Uitslagenlijst
21-09-2019  Ekiden  Heeten

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Mixed  Ekiden
Plts Totaal
1 2:44:45
Puur in Heerde team
2 2:47:26
Aco Toppers Selectie
3 3:11:45
De Bosmannetjes
4 3:14:28
Familie AA
5 3:15:11
loopt wel los
6 3:18:15
Stroekies
7 3:20:04
DWLoopschool team 1
8 3:33:54
Bijdehandjezzz
9 3:38:38
BKE 2
10 3:43:15
Haantjes
11 3:43:36
BKE 1
12 3:46:54
Heeten in Beweging 2
13 4:01:06
beumerklungels

Dames  Ekiden
Plts Totaal
1 3:20:37
Shosha
2 3:33:40
Rode trein van Av Salland
3 3:37:32
Heeten in Beweging 3
4 3:42:48
Team Heerink
5 3:58:17
Rooibos
6 4:08:28
AV de Vogelaar

Heren  Ekiden
Plts Totaal
1 2:34:45
SanderBenninkFotografie
2 3:15:39
DWLoopschool team 2
3 3:17:21
(K)ramp
4 3:18:43
Heinoken
5 3:24:12
Mooi weerlopers
6 3:32:51
Joop Joop
7 3:34:51
Heeten in Beweging 1
8 3:39:16
Mensinks

Mixed  Mini Ekiden (t/m 14 jaar)
Plts Totaal
1 1:08:04
Aco Toppertjes
2 1:14:56
Joop Joop Junior 2
3 1:18:02
Handbal Heeten D1
4 1:19:00
Handbal Heeten E1

Heren  Mini Ekiden (t/m 14 jaar)
Plts Totaal
1 1:10:12
Joop Joop Junior 1
2 1:15:19
SV Heeten E1
3 1:26:23
Heerink juniors

Vrouw  2,5 km Ekiden Loper 6
Plts Naam Netto
1 Tirza Bosgoed 12:10
JOOP JOOP JUNIOR 1
2 Sidney Schoorlemmer 12:11
Heeten E1/F1
3 Gaia Bosgoed 12:14
Handbal Heeten E1
4 Ellen Voorhorst 13:01
Handbal Heeten D1
5 Yara De Haan 14:47
Heerink Juniors
6 Amy Schoorlemmer 14:48
JOOP JOOP JUNIOR 2

Man  2,5 km Ekiden Loper 6
Plts Naam Netto
1 Nout Meijer 11:03
ACO-Toppertjes

Vrouw  2,5 km Ekiden Loper 5
Plts Naam Netto
1 Riona Gerrits 11:55
ACO-Toppertjes
2 Merit Klein Overmeen 12:15
Handbal Heeten D1
3 Nout Hutten 12:35
Heeten E1/F1
4 Lynn Kieftenbeld 13:33
Handbal Heeten E1
5 Annelie De Kleine 14:44
Heerink Juniors

Man  2,5 km Ekiden Loper 5
Plts Naam Netto
1 Koen Schoorlemmer 11:25
JOOP JOOP JUNIOR 1
2 Ties Meijerink 12:01
JOOP JOOP JUNIOR 2

Vrouw  2,5 km Ekiden Loper 4
Plts Naam Netto
1 Floor Willems 11:15
ACO-Toppertjes
2 Mika Besten 11:41
Heeten E1/F1
3 Maud Wichink 14:31
Handbal Heeten D1
4 Lotte Wichink 15:09
Handbal Heeten E1

Man  2,5 km Ekiden Loper 4
Plts Naam Netto
1 Tigo Heethaar 12:24
JOOP JOOP JUNIOR 1
2 Kas Meijerink 13:14
JOOP JOOP JUNIOR 2
3 Daan Heerink 15:19
Heerink Juniors

Vrouw  2,5 km Ekiden Loper 3
Plts Naam Netto
1 Wieke Schoorlemmer 9:47
JOOP JOOP JUNIOR 2
2 Lewis Witteveen 11:21
Heeten E1/F1
3 Mirli Gerrits 11:52
ACO-Toppertjes
4 Veerle Kelder 12:26
Handbal Heeten E1
5 Evi Klein Overmeen 12:54
Handbal Heeten D1

Man  2,5 km Ekiden Loper 3
Plts Naam Netto
1 Alden Bosgoed 9:52
JOOP JOOP JUNIOR 1
2 Rens De Haan 15:03
Heerink Juniors

Vrouw  2,5 km Ekiden Loper 2
Plts Naam Netto
1 Isa Reimert 11:45
JOOP JOOP JUNIOR 1
2 Marit Bouwman 11:53
ACO-Toppertjes
3 Froukje Wagenmans 12:53
Handbal Heeten E1
4 Meike Blankenvoorde 13:38
Handbal Heeten D1

Man  2,5 km Ekiden Loper 2
Plts Naam Netto
1 Thije Heuven 12:30
Heerink Juniors
2 Jort Hutten 13:15
Heeten E1/F1
3 Tobi Heethaar 13:41
JOOP JOOP JUNIOR 2

Vrouw  2,5 km Ekiden Loper 1
Plts Naam Netto
1 Yara Oosterlaar 11:40
Handbal Heeten D1
2 Gaya Bosgoed 12:27
JOOP JOOP JUNIOR 1
3 Nikki Eilert 12:35
Handbal Heeten E1

Man  2,5 km Ekiden Loper 1
Plts Naam Netto
1 Mikel Berents 9:59
ACO-Toppertjes
2 Tim Reimert 11:20
JOOP JOOP JUNIOR 2
3 Camiel Heerink 13:53
Heerink Juniors
4 Quinten Schoorlemmer 14:07
Heeten E1/F1

Vrouw  5 km Ekiden Loper 1
Plts Naam Netto
1 Agnes Doedens 22:41
De Bosmannetjes
2 Lise Koenjer 22:49
BKE 2
3 Mariska van der Wall 24:38
DWLoopschool Hattem 1
4 Lois Hulman 25:49
Bijdehandjezzz
5 Sandra van Til 26:45
Rode trein van AV Salland
6 Agnes Kietenbelt 26:59
BKE 1
7 Linda De Witte 27:12
Loopt wel los
8 Jessie Stroek 27:12
Stroekies
9 Monique in't Veld 28:02
Heeten in beweging 3
10 Ilona De Haan 28:30
Heerink
11 Karin Witteveen 28:38
DWLoopschool Hattem 2
12 Aafke Tepperik 28:49
Heeten in beweging 1
13 Els Schoorlemmer 29:01
Beumerklungels
14 Anne Invernizzi 29:42
Rooibos
15 Jennita Middelesch 30:10
AV De Vogelaar

Man  5 km Ekiden Loper 1
Plts Naam Netto
1 Thijs Terlouw 18:01
ACO VAN ELDEREN
2 Wim Wolf 18:07
Puur in Heerde
3 Thomas Bennink 18:23
SanderBenninkFotografie
4 Kaj Van Duuren 19:51
Familie AA
5 Marc Heethaar 22:39
JOOP JOOP 1
6 Simon Krukkert 22:52
Shosha
7 Mark De Haan 23:05
Haantjes
8 Stefan ten Have 25:23
(K)ramp
9 Menno Simons 27:41
Mooi weerlopers
10 Ramon Lambert 27:45
Mensink
11 Jacques Van Loevezijn 28:56
Heeten in beweging 2
12 Wim Overkamp 29:00
Heinoken

Vrouw  5 km Ekiden Loper 5
Plts Naam Netto
1 Aline Kootstra 18:34
ACO VAN ELDEREN
2 Monique Fibbe 19:54
Puur in Heerde
3 Kim Schutte 22:49
Loopt wel los
4 Leonie Bouwmeester 24:15
Shosha
5 Marieke de Haan 24:36
Haantjes
6 Bianca Bosman 25:29
De Bosmannetjes
7 Melissa Okken 25:58
Familie AA
8 Anja Lubbers 26:17
Bijdehandjezzz
9 Marie-Elise De Kleine 27:21
Heerink
10 Ilse Vloedgraven 28:11
Heeten in beweging 3
11 Jetske Evers 29:36
BKE 2
12 Aleid Dahak 29:40
Rooibos
13 Janine Strik 30:03
DWLoopschool Hattem 1
14 Ineke Koopman 30:15
BKE 1
15 Iris Benter 31:09
Rode trein van AV Salland
16 Ramona Doornberg 35:00
AV De Vogelaar

Man  5 km Ekiden Loper 5
Plts Naam Netto
1 Sander Bennink 18:50
SanderBenninkFotografie
2 Jeroen Hofhuis 22:02
Heinoken
3 Mark Huis in 't Veld 24:01
(K)ramp
4 Tom Meijerink 24:34
Mooi weerlopers
5 Allart Middelbrink 25:16
Stroekies
6 Simon Nijland 25:23
Mensink
7 Rinus Reimert 25:53
Heeten in beweging 1
8 Edward Nikamp 26:17
Heeten in beweging 2
9 Hennie Huisin'tVeld 27:09
JOOP JOOP 1
10 Alfons Kruiper 27:37
Beumerklungels
11 Alex Witteveen 28:11
DWLoopschool Hattem 2

Vrouw  5 km Ekiden Loper 3
Plts Naam Netto
1 Gemma Groenewoudt 23:24
Shosha
2 Gerda Nij Bijvank 24:39
De Bosmannetjes
3 Myrthe Droste 24:47
Familie AA
4 Ima Stroek 26:31
Stroekies
5 Yvet Heerink 28:06
Heerink
6 Kerstin Nijenkamp 29:34
Heeten in beweging 2
7 Anoek Hijmans 30:19
Rooibos
8 Nomi Kramer 30:31
Rode trein van AV Salland
9 Jolande de Coo 30:53
Heeten in beweging 3
10 Ching Man 30:56
JOOP JOOP 1
11 Annechien de Haan 32:09
Haantjes
12 Miranda van Santen 34:38
AV De Vogelaar

Man  5 km Ekiden Loper 3
Plts Naam Netto
1 Ruben Benter 18:58
SanderBenninkFotografie
2 Marc Bakker 19:23
ACO VAN ELDEREN
3 Cas Holtmaat 21:55
Loopt wel los
4 Robin Bruins 22:08
Puur in Heerde
5 Gerben Bekedam 22:27
Heinoken
6 Fons Ten Zijthof 23:29
BKE 2
7 Tom Bleker 23:43
Mooi weerlopers
8 Arnik De Coo 23:44
Heeten in beweging 1
9 Tim Elders 24:26
(K)ramp
10 Cas klein Overmeen 24:50
Beumerklungels
11 Cor v.d. Berg 25:57
DWLoopschool Hattem 2
12 Richard Kl. Overmeen 26:12
Bijdehandjezzz
13 Andre Evers 27:02
BKE 1
14 Ton van Doorn 27:09
DWLoopschool Hattem 1
15 Michiel Mensink 27:45
Mensink

Vrouw  7.195 km Ekiden Loper 6
Plts Naam Netto
1 Elly Jansen 35:09
Rode trein van AV Salland
2 Nelleke Bosch 35:48
Shosha
3 Daphne Vloedgraven 36:04
Heeten in beweging 3
4 Jinke Wagenmans 38:23
Heerink
5 Dion KL. Herenbrink 38:38
Heeten in beweging 2
6 Marlin Bloo 38:44
BKE 1
7 Kristel Geerling 38:45
AV De Vogelaar
8 Karin klein Overmeen 44:02
Beumerklungels
9 Marjolein Timmer-de Haan 45:36
Haantjes

Man  7.195 km Ekiden Loper 6
Plts Naam Netto
1 Luca Poppe 25:59
SanderBenninkFotografie
2 Maarten Koggel 28:43
ACO VAN ELDEREN
3 Marcel de Bats 29:11
Puur in Heerde
4 Simon Nij Bijvank 30:46
De Bosmannetjes
5 Rob Westenenk 31:20
Loopt wel los
6 Jeroen Lourens 32:05
DWLoopschool Hattem 1
7 Jeroen Sparreboom 32:10
DWLoopschool Hattem 2
8 Marko Hazelhekke 33:16
Mooi weerlopers
9 Arjen Meijerink 34:17
JOOP JOOP 1
10 Casper Hollegien 34:19
(K)ramp
11 Tom Hondshorst 34:59
Familie AA
12 Roy Stroek 35:50
Stroekies
13 Arjan Rekveld 36:52
Bijdehandjezzz
14 Ruben Ogink 37:20
Heinoken
15 Frank Middelkoop 38:11
Heeten in beweging 1
16 Wouter ten Zijthof 39:45
BKE 2
17 Roy van Enkhuijzen 40:32
Rooibos
18 Wim Mensink 42:27
Mensink

Vrouw  10 km Ekiden Loper 4
Plts Naam Netto
1 Yvonne Meijer 40:36
ACO VAN ELDEREN
2 Lieke Hegeman 44:46
Shosha
3 Ilse Cents 47:17
Bijdehandjezzz
4 Irene Eektimmerman 51:38
Rode trein van AV Salland
5 Danya Gortmans 52:01
Heeten in beweging 3
6 Sharon Bluemink 54:14
AV De Vogelaar
7 Claudy Koerhuis 54:21
JOOP JOOP 1
8 Nicky Wolthuis 57:14
Rooibos

Man  10 km Ekiden Loper 4
Plts Naam Netto
1 Bas Mekking 35:23
Puur in Heerde
2 Frank Meijer 35:24
SanderBenninkFotografie
3 Silvo Stroek 39:42
Stroekies
4 Erik Kieftenbeld 42:02
Heinoken
5 Errol Aarnink 42:05
Familie AA
6 Ernst Zwijnenberg 42:51
DWLoopschool Hattem 2
7 Bart Kemper 43:06
(K)ramp
8 Willem De Weerdt 44:16
DWLoopschool Hattem 1
9 Willem Hunneman 44:21
Loopt wel los
10 Jeroen de Haan 44:36
Haantjes
11 Tonnie Bosman 46:50
De Bosmannetjes
12 Remco Lokate 48:06
Heeten in beweging 1
13 Wilco Heerink 48:17
Heerink
14 Stefan Alferink 50:06
Mooi weerlopers
15 Jan Bloo 50:52
BKE 1
16 Peter Mensink 51:32
Mensink
17 Richard J. of Lorkeers 52:15
Heeten in beweging 2
18 Ton Koopman 53:38
BKE 2
19 Frans klein Overmeen 56:21
Beumerklungels

Vrouw  10 km Ekiden Loper 2
Plts Naam Netto
1 Saskia Schutte 40:02
Puur in Heerde
2 Janine Kamphuis 49:32
Shosha
3 Sandra Geerlings 50:50
Rooibos
4 Gerrie Heerink 52:11
Heerink
5 Christy Van Breen 55:41
AV De Vogelaar
6 Ria Kruiper 59:15
Beumerklungels

Man  10 km Ekiden Loper 2
Plts Naam Netto
1 Jorn Lammers (ACO Van Elderen) 37:11
SanderBenninkFotografie
2 Maikel Vogels 37:52
DWLoopschool Hattem 2
3 Mark Groot Bronsvoort 38:28
Rode trein van AV Salland
4 André Nij Bijvank 41:20
De Bosmannetjes
5 Sjoerd Van Westerop 41:53
DWLoopschool Hattem 1
6 René Van Weezep 42:09
ACO VAN ELDEREN
7 Michel Alferink 42:21
Heeten in beweging 3
8 Ermanno Bosgoed 43:29
JOOP JOOP 1
9 Piet Stroek 43:44
Stroekies
10 Bertus Mensink 44:24
Mensink
11 Bert jan Boschloo 44:52
Mooi weerlopers
12 Paul Otte 45:52
Heinoken
13 Mark Nieveld 46:06
(K)ramp
14 Robert Soesman 46:48
Familie AA
15 Teun Hunneman 47:34
Loopt wel los
16 Wout Horenberg 49:21
BKE 2
17 Hennie Koenjer 49:44
BKE 1
18 Wijnand Evers 50:08
Heeten in beweging 1
19 Hans Schoorlemmer 51:14
Heeten in beweging 2
20 Sem Hulman 51:27
Bijdehandjezzz
21 Ron Timmer 53:13
Haantjes