Uitslagenlijst
09-03-2019  Veneboerloop  Drachten

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes t/m 11 jaar  Kidsrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Zoey De Vries Drachten 2008 6:11 6:13
2 Madelief Johnstone Drachten 2008 6:20 6:23
3 Anouk Huisman Zuidlaren 2009 6:37 6:39
4 Linde Halma Drachten 2008 6:39 6:43
5 Hilde Wagenaar Frieschepalen 2007 6:48 6:50
6 Eline Van Wijk Drachten 2009 7:11 7:13
7 Vera Donker Drachten 2010 7:20 7:23
8 Sterre De Boer Drachten 2009 7:32 7:35
9 Anne-Fleur Van Assen Drachten 2008 7:38 7:41
10 Hannah Van Elselo Drachten 2008 8:18 8:22

Meisjes 12 t/m 15 jaar  Kidsrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Tess Jaarsma Sneek 2005 5:37 5:39
2 Suze De Vries Sneek 2004 5:48 5:49
3 Martje Ter Doest Beetsterzwaag 2006 6:01 6:03
4 Maud Visscher Holwierde 2005 6:07 6:08
5 Charlize Sankar Drachten 2005 6:13 6:17
6 Sarah De Vries Drachten 2005 6:17 6:19
7 Fleur De Vries Drachten 2005 6:36 6:38
8 Suze Zwerver Boornbergum 2005 6:37 6:39
9 Aurelia Broersma Frieschepalen 2006 6:42 6:44
10 Lisanne De Jong Drachten 2006 6:44 6:46
11 Aina Zwerver Boornbergum 2004 6:44 6:46
12 Anouk Van Wijk Drachten 2007 7:08 7:10
13 Benthe De Vlugt Drachten 2006 8:51 8:54
14 Sanny Kootstra Drachten 2003 10:37 10:40

Jongens t/m 11 jaar  Kidsrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Jesse De Zwart Drachten 2010 6:14 6:17
2 Otto Johnstone Drachten 2010 6:20 6:23
3 David Larasen Surhuisterveen 2009 6:33 6:35
4 Jesper Schra Drachten 2009 6:39 6:42
5 Marne Van der Kooi Bergum 2007 6:49 6:53
6 Merijn Westra Drachten 2010 6:54 6:56
7 Simon Talstra Drachten 2009 7:09 7:12
8 Hidde Terpstra Drachten 2009 7:11 7:15
9 Lex Pronk Drachten 2008 7:13 7:17
10 Wilmer Van der Maar Drachten 2008 7:14 7:19
11 Daniël Van Assen Drachten 2010 7:27 7:30
12 Lennart Toering Drachten 2011 8:08 8:12
13 Sjors Boonstra Ureterp 2012 9:51 9:55

Jongens 12 t/m 15 jaar  Kidsrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Sam Van der Werf Sneek 2005 5:09 5:11
2 Marijn Piek Drachten 2004 5:19 5:21
3 Sietze Ketelaar Heeg 2005 5:36 5:37
4 Jorrit Broersma Frieschepalen 2004 5:59 6:01
5 Hidde Veenstra Drachten 2004 5:58 6:01
6 Koen Bootsman Delfzijl 2006 6:05 6:08
7 Izak Venema Havelterberg 2007 6:11 6:15
8 Kieran Schra Drachten 2005 6:13 6:16
9 Ruben Piek Drachten 2006 6:19 6:22
10 Mark Scholten Drachten 2004 6:26 6:29
11 Douwe De Vries Drachten 2006 6:31 6:34
12 Jessesjoerd De Boer Drachten 2006 6:46 6:49

Dames  5 km Recreatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Dione Schipper Steenwijkerwold 2004 20:27 20:28
2 Larissa Van Essen Groningen 1996 21:46 21:47
3 Hannah Talstra Drachten 2004 22:01 22:02
4 Cato Bontekoe Drachten 1997 22:06 22:07
5 Helga Keijer Drachten 1965 22:08 22:11
6 Jorlin Ruinemas Steenwijk 1978 22:23 22:25
7 Tsjetty Visser Bergum 1995 24:14 24:17
8 Martine Oosterloo Beetsterzwaag 1973 24:46 24:49
9 Rinske Jonker - de Jong Hemrik 1989 25:04 25:07
10 Marrith De Jong Surhuisterveen 2001 25:22 25:25
11 Lieneke Jepma Beetsterzwaag 1992 25:31 25:34
12 Margreet Ausma Marum 1978 25:53 25:55
13 Lieneke Bakker van Bruggen Ureterp 1965 28:33 28:39
14 Hilde Koopmans Drachten 1976 28:44 28:48
15 Annemarie Bax Drachten 1968 29:01 29:05
16 Nelly Mulder Drachten 1966 29:12 29:18
17 Rinske Van der Vliet Beetsterzwaag 1963 29:26 29:32
18 Fokje De Vries Ureterp 1975 29:42 29:48
19 Jildau Lont Drachten 1994 29:39 29:48
20 Marloes Cuijpers Drachten 1976 30:33 30:38
21 Genet Habte Drachten 1994 30:50 30:59
22 Meike Terpstra Drachten 2001 30:58 31:01
23 Tani-Mara Nicolai Damwoude 1988 31:29 31:39
24 Linda Dolstra-deGraaf Drachten 1971 31:34 31:39
25 Josie Wilming Drachten 1962 31:36 31:40
26 Antsje Hoeneveld Boelenslaan 1968 31:42 31:50
27 Sietske Rijkema-Boersma Rottevalle 1962 31:44 31:52
28 Wietske Friso Drachten 1972 31:49 31:58
29 Anika Bos-Boersma Drachten 1981 31:55 32:01
30 Nynke Meijer-Beerda Drachten 1986 31:55 32:01
31 Margriet Lap Drachten 1973 31:57 32:08
32 Esmée Bouma Zuidhorn 1997 32:01 32:08
33 Marjolein Cabalt Drachten 1979 31:58 32:08
34 Syanne Huisma Driesum 2001 32:01 32:09
35 Matty Wijngaarden Drachten 1964 32:02 32:10
36 Karin Veltman Drachten 1970 32:08 32:14
37 Floor Driessen Drachten 1972 32:07 32:15
38 Esther De Best Drachten 1971 32:09 32:17
39 Jannie Talsma Heerenveen 1969 32:14 32:18
40 Esther Suthoff Drachten 1978 32:17 32:26
41 Jinke De Kroon Hemrik 1987 32:36 32:44
42 Mennie Postmus Drachten 1964 32:42 32:47
43 Ciska Linders Drachten 1968 32:50 32:57
44 Yvonne Veldman Marum 1970 32:58 33:05
45 Amarins Kampen Ureterp 1973 33:06 33:13
46 Ammy Langenbach Gorredijk 1949 33:25 33:31
47 Jannie Eppinga Drachten 1964 33:38 33:46
48 Gerlinde Veenstra-de Groot Rottevalle 1983 33:40 33:47
49 Anja Lucy Cazemier Drachten 1968 33:41 33:47
50 Michelle Vellenga Drachten 1978 34:08 34:15
51 Alie Van der Wal Drachten 1962 34:19 34:26
52 Gea Van der Veen Drachten 1961 34:22 34:32
53 Merel Venema Drachten 1975 34:46 34:52
54 Miracle Okonkwo Drachten 1981 35:18 35:28
55 Sijkie Amels Drachten 1955 35:22 35:30
56 Naaijer-Sterenborg Sandra Drachten 1976 36:16 36:23
57 Astrid Zijlstra-Edens Lekkum 1960 37:16 37:22
58 Geke Westerhuis Rottevalle 1968 38:48 38:54

Heren  5 km Recreatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Tom Hendrikse Assen 1998 15:35 15:36
2 Mads Meijer Meppel 2003 17:18 17:19
3 Michel Van Kruchten Groningen 1984 18:21 18:22
4 Jamir Verhagen Paterswolde 2002 18:35 18:36
5 Marco Post Appelscha 2000 18:36 18:37
6 Jesse Joram Stork Surhuisterveen 2001 18:39 18:40
7 Jordi Dommerholt Heerenveen 1996 18:43 18:44
8 Albert Pieter Venema Havelterberg 1979 18:45 18:47
9 Jurre Van der Vaart De wilp gn 1999 18:46 18:48
10 Jacob Van der galien Dokkum 2003 18:50 18:51
11 Bert Ausma Marum 1972 20:25 20:27
12 Onno Hiemstra Appelscha 1998 21:15 21:17
13 Albert Van der Woude Oostermeer 2005 21:32 21:33
14 Anne Claus Boelenslaan 1988 21:39 21:41
15 Thomas Helmholt Bergum 1986 22:05 22:08
16 Rob Libbers Groningen 1966 22:12 22:14
17 Mark Terpstra Drachten 2000 22:23 22:24
18 Lars Van der Meulen Drachten 2001 22:35 22:37
19 Nicky Korte Drachten 1985 22:36 22:46
20 Jerrik Thalen Roden 2008 22:46 22:49
21 Durk Polet Bergum 1967 22:54 22:57
22 Berry Vogt Zwaagwesteinde 1996 23:29 23:31
23 Sipke Wielinga Tijnje 1961 23:45 23:49
24 Jan Van der Vaart De wilp gn 1970 24:01 24:03
25 Bert Baron Drachten 1978 24:08 24:13
26 Ablaye Seye Drachten 1999 24:40 24:49
27 Marcel Tuinstra Drachten 1992 25:15 25:19
28 Djurre Zijlstra Mantgum 1981 25:15 25:21
29 Casper Bos Heeze 2004 25:48 25:52
30 Marcel Boersma Drachten 1982 25:51 25:56
31 German Antonio Lopez Drachten 1969 26:05 26:16
32 Jesse Busman Drachten 1996 27:35 27:40
33 Colin Feringa Drachten 2003 27:37 27:42
34 Jules Wilming Drachten 1964 27:53 27:58
35 Thijs De Jong Lippenhuizen 1959 29:43 29:47
36 Juan Carlos Lopez Olivar Drachten 1993 30:48 30:59
37 Arjen Terpstra Drachten 1973 31:00 31:03
38 Henk Huisman Drachten 1946 31:48 31:53
39 Jacob Groeneveld Drachten 1948 31:59 32:08
40 Jelte Postma Drachten 1972 32:06 32:15
41 Kees Bos Heeze 1973 32:28 32:32
42 Lubbert Kloosterman Zwaagwesteinde 1949 32:39 32:44
43 Jonathan Hofstee Drachten 2000 34:09 34:13
44 Antonio Hernandez Drachten 1967 35:01 35:11
45 Robert Jan Van Hoogdalem Drachten 1979 35:02 35:12
46 Meindert Roosjen Leeuwarden 1943 39:42 39:49

Dames  10 km Prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Sandra Sikkema Drachten 1985 41:15 41:18
2 Meike Regeling Stiens 2004 43:05 43:08
3 Brenda De Jong Drachten 1981 46:31 46:37
4 Angela Heida Wijnjewoude 1993 46:43 46:49
5 Nynke Rinsma-Rypkema Rottevalle 1986 48:56 49:01
6 Leoni Storm Groningen 1982 49:25 49:32
7 Ennita Kroes Frieschepalen 1985 50:10 50:27
8 Richt Van der Meer Groningen 1983 50:47 50:54
9 Irene Grovenstein Drachten 1980 51:31 51:45
10 Willie Van Dooren Steenwijk 1982 53:43 53:55
11 Jopke Dijkstra Wanneperveen 1980 53:43 53:55
12 Sygriet Rinsma Maastricht 1988 57:10 57:16
13 Martine IJpema Beetsterzwaag 1989 58:38 58:53
14 Ditty Atsma Assen 1982 1:00:12 1:00:21
15 Lisanne De Jong Drachten 1990 1:00:40 1:00:54
16 Roos-Anne Den Ouden Drachten 1980 1:01:51 1:02:08

Dames 40+  10 km Prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Lizette Van der Vegt Leek 1979 40:17 40:17
2 Elisabeth Bremer Drachten 1971 50:17 50:22
3 Ankie Wijnja Drachten 1969 50:19 50:34
4 Winanda Dijkstra Drachten 1979 51:46 51:57
5 Yvonne De Jong Boornbergum 1972 52:00 52:13
6 Simone Smuling Groningen 1976 52:29 52:35
7 Carolien Meloni Appelscha 1974 52:32 52:39
8 Lineke Veenstra Leeuwarden 1969 53:51 53:57
9 Lies Ter Beek Beetsterzwaag 1974 55:27 55:38
10 Petra Renkema Drachten 1973 56:04 56:16
11 Claudia Mulder Drachten 1971 56:23 56:39
12 Jolanda Van Duinen Drachten 1975 57:10 57:23
13 Marike Soekias Hoogezand 1971 59:49 59:57
14 Monique Jellema Hoogezand 1977 1:00:03 1:00:14
15 Petra Smit Hoogezand 1969 1:02:04 1:02:16
16 Thea Noord Drachten 1971 1:02:37 1:02:43
17 Sofia Van Lingen Kollumerzwaag 1970 1:05:54 1:06:10
18 Helene De Jong Bolsward 1977 1:09:13 1:09:30

Dames 50+  10 km Prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Simone Binnema Eenrum 1967 47:27 47:32
2 Els Ter Schure Beetsterzwaag 1956 53:30 53:39
3 Marja Van der Werf - Zoer Joure 1963 55:14 55:24
4 Kiki Boomgaard De knipe 1955 55:21 55:33
5 Anneke Wiersma Olterterp 1957 55:44 55:57
6 Marian Brouwer Drachten 1966 56:40 56:53
7 Lenie Wilms Oosterwolde fr 1967 58:17 58:33
8 Geke Driesprong Eernewoude 1965 1:00:41 1:00:57
9 Alida Bremer Opende 1964 1:00:42 1:00:59
10 Paula Thalen Nietap 1959 1:03:12 1:03:25
11 Tineke Dijkstra Beetgum 1959 1:03:46 1:03:58
12 Ingrid Tjepkema Drachten 1968 1:06:00 1:06:13
13 Nynke Kootstra Drachten 1968 1:06:50 1:07:08

Heren  10 km Prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Alwin Heijting Erm 1980 33:18 33:20
2 Harm-Jan Martens Hoogeveen 1980 33:44 33:46
3 Joris Van den Bosch Nes ameland 1995 34:07 34:09
4 Mechiel Zantema Goutum 1986 34:10 34:12
5 Jan Sytze Jonker Hemrik 1986 34:24 34:26
6 Tsjerk Dijksma Damwoude 1998 35:07 35:11
7 Erik Bouma Ijlst 1979 35:30 35:32
8 Bert Venema Balk 1994 35:42 35:45
9 Henri Harmsen Drachten 1988 35:48 35:51
10 Thys De Jong Britsum 1992 36:07 36:10
11 Jelmer Van der Veen Goutum 1997 36:35 36:38
12 Kibnom Teweidebrhan Hijum 1993 36:40 36:43
13 Martijn Ruis Sneek 1982 36:50 36:52
14 Ad Van Erp Haren gn 1986 37:03 37:08
15 Hilbert De Haan Ouwster nijega 1990 38:54 38:58
16 Haas-Jan Stuut Groningen 1985 39:45 39:47
17 Erik jan Thalen Roden 1982 39:44 39:47
18 Anne De Jong Drachten 1979 39:58 40:02
19 Ruurd Veldhuis Heerenveen 1990 39:59 40:04
20 Jevgenii Teglenkov Drachten 1988 41:42 41:46
21 Pieter De Jong Lippenhuizen 1987 42:01 42:04
22 Anton Spinder Buitenpost 1979 42:28 42:33
23 Jeffrey Veenstra Drachten 1981 42:41 42:46
24 Lammert Van der Veen Hemrik 1985 43:36 43:43
25 Sven Gmelich Meijling Drachten 1986 44:19 44:26
26 Herro Herder Drachten 1979 45:36 45:46
27 Jaap Hiemstra Drachten 1982 47:30 47:39
28 Erik Veenstra Drachten 1981 48:16 48:25
29 Vincent Dijkhof Drachten 1980 50:46 51:01
30 Kevin Van Ammelrooij Bolsward 1988 54:05 54:20

Heren 40+  10 km Prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Yke Zoetendal Joure 1972 33:23 33:24
2 Menno Mud Tietjerk 1974 34:20 34:22
3 Marcel Adema Akkrum 1972 35:30 35:32
4 Willem De haan Garijp 1976 36:07 36:10
5 Foppe Van der Heide Drachten 1971 36:23 36:25
6 Jan Albert Veenema Sneek 1974 36:44 36:46
7 Hendrik De Boer Wieuwerd 1979 37:25 37:28
8 Mark Huisman Zuidlaren 1978 37:40 37:45
9 Jan Harm Schippers Harkema 1975 38:36 38:41
10 Edwin Eijgelaar Sintjohannesga 1970 38:39 38:42
11 Freek Jaarsma Sneek 1974 39:06 39:09
12 Eric Wattez Fochteloo 1970 40:35 40:40
13 Jaap Vink Beetgum 1970 40:42 40:43
14 Jeroen Broekhoff Emmen 1976 41:02 41:04
15 Peter Liemburg Drachten 1972 42:19 42:24
16 Bert De Boer Oostermeer 1975 42:27 42:35
17 Stefan Van der Wal Drachten 1970 42:55 43:02
18 Jan Douwe Zuidema Damwoude 1973 43:02 43:05
19 Rene Van der Laan Groningen 1972 44:13 44:18
20 Catrinus Vroom Hijum 1971 44:29 44:34
21 Heero Van der Veen Drachten 1978 44:44 44:53
22 Gary Johnstone Drachten 1976 45:24 45:34
23 Jacob Rienstra Mantgum 1970 45:55 45:59
24 André De Jong Surhuisterveen 1970 46:47 46:54
25 Raymond Terpstra Drachten 1977 47:22 47:35
26 Detmer Postma Drachten 1975 47:40 48:00
27 Jan Visser Suawoude 1977 47:53 48:03
28 Gert-jan Zijlstra Drachten 1977 49:51 50:05
29 Klaas Van Lingen Drachten 1969 50:11 50:27
30 Auke Rienstra Drachten 1969 51:54 52:11
31 Anne Naaijer Drachten 1975 52:09 52:23
32 Geart De Jong Nieuwehorne 1973 52:17 52:27
33 Jeffry Nijenhuis Drachten 1975 52:34 52:48
34 Age De Vries Drachten 1974 53:07 53:15
35 Bert Van der Lijn Balk 1970 53:34 53:43
36 Emiel Kluin Groningen 1975 54:28 54:36
37 Roland Van Dijk Boornbergum 1978 54:41 54:56
38 Arjen Snapper Drachten 1975 56:20 56:33
39 Gerben Van der Heide Drachten 1977 56:33 56:41
40 Arnold Zwaagstra Drachten 1976 57:10 57:23
41 Marcel Herskamp Drachten 1973 57:35 57:45
42 Ronald Veltman Drachten 1974 58:39 58:50
43 Chris Vruggink Buitenpost 1974 1:02:37 1:02:42

Heren 50+  10 km Prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Henri Veldman Bontebok 1962 36:42 36:45
2 Sieds Wiersma Drachten 1962 39:11 39:15
3 Klaas Van Heeringen Hardegarijp 1962 39:19 39:22
4 Rudi Bissels Drachten 1967 39:48 39:52
5 Klaas Kroese Scharnegoutum 1968 40:12 40:18
6 Theo Groenendijk Ravenswoud 1959 40:44 40:48
7 Martin Van der Duim Drachten 1968 40:57 41:01
8 Chris Draijer Oudega gem smallingerlnd 1955 41:06 41:10
9 Costa Poltavets De knipe 1962 41:17 41:20
10 Pieter-Jan Kooi Loppersum 1967 42:09 42:12
11 Marcel Hoekstra Harlingen 1967 42:18 42:22
12 Peter Van der Honing Oldeberkoop 1968 42:29 42:40
13 Herman Hofstee Drachten 1963 43:20 43:27
14 Bert Wekema Nuis 1956 43:28 43:34
15 Siem Hiemstra Appelscha 1966 43:41 43:48
16 Christiaan Pinkster Suameer 1967 43:45 43:50
17 Jan Driessen Oosterwolde fr 1957 46:00 46:04
18 Marten Hiemstra Drogeham 1950 47:58 48:04
19 Eddie Schipper Drachten 1960 48:04 48:18
20 Jan Bosgraaf Drachten 1961 48:12 48:24
21 Jelle Nauta Roden 1966 48:50 49:04
22 Pieter De Jong Oosterwolde fr 1959 49:03 49:21
23 Freek De Jong Drachten 1950 49:38 49:47
24 Domien Mulder Joure 1960 51:11 51:19
25 Cor Van Sluis Franeker 1949 51:12 51:20
26 Hans De weerd Drachten 1949 52:01 52:07
27 Jan Van Bruggen Ureterp 1966 52:13 52:18
28 Dreke van der Vlugt Drachten 1953 52:09 52:28
29 Bert Jelsma Aalzum 1966 52:33 52:48
30 Lieuwe Dijkstra Appelscha 1951 52:40 52:51
31 Sake Lageveen Haulerwijk 1959 53:54 54:03
32 Mikael Jaspers Nij beets 1965 55:08 55:20
33 Klaas Tjibbe Knobbe Gersloot 1968 55:03 55:21
34 Hans Sietses Boelenslaan 1961 55:25 55:37
35 Ron Pander Drachten 1961 55:25 55:37
36 Henk Jan Gort Drachten 1964 56:05 56:13
37 Rein Sikkema Sappemeer 1967 57:12 57:23
38 Karst Anema Stiens 1946 57:31 57:40
39 John Quandt Giethoorn 1963 58:36 58:49
40 Jan Welling Heerenveen 1962 1:00:02 1:00:17
41 Jan Panhuis Leeuwarden 1946 1:01:23 1:01:33
42 Remmelt Kootstra Drachten 1966 1:03:02 1:03:20
43 Ruben Van Noordennen Drachten 1964 1:04:19 1:04:26
44 Harm Postma Beetgum 1953 1:06:36 1:06:46
45 Frans Slikker Drachten 1965 1:09:28 1:09:47