Uitslagenlijst
26-12-2019  De Belte Kerst Crossloop  Nieuw heeten

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  Kinderloop 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Carmen Bruinsma Nijverdal 2009 4:14
2 Julynn Huijsmans Wilsum 2009 4:18
3 Indy Jonkman Raalte 2010 4:36
4 Lily Ridderbos Olst 2010 4:42
5 Loueann Huijsmans Wilsum 2012 5:06
6 Liz Meijer Witharen 2013 5:23
7 Emily Van Wijk Hattem 2013 5:30
8 Evy Kloosterman Marienheem 2010 5:40
9 Jade Hutten Nieuw heeten 2012 5:45
10 Sofie Visser Holten 2011 5:48
11 Katya Andriesse Zurich (CH) 2013 6:14
12 Zoë Pijnappel Nieuw heeten 2012 6:19
13 Elin Kloosterman Raalte 2011 6:22
14 June Hutten Nieuw heeten 2013 6:39
15 Lois In 't Veld Haarle gem hellendoorn 2010 7:06
16 Sam In `t Veld Haarle gem hellendoorn 2011 7:07
17 Bo In `t Veld Haarle gem hellendoorn 2014 7:07
18 Kris In 't Veld Nieuw heeten 2014 7:07
19 Maud Kloosterman Raalte 2013 7:12
20 Lyze Krieger Nieuw heeten 2014 7:32
21 Lauren Van Wijk Hattem 2016 7:58
22 Maura Van Dijk Nieuw heeten 2015 8:56

Jongens  Kinderloop 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Job Kloosterman Marienheem 2008 3:51
2 Nout Meijer Witharen 2008 4:01
3 Stef Nijzink Rijssen 2012 4:02
4 Jens Broekgerrits Raalte 2010 4:12
5 Rins Pijnappel Nieuw heeten 2009 4:18
6 Jelle Willems Haarle gem hellendoorn 2011 4:24
7 Matz Van Tilburg Nieuw heeten 2011 4:25
8 Pepijn Maatman Raalte 2010 4:27
9 Mees Oosterwechel Luttenberg 2009 4:29
10 Thijs Kuipers Drachten 2012 4:30
11 Dyon Willems Haarle gem hellendoorn 2009 4:40
12 Ties Scholten Nieuw heeten 2010 4:41
13 Vince Jonkman Raalte 2012 4:49
14 Maxim Ridderbos Olst 2012 4:51
15 Sepp Holterman Raalte 2014 4:51
16 Sverre Van Santen Raalte 2010 5:04
17 Stijn Ehren Lettele 2010 5:14
18 Finn Mars Nieuw heeten 2013 5:16
19 Floris Maatman Raalte 2014 5:17
20 Koen Maatman Raalte 2012 5:18
21 Yamill Huijsmans Wilsum 2013 5:21
22 Gijs Woldberg Nieuw heeten 2013 5:28
23 Luèn In `t Veld Nieuw heeten 2011 5:33
24 Kay Van Tilburg Nieuw heeten 2009 5:45
25 Zenn Scholten Raalte 2014 5:59
26 Tijn Klein Overmeen Raalte 2013 5:59
27 Bas Visser Holten 2013 6:07
28 Jop Westendorp Nieuw heeten 2013 6:07
29 Daan Ehren Lettele 2012 6:17
30 Siem Boeve Nieuw heeten 2013 6:19
31 Luuk Wunderink Okkenbroek 2014 6:23
32 Sem Pijnappel Nieuw heeten 2015 6:32
33 Mees Lammers Raalte 2016 8:01
34 Sepp Minkjan Raalte 2015 8:01
35 Sepp Hutten Nieuw heeten 2015 8:38
36 Luc Blankhorst Nieuw heeten 2015 8:39
37 Julian Van Dijk Raalte 2014 8:53

Meisjes  Jeugdloop 2.5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Laura Boers Vriezenveen 2006 10:15 10:16
2 Naëll Huijsmans Wilsum 2007 11:02 11:04
3 Ize Diepman Lemelerveld 2010 11:37 11:39
4 Yara Oosterlaar Heeten 2008 11:51 11:53
5 Nikki Eilert Nieuw heeten 2010 13:13 13:14
6 Gaia Bosgoed Heeten 2009 13:18 13:19
7 Tirza Bosgoed Heeten 2011 13:30 13:32
8 Lieke Kleinherenbrink Nieuw heeten 2008 14:05 14:06
9 Isa Kloosterman Marienheem 2006 14:25 14:27
10 Melle Andriebbe Okkenbroek 2009 15:01 15:04
11 Amy Willems Hardenberg 2004 15:21 15:22
12 Noor van den Enk Ommen 2006 16:35 16:37
13 Marchje Loer Heeten 2010 20:16 20:17

Jongens  Jeugdloop 2.5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Tremen van Santen Raalte 2008 9:58 9:59
2 Runar Slinkman Rijssen 2007 10:05 10:07
3 Jesse Oosterlaar Heeten 2006 10:23 10:24
4 Ivar Broekgerrits Raalte 2006 10:26 10:27
5 Tim Reimert Heeten 2007 10:29 10:31
6 Kyan Ridderbos Olst 2008 11:00 11:02
7 Aiden Bosgoed Heeten 2007 11:18 11:21
8 Luc van der Vegt Heino 2008 11:41 11:45
9 Fynn van Til Raalte 2009 12:08 12:12
10 Ivan Andriesse Zürich (CH) 2007 12:11 12:15
11 Milan Ten Brinke Raalte 2007 12:28 12:29
12 Raf Oosterlaar Raalte 2007 12:32 12:33
13 Jim Hulsman Marienheem 2008 12:54 12:57
14 Maxim Andriesse Zürich (CH) 2009 13:08 13:11
15 Jelle Pijnappel Nieuw heeten 2007 13:15 13:17
16 Mads Broekgerrits Raalte 2008 13:38 13:39
17 Brent Van Santen Raalte 2006 13:56 13:59
18 Sven Bloemen Nieuw heeten 2008 14:03 14:06
19 Tijn Maatman Raalte 2010 15:01 15:02
20 Bram Wunderink Okkenbroek 2012 15:08 15:10
21 Tijmen Van Dijk Nieuw heeten 2012 17:42 17:46

Bedrijven  Crossloop 5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Top Fit Salland 3 Luttenberg 2019 10:16 10:38 20:54 20:58
2 Carinova 3 Raalte 2019 10:43 11:47 22:30 22:34
3 Top Fit Salland 4 Luttenberg 2019 11:13 11:40 22:53 22:58
4 Lifestyle Centre 3 Raalte 2019 11:31 12:17 23:48 23:52
5 Top Fit Salland 1 Luttenberg 2019 12:21 12:10 24:31 24:43
6 Mariël Hairstyling 3 Raalte 2019 13:12 12:35 25:47 25:56
7 Top Fit Salland 2 Luttenberg 2019 12:52 13:06 25:58 26:05
8 Lifestyle Centre 1 Raalte 2019 13:45 13:18 27:03 27:14
9 Mariël Hairstyling 2 Raalte 2019 13:23 13:58 27:21 27:25
10 Lifestyle Centre 4 Raalte 2019 13:54 14:21 28:15 28:26
11 Carinova 1 Raalte 2019 14:26 14:14 28:40 28:56
12 Mariël Hairstyling 4 Raalte 2019 14:20 14:50 29:10 29:22
13 Lifestyle Centre 2 Raalte 2019 14:24 15:10 29:34 29:43
14 Mariël Hairstyling 1 Raalte 2019 14:56 15:21 30:17 30:30
15 Carinova 2 Raalte 2019 15:09 15:18 30:27 30:41

Dames  Crossloop 5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Aline Kootstra Dalfsen 1994 9:24 9:49 19:13 19:15
2 Marleen Meij Nijmegen 1994 9:41 9:57 19:38 19:40
3 Ilse Kemper Raalte 2006 11:22 10:50 22:12 22:21
4 Marcha Linthorst Raalte 1976 11:26 11:35 23:01 23:04
5 Kim Schutte Lierderholthuis 1989 11:26 11:49 23:15 23:18
6 Ilse Keizer Heeten 1987 11:40 11:52 23:32 23:39
7 Daphne Vloedgraven Heeten 1998 11:59 11:27 23:26 23:40
8 Jolien Schutte Olst 1970 11:43 11:58 23:41 23:45
9 Iris Horenberg Raalte 1994 11:41 12:12 23:53 24:01
10 Elien Schutte Olst 2003 11:49 12:27 24:16 24:23
11 Janine Kamphuis Raalte 1990 12:23 12:05 24:28 24:45
12 Leonie Ramaaker Marienheem 1998 12:08 12:47 24:55 25:02
13 Sophie Marselis Raalte 1988 12:18 12:49 25:07 25:13
14 Danya Gortmans Heeten 1994 12:20 12:45 25:05 25:18
15 Thea Ruiter Luttenberg 1964 12:27 12:50 25:17 25:22
16 Ilona Schrijver Raalte 1979 12:34 13:07 25:41 25:46
17 Mace Middelkamp Olst 2005 13:08 12:52 26:00 26:20
18 Gemma Groenewoudt Deventer 1989 12:58 13:16 26:14 26:21
19 Sharon Bluemink Heino 1985 13:01 13:23 26:24 26:34
20 Elroy Burink Heeten 1969 13:20 13:10 26:30 26:37
21 Floor Kiekebos Arnhem 1990 13:02 13:44 26:46 26:53
22 Chazia Slinkman Zwolle 1998 13:08 13:28 26:36 26:53
23 Linda Bosman Nieuw heeten 1981 13:25 13:20 26:45 26:54
24 Femke Pijnappel Nieuw heeten 1978 13:27 13:25 26:52 27:00
25 Bianca Bruinsma Nijverdal 1975 13:36 13:20 26:56 27:03
26 Rosalie Linthorst Raalte 1974 13:28 13:30 26:58 27:07
27 Elviera Gritter Raalte 1978 13:26 13:37 27:03 27:17
28 Ingrid Besten Raalte 1972 13:28 13:43 27:11 27:20
29 Marjon Bijsterbosch Zwolle 1979 14:00 13:27 27:27 27:33
30 Monique Jansen Wijhe 1966 13:40 13:48 27:28 27:34
31 Elles Koenjer Raalte 1981 13:37 13:54 27:31 27:36
32 Lisa Diekman Raalte 2001 13:55 13:26 27:21 27:38
33 Steffi Evers Raalte 1994 13:32 14:00 27:32 27:40
34 Elise Venemans Raalte 1963 13:44 13:53 27:37 27:43
35 Karlijn Veltjen Raalte 1995 13:41 13:48 27:29 27:44
36 Aniek Grolleman - Oostewechel Raalte 1983 13:52 13:52 27:44 27:51
37 Marloes Nijboer Raalte 1996 13:52 14:01 27:53 27:58
38 Linda Schiphorst Nieuw heeten 1988 13:56 13:52 27:48 28:05
39 Iris Loohuis Geesteren ov 1994 13:58 13:56 27:54 28:09
40 Kim van Dartel Raalte 1991 13:56 14:04 28:00 28:09
41 Dorien Horenberg Marienheem 1963 14:20 13:29 27:49 28:11
42 Marie-Claire Ottenhof Enschede 1989 14:03 14:02 28:05 28:14
43 Marloes Hallink-Nijenkamp Nijverdal 1983 13:59 14:05 28:04 28:16
44 Jolanda Ten Brinke Raalte 1977 14:04 14:05 28:09 28:23
45 Marloes Kloosterman Raalte 1978 14:01 14:17 28:18 28:29
46 Monique Middelkamp Olst 1971 14:22 14:01 28:23 28:45
47 Willemien Sprakel Rijssen 1986 14:23 14:21 28:44 28:51
48 Kirsten Van de Pavert Dalfsen 1981 14:14 14:28 28:42 28:56
49 Ingrid Moleveld Utrecht 1990 14:21 14:25 28:46 29:04
50 Ellen van Assem Raalte 1978 14:37 14:14 28:51 29:05
51 Anita Hulsman Marienheem 1974 14:29 14:29 28:58 29:10
52 Celine Janssen Raalte 1998 14:11 14:57 29:08 29:19
53 Eef Koenjer Marienheem 1988 14:39 14:29 29:08 29:27
54 Francis Bruggeman Raalte 1975 14:28 14:52 29:20 29:31
55 Sylvia Eshuis Raalte 1975 14:32 14:51 29:23 29:33
56 Linda Bruins Groningen 1987 15:12 14:20 29:32 29:38
57 Carolien Van Dam Wijhe 1973 14:54 14:34 29:28 29:45
58 Karin van der Toorn Wijhe 1979 14:52 14:41 29:33 29:54
59 Jorien Verwaarst Broekland ov 1977 14:41 15:10 29:51 30:03
60 Kiona Schrijver Haarle gem hellendoorn 2005 14:03 15:57 30:00 30:14
61 Josien Snellink Raalte 1987 15:01 14:55 29:56 30:15
62 Julia Leibold Monieh (DE) 1987 15:27 14:29 29:56 30:15
63 Natalia Kudinova Zürich (CH) 1974 14:51 15:08 29:59 30:19
64 Martine Kortstee Luttenberg 1990 15:06 15:01 30:07 30:20
65 Rianne Kloosterman Raalte 1981 14:49 15:25 30:14 30:25
66 Carolien Nijhof Wesepe 1983 14:43 15:35 30:18 30:31
67 Lisan Schrijver Dalfsen 1995 14:57 15:28 30:25 30:40
68 Ruth Hoogeveen Hoogeveen 1993 15:14 15:22 30:36 30:47
69 Darina Van Lenthe Dalfsen 1983 14:57 15:35 30:32 30:47
70 Marielle Holterman Raalte 1985 15:05 15:42 30:47 30:58
71 Armarins Piksen Hellendoorn 1993 15:17 15:24 30:41 31:00
72 Gerbrude Piksen Hellendoorn 1986 15:13 15:35 30:48 31:07
73 Carlijn Karstens Pijnacker 1992 15:18 15:36 30:54 31:09
74 Mireille Janssen Raalte 1970 15:29 15:32 31:01 31:17
75 Evy Bloemen Nieuw heeten 2006 14:30 16:38 31:08 31:22
76 Dilana Schrijver Haarle gem hellendoorn 2004 14:30 16:39 31:09 31:23
77 Olga Appelo Zwolle 1973 15:59 15:12 31:11 31:25
78 Miriam Maat Raalte 1969 15:56 15:17 31:13 31:29
79 Claudi Slinkman-Vegterlo Nieuw heeten 1991 14:45 16:29 31:14 31:31
80 Ellen Egbertzen Raalte 1964 15:57 15:37 31:34 31:50
81 Ella Herbrink ACO VAN ELDEREN Ommen 1958 15:43 16:26 32:09 32:16
82 Iris Benter Raalte 2002 15:55 16:11 32:06 32:23
83 Katja Van Oosterzee Groningen 1995 16:10 15:53 32:03 32:29
84 Marry Hooijer Zwolle 1953 16:21 16:09 32:30 32:46
85 Belinda Brandwacht Nijverdal 1993 16:06 16:35 32:41 33:01
86 Stephanie Dekker Marienheem 1987 16:02 16:47 32:49 33:07
87 Inge Borst Hattem 1993 16:36 16:26 33:02 33:25
88 Madelon Zwerink Raalte 1999 16:38 16:35 33:13 33:38
89 Alma van der Wielen Deventer 1979 16:43 16:40 33:23 33:46
90 Marja Eilert Raalte 1969 16:38 17:05 33:43 33:58
91 Ina van der Veen Lemele 1966 16:34 17:06 33:40 34:01
92 Yvonne Van Egmond Raalte 1958 16:49 17:35 34:24 34:37
93 Naomi Tibben Nieuw heeten 2005 15:55 18:27 34:22 34:42
94 Lisa Hagen Nieuw heeten 1993 16:56 17:26 34:22 34:44
95 Sanne Hagen Nieuw heeten 1990 17:02 17:47 34:49 35:11
96 Mirjam Zwerink Raalte 1967 17:45 17:55 35:40 36:03
97 Inge Aarnink Raalte 1993 17:49 18:05 35:54 36:11
98 Hanneke Koenjer-Berenpas Marienheem 1986 17:41 18:16 35:57 36:16
99 Patricia Hutten Nieuw heeten 1979 17:44 19:03 36:47 37:08
100 Hilde Busman Drachten 1982 17:36 19:57 37:33 37:59
101 Chantal Spieker Deventer 1987 17:46 20:00 37:46 38:09

Heren  Crossloop 5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Bram Koppenaal Nijmegen 1991 9:01 8:56 17:57 17:59
2 Jorn Lammers (ACO Van Elderen) Marienheem 1994 8:52 9:17 18:09 18:11
3 Niek Nijman Goor 2004 8:57 9:41 18:38 18:40
4 Jurriën Ten Hoeve Deventer 1991 9:19 9:36 18:55 18:57
5 Hermen Velthuis Raalte 1999 9:24 9:39 19:03 19:06
6 Thomas Bennink (ACO Van Elderen) Broekland ov 1997 9:19 9:48 19:07 19:09
7 Maarten Koggel Dalfsen 1988 9:24 9:48 19:12 19:14
8 Sybren Kemper Raalte 2000 9:29 9:54 19:23 19:25
9 Stefan Nijenhuis Deventer 1978 9:42 9:45 19:27 19:30
10 Chiel Van Mourik Terwolde 1999 9:29 10:00 19:29 19:31
11 Sander Bennink (ACO Van Elderen) Broekland ov 1997 9:27 10:03 19:30 19:32
12 Tonnie Stouten Apeldoorn 1985 9:42 9:52 19:34 19:35
13 Mathijn Veldkamp Luttenberg 1969 9:44 9:51 19:35 19:39
14 Michiel Broeksma Kampen 1982 9:37 10:06 19:43 19:45
15 Sander Bos Deventer 1988 9:40 10:03 19:43 19:46
16 Jean Seine Zwolle 1972 9:41 10:02 19:43 19:47
17 Rob Westenenk Raalte 1993 10:04 9:55 19:59 20:04
18 Frank Klein Overmeen Raalte 1978 10:06 9:56 20:02 20:05
19 Melchior Van de Pol Apeldoorn 1967 10:07 10:08 20:15 20:17
20 Jorn Spekschate Olst 1991 9:55 10:19 20:14 20:17
21 Milan Vloedgraven Heino 1994 10:05 10:17 20:22 20:25
22 Luc Kappert Markelo 2002 9:51 10:35 20:26 20:28
23 Jacob Kortland Deventer 1978 10:10 10:16 20:26 20:29
24 Stan Heetkamp Marienheem 1998 9:54 10:35 20:29 20:34
25 Ruben Benter Raalte 1999 10:08 10:28 20:36 20:38
26 Michiel Berentschot Nijverdal 1980 10:11 10:25 20:36 20:40
27 Jeroen Laarveld Enschede 1990 10:10 10:39 20:49 20:52
28 Dirk Hoekman Bathmen 1962 10:24 10:25 20:49 20:53
29 Alfons Schrijver Marienheem 1968 10:17 10:48 21:05 21:06
30 Bas Nijland Hellendoorn 1984 10:21 10:53 21:14 21:19
31 Ruben Zweverink Raalte 1976 10:32 10:56 21:28 21:32
32 Wouter Ter Horst Haarle gem hellendoorn 1995 10:38 10:52 21:30 21:41
33 Harm Wevers Bathmen 2004 10:26 11:15 21:41 21:44
34 Jeroen Sebel Deventer 1977 10:34 11:10 21:44 21:48
35 Patrick Van den Berg Nijverdal 1972 10:50 10:53 21:43 21:49
36 Jan Eikelboom Lemelerveld 1965 10:49 11:05 21:54 21:56
37 Sid Middelkamp Olst 2002 11:14 10:40 21:54 22:14
38 Tim Reimert Heeten 1996 10:46 11:32 22:18 22:21
39 Lucien Perizonius Hengelo ov 1959 11:04 11:22 22:26 22:29
40 Dion Zwakenberg Raalte 1992 11:07 11:25 22:32 22:37
41 Sarino Spoolder Nieuw heeten 1983 11:14 11:21 22:35 22:39
42 Dex Temmink Raalte 2007 11:26 11:11 22:37 22:42
43 Remco Waaijerink Raalte 1979 11:09 11:33 22:42 22:46
44 Thijs Pijnappel Nieuw heeten 1978 11:09 11:35 22:44 22:47
45 Geert Wevers Bathmen 1970 11:27 11:20 22:47 22:53
46 Gerwin Bouwhuis Heino 1978 11:09 11:42 22:51 22:54
47 Ties Marsman Raalte 2002 11:23 11:31 22:54 22:57
48 Bjorn Bruinsma Nijverdal 2006 11:18 11:40 22:58 23:01
49 Jorg Roetgerink Hellendoorn 1992 11:29 11:26 22:55 23:02
50 Willie Schrijver Marienheem 1967 11:27 11:36 23:03 23:06
51 Quinten Baartman Ridderkerk 2007 11:25 11:44 23:09 23:17
52 Marc Pijnappel Raalte 1981 11:31 11:45 23:16 23:25
53 Cas Bakker Deventer 1972 11:35 11:45 23:20 23:27
54 Folkert Visser Holten 1980 11:28 11:58 23:26 23:31
55 Anton Honcoop Heeten 1976 11:24 12:04 23:28 23:32
56 Bram Klein Overmeen Raalte 2007 11:39 11:52 23:31 23:36
57 Freddy De witte Staphorst 1975 11:22 12:12 23:34 23:37
58 Ad Eilert Raalte 1968 11:26 12:11 23:37 23:41
59 Tim Rensen Raalte 1991 11:50 11:43 23:33 23:42
60 Wieger Wiggemans Deventer 1961 11:46 11:58 23:44 23:48
61 Bjorn Kloosterman Arnhem 1976 11:45 11:53 23:38 23:48
62 Emiel Bloemen Nieuw heeten 1986 12:10 11:28 23:38 23:50
63 Anne Marsman Ommen 1967 11:52 11:54 23:46 23:51
64 Jesse Jochems Haarle gem hellendoorn 1999 11:15 12:25 23:40 23:52
65 Wout Horenberg Raalte 1992 11:39 12:04 23:43 23:53
66 Yoren De Graaf Raalte 2003 11:35 12:07 23:42 23:53
67 Henny Tijink Raalte 1963 11:46 12:00 23:46 23:57
68 Thijs Raaben Pijnacker 1990 10:53 13:01 23:54 23:59
69 Jeroen Peeters Raalte 2000 12:23 11:26 23:49 24:00
70 Kim Maatman Raalte 1978 11:46 12:13 23:59 24:07
71 Jan Maarten Albers Heeten 1962 11:39 12:28 24:07 24:13
72 Jort Bakker Deventer 2006 12:24 11:43 24:07 24:15
73 Ruud Wilkens Zwolle 1959 11:48 12:24 24:12 24:15
74 Winfred Schulten Raalte 1969 11:52 12:14 24:06 24:15
75 Thiijs De Rooij Raalte 1999 12:15 11:46 24:01 24:19
76 Henk Bokhove Nijverdal 1962 12:02 12:09 24:11 24:23
77 Hennie Koenjer Raalte 1958 11:56 12:20 24:16 24:24
78 Nick Holteman Raalte 1998 12:05 12:17 24:22 24:30
79 Jelle Piksen Hellendoorn 1990 12:10 12:21 24:31 24:37
80 René Westenenk Raalte 1966 12:02 12:29 24:31 24:38
81 Martijn Bouwhuis Broekland ov 1977 12:09 12:17 24:26 24:40
82 Robert Schoorlemmer Heeten 1999 13:06 11:26 24:32 24:40
83 Bjorn Strookappe Frankfurt am Main (DE) 1990 12:27 12:06 24:33 24:52
84 Ralph Duteweert Raalte 1988 12:29 12:11 24:40 24:56
85 Robert Bourquin Wijhe 1967 12:13 12:39 24:52 24:59
86 Ben Schrijver (Aco Ommen) Lemelerveld 1954 12:08 12:47 24:55 25:00
87 Richard Berentschot Nijverdal 1975 12:17 12:38 24:55 25:02
88 Rudie Haarman Bathmen 1967 12:08 12:24 24:32 25:04
89 Jeroen Kroes Raalte 1979 12:25 12:33 24:58 25:07
90 Paul Tielbeek Raalte 1959 12:22 12:43 25:05 25:09
91 Iwan Rekveld Raalte 1980 12:36 12:27 25:03 25:12
92 Ronald Voort Almelo 1981 12:27 12:35 25:02 25:14
93 Ton Koopman Heeten 1957 12:30 12:42 25:12 25:19
94 René Hollegien Utrecht 1988 12:45 12:19 25:04 25:21
95 Michel Mars Nieuw heeten 1975 12:36 12:45 25:21 25:27
96 Jesper Spoolder Raalte 1992 12:15 13:21 25:36 25:41
97 Peter Mensink Heeten 1964 12:34 12:49 25:23 25:44
98 Paul Jansen Wijhe 1965 12:56 12:38 25:34 25:44
99 Edwin Middelkamp Olst 1969 13:03 12:20 25:23 25:44
100 Patrick Roelofs Raalte 1969 13:00 12:42 25:42 25:55
101 Sybren Zwerink Raalte 2001 12:52 12:46 25:38 25:56
102 Raymond Nijveld Heeten 1982 12:54 12:55 25:49 26:00
103 Bart Tip Ommen 1988 13:14 12:40 25:54 26:03
104 Bjorn Van de Graaf Deventer 1966 12:50 13:10 26:00 26:07
105 Frans Bril Bathmen 1956 12:55 13:02 25:57 26:11
106 Aldo Mulder Nijverdal 1966 12:49 13:18 26:07 26:16
107 Björn Rekveld Raalte 1977 12:52 13:17 26:09 26:17
108 Koen Tijink Raalte 1999 12:39 13:31 26:10 26:21
109 Robert Janssen Raalte 1966 12:59 13:14 26:13 26:23
110 Luuk Gerritsen Lemelerveld 1999 12:54 13:20 26:14 26:31
111 Marcel Andriesse Zürich (CH) 1976 13:14 13:00 26:14 26:34
112 Wilfried Schutte Olst 1965 13:14 13:22 26:36 26:43
113 Bas Nijboer Raalte 1994 12:55 13:48 26:43 26:53
114 Albert Dankelman Arrien 1959 13:04 13:49 26:53 26:58
115 Eddie Bosman Nieuw heeten 1975 13:13 13:46 26:59 27:06
116 Rico Andriesse Okkenbroek 1973 13:08 13:59 27:07 27:15
117 Andre Evers Marienheem 1963 13:19 13:47 27:06 27:16
118 Jeroen Mars Raalte 1983 13:39 13:44 27:23 27:37
119 Gerrit Morrenhof Heino 1966 13:40 13:44 27:24 27:39
120 Alfons Hegeman Holten 1959 13:48 13:32 27:20 27:40
121 Kaj Van Leusen Hellendoorn 1971 13:41 13:45 27:26 27:45
122 Senne Zweverink Raalte 2007 14:04 14:03 28:07 28:13
123 Frank Holterman Raalte 1967 14:03 14:10 28:13 28:28
124 Chiel Van Lenthe Heino 1986 14:14 14:19 28:33 28:47
125 Ruud Baartman Ridderkerk 1974 13:36 15:19 28:55 29:04
126 Bram Ehren Lettele 1979 14:31 14:28 28:59 29:15
127 Andre Assink Raalte 1966 14:16 14:45 29:01 29:18
128 Cas Gerritsen Lemelerveld 2002 13:40 15:24 29:04 29:22
129 Frits Lautenbag Hattem 1948 14:17 14:56 29:13 29:23
130 Leon Bokhove Hellendoorn 1987 14:19 14:53 29:12 29:25
131 Raymond Roeloffzen Wierden 1968 15:02 14:14 29:16 29:37
132 Gino Schrijver Wijhe 1966 14:53 14:41 29:34 29:54
133 Nout Mulder Raalte 2007 14:50 15:01 29:51 30:02
134 Jos Arents Nieuw heeten 1963 14:37 15:10 29:47 30:03
135 Gerard Fikken Marienheem 1958 14:42 15:02 29:44 30:03
136 Jos Veltjen Raalte 1963 14:49 15:09 29:58 30:13
137 Stijn Van den Broek Raalte 1968 14:48 15:17 30:05 30:20
138 Frank Grolleman Raalte 1985 15:16 14:53 30:09 30:26
139 Klaas Van Dam Dalfsen 1964 15:15 15:16 30:31 30:47
140 Marco Jansink Raalte 1968 14:56 15:55 30:51 31:10
141 Hans Veldhoen Raalte 1956 15:22 16:03 31:25 31:41
142 Gerrit Jansen Raalte 1942 15:59 15:36 31:35 31:50
143 Koen Diekman Raalte 1970 15:49 15:57 31:46 32:05
144 Ivar Zwerink Raalte 2004 16:19 15:41 32:00 32:25
145 Niek Koppenaal Zwolle 1990 16:37 16:27 33:04 33:26
146 Herman Brinkman Broekland ov 1966 16:23 16:47 33:10 33:30
147 Kevin Veldkamp Heeten 1996 15:27 18:02 33:29 33:42
148 Mark Eisen Zwolle 1970 16:45 17:13 33:58 34:20
149 Benny Koerhuis Raalte 1958 16:34 17:29 34:03 34:26
150 Eit Frits van der Velde Raalte 1960 16:51 17:10 34:01 34:27
151 Gerrit Strookappe Raalte 1958 16:57 18:04 35:01 35:21
152 Jeroen Piksen Hellendoorn 1956 17:22 17:50 35:12 35:31
153 René Zwerink Raalte 1963 17:44 17:55 35:39 36:03
154 Gerard Dankelman Arrien 1962 17:46 19:43 37:29 37:46

Bedrijven  Crossloop 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Lifestyle Centre 1 Raalte 2019 22:04 22:23 44:27 44:29
2 Lifestyle Centre 2 Raalte 2019 22:55 22:32 45:27 45:34
3 Carinova 3 Raalte 2019 22:46 23:10 45:56 46:00
4 Lifestyle Centre 4 Raalte 2019 23:35 24:08 47:43 47:58
5 Beaphar 3 Raalte 2019 23:37 24:46 48:23 48:27
6 Beaphar 1 Raalte 2019 24:55 23:31 48:26 48:34
7 Beaphar 4 Raalte 2019 25:09 25:10 50:19 50:24
8 Beaphar 2 Raalte 2019 25:55 28:38 54:33 54:39
9 Carinova 2 Raalte 2019 27:48 28:23 56:11 56:19
10 Lifestyle Centre 3 Raalte 2019 29:33 29:59 59:32 59:48

Dames  Crossloop 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Linda Ooms Tonden 1983 20:11 20:45 40:56 40:58
2 Alinda Lindeboom Zwolle 1982 21:52 22:28 44:20 44:22
3 Aafke Willemsen Nieuw heeten 1979 23:01 23:25 46:26 46:31
4 Dineke Bril Den ham ov 1981 23:01 23:27 46:28 46:35
5 Esther Eisen Zwolle 1972 23:23 24:13 47:36 47:39
6 Agnes Doedens Schalkhaar 1963 24:08 24:36 48:44 48:50
7 Irene Eektimmerman Raalte 1973 24:26 24:57 49:23 49:29
8 Anita Spieker Deventer 1962 24:22 25:11 49:33 49:38
9 Irma Mars Zwolle 1965 24:57 25:24 50:21 50:27
10 Nienke Koenjer Marienheem 1979 25:14 25:47 51:01 51:08
11 Gerda Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1958 25:41 25:53 51:34 51:40
12 Karen Van Dijk Raalte 1985 26:35 26:32 53:07 53:21
13 Jolien Hiemstra Utrecht 1991 26:53 26:28 53:21 53:28
14 Jessica Geltink Balkbrug 1967 27:00 27:21 54:21 54:30
15 Oriëtte Langevoort Bathmen 1981 27:31 27:42 55:13 55:23
16 Gerda Kersten Lemelerveld 1964 27:27 27:49 55:16 55:29
17 Joyce Wijnberg Raalte 1990 27:50 28:55 56:45 56:51
18 Annemarie Cusinello Zwolle 1985 28:06 28:33 56:39 56:53
19 Corine Dankelman Hellendoorn 1981 28:15 28:38 56:53 57:05
20 Jolien Teepe Utrecht 1985 27:52 29:49 57:41 57:54
21 Bianca Borst Zwolle 1972 28:21 29:31 57:52 58:01
22 Leony Mars Wijhe 1982 28:31 29:21 57:52 58:04
23 Anneke Reuvers Zwolle 1968 28:39 29:35 58:14 58:27
24 Laris Noordegraaf Luttenberg 1976 29:40 30:49 1:00:29 1:00:38
25 Annelies Gerhardt Haarle gem hellendoorn 1970 31:16 32:17 1:03:33 1:03:45
26 Ceciel Meijer Colmschate 1962 31:22 32:59 1:04:21 1:04:31
27 Annette Blom Bathmen 1969 31:21 32:59 1:04:20 1:04:31

Heren  Crossloop 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Wynfrith Meijwes Voorburg 1982 17:07 17:18 34:25 34:27
2 Johan Kats Deventer 1969 17:55 18:13 36:08 36:10
3 Seb Wiggemans Deventer 1992 18:14 18:47 37:01 37:03
4 Pascal Dankelman Ommen 1986 18:43 19:40 38:23 38:24
5 Matijn Straatsma Utrecht 1995 19:30 19:27 38:57 38:59
6 Sander Collet Edam 1975 19:29 19:29 38:58 39:01
7 Jeroen Ten Klooster Wijhe 1974 19:44 19:51 39:35 39:38
8 Stefan Pekkeriet Holten 1990 19:44 20:11 39:55 39:57
9 Ted Krukkert Haarle gem hellendoorn 1984 19:53 20:27 40:20 40:22
10 Gerben Broens Amsterdam 1981 20:03 20:38 40:41 40:43
11 Herwin Hasewinkel Zwolle 1969 20:06 20:45 40:51 40:53
12 Harco Draaijer Deventer 1966 20:39 21:02 41:41 41:44
13 Sjoerd Overmars Heino 1980 20:37 21:07 41:44 41:47
14 Sjoerd Van Westerop Zwolle 1979 21:09 20:39 41:48 41:51
15 Sjoerd Jansen Raalte 1986 20:56 21:00 41:56 42:01
16 Willem De Weerdt Hattem 1955 21:09 20:55 42:04 42:07
17 Johan Van Hoorn Hattem 1972 21:08 20:56 42:04 42:07
18 Sander Hogeveen Hoogeveen 1990 20:40 21:29 42:09 42:11
19 Marco Collet Edam 1974 20:59 21:21 42:20 42:23
20 André Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1959 21:02 21:22 42:24 42:27
21 Erik Kieftenbeld Heino 1976 20:58 21:32 42:30 42:33
22 Marten Van der Veen Deventer 1959 21:01 21:30 42:31 42:35
23 Hilco Prins Heino 1965 21:06 21:30 42:36 42:39
24 Erik Jan Everts Zwolle 1983 21:10 21:30 42:40 42:43
25 Willem Hunneman Nieuw heeten 1992 21:09 21:37 42:46 42:49
26 Kevin Verschoor Broekland ov 1988 21:12 21:43 42:55 42:59
27 René Hulsman Raalte 1965 21:11 21:47 42:58 43:01
28 Bas Alferink Raalte 1987 21:00 22:05 43:05 43:09
29 Timo Bomhof Heino 1981 21:08 22:07 43:15 43:20
30 Thomas Roerink Lemelerveld 1991 21:37 21:52 43:29 43:34
31 Frank Hofstede Raalte 1973 21:25 22:12 43:37 43:41
32 Peter Gerritsen Lemelerveld 1968 21:49 21:49 43:38 43:42
33 Joey Rozendal Lemelerveld 1989 21:35 22:06 43:41 43:45
34 Ronald Keizer Zwolle 1969 21:48 21:56 43:44 43:50
35 Michel Alferink Heeten 1987 21:45 22:35 44:20 44:21
36 Chris Maatman Raalte 1977 22:21 21:58 44:19 44:25
37 René Nijman Goor 1971 22:00 22:53 44:53 44:56
38 Roy Ruiter Nieuw heeten 1988 22:37 22:19 44:56 45:00
39 Rick Van der Ros Raalte 1985 22:51 22:21 45:12 45:20
40 Roy Bruggeman Broekland ov 1985 22:14 23:11 45:25 45:29
41 Theo Vloedgraven Lochem 1957 22:53 22:33 45:26 45:31
42 Ernst-Jan Heideman Vroomshoop 1992 22:26 23:03 45:29 45:37
43 Johannes Kolkman Zwolle 1990 22:41 22:52 45:33 45:43
44 Wilfred Loozeman Raalte 1972 21:50 23:57 45:47 45:50
45 Jacco Bonhof Raalte 1966 22:43 23:11 45:54 45:58
46 Kees Beekman Deventer 1977 22:58 23:02 46:00 46:08
47 Hans Kogelman Raalte 1986 22:36 23:32 46:08 46:13
48 Peter Van Assem Raalte 1975 22:58 23:08 46:06 46:15
49 Ruud Ruud Mulder Heeten 1980 22:49 23:24 46:13 46:17
50 Willie Mars Heino 1955 22:51 23:25 46:16 46:17
51 Tjeerd Lemstra Zwolle 1984 22:54 23:28 46:22 46:29
52 Dick Hoek Nijverdal 1973 22:45 23:37 46:22 46:30
53 Emiel Schrijver Haarle gem hellendoorn 1986 22:56 23:30 46:26 46:33
54 Udo Waanders Hellendoorn 1971 23:10 23:22 46:32 46:35
55 Marin Jonkman Deventer 1987 22:54 23:32 46:26 46:39
56 Kas Mensink Deventer 1997 22:55 23:38 46:33 46:43
57 Maurice Roeterd Schalkhaar 1972 22:34 24:12 46:46 46:50
58 Patrick Hemmen Dalfsen 1993 23:37 23:23 47:00 47:12
59 Willem-Jan Tanck Enschede 1965 24:03 23:49 47:52 47:59
60 Piet Stroek Rotterdam 1956 23:26 24:42 48:08 48:13
61 Herman Broekhuis Lettele 1964 23:31 24:40 48:11 48:19
62 Wim Ebbink Deventer 1962 23:57 24:18 48:15 48:27
63 Filip Kok Diepenveen 1985 24:16 24:05 48:21 48:33
64 Stefan Alferink Heeten 1986 24:17 24:09 48:26 48:38
65 Frank Jansen van der Sligte Olst 1967 24:08 24:29 48:37 48:43
66 Matthijs Braam Zwolle 1979 23:59 24:38 48:37 48:46
67 Luuk ten Holt Deventer 1991 24:31 24:02 48:33 48:49
68 Tonnie Bosman Nieuw heeten 1960 24:09 24:35 48:44 48:50
69 Wouter Aan de Stegge Utrecht 1988 25:04 23:44 48:48 49:01
70 Dennis Klein Koerkamp Raalte 1973 24:24 24:36 49:00 49:09
71 Michiel Tuik Kampen 1987 24:54 24:51 49:45 49:52
72 Rijjan Bos Gorssel 1958 24:52 25:11 50:03 50:09
73 Thye Jansman Raalte 1987 24:45 25:21 50:06 50:20
74 Edwin Mulder Raalte 1973 25:07 25:19 50:26 50:34
75 Michel Marsman Wijhe 1971 25:16 25:26 50:42 50:48
76 Marco Reuvers Zwolle 1970 25:49 24:58 50:47 51:01
77 Jorn Bronsvoort Bathmen 1981 24:42 26:08 50:50 51:01
78 Harold Bruggeman Raalte 1976 25:03 25:54 50:57 51:03
79 Harry Marissink Nieuw heeten 1958 25:19 25:48 51:07 51:11
80 Warner Krol Dalfsen 1968 25:29 25:42 51:11 51:24
81 Silvo Van der Vegte Raalte 1956 25:45 25:56 51:41 51:49
82 Joost Bruggeman Raalte 1976 25:02 27:14 52:16 52:23
83 Hidde Jansman Raalte 1992 25:42 26:30 52:12 52:26
84 Martin Paalman Holten 1968 25:39 26:40 52:19 52:28
85 Arno Pross Zutphen 1979 26:31 25:52 52:23 52:37
86 Geert Bakhuis Daarle 1970 25:16 27:18 52:34 52:42
87 Mark Opstal Raalte 1973 26:55 26:31 53:26 53:36
88 Harry Oosterwechel Marienheem 1955 27:13 26:32 53:45 53:55
89 Edwin Dekker Dalfsen 1983 26:37 27:15 53:52 54:03
90 Anton Schiphorst Raalte 1956 26:41 28:01 54:42 54:49
91 Gerard Oosterlaar Raalte 1958 27:22 27:28 54:50 55:00
92 Michel Castelijns Twello 1968 27:48 28:15 56:03 56:12
93 Harmen Lageweg Leeuwarden 1982 28:05 28:02 56:07 56:18
94 Niels Wessels Heino 1981 28:06 28:01 56:07 56:18
95 Harry Van der vegt Raalte 1949 27:44 29:00 56:44 56:54
96 Marinus Haarman Raalte 1966 28:05 28:35 56:40 56:56
97 Henny Berends Balkbrug 1965 28:13 29:26 57:39 57:48
98 Theo Aan de Stegge Raalte 1953 29:27 30:21 59:48 1:00:03
99 Wim Logtenberg Albergen 1951 29:59 30:04 1:00:03 1:00:17
100 Tone Ten Hove Marienheem 1949 28:39 31:27 1:00:06 1:00:19
101 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 30:19 30:36 1:00:55 1:01:11
102 Jeroen Schrijver Haarle gem hellendoorn 1973 29:17 32:23 1:01:40 1:01:45
103 Rob van Gelder Deventer 1962 28:42 32:56 1:01:38 1:01:49
104 Ben in 't Veld Raalte 1963 30:23 31:55 1:02:18 1:02:28