55 Esther Helfrich Leek 1971 59:34 59:56
56 Karin De Vries Heerenveen 1968 59:55 1:00:14
57 Itty Speelman Joure 1982 59:56 1:00:15
58 Thea Noord Drachten 1971 1:00:26 1:00:45
59 Dirkje Bouma De knipe 1969 1:00:29 1:00:53
60 Marike Smid Leeuwarden 1990 1:00:21 1:00:53
61 Ali Bosma Heerenveen 1975 1:00:51 1:01:23
62 Mirjam Hoving Heerenveen 1974 1:00:51 1:01:23
63 Michaela Martens Leeuwarden 1960 1:01:29 1:01:52
64 Arjet Veldkamp-Siebenga Heerenveen 1980 1:01:26 1:01:53
65 Nathalie Wubs Heerenveen 1986 1:01:20 1:01:54
66 LYBRICH De Vries - Schakel Oranjewoud 1982 1:01:48 1:01:58
67 Renata Bakker Oranjewoud 1970 1:01:48 1:01:58
68 Evelien Adema-Vanmeulebrouk Boksum 1977 1:01:48 1:01:58
69 Tea Wieland Kollum 1973 1:01:46 1:02:12
70 Lynata Dijkstra Heerenveen 1972 1:02:09 1:02:27
71 Jolanda Atsma Joure 1974 1:02:09 1:02:27
72 Emma Polman Oranjewoud 1989 1:02:27 1:02:48
73 Jacoba Hamstra Heerenveen 1982 1:02:39 1:02:53
74 Ellen Adema De knipe 1982 1:02:39 1:02:53
75 Tineke Klei De knipe 1961 1:02:32 1:02:59
76 Rixt Van der weg Ouwsterhaule 1994 1:02:40 1:03:11
77 Esther Hoekstra Sneek 1971 1:03:19 1:03:46
78 Titia Brouwer-Kamstra Sneek 1959 1:03:23 1:03:52
79 Nynke Dijkstra Oranjewoud 1982 1:03:41 1:04:02
80 Rinske Jonker - de Jong Hemrik 1989 1:04:01 1:04:20
81 Sandra Wever Langezwaag 1972 1:04:12 1:04:37
82 EDITH Slager Wolvega 1969 1:04:27 1:04:38
83 Naraysca Cecilia Drachten 1977 1:04:43 1:05:18
84 Tineke Dijkstra Beetgum 1959 1:05:30 1:05:55
85 IFTIN BURMANIA Sneek 1982 1:06:08 1:06:21
86 Lenie Pietersma Woudsend 1990 1:06:30 1:06:41
87 Hilda Van der Galiën Koudum 1970 1:06:26 1:06:48
88 Sandra Faber Hemrik 1970 1:07:10 1:07:42
89 Sieta Woudstra Hemrik 1966 1:07:10 1:07:42
90 Anja Woudstra Oudehaske 1964 1:08:01 1:08:32
91 Henriette Keun Oudehaske 1967 1:08:00 1:08:32
92 Simone Klapdoor Groningen 1995 1:09:59 1:10:30
93 Lida Deden Heerenveen 1961 1:17:04 1:17:08

M  10 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Erik Bolding Tuk 1983 31:14 31:16
2 Dick Wobbes Veenwouden 1992 35:19 35:20
3 Freek Welbedacht Groningen 1989 36:43 36:44
4 Folkert Visser Bergum 1995 37:05 37:08
5 Victor Bastiaansen Eesveen 1981 37:11 37:13
6 Wout Van Dijk Utrecht 1983 37:25 37:28
7 Timo Berkenbosch Zwolle 1972 38:25 38:27
8 Joost Tijsen Sneek 1980 39:53 39:58
9 Tjeerd Tjeerdsma Heerenveen 1991 41:04 41:11
10 Peter Van Dam Groningen 1972 41:09 41:12
11 Henk Kamsma Groningen 1963 42:41 42:45
12 Hendrik Hoekstra Joure 1971 42:59 43:03
13 Geert Aardema Ravenswoud 1964 43:25 43:31
14 Nico De Jong Heerenveen 1983 44:03 44:10
15 Douwe Bierma Leeuwarden 1982 44:05 44:11
16 Mark Jansen Heerenveen 1976 44:36 44:41
17 Jan Julius Buwalda Heerenveen 1981 44:40 44:44
18 Jasper Rense Heerenveen 1984 45:30 45:39
19 Dennis Keuning Heerenveen 1988 45:23 45:41
20 Fré Adema Oranjewoud 1965 46:07 46:10
21 Bennie De Boer Katlijk 1969 46:46 46:53
22 Ronald De Lange Sneek 1958 46:52 47:05
23 Luc De Valk Ruinerwold 1993 47:03 47:07
24 Martin De Groot Joure 1970 47:09 47:21
25 Richard Buitenga Heerenveen 1969 47:24 47:38
26 Marco Bosma Heerenveen 1986 48:14 48:17
27 Uilke Aize Wind Hardegarijp 1965 48:05 48:17
28 Sander Van lien Leeuwarden 1972 48:13 48:22
29 Edwin Pluis De bult 1969 48:22 48:52
30 Jort Van Ast Rotsterhaule 1963 48:45 48:55
31 Rolf Velema Drachten 1977 48:52 49:10
32 Jan Koehoorn Heerenveen 1958 48:40 49:13
33 Han Verhallen Heerenveen 1975 49:24 49:38
34 Rinze Vd Brug Gorredijk 1960 49:43 49:46
35 Werner De Jong Heerenveen 1972 49:39 49:50
36 Eldert Teijema Heerenveen 1974 49:29 49:51
37 Domien Mulder Joure 1960 49:44 50:00
38 Lars Mellema Heerenveen 1969 50:09 50:19
39 Peter Kuik Haulerwijk 1976 50:25 50:45
40 Wieger Van Keulen Leeuwarden 1959 50:40 50:58
41 Theo Jonker Heerenveen 1987 50:50 51:13
42 Marco Mooij Heerenveen 1959 51:24 51:29
43 Age De Vries Drachten 1974 51:32 51:47
44 Jan Leijstra Witmarsum 1958 51:29 51:52
45 Jacob Terpstra Heerenveen 1961 51:49 52:06
46 Chris Renkema Boerakker 1962 51:43 52:14
47 Wilco Dommerholt Heerenveen 1971 52:23 52:26
48 Marcel Buijs Heerenveen 1967 52:01 52:34
49 Mark Tilman Loppersum 1972 52:08 52:36
50 Jaap Piek Heerenveen 1973 52:10 52:38
51 Robert Jan Bruinsma Mantgum 1973 52:49 52:59
52 Marcel De Jong Heerenveen 1990 53:01 53:13
53 Bouwe Post Heerenveen 1972 52:57 53:22
54 Sjoerd Koelmans Meppel 1948 53:26 53:34
55 Aaldert Van Lingen Bolsward 1970 53:28 53:53
56 Willem De Goede Heerenveen 1980 53:45 54:02
57 Andre Van der Leij Leeuwarden 1970 53:54 54:09
58 Jan Vis Steenwijk 1947 54:02 54:15
59 Bertus Jaarsma Heerenveen 1968 54:07 54:25
60 Thom Kruyt De veenhoop 1993 55:00 55:08
61 Jefta Bogaard Leeuwarden 1968 54:48 55:10
62 Martial Meijer Heerenveen 1988 54:58 55:11
63 Sietse Sietsma Heerenveen 1962 55:05 55:14
64 Sjef Damhuis Steenwijkerwold 1959 55:12 55:30
65 Gerard Donker Tjalleberd 1962 55:20 55:37
66 Edzard Wiersma Follega 1993 55:47 56:08
67 Theewis De Jong Jonkerslan 1951 56:23 56:43
68 Robert Drenth Wolvega 1978 56:17 56:51
69 Wiebren Spieker De knipe 1956 56:33 57:04
70 Haije De Vries Drachten 1969 57:07 57:42
71 Jan Vreeling Oudehaske 1969 57:16 57:48
72 Ton Cusiel Heerenveen 1953 57:23 57:52
73 Jan Miedema Joure 1956 57:44 58:17
74 Jan-Willem Jansen Terhorne 1977 57:49 58:19
75 Anton Langeberg Roordahuizum 1967 59:13 59:33
76 Ed Laagland Sneek 1969 59:17 59:47
77 Evert Dijkstra Appelscha 1958 59:41 1:00:13
78 Sake Lageveen Haulerwijk 1959 1:00:00 1:00:30
79 Chris Vruggink Buitenpost 1974 1:00:25 1:00:45
80 Menno Roskam Sneek 1965 1:00:50 1:01:13
81 Jan Panhuis Leeuwarden 1946 1:00:52 1:01:17
82 Harm Postma Beetgum 1959 1:00:52 1:01:17
83 Harry Elzinga Kollum 1972 1:01:46 1:02:12
84 Harry Maring Oldekerk 1962 1:03:57 1:04:12
85 Thijs De Jong Lippenhuizen 1959 1:04:01 1:04:20
86 Jan Portijk Wolvega 1966 1:10:58 1:11:10
87 Ko Nederhoed Heerenveen 1958 1:12:04 1:12:35

VSen  16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 AM Jacobs Dokkum 1989 1:19:26 1:19:34
2 Irene Cnossen Scharnegoutum 1994 1:21:15 1:21:21
3 Lisanne Faber Oranjewoud 1999 1:22:19 1:22:30
4 Corinne Van der Bijl Oudehaske 1984 1:22:51 1:23:02
5 Ilse Hoekstra Sneek 1998 1:24:05 1:24:32
6 Willemien Van der Woude Drachten 1990 1:25:48 1:26:10
7 Jannie Van de Berg Urk 1992 1:28:39 1:29:12
8 Elske Siemonsma Joure 1984 1:31:29 1:31:45
9 Caitlin Veltenaar Wolvega 1989 1:32:43 1:33:17
10 Joanie Vd veeken Heerenveen 1984 1:34:35 1:34:45
11 Lisa Hakkert Oldemarkt 1994 1:39:10 1:39:40
12 Brecht Wester Heerenveen 1996 1:44:10 1:44:37
13 Marije Bijma Surhuizum 1988 1:44:56 1:45:29
14 Diana Romkes Heerenveen 1990 1:46:42 1:47:10

V35  16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Mireille Baart Wageningen 1981 1:09:36 1:09:40
2 Nynke Steigenga Exmorra 1983 1:18:58 1:19:05
3 Saskia Verijzer-Sleking Den helder 1975 1:20:04 1:20:10
4 Grietje Van der Schaaf Berlikum fr 1976 1:21:18 1:21:43
5 Sjoukje De Boer Heerenveen 1979 1:22:20 1:22:42
6 Winanda Dijkstra Drachten 1979 1:27:12 1:27:27
7 Wilma Van der Wal Joure 1976 1:27:30 1:27:47
8 Christel Zijlstra Sint nicolaasga 1975 1:28:24 1:28:41
9 Maaike Rodenhuis Oranjewoud 1981 1:28:39 1:28:58
10 Katolina Dijkstra Leeuwarden 1983 1:31:10 1:31:34
11 Marije Boschma Joure 1983 1:31:23 1:31:40
12 Frieda Wijnia Joure 1977 1:31:46 1:32:02
13 Anneke De Vries Oudehaske 1976 1:31:47 1:32:17
14 Elvira Van Houten-de Jong Opende 1982 1:33:10 1:33:37
15 Marian Macco Joure 1978 1:34:52 1:35:09
16 Bianca Coehoorn Sneek 1978 1:35:58 1:36:20
17 Ila Velema Drachten 1981 1:40:35 1:40:54

V45  16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Liesbeth Steenbergen Sneek 1966 1:16:55 1:16:59
2 Wieja Talman-Hofstra Jonkerslan 1972 1:19:27 1:19:38
3 Annie Zijlstra-Andringa Sint nicolaasga 1969 1:19:47 1:20:07
4 Wytske Kok Joure 1972 1:21:02 1:21:15
5 Marian Pruiksma-Terpstra Joure 1966 1:22:22 1:22:36
6 Henrieta Oosterbaan - van der Meulen Goenga 1971 1:25:09 1:25:32
7 Dirkje Van de Berg Urk 1970 1:25:32 1:26:05
8 Geesken Zikking-Dommerholt Almere 1967 1:27:47 1:28:03
9 Inge Van Deemter Groningen 1972 1:28:16 1:28:42
10 Hikmet Yigit Leeuwarden 1974 1:30:09 1:30:33
11 Agnes Heida Wijckel 1968 1:33:16 1:33:25
12 Renate Buma Heerenveen 1973 1:37:11 1:37:30
13 Catharina Groenland Bolsward 1967 1:39:38 1:39:58
14 Debbie Wijman Emmeloord 1968 1:41:14 1:41:48
15 Masja De Boer Oudeschoot 1971 1:45:34 1:46:07
16 Geartsje Visser-de Groot Heerenveen 1967 1:46:39 1:46:44
17 Sandra Postma Sint nicolaasga 1968 1:50:03 1:50:23
18 Jikkie Hummel de Jong Broek fr 1965 1:52:15 1:52:35

V55+  16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Alie Brouwer Joure 1963 1:14:37 1:14:54
2 Janet Werkema Sneek 1961 1:19:12 1:19:17
3 Wilma Van Galen Wolvega 1962 1:21:16 1:21:26
4 José Stuivenvolt Emmeloord 1963 1:27:28 1:27:43
5 Gea Elgersma Sneek 1963 1:27:34 1:28:02
6 Anny Ploeg Grootegast 1964 1:32:02 1:32:15
7 Inge Kools Leeuwarden 1959 1:42:11 1:42:29
8 Imca Vaartjes Akkrum 1964 1:45:33 1:46:07
9 Anke Peterson Leeuwarden 1950 1:46:48 1:47:18

MSen  16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Jan Sytze Jonker Hemrik 1986 55:36 55:38
2 Michiel Hornstra Luxwoude 1988 1:08:38 1:08:47
3 Gerjan Dijkstra Joure 1986 1:09:01 1:09:08
4 Kevin De Kroon Gorredijk 1991 1:12:19 1:12:28
5 Piet Rienstra Oudemirdum 1986 1:16:30 1:16:46
6 Bart Sternsdorff Heerenveen 1985 1:20:25 1:20:49
7 Wiemer Hoekstra De knipe 1985 1:20:53 1:21:00
8 Michiel Reinders Heerenveen 1984 1:25:55 1:26:24
9 Rik Van der Woude Drachten 1988 1:26:06 1:26:28
10 Jacob Van Dijk Leeuwarden 1984 1:26:36 1:26:59
11 Dennis Mulder Groningen 1996 1:39:24 1:39:32

M35  16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Karel-Jan Lensen Groningen 1982 56:50 56:52
2 Willem De haan Garijp 1976 58:38 58:40
3 Erik Rodenhuis Oranjewoud 1978 1:05:25 1:05:30
4 Rogier Rozendaal Leeuwarden 1983 1:05:59 1:06:02
5 Carlos Fidalgo Langezwaag 1976 1:06:10 1:06:14
6 Hayco Van der Velde Heerenveen 1976 1:07:39 1:07:44
7 Harold Brouwer Heerenveen 1977 1:12:37 1:12:49
8 Tsjerk-Sake Castelein Grouw 1978 1:13:36 1:13:52
9 Gerrit Duits Sneek 1979 1:13:51 1:13:58
10 Gerco Van Gerner Heerenveen 1978 1:18:01 1:18:08
11 Pascal Hartkamp Boksum 1975 1:19:24 1:19:33
12 Karsten Hiemstra Goutum 1979 1:19:43 1:20:07
13 Stefan Ter Wijlen Emmeloord 1984 1:21:06 1:21:20
14 Gerlof Hoekstra Bergum 1983 1:27:38 1:28:02
15 Pieter Kalsbeek Heerenveen 1975 1:29:34 1:30:01
16 Klaas Krist Heerenveen 1981 1:44:24 1:44:40

M45  16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Foppe Van der Heide Drachten 1971 58:41 58:43
2 Jan Tolsma Berlikum fr 1972 1:04:52 1:04:55
3 Keimpe De Vries Giekerk 1967 1:12:48 1:13:03
4 André Jellema Leeuwarden 1969 1:13:09 1:13:16
5 Simon Speelman Sneek 1966 1:14:33 1:14:39
6 Klaas Hoekstra Heerenveen 1968 1:15:45 1:15:49
7 Wieger Schotanus Balk 1970 1:15:45 1:15:53
8 Willem Biemolt Utrecht 1971 1:15:52 1:16:17
9 Sjouke Venema Wageningen 1972 1:16:17 1:16:23
10 Harrie Loos Emmeloord 1964 1:17:36 1:17:48
11 Rene Miedema Bolsward 1969 1:18:19 1:18:29
12 Rob Froonhoff Amersfoort 1966 1:21:38 1:21:58
13 Feitze Van der Hoek Heerenveen 1971 1:22:25 1:22:31
14 Marten Van der Kamp Beetsterzwaag 1970 1:22:05 1:22:33
15 Sijbrand Dijkstra Heerenveen 1967 1:22:14 1:22:44
16 Heico Visser Heerenveen 1969 1:22:23 1:22:44
17 Han Goodijk Steenwijk 1969 1:24:36 1:24:56
18 Teije Sikkema Leeuwarden 1967 1:27:25 1:27:52
19 Rinke Booi Bergum 1964 1:27:53 1:28:23
20 Frans De Graaf Heerenveen 1972 1:29:28 1:29:52
21 Alex Van Dalen Heerenveen 1964 1:30:09 1:30:29
22 Peter De Winter Heerenveen 1972 1:31:08 1:31:35
23 Erwin Scheve Zwolle 1973 1:31:33 1:31:45
24 Chris Speelman Sneek 1969 1:32:04 1:32:29
25 Fedde Beijert Ureterp 1970 1:32:35 1:32:59
26 Francisco Oosterbaan Goenga 1968 1:35:56 1:36:19
27 Peter Boersen Leeuwarden 1964 1:42:11 1:42:29

M55+  16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Rob Van de Graaf Hoogeveen 1962 1:00:37 1:00:39
2 Sieds Wiersma Drachten 1962 1:04:35 1:04:37
3 Kosta Poltavets De knipe 1962 1:06:20 1:06:23
4 Ritske Flootman Menaldum 1964 1:07:26 1:07:29
5 Henk Ruiter Sneek 1962 1:11:44 1:11:48
6 Johan Bloemhof Bolsward 1959 1:12:48 1:12:53
7 Jan Uiterwijk Mildam 1958 1:15:51 1:15:53
8 Rienk De Vries Bergum 1957 1:16:38 1:16:48
9 Frits Feddema Heerenveen 1960 1:17:15 1:17:19
10 Roald Van Rossum Broek fr 1963 1:17:28 1:17:39
11 Johan Noordenburg Jubbega 1949 1:19:26 1:19:37
12 Rudy Miedema Heerenveen 1960 1:19:41 1:19:58
13 Jan Stolker Steenwijk 1951 1:19:42 1:20:10
14 John De Jongh Emmeloord 1960 1:21:50 1:22:02
15 Hans Nagtegaal Grouw 1956 1:25:24 1:25:33
16 Aalze Vriezema Opeinde 1962 1:25:48 1:26:11
17 Peter Londema Sneek 1949 1:26:00 1:26:26
18 Mink Van der weg Sint nicolaasga 1954 1:26:59 1:27:15
19 Gerard Van de Guchte Emmeloord 1962 1:27:26 1:27:42
20 Jan Nanninga Leeuwarden 1961 1:27:36 1:27:47
21 Johan Smit Heerenveen 1964 1:28:08 1:28:20
22 Siebren Bosma Nieuweschoot 1954 1:28:39 1:28:58
23 Herman Wassens Leeuwarden 1960 1:30:09 1:30:32
24 Johan Beintema Leeuwarden 1959 1:32:56 1:33:09
25 Hendrik Stoelwinder Heerenveen 1956 1:32:25 1:33:10
26 Marcel Boel Gersloot 1959 1:32:51 1:33:12
27 Henk Velkers Joure 1956 1:32:54 1:33:14
28 Wijnand Bok Emmeloord 1957 1:33:20 1:33:36
29 Fred Flohil Emmeloord 1956 1:33:21 1:33:36
30 Henk De Groot Bergum 1960 1:33:53 1:34:24
31 Durk Brouwer Sneek 1958 1:36:39 1:37:08
32 Rinse Tichelaar De knipe 1954 1:38:51 1:39:12
33 Bram Molenaar De knipe 1961 1:38:47 1:39:14
34 Jaap Wit Heerhugowaard 1948 1:46:49 1:47:18
35 Febo Perdok Heerenveen 1951 1:54:34 1:55:01

V  25 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Carien Gibcus Rotterdam 1980 1:13:28 39:00 1:52:28
2 Marieke Otten Groningen 1983 1:23:24 44:46 2:08:10
3 Sofia Houwer Joure 1980 1:23:25 45:03 2:08:28
4 Inge Van Schaick Leeuwarden 1961 1:23:56 45:15 2:09:11
5 Tryntsje Postma-Bouwhuis Scharsterbrug 1987 1:27:34 42:43 2:10:17
6 Janny Veenstra Drachten 1973 1:25:56 47:51 2:13:47
7 Alinda Wigarda Wolvega 1981 1:32:37 52:32 2:25:09
8 Karin Boersma Sint nicolaasga 1965 1:32:37 52:36 2:25:13
9 Jacquelien Van Bloois Emmeloord 1964 1:34:59 51:28 2:26:27
10 Marijke De Jong Wolsum 1969 1:35:10 54:40 2:29:50
11 Monique Ketelaar Blauwhuis 1970 1:35:10 54:40 2:29:50
12 Marja Van der Werf- Zoer Joure 1963 1:35:30 57:22 2:32:52
13 Ienskje Van der weg Rohel 1971 1:40:23 1:06:44 2:47:07

M  25 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Oukubay Huruy Heerenveen 1994 58:52 33:10 1:32:02
2 Sjirk Bijma Joure 1992 1:05:15 34:13 1:39:28
3 Jurriaan Rouw, de Oranjewoud 1975 1:05:14 34:14 1:39:28
4 Alex Bergsma Doorwerth 1977 1:06:02 34:00 1:40:02
5 Edwin Eijgelaar Sintjohannesga 1970 1:05:14 36:19 1:41:33
6 Marten Conradie Scharnegoutum 1974 1:06:17 37:23 1:43:40
7 Imre Van Hijum Joure 1977 1:07:56 36:58 1:44:54
8 Teade Rispens Heerenveen 1980 1:07:59 38:23 1:46:22
9 Mark Landman Steenwijk 1988 1:09:09 38:12 1:47:21
10 Klaas Kroese Scharnegoutum 1968 1:09:12 39:16 1:48:28
11 Gerlof Veldstra Mildam 1984 1:10:39 38:46 1:49:25
12 Ronald De Haan Hoogezand 1974 1:13:29 38:59 1:52:28
13 Eddie Van der Tuin Langezwaag 1972 1:12:46 40:32 1:53:18
14 Paul Miedema Berlikum fr 1996 1:13:44 40:13 1:53:57
15 Jos Van Barneveld Heerenveen 1963 1:14:56 39:35 1:54:31
16 Gerald Hoogeveen Bolsward 1965 1:16:39 38:03 1:54:42
17 Wouter Den Dekker Heerenveen 1976 1:16:56 39:22 1:56:18
18 Jaap Gerritsma Bolsward 1996 1:15:12 42:23 1:57:35
19 Martijn Nota Heerenveen 1979 1:22:59 37:41 2:00:40
20 Jan Van der werf Oenkerk 1971 1:18:50 44:08 2:02:58
21 Kees Visser De knipe 1961 1:18:54 44:19 2:03:13
22 Wessel De Vries Leeuwarden 1977 1:20:50 42:59 2:03:49
23 Eddy Danes Meppel 1959 1:20:37 43:23 2:04:00
24 Catrinus Vroom Hijum 1971 1:23:56 41:05 2:05:01
25 Niels Van der Veldt Sneek 1989 1:18:59 47:17 2:06:16
26 Willem Hofman Winsum fr 1977 1:23:25 44:29 2:07:54
27 Ron Van der Jagt Rotterdam 1965 1:23:25 44:46 2:08:11
28 Gerben De Hoop Heeg 1983 1:21:39 46:59 2:08:38
29 Eric Jansen Zwolle 1966 1:24:09 44:54 2:09:03
30 Piet Streefkerk Boelenslaan 1957 1:24:46 46:14 2:11:00
31 Lammert Van der Meij Leeuwarden 1967 1:23:56 47:25 2:11:21
32 Luut De Jong Woudsend 1966 1:27:33 45:19 2:12:52
33 Egbert NIkkels Boornbergum 1968 1:27:01 46:30 2:13:31
34 Thomas Lakerveld Sneek 1989 1:28:19 47:14 2:15:33
35 Anne Stobbe Tollebeek 1951 1:27:33 48:43 2:16:16
36 Piet Boelens Kollumerzwaag 1952 1:30:12 50:37 2:20:49
37 Harrit Winia Sint nicolaasga 1962 1:32:37 52:36 2:25:13
38 Leo Vaandrager Luttelgeest 1958 1:34:59 51:42 2:26:41