Uitslagenlijst
15-12-2019  Coop Crossloop  Luttenberg

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  Kinderloop 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Sille De Wit Raalte 2011 4:28
2 Jet Neppelenbroek Luttenberg 2011 4:35
3 Loueann Huijsmans Wilsum 2012 4:51
4 Maartje Tijs Luttenberg 2011 5:09
5 Famke Duteweerd Marienheem 2012 5:18
6 Maaike Dijkman Luttenberg 2011 5:21
7 Noa Blom Luttenberg 2013 6:05
8 Fen Dijkman Luttenberg 2013 6:06
9 Iva Jacobs Broekland ov 2014 6:07
10 Romy Honcoop Heeten 2012 6:10
11 Dieke Grolleman Heeten 2013 6:44
12 Viviene Knobben Luttenberg 2014 6:46
13 Foske Wiefferink Luttenberg 2014 7:17
14 Jinte Grolleman Heeten 2015 7:32
15 Tess Olthof Nijverdal 2014 8:27
16 Liv Meulman Luttenberg 2011 8:43
17 Marissa Renting Luttenberg 2011 8:43
18 Nikki Oosterlaar Raalte 2015 8:50
19 Milou Vloetgraven Luttenberg 2015 9:02

Jongens  Kinderloop 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Simon Muller Zwolle 2011 4:06
2 Stef Nijzink Rijssen 2012 4:08
3 Milan Wassink Rijssen 2011 4:35
4 Tom Oosterlaar Raalte 2012 4:36
5 Raf Kluin Raalte 2011 4:48
6 Hein Schalkwijk Wijhe 2011 4:49
7 Luuk Olthof Nijverdal 2011 4:52
8 Maxim Ridderbos Olst 2012 4:52
9 Joris Toevank Ruurlo 2012 4:53
10 Thijn Braam Olst 2012 5:05
11 Liam Besten Luttenberg 2012 5:16
12 Matthijs Roodvoets Heino 2012 5:19
13 Matteo Cusinello Zwolle 2012 5:26
14 Yamill Huijsmans Wilsum 2013 5:36
15 Sill Rensen Luttenberg 2013 5:36
16 Tim Meijerink Luttenberg 2013 5:37
17 Finn Vd Sligte Luttenberg 2012 5:41
18 Stijn Gortemaker Luttenberg 2012 5:43
19 Timo Hollink Olst 2011 5:49
20 Fedde Hollink Olst 2014 5:50
21 Finn Mars Nieuw heeten 2013 6:02
22 Chris Slag Luttenberg 2013 6:04
23 Tycho Vloetgraven Luttenberg 2014 6:22
24 Tygo Roeloffzen Luttenberg 2015 6:25
25 Daan Spoolder Luttenberg 2013 6:29
26 Cas Zwakenberg Luttenberg 2014 6:34
27 Willem Schalkwijk Raalte 2014 6:36
28 Stan Grolleman Heeten 2011 6:42
29 Lucas Meijerink Luttenberg 2015 6:42
30 Daley Westerkamp Luttenberg 2014 6:45
31 Jens Rensen Luttenberg 2014 6:47
32 Siem Hemmink Luttenberg 2015 6:54
33 Jurre Neppelenbroek Luttenberg 2014 8:15
34 Jip Veldkamp Luttenberg 2014 8:22

Meisjes  Jeugdloop 2 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Naëll Huijsmans Wilsum 2007 8:14 8:15
2 Dianthe Scherphof Goor 2007 8:32 8:34
3 Jinke Wagenmans Heeten 2007 8:47 8:49
4 Yara Oosterlaar Heeten 2008 8:54 8:56
5 Ize Diepman Lemelerveld 2010 9:00 9:03
6 Tirza Bosgoed Heeten 2011 10:05 10:08
7 Lily Ridderbos Olst 2010 10:12 10:14
8 Isis van Til Raalte 2008 10:20 10:23
9 Laura Dijkman Luttenberg 2010 10:27 10:31
10 Marthe Schalkwijk Wijhe 2009 10:37 10:40
11 Julynn Huijsmans Wilsum 2009 10:43 10:44
12 Robine Nijenhuis Luttenberg 2008 11:37 11:40
13 Marchje Loer Heeten 2010 11:51 11:55
14 Noa Dijkman Luttenberg 2010 12:19 12:24
15 Zoe Blom Luttenberg 2010 12:19 12:24
16 Yara Veldhuis Luttenberg 2010 12:30 12:35
17 Iris Honcoop Heeten 2010 12:38 12:42
18 Lizzie Van de Gaag Heeten 2010 15:05 15:08

Meisjes 13+  Jeugdloop 2 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Jasmijn Postma Hellendoorn 2004 8:45 8:48
2 Isa Kloosterman Marienheem 2006 10:42 10:45
3 Nynke Ter Halle Hellendoorn 2005 11:12 11:16
4 Noor Van den Enk Ommen 2006 11:45 11:49
5 Amy Willems Hardenberg 2004 11:57 11:59

Jongens  Jeugdloop 2 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Runar Slinkman Rijssen 2007 7:34 7:36
2 Tremen Van Santen Raalte 2008 7:50 7:51
3 Kyan Ridderbos Olst 2008 8:12 8:14
4 Kris Nijzink Rijssen 2010 8:19 8:21
5 Aiden Bosgoed Heeten 2007 8:40 8:42
6 Job Kloosterman Marienheem 2008 8:42 8:45
7 Jens Broekgerrits Raalte 2010 8:58 9:01
8 Friso Toevank Ruurlo 2010 9:04 9:06
9 Milan Ten Brinke Raalte 2007 9:05 9:07
10 Tim Kluin Raalte 2007 9:06 9:09
11 Bram de Wit Raalte 2008 9:08 9:10
12 Jim Hulsman Marienheem 2008 9:22 9:25
13 Fynn van Til Raalte 2009 9:29 9:32
14 Jorn Holterman Raalte 2009 9:35 9:36
15 Jorn Langenkamp Luttenberg 2010 9:55 10:00
16 Rins Pijnappel Nieuw heeten 2009 10:02 10:04
17 Jelle Pijnappel Nieuw heeten 2007 10:16 10:18
18 Mads Broekgerrits Raalte 2008 10:20 10:22
19 Jorn van Santen Raalte 2008 10:35 10:39
20 Sverre Van Santen Raalte 2010 10:38 10:42
21 Jaymian Houseman Raalte 2010 10:49 10:52
22 Kalle Waayerink Raalte 2010 11:18 11:23
23 Wes Mars Luttenberg 2010 11:19 11:23
24 Quinn Roelofs Raalte 2013 11:21 11:25

Jongens 13+  Jeugdloop 2 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Jesse Oosterlaar Heeten 2006 7:42 7:44
2 Maikel Potkamp Heerde 2006 8:29 8:30

Bedrijven  Crossloop 5,3 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Top Fit Salland 4 Luttenberg 2019 21:20 21:36
2 Top Fit Salland 1 Luttenberg 2019 23:20 23:39
3 Mariël Hairstyling 3 Raalte 2019 27:27 27:32
4 Lifestyle Centre 1 Raalte 2019 27:27 27:37
5 Lifestyle Centre 2 Raalte 2019 29:10 29:22
6 Mariël Hairstyling 4 Raalte 2019 29:51 30:04
7 Lifestyle Centre 4 Raalte 2019 30:25 30:38
8 Mariël Hairstyling 1 Raalte 2019 30:32 30:46
9 Mariël Hairstyling 2 Raalte 2019 30:39 30:54
10 Top Fit Salland 3 Luttenberg 2019 30:54 31:14
11 Top Fit Salland 2 Luttenberg 2019 33:12 33:31
12 Lifestyle Centre 3 Raalte 2019 40:25 40:38

Dames  Crossloop 5,3 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Petra Haarman Zwolle 1983 23:10 23:14
2 Kim Schutte Lierderholthuis 1989 23:14 23:18
3 Marcha Linthorst Raalte 1976 23:22 23:26
4 Iris Horenberg Raalte 1994 25:07 25:12
5 Leonie Bouwmeester Holten 1989 25:14 25:28
6 Leonie Ramaaker Marienheem 1998 25:40 25:45
7 Valerie Seinen Zwolle 1993 25:50 25:54
8 Rolien Duiven Zwolle 1980 25:48 25:55
9 Ilona Schrijver Raalte 1979 26:00 26:06
10 Sophie Marselis Raalte 1988 26:28 26:34
11 Marlin Bloo Raalte 1993 27:03 27:10
12 Elroy Burink Heeten 1969 27:16 27:23
13 Femke Pijnappel Nieuw heeten 1978 27:24 27:31
14 Ingrid Besten Raalte 1972 27:26 27:33
15 Rosalie Linthorst Raalte 1974 27:28 27:38
16 Dorien Horenberg Marienheem 1963 27:31 27:43
17 Elviera Gritter Raalte 1978 27:39 27:51
18 Marloes Nijboer Raalte 1996 27:55 28:02
19 Iris Loohuis Geesteren ov 1994 28:18 28:30
20 Chazia Slinkman Zwolle 1998 28:21 28:36
21 Monique Jansen Wijhe 1966 28:42 28:50
22 Jolanda Ten Brinke Raalte 1977 28:42 28:54
23 Kim Van Dartel Raalte 1991 28:57 29:04
24 Lisette Alferink Luttenberg 1967 29:05 29:17
25 Celine Janssen Raalte 1998 29:11 29:18
26 Laris Noordegraaf Luttenberg 1976 29:09 29:24
27 Liset Lorkeers Marienheem 1973 29:22 29:28
28 Leony Mars Wijhe 1982 29:21 29:29
29 Kirsten Van de Pavert Dalfsen 1981 29:32 29:41
30 Francis Bruggeman Raalte 1975 29:36 29:47
31 Bianca Reimert Raalte 1974 29:38 29:50
32 Hedwig Van den Berg Lemelerveld 1982 29:39 29:54
33 Asmara Pattipeiluhu Zwolle 1990 29:45 30:03
34 Carmen Van den Hoven Holten 1989 30:01 30:16
35 Janine Kamphuis Raalte 1990 30:01 30:16
36 Eef Koenjer Marienheem 1988 30:06 30:24
37 Claudia Krieger Nieuw heeten 1976 30:25 30:38
38 Heidi Bouwman Nieuw heeten 1976 30:25 30:38
39 Lisan Schrijver Dalfsen 1995 30:34 30:44
40 Sylvia Eshuis Raalte 1975 30:40 30:54
41 Anneke Sikkens Raalte 1960 30:54 31:04
42 Marije Jansman Luttenberg 1990 30:54 31:14
43 Mireille Janssen Raalte 1970 31:08 31:16
44 Nicole Hemmink Raalte 1987 31:08 31:19
45 Thea Lammers Luttenberg 1963 31:06 31:22
46 Hanneke Jansen Diepenveen 1970 31:15 31:34
47 Darina Van Lenthe Dalfsen 1983 31:27 31:36
48 Jacquelien Eghuizen Wezep 1970 31:33 31:52
49 G. Jansen Holleboom Luttenberg 1967 31:52 32:04
50 Gertrude Piksen Hellendoorn 1986 32:05 32:17
51 Josien Snellink Raalte 1987 32:11 32:28
52 Ellen Egbertzen Raalte 1964 32:28 32:38
53 Annelies Gerhardt Haarle gem hellendoorn 1970 32:26 32:38
54 Josca Fiechter Hattem 1963 32:24 32:43
55 Ella Herbrink ACO VAN ELDEREN Ommen 1958 32:57 33:02
56 Marja Eilert Raalte 1969 33:25 33:36
57 Belinda Brandwacht Nijverdal 1993 33:46 34:02
58 Stephanie Dekker Marienheem 1987 34:05 34:22
59 Ilona Duteweerd-Deiman Marienheem 1983 34:09 34:25
60 Nicole De Groot Hattem 1970 34:16 34:35
61 Irene Timmer-Bekker Nijverdal 1967 34:36 34:46
62 Alma van der Wielen Deventer 1979 34:32 34:52
63 Iris Benter Raalte 2002 34:55 35:06
64 Hanneke Koenjer-Berenpas Marienheem 1986 36:08 36:26
65 Lianne Nijveld Raalte 1980 37:22 37:39

Heren  Crossloop 5,3 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Jorn Lammers (ACO Van Elderen) Marienheem 1994 17:57 17:59
2 Dave Mulderij Tiendeveen 2002 18:01 18:02
3 Sander Kloosterziel Zwolle 1998 18:09 18:11
4 Ingmar Kloek Amsterdam 1993 18:31 18:33
5 Niek Nijman Goor 2004 18:38 18:40
6 Jurriën Ten Hoeve Deventer 1991 19:05 19:07
7 Gertin Roke Arrien 1991 19:22 19:24
8 Thomas Bennink (ACO Van Elderen) Broekland ov 1997 19:25 19:27
9 Sander Bennink (ACO Van Elderen) Broekland ov 1997 19:34 19:36
10 Michiel Broeksma Kampen 1982 20:17 20:19
11 Luc Kappert Markelo 2002 20:22 20:24
12 Peter Van den Hengel Deventer 1967 20:22 20:25
13 Wim Ritsema Dieren 1964 20:38 20:40
14 Rob Westenenk Raalte 1993 20:51 20:53
15 Jelmer Vegterlo Luttenberg 2000 20:52 20:54
16 Jorn Spekschate Olst 1991 20:52 20:55
17 Ruben Benter Raalte 1999 21:10 21:12
18 Dorus Schalkwijk Wijhe 1980 21:14 21:17
19 Teun Mantje Deventer 1994 21:06 21:21
20 Jur Heuven Luttenberg 2001 21:19 21:22
21 Jacob Kortland Deventer 1978 21:22 21:24
22 Alfons Schrijver Marienheem 1968 21:30 21:32
23 Jappie Visser Schalkhaar 1985 21:29 21:34
24 Michel Brinkhuis Zwolle 1991 21:40 21:44
25 Mark Holterman Raalte 1984 21:44 21:47
26 Ivor Bruin Schalkhaar 1980 21:49 21:53
27 Tom Tijink Raalte 1995 21:55 22:03
28 Jeroen Sebel Deventer 1977 22:03 22:06
29 Harm Wevers Bathmen 2004 22:03 22:07
30 Roy Bruggeman Broekland ov 1985 22:24 22:28
31 Thijs Pijnappel Nieuw heeten 1978 22:43 22:46
32 Jeroen Peeters Raalte 2000 22:41 22:50
33 Dion Zwakenberg Raalte 1992 22:48 22:51
34 Harold Van den Enk Raalte 1976 22:53 22:56
35 John Hart Deventer 1985 22:59 23:04
36 Remco Waaijerink Raalte 1979 23:02 23:06
37 Gerwin Bouwhuis Heino 1978 23:02 23:06
38 Erwin Langkamp Luttenberg 1972 23:03 23:07
39 Ties Marsman Raalte 2002 23:06 23:10
40 Bert Manenschijn (ACO Van Elderen) Lemele 1968 23:10 23:15
41 Ruben Schutte Luttenberg 1997 22:58 23:15
42 Maurits Mars Zwolle 1979 23:13 23:18
43 Branko Van der Guyten Zwolle 1987 23:18 23:23
44 Jasper Nijenhuis Hellendoorn 2003 23:13 23:25
45 Willie Schrijver Marienheem 1967 23:25 23:28
46 Joost Koolhof Raalte 1986 23:28 23:31
47 Jasper Koopman Zwolle 1986 23:32 23:37
48 Twan Overkempe Heino 1993 23:44 23:48
49 Nick Vegterlo Luttenberg 1994 23:44 23:56
50 Joost Fikken Marienheem 1991 24:02 24:09
51 Anton Honcoop Heeten 1976 24:06 24:18
52 Tim Rensen Raalte 1991 24:10 24:25
53 Bram Dam van Luttenberg 1996 24:14 24:35
54 Ron Voorhorst Marienheem 1986 24:25 24:42
55 Jan Maarten Albers Heeten 1962 24:39 24:43
56 Dex Temmink Raalte 2007 24:40 24:47
57 Henk Bokhove Nijverdal 1962 24:36 24:47
58 Ad Eilert Raalte 1968 24:46 24:49
59 Gertjan De Haan Noordscheschut 1970 24:49 24:54
60 Rudie Haarman Bathmen 1967 24:46 24:57
61 Wout Horenberg Raalte 1992 24:59 25:06
62 Ernst Zwijnenberg Heino 1976 25:05 25:10
63 Niek Schrijver Raalte 1982 25:12 25:17
64 Henny Tijink Raalte 1963 25:11 25:21
65 Wil Derks Ommen 1961 25:13 25:27
66 Dennis Groeneveld Heeten 1973 25:20 25:28
67 Nick Holterman Raalte 1998 25:23 25:30
68 Jelmer Jansman Luttenberg 2005 25:20 25:31
69 Michel Mars Nieuw heeten 1975 25:25 25:33
70 Johan Mulder Wesepe 1987 25:14 25:33
71 Ton Koopman Heeten 1957 25:27 25:33
72 Jeroen Kroes Raalte 1979 25:27 25:33
73 Ralph Duteweert Raalte 1988 25:19 25:36
74 Robert Bourquin Wijhe 1967 25:34 25:42
75 Iwan Rekveld Raalte 1980 25:41 25:46
76 Ben Schrijver (Aco Ommen) Lemelerveld 1954 25:44 25:50
77 Winfred Schulten Raalte 1969 25:45 26:00
78 Leon Bokhove Hellendoorn 1987 25:51 26:03
79 Bennie Boksebeld Luttenberg 1963 25:58 26:06
80 Jan Bloo Raalte 1961 26:01 26:08
81 Patrick Roelofs Raalte 1969 26:01 26:09
82 Raymond Nijveld Heeten 1982 25:59 26:16
83 Frans Bril Bathmen 1956 26:12 26:21
84 Pieter Klein Zuna 1967 26:14 26:28
85 Koen Kruiper Luttenberg 2002 26:19 26:32
86 Jan Boeve Arrien 1966 26:30 26:37
87 Maarten Van Mierlo Deventer 1962 26:34 26:43
88 Raymond Holtmaat Marienheem 1974 26:45 26:52
89 Winfried Timmer Nijverdal 1970 26:47 26:56
90 Koen Tijink Raalte 1999 26:50 27:00
91 Raymond Lorkeers Marienheem 1972 26:53 27:01
92 Rudi Ellenbroek Marienheem 1962 27:05 27:08
93 Ewout Van der Velde Raalte 1994 26:54 27:13
94 John Brandwacht Nijverdal 1967 27:07 27:23
95 Andre Evers Marienheem 1963 27:46 27:53
96 Gerard van Schooten Raalte 1955 27:51 28:03
97 Frank Middelkoop Heeten 1956 27:56 28:03
98 Randy Groot Roessink Raalte 1998 27:57 28:06
99 Senne Zweverink Raalte 2007 28:13 28:24
100 Frank Holterman Raalte 1967 28:28 28:38
101 Chiel Van Lenthe Heino 1985 28:54 29:04
102 Jan Kwakkel Vroomshoop 1969 28:56 29:12
103 Frank Huijsmans Lemelerveld 1969 29:03 29:12
104 Gerrit Morrenhof Heino 1966 28:57 29:13
105 Gerard Fikken Marienheem 1958 29:12 29:20
106 Wilfried Bruggeman Raalte 1974 29:33 29:42
107 John Lubberding Wijhe 1964 29:36 29:46
108 Frits Lautenbag Hattem 1948 30:09 30:23
109 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 30:16 30:30
110 Gert Dekker Wijhe 1975 30:32 30:46
111 Klaas Van Dam Dalfsen 1964 31:20 31:29
112 Frank Grolleman Raalte 1985 32:05 32:20
113 Wilko Van der Graaf Heino 1964 32:38 32:55
114 Gerrit Jansen Raalte 1942 32:48 32:58
115 Ben Spijker Ommen 1956 32:56 33:00
116 Gerard Schrijver Raalte 1970 33:44 34:02
117 Mark Eisen Zwolle 1970 33:52 34:10
118 Eit Frits van der Velde Raalte 1960 35:03 35:25

Bedrijven  Crossloop 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Lifestyle Centre 1 Raalte 2019 45:52 45:56
2 Lifestyle Centre 2 Raalte 2019 46:13 46:18
3 BPV Hattem 1 Hattem 2019 47:22 47:37
4 Carinova 3 Raalte 2019 48:13 48:25
5 Lifestyle Centre 3 Raalte 2019 51:22 51:30
6 Beaphar 1 Raalte 2019 51:47 52:02
7 Beaphar 2 Raalte 2019 52:44 53:00
8 BPV Hattem 2 Hattem 2019 55:19 55:38
9 Carinova 4 Raalte 2019 55:26 55:41
10 Carinova 1 Raalte 2019 55:53 56:07
11 RFR Hattem 3 Hattem 2019 57:23 57:41
12 Lifestyle Centre 4 Raalte 2019 58:18 58:33
13 RFR Hattem 2 Hattem 2019 1:02:52 1:03:07

Dames  Crossloop 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Linda Ooms Tonden 1983 41:51 41:53
2 Wilma Van der Geer Zwolle 1985 43:58 44:03
3 Sarah-Lynn Reuver Zwolle 1986 45:06 45:09
4 Aafke Willemsen Nieuw heeten 1979 47:20 47:26
5 Dineke Bril Den ham ov 1981 47:42 47:51
6 Esther Eisen Zwolle 1972 48:45 48:49
7 Agnes Doedens Schalkhaar 1963 49:37 49:44
8 Krista Van Os Zwolle 1977 49:33 49:46
9 Jolien Schutte Olst 1970 49:56 49:59
10 Anita Spieker Deventer 1962 50:35 50:39
11 Irene Eektimmerman Raalte 1973 50:32 50:41
12 Erna Wind Luttenberg 1963 50:47 50:50
13 Arlana Van Ommen Zwolle 1978 51:17 51:25
14 Lisette Oude Geerdink Groningen 1988 51:37 51:47
15 Bernadet Heuven Luttenberg 1970 52:45 52:51
16 Nienke Koenjer Marienheem 1979 53:28 53:36
17 Gerda Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1958 53:50 53:58
18 Kitty Van der Veen Deventer 1960 55:13 55:21
19 Betty De Haan Holten 1963 56:23 56:35
20 Corine Dankelman Hellendoorn 1981 57:02 57:16
21 Karlijn Veltjen Raalte 1995 57:56 58:10
22 Oriëtte Langevoort Bathmen 1981 58:23 58:36
23 Elise Venemans Raalte 1963 58:27 58:43
24 Anneke Reuvers Zwolle 1968 58:43 59:01
25 Joyce Wijnberg Raalte 1990 59:28 59:35
26 Annemarie Cusinello Zwolle 1985 1:01:28 1:01:45
27 Wilma Rouweler Raalte 1969 1:02:49 1:02:58
28 Ingrid Moleveld Utrecht 1990 1:03:22 1:03:37
29 Hilda Nanlohij-Kok Enschede 1958 1:03:48 1:04:05
30 Ceciel Meijer Colmschate 1962 1:05:57 1:06:09
31 Frederique Van Drooge Joppe 1984 1:06:18 1:06:36

Heren  Crossloop 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Seb Wiggemans Deventer 1992 37:31 37:32
2 Pascal Dankelman Ommen 1986 38:18 38:19
3 Martijn Dijkstra Hoogeveen 1993 38:52 38:55
4 Matijn Straatsma Utrecht 1994 39:20 39:22
5 Sander Heesen Gorssel 1974 39:30 39:32
6 Jonre Van der Geer Zwolle 1986 39:57 40:01
7 Rick Harmsen Rijssen 1989 40:14 40:16
8 Mark Groot Bronsvoort Marienheem 1987 40:24 40:25
9 Lennaert Steen Zwolle 1974 40:30 40:32
10 Jesse Ter Mate Deventer 1973 40:34 40:36
11 Jeroen Eektimmerman Raalte 1968 40:52 40:54
12 Mathijn Veldkamp Luttenberg 1969 41:28 41:31
13 Herwin Hasewinkel Zwolle 1969 41:49 41:51
14 Hannes Schalkwijk Raalte 1984 42:48 42:52
15 Patrick De Wit Zwolle 1978 42:59 43:03
16 Harco Draaijer Deventer 1966 43:05 43:06
17 Sjoerd Overmars Heino 1980 43:12 43:16
18 Kevin Verschoor Broekland ov 1988 43:16 43:21
19 Danny Beumer Heino 1986 43:20 43:24
20 André Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1959 43:22 43:24
21 Erik Kieftenbeld Heino 1976 43:22 43:27
22 Wilfred Loozeman Raalte 1972 43:29 43:31
23 Marten Van der Veen Deventer 1959 43:35 43:37
24 Peter Wippert Marienheem 1973 43:44 43:50
25 Vincent Holtmaat Luttenberg 1961 43:53 43:56
26 Emiel Sanders Deventer 1981 44:05 44:07
27 Michiel Ridderbos Olst 1976 44:07 44:14
28 René Hulsman Raalte 1965 44:26 44:29
29 Willem Hunneman Nieuw heeten 1992 44:33 44:37
30 Frank Jacobs Broekland ov 1982 44:43 44:49
31 Arend-Jan Koning Luttenberg 1962 44:47 44:50
32 Sjors Galgenbeld Nijverdal 1989 44:44 44:51
33 Danny Oude Geerdink Vroomshoop 1981 45:16 45:20
34 Eddy Elsinga Heerenveen 1969 45:39 45:43
35 Teun Hunneman Wapse 1990 45:38 45:45
36 Sander Blom Luttenberg 1981 45:43 45:54
37 Twan Kroes Lemelerveld 1979 45:58 46:01
38 Filip Kok Diepenveen 1985 45:53 46:03
39 Rick Van der Ros Raalte 1985 46:00 46:05
40 Willie Mars Heino 1955 46:07 46:08
41 Tim Idema Deventer 1968 46:17 46:22
42 Raymond Ramaker Den ham ov 1980 46:29 46:31
43 Peter Van Dalen Deventer 1969 46:46 46:51
44 Geert Wevers Bathmen 1970 46:46 46:56
45 Sebastiaan Van den Berg Raalte 1981 46:52 47:03
46 Tjeerd Lemstra Zwolle 1984 46:52 47:06
47 Sven Wentink Raalte 1977 47:14 47:19
48 Dick Hoek Nijverdal 1973 47:21 47:27
49 Hans Kogelman Raalte 1986 47:25 47:31
50 Erik Heuven Luttenberg 1969 47:29 47:35
51 Jacco Bonhof Raalte 1966 47:35 47:39
52 Peter Van Assem Raalte 1975 47:38 47:54
53 Ruud Ruud Mulder Heeten 1980 47:59 48:10
54 Jurgen Lammers Luttenberg 1996 47:57 48:12
55 Patrick Hemmen Dalfsen 1993 48:08 48:19
56 Emiel Schrijver Haarle gem hellendoorn 1986 48:09 48:19
57 René Nijman Goor 1971 48:17 48:21
58 Eric Rouweler Raalte 1968 48:22 48:28
59 Martie Ressing Deventer 1970 48:26 48:31
60 Maurice Roeterd Schalkhaar 1972 48:30 48:33
61 Gerrit van Heerde Dalfsen 1985 48:39 48:48
62 Paul Kruiper Luttenberg 1966 48:58 49:06
63 Jan Arnold Bakker Heino 1969 49:03 49:10
64 Marin Jonkman Deventer 1987 48:57 49:16
65 Arnoud Van den Hoeven Hengelo ov 1985 49:13 49:28
66 Dennis Ophoff Zwolle 1990 49:22 49:30
67 Edwin Bouwhuis Wijhe 1970 49:21 49:31
68 Matthijs Braam Zwolle 1979 49:36 49:41
69 Willem-Jan Tanck Enschede 1965 49:43 49:49
70 Wim Ebbink Deventer 1962 49:42 49:54
71 Luuk ten Holt Deventer 1991 49:52 50:06
72 Stefan Alferink Heeten 1986 50:05 50:15
73 Frank Jansen van der Sligte Olst 1967 50:20 50:24
74 Gijs Geerdink Utrecht 1988 50:29 50:46
75 Marco Reuvers Zwolle 1970 50:33 50:50
76 Thye Jansman Raalte 1987 50:35 50:54
77 Jan Reimink Lemelerveld 1960 50:52 51:00
78 Rijjan Bos Gorssel 1958 50:58 51:02
79 Harry Marissink Nieuw heeten 1958 51:02 51:06
80 Jan Arend Buxtorff Deventer 1959 50:59 51:07
81 Simon Kok Deventer 1964 51:08 51:16
82 Job Hobert Luttenberg 1995 51:00 51:16
83 Martin Cents Raalte 1966 51:10 51:19
84 Paul Scot Enschede 1958 51:21 51:28
85 Dennis Klein Koerkamp Raalte 1973 51:35 51:51
86 Jelle Piksen Hellendoorn 1990 51:48 51:58
87 Harold Bruggeman Raalte 1976 52:24 52:31
88 Gerard Achtereekte Lettele 1959 52:30 52:42
89 René Hollegien Utrecht 1988 52:34 52:49
90 Michel Marsman Wijhe 1971 53:00 53:09
91 Edwin Mulder Raalte 1973 52:53 53:09
92 Paul Jansen Wijhe 1965 53:01 53:10
93 Remco Kelder Luttenberg 1995 53:15 53:31
94 Rob Froonhoff Amersfoort 1966 53:36 53:43
95 Hidde Jansman Raalte 1992 53:30 53:49
96 Warner Krol Dalfsen 1968 53:37 53:51
97 Mark Opstal Raalte 1973 54:04 54:15
98 Harry Oosterwechel Marienheem 1955 54:18 54:34
99 Dinand Telman Nijverdal 1967 54:30 54:43
100 Ed Buijtenweg Zwolle 1958 54:37 54:54
101 Martin Dijkman Luttenberg 1967 54:54 55:06
102 Marcel Hagen Raalte 1971 55:27 55:34
103 Koop Geerts Raalte 1955 55:40 55:52
104 Ad Eilert Raalte 1968 55:49 56:01
105 Frans Bosscher Heino 1958 55:56 56:10
106 Herbert Benjamins Deventer 1974 56:04 56:17
107 Ivo Leyten Raalte 1978 56:14 56:25
108 Gerard Oosterlaar Raalte 1958 56:10 56:28
109 Bas Kolman Nijverdal 1991 56:42 56:48
110 Simon Butink Heino 1960 56:46 57:04
111 Edwin Dekker Dalfsen 1983 57:33 57:43
112 Jeroen Mars Raalte 1983 57:53 58:02
113 Harry Van der vegt Raalte 1949 59:05 59:15
114 Herman Huinink Deventer 1964 59:12 59:31
115 Ronny Obdeijn Wesepe 1965 59:35 59:46
116 Rob van Gelder Deventer 1962 59:46 59:59
117 Ben in 't Veld Raalte 1963 1:01:36 1:01:52
118 Cor Van Gasteren Heino 1947 1:01:36 1:01:55
119 Jan Van Drooge Joppe 1979 1:01:39 1:01:57
120 Jos Veltjen Raalte 1963 1:01:58 1:02:11
121 Jan Rossing Emmen 1978 1:02:26 1:02:43
122 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 1:02:34 1:02:53
123 Timo Hulsman Hellendoorn 1976 1:03:38 1:03:45
124 Willy Nanlohij Enschede 1957 1:03:48 1:04:05
125 Frans Heering Enter 1962 1:05:28 1:05:41