Uitslagenlijst
26-12-2012  Kerstcrossloop  Nieuw heeten

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  Kinderloop 1km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Mara Bakker Haarle gem hellendoorn 2004 5:30
2 Iris Gils Zwolle 2002 5:49
3 Celine Kemper Holten 2002 6:04
4 Birthe Kemper Nieuw heeten 2003 6:26
5 Britt Borge Dalfsen 2006 6:37
6 Dilana Schrijver Haarle gem hellendoorn 2004 6:43
7 Danne Van Egmond Holten 2004 7:05
8 Silke Van Egmond Holten 2002 7:06
9 Floor Reijlink Nieuw heeten 2004 7:11
10 Sanne Vosman Nieuw heeten 2004 7:19
11 Kiona Schrijver Haarle gem hellendoorn 2005 7:27
12 Evy Bloemen Nieuw heeten 2006 7:29
13 Lieke Rothengatter Nieuw heeten 2002 7:35
14 Sharon Van rossum Nieuw heeten 2006 7:36
15 Romy Kemper Holten 2002 7:38
16 Vera Schonewille Zwolle 2003 7:38
17 Ayla Bosman Nieuw heeten 2003 7:41
18 Dyone Poppe Haarle gem hellendoorn 2002 8:11
19 Danae Harink Nieuw heeten 2003 8:12
20 Sterre Klein Boonschate Holten 2005 8:13
21 Lieke Kleinherenbrink Nieuw heeten 2008 8:19
22 Laura Heuzels Nieuw heeten 2002 8:24
23 Yolin Besten Nieuw heeten 2005 8:53
24 Femke Verwoolde Haarle gem hellendoorn 2007 9:38
25 Maud Broekman Nieuw heeten 2007 11:13

Jongens  Kinderloop 1km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Fedor De Pagter Bathmen 2002 5:11
2 Tijn Wippert Marienheem 2004 5:20
3 Alwin Dijkman Lemelerveld 2003 5:35
4 Sem Heuven Raalte 2004 5:42
5 Kay Schrijver Nieuw heeten 2005 5:48
6 Timo Dijkman Lemelerveld 2001 5:51
7 Reno Poppe Haarle gem hellendoorn 2004 5:52
8 Robin Klein Boonschate Holten 2003 6:20
9 Niek Lorkeers Haarle gem hellendoorn 2005 6:29
10 Jorn Bosman Nieuw heeten 2006 6:31
11 Tom Veltien Lemelerveld 2006 6:32
12 Mathijs Kemper Holten 2004 6:35
13 Ruben Rothengatter Nieuw heeten 2005 6:53
14 Sam Veltien Lemelerveld 2007 6:58
15 Yoran Harink Nieuw heeten 2004 7:10
16 Rinze Bouwman Nieuw heeten 2005 7:11
17 Rens Kleinherenbrink Nieuw heeten 2006 7:18
18 Tijn Kemper Holten 2004 7:32
19 Rowan Dijkman Lemelerveld 2005 7:33
20 Thijs Lorkeers Haarle gem hellendoorn 2004 7:40
21 Jowi Harink Nieuw heeten 2004 7:45
22 Bram Verwoolde Haarle gem hellendoorn 2005 7:59
23 Wouter Van Rossum Nieuw heeten 2003 7:59
24 Wesly Broekman Nieuw heeten 2005 8:04
25 Rick Thelosen Nieuw heeten 2006 8:14
26 Jelle Pijnappel Nieuw heeten 2007 8:15
27 Mark Kleinherenbrink Nieuw heeten 2006 8:19
28 Daan Lorkeers Haarle gem hellendoorn 2006 8:20
29 Daan Kemper Holten 2006 8:24
30 Harry Ten Have Nieuw heeten 2006 9:40

Meisjes  Jeugdloop 2,5km
Plts Naam Woonplaats GJ 2,5 km Foto
1 Merel Loomans Raalte 1999 10:16
2 Elke Pronk Hellendoorn 2000 10:18
3 Esmee Marsman Raalte 2001 11:24
4 Rianne Schonewille Zwolle 2000 11:50
5 Nomi Kramer Raalte 1999 11:50
6 Sanne Otten Dedemsvaart 1998 12:01
7 Lisanne Hutten Broekland ov 2000 12:14
8 Ilse Mars Raalte 2000 12:18
9 Eline Dankelman Arrien 2002 13:11
10 Madelon Hutten Broekland ov 2002 14:01
11 Jill Diekman Raalte 2003 14:13
12 Lisa Diekman Raalte 2001 14:14
13 Busra Kaya Rijssen 2003 14:42
14 Erin Kleinbaltink Kring van dorth 2001 15:34
15 Yara Kramer Raalte 2001 16:06

Jongens  Jeugdloop 2,5km
Plts Naam Woonplaats GJ 2,5 km Foto
1 Abdulwahid Kaya Rijssen 1998 9:22
2 Thomas Mudde Olst 2000 9:26
3 Roy Van Os Nijverdal 1999 9:57
4 Jur Heuven Luttenberg 2001 10:12
5 Devin Bakker Haarle gem hellendoorn 2002 10:22
6 Owen Schutte Marienheem 1999 10:31
7 Remco Jansen Holleboom Marienheem 1999 10:37
8 Thomas Bennink Broekland ov 1997 10:43
9 Flynn Schrijver Nieuw heeten 2002 10:51
10 Julian Reinkingh Heino 2001 11:03
11 Mirko De Pagter Bathmen 2000 11:09
12 Thomas Evers Marienheem 1998 11:12
13 Sylvain Reinkingh Heino 2002 11:13
14 Nout Wippert Marienheem 2003 11:43
15 Stef Reijlink Nieuw heeten 2002 11:43
16 Tijmen Prins Heino 2001 11:47
17 Ismail Kaya Rijssen 2001 11:59
18 Rick Schrijver Marienheem 2001 12:11
19 Remon Vloedgraven Luttenberg 2001 12:18
20 Kevin Jansen Holleboom Marienheem 2001 12:20
21 Ties Marsman Raalte 2002 12:21
22 Twan Diekman Raalte 2000 12:23
23 Luuk Rodijk Haarle gem hellendoorn 2001 12:24
24 Jari Kouwen Balkbrug 1998 12:42
25 Hielke Prins Heino 2002 12:43
26 Sem Schrijver Nieuw heeten 2000 12:44
27 Tom Verwoolde Haarle gem hellendoorn 2003 12:44
28 Steye Bouwman Nieuw heeten 2001 12:46
29 Sven Besten Heino 2003 12:54
30 Martijn Van Rossum Nieuw heeten 2002 13:03
31 Elroy Huizinga Nieuw heeten 2002 13:06
32 Demy Besten Heino 2003 13:08
33 Teun Schrijver Marienheem 2001 13:08
34 Rinse Heuvink Marienheem 2002 13:16
35 Thijs Daggenvoorde Nieuw heeten 2002 13:18
36 Timo Besten Heino 2000 13:43
37 Jeene Nijkamp Olst 2000 13:57
38 Hylke Bouwman Nieuw heeten 2003 14:11
39 Bas Holterbroek Okkenbroek 2002 14:14
40 Sven Kemper Nieuw heeten 2001 15:41
41 Elian Reijlink Nieuw heeten 2002 16:01
42 Dylan Vosman Nieuw heeten 2002 16:02
43 Ruben Van Rossum Nieuw heeten 2000 16:31
44 Joery Grolleman Nieuw heeten 2000 16:32
45 Jesse Bosman Nieuw heeten 2000 20:36

Dames  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Patty Den Ouden Deventer 1991 9:42 9:54 19:36
2 Astrid Velden, van Hardenberg 1967 10:29 10:40 21:09
3 Beele Pronk Hellendoorn 1997 10:36 10:56 21:32
4 Marieke Brinkhuis Raalte 1985 10:56 10:58 21:54
5 Vanessa Lorkeers Hellendoorn 1977 10:41 11:17 21:58
6 Marian Fuselier Heino 1962 10:59 11:14 22:13
7 Marije Dankelman Arrien 1997 10:46 12:28 23:14
8 Marielle Van Dooremolen Heeten 1986 11:36 11:47 23:23
9 Anita Reimert Zwolle 1983 11:28 12:02 23:30
10 Aafke Willemsen Nieuw heeten 1979 11:37 11:53 23:30
11 Charlotte Schulten Raalte 1994 11:15 12:39 23:54
12 Ellen Keizer Raalte 1985 12:02 12:20 24:22
13 Petra Grote Gansey Heino 1998 12:42 11:45 24:27
14 Gerda Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1958 12:13 12:14 24:27
15 Paula Marsman Raalte 1996 12:07 12:30 24:37
16 Karen Holtmaat Zwolle 1985 12:13 12:29 24:42
17 Irma Nijenkamp Raalte 1969 12:36 12:11 24:47
18 Mariska Van oenen Heino 1979 12:18 12:39 24:57
19 Judith Schulten Raalte 1996 12:13 12:55 25:08
20 Julia Kieftenbeld Raalte 1998 12:04 13:07 25:11
21 Hilde Middelkamp Lierderholthuis 1990 12:42 12:39 25:21
22 Elleke Demmers Wijhe 1985 12:08 13:15 25:23
23 Daniëlle Blom Heeten 1980 12:28 13:09 25:37
24 Kim Mosterd Wijhe 1990 12:20 13:22 25:42
25 Kim Hogeman Raalte 1985 12:59 12:53 25:52
26 Marleen Grotentraast Wesepe 1981 13:00 12:57 25:57
27 Paula Heerink Heino 1964 13:04 13:04 26:08
28 Nardie Mulder Zwolle 1988 13:13 12:59 26:12
29 Bernadet Middendorp Raalte 1966 13:11 13:04 26:15
30 Marian Bloo Raalte 1962 13:17 13:23 26:40
31 Joke Klink Raalte 1958 13:12 13:29 26:41
32 Mireille Janssen Raalte 1970 13:20 13:33 26:53
33 Anje Kappert Deventer 1987 13:30 13:30 27:00
34 Loes Jansen Haarle gem hellendoorn 1986 12:58 14:05 27:03
35 Silke Aarnink Nieuw heeten 1995 13:05 14:19 27:24
36 Aafke Van der Veen Deventer 1991 13:27 14:05 27:32
37 Ella Herbrink Ommen 1958 13:45 13:51 27:36
38 Ineke Koerhuis Raalte 1962 13:47 13:53 27:40
39 Linda De Witte Raalte 1986 13:48 14:11 27:59
40 Jannine Wilpshaar Beetsterzwaag 1968 14:33 13:30 28:03
41 Ellen Wemmenhove Wageningen 1985 13:47 14:22 28:09
42 Silvia Plessius Heeten 1965 13:50 14:20 28:10
43 Tonneke Nijland Heino 1962 13:59 14:13 28:12
44 Ciska Dankelman Arrien 1967 13:52 14:21 28:13
45 Lian Herder Nieuw heeten 1999 14:42 13:43 28:25
46 Ellen Van Assem Raalte 1978 14:23 14:06 28:29
47 Jenny Nij Bijvank Utrecht 1988 15:03 13:26 28:29
48 Barbara Morrenhof Heino 1967 14:31 14:02 28:33
49 Ineke Koopman Heeten 1960 14:18 14:15 28:33
50 Anneke Sikkens Raalte 1960 14:20 14:18 28:38
51 Marloes Van Schooten Nieuw heeten 1998 14:38 14:00 28:38
52 Marian Marsman Raalte 1973 14:14 14:26 28:40
53 Irene Van elswijk Raalte 1963 14:27 14:15 28:42
54 Agnes Kieftenbelt Raalte 1958 14:20 14:29 28:49
55 Tonnie Viscaal Raalte 1951 14:29 14:22 28:51
56 Rosalie Linthorst Raalte 1974 14:27 14:27 28:54
57 Manon Van der Heijden Raalte 1982 14:21 14:39 29:00
58 Ria Willemse Raalte 1964 14:43 14:45 29:28
59 Jolanda Arling Deventer 1979 15:00 14:39 29:39
60 Hermien Ten have Marienheem 1956 14:50 14:55 29:45
61 Sharon Hutten Nieuw heeten 1987 15:03 14:55 29:58
62 Angelien Strijkveen Raalte 1960 14:47 15:22 30:09
63 Elze Diekman Raalte 1986 15:26 14:52 30:18
64 Herriët Diekman Raalte 1971 14:49 15:40 30:29
65 Annelie Degens Marienheem 1980 14:51 15:48 30:39
66 Laura Schiphorst Nieuw heeten 1992 14:54 15:46 30:40
67 Charissa Schuurman Raalte 1983 15:07 15:35 30:42
68 Ursulien Welgraven Holten 1967 15:04 15:58 31:02
69 Lisan Temmink Heeten 1990 15:09 15:59 31:08
70 Mariefke Oolbekkink Holten 1986 14:46 16:23 31:09
71 Sandra Jonkman Dalfsen 1982 15:44 15:26 31:10
72 Riny Lokate Heeten 1960 16:01 15:22 31:23
73 Jolanda Schutte Raalte 1965 15:25 16:11 31:36
74 Ans Kleine schaars Raalte 1962 15:53 16:02 31:55
75 José Jorink Raalte 1968 16:30 15:32 32:02
76 Emily Hoogeslag Raalte 1976 16:14 15:51 32:05
77 Yvonne Hondeveld Heino 1967 16:09 15:58 32:07
78 Jolanda Sligman Markelo 1974 15:25 16:52 32:17
79 Jojanneke Goedhart Amsterdam 1985 15:50 16:29 32:19
80 Margerita Pluimers Holten 1984 16:21 16:03 32:24
81 Miranda Jorink Raalte 1970 16:30 15:56 32:26
82 Siska Karstens Heino 1964 16:10 17:07 33:17
83 Annemarie De Ram - Klunder Wijhe 1958 16:43 16:49 33:32
84 Annemiek Sluiter Bathmen 1988 16:35 17:02 33:37
85 Marlon Marsman Nieuw heeten 1987 15:13 18:43 33:56
86 Gerrie Mulder de Graaf Zwolle 1951 16:43 17:18 34:01
87 Aafke Tepperik Heeten 1986 16:21 18:13 34:34
88 Martine Brand Zwolle 1975 17:14 17:36 34:50
89 Eline Meijerink Heeten 1986 16:40 18:23 35:03
90 Gina Strookappe Raalte 1959 17:32 17:50 35:22
91 Henny De graaf Dronten 1951 19:05 19:57 39:02
92 Irma Wichers Schreur - Reimert Heeten 1965 20:44 23:12 43:56

Heren  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Ruud Boom Nieuw heeten 1991 8:32 8:35 17:07
2 Hans Lindeboom Zwolle 1986 8:49 8:59 17:48
3 Seb Wiggemans Deventer 1992 8:48 9:10 17:58
4 Carlos Baltus Nijmegen 1985 9:00 9:16 18:16
5 Rik Wemmenhove Nijverdal 1982 9:00 9:19 18:19
6 Martin Breunissen Raalte 1979 9:04 9:23 18:27
7 Mark Muller Holten 1992 8:54 9:47 18:41
8 Melchior Van de Pol Apeldoorn 1967 9:18 9:34 18:52
9 Jan Groot Amersfoort 1963 9:17 9:53 19:10
10 Patrick Dijk Raalte 1970 9:21 9:53 19:14
11 Jesper Ten Zijthof Raalte 1995 9:30 9:58 19:28
12 Rob Smeenk Haarle gem hellendoorn 1993 9:44 9:48 19:32
13 Jeroen De Haan Raalte 1985 9:38 9:56 19:34
14 Savio Strik Nijverdal 1965 9:45 9:59 19:44
15 Pim Ten Brink Holten 1985 9:40 10:10 19:50
16 Bas Eeftink Holten 1983 9:44 10:11 19:55
17 Dave Jansman Deventer 1985 9:45 10:10 19:55
18 Mark Groot Bronsvoort Marienheem 1987 9:48 10:17 20:05
19 René Van Weezep Nijverdal 1964 9:52 10:13 20:05
20 Milan Vloedgraven Heino 1994 9:57 10:13 20:10
21 Rinke Luchtenberg Wijhe 1999 10:01 10:11 20:12
22 Erik Klink Raalte 1982 10:06 10:08 20:14
23 Leon Ruijter Wijhe 1998 10:02 10:17 20:19
24 Wieger Wiggemans Deventer 1961 10:11 10:10 20:21
25 Jan Eikelboom Lemelerveld 1965 9:59 10:23 20:22
26 Tom Schottman Raalte 1981 10:07 10:27 20:34
27 Ron Jansman Raalte 1991 10:09 10:31 20:40
28 John Blankhorst Raalte 1971 10:02 10:41 20:43
29 Eduard Kruiper Haarle gem hellendoorn 1959 10:05 10:38 20:43
30 Leon Kiekebosch Nijmegen 1994 10:05 10:48 20:53
31 Simon Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1992 10:26 10:32 20:58
32 Jan Hegeman Nijverdal 1962 10:11 10:48 20:59
33 Jeroen Van Rossum Heino 1991 10:09 10:51 21:00
34 Willem Hunneman Nieuw heeten 1992 10:05 11:02 21:07
35 Bert Manenschijn Lemele 1968 10:28 10:45 21:13
36 Gijs Marissink Nijmegen 1985 10:25 10:53 21:18
37 Vincent Holtmaat Luttenberg 1961 10:50 10:30 21:20
38 Gerco Slotman Lemelerveld 1983 10:21 11:08 21:29
39 Rudy Brinkman Raalte 1957 10:35 10:58 21:33
40 Danny Beumer Heino 1986 10:29 11:06 21:35
41 Jeroen Steenblik Heeten 1971 10:37 11:01 21:38
42 Richard Pronk Groningen 1987 10:52 10:48 21:40
43 Joost Holtmaat Almelo 1989 10:56 10:46 21:42
44 Sarino Spoolder Nieuw heeten 1983 10:20 11:23 21:43
45 Job Middendorp Raalte 1981 10:56 10:48 21:44
46 Teun Zeilstra Heeten 1982 10:55 10:57 21:52
47 Joeri Pol Nieuw heeten 2000 10:59 11:01 22:00
48 Jan Maarten Albers Heeten 1962 10:59 11:13 22:12
49 Jos Schutte Raalte 1961 11:02 11:15 22:17
50 Dennis Oosterlaar Heeten 1979 10:55 11:27 22:22
51 Frank Hofstede Raalte 1973 11:06 11:20 22:26
52 Bram Veltien Lemelerveld 1976 11:11 11:15 22:26
53 Bennie Stigt Raalte 1962 10:53 11:39 22:32
54 Willem Van der sterren Zwolle 1978 11:09 11:26 22:35
55 Jesse Slagman Dalmsholte 1995 10:53 11:49 22:42
56 Ellen Holtmaat Marienheem 1986 11:38 11:06 22:44
57 Henk Bokhove Nijverdal 1962 11:28 11:19 22:47
58 Bas Nijland Haarle gem hellendoorn 1984 11:13 11:37 22:50
59 Mathieu Filarl Nijverdal 1976 10:57 11:54 22:51
60 Hans Antonissen Lemelerveld 1961 11:10 11:42 22:52
61 Peter Van Assem Raalte 1975 11:38 11:18 22:56
62 Sander Bennink Broekland ov 1997 11:00 12:01 23:01
63 Dick Bennink Broekland ov 1965 10:59 12:02 23:01
64 Teun Hunneman Wapse 1990 11:12 11:49 23:01
65 Joost Meijerink Heeten 1990 11:17 11:46 23:03
66 Patrick Jorink Raalte 1965 11:25 11:38 23:03
67 Wim Klein Baltink Kring van dorth 1964 11:23 11:43 23:06
68 Gerard Heerink Lemelerveld 1957 11:17 11:49 23:06
69 Ruben Benter Raalte 1999 11:27 11:44 23:11
70 Remco Groot Beumer Raalte 1977 11:26 11:48 23:14
71 Joep Koolman Raalte 1982 11:13 12:04 23:17
72 Johan Lugtenberg Lemelerveld 1977 11:41 11:37 23:18
73 Marcel Luchtenberg Wijhe 1965 11:40 11:38 23:18
74 Erik Koerhuis Raalte 1995 11:01 12:18 23:19
75 Fons Zijthof ten Raalte 1960 11:29 11:51 23:20
76 Andre Evers Marienheem 1963 11:25 11:57 23:22
77 Radboud Willems Raalte 1972 11:24 12:00 23:24
78 Marco Dik Zwolle 1969 11:45 11:44 23:29
79 Rien Mudde Olst 1957 11:40 11:51 23:31
80 Ad Eilert Raalte 1968 11:37 12:08 23:45
81 Frank Slootman Raalte 1970 11:40 12:07 23:47
82 Martin Heuven Raalte 1965 11:48 12:03 23:51
83 Auke Fonlein Raalte 1984 12:43 11:10 23:53
84 Alexander Hamer Apeldoorn 1970 11:47 12:09 23:56
85 Roy Hoogeslag Raalte 1973 11:39 12:19 23:58
86 Erik Heuven Luttenberg 1969 11:39 12:21 24:00
87 Harry Veijer Heino 1968 11:44 12:23 24:07
88 Wouter Brinkhof Heeten 2003 12:10 11:58 24:08
89 Jan Bloo Raalte 1961 11:43 12:26 24:09
90 Thom Arents Nieuw heeten 1995 11:39 12:31 24:10
91 Ton Koopman Heeten 1957 12:10 12:12 24:22
92 Dennis Klein Boonschate Holten 1975 11:56 12:32 24:28
93 Ben Schrijver Lemelerveld 1954 12:12 12:26 24:38
94 Ruud Mulder Heeten 1980 12:20 12:23 24:43
95 Ken Holtmaat Luttenberg 1987 12:19 12:29 24:48
96 Aart Plessius Heeten 1969 12:03 12:50 24:53
97 Chris Maatman Raalte 1977 12:31 12:23 24:54
98 Nathan Hofman Holten 2001 12:03 12:57 25:00
99 Andre Middelkamp Wijhe 1961 12:52 12:09 25:01
100 Gert-Jan Kooijmans Raalte 1979 12:25 12:42 25:07
101 Henri Bessenbinder Deventer 1967 12:48 12:31 25:19
102 August Holtmaat Marienheem 1956 12:23 12:57 25:20
103 Edwin Kramer Raalte 1969 12:18 13:09 25:27
104 Martijn Heuven Raalte 1974 12:21 13:11 25:32
105 Martin Kleinherenbrink Nieuw heeten 1978 12:48 12:53 25:41
106 Gerrit Tijink Raalte 1964 12:47 12:58 25:45
107 Marinus Baltus Holten 1951 12:46 13:00 25:46
108 Erwin Pronk Raalte 1986 13:04 12:42 25:46
109 Herman Klink Raalte 1956 12:59 12:48 25:47
110 Henk Nijland Heino 1962 12:49 12:58 25:47
111 Eric Kleine Schaars Wijhe 1962 12:57 13:01 25:58
112 Tjeerd Fontein Raalte 1986 13:17 12:48 26:05
113 Mark Overmars Raalte 1987 13:16 12:50 26:06
114 Luuk Ten Have Nieuw heeten 1996 13:21 12:48 26:09
115 Gerard Nijboer Raalte 1959 12:54 13:17 26:11
116 Pascal Ulfman Raalte 1980 12:49 13:22 26:11
117 Jan Temmink Heeten 1956 12:48 13:23 26:11
118 Ton De Ram Wijhe 1952 12:49 13:24 26:13
119 Johan Haverslag Marienheem 1954 13:16 12:59 26:15
120 Ate Smit Olst 1960 13:02 13:17 26:19
121 Gerben Kogelman Nieuw heeten 1978 13:01 13:21 26:22
122 Franc Ter Laak Heino 1966 13:15 13:17 26:32
123 Gertjan Wilpshaan Wageningen 1969 13:16 13:19 26:35
124 Demi Kleine Schaars Raalte 1998 11:33 15:03 26:36
125 Chris Pieman Lemelerveld 1992 13:48 12:49 26:37
126 Maurits Beldman Holten 1999 12:25 14:17 26:42
127 Rich Huzen Holten 2009 12:25 14:18 26:43
128 Jeroen Brinkhuis Raalte 1991 12:57 13:49 26:46
129 Stefan Hazelhekke Bathmen 1985 12:48 14:00 26:48
130 Jan Lenderink Heeten 1957 13:27 13:22 26:49
131 Thom Huzen Holten 2004 14:29 12:23 26:52
132 Erik Huzen Holten 1972 14:29 12:24 26:53
133 Jurjen Kampen Broekland ov 1966 13:35 13:22 26:57
134 Jan Grootenhuis Raalte 1966 13:48 13:21 27:09
135 Rik Brinkhuis Raalte 1988 13:17 13:54 27:11
136 Peter Smit Broekland ov 1968 13:34 13:40 27:14
137 Anton Haverkamp Olst 1959 13:19 14:01 27:20
138 Henk Benter Raalte 1966 13:28 13:55 27:23
139 Bennie Van Dartel Wijhe 1961 13:47 13:44 27:31
140 Wouter Ten Zijthof Raalte 1998 13:17 14:18 27:35
141 Ben Wichink Kruit Raalte 1960 13:47 13:53 27:40
142 Sjef Vlierhuis Heino 1954 13:47 13:56 27:43
143 Harry Cents Raalte 1947 13:53 13:51 27:44
144 Peter Vloedgraven Heeten 1965 14:23 13:22 27:45
145 Kevin Veldkamp Holten 1996 12:47 15:06 27:53
146 Hans Van Dijk Raalte 1980 13:31 14:24 27:55
147 Dries Marissink Heeten 1963 14:22 13:35 27:57
148 Johan Karstens Heino 1954 14:05 13:55 28:00
149 Leo In 't Veld Nieuw heeten 1960 13:43 14:23 28:06
150 Michiel Hanewinkel Heino 1975 14:00 14:22 28:22
151 Gerard Tielbeke Raalte 1950 14:22 14:03 28:25
152 Jeroen Schrijver Haarle gem hellendoorn 1973 14:04 14:41 28:45
153 Sieger Dijkstra Beetsterzwaag 1968 14:19 14:30 28:49
154 Wim Brinks Holten 1942 14:17 14:34 28:51
155 Frank Grolleman Raalte 1985 15:23 14:12 29:35
156 John Lubberding Wijhe 1964 14:22 15:14 29:36
157 Marcel Brinkhof Raalte 1960 14:01 15:47 29:48
158 Gerrit Strookappe Raalte 1958 14:39 15:11 29:50
159 Dick Middendorp Raalte 1964 14:50 15:18 30:08
160 Breun Breunissen Raalte 1950 15:19 14:54 30:13
161 Cor Diekman Raalte 1949 15:22 15:06 30:28
162 Albert Brinkhuis Raalte 1955 15:04 15:30 30:34
163 Bertus Haarman Raalte 1954 15:22 15:16 30:38
164 Martin Kleine schaars Raalte 1959 15:43 15:01 30:44
165 Benny Koerhuis Raalte 1958 15:43 15:01 30:44
166 Niels Schuurman Raalte 1978 15:05 15:52 30:57
167 Wout Brandsma Bathmen 1963 16:17 15:51 32:08
168 Sjouke Dijkstra Beetsterzwaag 2002 16:12 16:00 32:12
169 Chris Offringa Holten 1954 15:50 16:31 32:21
170 Rob Eshuis Raalte 1947 16:01 16:29 32:30
171 Hans Van Zaaijen Olst 1947 17:53 18:34 36:27
172 Jaap Van der Spek Nieuwleusen 1938 18:22 18:05 36:27

Dames  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Gonny Homma Heino 1967 22:59 22:58 45:57
2 Hanneke Koenjer Zwolle 1986 23:23 23:05 46:28
3 Wiea Nijhoff Heino 1968 23:25 24:06 47:31
4 Kitty Van der Veen - Siers Deventer 1960 23:27 24:53 48:20
5 Aleid Groenewoudt Holten 1991 23:52 25:07 48:59
6 Harm Dijkman Holten 1980 24:21 24:46 49:07
7 Judith Hulsman Lemelerveld 1969 25:17 25:40 50:57
8 Yvonne Rosenkamp Raalte 1967 26:07 27:08 53:15
9 Sylvia Wichink Raalte 1967 25:28 28:00 53:28
10 Lenny Te Wierik Deventer 1985 25:45 28:03 53:48
11 Linda Schiphorst Nieuw heeten 1988 26:45 27:28 54:13
12 Jannie Nijenhuis Raalte 1965 27:17 29:56 57:13
13 Inge Brinkhuis Haarle gem hellendoorn 1969 27:35 29:49 57:24
14 Janny Vrielink Raalte 1951 29:32 29:49 59:21

Heren  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Leon Van Leusen Amstelveen 1982 17:57 18:39 36:36
2 Jeroen Machielsen Nijverdal 1966 18:29 18:46 37:15
3 Arjan Donkerbroek Eindhoven 1980 18:30 18:55 37:25
4 Joep Emmen Zwolle 1982 18:21 19:13 37:34
5 Rudi Jansen Markelo 1983 18:38 18:57 37:35
6 Mark Saathof Nijverdal 1973 18:52 19:32 38:24
7 Bart Van Zelst Holten 1975 18:52 19:44 38:36
8 Erik Slomp Zwolle 1984 18:45 19:59 38:44
9 Frank Eggink Zwolle 1977 19:08 20:01 39:09
10 Huub Schoorlemmer Heeten 1978 19:19 20:04 39:23
11 Matijs Jansen Zwolle 1980 19:24 20:15 39:39
12 Andre Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1959 19:25 20:37 40:02
13 Tjerk Van Beersum Olst 1978 19:49 20:23 40:12
14 Michel Alferink Heeten 1987 20:03 20:26 40:29
15 LarbiL El Ouahbi Deventer 1962 19:52 20:54 40:46
16 René Hulsman Raalte 1965 20:09 20:46 40:55
17 Wilco Mars Ommen 1968 20:03 21:11 41:14
18 Harold Van den Enk Ommen 1976 20:11 21:33 41:44
19 Gerard Markvoort Ruurlo 1961 20:53 21:08 42:01
20 Harco Draayer Deventer 1966 20:32 21:29 42:01
21 Henk Besten Heino 1962 20:44 21:26 42:10
22 Andre Leunk Markelo 1973 20:56 21:17 42:13
23 Yoann Bunouf Raalte 1978 20:42 21:35 42:17
24 Ermanno Bosgoed Heeten 1973 20:32 21:51 42:23
25 Rutger-Jan Bevers Enschede 1974 20:48 21:47 42:35
26 Rene Sligman Markelo 1976 21:03 21:49 42:52
27 Hilco Prins Heino 1965 20:56 22:06 43:02
28 Martin Neijensteijn Zwolle 1967 21:09 21:59 43:08
29 Danny Oude Geerdink Vroomshoop 1981 21:17 21:57 43:14
30 Paul Ten Den Haarle gem hellendoorn 1961 21:26 21:50 43:16
31 Raymond Ramaker Den ham ov 1980 21:07 22:09 43:16
32 Frank Wierink Heino 1993 20:56 22:26 43:22
33 Jos Mensink Heino 1964 21:44 21:39 43:23
34 Arend-Jan Koning Luttenberg 1962 21:21 22:03 43:24
35 Paul Israel Heino 1954 21:26 22:04 43:30
36 Stef Riemens Zwolle 1963 21:19 22:13 43:32
37 Harry Marissink Nieuw heeten 1958 22:00 21:40 43:40
38 Tonnie Bosman Nieuw heeten 1960 21:50 22:03 43:53
39 Frank Freriks Raalte 1969 21:26 22:34 44:00
40 Michel Van Straaten Raalte 1969 21:33 22:37 44:10
41 Hans Hegeman Raalte 1958 21:43 22:40 44:23
42 Andre Wansink Holten 1971 21:09 23:23 44:32
43 Wilbert Broekhuizen Zwolle 1980 22:28 22:18 44:46
44 Peter Gerritsen Lemelerveld 1968 22:37 22:15 44:52
45 Marco Spikker Raalte 1986 22:27 22:31 44:58
46 Dennis Smit Deventer 1974 22:06 22:52 44:58
47 Huub Poppe Haarle gem hellendoorn 1967 22:09 22:49 44:58
48 Alexander Schrader Spankeren 1987 21:45 23:42 45:27
49 Erik De Knoop Deventer 1976 22:37 23:03 45:40
50 Laurens Donkerbroek Deventer 1984 21:58 23:52 45:50
51 Roy Ruiter Nieuw heeten 1988 22:27 23:28 45:55
52 Bas Wierink Heino 1958 22:56 23:06 46:02
53 Jos Claessens Deventer 1982 22:36 23:30 46:06
54 Leon Slegten Wijhe 1963 22:58 23:21 46:19
55 Heite Dommerholt Holten 1962 22:47 23:40 46:27
56 Gerard Mensink Hellendoorn 1968 23:02 23:27 46:29
57 Mathijs Ardesch Den ham ov 1986 22:19 24:30 46:49
58 Sander Oosterwechel Groningen 1986 23:19 23:36 46:55
59 Hans Schoorlemmer Heeten 1962 23:12 23:46 46:58
60 Vincent Van 't Erve Raalte 1970 23:27 23:35 47:02
61 Rene Hoff Holten 1966 23:16 23:54 47:10
62 Henny Tijink Raalte 1963 24:08 23:06 47:14
63 Mark Bakker Deventer 1977 23:12 24:06 47:18
64 Harry Oosterwechel Marienheem 1955 23:41 23:40 47:21
65 Henk Wichers Holten 1973 23:01 24:23 47:24
66 Jorik Klein Deventer 1985 22:52 24:32 47:24
67 Jan Mulder Laag zuthem 1952 23:28 23:57 47:25
68 Arend Van Wijk Zwolle 1982 23:11 24:29 47:40
69 Ruben Ardesch Den ham ov 1987 23:52 23:49 47:41
70 Joey Rozendal Lemelerveld 1989 23:42 24:24 48:06
71 Silvo Van der Vegte Wijhe 1956 23:53 24:21 48:14
72 Peter Bril Raalte 1963 23:43 24:34 48:17
73 Robbert Wagenmaker Rijssen 1966 23:26 24:53 48:19
74 Gerald Booijink Broekland ov 1965 23:26 24:54 48:20
75 Ewald Woertman Raalte 1970 23:28 24:56 48:24
76 Tino Verburg Olst 1960 23:49 24:41 48:30
77 Conrad Van 't erve Amersfoort 1975 24:09 24:34 48:43
78 Andre Duteweert Raalte 1962 24:36 24:13 48:49
79 Harry Van der vegt Raalte 1949 24:10 24:55 49:05
80 Rick Van der Vegte Lemelerveld 1989 24:20 24:48 49:08
81 Martin Kemper Holten 1966 24:24 24:48 49:12
82 Peter Van den Brink Deventer 1971 23:56 25:37 49:33
83 Jan Geert Wagenaar Haarle gem hellendoorn 1968 24:28 25:06 49:34
84 Henny Lammers Marienheem 1954 24:20 25:17 49:37
85 Arie Van der Lee Raalte 1966 24:36 25:05 49:41
86 Paul Jansen Wijhe 1965 24:36 25:05 49:41
87 Heuk Meelink Holten 1961 25:01 24:43 49:44
88 Sander Van der Wielen Heeten 1991 25:01 24:46 49:47
89 Nick Schippers Nijverdal 1987 25:29 24:22 49:51
90 Erik Kogelman Haarle gem hellendoorn 1965 24:07 25:46 49:53
91 Clemens Willems Raalte 1976 24:26 25:30 49:56
92 Gerrit Vrielink Raalte 1951 25:07 25:00 50:07
93 Martin In 't Veld Raalte 1966 25:00 25:12 50:12
94 Gerard Oosterlaar Raalte 1958 24:43 25:58 50:41
95 Feike Van der Werf Laag zuthem 1965 25:34 25:17 50:51
96 Rudie Marsman Raalte 1967 25:18 25:40 50:58
97 Michel Schuiling Nijverdal 1983 25:20 26:05 51:25
98 Jan Fransen Hasselt 1943 25:27 26:08 51:35
99 Mattijs Kruiper Raalte 1972 25:12 26:31 51:43
100 Roy Groote Schaarsberg Raalte 1971 25:37 27:08 52:45
101 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 26:35 26:19 52:54
102 Martin Paalman Holten 1968 25:59 27:04 53:03
103 Henk Brons Hattem 1976 25:37 27:34 53:11
104 Chiel Booijink Raalte 1987 25:41 27:35 53:16
105 Johan Schrader Spankeren 1946 26:34 27:33 54:07
106 Ben Kok Kampen 1970 27:01 27:13 54:14
107 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 27:03 27:20 54:23
108 Egbert Geertsema Groningen 1961 27:21 27:39 55:00
109 Ramon Schuil Heino 1972 25:46 29:41 55:27
110 Gerard Harleman Schalkhaar 1947 27:27 28:17 55:44
111 Vincent Bouw Zwolle 1979 28:47 27:21 56:08
112 Wim Logtenberg Wijhe 1951 27:48 28:34 56:22
113 Hans Rodenhuis Wijhe 1957 27:24 29:09 56:33
114 Richard Heijmerikx Raalte 1967 27:45 29:12 56:57
115 Cor Terlouw Bathmen 1945 29:44 29:13 58:57
116 Anton Kreileman Nijverdal 1949 29:57 31:32 1:01:29
117 Stephan Bosman Nieuw heeten 1967 28:51 33:45 1:02:36
118 Richard Henrix Gorssel 1980 32:54 36:58 1:09:52