Uitslagenlijst
22-12-2019  Sint Thomas Trailrun  Nieuwehorne

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  2 km kidstrail
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Sophie Van Veldhuizen Lippenhuizen 11:43 11:44
2 Bernice Ritsema Mildam 11:52 11:53
3 Gilke Jong Jubbega 19:44 19:46
4 Serayda Karacaoglan Heerenveen 19:51 19:53

Jongens  2 km kidstrail
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Thijmen Groenendal Sint nicolaasga 9:59 10:00
2 Joep De Hoog Oldeberkoop 11:31 11:32
3 Sverre Wolters Heerenveen 11:57 11:58
4 Stijn Hellinga Drachten 11:55 11:58
5 Dylano Zijlstra Oudeschoot 13:08 13:11
6 Milan Kamperveen Heerenveen 14:53 14:55
7 Thijn Van den Branden Oldeberkoop 15:16 15:18
8 Jannyck Gorter Oranjewoud 15:38 15:39
9 Esper Hoekema Oranjewoud 15:38 15:39
10 Vigo Van der Branden Oldeberkoop 15:49 15:50
11 Bjarne Wolters Heerenveen 18:10 18:11

Meisjes (10 t/m 11 jaar)  3 km kidstrail
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Doutzen Renema De bilt 16:29 16:32
2 Willemijn Van Schutterhoef Bakkeveen 19:33 19:36
3 Berber Nieuwland Nieuwehorne 20:03 20:06
4 Emma Kuiper Nieuwehorne 22:54 22:57
5 Elke Zwier Oudehorne 23:07 23:11
6 Janine Boersma Nieuwehorne 23:31 23:35
7 Lyke Gorter Oranjewoud 24:08 24:13

Meisjes (12 t/m 14 jaar)  3 km kidstrail
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Femke Knijn Gersloot 14:53 14:56
2 Amarins Ekkers Katlijk 16:20 16:23
3 Manou Douma Heerenveen 18:55 18:58
4 Yinthe De Jong Nieuwehorne 18:55 18:59
5 Jente Wolters Heerenveen 19:57 20:01
6 Josefien Bies Leeuwarden 23:29 23:33

Jongens (10 t/m 11 jaar)  3 km kidstrail
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Thygo De Vries Heerenveen 14:26 14:28
2 Mathijs Veenstra Oranjewoud 16:38 16:43
3 Arthur-Jan Smit Terhorne 19:48 19:53
4 Jarik Hoekema Oranjewoud 24:10 24:15

Jongens (12 t/m 14 jaar)  3 km kidstrail
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Pijke Renema De bilt 14:14 14:16
2 Bram Van Veldhuizen Lippenhuizen 14:26 14:28
3 Jilles De Jong Jubbega 16:31 16:33
4 Jelmer Pijlman Nieuwehorne 19:11 19:15
5 Lennert Van Schutterhoef Bakkeveen 21:05 21:08
6 Bartele Bies Leeuwarden 22:54 22:58

Dames  7,5 km wedstrijd
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Janneke Van der Windt Leeuwarden 39:52 39:55
2 Robin Nijholt Ossenzijl 41:39 41:42
3 Evelien Honebecke Haren gn 41:46 41:53
4 Féra De Vries Heerenveen 43:33 43:35
5 Alinda Krikke Wolvega 53:08 53:23

Heren  7,5 km wedstrijd
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Huib Van der Veur Mildam 31:27 31:28
2 Alex Mendelts Haren gn 34:14 34:16
3 Wiebe Ypinga Oldemarkt 35:25 35:28
4 Thieme Van etten Jubbega 38:43 38:45
5 Daniël Veen Zuidlaren 40:39 40:46
6 Hedzer Boersma Nieuwehorne 41:10 41:12

Dames  7,5 km recreatief
Plts Naam Woonplaats Netto Foto
1 Nova Werps Leeuwarden 40:42
2 Zilver Werps Leeuwarden 41:59
3 Marlijn Bakker Haren gn 45:01
4 Akke Bootsma Emmeloord 45:25
5 Corine Wolters-Nutterts Heerenveen 45:53
6 Rinske Wierda Nieuwehorne 46:16
7 Annegien De Vries Leeuwarden 46:29
8 Iris Maria Bontebok 46:34
9 Nynke De Jong Bakkeveen 46:50
10 Akkerins Ploegstra Leeuwarden 48:49
11 Maaike Rodenhuis Oranjewoud 49:07
12 Annet Sonneveld Nieuwehorne 49:14
13 Piety Van Keulen Heeg 49:57
14 Nathasja Bergsma Oudehorne 50:06
15 Marianne Pijlnan Nieuwehorne 50:36
16 Attje De Vries Katlijk 50:39
17 Viola Hellinga-Sturm Drachten 50:39
18 AGS Pattipeiluhu Zwolle 51:02
19 Diana Bakker-Sterkenburgh Nieuwehorne 51:10
20 Martha Bruinsma Oranjewoud 51:36
21 Esther Heuzinkveld Grouw 51:36
22 Lysbet Bles Leeuwarden 51:39
23 Amy Van der Heide Oudeschoot 52:33
24 Nienke Van Uitert Leeuwarden 52:37
25 Geke Van der Let Nieuwehorne 52:42
26 Ietsje Jongsma Oudehorne 52:56
27 Nicole Grondhuis Oranjewoud 53:05
28 Joyce Dijksterhuis Drachten 53:22
29 Afke Soepboer-Visser Heerenveen 54:15
30 Anja Lautenbach Leeuwarden 54:19
31 Janna Postma Nieuwehorne 54:19
32 Marijan Van Dam Nieuwehorne 54:20
33 Amerins De Leeuw Katlijk 54:43
34 Hedwig De Haan Makkinga 54:46
35 Jose Zeeuw Utrecht 55:11
36 Marije Van der veen Gorredijk 56:04
37 Sandra Postma Sint nicolaasga 56:12
38 Marijke Jager Scharsterbrug 56:43
39 Marian Kuperus Heeg 56:43
40 Tessel Van der Ploeg Lemmer 57:00
41 Jikkie Hummel de Jong Broek fr 57:13
42 Klaske Talsma Joure 58:27
43 Alie Honderd Steggerda 59:34
44 Nynke Jansma Nieuwehorne 1:00:15
45 Anja Jongsma Oudehorne 1:05:14

Heren  7,5 km recreatief
Plts Naam Woonplaats Netto Foto
1 Lammertjan Jeeninga Gorredijk 38:23
2 Erwin Werps Leeuwarden 40:43
3 Gerrit Van der Heide Terwispel 42:04
4 Carlo Boonstra Drachten 42:11
5 Fokke De Boer Nieuwehorne 43:42
6 Jan Oord Langezwaag 44:41
7 R.J.M.G. De Zwart Zuidlaren 44:44
8 Jildert Kuperus Oppenhuizen 45:58
9 Age Groenendal Sint nicolaasga 47:19
10 Jeroen Bruins Een 47:56
11 Sjoerd Hartjes Kiel windeweer 47:59
12 Iwan Schoorstra Wolvega 48:35
13 Wiebe Haitsma Bolsward 48:55
14 Wilco Tijmes Bolsward 48:56
15 Maino Van Uitert Leeuwarden 52:27
16 Rein Van der Zee Oudeschoot 52:34
17 Klaas Jitze Van der Ploeg Lemmer 52:56
18 Bote Hendriksma Terwispel 54:01
19 Michiel Ruizendaal Heerenveen 54:07
20 Martijn Bokelaar De knipe 54:46
21 Wesley Vink Lemmer 57:02
22 Jan Hofstra Jubbega 57:21
23 Hugo Van der Zwan Oudehorne 1:00:43
24 Bas Van der Ploeg Ferwerd 1:01:24
25 Henk Kruizinga Nieuwehorne 1:04:12

Dames  12 km recreatief
Plts Naam Woonplaats Netto Foto
1 Meike Kuipers Nuis 1:04:02
2 Tineke Bijker Akkrum 1:04:50
3 Ingrid Deinum Joure 1:04:51
4 Lisette Ten Wolde Peperga 1:08:06
5 Dita Krijgsman Sintjohannesga 1:08:14
6 Karin Mulder Eesveen 1:08:24
7 Nathalie Feitsma Utrecht 1:09:36
8 Henriette Kuiper Oudehorne 1:10:16
9 Jolanda Wilkens Spanga 1:10:38
10 Joanie Veeken Heerenveen 1:10:46
11 Hendrika Van der Heide Arum 1:10:52
12 Renetta Kistenmacher Sneek 1:11:19
13 Anouk Hagen Emmeloord 1:11:30
14 Janet Krooshof Grouw 1:11:40
15 Berber Nijholt Tijnje 1:11:49
16 Anna Romkema De veenhoop 1:11:55
17 Jeltsje Harmsma Roodkerk 1:12:17
18 Cindy Spieksma Leeuwarden 1:12:17
19 Susanne De Leeuw Heerenveen 1:12:53
20 Agnes Heida Wijckel 1:12:53
21 Mirjam Ploegsma Wolvega 1:12:56
22 Martha Klarenbeek Nieuwehorne 1:12:58
23 Petra Ploeg Groningen 1:13:34
24 Mariska Bakker-Postma Groningen 1:13:36
25 Sandra Siebenga Akkrum 1:13:59
26 Jenny Middelbrink Havelte 1:14:31
27 Marijke Westerbrink Heerenveen 1:14:53
28 Jannie Jongsma Jubbega 1:15:04
29 Els Koster Ede gld 1:15:36
30 Jolanda Muizer Leeuwarden 1:16:44
31 Audrey Eijsberg Exmorra 1:16:51
32 Line Couperus Veenklooster 1:17:10
33 Marieke Hanenburg Giekerk 1:17:11
34 Derrien Gerbens Heerenveen 1:17:42
35 Eveline Jonkers Schagen 1:17:46
36 Ines Jonker Leeuwarden 1:18:00
37 HRH Lugtenborg Groningen 1:24:00
38 Sandra Wever Langezwaag 1:24:35
39 Marscha Talman Langezwaag 1:24:36
40 Jeannette V.d. Mei Tjalleberd 1:24:36
41 Anita Talman Langezwaag 1:24:37
42 Jolanda Ran Lemmer 1:25:17
43 Monique Hijlkema Gorredijk 1:25:44
44 Korrie Van den Akker Waskemeer 1:26:38
45 Petra Koers Gorredijk 1:27:09
46 Esther Van Dorresteijn Gorredijk 1:27:12
47 Ingrid Grote Scharnegoutum 1:28:28
48 D.L. Duisterhout Nieuwehorne 1:29:39
49 Hanneke Bouwman Terzool 1:29:59
50 Sanne Fleur Roffel Sneek 1:32:32
51 Ellen Wagenaar Zuidlaren 1:32:41
52 Monique Tellinga Gorredijk 1:33:11

Heren  12 km recreatief
Plts Naam Woonplaats Netto Foto
1 Engbert Van der Weide Irnsum 53:36
2 Klaes Postma Tijnje 57:23
3 Max Lamberts Gorredijk 57:32
4 Niels De Vries Langezwaag 57:36
5 Rene De Jong De knipe 58:43
6 Wilmer Hazenberg Heerenveen 59:07
7 Fabian Booij Sneek 59:33
8 Simon Schram Heerenveen 59:53
9 Goos Bies Leeuwarden 59:57
10 Henri Deelstra Jubbega 1:00:23
11 Klaas Oeds Huisman Langezwaag 1:00:34
12 Johannes Benedictus Nieuwehorne 1:00:40
13 Arjan Heijn Gorredijk 1:00:41
14 Sil Klitsie De knipe 1:01:42
15 Jan Klijnstra Nijelamer 1:01:47
16 Adriaan De Rijke Heerenveen 1:01:55
17 Felix De Roo Eelderwolde 1:02:19
18 Erwin Holtrop Heerenveen 1:02:21
19 Minne Schiphof Berlikum fr 1:03:00
20 Ronnie Bakker Heerenveen 1:03:09
21 Sietze Bosma Heerenveen 1:03:10
22 Pieter Riemersma Giekerk 1:03:34
23 Gerben Bosma Oudehorne 1:03:37
24 Maarten Uithol Bakkeveen 1:03:42
25 Bouwe Bruinsma Bolsward 1:03:54
26 Symen Van der Velde Waaxens gem littenserad 1:03:54
27 Wiebe Van der Hoek Heerenveen 1:04:02
28 Pieter Klein Zuna 1:04:10
29 Bote Schoorstra Wolvega 1:04:19
30 Reimer Strikwerda Arum 1:04:23
31 Herman Ten Hoor Drachten 1:04:26
32 Andre De Vries Joure 1:04:42
33 Willem Woudstra Roodkerk 1:04:54
34 Bert Veen Zuidlaren 1:05:25
35 Onco Holtkamp Oudwoude 1:06:51
36 Siebren Bosma Nieuweschoot 1:07:08
37 Ewald Hofstede Groningen 1:07:08
38 Hendrik Krist Oudehorne 1:07:11
39 Menno Westerbrink Heerenveen 1:07:13
40 Mark Van Bracht Kortehemmen 1:07:21
41 W.J. Lootsma Langelille 1:07:22
42 Henk De Vries Terwispel 1:07:45
43 Martin Zandberg Drachten 1:07:52
44 Kerst Jonkman Oudehorne 1:08:14
45 Gearard Posthumus Heerenveen 1:08:24
46 Mart Huurman Groningen 1:08:51
47 Henk Bakker Nieuwehorne 1:08:55
48 Olaf Kistenmacher Sneek 1:09:26
49 Henk Baas Dokkum 1:09:39
50 Erik Zwanenburg Oranjewoud 1:09:39
51 Jurmy Borawitz Leeuwarden 1:09:40
52 Sybe De Vries Leeuwarden 1:09:42
53 Edwin Papjes Groningen 1:09:43
54 Richard Vallinga Grouw 1:09:45
55 Arjen Nieveen Bakkeveen 1:09:47
56 Roland Andringa Oudehorne 1:10:16
57 Dennis Kamperveen Heerenveen 1:10:27
58 Richard Bajema Spanga 1:10:37
59 Daniel De Jong Drachten 1:11:01
60 Aldwin Dekker Grouw 1:11:03
61 Wiljan Van Buiten Peperga 1:11:23
62 Grietinus Van der Veen Heerenveen 1:11:41
63 Richard Wind Oldeberkoop 1:12:05
64 Joost Zeilstra Akkrum 1:12:10
65 John Poels Haren gn 1:12:38
66 Erwin Apperloo Haren gn 1:12:39
67 Anne Bart De Vries Heerenveen 1:12:54
68 Gjalt Wijma Gorredijk 1:12:54
69 Jaap Sikkema Jubbega 1:13:43
70 Jan Russchen Gorredijk 1:14:00
71 Wiebe Lageveen Heerenveen 1:14:18
72 Bernard Winsemius Joure 1:14:18
73 Siebo Graaf Heerenveen 1:14:24
74 Patrick Vaartjes Kallenkote 1:14:31
75 Albert Mulder Havelte 1:14:32
76 Harm Booij Oldeberkoop 1:15:01
77 Arnold Houben Eelde 1:16:32
78 Andries Miedema Heerenveen 1:17:08
79 Frank De Vries Joure 1:18:59
80 Berry Westra Gorredijk 1:21:58
81 Richard Thoen Jutrijp 1:26:37
82 Cor J. Attema Heerenveen 1:31:42
83 Frank Roffel Sneek 1:32:32
84 Arjan Bakker Schagerbrug 1:32:56

Dames  12 km wedstrijd
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Sietske Leenstra Nijelamer 1:02:02 1:02:09
2 Hellen Boonstra-Drost Heerenveen 1:05:20 1:05:25
3 Maaike Visser Groningen 1:25:17 1:25:23
4 Jetske Oenema Langezwaag 1:25:17 1:25:23

Heren  12 km wedstrijd
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Jetze Reijenga Gorredijk 48:28 48:30
2 Kevin De Kroon Gorredijk 49:12 49:16
3 Berend Castelein Veenwouden 50:50 50:51
4 Carlos Fidalgo Langezwaag 54:05 54:08
5 Thijmen Bakker Nieuwehorne 54:42 54:43
6 Harold Brouwer Heerenveen 56:12 56:16
7 Rudmer Kooistra Kollumerzwaag 1:00:34 1:00:36
8 Rinke Heida Nieuwehorne 1:02:30 1:02:32
9 Bas Duisterhout Nieuwehorne 1:02:57 1:03:00
10 Maarten Musch Jubbega 1:04:24 1:04:45
11 Sietse Van der Mei Oranjewoud 1:10:02 1:10:04

Dames  18 km recreatief
Plts Naam Woonplaats Netto Foto
1 Marieke Otten Groningen 1:27:39
2 Antina De Boer Drachten 1:30:40
3 Yvonne Knijn Gersloot 1:35:00
4 Judith Van Tongeren Mildam 1:37:47
5 Marianne Nieuwland Nieuwland 1:37:49
6 Hester Henstra Leeuwarden 1:39:10
7 Caroline Vink Beetgum 1:41:01
8 Marianne Slimmen Vollenhove 1:41:39
9 Marijke Werps Leeuwarden 1:42:17
10 Sjoukje Heidinga Heerenveen 1:44:04
11 Marjon Visser Heerenveen 1:44:05
12 Jeltje Dijkstra Nijeholtwolde 1:45:41
13 Marijke De Jong Wolsum 1:46:27
14 Ineke Visser De knipe 1:47:28
15 Mareen Hennen De knipe 1:47:56
16 Frieda Wijnia Joure 1:48:30
17 Marijke Boersma Ypma Wijtgaard 1:48:40
18 Hielkje Faber Oranjewoud 1:50:18
19 Grietje Halbersma-de Jong Wirdum fr 1:51:02
20 Saskia Benedictus Groningen 1:53:15
21 Femke De Groot Waaxens gem dongeradeel 1:53:48
22 Marianne Hoekstra Zevenhuizen gn 1:53:49
23 Maaike Hermse Groningen 1:53:54
24 Jantine Meijer Tolbert 1:53:57
25 Ypie Wijkhuizen Bergum 1:54:34
26 Marjo Blok Groningen 1:54:47
27 Marrit Peenstra Hoornsterzwaag 1:54:49
28 Alianne Hofstra Gorredijk 1:54:50
29 Nienke Zandstra De veenhoop 1:54:51
30 Petra Wieringa Sneek 1:55:56
31 Jannie Bijma Heerenveen 1:56:53
32 Hilde Jansen Heerenveen 1:56:56
33 Helga De Ruiter Marssum 1:57:09
34 Froukje Striesenou Leeuwarden 1:57:44
35 Esther Van Bergen Sneek 1:57:55
36 Berber Terpstra Wijtgaard 2:04:22
37 Jeannette Schram-Moll Wolvega 2:06:30
38 Sara Vergunst Oldeberkoop 2:06:31
39 Imca Vaartjes Akkrum 2:06:56
40 Masja De Boer Oudeschoot 2:07:12
41 Aafke Hamstra Garijp 2:14:09
42 Wieja Talman Hofstra Jonkerslan 2:15:51
43 Sieta Woudstra Hemrik 2:15:52
44 Heinrie Kempenaar Bergum 2:18:11
45 Beppie De Geest Harderwijk 2:18:29
46 Ellen Knopper Harderwijk 2:18:29
47 Willian Kroeze Harderwijk 2:18:31
48 Hanneke Hempelman Harderwijk 2:18:35
49 Yvonne Kampman Harderwijk 2:18:35

Heren  18 km recreatief
Plts Naam Woonplaats Netto Foto
1 Robin Kamperveen Oldeberkoop 1:20:18
2 Ytzen Renema De bilt 1:24:49
3 Frits Charbon Oranjewoud 1:29:05
4 Leon Leemburg Leeuwarden 1:29:07
5 Rinzema Robin Eestrum 1:29:08
6 Adrie Atsma Leeuwarden 1:29:54
7 Eddy Grootemaat Gorredijk 1:30:18
8 Eelco De Groot Assen 1:30:21
9 Marcel Oosten Oudehorne 1:30:26
10 Dennis Emperpoll Wolvega 1:30:28
11 Jelle Talsma Katlijk 1:30:42
12 Rinke De Jong Hempens 1:30:48
13 Jasper De Wit Luinjeberd 1:30:50
14 Jurian Van der Loop Zeeland 1:30:55
15 Wietse Wierda Nieuwehorne 1:30:57
16 Edgar Bakker Groningen 1:31:54
17 Matthew Veenema Oudehorne 1:32:02
18 Jan Oud Joure 1:32:28
19 Jaap Baalbergen Dokkum 1:32:59
20 Jan Hindrik Hartman Exmorra 1:33:08
21 Erik Zandstra De veenhoop 1:34:06
22 Teun Van Nee Zwolle 1:34:30
23 Johan Hes Oudehorne 1:34:43
24 Francis Bijl Groningen 1:34:56
25 Bort Hartog Nijeveen 1:35:29
26 Sije Roolvink Bergum 1:35:51
27 Dirk Vrind Bergum 1:35:51
28 Bauke Jansen Marum 1:36:26
29 Stefan Postma Oldeholtpade 1:36:40
30 Alfons Dooper Oranjewoud 1:37:06
31 Klaas Schippers Jubbega 1:37:46
32 Pieter Hoekstra Bakkeveen 1:38:13
33 Robert De Groot Wirdum fr 1:38:22
34 Dirk Haaksma Leeuwarden 1:38:38
35 Wilco Huiskens Bedum 1:38:42
36 Marko Everts Groningen 1:38:45
37 Stephan Ockers Heerhugowaard 1:38:54
38 Erik Nieuwland Gorredijk 1:38:55
39 Maurits De Jong Gorredijk 1:38:56
40 Ed Velderman Giekerk 1:38:56
41 Fokke Dooper Grouw 1:38:58
42 Brant Visser Gorredijk 1:39:10
43 Patrick Hoekstra Drachten 1:39:13
44 Rob Appelboom Wommels 1:39:33
45 Bas Huseman Groningen 1:39:43
46 Theo Besselink Drachten 1:40:06
47 Sipke Bosma Rottevalle 1:41:16
48 Lars Mellema Heerenveen 1:41:35
49 Abe Glazema Langezwaag 1:41:36
50 Klaas Praamstra Driesum 1:42:33
51 Bert Koonstra Zwagerbosch 1:42:47
52 Alexander Oosterveen Ommen 1:43:10
53 Sijbrand Dijkstra Heerenveen 1:43:35
54 Sierd Moll Gorredijk 1:43:37
55 Erwin Homan Lemmer 1:44:13
56 Johan Beintema Leeuwarden 1:44:54
57 Domien Mulder Joure 1:44:54
58 Sander Van lien Leeuwarden 1:45:00
59 Wym Britseradiel Utrecht 1:45:13
60 Leon De Vries Oudeschoot 1:45:32
61 Edwin De Vries Surhuisterveen 1:45:33
62 Marcel Koelma Oldenzaal 1:45:34
63 Roelof Keuning Sneek 1:46:04
64 Arjan Hofstra Wolvega 1:46:23
65 Thony Van der Veen Bergum 1:46:31
66 Jan Schengenga Joure 1:48:30
67 Anko De Jong Giekerk 1:48:58
68 Jeroen Ros Oudehorne 1:49:37
69 Romke Faber Nieuwehorne 1:49:41
70 Julian Claus Nieuwehorne 1:50:06
71 Hendrik Faber Nieuwehorne 1:51:14
72 Harrie Hens Rottevalle 1:51:21
73 Auke Van Zalk Groningen 1:51:32
74 Sander De Leeuw Haarlem 1:52:20
75 Marinus De Haan Leeuwarden 1:53:51
76 Siebren Boerma Garijp 1:53:52
77 Jan Boon Dokkum 1:53:53
78 Simon Baron Drachten 1:54:15
79 Hendrik Jan De Vries Drachten 1:54:16
80 Barry Wijkhuizen Bergum 1:54:35
81 Martin Brouwer Sneek 1:54:48
82 John Feiken Winschoten 1:56:28
83 Henk Timmer Winschoten 1:56:30
84 Roelof Kedde Oudehaske 1:56:52
85 Gerrit De Vries Heerenveen 1:56:56
86 Cor Kort Steenwijk 1:56:56
87 Benjo Pelder Leeuwarden 1:57:44
88 Johan Jorritsma Sneek 1:57:58
89 Frank Atsma Woudsend 1:58:07
90 Jelmer Brouwer Nieuwehorne 1:58:40
91 Folkert Faber Nieuwehorne 1:58:46
92 Martin Pool Wolvega 2:01:23
93 Hyacinth Richardson Groningen 2:05:22
94 Anne Kromkamp Mildam 2:06:20
95 Joost Hamstra Garijp 2:14:06
96 Eduard Faas Bergum 2:14:08
97 Bonne De Haan Twijzelerheide 2:18:13
98 Peter Van der Kemp Ermelo 2:18:31

Dames  18 km wedstrijd
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Lisan De vries Bergum 1:20:36 1:20:38
2 Janneke Molenhuis Meppel 1:23:31 1:23:34
3 Yvonna Tinga Bolsward 1:27:43 1:27:45
4 Lisanne Faber Oranjewoud 1:34:08 1:34:14
5 Veerman Saskia Volendam 1:34:39 1:34:43
6 Henny Brouwer Annen 1:35:08 1:35:20
7 Anthe De Vries Groningen 1:35:33 1:35:38

Heren  18 km wedstrijd
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Thijmen Van der Loop Groningen 1:06:10 1:06:11
2 Richie AZOMBO Heerenveen 1:07:41 1:07:44
3 Koos-Jelmer De Vries Leeuwarden 1:10:55 1:10:58
4 Simon Van Middelaar Leeuwarden 1:14:03 1:14:07
5 Siemen Keizer Nijeberkoop 1:14:07 1:14:10
6 Wouter Visch Groningen 1:16:21 1:16:23
7 Marten Oosterkamp Bontebok 1:22:16 1:22:25
8 Pieter Talsma Mantgum 1:23:03 1:23:08
9 Theo Van der Loop Zeeland 1:23:07 1:23:09
10 Harold Hofenk Meppel 1:23:29 1:23:33
11 Niels Idsinga Leeuwarden 1:26:09 1:26:18
12 Tobias Van der Mei Groningen 1:26:19 1:26:23
13 Tjitte De Vries Oranjewoud 1:26:26 1:26:35
14 Harry Honebecke Haren gn 1:27:51 1:27:53
15 Joop Scherpenzeel Leeuwarden 1:29:03 1:29:09
16 Henk Robben Ter idzard 1:29:04 1:29:11
17 Klaas Hoekstra Heerenveen 1:30:52 1:30:56
18 Hans Versteeg Wolvega 1:32:13 1:32:28
19 Theo Nieuweboer Edam 1:32:45 1:32:50
20 Berteld Ruiter Winschoten 1:38:24 1:38:53
21 Tjeerd Hoekstra Oldeholtpade 1:40:09 1:40:17
22 Theo Jong Grootebroek 1:40:16 1:40:22
23 Johan Van Noordenburg Jubbega 1:41:11 1:41:27
24 Pieter Van Dijk Langezwaag 1:48:24 1:48:41

Dames  28 km
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Marjan Andringa Marrum 2:12:56 2:13:04
2 Corien Jansen Nijeveen 2:15:06 2:15:08
3 Hinde Fokkema Nijeberkoop 2:17:18 2:17:19
4 Brechje Rankenberg Hulshorst 2:21:40 2:21:42
5 Jolanda De Vries Akkrum 2:37:08 2:37:10
6 Gea Benjamins Emmen 2:40:48 2:41:06
7 Anke Striezenau Leusden 2:42:10 2:42:27
8 Evelyn Polhuijs Groningen 2:42:07 2:42:28
9 Bea Koet Sintjohannesga 2:45:33 2:45:40
10 Wilma De Vries Erica 2:46:13 2:46:30
11 Henriet Van den Brink Veenendaal 2:50:49 2:51:08
12 Riena Van der Gaast Sneek 2:55:03 2:55:21
13 Carla Rooijers Haarlem 3:05:31 3:05:57

Heren  28 km
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto Foto
1 Roelof Oostra Mantgum 1:57:17 1:57:21
2 Kerst Wind Oosterzee 1:59:11 1:59:12
3 Remco Schraa Hardegarijp 1:59:25 1:59:26
4 Rutger Wagenaar Leeuwarden 2:02:16 2:02:18
5 Willem Wijma Leeuwarden 2:03:07 2:03:15
6 Edgar Griffioen Amsterdam 2:04:21 2:04:24
7 Danny Hagebeek Rutten 2:04:54 2:05:00
8 Johannes Van Raalte Deersum 2:05:15 2:05:22
9 Albert De Bakker Nuis 2:06:33 2:06:36
10 Hayco Van der Velde Heerenveen 2:06:37 2:06:39
11 Werner Valk Nieuwehorne 2:07:36 2:07:38
12 Neal Keijzer Volendam 2:08:12 2:08:20
13 Reinier Hitzert Hardegarijp 2:09:23 2:09:29
14 Bob Van der Weg Rohel 2:11:11 2:11:13
15 Mark Peereboom Leeuwarden 2:13:01 2:13:06
16 Jaap Vink Beetgum 2:14:05 2:14:11
17 Robin Smit Volendam 2:14:37 2:14:45
18 Jordy Idsinga Leeuwarden 2:14:46 2:14:52
19 Wim Douma Leeuwarden 2:14:57 2:15:06
20 Gerjan Dijkstra Lemmer 2:15:42 2:15:49
21 Gerard Terwisscha Sch Haren gn 2:16:56 2:16:59
22 Pjotr De Boer Groningen 2:19:43 2:19:55
23 Hans Nijman Schagen 2:21:36 2:21:45
24 Heine Sietsma Beetsterzwaag 2:22:17 2:22:28
25 Harrie Wetterhahn Leeuwarden 2:22:27 2:22:31
26 Arjan Fuite Zwolle 2:22:44 2:23:04
27 Martin Van der Duim Drachten 2:23:36 2:23:40
28 Yne Age Terpstra Hallum 2:24:43 2:24:53
29 Wierd Duursma Beilen 2:25:33 2:25:35
30 Richard De Graaf Mantgum 2:26:21 2:26:33
31 IJme Woensdregt Groningen 2:27:52 2:27:56
32 Wouter Van Dijk Heerenveen 2:28:46 2:28:56
33 Richard Aalders Nietap 2:29:11 2:29:20
34 Pieter Bos Bontebok 2:29:29 2:29:48
35 Jan-Peter Soenveld Leeuwarden 2:30:40 2:30:51
36 Jim Schilder Volendam 2:32:00 2:32:07
37 Ed Goldsteen Hattem 2:33:08 2:33:29
38 Arie Van der Steen Bontebok 2:33:30 2:33:54
39 Jordy Heijne Stadskanaal 2:34:56 2:35:15
40 Tomas Sleutels Haren gn 2:35:49 2:36:15
41 Chris Knol Zwolle 2:37:50 2:38:11
42 Sijmen Kleiker Leeuwarden 2:38:00 2:38:12
43 Leonard Smit Terwispel 2:40:01 2:40:15
44 Dennis Bontekoning Vleuten 2:40:09 2:40:18
45 Wijnand Jager Oude leije 2:40:07 2:40:24
46 Jeroen Van Els 's-gravenhage 2:40:20 2:40:35
47 Luitzen Nijdam Lippenhuizen 2:40:22 2:40:38
48 André Jellema Leeuwarden 2:41:00 2:41:04
49 Aise Bouma Kimswerd 2:41:38 2:41:58
50 Richard Weiland Berlikum fr 2:42:18 2:42:29
51 Bas Vonk Stadskanaal 2:43:02 2:43:21
52 Jehannes De Boer It heidenskip 2:45:14 2:45:28
53 Hans Koster Ijsselmuiden 2:45:33 2:45:40
54 Gerrie Boersma Twijzel 2:46:33 2:46:48
55 Martijn Otten Heerenveen 2:46:52 2:47:01
56 Simon De vries Groningen 2:49:25 2:49:38
57 Egbert Nikkels Boornbergum 2:50:31 2:50:46
58 Wouter Den Dekker Heerenveen 2:51:01 2:51:07
59 Wim Haringsma Balk 2:50:51 2:51:15
60 Nanne Van der Veer Elahuizen 2:50:50 2:51:15
61 Alex Van Ginneken Groningen 2:51:46 2:52:00
62 Jurjen Smit Poppingawier 2:52:25 2:52:50
63 Harm De Mooij Groningen 2:53:49 2:54:15
64 Willem Van Kalsbeek Hallum 2:53:57 2:54:20
65 Jan Willem Van der Molen Donkerbroek 2:55:55 2:56:17
66 Guus Hoekstra Donkerbroek 2:56:00 2:56:22
67 Teije Velds Roordahuizum 2:58:03 2:58:19
68 Sander Sierdsma Luttelgeest 2:58:05 2:58:21
69 René Wubs Hallum 3:01:09 3:01:21
70 Richard De Jong Amersfoort 3:01:40 3:02:06