Uitslagenlijst
03-11-2019  DRW Run Bike Run en DRW kidsrun  Nijverdal

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes groep 7 & 8  Kidsrun groep 7 & 8
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Naell Huijsmans Hellendoorn 2007 4:00
2 Kris Kurvink Nijverdal 2009 4:26
3 Rosalie Peek Hellendoorn 2009 4:30
4 Laura Kempers Markelo 2009 5:02
5 Indy Dasselaar Hellendoorn 2009 5:13
6 Nikki Velnaar Nijverdal 2009 6:49

Jongens groep 7 & 8  Kidsrun groep 7 & 8
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Roan Bruggeman Atletics Nijverdal 2007 4:03
2 Finn Grotenhuis Nijverdal 2008 4:09
3 Luca Knobben Nijverdal 2009 4:21
4 Mike Kurvink Nijverdal 2007 4:21
5 Fabian Zelst Holten 2009 4:59
6 Stijn Kok Eibergen 2007 7:17

Meisjes t/m groep 6  Kidsrun t/m groep 6
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Naomi Lantink Zwolle 2009 4:39
2 Julynn Huijsmans Hellendoorn 2009 4:42
3 Merlin Gottemaker Nijverdal 2010 4:50
4 A.L. Klerx Nijverdal 2009 5:03
5 Nore Samson Nijverdal 2012 5:03
6 Jule Ten Dam Nijverdal 2010 5:09
7 Lynthe Dasselaar Hellendoorn 2011 5:27
8 Loueann Huijsmans Hellendoorn 2012 5:31
9 Madelief Peek Hellendoorn 2012 5:32
10 Livia Post Nijverdal 2012 5:41
11 Lynn Dommerholt Nijverdal 2013 5:45
12 Tess Dewy Visser Nijverdal 2011 6:01
13 Yannique Bronsvoort Haarle gem hellendoorn 2013 6:06
14 Yfke Flim Hellendoorn 2014 6:08
15 Lynn Kroeskop Nijverdal 2013 6:23
16 Fien Heuver Nijverdal 2014 6:37
17 Livia Dommerholt Nijverdal 2015 6:40
18 Sophie Kampman Nijverdal 2013 6:55
19 Lisenka Dam Wichers Wierden 2013 7:04
20 Robyn Kroeskop Nijverdal 2014 7:30
21 Else Dogger Nijverdal 2013 7:51
22 Naomi Vetker Nijverdal 2011 8:13
23 JessieJay Scharphof Nijverdal 2014 8:21
24 Noa Roelofs Nijverdal 2013 8:43
25 Fleur Van Riele Nijverdal 2014 9:03
26 Lotte Van Riele Nijverdal 2016 9:27

Jongens t/m groep 6  Kidsrun t/m groep 6
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Jayden Kroeskop Nijverdal 2010 4:26
2 Tom Van den Berg Hellendoorn 2010 4:31
3 Finn Eertink Holten 2010 4:41
4 Jits Ten Dam Nijverdal 2012 4:54
5 Bryan Meijerink Nijverdal 2010 4:59
6 Daan Klerx Nijverdal 2011 5:07
7 Duuk Rutgers Hellendoorn 2012 5:10
8 Luuk-Yan Eeftink Nijverdal 2011 5:14
9 Stef Wagenvoort Nijverdal 2011 5:15
10 Thijs Roosendsaal Nijverdal 2009 5:19
11 Jim Jansen Nijverdal 2011 5:23
12 Jens Kok Lemelerveld 2009 5:24
13 Thijs Kempers Markelo 2011 5:31
14 Wes Poorterman Nijverdal 2013 5:35
15 Deyon Dasselaar Hellendoorn 2013 5:36
16 Lars Kok Lemelerveld 2009 5:39
17 Bryan Bronsvoort Haarle gem hellendoorn 2011 5:43
18 Nout Heuver Nijverdal 2012 5:47
19 Thom Samson Nijverdal 2010 5:54
20 Yamill Huijsmans Hellendoorn 2013 5:54
21 Sam Lingmont Nijverdal 2012 6:06
22 Daymian Tijhoff Nijverdal 2013 6:11
23 Xavi Wermink Nijverdal 2009 6:13
24 D. Gerritsen Nijverdal 2010 6:15
25 Dies Schoppink Nijverdal 2013 6:26
26 Luc Freriksen Nijverdal 2014 6:52
27 Hessel Twiest Rijssen 2014 7:11
28 Dion Bronsvoort Nijverdal 2014 7:16
29 Kes Lingmont Nijverdal 2014 7:16
30 Liam Eertink Holten 2013 7:59
31 Kyliann Dam Wichers Wierden 2015 8:07
32 Daniël Veerman Nijverdal 2014 8:08
33 Qian Eeftink Nijverdal 2013 8:13
34 Ivan Dronsvoort Nijverdal 2016 10:00

DAMES  Run Bike Run individueel
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Christina Draijer Zeist 1988 1:35:30 1:35:32
2 Floortje Gierman Arnhem 1985 1:39:33 1:39:37
3 Annelies Van der Zwart Eindhoven 1976 1:42:21 1:42:25
4 Marieke Van der Vegt Nijverdal 1980 1:47:02 1:47:04
5 Ivonne Kleinlugtenbeld-Wessels Hellendoorn 1978 1:51:11 1:51:17
6 Lieke Smale Holten 1996 1:53:05 1:53:12
7 Nadinja Schonewille Almelo 1995 1:53:22 1:53:26

MSEN  Run Bike Run individueel
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Daan Schouten Almelo 1994 1:20:44 1:20:45
2 Koen Wiggers Hengelo ov 1998 1:23:44 1:23:45
3 Tom Van de Wetering Huis ter heide ut 1986 1:25:40 1:25:42
4 Vincent Huiting Groningen 1988 1:26:43 1:26:44
5 Frank Janssen Zeist 1988 1:27:19 1:27:20
6 Tom Hoekman Oldenzaal 1983 1:28:34 1:28:35
7 Mathijs Van Ark Groningen 1985 1:29:21 1:29:22
8 Niek Boom Nieuw heeten 1992 1:29:34 1:29:36
9 George Wildervank Hattem 1983 1:30:15 1:30:17
10 Wesley Kloosterboer Apeldoorn 1983 1:31:44 1:31:46
11 Michiel Goor Nijeveen 1982 1:32:37 1:32:40
12 Jos Wilbrink Groningen 1991 1:32:38 1:32:41
13 Quirijn Waaijenberg Dieren 1999 1:32:55 1:32:56
14 Arjan Krukkert Nijverdal 1984 1:33:49 1:33:53
15 Bas Van Dijke Emmeloord 1991 1:34:41 1:34:46
16 Mark De Leeuw Ruinerwold 1988 1:35:02 1:35:04
17 Jeroen Stange Wierden 1982 1:35:22 1:35:27
18 Edwin Willems Ommen 1980 1:36:49 1:36:56
19 Niek Versteege Lochem 1988 1:37:10 1:37:16
20 Matthieu Klooster Ruinerwold 1980 1:37:52 1:37:56
21 Jeroen Broeks Hellendoorn 1987 1:38:00 1:38:04
22 Sjoerd Van Heeren Zutphen 1989 1:38:32 1:38:35
23 Sander Brouwer Wierden 1983 1:40:35 1:40:41
24 Thijs Van der Woerdt Deventer 1989 1:40:45 1:40:48
25 Walter Heuver Nijverdal 1995 1:41:02 1:41:10
26 Harm-jan Tel Groningen 1985 1:41:30 1:41:32
27 Jelrik Geurtz Bemmel 1982 1:41:36 1:41:41
28 Jordy Middag Nijverdal 1994 1:41:40 1:41:46
29 Roderic Kreunen Hengelo gld 1988 1:42:54 1:42:59
30 Marcel Kampman Ommen 1980 1:43:00 1:43:07
31 William Van Boven Nagele 1984 1:43:14 1:43:19
32 Roel Bakhuis Groningen 1996 1:43:46 1:43:54
33 Bertho Ter Avest Hellendoorn 1985 1:44:13 1:44:15
34 Niels Van Coeverden Holten 1995 1:44:58 1:45:05
35 Maarten Mensink Groningen 1983 1:46:28 1:46:33
36 Jetse De Jonge Amersfoort 1984 1:48:04 1:48:10
37 Ruud Hopster Amersfoort 1984 2:00:32 2:00:38
38 Erik Pietersma Zwolle 1980 2:09:06 2:09:13

M40  Run Bike Run individueel
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Arie Jong Oosterwolde fr 1972 1:24:46 1:24:47
2 Dries Pluimers Velp gld 1970 1:30:20 1:30:23
3 Janhenk Kleinlugtenbeld Hellendoorn 1976 1:30:44 1:30:47
4 Henk Van de Riet Waalre 1965 1:31:03 1:31:10
5 Jos Broeren 's-hertogenbosch 1964 1:32:32 1:32:37
6 Henkjan Van Goor Daarlerveen 1972 1:32:41 1:32:43
7 Eelco Bruinsma Nederhorst den berg 1970 1:34:26 1:34:30
8 Marcel Van der Mei Assen 1975 1:36:20 1:36:26
9 Martijn Schutteman Rijssen 1975 1:36:30 1:36:33
10 Erik Van den Berg Nijverdal 1978 1:36:38 1:36:44
11 Harco Draaijer Deventer 1966 1:38:53 1:38:54
12 Mark Waaijenberg Dieren 1963 1:39:29 1:39:30
13 Bart Van der Mark Huissen 1972 1:39:33 1:39:37
14 Gerben Koopman Zwolle 1975 1:39:44 1:39:47
15 Bjorn De Grutter Diepenveen 1976 1:40:08 1:40:12
16 Harold Heering Enter 1974 1:41:18 1:41:21
17 Lars Aarts Zwolle 1973 1:42:04 1:42:07
18 Bjorn Luchies Lochem 1975 1:42:23 1:42:30
19 Anne Bouma Zwolle 1979 1:42:29 1:42:32
20 Martijn Aarden Den hoorn zh 1974 1:43:41 1:43:48
21 Ton Pijs Hellendoorn 1971 1:43:54 1:43:59
22 Bob Groenewoud Hengelo ov 1970 1:43:58 1:44:02
23 Remco Geerdink Goor 1971 1:45:57 1:46:02
24 Robbert Flim Hellendoorn 1978 1:46:35 1:46:41
25 Leonard Hoogerdijk Pijnacker 1961 1:48:20 1:48:27
26 Stefan Ormel Eibergen 1977 1:48:51 1:48:58
27 Wiebe Hofstra Diepenveen 1971 1:52:30 1:52:38
28 Rijjan Bos Gorssel 1958 1:53:01 1:53:06
29 Bart Velthuis Nijverdal 1964 1:55:04 1:55:09
30 Dick Bergman Nijverdal 1965 1:55:37 1:55:44
31 Henri Bolink Nijverdal 1968 1:56:34 1:56:40
32 Henk Bokhove Nijverdal 1962 1:58:00 1:58:06
33 Marc Siemelink Diepenveen 1969 2:02:28 2:02:36

m/v  Run Bike Run voor DUO's
Plts Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Nijverdal 1:18:40 1:18:41
Frank Meijer Giel KleinJan
2 Hellendoorn 1:19:51 1:19:52
Ferry van den Berg Gert-Jan Bosman
3 Den ham ov 1:24:20 1:24:21
Peter van Keulen Edwin Soepenberg
4 Nijverdal 1:24:20 1:24:22
Martin Bronsvoort Marco Dekker
5 Nijverdal 1:24:22 1:24:24
Jochem Paalman Eddy Beuze
6 Wierden 1:25:46 1:25:47
Thijs Blikmans Maarten Mollink
7 Nijverdal 1:26:47 1:26:48
Montell Veldhuis Menzo Grobbink
8 Rijssen 1:27:09 1:27:10
Edwin Seppenwoolde Erwin Veld
9 Enschede 1:27:22 1:27:24
Nick Assinck Luuk van Dorth
10 Nijverdal 1:27:30 1:27:31
Bart van Zelst Bilal Durmaz
11 Hengelo ov 1:27:46 1:27:48
Gerard Peelen Matthijs Pot
12 Nijverdal 1:28:01 1:28:02
Onno Poorterman Maarten Visser
13 Nijverdal 1:29:12 1:29:14
Luc Blikmans Arnold Beuze
14 Rijssen 1:29:31 1:29:33
Robert van Bloem Carlos van Rhee
15 Tubbergen 1:30:26 1:30:28
Max Vrijkorte Gerwin Pol
16 Hellendoorn 1:30:35 1:30:37
Arjan Meijerink Dennis Nijland
17 Nijverdal 1:31:35 1:31:38
Jan Dasselaar Han ten Brummelhuis
18 Zwolle 1:31:37 1:31:40
Harro Damstra Daniël van der Breggen
19 Lemelerveld 1:31:57 1:31:59
Frank Hofstede Vincent Kok
20 Almelo 1:33:09 1:33:12
Serge ter Harmsel Bas Hardon
21 Nijverdal 1:33:50 1:33:53
Rick Stevens Arjen Welleweerd
22 Nijverdal 1:37:25 1:37:28
Bram Hannink Remco Hannink
23 Nijverdal 1:37:30 1:37:34
Mathieu Filart Maarten Imhof
24 Nijverdal 1:38:16 1:38:18
Niek Dijkstra Stefan Dijkstra
25 Nijverdal 1:38:20 1:38:23
Patrick de Moor Werner Mannessen
26 Hellendoorn 1:39:02 1:39:05
Erik vosman Rinke tempert
27 Ruinerwold 1:39:29 1:39:32
Maurice Jans Jeroen de Leeuw
28 Nijverdal 1:41:25 1:41:27
Roy Nijenhuis Peter Wennemers
29 Nijverdal 1:42:05 1:42:08
Roy Vlietstra Ernest Jan van Keulen
30 Hengevelde 1:45:24 1:45:27
Brian Morssinkhof Edward Fokkert
31 Nijverdal 1:55:39 1:55:44
Mark Wolfkamp Robert Huis in t Veld
32 Nijverdal 1:57:21 1:57:25
Ruben Tulling Leon Tulling
33 Nijverdal 2:07:53 2:07:58
Kim Langkamp Nick Langkamp

m/v  Run Bike Run voor gemengd DUO's
Plts Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Nijverdal 1:30:40 1:30:41
Jolanda van Dam-Dijk Marinus van Boxtel
2 Tubbergen 1:32:26 1:32:28
Carmen Pol Axel Pol
3 Staphorst 1:32:29 1:32:32
Antien van der Vegt Rick van der Vegt
4 Eerbeek 1:34:49 1:34:51
Patrick Ziens Ilona Valkenburg
5 Velp gld 1:36:13 1:36:15
Rianne Hulshof Tim van Leeuwen
6 Nijverdal 1:39:56 1:40:00
Heidi van Egmond Ben van Egmond
7 Borculo 1:41:03 1:41:07
Anne Oltvoort Edwin Ruumpol
8 Ruinerwold 1:42:34 1:42:37
Daniëlle Slomp Erik Slomp
9 Hengelo ov 1:42:41 1:42:45
Danielle Spenkelink Rob Lammertink
10 Hellendoorn 1:45:47 1:45:51
Ian Olthof Jaimi Olthof
11 Hengelo ov 1:46:55 1:46:58
Jade Groenewoud Alfred Derkink
12 Nijverdal 1:58:06 1:58:10
Carmen Kroese Richard Zwiers