Uitslagenlijst
16-12-2012  Coop Crossloop  Luttenberg

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  Kinderloop 1km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Britt Dankelman Arrien 2005 4:15
2 Mara Bakker Haarle gem hellendoorn 2004 4:16
3 Britt Borger Dalfsen 2006 5:09
4 Fleur Nijkamp Zwolle 2004 5:32
5 Cille Lommers Luttenberg 2005 5:51
6 Jayn Boosveld Luttenberg 2004 5:59
7 Loes Lommers Luttenberg 2005 6:03
8 Emma Veldhuis Luttenberg 2004 6:04
9 Anne Veldmate Luttenberg 2006 6:04
10 Emma Veldmate Luttenberg 2006 6:09
11 Gwenn Veldkamp Luttenberg 2006 6:23
12 Roos Bosman Raalte 2008 7:35

Jongens  Kinderloop 1km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Ole Kappert Raalte 2003 4:14
2 Wouter Kruiper Luttenberg 2004 4:46
3 Floris Zwakenberg Raalte 2005 4:48
4 Niels Dijkman Luttenberg 2006 4:55
5 Tom Veltien Lemelerveld 2006 4:59
6 Robin Dijkman Luttenberg 2004 5:08
7 Mart Lodewijks Luttenberg 2006 5:19
8 Sam Veltien Lemelerveld 2007 5:21
9 Zeb Jansman Raalte 2005 5:22
10 Caspar Spijker Heeten 2005 5:23
11 Kay Langkamp Luttenberg 2005 5:23
12 Gijs Zwakenberg Raalte 2007 5:23
13 Nout Hobert Luttenberg 2005 5:25
14 Dylan Boosveld Luttenberg 2006 5:27
15 Thies Jansen Raalte 2006 5:38
16 Stijn Bakker Luttenberg 2005 5:45
17 Jesper Wentink Raalte 2006 5:46
18 Jesse Alferink Luttenberg 2005 6:03
19 Mart Alferink Luttenberg 2006 6:14

Meisjes  Jeugdloop 2km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Mickey Nijkamp Zwolle 2002 8:16
2 Esmee Marsman Raalte 2001 8:19
3 Lieke Markink Zwolle 2001 8:49
4 Rianne Schonewille Zwolle 2000 8:50
5 Ilse Mars Raalte 2000 8:58
6 Elin Logtenberg Zwolle 2002 9:01
7 Lisanne Hutten Broekland ov 2000 9:21
8 Evana Reuvers Zwolle 2001 9:41
9 Eline Dankelman Arrien 2002 9:47
10 Dion Gr. Schaarsberg Luttenberg 2001 10:06
11 Marin Reuvers Zwolle 2003 10:09
12 Lise Van den Berg Luttenberg 2000 10:27
13 Jill Diekman Raalte 2003 10:38
14 Sanne Boksebeld Luttenberg 2001 10:38
15 Yara Kramer Raalte 2001 10:45
16 Bodien Scholing Raalte 2002 10:46
17 Amber Freriks Raalte 2000 10:49
18 Lynn Kleine Toereers Luttenberg 2001 11:01
19 Dewi Westenenk Luttenberg 2002 11:02
20 Carmen Kappert Luttenberg 2000 11:13
21 Lyan Wellinkvoorde Luttenberg 2001 11:18
22 Isa Ten Broeke Luttenberg 2004 11:24
23 Lisa Diekman Raalte 2001 11:42
24 Ella Kleine Toereers Luttenberg 2004 11:57
25 Suzan Ten broeke Luttenberg 2001 12:03
26 Paulien Veldhuis Luttenberg 2003 12:21
27 Diede Heuven Luttenberg 2003 12:21
28 Laurie Alferink Luttenberg 2001 12:50
29 Lianne De Haan Luttenberg 2004 12:57
30 Lieke Holtmaat Luttenberg 2004 12:57
31 Emy Boksebeld Luttenberg 2001 13:04
32 Lisanne Bennink Lemelerveld 2002 13:06
33 Britt Veldkamp Luttenberg 2002 13:06
34 Anne Freriks Luttenberg 2003 13:06
35 Eva Westenenk Luttenberg 2002 13:07
36 Julia Ramaaker Luttenberg 2002 13:13
37 Lynn Veldmate Luttenberg 2003 13:13
38 Nikki Veldkamp Luttenberg 2003 13:13
39 Indy Boosveld Luttenberg 2002 13:14
40 Helen Van den Berg Luttenberg 2002 13:16
41 Vera Schonewille Zwolle 2003 13:25

Meisjes 13+  Jeugdloop 2km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Merel Loomans Raalte 1999 8:02
2 Nomi Kramer Raalte 1999 8:31
3 Sanne Otten Dedemsvaart 1998 8:47
4 Amber Schouten Heino 1999 9:12

Jongens  Jeugdloop 2km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Thomas Mudde Olst 2000 7:16
2 Max Sinninghe Olst 2000 7:29
3 Gert Tijhuis Nijverdal 2001 7:33
4 Devin Bakker Haarle gem hellendoorn 2002 7:53
5 Bas De Jong Zwolle 2001 8:26
6 Coen Veldmate Luttenberg 2001 8:33
7 Siem Jansman Haarle gem hellendoorn 2001 8:34
8 Jeroen Peeters Raalte 2000 8:36
9 Tijmen Prins Heino 2001 8:39
10 Ties Marsman Raalte 2002 8:40
11 Gilles Aarts Zwolle 2001 8:40
12 Mees Kappert Raalte 2002 8:47
13 Nout Wippert Marienheem 2003 8:48
14 Joost Kieftenbeld Raalte 2001 8:57
15 Kevin Jansen Holleboom Marienheem 2001 9:15
16 Rick Schrijver Marienheem 2001 9:17
17 Thijs Hagen Raalte 2002 9:19
18 Teun Schrijver Marienheem 2001 9:21
19 Hielke Prins Heino 2002 9:28
20 Tom Schutte Luttenberg 2001 9:39
21 Rinse Heuvink Marienheem 2002 9:48
22 Jerom Kappert Luttenberg 2003 9:48
23 Levi Akkersdijk Marienheem 2002 9:50
24 Ian Jansman Haarle gem hellendoorn 2001 9:59
25 Pim Jansen Holleboom Luttenberg 2003 10:02
26 Leen Alferink Luttenberg 2004 10:04
27 Hielke Ramaaker Luttenberg 2003 10:05
28 Leon Holsappel Heino 2004 10:05
29 Simon Morrenhof Heino 2003 10:15
30 Bas Hobert Luttenberg 2004 10:28
31 Koen Kruiper Luttenberg 2002 10:40
32 Luke Heymerikx Marienheem 2003 10:44
33 Luuk Lodewijks Luttenberg 2004 10:47
34 Lenny Vloedgraven Luttenberg 2004 10:52
35 Tijmen Hobert Luttenberg 2001 11:09
36 Inze Freriks Raalte 2003 11:12
37 Florent Spijker Raalte 2001 11:13
38 Jelmer Jansman Luttenberg 2005 11:28
39 Luuk Veldhuis Luttenberg 2000 11:30
40 Niek Veldhuis Luttenberg 2001 11:30
41 Teun Bakker Luttenberg 2002 11:46
42 Wout Maatman Luttenberg 2003 12:56
43 Pim Van den Berg Luttenberg 2004 13:02
44 Jip Pronk Luttenberg 2001 13:06
45 Daan Veldhuis Luttenberg 2003 13:13

Jongens 13+  Jeugdloop 2km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Owen Schutte Marienheem 1999 7:42
2 Remco Jansen Holleboom Marienheem 1999 7:45
3 Sander Bennink Broekland ov 1997 7:56
4 Leon Cronie Deventer 1998 8:06
5 Ruben Benter Raalte 1999 8:32
6 Jorn Tijhuis Nijverdal 1999 8:37
7 Merijn Logtenberg Zwolle 1999 8:41

Dames  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Patty Den Ouden Deventer 1991 19:33
2 Vanessa Lorkeers Hellendoorn 1977 21:10
3 Ine Snoeken Ruinen 1978 21:11
4 Antien Van der Vegt Zuidwolde dr 1977 21:16
5 Marieke Brinkhuis Raalte 1985 21:46
6 Marian Fuselier Heino 1962 22:09
7 Marije Dankelman Arrien 1997 22:25
8 Marlies Groenewold Amstelveen 1983 22:50
9 Jolien Schutte Olst 1970 23:11
10 Aleid Groenewoudt Holten 1991 23:33
11 Marielle Van Dooremolen Heeten 1986 23:35
12 Aafke Willemsen Nieuw heeten 1979 23:54
13 Julia Kieftenbeld Raalte 1998 23:55
14 Nicole Hemmink Raalte 1987 24:05
15 Ellen Keizer Raalte 1985 24:21
16 Karen Holtmaat Zwolle 1985 24:46
17 Gerda Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1958 24:46
18 Elleke Demmers Wijhe 1985 24:51
19 Mariska Van oenen Heino 1979 24:56
20 Kim Mosterd Wijhe 1990 25:21
21 Anita De Mink-Ardesch Heino 1974 25:25
22 Astrid Slotman Heino 1974 25:25
23 Alieke Hobert Marienheem 1988 25:30
24 Jannet De Graaf Raalte 1973 25:32
25 Marleen Grotentraast Wesepe 1981 25:33
26 Daniëlle Blom Heeten 1980 25:51
27 Paulien Menzel Heeten 1975 25:55
28 Roselin Van Gerresheim Ommen 1970 25:58
29 Sharon Nijmeijer Raalte 1990 26:00
30 Joke Klink Raalte 1958 26:01
31 Bernadet Middendorp Raalte 1966 26:06
32 Cilia Vloedgraven Luttenberg 1967 26:16
33 Paula Heerink Heino 1964 26:22
34 Henk-Jan Schonewille Zwolle 1965 26:23
35 Marian Bloo Raalte 1962 26:25
36 Paula Marsman Raalte 1996 26:35
37 Yvonne Heerink Diepenveen 1961 26:36
38 Norwien Bruinsma Nijverdal 1998 26:42
39 Mireille Janssen Raalte 1970 27:07
40 Erna Mulder Heino 1979 27:13
41 Margret Groot Zwaaftink Raalte 1963 27:38
42 Thea Ruiter Luttenberg 1964 27:43
43 Ella Herbrink Ommen 1958 27:45
44 Ilony Scholten Raalte 1974 27:56
45 Ciska Dankelman Arrien 1967 28:07
46 Ineke Koerhuis Raalte 1962 28:13
47 Lucre Evers Marienheem 1963 28:23
48 Silvia Plessius Heeten 1965 28:25
49 Kim Hoekman-vrielink Luttenberg 1987 28:28
50 Ellen Van Assem Raalte 1978 28:29
51 Tonneke Nijland Heino 1962 28:44
52 Barbara Morrenhof Heino 1967 28:49
53 Ineke Koopman Heeten 1960 28:52
54 Anneke Sikkens Raalte 1960 29:05
55 Elcke Van den Beld Wezep 1984 29:08
56 Audrey Jansen Raalte 1975 29:21
57 Celine Otten Luttenberg 2002 29:22
58 Irene Van elswijk Raalte 1963 29:24
59 Marian Marsman Raalte 1973 29:24
60 Ria Willemse Raalte 1964 29:26
61 Estell Grootenhuis Raalte 1998 29:29
62 Agnes Kieftenbelt Raalte 1958 29:34
63 Anja Holtmaat Luttenberg 1962 29:46
64 Tonnie Viscaal Raalte 1951 29:52
65 Rinie Boksebeld Luttenberg 1966 29:53
66 Ester In de wal Marienheem 1977 30:17
67 Dorothée Kruiper Zwolle 1973 30:52
68 Jolanda Arling Deventer 1979 30:55
69 Judith Gerritsen Zwolle 1976 30:59
70 Herriët Diekman Raalte 1971 31:00
71 Angelien Strijkveen Raalte 1960 31:08
72 Marjon Schrijver Marienheem 1968 31:26
73 Emy Vrielink Luttenberg 1990 31:26
74 Gerda Wellenberg Lierderholthuis 1956 31:27
75 Annemarie Cusinello Zwolle 1985 31:52
76 Riny Lokate Heeten 1960 31:53
77 Gerlinde Holsappel Heino 1971 32:13
78 Ilse Jansen Wijhe 1969 32:13
79 Miranda Jorink Raalte 1970 32:14
80 Miriam Jansman Raalte 1971 32:15
81 Ada Pronk Marienheem 1955 32:16
82 Mariefke Oolbekkink Holten 1986 33:09
83 Marloes Veldkamp Luttenberg 1971 33:47
84 Siska Karstens Heino 1964 34:00
85 Yvonne Blanke Raalte 1965 34:01
86 Aniek Bruggeman Heino 1989 34:04
87 Ans Kleine schaars Raalte 1962 34:58
88 Nicolien Haarman Raalte 1990 34:59
89 Berna Freriks Raalte 1969 35:37
90 Gina Strookappe Raalte 1959 36:46
91 Irma Wichers Schreur - Reimert Heeten 1965 43:39

Heren  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Freek Lier Groningen 1994 17:49
2 Edwin Ophof Raalte 1964 18:10
3 Martin Breunissen Raalte 1979 18:16
4 Rubin Vos Zwolle 1996 18:40
5 Michiel Huzen Nieuwleusen 1975 18:57
6 Jan Groot Hardenberg 1963 18:59
7 Norbert Mulder Deventer 1975 19:10
8 Ronald Kuin Deventer 1987 19:12
9 Jesper Ten Zijthof Raalte 1995 19:15
10 Gert Jan Tichelaar Oldebroek 1957 19:16
11 Jeroen De Haan Raalte 1985 19:17
12 Stefan Nijenhuis Deventer 1978 19:23
13 Patrick Dijk Raalte 1970 19:26
14 Rinke Luchtenberg Wijhe 1999 19:38
15 Leon Ruijter Wijhe 1998 19:42
16 Andre Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1959 19:43
17 Milan Vloedgraven Heino 1994 20:01
18 René Van Weezep Nijverdal 1964 20:04
19 Leon Kiekebosch Nijmegen 1994 20:13
20 Martijn Kogelman Zwolle 1972 20:21
21 Eduard Kruiper Haarle gem hellendoorn 1959 20:22
22 Theo Velnaar Nijverdal 1962 20:26
23 Randy Ophof Raalte 1994 20:27
24 Anton Ruijter Wijhe 1962 20:27
25 Harry Derksen Raalte 1960 20:28
26 Jan Eikelboom Lemelerveld 1965 20:34
27 Dick Van Os Zwolle 1975 20:34
28 Jan Hegeman Nijverdal 1962 20:40
29 Tom Schottman Raalte 1981 20:43
30 Gerrold Korenromp Enschede 1983 20:47
31 Hielke Brus Hoogeveen 1997 20:51
32 Dick Bennink Broekland ov 1965 20:54
33 Richard Pronk Groningen 1987 20:55
34 Wietse Koot Schalkhaar 1997 20:56
35 Jur Heuven Luttenberg 2001 21:04
36 Mathijn Veldkamp Luttenberg 1969 21:05
37 John Blankhorst Raalte 1971 21:07
38 Jos Vrielink Luttenberg 1958 21:09
39 Danny Beumer Heino 1986 21:13
40 Bert Manenschijn Lemele 1968 21:14
41 Jasper Nijkamp Zwolle 1982 21:20
42 Thijs Schoorlemmer Raalte 1990 21:26
43 Stefan Besten Zwolle 1975 21:39
44 Sarthak Misra Zwolle 1976 21:46
45 Cas Bakker Deventer 1972 21:46
46 Mark Alferink Luttenberg 1992 21:53
47 Frank Hofstede Raalte 1973 21:53
48 Jorn Lammers Marienheem 1994 21:57
49 Marcel Bouwhuis Raalte 1961 22:04
50 Dennis Oosterlaar Heeten 1979 22:07
51 Teun Zeilstra Heeten 1982 22:08
52 Job Middendorp Raalte 1981 22:11
53 Bennie Stigt Raalte 1962 22:15
54 Demi Kleine Schaars Raalte 1998 22:16
55 Bram Veltien Lemelerveld 1976 22:18
56 Bart Schutte Olst 1999 22:22
57 Robin Kappert Luttenberg 1999 22:27
58 Floris De Graaf Raalte 1972 22:29
59 Jan Maarten Albers Heeten 1962 22:29
60 René Meijer Lemelerveld 1973 22:31
61 Teun Hunneman Wapse 1990 22:44
62 Joost Koolhof Raalte 1986 22:47
63 Evert Vd bosch Ommen 1958 22:48
64 Johan Lugtenberg Lemelerveld 1977 22:51
65 Wouter Brinkhof Heeten 1998 22:57
66 Jan Jonker Raalte 1980 22:57
67 Youri Holmaat Luttenberg 1990 23:03
68 Patrick Jorink Raalte 1965 23:03
69 Peter Van Assem Raalte 1975 23:04
70 Joep Koolman Raalte 1982 23:14
71 David Habers Wierden 2000 23:14
72 Hans Antonissen Lemelerveld 1961 23:16
73 Andre Evers Marienheem 1963 23:17
74 Fons Zijthof ten Raalte 1960 23:19
75 Paul Floor Zwolle 1959 23:20
76 Marcel Habers Wierden 1962 23:23
77 Erik Heuven Luttenberg 1969 23:26
78 Marco Dik Zwolle 1969 23:31
79 Thijs Ten Have Luttenberg 1994 23:31
80 Tom Hoekman Luttenberg 1983 23:34
81 Marcel Luchtenberg Wijhe 1965 23:36
82 Radboud Willems Raalte 1972 23:46
83 Joost Meijerink Heeten 1990 23:48
84 Jan Bloo Raalte 1961 23:50
85 Henk Bokhove Nijverdal 1962 23:51
86 Roy Hoogeslag Raalte 1973 23:53
87 Martin Heuven Raalte 1965 23:56
88 Bernhard Melenhorst Heino 1973 24:02
89 Frank Huismans Lemelerveld 1969 24:07
90 Frank Slootman Raalte 1970 24:09
91 Bennie Boksebeld Luttenberg 1963 24:13
92 Mitchel Holtmaat Luttenberg 1995 24:24
93 Han Van der Vegt Ommen 1963 24:24
94 Ton Koopman Heeten 1957 24:25
95 Henk Johan Brus Hoogeveen 1964 24:28
96 August Holtmaat Marienheem 1956 24:29
97 Joop Koggel Luttenberg 2000 24:30
98 Ben Schrijver Lemelerveld 1954 24:32
99 Ken Holtmaat Luttenberg 1987 24:33
100 Maarten Ruiter Luttenberg 2000 24:34
101 Henri Dijkman Heino 1972 24:45
102 Alfons Kruiper Heeten 1956 24:46
103 Han Neimeijer Marienheem 1957 24:48
104 Alexander Hamer Apeldoorn 1970 24:55
105 Stefan Hemmer Zwolle 1973 25:01
106 Remon Vloedgraven Luttenberg 2001 25:05
107 Inge Boksebeld Raalte 1988 25:08
108 Martijn Lommers Luttenberg 1974 25:10
109 Andre Middelkamp Wijhe 1961 25:18
110 Martijn Heuven Raalte 1974 25:21
111 Edwin Kramer Raalte 1969 25:25
112 Reggy Schotman Wierden 1987 25:26
113 Frank Brinkhof Heeten 1963 25:27
114 Aart Plessius Heeten 1969 25:27
115 Niek Ten Harkel Wierden 1987 25:27
116 Wouter Ten Zijthof Raalte 1998 25:30
117 Erwin Pronk Raalte 1986 25:31
118 Bart Freriks Luttenberg 2000 25:39
119 Mark Overmars Raalte 1987 25:39
120 Sem Alferink Luttenberg 2000 25:42
121 Gerrit Tijink Raalte 1964 25:44
122 Jur Jansen holleboom Luttenberg 2000 25:46
123 Jerrel Holtmaat Luttenberg 1999 25:49
124 Gerard Nijboer Raalte 1959 25:50
125 Joost Maatman Luttenberg 1999 25:53
126 Julian Slot Luttenberg 2002 25:55
127 Ben Ramaaker Luttenberg 1963 25:56
128 Jan Stuiver Zwolle 1947 26:02
129 Martin Koers Ommen 1968 26:03
130 August Habers Lemelerveld 1965 26:04
131 Ton De Ram Wijhe 1952 26:23
132 Ate Smit Olst 1960 26:26
133 Jeroen Brinkhuis Raalte 1991 26:27
134 Jos Mars Heino 1959 26:31
135 Guus Tijs Luttenberg 1992 26:32
136 Sam Antonissen Lemelerveld 1992 26:33
137 Marco Grootscholten Heino 1967 26:33
138 Bouwe Alferink Luttenberg 1991 26:41
139 Henk Benter Raalte 1966 26:46
140 Eric Kleine Schaars Wijhe 1962 26:55
141 Sander Brinkhof Utrecht 1991 26:55
142 Jurjen Kampen Broekland ov 1966 26:56
143 Anton Haverkamp Olst 1959 27:00
144 Jorn Boksebeld Luttenberg 1999 27:02
145 Peter Vloedgraven Heeten 1965 27:02
146 Ton Vloedgraven Heino 1960 27:03
147 Sjef Vlierhuis Heino 1954 27:08
148 Dries Marissink Heeten 1963 27:09
149 Harold Jansen Raalte 1972 27:10
150 Bennie Van Dartel Wijhe 1961 27:18
151 Patrick Roelofs Raalte 1969 27:21
152 Hans Van Dijk Raalte 1980 27:26
153 Jan Lenderink Heeten 1957 27:27
154 Gerard Fikken Marienheem 1958 27:39
155 Richard Damman Raalte 1975 27:48
156 Wim Kieftenbeld Raalte 1967 28:03
157 Jos Fikken Nijverdal 1962 28:08
158 Johan Karstens Heino 1954 28:08
159 Wilbert Hondeveld Raalte 1963 28:09
160 Ben Wichink Kruit Raalte 1960 28:12
161 Edwin Roelofs Raalte 1971 28:17
162 Dick Holsappel Heino 1970 28:18
163 Gerard Tielbeke Raalte 1950 28:29
164 Peter Smit Broekland ov 1968 28:30
165 Cor Wellenberg Lierderholthuis 1957 28:33
166 Jan De Boer Raalte 1956 28:47
167 Dick Middendorp Raalte 1964 29:41
168 René Holtmaat Luttenberg 1965 29:41
169 John Lubberding Wijhe 1964 29:42
170 Bertus Schutte Ommen 1942 29:56
171 Jan Gerritsen Raalte 1965 30:11
172 Peter Otten Raalte 1970 30:17
173 Jurian Tijs Luttenberg 2001 30:18
174 Dennis Schuurman Marienheem 1981 30:23
175 Albert Brinkhuis Raalte 1955 30:27
176 Breun Breunissen Raalte 1950 30:28
177 Martin Kleine schaars Raalte 1959 30:31
178 Benny Koerhuis Raalte 1958 30:52
179 Bertus Haarman Raalte 1954 32:05
180 Rob Eshuis Raalte 1947 32:50
181 Joey Geertman Raalte 1991 32:57
182 Hans Van Zaaijen Olst 1947 36:41
183 Jaap Van der Spek Nieuwleusen 1938 37:28
184 Jan Gerner Luttenberg 1964 38:10

Dames  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km Foto
1 Irene Kalter Deventer 1968 43:02
2 Gonny Homma Heino 1967 47:42
3 Larissa Mars Groningen 1994 48:41
4 Wiea Nijhoff Heino 1968 49:07
5 Hanneke Koenjer Zwolle 1986 49:14
6 Erna Wind Luttenberg 1963 50:54
7 Evelien Marsman-Besten Lemelerveld 1972 51:32
8 Kitty Van der Veen - Siers Deventer 1960 51:59
9 Jannie Nijenhuis Raalte 1965 52:01
10 Leonie Bouwmeester Enschede 1989 52:10
11 Judith Hulsman Lemelerveld 1969 52:20
12 Kim Banes Deventer 1979 52:48
13 Eefje Besten Haarle gem hellendoorn 1966 53:38
14 Debora Van Houdt Hattem 1979 53:50
15 Irma Nijenkamp Raalte 1969 54:19
16 Bernadet Heuven Luttenberg 1970 54:31
17 Yvonne Rosenkamp Raalte 1967 56:05
18 Irma Van Gils Weert 1963 56:26
19 Antonet Otten Luttenberg 1970 56:36
20 Irma Smeenk Heino 1968 56:37
21 Susanne Slootman Raalte 1972 57:38
22 Iris Heuckeroth Staphorst 1977 58:54
23 Sonja Braakman Lemele 1971 59:06
24 Lisette Oude Geerdink Groningen 1988 1:00:12
25 Janny Vrielink Raalte 1951 1:00:51
26 Anje Kappert Deventer 1987 1:01:56

Heren  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km Foto
1 Johan Kats Deventer 1969 37:07
2 Martijn Beurskens Nijmegen 1982 38:00
3 Anja Bennink Hollandscheveld 1965 38:19
4 Jeroen Machielsen Nijverdal 1966 38:50
5 Leon Van Leusen Amstelveen 1982 38:55
6 Erben Wennemars Dalfsen 1975 39:02
7 Corné Van Kempen Deventer 1967 40:22
8 Gerard Lugtenberg Heino 1963 41:03
9 Frank Eggink Zwolle 1977 41:11
10 Huub Schoorlemmer Heeten 1978 41:23
11 Matijs Jansen Zwolle 1980 41:25
12 Danny Paalman Holten 1992 41:29
13 Cor Ton Waskemeer 1962 41:53
14 Jeroen Ten klooster Wijhe 1974 41:56
15 Tjerk Van Beersum Olst 1978 42:04
16 Larbi El Ouahbi Deventer 1962 42:18
17 Jan Bosman Raalte 1978 42:21
18 Marten Van der Veen Deventer 1959 42:23
19 Silvester Holtmaat Luttenberg 1960 42:23
20 Borre De Gier Zwolle 1970 42:49
21 Wilco Mars Ommen 1968 43:05
22 Hilco Prins Heino 1965 43:09
23 Ivor Bruin Deventer 1980 43:14
24 René Hulsman Raalte 1965 43:19
25 Henk Besten Heino 1962 43:31
26 Dave Jansman Deventer 1985 43:31
27 Randall Locht Zwolle 1975 43:42
28 Wim Van Oijk Nijverdal 1986 43:54
29 Arnold Koers Deventer 1962 44:01
30 Frans Van der Zalm Weert 1962 44:08
31 Martin Neijensteijn Zwolle 1967 44:19
32 Yoann Bunouf Raalte 1978 44:28
33 Paul Israel Heino 1954 44:31
34 Hugo Van Dijk Zwolle 1975 44:32
35 Gerard Markvoort Ruurlo 1961 44:33
36 Hans Hegeman Raalte 1958 44:41
37 Arend-Jan Koning Luttenberg 1962 45:07
38 Willie Mars Heino 1955 45:14
39 Theo Veldhuis Wijhe 1973 45:31
40 Maarten Vos Zwolle 1968 45:37
41 Harry Marissink Nieuw heeten 1958 45:39
42 Danny Van den Beld Wezep 1984 45:45
43 Tonnie Bosman Nieuw heeten 1960 45:49
44 Rene Klink Laag zuthem 1965 46:00
45 Frank Freriks Raalte 1969 46:10
46 Jos Mensink Heino 1964 46:25
47 Marco Spikker Raalte 1986 46:30
48 Sven Wentink Raalte 1977 46:32
49 Christian Jeurnink Deventer 1979 46:40
50 Michel Van Straaten Raalte 1969 46:40
51 Arnoud Lammers Zwolle 1963 46:41
52 Michiel Satink Zwolle 1975 46:45
53 Joost Holtmaat Almelo 1989 47:01
54 Peter Gerritsen Lemelerveld 1968 47:09
55 Gerard Gerritsen Deventer 1954 47:29
56 Gerard Holterman Heino 1968 47:33
57 Paul Kruiper Luttenberg 1966 47:34
58 Piet Broekhuizen Zwolle 1980 47:35
59 Dennis Smit Deventer 1974 47:37
60 Jochem Hofstede Nijverdal 1975 47:39
61 Rene Groote Schaarsberg Raalte 1970 47:59
62 Sander Van Schoonhoven Deventer 1976 48:03
63 Ronald Kwint Deventer 1965 48:03
64 Laurens Koenjer Raalte 1984 48:06
65 Leo Meijerink Ommen 1965 48:12
66 Wim Vd sterren Zwolle 1978 48:23
67 Willy Kemper Haarle gem hellendoorn 1965 48:34
68 Bas Wierink Heino 1958 48:34
69 Mark Verschoor Nijverdal 1976 48:36
70 Leon Slegten Wijhe 1963 48:43
71 Danny Oude Geerdink Vroomshoop 1981 48:50
72 Jantje Heitbrink Zwolle 1967 48:51
73 Frans Van den Belt Deventer 1965 48:52
74 Ko Van Kuijk Breda 1946 48:57
75 Harold Bruggeman Raalte 1976 48:59
76 Bert Kleiboer Zwolle 1965 49:03
77 Simon Kok Deventer 1964 49:06
78 Vincent Van 't Erve Raalte 1970 49:09
79 Jos Claessens Deventer 1982 49:19
80 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 49:26
81 Ewald Woertman Raalte 1970 49:30
82 Beke Romp Zwolle 1983 49:32
83 Peter Mensink Heeten 1964 49:36
84 Jan Mulder Laag zuthem 1952 49:37
85 Henny Tijink Raalte 1963 49:42
86 Hans Schoorlemmer Heeten 1962 49:45
87 Mark Bakker Deventer 1977 49:51
88 Rick Brandt Heino 1965 49:57
89 Silvo Van der Vegte Wijhe 1956 50:08
90 Joey Rozendal Lemelerveld 1989 50:19
91 Marc Bruins Slot Zwolle 1973 50:22
92 Anton Schiphorst Raalte 1956 50:27
93 Erik Hekkert Wijhe 1978 50:31
94 Harry Van der vegt Raalte 1949 50:39
95 Marcel Hagen Raalte 1971 50:43
96 Vincent Jansen Wijhe 1969 51:14
97 Henny Berends Balkbrug 1965 51:19
98 Rob Nijdeten Deventer 1966 51:32
99 Rick Van der Vegte Lemelerveld 1989 51:34
100 Martin Kemper Holten 1966 51:45
101 Jan Hollak Heino 1952 51:58
102 Tino Verburg Olst 1960 52:02
103 Freddy Kappert Raalte 1969 52:07
104 Wim Moors Broekland ov 1957 52:19
105 Gerrit Vrielink Raalte 1951 52:21
106 Peter Bril Raalte 1963 52:25
107 Peter Van den Brink Deventer 1971 52:28
108 Jos Van Eunen Raalte 1958 52:37
109 Henny Lammers Marienheem 1954 52:52
110 Paul Slot Enschede 1958 53:04
111 Piet Dingemans Lemele 1946 53:13
112 Michel Schuiling Nijverdal 1983 53:30
113 Gerard Oosterlaar Raalte 1958 53:34
114 Paul Jansen Wijhe 1965 53:40
115 Rudie Marsman Raalte 1967 53:55
116 Martin In 't Veld Raalte 1966 54:01
117 Erik Feijen Heino 1965 54:14
118 Cor Van Gasteren Heino 1947 54:22
119 Henri Warmind Haarle gem hellendoorn 1967 54:23
120 Maarten Boerhof Heino 1983 54:25
121 Clemens Willems Raalte 1976 54:27
122 Mattijs Kruiper Raalte 1972 54:41
123 Emiel Blanke Raalte 1963 54:43
124 Chiel Booijink Raalte 1987 55:37
125 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 55:40
126 Gerard Harleman Schalkhaar 1947 57:40
127 Koen Steenbergen Heino 1981 58:29
128 Marco Duivendrecht Duivendrecht 1967 58:55
129 Peter Besten Haarle gem hellendoorn 1965 59:16
130 Vincent Bouw Zwolle 1979 59:35
131 Theo Heino Heino 1941 59:46
132 Rene Veldkamp Heino 1962 1:00:34
133 Wim Logtenberg Wijhe 1951 1:00:43
134 Richard Heijmerikx Raalte 1967 1:01:50
135 Wim Jeurnink Deventer 1951 1:02:56
136 Richard Jansman Raalte 1969 1:03:37
137 Anton Kreileman Nijverdal 1949 1:04:36
138 Herman Holtmaat Luttenberg 1952 1:15:54