Uitslagenlijst
24-11-2019  Singelland Family Run  Drachten

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes t/m 11 jaar  Kidsrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Tessa Mank Drachten 2008 3:07 3:08
2 Emma Van Zutphen Marum 2009 3:12 3:13
3 Hiske Houwing Donkerbroek 2010 3:12 3:13
4 Marike Steensma Opeinde 2010 4:06 4:07
5 Renske Douma Nijega 2008 4:24 4:25
6 Fatma Demir Drachten 2015 5:48 5:57

Jongens t/m 11 jaar  Kidsrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Simon Talstra Drachten 2009 3:04 3:05
2 Samuel Van der Horn Ureterp 2010 3:07 3:08
3 Nout Blok Drachten 2011 3:50 3:51
4 Levi Gildemeester Drachten 2014 3:49 3:51
5 Wouter Buiten Marum 2012 4:18 4:20
6 Teije Nieborg Groningen 2014 5:15 5:17
7 Sven Gildemeester Drachten 2015 5:35 5:38

Meisjes t/m 13 jaar  Run 1: Brugklas
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto
1 Iris Polder Harkema 11:33 11:35
2 Luwam Afrom Tesfagaber Drachten 12:18 12:21
3 Hilde Wagenaar Frieschepalen 12:30 12:32
4 Eva Gadukova Ureterp 13:25 13:32
5 Jildou Buren Drachten 14:06 14:11
6 Hiske Jonker Gorredijk 14:25 14:30
7 Jildau Van der Heide Gorredijk 14:27 14:32
8 Noor Malewicz Wijnjewoude 14:52 14:56
9 Evelien Brouwer Drachten 14:53 14:59
10 Kinke Ketelaar Drachten 14:52 14:59
11 Marleen Zigterman Drachten 15:13 15:15
12 Tessa Polder Harkema 15:22 15:24
13 Famke Brouwer Drachten 15:22 15:27
14 Christie Veenstra Drachten 15:24 15:28
15 Quinty Van der Land Drachten 15:27 15:32
16 Sofie Turkstra Houtigehage 15:29 15:32
17 Floor Schaafsma Drachten 15:27 15:33
18 Renée Adema Beetsterzwaag 15:32 15:35
19 Berber Visser Hemrik 15:40 15:45
20 Tyfaina Samboe Drachten 15:50 15:56
21 Sylke Van Wijk Gorredijk 16:31 16:39
22 Sara Van Schutterhoef Bakkeveen 16:36 16:41
23 Demi Van Overloop Drachten 17:40 17:45
24 Feline Wijngaard Marum 17:39 17:45
25 Lindsay Genobia Ureterp 18:06 18:09
26 Phimchanok Kankhaeo Rottevalle 18:07 18:10
27 Julia De roos Drachten 18:33 18:37
28 Janna Pultrum Drachten 18:46 18:51
29 Imke Kampstra Opeinde 18:57 19:01
30 Sara Franco Castro Drachten 19:21 19:23
31 Jildau Westra Drachten 19:24 19:28

Vrouwen vanaf 14 jaar  Run 1: Brugklas
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto
1 Sanne Turkstra Houtigehage 15:28 15:32
2 Aukje Wouda Harkema 16:18 16:26
3 Nynke Hoogeveen Gorredijk 16:30 16:39

Jongens t/m 13 jaar  Run 1: Brugklas
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto
1 Bo Loman Bakkeveen 10:58 11:00
2 Frezghi Zemickael Tekle Surhuisterveen 11:02 11:04
3 Arnold Reiding Kootstertille 12:04 12:06
4 Tiedo Dijk Drachten 12:20 12:22
5 Riva Van der Schoot Drachten 12:24 12:26
6 Harm Kok Surhuisterveen 12:32 12:36
7 Jorrit Van der Werf Surhuisterveen 12:42 12:46
8 Niels Postma Drachten 13:08 13:10
9 Luca Koopstra Drachten 13:19 13:20
10 Wiebe Beuker Ureterp 13:18 13:21
11 Tygo Spoelstra Drachten 13:47 13:48
12 Lasse Westra Drachten 13:54 13:56
13 Guido Palsma Drachten 14:07 14:14
14 Romijn Van Eijk Gorredijk 14:47 14:53
15 Seliyan Abdulkhalik Drachten 14:52 14:58
16 Idris Karou Drachten 15:09 15:11
17 Koen Blok Drachten 15:14 15:17
18 Joop Mous Hemrik 15:26 15:30
19 Meinte Visser Hemrik 15:27 15:31
20 Riemer Mulder Garijp 15:40 15:42
21 Yoran Bosgra Drachten 15:42 15:49
22 Yarnick Slaakweg Drachtstercompagnie 16:30 16:37
23 Guus Van Oosten Groningen 19:23 19:25
24 Finn Van Oosten Groningen 19:29 19:34

Mannen vanaf 14 jaar  Run 1: Brugklas
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto
1 Jesse Spoelstra Drachten 9:45 9:47
2 Rene Palsma Drachten 14:07 14:14
3 Pieter Jonker Gorredijk 14:26 14:31
4 Tjisse Van der Heide Gorredijk 14:27 14:32
5 Dennis Polder Harkema 15:16 15:24
6 Alwin Brouwer Drachten 15:27 15:32
7 Hendrik jan Mulder Garijp 15:39 15:42
8 Tjisse Visser Hemrik 15:40 15:46
9 Menno Bosgra Drachten 15:42 15:48
10 Dillovan Suleiman Rashou Drachten 15:54 15:56
11 André Postma Drachten 16:06 16:10
12 Johan Slaakweg Drachtstercompagnie 16:32 16:39
13 Rob Van Schutterhoef Bakkeveen 16:41 16:46

Meisjes t/m 15 jaar  Run 2: Klas 2 en 3
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto
1 Gelien Reiding Kootstertille 12:08 12:10
2 Fleur De Vries Drachten 12:17 12:19
3 Silke Bosgraaf Beetsterzwaag 12:20 12:22
4 Rosa Sikkes Drachten 12:30 12:32
5 Melat Makele Brhane Oosterwolde fr 14:20 14:23
6 Demi De Vent Beetsterzwaag 15:00 15:03
7 Tess Arends Opende 15:01 15:03
8 Minthe Bosma Drachten 15:14 15:17
9 Kyra Montfoort Drachten 15:27 15:30
10 Tender Ketelaar Drachten 15:29 15:32
11 Amarins Loonstra Drogeham 15:41 15:44

Jongens t/m 15 jaar  Run 2: Klas 2 en 3
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto
1 Yohannes Zemickael Tekle Surhuisterveen 9:34 9:36
2 Angosom Shishay Tsegawi Drachten 10:01 10:03
3 Arend Veenstra Surhuizum 10:02 10:04
4 Yohannes Tesfagaber Berhane Drachten 10:05 10:07
5 Siem Rediat Ghilemichael Noordbergum 10:33 10:35
6 Rens Mulder Marum 10:35 10:37
7 Niek Wassink Surhuizum 11:23 11:24
8 Mike Zuur Opende 11:23 11:25
9 Sven Luters Drachten 12:22 12:25
10 Martijn Nieuwenhuis Drachten 12:25 12:28
11 Sami Berkhout Drachten 13:06 13:06
12 Jonik Van Mierle Jubbega 13:08 13:11
13 Rodas Daniel Mael Drachten 13:36 13:38
14 Lars Koopstra Drachten 14:26 14:29

Meisjes t/m 18 jaar  Run 3: Klas 4 , 5 en 6
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto
1 Hannah Talstra Drachten 11:49 11:51
2 Sannah De Roo Surhuisterveen 12:02 12:05
3 Floor Geuze Drachten 12:54 12:59
4 Madelon De Groot Drachten 13:13 13:15
5 Mirthe Nieuwland De wilp gn 13:33 13:42
6 Marit Tempel Drachten 13:46 13:52
7 Laurien Grobbee Drachten 13:46 13:52
8 Emelieke Klipp Drachten 13:48 13:54
9 Elina Kok Surhuisterveen 13:58 14:03
10 Anne-Nel Talsma Drachten 14:37 14:43
11 Bente Broersma Drachten 14:39 14:44
12 Maaike Koops Oostermeer 14:41 14:47
13 Marije Tillema Oostermeer 14:42 14:47
14 Lisa Karst Opende 14:49 14:58
15 Femke Van Schagen Houtigehage 14:53 15:00
16 Femke Kuipers Drachtstercompagnie 14:53 15:00
17 Lotte Veen Marum 15:16 15:20
18 Jefte Ketelaar Drachten 15:14 15:21
19 Siska Bandringa Drachten 15:14 15:21
20 Jade Van der Heide Bakkeveen 15:18 15:24
21 Ilse Booi Boornbergum 15:41 15:45
22 Mayra Pragt Boelenslaan 15:54 15:59
23 Laura Zijlstra Boelenslaan 16:50 16:55
24 Mirthe De boer Harkema 16:47 16:56
25 Fredau Jelsma Oudega gem smallingerlnd 16:52 16:56
26 Jannet De Vries Drachten 17:09 17:14
27 Margot Dijkstra Drachten 17:14 17:21
28 Janine Pool Oudega gem smallingerlnd 17:24 17:29
29 Alissa De Kleine Drachten 17:36 17:41
30 Ilse Bosma Drachten 17:56 18:00
31 Emma Couperus Marum 18:21 18:27
32 Jildou Notebomer Marum 18:21 18:28
33 Esmee Bloem Drachten 18:34 18:37
34 Bente Schrier Drachtstercompagnie 20:01 20:08
35 Mette Oenema Gorredijk 20:09 20:16
36 Marissa Homma Drachten 20:09 20:16
37 Danise Van der mey Terwispel 20:10 20:19
38 Paoly Bexi De Jesus Daal Sanchez Drachten 20:40 20:42
39 Nicole Yeung Drachten 20:42 20:50
40 Sam Elzinga Boelenslaan 20:45 20:54
41 Eldrid Weening Drachten 20:47 20:55
42 Crystal Croes Bakkeveen 21:13 21:23
43 Ilse Weening Drachten 21:14 21:23
44 Angela Boersma Opende 21:44 21:50
45 Jellina Bijlstra Drachten 21:51 21:57
46 Franca Baars Bergum 21:54 22:01
47 Tanisha Bekkema Drachten 21:56 22:05

Vrouwen vanaf 19 jaar  Run 3: Klas 4 , 5 en 6
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto
1 Yvonne Baars Bergum 22:23 22:29

Jongens t/m 18 jaar  Run 3: Klas 4 , 5 en 6
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto
1 Ruben Talstra Drachten 8:48 8:49
2 Ties Pander Surhuisterveen 9:13 9:14
3 Casper Bijsmans Beetsterzwaag 9:58 9:59
4 Bauke Tuinstra Kootstertille 10:09 10:11
5 Niek Vd Wal Boornbergum 10:47 10:51
6 Espen Postma Drachten 10:53 10:54
7 Timo Postma Drachten 11:38 11:42
8 Sion Laamers Ureterp 11:41 11:43
9 Jurian Visser Beetsterzwaag 11:59 12:03
10 Thomas Jongsma Nijega 12:05 12:08
11 Erik Bekkema Marum 12:15 12:19
12 Bjorn Rinsma Drachten 12:39 12:45
13 Yorben Van Dalen Drachten 13:04 13:08
14 Hidde De Roos Drachten 13:06 13:08
15 David Melching Drachten 13:16 13:20
16 Sybren Deelstra Bergum 13:16 13:23
17 Marc Veenstra De tike 13:15 13:23
18 Jerno Beuker Ureterp 13:28 13:32
19 Jelmer De boer Boelenslaan 13:28 13:33
20 Bouke Idsinga Drachten 13:44 13:51
21 Yme Snijder Lippenhuizen 13:56 14:00
22 Berend Van der Linden Drachten 14:24 14:33
23 Ewoud Jansma Ureterp 14:27 14:36
24 Jorn Van der Pal Drachten 14:33 14:41
25 Henk Buma Ureterp 14:44 14:46
26 Thomas Nelissen Drachten 15:38 15:41
27 Jille Booi Drachten 15:41 15:45
28 Kiran Postma Drachten 15:54 15:59
29 Brian Van Bruggen Drachten 15:59 16:06
30 Jisse Wijmenga Drachten 16:02 16:10
31 Casper Dijkstra Drachten 16:10 16:18
32 Thomas Venema Drachten 16:18 16:26
33 Kevin Boonstra Drachten 17:18 17:22
34 Yassin Zbir Drachten 17:16 17:25
35 Tjalling Van der Veen Drachten 18:58 19:06
36 Sahib Mashalla Ali Drachten 19:43 19:49
37 Jort Hager Drachten 19:59 20:07
38 Jhon Wilmer Franco Castro Drachten 20:05 20:07
39 Tai Vo Drachten 20:56 21:05
40 Roy Bierlee Drachten 21:10 21:14

Mannen vanaf 19 jaar  Run 3: Klas 4 , 5 en 6
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto
1 Arnold Zwaagstra Drachten 11:20 11:23
2 Bertrand Pragt Drachten 15:54 15:59
3 Pierre Bloem Drachten 18:36 18:38

Meisjes t/m 18 jaar  Run 4: 5 km
Plts Naam Woonplaats Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto
1 Jente Jongsma Surhuizum 11:58 12:43 24:41 24:44
2 Noa Tilkema Drachten 12:05 12:49 24:54 24:56
3 Lieke Van Dijk Drachten 12:22 12:49 25:11 25:15
4 Ilse Pool Wijnjewoude 13:40 13:01 26:41 26:55
5 Melissa Schippers Harkema 13:39 13:35 27:14 27:19
6 Willemijn Van Schutterhoef Bakkeveen 13:44 13:30 27:14 27:21
7 Jents Abma De wilgen 13:48 14:01 27:49 27:54
8 Pierella Solle Drachtstercompagnie 14:01 14:37 28:38 28:46
9 Silke Pultrum Drachtstercompagnie 15:08 13:39 28:47 28:58
10 Ilse Postma Drachtstercompagnie 15:08 13:40 28:48 28:58
11 Femke Geertsma Surhuisterveen 14:33 14:36 29:09 29:22
12 Dagmar Van dijk Drachten 15:06 14:52 29:58 30:11
13 Anna Dillema Opende 18:05 12:13 30:18 30:32
14 Britt Koehof Drachten 18:05 12:13 30:18 30:32
15 Iris Van der Veen Harkema 14:55 15:49 30:44 30:50
16 Laura Van Zutphen Marum 15:30 15:11 30:41 30:56
17 Fenna Boonstra Drachten 14:45 16:19 31:04 31:10
18 Dominique Van Dijk Drachten 15:13 16:18 31:31 31:44
19 Yassine Bulthuis Boelenslaan 14:29 17:11 31:40 31:45
20 Maureen Berghuis De wilp gn 17:43 14:08 31:51 31:57
21 Kasha Smits Drachten 16:06 16:34 32:40 32:51
22 Marenne Klaster Drachten 16:35 17:00 33:35 33:45
23 Danique Wiegersma Kootstertille 14:53 19:03 33:56 34:02
24 Allyshja Frieswijk Drachten 15:46 18:13 33:59 34:16
25 Carmen Koerhuis Nij beets 17:04 18:03 35:07 35:20
26 Madelon Busstra Nij beets 17:16 19:26 36:42 36:55
27 Iris Bosma Rottevalle 17:47 19:06 36:53 37:13
28 Ghoufran Azzaoui Drachten 19:18 22:12 41:30 41:35
29 Aya Azzaoui Drachten 19:18 22:12 41:30 41:35
30 Sylvia Jaasma Drachten 21:59 20:52 42:51 43:08
31 Lisa De roos Drachten 19:16 24:00 43:16 43:37
32 Annelieke De haan Opende 20:06 27:00 47:06 47:19
33 Pricilla De Vries Drachten 20:07 27:00 47:07 47:19

Vrouwen vanaf 19 jaar  Run 4: 5 km
Plts Naam Woonplaats Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto
1 Elisabeth Bremer Drachten 12:41 13:07 25:48 25:50
2 Jisca Hut Boelenslaan 13:42 14:42 28:24 28:28
3 Gerda De Vries Drachten 14:14 14:24 28:38 28:47
4 Erika Bakker Groningen 15:11 15:25 30:36 30:58
5 Tamara Van der Leij Drachten 15:12 16:08 31:20 31:28
6 Manon Dusseljee Oudega gem smallingerlnd 16:09 17:13 33:22 33:27
7 Judith Pool Wijnjewoude 17:05 17:48 34:53 35:08
8 Jellie Wagenaar Drachten 17:16 18:18 35:34 35:44
9 Simone Otten Opende 17:05 19:22 36:27 36:46

Jongens t/m 18 jaar  Run 4: 5 km
Plts Naam Woonplaats Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto
1 Sven Van der werf Drachten 10:11 11:02 21:13 21:18
2 Dennis Van der Veen Drachten 10:46 10:59 21:45 21:50
3 Rob Bouwmeester Drachten 11:16 11:10 22:26 22:30
4 Bavo Tolman Hemrik 11:07 11:38 22:45 22:49
5 Emiel Bosma Drachten 11:46 11:39 23:25 23:33
6 Pieter Varwijk Ureterp 11:53 11:42 23:35 23:39
7 Milan Looper Ureterp 11:44 11:57 23:41 23:44
8 Stijn Tolman Beetsterzwaag 11:07 12:35 23:42 23:45
9 Pjotr Ter doest Beetsterzwaag 11:58 12:00 23:58 24:00
10 Thomas Kooistra Drachten 11:56 12:19 24:15 24:19
11 Siep Ostendorf De wilgen 12:24 12:40 25:04 25:08
12 Jort Ovelgönne Drachten 12:03 13:16 25:19 25:25
13 Thomas De Min Drachten 12:21 13:04 25:25 25:33
14 Bawan Barzingi Drachten 12:25 13:07 25:32 25:35
15 Arjan Hut Boelenslaan 12:42 13:16 25:58 26:02
16 Thomas Hofman De wilgen 12:39 13:33 26:12 26:16
17 Niels Hofstee Drachten 11:57 14:26 26:23 26:26
18 Eric Pool Wijnjewoude 13:26 12:55 26:21 26:28
19 Jacco Kunnen Beetsterzwaag 12:35 14:12 26:47 26:50
20 Arno Schievink Harkema 12:42 14:05 26:47 26:51
21 Marten Pool Wijnjewoude 14:02 12:37 26:39 26:52
22 Pablo Dorhout Drachten 13:23 13:33 26:56 26:57
23 Xander Eelkema Drachten 12:30 14:33 27:03 27:07
24 Jens De Boer Bakkeveen 14:25 13:25 27:50 28:02
25 Hylke Antonides Rottevalle 12:52 15:33 28:25 28:28
26 Mark Van der Werff Beetsterzwaag 14:30 14:35 29:05 29:17
27 Jente Jongsma Drachten 14:29 14:45 29:14 29:27
28 Johan Groen Harkema 13:48 15:35 29:23 29:29
29 Demyan Acltink Drachten 14:10 15:19 29:29 29:34
30 Jappie Wal van der Drachtstercompagnie 13:45 15:45 29:30 29:38
31 Martijn Lageveen Drachten 13:26 16:47 30:13 30:18
32 Justin Jonkman Drachten 13:25 16:51 30:16 30:21
33 Ronan Pera Opende 15:07 15:47 30:54 31:15
34 Remco Compeer Drachten 14:46 16:27 31:13 31:16
35 Pieter Kats Drachten 14:13 17:43 31:56 32:00
36 Krijn Van Schutterhoef Bakkeveen 16:37 15:35 32:12 32:26
37 Thijs Van Wee Beetsterzwaag 16:26 15:58 32:24 32:41
38 Lucas Seldenrijk Nij beets 14:54 18:51 33:45 33:57
39 Lennert Van Schutterhoef Bakkeveen 16:37 17:33 34:10 34:24
40 Ruben Kootstra Boornbergum 17:21 18:02 35:23 35:45
41 Gerard Dijkstra Drachten 17:22 18:01 35:23 35:46
42 Maik Van der Heide Bergum 18:37 17:07 35:44 35:50
43 Bjorn Bakker Marum 16:51 19:31 36:22 36:34
44 Corne Van der Heide Harkema 21:27 15:23 36:50 37:13
45 Cas Van Bracht Kortehemmen 18:06 19:45 37:51 38:02
46 Lasse Hof De veenhoop 17:11 21:13 38:24 38:36
47 Jelmer De Vries Surhuisterveen 17:08 21:14 38:22 38:37
48 Bartele De Vries Beetsterzwaag 17:35 21:22 38:57 39:09
49 Rik Van der Tuin Kootstertille 22:12 22:30 44:42 45:06
50 Lucas Keizer Harkema 22:12 22:33 44:45 45:08
51 Johannes Beetsma Kootstertille 22:13 22:43 44:56 45:19
52 Yannick Huigen Drachten 21:28 25:48 47:16 47:28
53 Youssef El-Outmani Drachten 21:30 25:48 47:18 47:29

Mannen vanaf 19 jaar  Run 4: 5 km
Plts Naam Woonplaats Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto
1 Douwe Jan Krol Mantgum 9:55 10:07 20:02 20:05
2 Edwin Rinsma Drachten 10:51 10:57 21:48 21:51
3 Piet Swart Damwoude 10:43 11:36 22:19 22:22
4 Kees Van der Werff Beetsterzwaag 11:08 11:44 22:52 22:55
5 Siebe De Vries Drachten 11:01 11:58 22:59 23:02
6 Gijs Mank Drachten 12:00 11:46 23:46 24:00
7 Martijn Ottens Groningen 12:19 11:47 24:06 24:15
8 Alwin Brouwer Drachten 12:16 12:25 24:41 24:44
9 Jeroen Kropman Groningen 12:17 13:34 25:51 26:01
10 Marco Pool Wijnjewoude 13:25 12:55 26:20 26:33
11 Marcel Bouwmeester Drachten 13:16 13:21 26:37 26:44
12 Odwin Van de Poll Lippenhuizen 13:45 12:59 26:44 26:52
13 Ismaël Ismail Drachten 13:37 13:06 26:43 26:56
14 Jeroen Zuidema Drachten 13:40 13:15 26:55 27:05
15 Robert Bakker Drachten 13:46 13:20 27:06 27:17
16 Michel Schothorst Drachten 13:36 13:32 27:08 27:23
17 Herald Bulthuis Boelenslaan 13:44 14:54 28:38 28:43
18 Edwin De Vries Surhuisterveen 16:45 12:55 29:40 29:54
19 Martijn Van Zutphen Marum 15:31 15:17 30:48 31:03
20 Andre Pera Opende 15:08 15:48 30:56 31:17
21 Harm Lageveen Drachten 15:29 15:43 31:12 31:29
22 Dennis Van Dijk Drachten 15:06 16:28 31:34 31:47
23 Bernard Smits Drachten 16:06 16:35 32:41 32:52
24 Sietse De Boer Boelenslaan 16:16 17:30 33:46 34:07
25 Freek Baron Drachten 17:27 16:41 34:08 34:27
26 Andries Van Buiten-Koopmans Wijnjewoude 16:54 17:44 34:38 34:47
27 René Bosma Rottevalle 17:48 19:06 36:54 37:13
28 Bert Klooster Drachten 21:28 24:13 45:41 46:01

Meisjes t/m 15 jaar  Run 5: Fun2Run
Plts Naam Woonplaats Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto
1 Rosa Dijkstra Nij beets 11:49 11:20 23:09 23:14
2 Mirthe Mank Drachten 11:52 11:53 23:45 23:47
3 Floor Van Bracht Kortehemmen 12:21 12:34 24:55 25:00
4 Rixt Adema Beetsterzwaag 12:41 12:39 25:20 25:25
5 Martje Ter doest Beetsterzwaag 12:28 15:46 28:14 28:19
6 Anne-José De Boer Ureterp 14:09 14:15 28:24 28:33
7 Wyts Abma De wilgen 14:10 14:19 28:29 28:40
8 Alyssa Bulthuis Boelenslaan 13:46 14:53 28:39 28:43
9 Bonnie Kiers Harkema 14:43 14:14 28:57 29:04
10 Jesler Gommers Drachten 14:08 14:47 28:55 29:04
11 Feline De Jong Drachten 14:07 14:47 28:54 29:04
12 Dione Schippers Harkema 14:43 14:36 29:19 29:26
13 Fardau Dam Surhuisterveen 15:42 14:41 30:23 30:42
14 Isa Schroor Beetsterzwaag 15:47 14:46 30:33 30:45
15 Sylvana Mulder Gorredijk 14:38 16:26 31:04 31:13
16 Samira Westerhof Drachten 16:12 14:53 31:05 31:23
17 Iris Van Wee Drachten 16:26 15:58 32:24 32:41
18 Fardau Lubbers Drachten 17:05 15:33 32:38 33:00
19 Femke Dusseljee Oudega gaast sleat 16:09 17:13 33:22 33:27
20 Bente Postma Beetsterzwaag 16:27 16:48 33:15 33:32
21 Tessa De Boer Boelenslaan 16:16 17:30 33:46 34:06
22 Mare Baron Drachten 17:28 16:24 33:52 34:10
23 Eva Kunnen Boornbergum 16:18 17:41 33:59 34:11
24 Lisa Jansen Opende 16:45 18:10 34:55 35:13
25 Catharina Sietzema Surhuizum 17:04 18:03 35:07 35:13
26 Yolanthe Ritsma Surhuisterveen 17:03 18:27 35:30 35:37
27 Isabel Kuiper Marum 16:58 18:48 35:46 35:56
28 Silke Hylkema Gorredijk 18:44 18:29 37:13 37:36
29 Rolinka Kort Drachten 18:45 18:39 37:24 37:47
30 Yara Aal Drachten 18:33 19:37 38:10 38:26
31 Hinke-Mare Alma Drogeham 17:05 21:15 38:20 38:26
32 Isis Meijer Drachten 17:04 21:15 38:19 38:26
33 Claudia Musnter Drachten 17:37 20:41 38:18 38:28
34 Anne Bijzitter Marum 17:29 20:52 38:21 38:38
35 Sharel Wiersma Harkema 17:59 20:25 38:24 38:43
36 Myrthe Osinga Drachten 16:28 22:01 38:29 38:46
37 Lieke De Jong Drachten 16:56 21:41 38:37 38:46
38 Lianne De Vries Drachten 18:34 21:03 39:37 39:53
39 Eva Boender Drachten 18:51 20:44 39:35 39:53
40 Fardau Smeenk Drachten 19:37 21:18 40:55 41:17
41 Anniek Landheer Houtigehage 19:41 22:07 41:48 42:10
42 Myrthe Seldenrijk Nij beets 19:41 22:06 41:47 42:10
43 Benthe De Vlugt Drachten 19:47 22:09 41:56 42:18
44 Dasha Makar Drachten 20:39 21:35 42:14 42:35
45 Irsa Pragt Boelenslaan 20:39 21:35 42:14 42:35
46 Kinge Kuhn Drachten 19:59 23:24 43:23 43:46
47 Marit Klooster Drachten 21:28 24:13 45:41 46:01
48 Zara Nauta Drachten 21:45 24:55 46:40 46:56
49 Eva Veenstra Drachten 21:45 24:55 46:40 46:56
50 Anna Van der Burg Drachten 19:40 27:32 47:12 47:18
51 Jessica De jong Surhuisterveen 20:08 27:10 47:18 47:29

Jongens t/m 15 jaar  Run 5: Fun2Run
Plts Naam Woonplaats Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto
1 Cor Willemsen Tijnje 10:44 11:04 21:48 21:51
2 Girben De Jong Hemrik 12:04 11:29 23:33 23:40
3 Viggo De Roo Surhuisterveen 11:38 12:16 23:54 23:56
4 Dennis De Groot Drachten 12:08 11:46 23:54 23:56
5 Sander Van lingen Drachten 11:54 12:24 24:18 24:20
6 Bonne Visser Hemrik 12:05 12:18 24:23 24:29
7 Peter De Boer Drachten 12:01 12:22 24:23 24:40
8 Roemer Van Dalen Drachten 12:14 12:34 24:48 25:03
9 Ruben De Groot Drachten 12:08 12:58 25:06 25:08
10 Matthias Van der Horn Ureterp 12:39 12:24 25:03 25:13
11 Jari De boer Harkema 12:28 12:44 25:12 25:14
12 Gerjan Dekkinga Drachten 12:48 13:15 26:03 26:05
13 Duco Pultrum Drachten 11:56 14:22 26:18 26:20
14 Mike Schothorst Drachten 13:28 12:49 26:17 26:33
15 Bas Hettema Drachten 13:28 12:51 26:19 26:35
16 Simon Bouma Drachten 12:49 13:40 26:29 26:36
17 Julian Ruben Van de Poll Lippenhuizen 13:45 12:59 26:44 26:52
18 Mats De Nijs Bergum 14:06 13:01 27:07 27:23
19 Colin V/d Velde Lippenhuizen 13:45 14:10 27:55 28:03
20 Johan Postma Bergum 15:02 13:01 28:03 28:19
21 Rens Willemsen Tijnje 13:47 14:34 28:21 28:28
22 Steijn Hanewinkel Nij beets 14:31 13:41 28:12 28:29
23 Sander Krikke Drachten 15:03 13:26 28:29 28:45
24 Yannick Schaap Drachten 13:00 16:00 29:00 29:03
25 Jelmer Bosma De wilgen 14:31 14:15 28:46 29:03
26 Jente Lubbes Ureterp 15:18 14:03 29:21 29:32
27 Jochum Van Hattum Drachten 14:38 14:47 29:25 29:34
28 Yves Van Dam Drachten 17:18 12:38 29:56 30:12
29 Wander Boomsma Drachten 14:30 15:50 30:20 30:38
30 Lennon Van Der Leij Drachten 15:11 16:06 31:17 31:26
31 Edwin Douma Drachten 15:17 16:04 31:21 31:33
32 Wouter Veenstra Rottevalle 16:16 15:16 31:32 31:48
33 Russell Zeldenrust Drachten 16:00 16:06 32:06 32:20
34 Sven Rijm Drachten 16:29 15:37 32:06 32:20
35 Ethan Achter Drachten 15:12 17:39 32:51 33:09
36 Jitse De Jong Drachten 16:33 16:36 33:09 33:20
37 Jitze Lindeboom Beetsterzwaag 16:33 16:54 33:27 33:41
38 Tycho Bakker Drachten 16:32 17:00 33:32 33:46
39 Tymen Huizinga Bergum 16:31 17:02 33:33 33:48
40 Stef Van der Weg Drachten 16:32 17:03 33:35 33:49
41 Jeffrey Huang Drachten 15:33 18:40 34:13 34:22
42 Tieme Van Buiten Wijnjewoude 16:54 17:44 34:38 34:47
43 Sven Hak Beetsterzwaag 16:18 18:40 34:58 35:15
44 Wiebren De Wagt Nij beets 16:19 18:41 35:00 35:17
45 Ensar Demir Drachten 17:32 19:30 37:02 37:17
46 Adam Schoorl Drachtstercompagnie 18:11 20:08 38:19 38:33
47 Kevin Veenboer Surhuisterveen 17:59 20:26 38:25 38:44
48 Simon Jan Muldrer Garijp 17:53 20:52 38:45 38:57
49 Elvin Kooistra Lippenhuizen 19:01 19:55 38:56 39:06
50 Yarno Postma Drachten 19:15 19:56 39:11 39:26
51 Tijs Pool Bakkeveen 20:41 20:33 41:14 41:34
52 Kefah Assli Drachten 15:33 28:00 43:33 43:40
53 Hendrik Welling Harkema 21:47 23:44 45:31 45:51
54 Anne-jorn Bouwer Surhuisterveen 21:24 24:09 45:33 45:51
55 Thomas De Wal Drachten 22:15 23:20 45:35 45:56
56 Jelle Douma De tike 22:15 23:21 45:36 45:57
57 Friso Tamsma Drachten 21:24 24:16 45:40 46:00
58 Thijs-jan Douma Nijega 21:25 24:16 45:41 46:00
59 Daniël Sikkema Drachten 22:00 24:00 46:00 46:20