Uitslagenlijst
18-09-2019  Appelloop  Olst

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes 4 t/m 6 jaar  600 m (4 tm 6 jaar meisjes)
Plts Naam Woonplaats GJ 600 m
1 Faye Schonewille Olst 2012 2:40
2 Keesje Kappert Schalkhaar 2013 2:46
3 Isis Van Hak Deventer 2013 2:46
4 Lucy Van Welbergen Olst 2013 2:51
5 Chloé Spijksma Wijhe 2013 2:53
6 Anne Dollenkamp Olst 2013 2:53
7 Lotte Boogaars Wijhe 2013 3:12
8 Fleur Lemmers Olst 2014 3:23
9 Lisanne Bruinsma Olst 2013 3:24
10 Floor Melenhorst Olst 2013 3:26
11 Janne Van de Velde Olst 2013 3:32
12 Kate Schrijver Olst 2013 3:32
13 Britt Nijboer Olst 2015 3:34
14 Sara Voskamp Olst 2013 3:35
15 Daniek Van Tongeren Wijhe 2014 3:36
16 Saar Van der Velden Olst 2013 3:39
17 Esmee Aan het Rot Olst 2013 3:39
18 Hailey Heuvelman Olst 2013 3:40
19 Indy Hutten Olst 2013 3:40
20 Esmee Van Beek Olst 2013 3:41
21 Annelie Van Emmen Olst 2013 3:44
22 Noé Van Zijverden Olst 2014 3:48
23 Maud Van Weersch Olst 2015 4:00
24 Lisa Overmars Olst 2014 4:01
25 Lynn Bongertman Olst 2014 4:01
26 Georgina Drost Olst 2014 4:07
27 Isabeau Apeldoorn Olst 2012 4:08
28 Carmen Schotman Olst 2015 4:09
29 Vivè Bos Olst 2015 4:11
30 Lies Schalkwijk Wijhe 2015 4:11
31 Danielle Van Emmen Olst 2014 4:25
32 Iza Schimmel Olst 2015 4:26
33 Merle Haverkamp Olst 2015 4:28
34 Anne Ten Have Olst 2014 4:49
35 Indy Schokker Olst 2015 5:07
36 Kayla Geerdink Wijhe 2015 5:13
37 Fieke Nikamp Olst 2013 5:34
38 Saar Overmars Olst 2015 6:27
39 Nola Zomerhuis Olst 2014 6:33

Jongens 4 t/m 6 jaar  600 m (4 tm 6 jaar jongens)
Plts Naam Woonplaats GJ 600 m
1 Thijn Braam Olst 2012 2:39
2 David De Olde Diepenveen 2013 2:39
3 Lasse Kolkman Olst 2013 2:42
4 Simon De Olde Diepenveen 2013 2:42
5 Niels Hogeslag Olst 2012 2:44
6 Oscar Yemane Olst 2014 2:45
7 Levi Schotman Olst 2013 2:49
8 Ben Aalberts Olst 2013 2:51
9 Lars Biesterbosch Olst 2013 2:52
10 Pepijn Boxman Olst 2013 2:57
11 Thije Grootenhuis Wesepe 2013 3:05
12 Samuel Noslin Olst 2013 3:06
13 Bas Riezebos Olst 2013 3:08
14 Diaz Kiffen Olst 2013 3:09
15 Pim Kremer Olst 2014 3:11
16 Matthijn De Leeuw Schalkhaar 2013 3:14
17 Finn Witteveen Olst 2013 3:16
18 Matthias Veldhuis Olst 2014 3:17
19 Fedde Hollink Olst 2014 3:19
20 Gino Bosch Olst 2014 3:20
21 Wes Duursma Olst 2014 3:21
22 Siem Nijboer Olst 2013 3:30
23 Melle Kalkman Olst 2013 3:30
24 Ties Bosscher Wijhe 2014 3:33
25 Jaivey Hasselman Wijhe 2013 3:33
26 Tim Kersten Olst 2013 3:37
27 Steijn Nieveld Olst 2014 3:38
28 Hugo Van Vught Olst 2014 3:41
29 Cas Kleinmeulman Olst 2014 3:44
30 Willem Schalkwijk Raalte 2014 3:55
31 Antoine Koldenhof Olst 2014 4:00
32 Noud Aalberts Olst 2015 4:03
33 Jamy Barendsen Olst 2014 4:05
34 Duuk Korterik Olst 2015 4:16
35 Jisse Koerhuis Olst 2015 4:18
36 Joep Melenhorst Olst 2015 4:25
37 Leandro Hattink Olst 2014 4:37
38 Silvijn Apeldoorn Olst 2014 5:02
39 Thabang Kettelarij Olst 2013 5:03

Meisjes 7 t/m 9 jaar  1200 m (7 tm 9 jaar meisjes)
Plts Naam Woonplaats GJ ronde 1 ronde 2 Bruto
1 Julia Seppenwoolde Rijssen 2010 2:25 2:32 4:57
2 Livia Horst, van der Olst 2010 2:37 2:26 5:03
3 Gwendoline Le Net Deventer 2010 2:35 2:32 5:07
4 Lily Ridderbos Olst 2010 2:32 2:43 5:15
5 Nienke Hannink Olst 2010 2:46 2:55 5:41
6 Eva Isfordink Olst 2010 2:52 2:50 5:42
7 Ana Liah Van den Berg Olst 2010 2:44 2:58 5:42
8 Judith De Jong Deventer 2011 2:52 2:50 5:42
9 Chloë Bijsterveld Olst 2012 2:49 3:02 5:51
10 Tara Biesterbos Wijhe 2011 2:55 3:06 6:01
11 Evi Voskamp Olst 2010 2:56 3:06 6:02
12 Fleur Boogaars Wijhe 2011 2:59 3:05 6:04
13 Lotus Brown Olst 2011 3:06 2:59 6:05
14 Khloë Jansen Olst 2012 2:47 3:19 6:06
15 Jasmijn Kremer Olst 2011 2:54 3:17 6:11
16 Vivian Nikamp Olst 2011 3:05 3:06 6:11
17 Fem Duursma Olst 2012 3:01 3:11 6:12
18 Britt Kolkman Olst 2011 3:07 3:05 6:12
19 Anna-Sophie Lemmers Olst 2012 3:03 3:11 6:14
20 Esmee Dollenkamp Olst 2010 2:58 3:18 6:16
21 Anique Aan het Rot Olst 2010 3:06 3:13 6:19
22 Lynn Schrijver Olst 2011 3:07 3:14 6:21
23 Mirthe Bot Olst 2010 3:06 3:18 6:24
24 Jill Isfordink Olst 2012 3:02 3:24 6:26
25 Silke Kolkman Olst 2010 3:16 3:12 6:28
26 Sietske Van Zadelhoff Olst 2011 3:05 3:32 6:37
27 Lieke Jansen Olst 2012 3:06 3:33 6:39
28 Nori Van der Velden Olst 2012 3:07 3:33 6:40
29 Lieke Verwoolde Olst 2012 3:08 3:33 6:41
30 Iris Bot Olst 2012 3:09 3:33 6:42
31 Mila Braam Olst 2010 3:20 3:44 7:04
32 Vajèn Bos Olst 2011 3:18 4:08 7:26
33 Jimi Lutfi Olst 2010 3:24 4:10 7:34
34 Lizzie Bongertman Olst 2012 4:12 4:21 8:33
35 Isa Mulder Olst 2012 4:22 4:17 8:39
36 Ranya Hannan Olst 2011 4:19 4:20 8:39

Jongens 7 t/m 9 jaar  1200 m (7 tm 9 jaar jongens)
Plts Naam Woonplaats GJ ronde 1 ronde 2 Bruto
1 Dani Kappert Olst 2009 2:15 2:26 4:41
2 Jelle Hoogstraat Deventer 2010 2:17 2:41 4:58
3 Hein Schalkwijk Wijhe 2011 2:33 2:34 5:07
4 Sebastian Eijkelenkamp Olst 2012 2:27 2:42 5:09
5 Simon Lubberding Olst 2010 2:30 2:48 5:18
6 Silvan Schimmel Olst 2011 2:28 2:54 5:22
7 Twan Biesterbos Wijhe 2009 2:35 2:49 5:24
8 Willem Schrijver Olst 2011 2:38 2:46 5:24
9 Maxim Ridderbos Olst 2012 2:42 2:42 5:24
10 Jari IJsseldijk Olst 2010 2:35 2:53 5:28
11 Sven Biesterbosch Olst 2010 2:41 2:55 5:36
12 Manuel Veld Olst 2009 2:39 2:59 5:38
13 Job Vrielink Olst 2010 2:39 3:04 5:43
14 Jelte Ter Schegget Olst 2010 2:44 3:04 5:48
15 Siem Kerkmeijer Olst 2010 2:44 3:04 5:48
16 Hasan Hannan Olst 2011 2:50 3:04 5:54
17 Dean Legebeke Olst 2011 2:46 3:09 5:55
18 Sjoerd Schrijver Olst 2012 2:47 3:19 6:06
19 Daniel Perez Ruano Olst 2012 2:47 3:20 6:07
20 Jop Riezebos Olst 2011 3:00 3:20 6:20
21 Jasper Sterling Olst 2012 3:07 3:19 6:26
22 Timo Hollink Olst 2011 3:08 3:21 6:29
23 Navaro Wiegers Olst 2010 2:55 3:36 6:31
24 Omar Bakir Olst 2010 3:06 3:39 6:45
25 Wietze De Haan Olst 2010 3:11 3:47 6:58
26 Jonah Kettelarij Olst 2012 3:23 4:16 7:39

Meisjes 10 t/m 12 jaar  1800 m
Plts Naam Woonplaats GJ ronde 1 ronde 2 ronde 3 Bruto
1 Lisanne Van het Spijker Wijhe 2007 2:26 2:53 2:50 8:09
2 Marthe Schalkwijk Wijhe 2009 2:45 3:02 2:50 8:37
3 Sanne Verhagen Deventer 2009 2:46 3:06 2:53 8:45
4 Jasmijn Koldewijn Olst 2008 2:50 3:07 2:57 8:54
5 Fay Wolbrink Olst 2009 3:12 3:34 3:34 10:20
6 Amber Folsche Olst 2007 3:21 4:10 3:59 11:30
7 Denise Bröker Olst 2008 3:09 4:00 4:39 11:48
8 Jolijn Van Zadelhoff Olst 2009 3:48 4:29 4:30 12:47
9 Safiya Hannan Olst 2009 4:29 5:21 5:25 15:15

Jongens 10 t/m 12 jaar  1800 m
Plts Naam Woonplaats GJ ronde 1 ronde 2 ronde 3 Bruto
1 Kyan Ridderbos Olst 2008 2:09 2:28 2:23 7:00
2 Thomas Van den Ende Olst 2008 2:24 2:38 2:41 7:43
3 Roemer Hilarides Wijhe 2009 2:35 2:42 2:36 7:53
4 Tim De Jong Deventer 2009 2:34 2:55 2:46 8:15
5 Sjoerd De Haan Olst 2009 2:41 3:08 3:03 8:52
6 Sean Janssen Olst 2007 2:19 4:04 8:00 14:23

Dames  5 km
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto
1 Lotte Van de Put Deventer 18:35 18:37
2 Jolanda Brugman Zutphen 19:11 19:16
3 Lieke Hegeman Deventer 19:33 19:37
4 Malou Eisen Zwolle 20:20 20:22
5 Manon Eenkhoorn Zwolle 21:04 21:08
6 Kim Schutte Lierderholthuis 21:37 21:41
7 Jannie Nijenhuis Raalte 23:03 23:17
8 Godelieve Pieper Schalkhaar 23:05 23:21
9 Lianne Arling Schalkhaar 23:22 23:37
10 Marleen Ten Have Olst 23:30 23:42
11 Judith Van der Kleij Deventer 23:31 23:55
12 Inge Westendorp Wijhe 23:50 23:58
13 Hermine Boegborn-Riemersma Steenenkamer 23:51 24:09
14 Chantal Sanders Wijhe 24:14 24:23
15 Marjon Brinkman Deventer 24:23 24:33
16 Aafke Vd Veen Deventer 24:36 24:53
17 Saskia Henskens Deventer 24:52 24:55
18 Renilde De Zeeuw Deventer 24:51 25:03
19 Lieske Zondag Deventer 24:55 25:11
20 Sandra van Til Raalte 25:07 25:14
21 Mattie Kuik Zwolle 25:14 25:25
22 Anita ten Broeke Olst 25:22 25:37
23 Fransien Rus Deventer 25:43 25:59
24 Karin Hannink Olst 26:05 26:27
25 Celeste Van Viersen Olst 26:20 26:35
26 Kirsten Vogd Deventer 26:18 26:39
27 Kim van Dartel Raalte 26:29 26:42
28 Colinda Veldkamp Deventer 26:24 26:43
29 Corry Kroondijk Olst 26:35 26:49
30 Gonda Isfordink Olst 26:39 26:57
31 Carolien Van Dam Wijhe 26:56 27:08
32 Elske Huisman Deventer 27:07 27:18
33 Madeleine Frelier Kring van dorth 26:54 27:23
34 Kim Nijhof Apeldoorn 27:18 27:37
35 Iris Veldink Olst 27:26 27:56
36 Ans Achterkamp Deventer 27:48 28:00
37 Ilse Sluiter Deventer 27:46 28:06
38 Janneke Nijboer Olst 27:47 28:07
39 Iris Benter Raalte 28:13 28:20
40 Femke Piersma Olst 28:07 28:22
41 Jantien Vos - Schotpoort Deventer 28:28 28:39
42 Roseli Grooters Deventer 28:24 28:44
43 Leontine Maas Zwolle 28:27 28:47
44 Anke Haverkamp Olst 28:24 28:51
45 Lynet Van Rossum Raalte 28:25 28:53
46 Leonie Weijers Deventer 28:58 29:10
47 Harriet Euving Deventer 28:43 29:10
48 Daphne Vruggink Olst 28:49 29:14
49 Marloes Zwoferink Deventer 29:13 29:23
50 Sanne Ikink-Buiting Zutphen 29:11 29:43
51 Marijke Buiting Enschede 29:11 29:43
52 Evelyn Rorije Olst 29:17 29:47
53 Gerda Overkempe Olst 29:26 29:55
54 Grietje Begeman-Sinnema Olst 29:39 30:04
55 Linda Bont - van Es Lettele 30:06 30:17
56 Hannie Tabor Olst 30:15 30:48
57 Maria Pool Deventer 30:38 30:48
58 Tikva Looijen Deventer 30:39 30:53
59 Sabrina Te Riet Terborg 30:30 30:53
60 Jolande Biljardt Olst 30:41 30:56
61 Annemarieke Op ‘t Hof Olst 30:41 30:57
62 Marieke Bakker Schalkhaar 31:44 32:11
63 Gerda Harhuis Olst 31:46 32:14
64 Silvia Verkleij Deventer 33:01 33:14
65 Tineke Kleinhuis Zwolle 33:41 34:01
66 Judith Heijmerikx Raalte 34:16 34:38
67 Corine Loozeman Ijsselmuiden 34:28 34:57
68 Hanneke Koenjer-Berenpas Marienheem 35:02 35:14
69 Yvonne Van Egmond Raalte 35:03 35:25
70 Mh Bouwmeester Raalte 35:03 35:25
71 Ingrid Dalhuizen Vaassen 35:38 36:08

Heren  5 km
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto
1 Freek Lier 's-gravenhage 15:39 15:40
2 Max Swabedissen Rijssen 16:11 16:12
3 Super Mario Triami Deventer 16:13 16:15
4 Niels Buitenhuis Deventer 16:20 16:22
5 Jeroen Schep Deventer 16:26 16:29
6 Olivier Van Noort Diepenveen 16:34 16:35
7 Reinier De boer Dalen 16:36 16:38
8 Jorn Lammers (ACO Van Elderen) Marienheem 16:49 16:50
9 Martin Breunissen Raalte 17:12 17:13
10 Mark Jansonius Apeldoorn 17:12 17:13
11 Mark Groot Bronsvoort Marienheem 17:15 17:17
12 Thomas Bennink (ACO Van Elderen) Broekland ov 17:20 17:22
13 Luc Kappert Markelo 17:34 17:35
14 Jesper Ten Hoeve Deventer 17:38 17:39
15 Sander Bennink (ACO Van Elderen) Broekland ov 17:54 17:56
16 Koen Evers Olst 18:09 18:14
17 Ruben Benter Raalte 18:21 18:23
18 Sander Stoevenbelt Deventer 18:33 18:36
19 Johan Fleer Ijsselham 18:45 18:52
20 Sikko Roorda Apeldoorn 18:52 18:54
21 Nils Kappert Olst 18:54 18:59
22 Peter Roessingh Wilp gld 19:01 19:05
23 Wouter Seppenwoolde Rijssen 19:15 19:17
24 Kees Beltman Deventer 19:14 19:18
25 Jelle Groen Wijhe 19:18 19:23
26 Emiel Sanders Deventer 19:19 19:23
27 Gertjan Tichelaar Oldebroek 19:26 19:28
28 Mark Holterman Raalte 19:28 19:31
29 Jeroen Hollink Olst 19:29 19:32
30 Corné De Leeuw Schalkhaar 19:35 19:44
31 Bart Ankersmit Terwolde 19:29 19:44
32 Justin Voppen Wijhe 19:52 19:58
33 Rowan Kappert Olst 19:54 19:59
34 Rob Westenenk Raalte 20:02 20:06
35 Arnold Verhagen Deventer 20:02 20:12
36 Kelly Timmerman Deventer 20:20 20:23
37 Wieger Wiggemans Deventer 20:24 20:27
38 Rene Visser Deventer 20:24 20:29
39 Maarten Van der Leeden Deventer 20:22 20:31
40 Joep Tulp Olst 20:22 20:32
41 Ronald van Aalten Olst 20:34 20:40
42 Maikel Potkamp Heerde 20:39 20:41
43 Sven Bos Olst 20:35 20:44
44 Jannes De vries Diepenveen 20:45 20:57
45 Nick Logtenberg Deventer 20:51 21:00
46 Hanno Treep Zwolle 20:55 21:03
47 Andre Heide Staphorst 21:03 21:10
48 Jelle Lucassen Olst 21:09 21:18
49 Jeremy Sinke Deventer 21:25 21:28
50 Koen Scholten Deventer 21:19 21:32
51 Mehdi Aghdam Zwolle 21:08 21:34
52 Michael Elders Zwolle 21:25 21:35
53 Frank Jansen van der Sligte Olst 21:26 21:37
54 Merlijn Batelaan Deventer 21:23 21:38
55 Stefan Koers Olst 21:32 21:41
56 Jori Slinkman Olst 21:34 21:43
57 Tommy Mulder Olst 21:51 22:03
58 Wiebe Van Meulen Zwolle 22:02 22:09
59 Robin Nicolai Zwolle 22:05 22:11
60 Remon Elshof Olst 22:00 22:11
61 Kai Rensen Olst 21:51 22:16
62 Rudy poetsma Olst 22:25 22:32
63 Michiel Geurtse Denekamp 22:22 22:33
64 Luke Niesink Deventer 22:21 22:40
65 Henk Ruigrok Zwolle 22:27 22:41
66 Daniel vd Lit Olst 22:25 22:48
67 Maarten Van Beek Olst 22:38 22:50
68 Bert Groot Deventer 22:43 22:51
69 Paul Schrijver Olst 22:45 22:55
70 Wilbert Seppenwoolde Rijssen 22:58 23:01
71 Thijs Wieggerink Zwolle 22:47 23:07
72 Tom Roelofs Raalte 22:43 23:09
73 Ronald Kwint Deventer 23:13 23:19
74 Simon Kok Deventer 23:17 23:30
75 Lucas Verhagen Deventer 23:17 23:30
76 Roelof Rekker Zwolle 23:22 23:31
77 Karel Wiersma Deventer 23:00 23:35
78 Daan Verhagen Deventer 23:25 23:38
79 Alfred Koers Olst 23:34 23:44
80 Luuk Veldink Olst 23:22 23:52
81 Koen Ramaker Bathmen 23:50 23:58
82 Sander Klarenbeek Olst 23:52 24:04
83 Albert Boegborn Steenenkamer 23:50 24:08
84 Irvan Vruggink Olst 23:53 24:18
85 Robin Damen Wijhe 24:13 24:27
86 Erik Rijnders Vroomshoop 24:28 24:31
87 Jan Maarten Albers Heeten 24:27 24:35
88 Theo Ten Have Diepenveen 24:01 24:36
89 Thomas Ensink Olst 24:10 24:36
90 YM Dijkstra Hoevelaken 24:18 24:41
91 Ralph Schuurman Deventer 24:43 24:47
92 Gerald Grashof Olst 24:43 25:02
93 Jan Van der Steeg Deventer 24:57 25:11
94 Hein Scheffer Olst 25:07 25:23
95 Steven Bouwmeester Terwolde 25:07 25:25
96 Ijsbrand Rijenga Zwolle 25:38 25:46
97 Gerard Van Schooten Raalte 25:34 25:56
98 Anton Haverkamp Olst 25:47 25:59
99 Pieter Vermeer Dronten 25:38 26:01
100 Ronald Kappert Olst 25:46 26:04
101 Jan Van Duuren Deventer 25:54 26:10
102 Gerold Boersen Wijhe 25:59 26:13
103 Harry Koppen Deventer 26:01 26:13
104 Gert Dekker Wijhe 26:03 26:14
105 Bryan Plette Olst 25:55 26:17
106 Stan Groot Koerkamp Olst 25:58 26:21
107 Paul Hondtong Olst 26:18 26:46
108 Jan Willem Ensink Olst 26:22 26:48
109 Alfons Ganzevles Markelo 26:39 26:59
110 Gerrit Nieuwenhuis Wijhe 26:51 27:06
111 Robbert De Ridder Rotterdam 26:54 27:17
112 Dirk Jan Coorn Deventer 27:08 27:19
113 Arie Pronk Olst 26:59 27:33
114 Finn Kolkman Olst 27:10 27:34
115 Gerbrant Van Vledder Olst 27:31 27:46
116 Tonny Holleboom Broekland ov 27:29 27:56
117 Ton Roesink Olst 27:45 28:05
118 BartJan Keizer Deventer 28:22 28:39
119 Gerard Luijmes Wijhe 28:21 28:41
120 David Van zijl Olst 28:30 28:46
121 Michiel Kolkman Olst 28:24 28:48
122 Gert Van der Beek Olst 28:17 28:49
123 Nur Wapstra Olst 29:15 29:25
124 Job Buiting 's-gravenhage 29:10 29:43
125 Ben Kok Kampen 29:36 30:06
126 Antoon Hullegie Olst 29:38 30:08
127 Marco de Boer Olst 32:30 32:40
128 Wilfred Vruggink Olst 32:25 32:51
129 Wim Jeurnink Deventer 33:26 33:45
130 Thor Van de poel Olst 35:08 35:32
131 Harry Olde Hanhof Olst 35:28 35:45
132 Maurice Hendriks Deventer 35:28 35:46

Dames  10 km
Plts Naam Woonplaats Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto
1 Esther Eisen Zwolle 21:52 22:10 44:02 44:05
2 Jolien Schutte Olst 22:14 22:48 45:02 45:04
3 Emma Van Kampen Deventer 22:28 23:06 45:34 45:50
4 Suzanne Van der Meulen Schalkhaar 22:55 23:17 46:12 46:18
5 Amyke Veurink Zwolle 23:03 23:41 46:44 46:50
6 Heidi Ter Veer Olst 23:40 24:00 47:40 47:57
7 Natalia Bos Deventer 23:46 25:00 48:46 48:50
8 Marjoke Seidel Deventer 24:07 24:45 48:52 49:11
9 Jacqueline Veldman Zwolle 26:52 27:00 53:52 54:00
10 Coby Van der Veen Deventer 26:48 26:53 53:41 54:08
11 Corine Dankelman Hellendoorn 27:07 26:44 53:51 54:21
12 Lieke Ramaker Heino 28:06 27:52 55:58 56:05
13 Thea Braakhekke Gorssel 27:51 27:46 55:37 56:06
14 Marjan Dommerholt Gorssel 27:51 28:14 56:05 56:35
15 Ceciel Meijer Colmschate 28:36 29:04 57:40 58:07
16 Linsey Van Gelder Deventer 28:35 29:04 57:39 58:07
17 Annette Blom Bathmen 28:36 29:12 57:48 58:16
18 Danitsja Knol Hengelo ov 29:03 29:10 58:13 58:46
19 Esmeralda De Boef Olst 29:04 29:10 58:14 58:46

Heren  10 km
Plts Naam Woonplaats Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto
1 Tim Bolink Olst 15:51 16:21 32:12 32:14
2 Johan Kats Deventer 16:32 16:57 33:29 33:31
3 Jeroen Ten Klooster Wijhe 17:53 18:00 35:53 35:55
4 Nuguse Teklu Deventer 17:32 18:27 35:59 36:01
5 Maarten Van Leeningen Zutphen 18:46 18:32 37:18 37:21
6 Peter Van den Hengel Deventer 18:34 18:46 37:20 37:23
7 Alex Van Koutrik Vleuten 19:08 18:48 37:56 38:01
8 Rob De Bruijn Schalkhaar 18:48 20:01 38:49 38:51
9 Dirk Hoekman Bathmen 19:07 19:57 39:04 39:06
10 Michiel Ridderbos Olst 19:31 20:09 39:40 39:43
11 Arnold Koers Deventer 19:31 20:09 39:40 39:44
12 Wilfred Loozeman Raalte 19:42 20:25 40:07 40:11
13 Dorus Schalkwijk Wijhe 20:01 20:09 40:10 40:13
14 Bjorn De Grutter Diepenveen 19:22 20:53 40:15 40:19
15 Hannes Schalkwijk Raalte 20:01 20:17 40:18 40:22
16 Jorn Bronsvoort Bathmen 20:10 20:08 40:18 40:23
17 Remco Greven Schalkhaar 19:58 20:19 40:17 40:24
18 René Hulsman Raalte 20:11 20:40 40:51 40:55
19 Johan Wensink Klarenbeek 21:03 20:36 41:39 41:43
20 Frank Jacobs Broekland ov 20:07 21:52 41:59 42:03
21 Oscar Kappert Schalkhaar 20:13 21:49 42:02 42:06
22 Tim Idema Deventer 20:45 21:38 42:23 42:28
23 Coen Elferink Olst 21:19 21:14 42:33 42:38
24 Harry Jager Zutphen 21:17 21:32 42:49 42:55
25 Jeroen Jansen Deventer 21:45 21:15 43:00 43:19
26 Rob Philip Deventer 21:51 21:50 43:41 43:47
27 Casper Bekken Schalkhaar 21:43 22:02 43:45 43:52
28 Wout Groot Koerkamp Broekland ov 21:48 22:10 43:58 44:01
29 Jacco Bonhof Raalte 21:47 22:22 44:09 44:12
30 Edwin Bouwhuis Wijhe 21:47 22:02 43:49 44:12
31 Martin Van Boheemen Diepenveen 22:04 21:56 44:00 44:17
32 Johannes Kolkman Zwolle 23:16 21:25 44:41 45:02
33 Raymond Nijveld Heeten 22:05 23:17 45:22 45:32
34 Frans Van Delft Zwolle 23:16 22:43 45:59 46:10
35 Ronald Verstappen Deventer 22:52 23:15 46:07 46:12
36 Aiko Hensums Deventer 23:14 23:03 46:17 46:23
37 Andri Roelofs Olst 23:21 22:56 46:17 46:28
38 Roelof Groen Deventer 23:03 23:18 46:21 46:29
39 Frank Bosscher Wijhe 22:54 23:29 46:23 46:36
40 Danny Kolkman Olst 23:40 23:21 47:01 47:26
41 Hans Huizinga Deventer 23:50 23:19 47:09 47:27
42 Shane Butler Arnhem 23:15 24:47 48:02 48:14
43 Henk Grotenhuijs Gorssel 24:45 23:16 48:01 48:29
44 Ronald Riemeijer Holten 24:26 23:30 47:56 48:29
45 Thomas Hiscock Zwolle 24:18 24:15 48:33 48:59
46 Sander De Casparis Diepenveen 24:09 24:41 48:50 49:03
47 Dave Ten Broeke Deventer 24:49 23:55 48:44 49:06
48 Frank Ten Broeke Deventer 24:50 24:21 49:11 49:33
49 Dirk Jan Beumer Oene 24:42 24:37 49:19 49:40
50 Peter Chermin Gorssel 24:44 24:33 49:17 49:46
51 Pieter Galema Hattem 24:51 24:43 49:34 49:50
52 Fred Van Dam Zwolle 24:53 24:43 49:36 49:50
53 Jan Overkempe Zwolle 24:21 25:22 49:43 49:54
54 Sjak Meeuwissen Assen 24:37 25:00 49:37 49:57
55 Frans Bril Bathmen 24:55 24:46 49:41 50:01
56 Olaf Koot Deventer 25:08 25:06 50:14 50:22
57 Corné Spil Deventer 25:09 25:22 50:31 50:38
58 Rudolf Slijkhuis Diepenveen 24:19 25:57 50:16 50:42
59 Frits Lautenbag Hattem 26:20 26:42 53:02 53:16
60 Harry Vos Diepenveen 25:43 28:05 53:48 53:54
61 Koop Geerts Raalte 26:30 27:11 53:41 54:00
62 Maarten Brinkman Olst 27:57 26:55 54:52 55:25
63 Toon Schuiling Wijhe 28:02 27:32 55:34 55:54
64 Rob van Gelder Deventer 28:36 29:12 57:48 58:16
65 Marciano Berretta Olst 25:47 32:53 58:40 58:46
66 Michiel Ten Bulte Deventer 30:32 27:56 58:28 58:56
67 Anton Jeurnink Deventer 29:26 30:51 1:00:17 1:00:51