Uitslagenlijst
08-12-2012  ACO van Elderen Crossloop  Ommen

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes V12-  Kinderloop 1,5km
Plts Naam Woonplaats GJ 1,5 km
1 Mickey Nijkamp Zwolle 2002 6:26
2 Suzan Ruitenberg Dalfsen 2001 6:54
3 Emma Westenberg Dedemsvaart 2001 7:01
4 Yara Kramer Raalte 2001 7:44

Jongens M12-  Kinderloop 1,5km
Plts Naam Woonplaats GJ 1,5 km
1 Justin Ronde Ommen 2001 6:03
2 Twan Veurink Ommen 2002 6:55
3 Roy Ruitenberg Dalfsen 2004 6:55
4 Xander Feijen Smilde 2003 7:27
5 Ole Kappert Raalte 2003 7:37

Meisjes V16-  Jeugdloop 3km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto
1 Merel Loomans Raalte 1999 6:07 6:35 12:42
2 Annet Fedderus Nieuw amsterdam 2000 6:22 6:34 12:56
3 Nomi Kramer Raalte 1999 6:38 6:56 13:34
4 Esmee Marsman Raalte 2001 6:40 6:57 13:37
5 Rianne Schonewille Zwolle 2000 6:52 7:46 14:38
6 Ilse Mars Raalte 2000 7:14 7:44 14:58
7 Sanne Otten Dedemsvaart 1998 7:07 8:06 15:13
8 Allisha Hendriks Ommen 1998 7:08 8:17 15:25
9 Eline Dankelman Arrien 2002 7:33 8:22 15:55
10 Busra Kaya Rijssen 2003 7:50 8:27 16:17

Jongens M16-  Jeugdloop 3km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto
1 Abdulwahid Kaya Rijssen 1998 5:14 5:23 10:37
2 Danny Koppelman Hoge hexel 1997 5:14 5:30 10:44
3 Nick Marsman Ommen 1997 5:36 5:45 11:21
4 Thomas Mudde Olst 2000 5:31 5:58 11:29
5 Joris Roosink Rijssen 1998 5:39 6:00 11:39
6 Ruben Koppelman Hoge hexel 2001 5:43 5:59 11:42
7 Jur Heuven Luttenberg 2001 6:10 6:23 12:33
8 Owen Schutte Marienheem 1999 6:05 6:35 12:40
9 Remco Jansen Holleboom Marienheem 1999 6:14 6:38 12:52
10 Sander Kloosterziel Zwolle 1998 6:31 6:44 13:15
11 Devin Bakker Haarle gem hellendoorn 2002 6:25 6:50 13:15
12 Ruben Benter Raalte 1999 6:29 6:55 13:24
13 Leon Ruitenberg Dalfsen 1999 6:39 6:49 13:28
14 Jeroen Peeters Raalte 2000 6:37 6:54 13:31
15 Ismail Kaya Rijssen 2001 6:49 7:37 14:26
16 Ties Marsman Raalte 2002 6:53 7:38 14:31
17 Tijmen Prins Heino 2001 7:03 7:46 14:49
18 Remon Vloedgraven Luttenberg 2001 7:30 7:27 14:57
19 Mees Kappert Raalte 2002 7:13 7:45 14:58
20 Rick Schrijver Marienheem 2001 7:32 7:30 15:02
21 Kevin Jansen Holleboom Marienheem 2001 7:33 7:39 15:12
22 Hielke Prins Heino 2002 7:28 7:47 15:15
23 Teun Schrijver Marienheem 2001 7:39 8:06 15:45
24 Ingmar Bouwman Ommen 2000 7:40 8:10 15:50

Dames V35-  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto
1 Patty Den Ouden Deventer 1991 10:02 10:26 20:28
2 Marieke Brinkhuis Raalte 1985 11:31 11:39 23:10
3 Anita Reimert Zwolle 1983 11:45 12:19 24:04
4 Marlies Groenewold Amstelveen 1983 11:47 12:21 24:08
5 Marielle Van Dooremolen Heeten 1986 11:56 12:57 24:53
6 Aafke Willemsen Nieuw heeten 1979 12:22 12:54 25:16
7 Ellen Keizer Raalte 1985 12:34 12:57 25:31
8 Elleke Demmers Wijhe 1985 12:35 13:14 25:49
9 Alieke Hobert Marienheem 1988 13:02 13:27 26:29
10 Mariska Van oenen Heino 1979 13:06 13:41 26:47
11 Nardie Mulder Zwolle 1988 13:46 13:54 27:40
12 Femke Te Wierik Raalte 1996 14:01 13:50 27:51
13 Marlou Alferink Raalte 1991 13:09 14:59 28:08
14 Ellen Van Assem Raalte 1978 14:28 14:59 29:27
15 Nienke Koenjer Marienheem 1979 14:35 15:19 29:54
16 Daniëlle Koopman Hengelo ov 1990 15:21 15:41 31:02
17 Annemarie Uitzetter Heino 1986 15:25 16:29 31:54
18 Annelie Degens Marienheem 1980 16:32 17:06 33:38
19 Nicolien Haarman Raalte 1990 14:31 20:00 34:31
20 Aniek Bruggeman Heino 1989 16:32 18:12 34:44

Dames V50-  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto
1 Astrid Velden, van Hardenberg 1967 10:43 11:14 21:57
2 Giny Dunnewind Ommen 1968 11:22 12:03 23:25
3 Jolien Schutte Olst 1970 11:27 12:02 23:29
4 Cora Kloosterziel Zwolle 1963 11:48 11:52 23:40
5 Jelly Fledderus Nieuw amsterdam 1966 13:08 13:11 26:19
6 Bernadet Middendorp Raalte 1966 13:21 13:25 26:46
7 Paula Heerink Heino 1964 13:22 13:25 26:47
8 Cilia Vloedgraven Luttenberg 1967 13:22 13:45 27:07
9 Mireille Janssen Raalte 1970 13:38 14:40 28:18
10 Silvia Plessius Heeten 1965 14:21 14:58 29:19
11 Barbara Morrenhof Heino 1967 15:18 15:17 30:35
12 Alie Botter Hardenberg 1966 15:20 16:00 31:20
13 Marjon Schrijver Marienheem 1968 15:14 16:37 31:51
14 Ria Willemse Raalte 1964 15:42 16:19 32:01
15 Yvonne Hondeveld Heino 1967 16:11 16:31 32:42
16 Rina Ter Laak Heino 1970 16:10 16:42 32:52
17 Siska Karstens Heino 1964 17:20 18:47 36:07
18 Irma Wichers Schreur - Reimert Heeten 1965 21:54 23:36 45:30

Dames V50+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto
1 Marian Fuselier Heino 1962 11:40 12:17 23:57
2 Gerda Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1958 12:43 13:02 25:45
3 Joke Klink Raalte 1958 13:21 13:47 27:08
4 Marian Bloo Raalte 1962 13:41 13:56 27:37
5 Ineke Koerhuis Raalte 1962 14:26 14:52 29:18
6 Tonneke Nijland Heino 1962 14:05 15:27 29:32
7 Ineke Koopman Heeten 1960 14:55 15:04 29:59
8 Anneke Sikkens Raalte 1960 15:08 15:03 30:11
9 Elly Bloeme Raalte 1962 14:55 15:22 30:17
10 Agnes Kieftenbelt Raalte 1958 15:07 15:20 30:27
11 Gerda Wellenberg Lierderholthuis 1956 15:09 15:54 31:03
12 Angelien Strijkveen Raalte 1960 15:22 16:09 31:31
13 Marian Holtmaat Marienheem 1957 15:41 15:58 31:39
14 Annemarie De Ram-Kluuder Wijhe 1958 17:19 17:36 34:55
15 Gerrie Mulder de Graaf Zwolle 1951 17:26 18:09 35:35
16 Gina Strookappe Raalte 1959 17:54 18:34 36:28

Heren M35-  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto
1 Martin Breunissen Raalte 1979 9:37 9:42 19:19
2 Ronald Kuin Deventer 1987 9:39 9:58 19:37
3 Jesper Ten Zijthof Raalte 1995 9:41 10:39 20:20
4 Mark Groot Bronsvoort Marienheem 1987 9:54 10:31 20:25
5 Milan Vloedgraven Heino 1994 10:01 10:28 20:29
6 Jeroen De Haan Raalte 1985 10:06 10:24 20:30
7 Rinke Luchtenberg Wijhe 1999 10:07 10:29 20:36
8 Leon Ruijter Wijhe 1998 10:06 10:49 20:55
9 Tom Schottman Raalte 1981 10:20 10:53 21:13
10 Leon Kiekebosch Nijmegen 1994 10:14 11:00 21:14
11 Erik Klink Raalte 1982 10:20 11:12 21:32
12 Stefan Vogelzang Ommen 1984 10:42 11:15 21:57
13 Jesse Slagman Dalmsholte 1995 10:53 11:41 22:34
14 Jasper Nijkamp Zwolle 1982 11:02 11:33 22:35
15 Danny Beumer Heino 1986 11:03 11:34 22:37
16 Job Middendorp Raalte 1981 11:11 11:27 22:38
17 Jorn Lammers Marienheem 1994 11:07 11:42 22:49
18 Michiel Meijerink Ommen 1988 11:46 11:20 23:06
19 Teun Zeilstra Heeten 1982 11:16 11:53 23:09
20 Jesper Homma Heino 1998 11:23 12:02 23:25
21 Joost Koolhof Raalte 1986 11:49 12:02 23:51
22 Joachim Van Olst Zwolle 1981 12:04 12:17 24:21
23 Mark Overmars Raalte 1987 13:09 13:08 26:17
24 Sander Brinkhof Utrecht 1991 13:35 13:55 27:30
25 Wouter Ten Zijthof Raalte 1998 13:32 15:06 28:38
26 Hans Van Dijk Raalte 1980 14:44 14:40 29:24

Heren M50-  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto
1 Melchior Van de Pol Apeldoorn 1967 9:36 9:52 19:28
2 Michiel Huzen Nieuwleusen 1975 9:37 9:55 19:32
3 Jan Groot Amersfoort 1963 9:40 10:12 19:52
4 Han Stegeman Giethmen 1967 10:02 10:25 20:27
5 Patrick Dijk Raalte 1970 10:08 10:30 20:38
6 Harold Van den Enk Ommen 1976 10:08 10:42 20:50
7 René Van Weezep Nijverdal 1964 10:15 10:43 20:58
8 Jan Eikelboom Lemelerveld 1965 10:19 10:57 21:16
9 Alfons Schrijver Marienheem 1968 10:42 11:20 22:02
10 Bert Manenschijn Lemele 1968 10:49 11:21 22:10
11 Gerjan Woelders Gramsbergen 1968 10:45 11:27 22:12
12 Bernhard Kootstra Dalfsen 1966 11:02 11:30 22:32
13 Frank Hofstede Raalte 1973 11:11 11:34 22:45
14 Mathieu Van der Veen Ommen 1965 11:31 11:46 23:17
15 René Meijer Lemelerveld 1973 11:25 12:08 23:33
16 Patrick Jorink Raalte 1965 11:33 12:33 24:06
17 Johan Lugtenberg Lemelerveld 1977 12:15 12:17 24:32
18 Goossen Visscher Zwolle 1977 12:05 12:28 24:33
19 Remco Groot Beumer Raalte 1977 11:52 12:50 24:42
20 Martin Heuven Raalte 1965 12:16 12:39 24:55
21 Frank Slootman Raalte 1970 11:57 12:59 24:56
22 Marcel Luchtenberg Wijhe 1965 12:40 12:18 24:58
23 Erik Heuven Luttenberg 1969 12:14 12:55 25:09
24 Jan Boeve Ommen 1966 12:33 12:58 25:31
25 W.J. Pomper Hoogeveen 1972 12:44 12:55 25:39
26 Irjan Hekman Ommen 1972 13:08 12:46 25:54
27 Anne Marsman Ommen 1967 12:43 13:12 25:55
28 Edwin Kramer Raalte 1969 13:03 13:37 26:40
29 Fons Hulsman Lemelerveld 1977 12:39 14:09 26:48
30 Aart Plessius Heeten 1969 13:22 13:33 26:55
31 Marco Grootscholten Heino 1967 13:38 13:26 27:04
32 Jurjen Kampen Broekland ov 1966 13:37 13:47 27:24
33 Richard Damman Raalte 1975 13:20 14:16 27:36
34 Hank-Jan Schonewille Zwolle 1965 13:39 13:59 27:38
35 Henk Benter Raalte 1966 13:39 14:18 27:57
36 Michiel Hanewinkel Heino 1975 14:05 14:53 28:58
37 Wilbert Hondeveld Raalte 1963 14:04 15:08 29:12
38 Dick Middendorp Raalte 1964 14:46 15:20 30:06
39 John Lubberding Wijhe 1964 15:08 15:44 30:52

Heren M50+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto
1 Jan Hegeman Nijverdal 1962 10:31 11:07 21:38
2 Anton Ruijter Wijhe 1962 10:33 11:09 21:42
3 Theo Velnaar Nijverdal 1962 10:39 11:14 21:53
4 Rudy Brinkman Raalte 1957 10:44 11:20 22:04
5 Bennie Stigt Raalte 1962 11:09 11:59 23:08
6 Marcel Bouwhuis Denekamp 1961 11:35 11:39 23:14
7 Jan Maarten Albers Heeten 1962 11:27 11:53 23:20
8 Gerard Heerink Lemelerveld 1957 11:31 12:09 23:40
9 Hans Antonissen Lemelerveld 1961 11:45 12:22 24:07
10 Jan Bloo Raalte 1961 11:51 12:45 24:36
11 Marcel Nijhuis Raalte 1960 12:01 12:50 24:51
12 Rien Mudde Olst 1957 12:24 12:33 24:57
13 Fons Zijthof ten Raalte 1960 12:14 12:44 24:58
14 Jasper Klein Dedemsvaart 1960 12:44 12:19 25:03
15 Ton Vloedgraven Heino 1960 12:28 12:50 25:18
16 Ton Koopman Heeten 1957 12:31 12:52 25:23
17 Ben Schrijver Lemelerveld 1954 12:37 13:27 26:04
18 August Holtmaat Marienheem 1956 12:42 13:29 26:11
19 Albert Dankelman Arrien 1959 12:54 13:23 26:17
20 Henk Nijland Heino 1962 13:00 13:32 26:32
21 Jan Stuiver Zwolle 1947 13:09 13:39 26:48
22 Ton De Ram Wijhe 1952 13:11 13:39 26:50
23 Gerard Nijboer Raalte 1959 13:10 13:40 26:50
24 Johan Haverslag Marienheem 1954 13:42 13:30 27:12
25 Ate Smit Olst 1960 13:24 13:51 27:15
26 Marco Vlaming Ommen 1960 14:08 13:45 27:53
27 Sjef Vlierhuis Heino 1954 13:49 14:17 28:06
28 Anton Haverkamp Olst 1959 13:53 14:16 28:09
29 Jan Lenderink Heeten 1957 14:07 14:12 28:19
30 Bennie Van Dartel Wijhe 1961 13:51 14:50 28:41
31 Johan Karstens Heino 1954 14:10 14:32 28:42
32 Ben Wichink Kruit Raalte 1960 14:26 14:44 29:10
33 Gerard Tielbeke Raalte 1950 14:27 14:48 29:15
34 Cor Wellenberg Lierderholthuis 1957 14:42 15:02 29:44
35 Benny Koerhuis Raalte 1958 15:24 15:15 30:39
36 Breun Breunissen Raalte 1950 15:19 16:15 31:34
37 Rob Eshuis Raalte 1947 16:25 17:23 33:48
38 Ab Koetsier Holten 1946 16:53 17:33 34:26
39 Hans Van Zaaijen Olst 1947 19:12 20:20 39:32
40 Jaap Van der Spek Nieuwleusen 1938 20:01 19:50 39:51

Dames V35-  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Bruto
1 Hanneke Koenjer Zwolle 1986 7:08 12:47 12:46 12:41 45:22
2 Debora Van Houdt Hattem 1979 7:20 13:39 13:48 13:35 48:22
3 Marlon Van Dijck Raalte 1984 7:18 13:56 13:50 13:30 48:34
4 Anje Kappert Deventer 1987 8:16 15:44 15:28 14:50 54:18

Dames V50-  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Bruto
1 Irene Kalter Deventer 1968 5:59 10:52 10:55 10:53 38:39
2 Gonny Homma Heino 1967 6:56 11:58 11:58 11:58 42:50
3 Evelien Marsman-Besten Lemelerveld 1972 7:09 12:58 13:17 13:17 46:41
4 Jannie Nijenhuis Raalte 1965 7:11 13:12 13:24 13:06 46:53
5 Judith Hulsman Lemelerveld 1969 7:10 13:08 13:28 13:18 47:04
6 Esther Ruitenberg Dalfsen 1975 7:00 13:17 13:46 13:53 47:56
7 Sylvia Wichink Raalte 1967 7:22 13:37 13:46 13:53 48:38
8 Astrid Jansen Holleboom Ommen 1968 7:39 14:18 14:12 14:28 50:37
9 Sonja Braakman Lemele 1971 7:43 14:19 14:32 14:55 51:29
10 Yvonne Rosenkamp Raalte 1967 8:00 14:06 14:40 15:08 51:54

Dames V50+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Bruto
1 Gerda Willems Ommen 1956 7:04 12:50 12:51 12:52 45:37
2 Kitty Van der Veen - Siers Deventer 1960 7:03 12:41 13:00 13:19 46:03
3 Janny Vrielink Raalte 1951 9:05 15:27 14:56 15:04 54:32

Heren M35-  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Bruto
1 Joep Emmen Zwolle 1982 5:08 9:52 10:05 9:58 35:03
2 Xx Van Leusen Zwolle 1982 5:23 9:58 10:09 10:13 35:43
3 Bas Boekema Zwolle 1990 5:35 10:02 10:11 10:04 35:52
4 Huub Schoorlemmer Heeten 1978 5:42 10:35 10:47 10:18 37:22
5 Tjerk Van Beersum Olst 1978 5:43 10:34 10:48 10:24 37:29
6 Jan Bosman Raalte 1978 5:49 10:48 10:55 11:00 38:32
7 Frank Wierink Heino 1993 5:54 10:41 11:18 10:51 38:44
8 Michel Alferink Heeten 1987 5:48 11:02 11:18 11:09 39:17
9 Raymond Ramaker Den ham ov 1980 5:57 11:14 11:32 11:17 40:00
10 Jelmer Hulsink Lemelerveld 1988 5:58 11:14 11:32 11:16 40:00
11 Danny Van den Beld Wezep 1984 5:59 11:22 11:44 11:16 40:21
12 Marco Spikker Raalte 1986 6:09 11:33 11:35 11:39 40:56
13 Dave Jansman Deventer 1985 6:04 11:43 12:19 11:29 41:35
14 Mark Hollegen Raalte 1987 6:35 11:54 12:05 11:51 42:25
15 Laurens Koenjer Raalte 1984 6:35 11:45 11:58 12:10 42:28
16 Jos Claessens Deventer 1982 6:35 12:03 12:05 12:22 43:05
17 Joost Holtmaat Almelo 1989 6:52 11:57 12:10 12:14 43:13
18 W. V.d. Sterren Zwolle 1978 6:57 12:21 12:41 12:39 44:38
19 Joey Rozendal Lemelerveld 1989 6:41 12:36 13:00 12:59 45:16
20 Rick Van der Vegte Lemelerveld 1989 6:51 12:39 13:10 12:54 45:34
21 Chiel Booijink Raalte 1987 7:32 13:41 13:54 13:56 49:03

Heren M50-  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Bruto
1 Johan Kats Deventer 1969 5:08 9:27 9:36 9:36 33:47
2 Edwin Ophof Raalte 1964 5:21 10:00 10:10 10:04 35:35
3 Gerard Lugtenberg Heino 1963 5:37 10:21 10:25 10:42 37:05
4 Harco Draayer Deventer 1966 5:51 10:46 10:50 10:57 38:24
5 Wilco Mars Ommen 1968 5:49 10:45 11:09 11:03 38:46
6 Bert Ruitenberg Dalfsen 1973 6:03 11:01 11:02 10:46 38:52
7 Paul Pegge Raalte 1966 6:00 10:52 11:06 11:06 39:04
8 Hilco Prins Heino 1965 6:01 11:08 11:14 10:54 39:17
9 Alfons Jansman Ommen 1967 6:08 11:05 11:16 11:12 39:41
10 Randall Locht Zwolle 1975 6:10 11:04 11:26 11:09 39:49
11 Martin Neijensteijn Zwolle 1967 5:58 10:59 11:23 11:33 39:53
12 Stef Riemens Zwolle 1963 6:03 11:11 11:31 11:19 40:04
13 Michel Van Straaten Raalte 1969 6:02 11:10 11:30 11:32 40:14
14 Frank Freriks Raalte 1969 6:08 11:40 11:47 11:45 41:20
15 Arnoud Lammers Zwolle 1963 6:30 11:38 11:42 11:36 41:26
16 Thijs Van Beckhoven Deventer 1963 6:30 11:31 11:47 11:44 41:32
17 Teun Van Nee Zwolle 1966 6:09 11:27 11:53 12:14 41:43
18 Rene Klink Laag zuthem 1965 6:31 12:05 11:55 11:16 41:47
19 Jos Mensink Heino 1964 6:35 12:01 11:56 11:22 41:54
20 Michiel Satink Zwolle 1975 6:21 11:45 11:53 11:59 41:58
21 Dennis Smit Deventer 1974 6:30 11:37 12:27 11:50 42:24
22 Peter Gerritsen Lemelerveld 1968 7:02 11:55 11:48 11:42 42:27
23 Leo Meijerink Ommen 1965 6:52 12:04 11:54 11:50 42:40
24 Leon Slegten Wijhe 1963 6:21 12:10 12:25 12:20 43:16
25 Paul Kruiper Luttenberg 1966 6:52 12:07 12:11 12:12 43:22
26 Eric Heitbrink Zwolle 1967 6:53 12:07 12:20 12:02 43:22
27 Vincent Jansen Wijhe 1969 3:02 13:11 13:20 13:55 43:28
28 Rene Groote Schaarsberg Raalte 1970 6:46 11:58 12:31 12:39 43:54
29 Harold Bruggeman Raalte 1976 6:30 12:15 12:32 12:44 44:01
30 Bert Kleiboer Zwolle 1965 6:55 12:15 12:32 12:37 44:19
31 Mark Bakker Deventer 1977 6:59 12:27 12:39 12:30 44:35
32 Peter Mensink Heeten 1964 6:55 12:23 12:40 12:38 44:36
33 Willy Kemper Haarle gem hellendoorn 1965 6:38 12:21 12:53 12:45 44:37
34 Vincent Van 't Erve Raalte 1970 7:04 12:40 12:33 12:28 44:45
35 Ewald Woertman Raalte 1970 6:44 12:34 12:54 12:40 44:52
36 Gert Van den Bell Hardenberg 1966 6:57 12:53 12:39 12:31 45:00
37 Peter Van den Brink Deventer 1971 7:13 12:44 12:42 12:34 45:13
38 Peter Bril Raalte 1963 6:45 12:37 12:58 13:04 45:24
39 Henk Hollegien Marienheem 1963 6:35 12:40 13:15 13:10 45:40
40 Henny Tijink Raalte 1963 7:17 13:41 13:10 11:57 46:05
41 Paul Jansen Wijhe 1965 7:14 13:11 13:24 13:00 46:49
42 Rudie Marsman Raalte 1967 7:12 13:13 13:23 13:15 47:03
43 Herman Huinink Deventer 1964 7:40 13:07 13:13 13:22 47:22
44 Mattijs Kruiper Raalte 1972 7:21 13:39 13:46 13:31 48:17
45 Chris Maatman Raalte 1977 7:29 13:32 13:44 13:38 48:23
46 Alfred Klaassen Zwolle 1967 7:32 13:38 13:44 13:43 48:37
47 Erik Feijen Heino 1965 7:21 13:20 13:59 14:16 48:56
48 Henk Brons Hattem 1976 7:30 13:35 13:51 14:05 49:01
49 Benk Kok Kampen 1970 7:58 14:09 13:52 14:06 50:05
50 Esper Koggel Lemelerveld 1976 7:45 14:39 14:58 14:14 51:36
51 Ramon Schuil Heino 1972 7:50 13:26 14:39 16:39 52:34

Heren 50+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Bruto
1 Andre Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1959 5:41 10:35 10:48 10:43 37:47
2 Marten Van der Veen Deventer 1959 5:42 10:34 10:49 10:52 37:57
3 Dinant Henning Raalte 1955 6:01 10:53 10:59 10:55 38:48
4 Henk Besten Heino 1962 6:04 10:55 11:06 11:05 39:10
5 Cor Ton Waskemeer 1962 5:49 10:53 11:17 11:21 39:20
6 Hans Hegeman Raalte 1958 6:00 11:08 11:35 11:25 40:08
7 Jan-Hendrik Hutten Radewijk 1957 6:08 11:05 11:27 11:35 40:15
8 Tonnie Bosman Nieuw heeten 1960 6:22 11:45 11:54 11:45 41:46
9 Willie Mars Heino 1955 6:15 11:50 11:55 11:48 41:48
10 B. Wierink Heino 1958 6:50 12:10 12:25 12:15 43:40
11 Silvo Van der Vegte Wijhe 1956 6:52 12:34 12:39 12:20 44:25
12 Jan Tjerkstra Ommen 1958 6:51 12:28 12:37 12:32 44:28
13 Hans Schoorlemmer Heeten 1962 6:54 12:23 12:39 12:33 44:29
14 Jan Mulder Laag zuthem 1952 6:51 12:35 12:47 12:30 44:43
15 Jannes Heijen Hoogeveen 1951 7:01 12:54 12:43 12:33 45:11
16 Henk Veurink Ommen 1957 7:05 12:49 13:02 12:58 45:54
17 Wim Kok Zwolle 1955 7:06 12:39 13:08 13:15 46:08
18 Henny Lammers Marienheem 1954 7:00 13:05 13:20 13:18 46:43
19 Martin Jansman Raalte 1962 7:34 13:14 13:11 12:52 46:51
20 Gerrit Vrielink Raalte 1951 7:33 13:23 13:30 13:17 47:43
21 Jan Altena Bruchterveld 1953 7:28 13:33 13:30 13:46 48:17
22 Jan Franssen Hasselt 1943 7:36 13:38 13:53 13:20 48:27
23 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 7:49 13:34 13:44 13:25 48:32
24 Jan Hollak Heino 1952 7:24 13:50 14:13 14:22 49:49
25 Hans Hoekman Ommen 1954 7:34 13:27 13:47 15:38 50:26
26 Herman Euverman Zwolle 1953 8:04 14:27 14:41 14:27 51:39