Uitslagenlijst
18-11-2012  Joop van den Enk Crossloop  Raalte

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  Kinderloop 750m
Plts Naam Woonplaats GJ 750 m Foto
1 Mara Bakker Haarle gem hellendoorn 2004 3:40
2 Britt Dankelman Arrien 2005 3:47
3 Merel Marskamp Raalte 2004 3:49
4 Aniek Mars Raalte 2004 3:51
5 Evian Wilpshaar Raalte 2004 4:31
6 Britt Borger Dalfsen 2006 4:33
7 Lisa Slotman Heino 2005 4:47
8 Fenna Vulink Raalte 2005 5:11
9 Marlijn De Bos Raalte 2006 5:34
10 Roos Bosman Raalte 2008 6:07

Jongens  Kinderloop 750m
Plts Naam Woonplaats GJ 750 m Foto
1 Ole Kappert Raalte 2003 3:38
2 Jesse Oosterlaar Heeten 2006 4:00
3 Floris Zwakenberg Raalte 2005 4:08
4 Senna Reimink Lemelerveld 2005 4:09
5 Joris Veltmaat Raalte 2007 4:32
6 Caspar Spijker Heeten 2005 4:41
7 Tijs Stob Raalte 2007 5:01
8 Lucas Henneke Deventer 2007 5:03
9 Ludo Stok Raalte 2004 5:08
10 Mees Rienties Zwolle 2005 5:16
11 Jurrijn Veltmaat Raalte 2007 5:53
12 Thijs Wibbelink Raalte 2008 7:50

Meisjes  Jeugdloop 1500m
Plts Naam Woonplaats GJ 1,5 km Foto
1 Imre Vegt van der Raalte 2001 6:43
2 Iris Gils Zwolle 2002 7:12
3 Meliz Klink Laag zuthem 2000 7:50
4 Juliët Siebelink Raalte 2004 7:50
5 Liv Drinhuyzen Almelo 2006 9:49
6 Shima Stokman Raalte 2002 11:04

Jongens  Jeugdloop 1500m
Plts Naam Woonplaats GJ 1,5 km Foto
1 Sidney Drinhuyzen Almelo 2000 7:02
2 Luuk Rodijk Haarle gem hellendoorn 2001 7:41
3 Bjarn Marsman Raalte 2003 7:47
4 Léon Stok Raalte 2002 7:53
5 Menzo Boven Raalte 2002 7:58

Meisjes  Jeugdloop 3km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Merel Loomans Raalte 1999 6:22 6:54 13:16
2 Nomi Kramer Raalte 1999 6:56 7:14 14:10
3 Sanne Otten Dedemsvaart 1998 6:56 7:27 14:23
4 Esmee Marsman Raalte 2001 7:27 7:09 14:36
5 Marijn Van Ewijk Raalte 1999 7:09 7:44 14:53
6 Rianne Schonewille Zwolle 2000 7:32 7:24 14:56
7 Ilse Mars Raalte 2000 7:33 7:45 15:18
8 Lisanne Hutten Broekland ov 2000 8:05 7:39 15:44
9 Danique Van Gerner Heino 1998 7:31 8:41 16:12
10 Busra Kaya Rijssen 2003 8:11 8:33 16:44
11 Yara Kramer Raalte 2001 8:21 9:49 18:10
12 Beaudine Ras Raalte 2002 9:29 10:07 19:36
13 Lies Melchers Leeuwarden 2002 10:13 10:13 20:26
14 Demi Holtmaat Raalte 2001 10:22 12:05 22:27

Jongens  Jeugdloop 3km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Abdulwahid Kaya Rijssen 1998 5:42 6:06 11:48
2 Thomas Mudde Olst 2000 5:58 5:52 11:50
3 Simon Vos Zwolle 1998 6:01 6:08 12:09
4 Owen Schutte Marienheem 1999 6:11 6:27 12:38
5 Devin Bakker Haarle gem hellendoorn 2002 6:21 6:27 12:48
6 Bram Marskamp Raalte 2000 6:17 6:34 12:51
7 Jur Heuven Luttenberg 2001 6:37 6:21 12:58
8 Remco Jansen Holleboom Marienheem 1999 6:29 6:41 13:10
9 Ruben Benter Raalte 1999 6:44 7:03 13:47
10 Jeroen Peeters Raalte 2000 7:01 6:48 13:49
11 Tijmen Prins Heino 2001 6:58 7:05 14:03
12 Ismail Kaya Rijssen 2001 7:21 7:24 14:45
13 Mees Kappert Raalte 2002 7:14 7:32 14:46
14 Ties Marsman Raalte 2002 7:14 7:33 14:47
15 Remon Vloedgraven Luttenberg 2001 7:26 7:28 14:54
16 Hielke Prins Heino 2002 8:00 7:31 15:31
17 Ties Eelman Heino 2002 8:03 7:28 15:31
18 Tijn Linthorst Raalte 2003 10:05 9:27 19:32

Dames  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Marieke Brinkhuis Raalte 1985 22:31
2 Marije Dankelman Arrien 1997 22:45
3 Shehrazade De Zwager Deventer 1995 22:48
4 Anita Reimert Zwolle 1983 23:32
5 Marielle Van Dooremolen Heeten 1986 24:05
6 Willemiek Everts Zwolle 1985 24:09
7 Aafke Willemsen Nieuw heeten 1979 24:32
8 Julia Kieftenbeld Raalte 1998 24:52
9 Ellen Keizer Raalte 1985 24:53
10 Paula Marsman Raalte 1996 25:13
11 Astrid Slotman Heino 1974 25:18
12 Kim Mosterd Wijhe 1990 25:40
13 Mariska Van oenen Heino 1979 25:59
14 Elleke Demmers Wijhe 1985 26:04
15 Daniëlle Blom Heeten 1980 26:32
16 Alieke Hobert Marienheem 1988 26:46
17 Nardie Mulder Zwolle 1988 27:03
18 Suzanne Van der Meulen Deventer 1975 27:15
19 Kira Overmars Raalte 1985 27:29
20 Irma Melenhorst Heino 1974 27:35
21 Erna Mulder Heino 1979 27:38
22 Paulien Menzel Heeten 1975 27:38
23 Charlot Hogeman Raalte 1985 28:01
24 Odette Masman Raalte 1985 28:12
25 Nienke Koenjer Marienheem 1979 28:25
26 Ilony Scholten Raalte 1974 28:25
27 Rianne Van der Lei Drachtstercompagnie 1991 28:28
28 Celine Groenestein Raalte 1977 28:54
29 Kirsten Booijink Raalte 1984 29:01
30 Estell Grootenhuis Raalte 1998 29:33
31 Marlon Kloosterman Raalte 1989 29:56
32 Ellen Van Assem Raalte 1978 30:06
33 Rosalie Linthorst Raalte 1974 30:06
34 Marian Marsman Raalte 1973 30:22
35 Ingrid Kerkdijk Zwolle 1977 30:40
36 Elise Siemens Zwolle 1978 31:10
37 Dorothée Kruiper Zwolle 1973 31:26
38 Mariska Bonenkamp Lemelerveld 1988 31:40
39 Lisan Temmink Heeten 1990 31:49
40 Loes Huis in 'T Veld Heino 1990 32:00
41 Ellen Schutte Raalte 1979 32:02
42 Else Snellink Raalte 1989 32:16
43 Lydia Jansen Raalte 1974 32:32
44 Lisan Nijenkamp Heeten 1990 32:37
45 Charissa Schuurman Raalte 1983 32:43
46 Tamara Jansen Raalte 1989 33:33
47 Aniek Bruggeman Heino 1989 33:56
48 Kim Hulsman Raalte 1986 37:22

Dames 40+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Astrid Velden, van Hardenberg 1967 21:38
2 Marian Fuselier Heino 1962 22:59
3 Jolien Schutte Olst 1970 23:06
4 Giny Dunnewind Ommen 1968 23:40
5 Gerda Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1958 24:51
6 Mariet Drinhuyzen Almelo 1969 26:27
7 Cilia Vloedgraven Luttenberg 1967 26:38
8 Mireille Janssen Raalte 1970 26:47
9 Joke Klink Raalte 1958 26:47
10 Paula Heerink Heino 1964 26:49
11 Bernadet Middendorp Raalte 1966 26:50
12 Marja Mulder Raalte 1963 26:58
13 Rianne Loomans Raalte 1970 27:03
14 Anne Vossebelt Raalte 1968 27:11
15 Ciska Dankelman Arrien 1967 27:12
16 Esther Schulten Raalte 1972 27:12
17 Roselin Van Gerresheim Ommen 1970 27:14
18 Mirjam Van Honschoten Heino 1969 27:23
19 Marian Bloo Raalte 1962 27:53
20 Margret Groot Zwaaftink Raalte 1963 28:36
21 Lucre Evers Marienheem 1963 28:52
22 Tonneke Nijland Heino 1962 29:01
23 Anneke Sikkens Raalte 1960 29:02
24 Ineke Koerhuis Raalte 1962 29:20
25 Silvia Plessius Heeten 1965 29:30
26 Ineke Koopman Heeten 1960 29:38
27 Maryl Veldkamp Raalte 1969 29:41
28 Jeannet Woudsma Lemelerveld 1966 29:42
29 Elly Bloeme Raalte 1962 29:53
30 Silvia Klein Hofmeijer Wijhe 1960 30:11
31 Ria Willemse Raalte 1964 30:17
32 Barbara Morrenhof Heino 1967 30:23
33 Petra Schotman Heeten 1969 30:36
34 Alie Botter Hardenberg 1966 30:40
35 Agnes Kieftenbelt Raalte 1958 30:55
36 Angelien Strijkveen Raalte 1960 31:04
37 Hélène Peters Raalte 1968 31:08
38 Joke Venneman Raalte 1953 31:11
39 Irene Van elswijk Raalte 1963 31:11
40 Hermien Ten have Marienheem 1956 31:12
41 Dorien Koerhuis Lemelerveld 1971 31:12
42 Sandra Godeschalk Wijhe 1971 32:03
43 Rina Ter Laak Heino 1970 32:39
44 Riny Lokate Heeten 1960 32:41
45 Miriam Jansman Raalte 1971 33:59
46 Jolanda Boerdam Raalte 1966 34:03
47 Yvonne Blanke Raalte 1965 34:05
48 Henny De Jager Heino 1965 34:06
49 Ingrid Heerink Lemelerveld 1965 34:06
50 Annemarie De Ram Wijhe 1958 34:39
51 Marita Bloeme Marienheem 1960 34:41
52 Gerrie Mulder de Graaf Zwolle 1951 34:46
53 Ilse Jansen Wijhe 1969 35:50
54 Berna Freriks Raalte 1969 36:52
55 Irma Wichers Schreur - Reimert Heeten 1965 43:23
56 Ella Herbrink Ommen 1958 1:36:54

Heren  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Martin Breunissen Raalte 1979 18:38
2 Michiel Huzen Nieuwleusen 1975 19:33
3 Rinke Luchtenberg Wijhe 1999 20:04
4 Leon Ruijter Wijhe 1998 20:10
5 Willem Hunneman Nieuw heeten 1992 20:18
6 Mark Groot Bronsvoort Marienheem 1987 20:19
7 Jesper Ten Zijthof Raalte 1995 20:21
8 Leon Kiekebosch Nijmegen 1994 20:24
9 Jeroen De Haan Raalte 1985 20:27
10 Milan Vloedgraven Heino 1994 20:29
11 Erik Klink Raalte 1982 20:37
12 Ruben Heuven Heino 1987 20:52
13 Remco Kemper Lemelerveld 1974 21:03
14 Roy Ten Zijthof Raalte 1980 21:07
15 Raymond Klauwer Zwolle 1984 21:08
16 Tom Schottman Raalte 1981 21:19
17 Maickel Klauwer Raalte 1982 21:20
18 Richard Pronk Groningen 1987 21:26
19 Danny Beumer Heino 1986 21:36
20 Thijs Schoorlemmer Raalte 1990 21:51
21 Job Middendorp Raalte 1981 22:05
22 René Meijer Lemelerveld 1973 22:12
23 Sander Bennink Broekland ov 1997 22:22 22:23
24 Robert Van Aartsen Raalte 1981 22:31
25 Dennis Oosterlaar Heeten 1979 22:35
26 Frank Hofstede Raalte 1973 22:37
27 Bram Veltien Lemelerveld 1976 22:40
28 Sander Van Schoonhoven Deventer 1976 22:45
29 Jan Jonker Raalte 1980 22:51
30 Teun Zeilstra Heeten 1982 22:58
31 Teun Hunneman Wapse 1990 23:21
32 Joost Koolhof Raalte 1986 23:25
33 Joep Koolman Raalte 1982 23:31
34 Joris Bouwhuis Raalte 1981 23:54
35 Roy Van Zijl Wijhe 1998 24:00
36 Roy Hoogeslag Raalte 1973 24:21
37 Ruud Mulder Heeten 1980 24:22
38 Dennis Oosterhuis Raalte 1987 24:22
39 Alfons Kruiper Heeten 1975 24:28
40 Boudewijn Kolenbrander Raalte 1988 24:35
41 Remco Groot Beumer Raalte 1977 24:38
42 Daniel Brandwacht Raalte 1999 24:44
43 Bernhard Melenhorst Heino 1973 25:08
44 Rob Heethaar Raalte 1982 25:12
45 Joost Meijerink Heeten 1990 25:24
46 Wouter Brinkhof Heeten 1998 25:37
47 Ken Holtmaat Luttenberg 1987 25:37
48 Erwin Pronk Raalte 1986 26:21
49 Tjeerd Fontein Raalte 1986 26:32
50 Mark Bouwhuis Heino 1994 26:50
51 Jan Temmink Heeten 1956 27:01
52 Fons Hulsman Lemelerveld 1977 27:12
53 Mark Overmars Raalte 1987 27:13
54 Jeroen Brinkhuis Raalte 1991 27:53
55 Michiel Hanewinkel Heino 1975 28:27
56 Mark Van der vegt Raalte 1981 29:37
57 Mattijs Dam Raalte 1983 31:07
58 Niels Schuurman Raalte 1978 31:52
59 Jaska Jalring Zwolle 1972 34:00
60 Annemarie Cusinello Zwolle 1985 34:25

Heren 40+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Melchior Van de Pol Apeldoorn 1967 18:56
2 Jan Groot Amersfoort 1963 19:54
3 Jan Eikelboom Lemelerveld 1965 20:37
4 Remco Van Zijl Wijhe 1970 20:52
5 John Blankhorst Raalte 1971 21:16
6 Maarten Vos Zwolle 1968 21:33
7 Bert Manenschijn Lemele 1968 21:42
8 Alfons Schrijver Marienheem 1968 21:59
9 Dick Bennink Broekland ov 1965 22:24
10 Wilfried Leferink Raalte 1971 23:07
11 Floris De Graaf Raalte 1972 23:13
12 Marco Dik Zwolle 1969 23:28
13 Radboud Willems Raalte 1972 23:32
14 René Overkempe Heino 1964 23:35
15 Andre Evers Marienheem 1963 23:41
16 Patrick Jorink Raalte 1965 23:47
17 Martin Heuven Raalte 1965 23:49
18 Marcel Luchtenberg Wijhe 1965 24:20
19 Tjalling Roodvoets Heino 1970 24:36
20 Rene Landman Zwolle 1969 25:16
21 Erik Heuven Luttenberg 1969 25:20
22 Edwin Kramer Raalte 1969 26:58
23 Henk Benter Raalte 1966 27:11
24 Franc Ter Laak Heino 1966 27:19
25 Mario Riesebeek Raalte 1971 27:24
26 Marco Grootscholten Heino 1967 27:40
27 Wilbert Hondeveld Raalte 1963 27:57
28 Aart Plessius Heeten 1969 28:45
29 Dick Middendorp Raalte 1964 29:58
30 John Lubberding Wijhe 1964 30:33
31 Jan Gerritsen Raalte 1965 30:41

Heren 50+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Wieger Wiggemans Deventer 1961 20:26
2 Theo Velnaar Nijverdal 1962 21:00
3 Anton Ruijter Wijhe 1962 21:07
4 Jan Hegeman Nijverdal 1962 21:13
5 Jos Vrielink Luttenberg 1958 21:32
6 Rudy Brinkman Raalte 1957 21:33
7 Bennie Stigt Raalte 1962 22:43
8 Henk Bokhove Nijverdal 1962 22:49
9 Jan Maarten Albers Heeten 1962 22:57
10 Gerard Heerink Lemelerveld 1957 23:20
11 Hans Antonissen Lemelerveld 1961 23:24
12 Marcel Bouwhuis Denekamp 1961 23:34
13 Paul Tielbeek Raalte 1959 23:43
14 Marcel Nijhuis Raalte 1960 24:09
15 Jan Bloo Raalte 1961 24:10
16 Fons Zijthof ten Raalte 1960 24:34
17 Ben Schrijver Lemelerveld 1954 24:34
18 Han Neimeijer Marienheem 1957 24:59
19 Herman Klink Raalte 1956 24:59
20 Ton Koopman Heeten 1957 25:19
21 Gerard Nijboer Raalte 1959 25:49
22 Andre Middelkamp Wijhe 1961 25:56
23 Henk Nijland Heino 1962 26:52
24 Jan Stuiver Zwolle 1947 26:52
25 Bennie Van Dartel Wijhe 1961 27:18
26 Jan Lenderink Heeten 1957 27:22
27 Anton Haverkamp Olst 1959 27:50
28 Sjef Vlierhuis Heino 1954 27:53
29 Johan Karstens Heino 1954 28:13
30 Jan De Boer Raalte 1956 28:24
31 Gerard Fikken Marienheem 1958 28:32
32 Eric Kleine Schaars Wijhe 1962 28:44
33 Gerrit Strookappe Raalte 1958 29:47
34 Gerard Tielbeke Raalte 1950 30:06
35 Kor Heidinga Raalte 1953 31:59
36 Breun Breunissen Raalte 1950 32:15
37 Ton De Ram Wijhe 1952 34:39
38 Ab Koetsier Holten 1946 34:41
39 Rob Eshuis Raalte 1947 35:50
40 Erik Blom Raalte 1961 36:45
41 Jaap Van der Spek Nieuwleusen 1938 37:51
42 Hans Van Zaaijen Olst 1947 39:06

Dames  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Tess Boekema Zwolle 1993 22:22 22:24 44:46
2 Hanneke Koenjer Zwolle 1986 23:57 24:16 48:13
3 Lenny Te Wierik Deventer 1985 24:23 25:20 49:43
4 Karen Grote Ganseij Raalte 1985 29:24 31:13 1:00:37
5 Sandra Ogink Raalte 1980 31:57 33:39 1:05:36

Dames 40+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Gonny Homma Heino 1967 22:47 22:43 45:30
2 Kitty Van der Veen - Siers Deventer 1960 23:54 24:34 48:28
3 Wiea Nijhoff Heino 1968 23:56 24:40 48:36
4 Thea Klink Laag zuthem 1968 24:24 24:29 48:53
5 Elly Jansen Heeten 1962 24:42 25:06 49:48
6 Evelien Marsman-Besten Lemelerveld 1972 25:07 25:20 50:27
7 Judith Hulsman Lemelerveld 1969 24:48 25:56 50:44
8 Joan Nienhuis Raalte 1965 26:13 25:33 51:46
9 Rietje Neplenbroek Raalte 1967 25:33 26:15 51:48
10 Sylvia Wichink Raalte 1967 25:24 27:06 52:30
11 Yvonne Rosenkamp Raalte 1967 26:30 26:50 53:20
12 Inge Brinkhuis Haarle gem hellendoorn 1969 26:47 26:56 53:43
13 Jannie Nijenhuis Raalte 1965 27:14 27:45 54:59
14 Yolanda Wensink Nijverdal 1969 28:26 27:42 56:08
15 Natasja Schrijver Raalte 1971 28:26 28:03 56:29
16 Janny Vrielink Raalte 1951 30:17 30:33 1:00:50
17 Anja Hengeveld Zwolle 1961 31:39 32:54 1:04:33

Heren  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Joep Emmen Zwolle 1982 18:12 19:02 37:14
2 Bas Boekema Zwolle 1990 19:45 19:21 39:06
3 Frank Eggink Zwolle 1977 19:45 20:49 40:34
4 Jeroen Ten klooster Wijhe 1974 20:17 20:54 41:11
5 Michel Alferink Heeten 1987 20:24 21:10 41:34
6 Jan Bosman Raalte 1978 20:34 21:25 41:59
7 Remco Greven Deventer 1973 21:08 21:26 42:34
8 Yoann Bunouf Raalte 1978 21:07 22:29 43:36
9 Theo Veldhuis Wijhe 1973 21:49 21:55 43:44
10 Randall Locht Zwolle 1975 21:48 22:15 44:03
11 Raymond Ramaker Den ham ov 1980 21:48 22:28 44:16
12 Sven Wentink Raalte 1977 21:51 22:52 44:43
13 Gerco Slotman Lemelerveld 1983 21:58 22:47 44:45
14 Jan Kieftenbeld Zwolle 1974 22:22 22:42 45:04
15 Rowan Nijboer Lemelerveld 1987 22:31 22:54 45:25
16 Laurens Koenjer Raalte 1984 22:19 23:14 45:33
17 Michiel Satink Zwolle 1975 22:34 23:23 45:57
18 Jan Kamphof Zwolle 1979 22:56 23:28 46:24
19 Joost Holtmaat Almelo 1989 23:02 23:36 46:38
20 Dennis Smit Deventer 1974 23:40 23:05 46:45
21 Harold Bruggeman Raalte 1976 22:43 24:03 46:46
22 Marco Spikker Raalte 1986 23:47 23:10 46:57
23 Marc Kooistra Zwolle 1976 23:12 24:27 47:39
24 Sander Weertman Heino 1976 24:02 24:21 48:23
25 Michiel Meijerink Ommen 1988 24:41 23:46 48:27
26 Joey Rozendal Lemelerveld 1989 23:39 25:40 49:19
27 Mark Bakker Deventer 1977 24:34 25:35 50:09
28 Chris Maatman Raalte 1977 25:20 26:08 51:28
29 Chiel Booijink Raalte 1987 26:14 25:38 51:52
30 Jaap Horenberg Raalte 1982 26:59 26:40 53:39
31 Clemens Willems Raalte 1976 27:18 27:51 55:09
32 Esper Koggel Lemelerveld 1976 26:38 28:41 55:19
33 Wesley Masman Haarle gem hellendoorn 1986 27:57 31:08 59:05

Heren 40+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Edwin Ophof Raalte 1964 18:36 19:08 37:44
2 Corné Van Kempen Deventer 1967 19:24 20:18 39:42
3 Gerard Lugtenberg Heino 1963 19:47 20:10 39:57
4 René Hulsman Raalte 1965 20:36 21:34 42:10
5 Wilco Mars Ommen 1968 20:56 21:21 42:17
6 Hilco Prins Heino 1965 20:54 21:32 42:26
7 Stef Riemens Zwolle 1963 20:42 21:47 42:29
8 Harco Draayer Deventer 1966 20:56 21:55 42:51
9 Martin Neijensteijn Zwolle 1967 22:03 22:20 44:23
10 Frank Freriks Raalte 1969 21:48 22:42 44:30
11 Germo Vrolijken Lemelerveld 1966 22:11 22:26 44:37
12 Henri Te Wierik Raalte 1965 22:34 22:12 44:46
13 Simon Kok Deventer 1964 22:05 22:46 44:51
14 Willie Schrijver Marienheem 1967 22:36 23:19 45:55
15 Harold Van der Meer Raalte 1970 22:34 23:51 46:25
16 Wouter Bos Dalfsen 1966 23:29 22:58 46:27
17 Jos Mensink Heino 1964 23:40 23:01 46:41
18 Bert Kleiboer Zwolle 1965 23:35 24:10 47:45
19 Peter Gerritsen Lemelerveld 1968 24:28 23:29 47:57
20 Jan Arnold Bakker Heino 1969 23:38 24:41 48:19
21 Rick Brandt Heino 1965 23:47 24:34 48:21
22 Eddy Van Hijum Laag zuthem 1972 24:41 23:47 48:28
23 Willy Kemper Haarle gem hellendoorn 1965 24:21 24:38 48:59
24 Henny Tijink Raalte 1963 24:40 24:23 49:03
25 Peter Mensink Heeten 1964 23:58 25:12 49:10
26 Henk Hollegien Marienheem 1963 24:35 24:42 49:17
27 Enrico Grootenhuis Raalte 1969 24:35 24:43 49:18
28 Huub Elshof Heino 1967 24:19 24:59 49:18
29 Peter Bril Raalte 1963 24:17 25:15 49:32
30 Vincent Jansen Wijhe 1969 24:53 25:17 50:10
31 Jeroen Huis in 't Veld Meppel 1971 25:34 25:04 50:38
32 Paul Jansen Wijhe 1965 25:28 26:01 51:29
33 Jan Heikamp Veenendaal 1966 25:25 26:08 51:33
34 Peter Van den Brink Deventer 1971 25:43 25:57 51:40
35 Onno Rekers Zwolle 1968 25:11 26:41 51:52
36 Patrick Hilger Heino 1970 25:44 26:19 52:03
37 Mattijs Kruiper Raalte 1972 26:20 25:52 52:12
38 Martin In 't Veld Raalte 1966 26:20 25:52 52:12
39 Rudie Marsman Raalte 1967 25:40 26:50 52:30
40 Gerben Ten Broeke Lemelerveld 1963 27:04 26:30 53:34
41 Jim Simons Zwolle 1966 26:07 28:33 54:40
42 Roy Groote Schaarsberg Raalte 1971 27:18 28:13 55:31
43 Ramon Schuil Heino 1972 28:35 27:17 55:52
44 Richard Heijmerikx Raalte 1967 28:34 30:21 58:55
45 Hans Jansen Olst 1970 28:00 31:45 59:45
46 Ben Kok Kampen 1970 29:32 30:23 59:55
47 Ron Kieftenbeld Olst 1968 30:03 33:23 1:03:26

Heren 50+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Marten Van der Veen Deventer 1959 19:58 20:57 40:55
2 Andre Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1959 20:16 21:04 41:20
3 Henk Besten Heino 1962 21:03 21:29 42:32
4 Theo Boekema Zwolle 1957 21:26 22:03 43:29
5 Paul Israel Heino 1954 21:26 22:05 43:31
6 Tonnie Bosman Nieuw heeten 1960 22:13 22:20 44:33
7 Willie Mars Heino 1955 21:56 22:51 44:47
8 Marcel Hagen Raalte 1962 22:20 22:40 45:00
9 Arend-Jan Koning Luttenberg 1962 22:34 22:46 45:20
10 Hans Van Unen Zwolle 1957 23:36 23:07 46:43
11 Silvo Van der Vegte Wijhe 1956 23:42 24:14 47:56
12 Hans Schoorlemmer Heeten 1962 23:59 24:26 48:25
13 Jan Nij Bijvank Heino 1958 24:27 24:05 48:32
14 Anton Schiphorst Raalte 1956 24:25 24:17 48:42
15 Mile Pajic Dinxperlo 1955 24:48 24:32 49:20
16 Tino Verburg Olst 1960 24:03 25:18 49:21
17 Jan Mulder Laag zuthem 1952 24:15 25:16 49:31
18 Jacob Vonder Ommen 1959 24:59 25:04 50:03
19 Jos Van Eunen Raalte 1958 24:42 25:40 50:22
20 Harry Van der vegt Raalte 1949 24:37 25:48 50:25
21 Jan Hollak Heino 1952 24:49 26:56 51:45
22 Paul Slot Enschede 1958 25:59 25:58 51:57
23 Henny Lammers Marienheem 1954 25:17 26:41 51:58
24 Gerard Oosterlaar Raalte 1958 26:23 26:22 52:45
25 Gerrit Vrielink Raalte 1951 26:09 26:39 52:48
26 Hans Lammers Raalte 1956 26:16 26:35 52:51
27 Johan Koenjer Heino 1954 25:58 27:31 53:29
28 Herman Bloo Raalte 1960 26:59 27:15 54:14
29 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 28:53 27:58 56:51
30 Harry Siegersma Zwolle 1960 29:11 28:33 57:44
31 Rene Veldkamp Heino 1962 28:27 29:44 58:11
32 Henk Reuvekamp Heino 1948 29:20 30:03 59:23